Uitslagenlijst 42e Dijkloop

Schoonhoven - Zaterdag 28 oktober 2017

VROUW, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber den Hartog
Lekkerkerk
13:42
2
Frederique Noorlander
Lekkerkerk
14:13
3
Fieke Prins
Lekkerkerk
14:14
4
Jasmijn Schols
Capelle ad IJssel
18:25
MAN, 2.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Leeman
AAA
10:55
2
Pieter Vennix
Avantri
14:42
VROUW, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne Lamboo
Gouda
26:44
2
Astrid van der Born
Avantri
28:52
3
Simona Kopecka
Lekkerkerk
30:59
4
Hanneke Martens
Gouda
31:29
5
Anne Visser
Avantri
31:47
6
Jantina de Bruijn
Zegveld
32:03
7
Jeannette Vink
Nootdorp
32:11
8
Caroline Kersbergen
Hei en Boeicop
32:15
9
Marleen Ruiter
Schoonhoven
33:57
10
Annelous Hage
Gouda
35:12
11
Hester de With
Alphen aan den Rijn
35:34
12
Carla Zwijnenburg
Avantri
35:35
13
Tiny Driesse
Avantri
36:10
14
Karin ten Winkel
Avantri
37:09
15
Marleen Vermeij
Start '78
37:23
16
Wencke Robben
Krimpen ad IJssel
37:27
17
Debora Lootsma
Krimpen ad IJssel
37:34
18
Aline van de Weteringh
Bleskensgraaf ca
38:00
19
Mandy Milikan
Avantri
38:21
20
Karin de Bruin
Avantri
38:22
21
Myra van de Rhee
Schoonhoven
38:48
22
Susanne Vaessen
Avantri
38:48
23
Amy Lamboo
IJsselstein
39:22
24
Monique Klis
Capelle ad IJssel
39:24
25
Marja van Kooten
Avantri
39:53
26
Cindy Slaman-Claver
Gouda
40:16
27
Corrie van Meijeren
Lekkerkerk
40:54
28
Floortje van Vuuren
Schoonhoven
42:10
29
Mariska Voskuil
Schoonhoven
42:13
30
Christel Gijzen
Schoonhoven
42:43
31
Mieke Verwaal
Lekkerkerk
42:47
32
Jolanda de Visser
Lekkerkerk
45:00
MAN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arthur Maaskant
Lekkerkerkq
23:44
2
David Hoek
Avantri
23:53
3
Vincent Hoek
Avantri
23:54
4
Jasper van der Graaf
Lekkerkerk
24:17
5
Hans Overbeek
Polsbroek
24:40
6
Reinier van Dijken
Loopgroep PK
24:56
7
Tom Lotz
Schoonhoven
25:08
8
Vincent Uilenberg
Avantri
25:15
9
Derk Roest
Avantri
25:52
10
Peter den Hartog
Avantri
25:52
11
Jos Koeleman
Avantri
29:35
12
Eddy Vianen
Polsbroek
29:38
13
Piet van der Velden
Energie
32:05
14
Dirk Kersbergen
Hei en Boeicop
32:15
15
Jaap Boonstoppel
schoonhoven
32:21
16
Chris Knook
Zoeterwoude
32:47
17
Henri Vennix
Avantri
33:07
18
Michael Leung
Zoetermeer
33:35
19
George van Doesburg
Gouda
34:03
20
Geert Lavrijsen
Gouda
34:44
21
Eric van der Graaf
Lekkerkerk
35:14
22
Robert Hoek
Avantri
35:25
23
Edward Porsul
Schoonhoven
37:15
24
Jeroen Burghoord
Krimpen ad IJssel
38:20
25
Peter van Steen
Ede Gld
38:21
26
Jack Stofbergen
Arnhem
38:22
27
Cornelis Abrahamse
Gouda
41:42
28
Bram de Gier
Gouda
41:48
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annelies Markes
AV '47
44:42
2
Janet Rietveld
Avantri
47:39
3
Willemeijn Faas
Moordrecht
47:45
4
Ella van Veen
Statina
49:29
5
Sofie Mani
Rotterdam
52:22
6
Belinda Jannink
Capelle ad IJssel
52:36
7
Joke van Schaaik
Avantri
52:47
8
Alexandra Lingen
Avantri
54:06
9
Denise Temmink
's-Gravenhage
54:52
10
Mariska Koeleman
Bodegraven
56:08
11
Mirjam Vrisekoop
bergambacht
56:10
12
Joėlle van Zaanen
Stolwijk
57:43
13
Chantal de Koning
Bleskensgraaf ca
1:00:31
