Uitslagenlijst AVD Cross / Dwingelderveldloop

Dwingeloo - Zaterdag 28 oktober 2017

VROUW, PRES.LOOP 7,5 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilse Rooks
LSV Invictus
32:33
32:31
2
Clari Rolleman
Hoogeveen
33:28
33:26
3
Linda Luten
DOS
34:58
34:57
4
Hilda Mulder
Hoogeveen
37:04
37:03
5
Natascha Kruid
Meppel
37:08
36:59
6
Simone Smuling
groningen
37:34
37:33
7
Marry Nederhoed-Hepping
Beilen
38:03
38:02
8
Nelleke Vos
Groningen
38:32
38:13
9
Engelien Ezendam
Makkinga
39:33
39:29
10
Ronneke van der Molen
Loopgroep Beilen
39:51
39:51
11
Minke Hell
Warstiens
40:04
39:59
12
Inge Helder
AV Heerenveen
40:48
40:39
13
Mirjam Boers - Kuipers
Beilen
41:05
40:59
14
Marije de Graaf
Hoogeveen
41:44
41:28
15
Esther Weppner
Hoogeveen
41:44
41:36
16
Frederiek Mulder
Dwingeloo
41:58
41:43
17
Anja Ottens
Emmen
42:08
41:59
18
Alma Benjamins
Hoogeveen
42:15
41:58
19
Elsemiek van de Peppel
Meppel
42:17
42:03
20
Karlijn Doornbos
Groningen
42:22
42:02
21
Annelies Joling
Smilde
42:35
42:15
22
Linda Stalknecht-Roomer
Meppel
42:45
42:29
23
Ina Koops
Elim
42:46
42:40
24
Lidwien Broenink
Joure
43:03
42:45
25
Ellen van Essen
Hoogeveen
43:05
42:57
26
Aimťe Roumans
Hoogeveen
43:05
42:54
27
Marjan Bisschop
Hoogeveen
43:08
42:57
28
Marijke vredeveld
Groningen
43:10
42:50
29
Marjolein Kooij
Groningen
43:16
43:15
30
Nienke Hartwig
Beilen
43:17
43:05
31
Vicky Verwoerdt
Vledderveen Dr
43:25
43:21
32
Janny Werding Janssen
Beilen
43:25
43:18
33
Geke Boogaard
Hoogeveen
43:38
43:35
34
Wytske van der Kooi
Burgum
43:48
43:41
35
Corrie Perdok
Loopsport Groningen
43:49
43:39
36
Marion Jongman
Assen
43:58
43:54
37
Ineke Kikkert
Hoogeveen
44:28
44:26
38
Lammy Jonkers
De Wijk
44:53
44:38
39
Sandra Batens
's-Gravenhage
44:54
44:47
40
Marjon Groot
Wittelte
45:00
44:56
41
Stieneke Keus
Dwingeloo
45:08
45:03
42
Lucinda de Boer
Drachten
45:28
45:10
43
Melissa van der Zee
Ruinerwold
45:28
45:16
44
Margot Holterman
Wanneperveen
45:34
45:22
45
Ineke Kip
Hoogeveen
45:42
45:25
46
Mirjan Haverkamp
Hoogeveen
45:54
45:44
47
Didi Evers
Hoogeveen
45:54
45:44
48
Mattie de Boer
LSV Invictus
46:02
45:43
49
Ariana Heringa-Kuipers
Groningen Atletiek
46:04
45:59
50
Willy Boers
Dwingeloo
46:04
45:50
51
Lycke van der Bij
Groningen
46:12
45:55
52
Marjan van Dalen
Steenwijk
46:38
46:25
53
Ilse Russcher
Groningen
46:50
46:40
54
Miriam mulder
Vledder
46:55
46:44
55
Mirjam Huiskes
Smilde
46:59
46:39
56
Fennie Koning
Stadskanaal
47:00
46:54
57
Jo-Ann Dijkstra
De Sprinter
47:05
46:47
58
Ryanne van Dam
Stadskanaal
47:14
47:07
59
Petra Hopmans
Assen
47:16
46:57
60
Grietje Klomp
Ruinenwold
47:16
47:00
61
A Luitjes
Bovensmilde
47:29
47:24
62
Ria van Goor
Hoogeveen
47:30
47:16
63
Lisette Sloot
Haren Gn
47:34
47:14
64
Linda de Boer
Groningen
47:34
47:16
65
Lammie Jonkman
Zuidwolde Dr
47:35
47:34
66
Coby van Oosten
Hoogeveen
47:36
47:33
67
Harmtje Jager
Beilen
47:37
47:30
68
Miranda Schuiten
Groningen
48:24
48:16
69
Marianne Dekker
Veeningen
48:42
48:30
70
Annemarie Noordam
Dwingeloo
48:55
48:43
71
Annegien Dinkla
Dwingeloo
48:55
48:44
72
Jeanette Tillema
Groningen
49:11
49:03
73
Anne-Christien Kruizinga
Emmen
49:46
49:25
74
Annemie Hanssen
Loopgroep Groningen
50:07
49:57
75
Colina van Heide
Katlijk
50:22
50:13
76
Susan van der Woude
Groningen
50:23
50:12
77
Roelie Schonewille
Zuidwolde
50:53
50:51
78
Mimi van Hovell
Utrecht
51:01
50:49
79
Annemieke Beukema
Smilde
51:27
51:06
80
Marije Sebens
Garsthuizen
51:36
51:20
81
Jolanda Ebbinge
Roden
51:36
51:21
82
Lies van Zanten
De Wijk
51:41
51:24
83
Hennie Reurink
Koekange
51:41
