Uitslagenlijst 36e Snertcross

Tilburg - Zaterdag 28 oktober 2017

JJUNA, JUNIORENCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joey van 't Verlaat
Triathlon
14:18
2
Jorg Schellekens
Attila
14:46
3
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
15:21
JJUNB, JUNIORENCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram Maas
Tilburg Road Runners
14:05
2
Brik van Dusseldorp
Atledo
14:10
3
Gijs Brands
Attila
14:27
4
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
14:52
5
Syb de Jong
Nederlandse Triathlonbond
15:00
6
Lars Schellekens
Attila
15:04
7
Jasper van Laarhoven
Atledo
15:07
8
Jorrit Ivens
ACW '66
15:38
9
Ian de Juncker
Attila
16:13
10
Daan van der Eerden
Spiridon
16:55
11
Timo Helmhout
Sprint
25:15
MJUNA, JUNIORENCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bente Smagge
Attila
18:03
2
Lisa van Boekel
Taxandria Atletiek
18:43
3
Emily van Dijk
Taxandria Atletiek
20:22
MJUNB, JUNIORENCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willemijn Fuite
Attila
17:22
2
Kim van 't Verlaat
Triathlon
17:48
3
Laura Hanning
Spiridon
18:19
4
Jeske van de Laar
Attila
20:47
JRECR, JUNIORENCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Willem van der Meiden
Spiridon
15:45
2
Lars vam Aalst
Tilburg
15:56
3
Sem Lazaroms
Oud Gastel
17:46
4
Jordan Beute
Sprint
20:05
5
Pepijn Wijnen
Atledo
20:16
MRECR, JUNIORENCROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nikita van den Ouden
Rilland
18:46
2
Femke Bongers
Sprint
22:41
3
Lieke Sweep
Sprint
25:33
MAN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kilian van der wolf
Tilburg Road Runners
6:10
2
Puk van Gool
Attila
6:42
3
Joep Staps
De Langstraat
6:44
4
Benn Snepvangers
Atledo
7:00
5
Sven van der Pas
Scorpio
7:07
6
Gijs Pijnenburg
Tilburg Road Runners
7:11
7
Marijn Hoondert
Taxandria Atletiek
8:04
8
Lars van Ravenstein
ACW '66
9:16
9
Matthijs Buist
Loopgroep Aart Stigter
9:45
MRECR, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
8:02
2
Joep van Gorp
Taxandria Atletiek
8:21
3
Karel de Hooge
Dordrecht
8:40
4
Mark Klein Haneveld
Tilburg
8:49
5
Rico Lammers
Tilburg
10:36
6
Frans
Vlijmen
12:04
VROUW, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoe Reuvekamp Gille
ACW '66
10:54
VRECR, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karien Musters
Sprint
10:43
VSEN, LANGE CROSS DAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon van Oudenaarden
De Langstraat
23:37
2
Sara van Grunsven
Tilburg Road Runners
24:22
3
Dyanne Verpaalen
Spiridon
25:30
4
Eva Cornelisse
Nederlandse Triathlonbond
26:31
5
Jolien Bruininx
AVR '69
27:43
6
Sanne Louer
Attila
27:57
7
Shinouk Wientjens
Spiridon
29:48
8
Robine Marcelissen
Tilburg Road Runners
30:00
9
Indy Nebbeling
Spiridon
30:30
10
Marieke Couwenberg
Gloria
30:42
11
Esmay van de Laar
Attila
30:58
12
Marijke Dijkstra
Spiridon
31:11
13
Samantha Eldred
ACW '66
33:32
14
Shannon Sprangers
Atledo
39:52
15
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
40:32
V35, LANGE CROSS DAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke van Hest
Tilburg Road Runners
24:00
2
Chantel de Lange
Tilburg Road Runners
26:28
3
Chantal van Oudheusden
Sprint
26:40
4
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
27:24
5
Lianne Ivens
ACW '66
28:05
6
Anoek Adank Heij
Sprint
29:54
7
Nienke Kemper
Attila
30:00
8
Marloes de Jong
Atledo
30:01
9
Karin van Ham
Atledo
32:22
10
Petra de Jong
Gloria
36:41
V45, LANGE CROSS DAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
24:52
2
Marionne Kat
Spiridon
26:19
3
Monique van Beurden
Spiridon
27:01
4
Annie van Hoek
Spiridon
28:16
5
Ingrid Spapens
Achil '87
28:26
6
Jolanda van Wegen
Spiridon
29:10
7
Petra rutters
ACW '66
30:12
8
Saskia Goddrie
Spiridon
30:34
9
Ingrid van Elderen
Achil '87
30:45
10
Ingrid den Oudsten
Spiridon
30:48
11
Hanny Roksnoer
ACW '66
32:54
12
Karen Eldred
ACW '66
34:49
13
Lidy Swolfs
Gloria
35:58
