Uitslagenlijst Blauwe Meer Cross

Loon op Zand - Zondag 22 oktober 2017

JPUPC, PUPILLEN C - 60
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thom Pelkmans
Sprint
2:33
2
David Kok
Sprint
2:38
3
Stan Struyfs
Gloria
2:40
4
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
2:50
5
Rens Gulickx
Gloria
2:51
6
Mick Soijer
Attila
2:52
7
Jonas den Heijer
Sprint
2:52
8
Riemer van Son
Scorpio
3:00
9
Sam stroucken
Taxandria Atletiek
3:01
10
Noah van Rooij
Taxandria Atletiek
3:02
11
Ramon Derks
Atledo
3:03
12
Luuk van Gestel
DAK
3:08
13
Tygo van de Schoof
Scorpio
3:10
14
Lander Jansens
Gloria
3:13
15
Jasper Broeders
Atledo
3:20
16
Giel van den mosselaar
Atledo
3:22
17
Ferre Florijn
Scorpio
3:23
18
Jort Griep
Scorpio
3:25
19
Marijn Niessen
Scorpio
3:35
MPUPC, PUPILLEN C - 60
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sara Beumer
Prins Hendrik
2:51
2
Floor Eelkema
Scorpio
3:04
3
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
3:06
4
Tula Hermus
Fortius
3:11
5
Lenthe Lieveld
Taxandria Atletiek
3:13
6
Keisha Jansen
Scorpio
3:16
7
Evy Vos
Tilburg Road Runners
3:17
8
Zara de Jong
Scorpio
3:18
9
Fleur Claessen
ACW '66
3:19
10
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
3:24
11
Lynn van Hest
Tilburg Road Runners
3:24
JPUPB, PUPILLEN B - 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Scott Romijn
Prins Hendrik
4:05
2
Ramon Vaandrager
Energie
4:09
3
Tijn Loderus
Sprint
4:12
4
Finn Hoek
Scorpio
4:20
5
Daan Geerts
Gilze
4:21
6
Guus Beumer
Prins Hendrik
4:32
7
Valencio Horvers
Tilburg Road Runners
4:34
8
Bram van Wagtendonk
Sprint
4:35
9
Jiri van Bokhoven
DAK
4:49
10
Ludovic Grimmelikhuizen
Scorpio
5:15
11
Bo Geurts
Spiridon
5:20
12
Koen van Gestel
DAK
5:23
13
Jens van den Aker
Taxandria Atletiek
5:54
14
Marlo Leipzig
Scorpio
6:14
MPUPB, PUPILLEN B - 10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber Jansens
Gloria
4:42
2
Anne Bos
Scorpio
5:02
3
Elke van Opstal
DJA
5:15
4
Jinte van der Laak
Atledo
5:24
5
Floor van Dongen
DJA
5:37
6
Jitte Stabel
Gloria
5:51
JPUPA, PUPILLEN A - 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram van Dongen
DJA
5:00
2
Daan van Gils
Puttershoek
5:04
3
Lucas Rutjes
Atledo
5:07
4
Luuk Bosveld
Fortius
5:13
5
Dictus Aiden
DJA
5:18
6
Ruben van Geenen
Prins Hendrik
5:27
7
Ewart van Son
Scorpio
5:29
8
Loek Graafmans
Spiridon
5:30
9
Boris Griep
Scorpio
5:32
10
Tim van de Vinne
ACW '66
5:33
11
Marco van Gelder
Prins Hendrik
5:37
12
Lukas Kok
Sprint
5:49
13
Finn van Dongen
Atledo
5:51
14
Pelle Verschure
ACW '66
5:53
15
Jelle van Laarhoven
ACW '66
5:54
16
Jasper Buschman
Spiridon
6:00
17
Dario Ehrismann
Spiridon
6:09
18
Julian Peter
Tilburg Road Runners
6:11
19
Mika van Rooij
Taxandria Atletiek
6:16
20
Nathan Kant
Scorpio
6:19
21
Jelle Kreeft
Spiridon
6:19
22
Stan van Gestel
DAK
6:23
23
Bas van der Made
Scorpio
6:23
24
Merijn van der Veek
ACW '66
6:29
25
Merlijn van der Sande
Tilburg Road Runners
6:35
26
Tijmen Robbe
Sprint
6:38
27
Jurre Verschure
Atledo
6:51