51:24
84
Paulien Reinke
Meppel
52:12
51:59
85
Bienie Sagel
Meppel
54:12
54:06
86
Vivian Mulder-Welvering
Groningen
54:58
54:49
87
Jeanet Elting
Groningen
55:18
55:10
88
Truus Bakker
Appingedam
55:20
55:09
89
Maaike Wobbes
Flevo Delta
56:29
56:15
90
Thea Hendrikse
Assen
59:48
49:17
91
Ina Lugies
Hoogeveen
1:00:47
1:00:37
92
Marry Wijnbergen
Hoogeveen
1:00:49
1:00:39
93
Jannette Hoogeveen
Hogersmilde
1:02:33
1:02:28
MAN, PRES.LOOP 7,5 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harmen Stam
Loopgroep Bedum
28:42
28:42
2
Sander Iwema
Hooghalen
29:03
29:01
3
Niels Goeree
Borger
29:09
29:08
4
Dennis Brandenburg
Steenwijk
29:34
29:33
5
Siem Hiemstra
LSV Invictus
29:54
29:54
6
Bas van de Kant
Assen
30:32
30:31
7
Onne Hiemstra
LSV Invictus
30:55
30:55
8
J. de Jonge
Loopgroep Beilen
31:07
31:06
9
Richard Scheper
Amsterdam
31:25
31:24
10
Bart Huizinga
Leeuwarden
31:57
31:54
11
Tim van der Woude
Groningen
32:10
31:59
12
Rik Russchen
Heerenveen
32:11
32:09
13
Geert Aardema
Ravenswoud
32:27
32:25
14
R van de Laan
Groningen
32:29
32:26
15
Bertram Steringa
Meppel
32:45
32:43
16
Anne Marsman
ACO Van Elderen
33:59
33:57
17
Tim van de Zandt
Den Haag
34:23
34:21
18
Ard Persoon
Loopschool Wim Akkermans
35:25
35:16
19
Jorck Wimmenhoeve
Meppel
35:31
35:30
20
Bert Kikkert
Hoogeveen
35:31
35:29
21
Rink Post
LSV Invictus
35:47
35:32
22
Jan Boer
Assen
36:09
36:09
23
Harrie Steenbergen
Ruinen
36:24
36:22
24
Durk Polet
Burgum
36:32
36:18
25
Luc Lucardie
Zuidveen
36:39
36:39
26
Jan Boeve
ACO Van Elderen
36:42
36:40
27
Jaap Talen
Hoogeveen
37:11
37:11
28
Jan Lip
HAC '63
37:17
37:13
29
Erwin Reijneveld
Zeist
37:23
37:21
30
Anne Rooks
Elsloo
37:37
37:35
31
Pieter Olthof
Steenwijk
38:03
37:50
32
Edwin van Oosten
Loopschool Wim Akkermans
38:17
38:10
33
Wietse van dern Heide
Katlijk
38:19
38:11
34
Bert Wiltinge
Dwingeloo
38:28
38:14
35
Jan Jager
Beilen
38:54
38:51
36
Richard Jongman
Assen
38:57
38:52
37
G. Beuving
Spier
39:07
39:02
38
Klaas Jonkman
Kerkenveld
39:26
39:23
39
Dennis Groen
Hoogeveen
39:27
39:26
40
Oscar Rensing
Loopgroep Beilen
39:41
39:33
41
Jan Miedema
Friesland
40:26
40:09
42
Onco Holtkamp
Oudwoude
40:44
40:25
43
Stefan Boogaard
Hoogeveen
40:48
40:44
44
Marcel Vos
Dwingeloo
41:02
40:55
45
Rob Dorlandt
Zwolle
41:07
41:04
46
Martijn Kersies
Dwingeloo
41:09
41:06
47
Jan van Elp
Wapserveen
41:13
40:56
48
Arno Niehof
Loopgroep Leeuwarden
41:25
41:06
49
Bert Muller
Dokkum
41:39
41:36
50
Hans geleynse
Leeuwarden
41:44
41:43
51
Ton Nieuwpoort
Loopgroep Beilen
41:54
41:50
52
Jeroen Boshuijzen
Hoogeveen
41:55
41:50
53
Steven Akker
Pingjum
42:31
42:29
54
Cees van Wisse
Wittelte
42:44
42:39
55
Martin van der Wiel
Loopschool Wim Akkermans
43:04
42:56
56
Peter Weustink
Zuidwolde Dr
43:04
43:01
57
wout donker
Dwingeloo
43:06
42:52
58
Jeroen van Wolde
Haren
43:29
43:11
59
Erik Plagge
Groningen
43:34
43:29
60
Jan Woldman
Dwingeloo
43:35
43:20
61
Koos Kip
Hoogeveen
43:39
43:28
62
Henk Daling
HAC '63
43:52
43:42
63
Gerard Huizinga
Winschoten
44:06
44:02
64
Wietse van Elp
Wapserveen
45:10
44:58
65
Eddie Grotenhuis
ASV
45:35
45:31
66
Tjeerd van Dalen
Steenwijk
45:44
45:31
67
Wilgard Derks
Assen
46:05
45:47
68
Roeleof Kiers
Loopgroep Beilen
50:23
50:15
69
Rolf van der Zee
Ruinerwold
50:54
50:43
70
Miloud Allaui
Groningen
51:36
51:21
71
Theo Runia
Friesland
51:42
51:26
72
Albert mulder
Wapserveen
54:57
54:45
73
Gerard Bakker
Appingedam
55:20
55:09
74
John van Heijningen
's-Gravenzande
1:01:19
1:01:03
VROUW, PRES.LOOP 15 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Claudia van Tellingen