14
Selma v Wijngaarden
Gouda
1:07:08
15
Esther de Graaf
LVA Plantaris
1:08:17
16
Angelique Nihot
Trackstars Nesselande
1:08:48
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Wielaard
AV Gouda
35:54
2
Rene Hage
AV Gouda
36:28
3
Thomas Barravlt
Frankrijk
38:17
4
Zefanja de Feijler
Clytoneus
38:56
5
Jankees Jacobse
Gouda
39:34
6
Rene Visser
Voorhout
39:38
7
Jan van der Linden
Asperen
39:43
8
Robin Vergeer
Clytoneus
39:57
9
Youri Dijkxhoorn
Sparta
40:22
10
Matthijs van de Wetering
AV Gouda
41:07
11
Karl Bleijenberg
Benschop
41:17
12
Michel Vollebregt
Nieuwkoop
41:20
13
Leendert Jan Breur
Haastrecht
42:05
14
Sjoerd van der Snoek
Ijsselstein
42:16
15
Arjan Klunder
Ridderkerk
42:33
16
Remco Haanstra
Avantri
42:43
17
Albert de Kluijver
Avantri
42:47
18
Ronald van den Berg
Avantri
43:01
19
Remco Glas
Gouda
43:29
20
Ben Ruiter
Krimpen aan den IJssel
43:38
21
Daan Slaman
Gouda
44:18
22
Bert van der Heide
Schoonhoven
44:35
23
Nico Baas
Bleskensgraaf
44:36
24
Paul Klis
Capelle aan den IJssel
44:43
25
Khalil Ismail
Berkel en Rodenrijs
44:44
26
Dirk Bruijn
Utrecht
44:52
27
Johan de Visser
Lekkerkerk
44:57
28
Dennis van Allemeersch
Lopik
44:58
29
Willem-Jan Nuis
's-Gravenhage
45:31
30
Leonhard van Egezaat
Spado
46:01
31
Joost Neven
Schoonhoven
46:09
32
Dick van Driel
Zoetermeer
46:15
33
Semjon van Duin
Hellas
46:32
34
Ferry de Klein
Houten
46:34
35
Jan Hilgeman
AV '47
46:39
36
Pieter Molenaar
Gouda
46:52
37
Roeland Romijn
Clytoneus
47:07
38
Robin Stoop
Rotterdam
47:20
39
Chris van Assem
Bergambacht
47:21
40
Tony Anders
Gouda
47:44
41
Bob Jooren
Schoonhoven
47:59
42
Aart de With
benschop
48:10
43
Peter Koolwijk
Gouda
48:25
44
Gert-Jan Smit
Bergschenhoek
49:08
45
Alfred den Hoed
Lopik
49:15
46
Martyel Smits
Giessenburg
49:26
47
Jan Pennekoek
Statina
49:28
48
Farid Habyby
Gouda
49:49
49
Mark van Dijk
Olympus '70
49:55
50
Hans Lok
SC Reeuwijk
50:31
51
Bert Hilgeman
Avantri
50:36
52
Arjan Visser
De Spartaan
50:49
53
Michel van der Meer
Lekkerkerk
50:54
54
Raymond Lesage
Avantri
50:55
55
Donavan Fraenk
Amsterdam
51:21
56
John Wiegersma
Schoonhoven
51:25
57
Kees Neven
Schoonhoven
51:44
58
Berend Los
Moordrecht
52:00
59
Piet van Herk
AV '47
52:04
60
Peter en Erik vd Born
Avantri
52:47
61
Ronald Janse
Ammerstol
52:50
62
Edmond Walma
Schoonhoven
52:51
63
Hans van Wurmond
Bergambacht
53:16
64
Martin van Veen
Krimpen ad IJssel
53:24
65
Joop van den Bosch
H'veld G'dam
54:06
66
Enrico van Tuijl
Giessenburg
54:51
67
Ad Kraal
Moerkapelle
54:52
68
Cees Methorst
avVN
54:56
69
John Iseger
Berkenwoude
55:13
70
Marcel Noordegraaf
Lekkerkerk
55:54
71
Roel de Boer
Schoonhoven
56:04
72
Charles van IJsselmuide
Avantri
56:45
73
Rene Roos
Rotterdam
57:25
74
Johan Kompier
Nieuwerburg
57:31
75
Marien Lebbink
Lekkerkerk
57:42
76
Koos Zieldorff
Avantri
57:52
77
Martin Ruth
Krimpen ad IJssel
58:13
78
Rinus van Meijeren
Lekkerkerk
58:39
79
John Wesselink
Amsterdam
58:54
80
Gerard Rietveld
Krimpen ad IJssel
59:14
81
Peter de Valois
Zoetermeer
1:00:55
82
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:14:03
VROUW, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Vermeulen