VRECR, LANGE CROSS DAM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur Ruijter
Attila
29:57
2
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
31:19
3
Anni Luoma
Tilburg
32:48
4
Alja Poklar
Parcival
33:28
5
Monique van de Ven
Tilburg Road Runners
34:17
6
Mariet Dickens
ACW '66
34:45
7
Terry van Driel
Tilburg Road Runners
35:42
8
Denise Staal
Tilburg
36:06
MSEN, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
27:41
2
Jop van der Steen
Tilburg Road Runners
27:53
3
Juul van de Kruijs
Parcival
29:36
4
Pieter Cappon
Loopvereniging TOF
29:58
5
Mike Rasenberg
Attila
30:22
6
Chris Steenbakker
Nederlandse Triathlonbond
30:39
7
Jeroen Verhees
Spiridon
30:52
8
Erik van der Heijden
Parcival
30:54
9
Marco Otten
NSAV 't Haasje
30:57
10
Ahmed Abudakar
DAK
31:08
11
Michel Broeders
Spiridon
34:10
12
Ralph Jacobs
Atledo
34:26
13
Remco Hoogendoorn
Tilburg Road Runners
35:33
14
Tobias van Roon
DAK
36:04
15
Sjoerd van Diepstraten
Spiridon
36:25
M35, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Nusmeier
Tilburg Road Runners
30:50
2
Henk van der Stelt
Scorpio
31:04
3
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
31:52
4
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
31:57
5
Bram vn Hoek
Spiridon
32:17
6
Robin Robart
Passaat
32:27
7
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
32:28
8
Paul Theeuwes
Spiridon
34:55
9
Dick Bink
Spiridon
35:09
10
JoŽl Geurts
Sprint
36:17
11
Jeroen Farla
Atledo
37:54
12
Wouter Schuitema
Atledo
39:25
M45, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
28:51
2
Eduard Linnenbank
Attila
31:06
3
Jack Hopmans
Spado
31:24
4
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
32:39
5
Mar-Hein van de Wiel
DAK
33:03
6
Dimitri Kardamanidis
Attila
33:06
7
Crist Hendriks
Tilburg Road Runners
33:24
8
Louis van den Dungen
Spiridon
33:37
9
Cocky de Brouwer
Achil '87
34:20
10
Harry Beekmans
DAK
34:28
11
Edwin Kemmeren
Spiridon
34:32
12
Johan Verweij
Achil '87
34:34
13
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
34:46
14
Cornť Fijneman
Tilburg Road Runners
35:29
15
Albert de Rooij
Atledo
35:48
16
Joop Mathon
Scorpio
36:15
17
jacques Hameleers
Spiridon
36:22
18
Peter Kramer
Atledo
37:01
19
Ron Breij
Achil '87
38:04
20
David Eldred
ACW '66
38:34
21
Johan van Wanrooij
Atledo
39:49
22
Alex van Krevelen
Atledo
39:55
23
Hans Lodewijks
Atledo
40:05
24
Hans van Dongen
Spiridon
41:38
M55, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans van Wegen
Spiridon
24:43
2
Eddy van Steenbergen
Gloria
24:50
3
Jan Meussen
Spiridon
25:02
4
Jan van Loenhout
Scorpio
25:31
5
Johan Flipsen
Atledo
26:32
6
Johan Jacobs
Atledo
27:01
7
Ad Kieboom
Scorpio
27:33
8
Hans Drijvers
Attila
27:34
9
Hens Koreman
Atledo
27:36
10
Henri Smits
Tilburg Road Runners
29:14
11
Frank van de Akker
Atledo
29:19
12
Henk Sprangers
ACW '66
29:32
13
Frans van Gestel
Gloria
29:37
14
Luc Billen
Gloria
30:25
15
Kees Pijnenburg
Atledo
30:56
16
Gerrit Heij
Attila
31:12
M65, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerad Wouters
Spiridon
25:30
2
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
27:22
3
Marlie Snijders
DAK
28:47
MRECR, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renato Ars
Tilburg
31:39
2
Roy Quodbach
ACW '66
34:39
3
Michael Luiking
Tilburg
35:03
4
John Verdonschot
Hapert
36:40
5
Sander Donders
Amsterdam
37:07
6
Jurgen Layaroms
Oud Gastel
37:29
7
Koen van Raak
Gilze
37:49
8
Benoit Hendriks
Tilburg
37:58
9
Dave Wijdemans
Tilburg
38:02
10
Karel de Hooge
Dordrecht
38:40
11
Coen Adams
ACW '66
39:13
12
Hans Oomen
Tilburg
39:16
13
Roland van Oosterwijk
Rijen
39:44
14
Ban van Gils
Oosterhout
40:48
MR55+, LANGE CROSS HER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roel Timmers
Made
27:02
2
kees van de Wouw
Tilburg
28:34
3
Paul de Kort
Alphen Nb
29:00
4
Gerard Joosten
ACW '66
29:17
5
Patrick Schuerman
Tilburg
32:55
www.uitslagen.nl
30-10-2017 11:19