HAC '63
1:12:58
1:12:57
2
Hilda Broekhuizen
Winsum
1:13:13
1:13:10
3
Marieke Haikens
Hooghalen
1:14:23
1:14:19
4
Lise Koote
Groningen
1:14:50
1:14:37
5
Elza Bulstra
Loopgroep Groningen
1:15:40
1:15:40
6
Hilde Boelema
Groningen
1:16:39
1:16:27
7
Fancy Hoekstra
Dwingeloo
1:16:51
1:16:47
8
Rita Bornebroek
Den Hoorn Zh
1:17:27
1:17:27
9
Deborah Springer
LSV Invictus
1:17:45
1:17:31
10
Corine Visser
Leeuwarden
1:18:18
1:18:10
11
Femke Boersma
Lemmer
1:18:19
1:18:07
12
Marieke Wiersum
Phanos
1:18:48
1:18:39
13
Jorinde van de Laan
Groningen
1:19:22
1:19:17
14
Chantal Winters
Meppel
1:19:35
1:19:14
15
Elisabeth Biemel
Impala
1:19:46
1:19:44
16
Else Tepper
Hoogeveen
1:21:17
1:21:12
17
Annette Stikkelorum
Loopgroep Groningen
1:21:28
1:21:20
18
Antoinette van Noord
Dwingeloo
1:21:30
1:21:16
19
Rita Landeweerd
Loopgroep Groningen
1:21:39
1:21:31
20
Karin Danhof
Friesland
1:22:41
1:22:41
21
Jacqueline Westerhof
Emmer-Compascuum
1:22:58
1:22:56
22
Lies ter Beek
Impala
1:23:32
1:23:31
23
Jacha van der Zandt
Steenwijk
1:23:35
1:23:21
24
Sarah Steendam
Utrecht
1:23:59
1:23:51
25
Sandra Bloemerts
Dwingeloo
1:24:51
1:24:49
26
Martine Oosterloo
Beetsterzwaag
1:25:10
1:25:08
27
Inge Wulffele
Leeuwarden
1:25:13
1:25:05
28
Ingrid Jansen
Dwingeloo
1:25:29
1:25:24
29
Wareman
Dwingeloo
1:25:34
1:25:32
30
Rochelle Mooij
DOS
1:26:10
1:26:04
31
Eyelien BekkeringDeRuiter
Den Ham Gn
1:26:14
1:26:13
32
Klara Hummel
Groningen
1:26:22
1:26:10
33
Klaske de Haan
Loopgroep Hugo Veenker
1:26:59
1:26:52
34
Anna Salzano
Groningen
1:28:23
1:28:17
35
Tamara Ritsema
Dwingeloo
1:28:26
1:28:23
36
Hanneke Visser
Joure
1:29:03
1:28:43
37
Michelle Kroezen
Hoogeveen
1:29:05
1:28:51
38
Petra Werkman
LSV Invictus
1:29:21
1:29:08
39
Iris van Asperen
Nieuwe Pekela
1:29:47
1:29:34
40
Iepie Plagge
Groningen
1:29:47
1:29:42
41
Corina Nijnuis
Groningen
1:30:22
1:30:12
42
Gonda Stigter
Dwingeloo
1:30:57
1:30:50
43
Liesbeth van de Berg
Loopgroep Hugo Veenker
1:30:58
1:30:49
44
Ina van der Laan
Greonterp
1:31:15
1:31:03
45
Klaasje Biel
Westerbork
1:31:19
1:31:15
46
Alida de Vroome
Westerbork
1:31:20
1:31:15
47
Hellen Mulder
Meppel
1:31:35
1:31:23
48
Annet Guns
Hoogezand
1:31:39
1:31:30
49
A.J. Witterholt
Westerbork
1:31:50
1:31:42
50
Rensje Rijkens
Aquilo
1:32:07
1:31:54
51
Margreet Habes
Assen
1:32:12
1:32:01
52
Lia Kramer
Haule
1:32:17
1:32:01
53
Trienke Moes
LSV Invictus
1:32:17
1:32:02
54
Judy Schoonhoven
Groningen Atletiek
1:32:44
1:32:39
55
Astrid Van der Veen
Makkinga
1:33:01
1:32:46
56
Lita Nijstad
Echten
1:33:03
1:32:45
57
Marit van der Berg
Echten
1:33:03
1:32:46
58
Joke de Jong
AV Heerenveen
1:33:15
1:33:04
59
Jolanda de Jong
Groningen
1:33:18
1:33:09
60
Krista Bulthuis
Borger
1:34:01
1:33:40
61
Sabina Willeke
Middelburg
1:34:01
1:33:39
62
Roelie Meyering
Dalen
1:34:33
1:34:23
63
Riel Boer
HAC '63
1:34:33
1:34:16
64
Aafke Keizer-Zijlstra
Friesland
1:34:43
1:34:28
65
Natasja Bennink
Ezinge
1:35:25
1:35:20
66
Marleen Schonherr
Thesinge
1:35:45
1:35:35
67
Janine van der Meer
Hoogeveen
1:35:55
1:35:43
68
Petra Lunenborg
Hoogeveen
1:35:55
1:35:43
69
Esther Zaagmans
Makkinga
1:35:56
1:35:41
70
Kim Strengman
Groningen Atletiek
1:36:30
1:36:28
71
Lida van Sloten
Loopgroep Leeuwarden
1:39:16
1:39:01
72
Anke Peterson
Friesland
1:39:23
1:39:06
73
Manjusha nujen
Emmen
1:40:20
1:40:14
74
Marian van der Sloot
Assen
1:40:28
1:40:17
75
Debby Tohata
Groningen
1:41:02
1:40:50
76
Maaike Huizing
Ezinge
1:42:06
1:42:01
77
Audrey van Gelder
Leeuwarden
1:53:52
1:53:36
78
Sjoukje Sinnnema
Loopgroep Leeuwarden