Vijfhuizen
1:33:24
2
Eefje Swinkels
Haarlem
1:35:00
3
Rosanne Teeuwen
Rotterdam Atletiek
1:35:52
4
Maxime Copsy
Schoonhoven
1:42:05
5
Susanne Arts
Fortuna
1:50:04
6
Jeanette Koene
Schipluiden
1:54:56
7
Corrie Landbergen
Schipluiden
1:56:21
8
Lilian van der Steen
Fortuna
1:58:13
9
Agnita Rolleman
Lekkerkerk
2:04:19
10
Lenie de Visser
Waterweg
2:10:17
11
Cora Verweij
Runners Club Woerden
2:11:44
12
Marjolein den Hoed
Ammerstol
2:28:37
MAN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christiaan van Beusichem
Barendrecht
1:13:14
2
Michiel Hulleman
Abcoude
1:16:59
3
Willlem Anker
Waddinxveen
1:23:17
4
Jan Boot
Bodegraven
1:23:45
5
Jordi van de Sanden
Tilburg
1:25:05
6
Erik van Leeuwen
Leiden Atletiek
1:27:36
7
Jacko de Koet
1:27:45
8
Wim de Jong
Olympus '70
1:29:28
9
Rien Jongeneel
Capelle ad IJssel
1:29:30
10
Dennis van Limborgh
Rotterdam
1:29:39
11
Remco Kooistra
Capelle aan den IJssel
1:29:53
12
Jeroen Gilijamse
AAA
1:30:03
13
Martjan Bodegom
Lekkerkerk
1:30:31
14
Martin Verhage
AAA
1:30:40
15
Alex van Eijk
Haastrecht
1:30:52
16
Tonnie van den heuvel
Lekkerkerk
1:31:04
17
Tim Schenk
Lekkerkerk
1:31:40
18
gert Bakkenes
Olympus '70
1:32:12
19
Arjen van Velden
Olympus '70
1:32:15
20
Arie Visser
Avantri
1:32:53
21
Arjan Nomen
Stolwijk
1:33:16
22
Danny Karijopawiro
Houten
1:34:04
23
Gert Anker
Gouda
1:34:21
24
Jos de Kock
Typhoon
1:34:29
25
Jan Vermeulen
Ouderkerk ad IJssel
1:35:46
26
Hugo Vrolijk
AAV '36
1:36:06
27
Rik Koorevaar
Schoonhoven
1:36:54
28
Kees van Dijk
den Hoorn
1:38:12
29
Roel Sluis
Haastrecht
1:38:40
30
Tjia Liem
Rotterdam
1:40:35
31
Jan van den Dorpel
Vlaardingen
1:41:17
32
Ab Buitendijk
Krimpen aan den IJssel
1:41:47
33
Piet Wuijster
Avantri
1:42:43
34
Andre Kraaijeveld
Schoonhoven
1:43:05
35
Raymone Linkers
Hellas
1:43:33
36
Juan Javier Coeiro Monzo
Energie
1:43:43
37
Rob Stofberg
Clytoneus
1:44:10
38
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
1:44:51
39
Philip van Dongen
Maasland
1:45:19
40
Jako Sterrenburg
AAA
1:45:57
41
Sijbrand de Jong
AAA
1:45:57
42
Kees vd Heul
Avantri
1:48:42
43
Peter van Jaarsveld
Rotterdam Running Ambassadors
1:48:52
44
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
1:50:20
45
Tim Mudde
Krimpen aan de Lek
1:50:46
46
Pieter Rossum
Avantri
1:51:38
47
George Nikolakopoulos
Avantri
1:51:38
48
Ronald vd Geer
Oud-Beijerland
1:52:16
49
Ruud Koene
Schipluiden
1:52:27
50
Harald Driesse
Avantri
1:52:31
51
Ton Nobel
Lekkerkerk
1:53:38
52
Kees Groen
Lekkerkerk
1:54:16
53
Jeroen de Bruijn
Zegveld
1:54:33
54
Willem van de Weteringh
Bleskensgraaf ca
1:54:43
55
Edwin Bakker
Scorpio
1:55:14
56
Jaap Kester
Schipluiden
1:56:10
57
Sijmen de Jager
Passaat
1:57:55
58
Stephan Tews
Rijswijk
1:58:24
59
John Merton
IJsselstein Ut
1:58:29
60
Henk van der l\Leeden
Bergambacht
2:00:54
61
Walter Popken
Utrecht
2:04:13
62
Ron Stuurman
Antilope
2:04:48
63
Jannes van Mourik
Fortuna
2:06:12
64
Ton Stuit
Krimpen aan den IJssel
2:07:21
65
Ian Weersma
Spark
2:12:34
66
Arthur van Rooyen
Runners Club Woerden
2:20:09
67
den Hoed
Ammerstol
2:28:37
www.uitslagen.nl
15-11-2017 22:52