1:53:52
1:53:36
MAN, PRES.LOOP 15 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Grote Beverborg
Groningen
56:13
56:13
2
Ivan Smit
Emmen
56:17
56:16
3
Paul Midema
Berltsum
58:10
58:10
4
Thomas Straathof
NOP
59:08
59:08
5
Bram Veenboer
Hoogeveen
1:00:03
1:00:02
6
Jippe Jongsma
Gorredijk
1:01:32
1:01:31
7
Mattijs van Ark
Groningen
1:02:10
1:02:09
8
Steven Oostindie
Nijensleek
1:02:17
1:02:14
9
Tjerk Dijkstra
NOP
1:02:24
1:02:24
10
Roel Westert
Ruinerwold
1:03:44
1:03:43
11
Evert Bisschop
Koekange
1:04:14
1:04:11
12
Evert Jan Heringa
Groningen Atletiek
1:04:58
1:04:55
13
Richard Kort
Zwiggelte
1:05:17
1:05:15
14
Tjeerdjan Nieuwenhuis
Groningen
1:05:39
1:05:38
15
Rob Hendrikse
Assen
1:05:54
1:05:53
16
Edwin Troost
Bolsward
1:06:23
1:06:22
17
Tom van Tellingen
HAC '63
1:06:47
1:06:44
18
Peter Veenboer
Uitgeest
1:06:49
1:06:48
19
Martin Visser
Hoogeveen
1:06:59
1:06:57
20
K. Meijer
Pesse
1:07:50
1:07:43
21
Arno Katerberg
Hoogeveen
1:10:32
1:10:31
22
Koen Kiestra
Friesland
1:11:27
1:11:25
23
Rick Smit
Meppel
1:12:07
1:12:00
24
Frank Peetoom
Utrecht
1:12:22
1:12:21
25
Gerard Inberg
De Wijk
1:12:42
1:12:40
26
Pieter de Jong
Oosterwolde
1:13:25
1:13:23
27
Jan Tjeerdsma
HAC '63
1:13:43
1:13:36
28
Ger van Diepen
Diever
1:14:19
1:14:18
29
Jan Nauta
Loopgroep Groningen
1:14:28
1:14:24
30
Jetse bakker
Assen
1:14:45
1:14:43
31
Arend Grit
DOS
1:15:05
1:14:58
32
Ido Verbree
Assen
1:15:06
1:14:47
33
Jan Pieter Hovinga
Beetsterzwaag
1:16:04
1:15:55
34
Berend Schilstra
Woubrugge
1:16:11
1:16:02
35
Hein van Mulligen
Dwingeloo
1:16:12
1:16:06
36
Wim Lammers
Bleskensgraaf
1:16:25
1:16:13
37
Nico Roymans
Utrecht
1:16:45
1:16:45
38
Ad Peltenburg
Loopgroep Astrea
1:16:46
1:16:43
39
Knol
Nijeveen
1:16:46
1:16:43
40
A. van Eck
Hoogeveen
1:16:50
1:16:45
41
Ed Velderman
Friesland
1:17:00
1:16:56
42
Pieter Roskam
Broek op Langedijk
1:17:16
1:16:51
43
Peter Visser
Leeuwarden
1:18:19
1:18:10
44
Mark Wijnsma
Loopgroep Hugo Veenker
1:18:28
1:18:24
45
Pieter Visser
Loopgroep Dokkum
1:18:28
1:18:25
46
Pieter van der Bij
Athleta
1:18:37
1:18:36
47
Arjan Boerendonk
Hoogeveen
1:18:47
1:18:31
48
Jacob Visser
AV Heerenveen
1:19:13
1:19:10
49
Laurens Kruize
Schildwolde
1:19:27
1:19:17
50
Gerrit Jurjens
Coevorden
1:19:31
1:19:21
51
Milco Winters
Meppel
1:19:36
1:19:15
52
Ruurd Veenstra
Friesland
1:19:50
1:19:48
53
Evert Dekker
Ruinen
1:20:26
1:20:18
54
Martijn Broekhof
Utrecht
1:21:04
1:20:54
55
Marcel Bakker
HAC '63
1:21:17
1:21:11
56
Harmen de Boer
Heerenveen
1:21:29
1:21:24
57
Eddy de Boer
De Wijk
1:22:23
1:22:17
58
Hans Noorman
Zuidlaren
1:22:23
1:22:19
59
A. Oldersma
Steenwijk
1:22:41
1:22:38
60
Harm Roskam
Assen
1:22:44
1:22:23
61
Fedde Beijert
Ureterp
1:23:13
1:23:06
62
Jordy Coerts
Meppel
1:23:27
1:23:08
63
Freek Schonewille
Drachten
1:23:34
1:23:32
64
Johannes Akkerman
Berltsum
1:24:15
1:24:15
65
Rene Groot Beumer
Zuidwolde
1:24:30
1:24:27
66
David Schouten
Hoogeveen
1:24:51
1:24:35
67
Geert van der Ploeg
Haarlem
1:24:55
1:24:34
68
Hans van Egmond
Impala
1:25:02
1:24:46
69
Dries Wedzinga
Impala
1:25:23
1:25:16
70
Henk Suselbeek
Ruinen
1:25:36
1:25:29
71
Piet Kerstholt
Friesland
1:25:52
1:25:51
72
Bastiaan Koning
Assen
1:26:18
1:26:02
73
Dirk Schipper
Groningen
1:26:38
1:26:26
74
Erik Stam
Loopgroep Bedum
1:27:52
1:27:48
75
Lukas Drenth
Makkinga
1:29:07
1:28:53
76
Wim Hummel
Groningen
1:30:25
1:30:15
77
Jan de Koe
Groningen
1:30:29
1:30:19
78
Freddy de Vos
LSV Invictus
1:30:53
1:30:39
79
Teun Grit
Westerbork
1:31:19
1:31:12
80
Albert jan Flik
Groningen Atletiek
1:33:15
1:33:11
81
Wietze Jonker
AV Heerenveen
1:33:16
1:33:04
82
Lieuwe Werkman
Groningen
1:33:17
1:33:04
83
Roelof Olthof
Groningen
1:33:18
1:33:09
84
Niek Verhoeff
Meppel
1:34:31
1:34:18
85
Martijn Schonewille
Dalen
1:34:33
1:34:22
86
Michiel Heikens
Groningen
1:34:52
1:34:34
87
Arjan Pronk
Haren Gn
1:36:21
1:36:06
88
Jaap Wit
Wieringermeer
1:37:42
1:37:25
89
Kor Gorter
Glimmen
1:38:03
1:37:54
90
Marten Kingma
Friesland
1:38:34
1:38:26
91
Pieter van der Woude
Groningen
1:39:01
1:38:42
92
Marc van Gelder
Lionitas
1:39:21
1:39:06
93
Glenn Krijthe
Westerbork
1:43:22
1:43:09
94
Jelte Nijholt
Oosterwolde Fr
1:48:14
1:47:58
95
Henk Heemskerk
Loopgroep Groningen
1:50:04
1:49:57
VROUW, PRESLOOP 21,1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janke Douma
Lichtaard
1:44:31
1:44:29
2
Marjolein van Linschoten
Rijswijk Zh
1:44:32
1:44:26
3
Marlene Gorzeman
De Sperwers
1:44:57
1:44:51
4
Janet Krooshof
Lionitas
1:45:47
1:45:46
5
Anna Hendrikse
Assen
1:48:25
1:48:25
6
Marjan Brinkman
Zuidwolde
1:49:44
1:49:42
7
Yvette van Woerkom
Meppel
1:51:39
1:51:34
8
Marloes Olthoff
Aquilo
1:52:40
1:52:40
9
Tallechiena Huizeling- Uildriks
Zuidbroek
1:52:42
1:52:38
10
Laura Nijsingh
Dwingeloo
1:53:03
1:52:51
11
Hetty van Burg
Westerbork
1:57:13
1:57:03
12
Anita Hegen
Westerbork
1:57:14
1:57:04
13
Irma van Veenendaal
Houten
1:59:16
1:59:16
14
Karen Witterholt-Werkman
Haren Gn
1:59:39
1:59:37
15
Gea Pol
Coevorden
2:01:39
2:01:38
16
Ilona Renier
Vledder
2:01:58
2:01:54
17
Tineke de Graaf
ASV
2:02:00
2:01:51
18
Gea Kleiker
ATC '75
2:03:07
2:03:06
19
Ineke van der Salm
De Sperwers
2:04:25
2:04:17
20
Hilde Jansen
Heerenveen
2:05:02
2:04:48
21
Rita Wolters
De Sperwers
2:09:33
2:09:25
22
Carolien Nijenhuis
Ansen
2:09:47
2:09:35
23
Giny Norder
Lelystad
2:13:46
2:13:37
24
Erica hogenbirk
Almere
2:14:35
2:14:25
25
Vastenburg-Topee
Nijkerk
2:18:07
2:17:52
26
Brigitte Veltmaat
De Sperwers
2:18:48
2:18:40
27
Sonja Riemersma
Zwiggelte
2:20:59
2:20:48
28
Nicole Schepers
Schoonebeek
2:22:06
2:21:53
29
Angela Tibbe
Nieuw-Amsterdam
2:24:59
2:24:50
MAN, PRESLOOP 21,1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Deenen
Loopgroep Groningen
1:20:45
1:20:45
2
Anne Wiersma
Climax
1:20:51
1:20:51
3
Martijn Croon
Coevorden
1:22:13
1:22:12
4
Jacco Joustra
LSV Invictus
1:23:29
1:23:27
5
Hans Coenraads
ATC '75
1:25:52
1:25:51
6
Ignas Dummer
Asses
1:28:19
1:28:19
7
Albert Lantink
Zwolle
1:31:58
1:31:56
8
Jeroen Verhoeven
AV Aalsmeer
1:32:09
1:32:06
9
Cor Ottens
Leeuwarden
1:34:08
1:34:07
10
Derek Elfring
Hellas
1:34:09
1:34:07
11
Gerlof van Minnen
Loopgroep Leeuwarden
1:36:41
1:36:38
12
Jasper Keizer
Friesland
1:36:43
1:36:42
13
Maurice van der Vinne
Hoogeveen
1:37:02
1:36:59
14
Jeroen Thalen
HAC '63
1:37:05
1:37:03
15
Jan Stolker
avVN
1:37:09
1:37:02
16
Iddo Riemersma
Zwiggelte
1:37:24
1:37:23
17
Michiel Huzen
Nieuwleusen
1:38:22
1:38:19
18
Emile Nales
Groningen Atletiek
1:38:29
1:38:26
19
Arnoud Brinkman
Loopgroep De Drentsche Aa
1:39:13
1:39:07
20
Henk Kralt
Meppel
1:39:34
1:39:32
21
Rolf Gritter
Loopgroep Beilen
1:39:46
1:39:43
22
Anno Brandsema
Loopgroep Beilen
1:39:52
1:39:48
23
Jan Stienstra
Gouda
1:41:18
1:41:10
24
Pascal Vincken
Nijmegen
1:41:31
1:41:29
25
Meine Hoitsma
Friesland
1:41:40
1:41:38
26
Teddy Bezuijen
Westerbork
1:42:26
1:42:25
27
Jan Mulder
Stadskanaal
1:43:02
1:43:00
28
Hans Roos
Vries
1:44:26
1:44:21
29
Nils Nijhof
Eexterveenschekanaal
1:44:33
1:44:32
30
Jelger Visser
Loopgroep Astrea
1:44:34
1:44:27
31
Erwin Sanders
Emmen
1:44:38
1:44:37
32
Ronald Talstra
Groningen
1:44:45
1:44:37
33
Enno Zuidema
Niehove
1:45:14
1:45:10
34
Hans Gellekink
Eelderwolde
1:45:14
1:45:09
35
Naber
Sleen
1:45:47
1:45:44
36
Eric Schwiebert
Wateringen
1:46:31
1:46:26
37
Martin Kremer
Schuinesloot
1:46:40
1:46:32
38
Henk Aarden
Assen
1:47:40
1:47:34
39
Folkert Tienkamp
AAC '61
1:48:16
1:48:14
40
Frits Soeters
Noordsleen
1:48:21
1:48:15
41
Dirk Cazemier
Roden
1:48:44
1:48:31
42
L. Dijkstra
Bovensmilde
1:48:46
1:48:32
43
Paul Terpstra
ATC '75
1:49:03
1:49:02
44
Richard van der Veen
Eelde
1:49:03
1:49:01
45
Rogier Braak
ATC '75
1:49:03
1:48:59
46
Sander Liemberg
Paterswolde
1:49:31
1:49:26
47
Ad 't Hoen
Olympus '70
1:50:25
1:50:20
48
Jeroen Fleer
Zwolle
1:50:44
1:50:29
49
Rob van Linschoten
Groningen
1:51:32
1:51:25
50
Kor de Boer
Marum
1:52:11
1:52:04
51
Jelmer holwerda
Hooghalen
1:52:25
1:52:13
52
Bernard Wilkens
Ureterp
1:52:58
1:52:49
53
Jan Hein van der Bruggen
Dwingeloo
1:53:04
1:52:51
54
Henk Potman
Meppel
1:54:16
1:54:11
55
Renť van der West
Coevorden
1:54:43
1:54:35
56
Mark van Bijsterveld
Blaricum
1:55:08
1:54:58
57
Anne Claus
Friesland
1:57:06
1:56:54
58
Peter Kakes
Beetsterzwaag
1:57:09
1:57:02
59
E ten Have
Beilen
1:57:13
1:57:04
60
Geert Woltjer
Loopgroep Beilen
1:57:33
1:57:27
61
Reitse de Jong
Den Hoorn Zh
1:57:37
1:57:27
62
Marnix Valkenburgh
Groningen
1:57:46
1:57:46
63
Duco Zijlstra
Friesland
1:57:48
1:57:37
64
Jos Zuidema
Runners Stadskanaal
1:58:30
1:58:20
65
Erik Docter
Eext
1:58:30
1:58:20
66
Bert Guns
Fivelstreek
1:58:35
1:58:23
67
Hein Habes
Assen
1:58:53
1:58:40
68
Marc van der Valk
Exloo
1:59:53
1:59:42
69
Janko Bouma
Loopgroep Groningen
2:00:02
1:59:51
70
Fred Backhaus
Meppel
2:00:30
2:00:25
71
Jan Bron
Loopgroep Zuidhorn
2:00:36
2:00:33
72
Thomas Kagenaar
Marknesse
2:02:40
2:02:37
73
Erik de Vries
Assen
2:03:27
2:03:18
74
Koos van Koldam
Siddeburen
2:03:28
2:03:25
75
Michael Brinkhof
Hoogeveen
2:04:48
2:04:33
76
Danny van Zuid
Hoogeveen
2:04:48
2:04:34
77
Roelof Kedde
AV Heerenveen
2:05:02
2:04:48
78
Cor Kort
AV Heerenveen
2:05:02
2:04:48
79
Ronald Trip
Hooghalen
2:06:03
2:05:51
80
Johan Meulman
Haarlo
2:13:47
2:13:30
81
Robert Vestenburg
Nijkerk
2:18:07
2:17:51
82
Arjan Loovers
Hoogeveen
2:22:06
2:21:52
MPUPC, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Puck Voors
Sleen
4:30
2
Yosan Daniel
Dwingeloo
5:00
3
Manon Delhaas
Aquilo
5:09
4
Lotte Smith
Aquilo
5:11
5
Julynn Huijsmans
Atletics Nijverdal
5:14
6
Rianne Kuiper
Aquilo
5:24
7
Liza Molenaar
Assen
5:48
8
Lindsey Kuil
Aquilo
6:36
MPUPB, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eliza Huizinga
Groningen
4:13
2
Esmee Mulder
De Sprinter
4:21
3
Inez Keun
Groningen Atletiek
4:28
4
Zoey de Vries
Impala
4:53
5
Elke de Jong
Aquilo
5:00
6
Rosalie Staats
Dwingeloo
5:50
7
Inke Meijer
Aquilo
5:54
MPUPA, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jade Schuitema
HAC '63
4:07
2
Anthe Troost
Horror
4:12
3
Naell Huijsmans
Atletics Nijverdal
4:17
4
Martje ter Doest
Impala
4:18
5
Sanne Hoogstra
De Sprinter
4:40
6
Romkje Marije Kooistra
AV Heerenveen
4:47
7
Resa Keizer
Ruinerwold
4:51
8
Marin van Triest
DOS
4:52
9
Eefke Plugge
Aquilo
5:08
JPUPC, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jurre Muller
Lionitas
4:48
2
Olivier Driehuis
DOS
5:01
3
Abel de Jong
Aquilo
5:11
4
Julian Bouman
De Sprinter
5:49
JPUPB, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thygo de Vries
AV Heerenveen
4:10
2
Thomas Berends
Assen
4:29
3
Yoran Soer
Nieuwleusen
4:35
JPUPA, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel potkamp
De Gemzen
3:47
2
Valenciano Roffel
AAC '61
3:48
3
Jan Elsinga
AV Heerenveen
3:50
4
Mart Bijker
AV Heerenveen
3:54
5
Aris Remmerde
AAC '61
4:01
6
Mike Berends
AAC '61
4:02
7
Julian Keun
Groningen Atletiek
4:02
8
Marne van der Kooi
Impala
4:11
9
Kyle Inwards
AAC '61
4:19
10
Mika keizer
De Sprinter
4:22
11
Teun de Jong
Aquilo
4:31
12
Hidde de Jong
Aquilo
4:43
13
Rienk Loonstra
Impala
4:44
14
Quinten Geleynse
Lionitas
4:46
15
Ruben Piek
Impala
4:58
16
Bas Rinket
TION
5:02
VROUW, SPRINTCROSS 1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
DanaÔd Prinsen
Aquilo
3:27
2
Suzanne Libbers
Groningen Atletiek
3:38
3
Fanny Spikman
Groningen Atletiek
3:42
4
Anke Zonderland
Impala
3:45
5
Anniek de Jong
Start '78
3:59
6
Benthe Tiegelaar
Aquilo
4:11
7
Wies Kesting
AAC '61
4:14
8
Roeline Yska
Horror
4:17
9
NaŽll Huijsmans
Atletics Nijverdal
4:21
10
Kirsten Damstra
Groningen Atletiek
4:23
MAN, SPRINTCROSS 1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Hoeven
AV Heerenveen
2:52
2
Thomas Kwint
Groningen Atletiek
2:55
3
David Vonk
GAC Hilversum
2:56
4
Jeroen Vochteloo
LSV Invictus
3:01
5
Menno Hunneman
Vitalis
3:03
6
JurriŽn Rijlaarsdam
LSV Invictus
3:07
7
Jelmer van der Veen
Lionitas
3:08
8
Niels Visser
Jahn II
3:16
9
Jeen Nauta
Start '78
3:17
10
Sil Chris de Jong
De Knipe
3:20
11
Rene Schultinga
Oldeholtpade
3:34
MJUND, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dione Schipper
Steenwijkerwold
5:48
2
Hannah Talstra
Drachten
5:56
3
Femke Yska
Horror
5:57
4
Kike Velting
HAC '63
6:00
5
Suze de Vries
Horror
6:01
6
Tiba Miran
Groningen Atletiek
6:10
7
Jorien Spikman
Groningen Atletiek
6:22
8
Elin Slagt
AAC '61
6:26
9
Indy de blaauw
Aquilo
6:29
10
Fera de Vries
AV Heerenveen
6:39
11
Lotte Slomp
AAC '61
6:41
12
Sarah de vries
Impala
6:43
13
Carlijn Loer
Aquilo
7:04
14
Ingrid Koster
Aquilo
7:17
15
Callemijn Kleijn
Meppel
7:27
16
Meike Terstra
Drachten
7:45
17
Amarins Loonstra
Impala
8:36
JJUND, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Reining
PEC 1910
7:29
2
Sam van der Werf
Horror
7:38
3
Wu Ping Kuiper
Groningen Atletiek
7:43
4
Rutger Berends
AV Heerenveen
7:44
5
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
7:45
6
Wouter de Roo
HAC '63
7:47
7
Luuk Knossen
Aquilo
7:59
8
Sweder visser
AAC '61
7:59
9
Jelmer Rensing
AAC '61
8:01
10
Tim van es
Hoogeveen
8:22
11
Nando Kramer
Groningen Atletiek
8:23
12
Tammo Deems
Wolvega
8:38
13
Wout Plugge
Aquilo
8:43
14
Marijn Piek
Drachten
8:52
15
David Pronk
Aquilo
9:08
16
Pjotr ter Doest
Beesterzwaag
9:41
17
Hidde Veenstra
Drachten
9:53
18
Allart Frensen
Akkrum
10:41
MJUNC, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera de Vries
Horror
8:40
2
Brecht Frensel
Akkrum
9:07
3
Sanne Niestijl
AAC '61
9:26
4
Melissa Uiterwijk Winkel
Emmen
10:15
5
Ylse Barkmeijer
Akkrum
11:02
6
Rozemarie Fokkema
AAC '61
11:35
MJUNB, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evelien Kuiper
Groningen Atletiek
13:05
2
Terra Muntjewerff
Ciko '66
13:10
3
Iris Velting
HAC '63
13:19
4
Marit van der Schaaf
Leek
14:36
5
Mare te Biesebeek
Lionitas
14:50
JJUNC, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jamie Verhagen
Groningen Atletiek
12:35
2
Jing Oldhoff
Leeuwarden
12:42
3
Lasse Deems
Wolvega
14:22
4
Julian de vries
Nes
14:35
5
Bram
Sleen
14:54
6
Mark Terpstra
Drachten
15:15
7
Florian van der Dussen
Impala
16:28
8
Marnix Prins
HAC '63
17:10
JJUNB, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Kwint
Loppersum
16:01
2
Jan Bouwknegt
HAC '63
16:06
3
Jan Oldhoff
Lionitas
16:25
4
Manolito Musters
AAC '61
16:48
5
Stefan de Vries
Start '78
16:48
6
Marlo Post
LSV Invictus
16:52
7
Luuk Wiebenga
AV Heerenveen
18:05
8
Gutama a Mame
Horror
18:06
9
Glenn de Vries
Lionitas
20:38
MJUNA, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Prins
HAC '63
20:31
VSEN, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andrea Deelstra
AV Heerenveen
20:10
2
Veerle Bakker
Leiden Atletiek
20:50
3
Hinde Fokkema
Start '78
23:19
4
Cato Bontekoe
Impala
25:53
5
Ilona Stille
HAC '63
26:04
V35, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jelly van der Kloet
Impala
24:04
2
Jazlin Ruinemans
Start '78
25:43
3
Janneke Molenhuis
De Sprinter
26:13
4
Annemiek Dekker
NOP
27:30
5
Annemarie Dijkstra
dwingeloo
30:28
V45, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Agnes Olgers-Heiner
NOP
25:21
2
Petra Hasper - ten Kate
De Sprinter
25:36
3
Helga Keijer
Impala
27:10
4
Rina Kleijn Coerts
Meppel
30:31
5
Mariette Mengerink
Leeuwarden
35:35
JJUNA, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luc Beuckens
NOP
19:59
2
Janco Rijpstra
Lionitas
20:17
3
Peter-Jan de Jong
Horror
20:22
4
Ephrem Been
HAC '63
20:33
5
Klaas Douwe Yska
Horror
21:03
6
Jens Dijkstra
Emmeloord
21:24
MSEN, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Hendrikse
AAC '61
30:20
2
Erik Driesen
NOP
31:18
3
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
31:44
4
Piet Wiersma
Jahn II
32:11
5
Gunter D'Hondt
Ronje
34:42
6
Tjeerd Popkema
NOP
34:49
7
Henri Harmsen
Impala
35:13
8
Jordi Stam
AV Heerenveen
35:29
9
Erik Bolding
Start '78
35:39
10
Martijn Ruis
Horror
35:40
11
Jordi dommerholt
AV Heerenveen
36:12
12
Patrick Postma
AV Heerenveen
36:39
13
Bert de Boer
BB lopers
37:34
14
Jan Loosman
NOP
37:58
15
Marco Leeverink
Horror
39:33
16
Leendert hakvoort
NOP
40:04
17
Jesper Keidel
Lionitas
42:10
M40, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arie de Jong
LSV Invictus
33:37
2
Foppe van der Heide
Impala
33:54
3
Arjen Driesen
NOP
34:26
4
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
38:03
5
Maurice Mulder
Tollebeek
38:03
6
Eugene Olgers
NOP
38:31
7
Marco Bakker
Beilen
40:53
M50, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Ton
LSV Invictus
36:18
2
Theo Groenendijk
LSV Invictus
38:19
3
Doede Terluin
NOP
39:23
4
Pieter-Jan Vlaming
NOP
39:48
5
Jaap Vlaming
NOP
39:51
6
Kor van der Kooi
Groningen Atletiek
40:15
7
Rien Janse
Luttelgeest
40:56
8
Pieter Stegeman
Loopgroep Beilen
44:21
9
Jebbe Westerbeek
Start '78
45:11
10
Cor Wetting
Lionitas
46:19
CANI, CANICROSSERS 7.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Knopert
BB lopers
25:27
25:26
2
Petra Mulder
Oosterwolde Fr
33:47
29:02
3
Dennis Dekker
Hoogeveen
34:52
30:40
4
Marleen van Regteren
Dwingeloo
34:54
32:26
5
Patricia de Vries
Houtigehage
36:04
32:40
6
Sjirk Dotinga
Friesland
36:31
30:51
7
Monica Keers
Meppel
37:00
31:38
8
Benny IJntema
Hoogeveen
37:15
35:32
9
Vanessa Aardema
LSV Invictus
38:26
33:41
10
Haike Nillesen
Eelde
39:29
31:52
11
Robin Prent
Ruinen
41:10
33:59
12
Fardou Haisma
Ureterp
41:57
41:29
13
Susanne Blom & Bo
Sappemeer
42:27
38:27
14
Roelanda Venemann
Hollandscheveld
42:33
40:37
15
Gerbranda de Graaf - Beijaard
Damwoude
42:48
36:00
16
Kim Verkade
Emlichheim
43:05
43:04
17
Team Bella
Hoogeveen
43:11
40:24
18
Gea Weening
Drachtstercompagnie
46:30
45:45
19
Inge van der Hoeven
Westerbork
46:30
45:45
20
Christa Aardenburg
Oudwoude
46:44
38:02
21
Team Bremer
Pesse
49:27
49:27
22
Anouk Voorhorst
Drachten
51:19
50:07
23
Jane Klaarwater
Bakkeveen
51:19
50:07
24
Riekske Berendsen
Haarloo
53:55
53:50
25
Maureen Ebbeling
Dwingeloo
54:21
48:23
www.uitslagen.nl
07-11-2017 21:25