MPUPA, PUPILLEN A - 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elien Smits
DAK
5:09
2
ZoŽ van Gils
Energie
5:11
3
Djayla Hoek
Sprint
5:14
4
Jill Paulus
Atledo
5:15
5
Tess Homan
AV '40
5:32
6
Nieke Westerveen
Atledo
5:32
7
Novi Hermus
Fortius
5:38
8
Jade Bosman
Energie
5:43
9
Ziva Devue
Gloria
5:51
10
Emma Aarts
Atletiek Maastricht
5:52
11
Imke Geenen
Gloria
5:57
12
Eva den Boer
Atledo
6:06
13
Puck van Gils
Sprint
6:08
14
Brenna van de Laar
Tilburg Road Runners
6:12
15
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
6:16
16
Heleen de Bie
Atledo
6:39
17
Marlieke van Elderen
Taxandria Atletiek
6:54
18
Fenne van Heist
DAK
6:56
19
Renťe Kramer
Atledo
7:12
JJUND, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
5:43
2
Lans Timmermans
Prins Hendrik
5:57
3
Jake Romijn
6:13
4
Jelle van Geel
THOR
6:22
5
Koen Diepen
Prins Hendrik
6:22
6
Max de Kruijf
Prins Hendrik
6:32
7
Vic Struyfs
Gloria
6:33
8
Freek Bosveld
Fortius
6:35
9
Mees Schneider
Fortius
6:37
10
Luuk Pelkmans
Sprint
6:39
11
Gino Weber
6:51
12
Tim Meuwissen
Tilburg Road Runners
6:55
13
Vigo Maljaars
Scorpio
6:56
14
Samuel Dobbelstein
Prins Hendrik
7:00
15
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
7:07
16
Stijn Maarschalk
Scorpio
7:07
17
Rick van Dongen
Scorpio
7:12
18
Robbie smulders
Prins Hendrik
7:13
19
Luc de Kruijf
Prins Hendrik
7:24
20
Tom Burghouts
ACW '66
7:28
21
Imeno Weber
Attila
7:31
22
Michiel Gulickx
Gloria
7:33
23
Lennart de Vries
Scorpio
7:44
24
Diego Broere
Scorpio
7:46
25
Daan van der Made
Scorpio
7:47
26
Joran Kant
Scorpio
7:52
27
Stijn Groeneveld
Scorpio
8:00
28
Jonas Vos
DAK
8:00
29
Roemer Struik
DAK
8:06
30
Jamie van Steen
AVO 1983
8:13
31
Sander ten Have
Tilburg Road Runners
8:23
32
Kasper Baalmans
Atledo
8:36
33
Quinten Bressers
Atledo
8:51
34
Joris Baalmans
Atledo
9:07
MJUND, MEISJES JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lila van Nieuwkoop
Energie
6:44
2
Roos de Jong
Atledo
6:50
3
Silkie Graafmans
Spiridon
6:59
4
Anouk Andeweg
Spiridon
7:10
5
Nina Groffen
Sprint
7:16
6
Danica Willemen
Atledo
7:19
7
Nienke Blom
Sprint
7:20
8
Luna Faas
Sprint
7:21
9
Lieve Peter
Tilburg Road Runners
7:21
10
Gwen van Hest
Tilburg Road Runners
7:22
11
Lotte Griep
Scorpio
7:23
12
Meike van Ravenstein
ACW '66
7:31
13
Ancia van den Bos
THOR
7:33
14
Femke Gijzen
Sprint
7:44
15
Renee Lebbink
Taxandria Atletiek
7:48
16
Valerie Bruurmijn
Gloria
7:55
17
Milena Weber
Attila
7:55
18
Femke Sprangers
Gloria
8:10
19
Mirre Stabel
Gloria
8:15
20
Anne Smits
DAK
8:22
21
Fenna Dudok
Scorpio
8:23
22
Jade Pullens
ACW '66
8:32
23
Margit van Son
Scorpio
8:37
24
Angel-Lynn van Vugt
Sprint
8:48
25
Benthe van Laarhoven
ACW '66
9:15
26
Anne Hoven
Attila
9:26
27
Sanne Sprangers
Gloria
9:37
MJUNC, JUNIOREN C - 18
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Amber Bosman
Energie
7:13
2
Bieke Schipperen
Scorpio
7:15
3
Anne de Jong
Atledo
7:26
4
Marit Griep
Scorpio
7:33
5
Tessa Schets
AV '56
8:02
6
Parel van Nieuwkoop
Energie
8:06
7
Iris Verheij
Prins Hendrik
8:18
8
Anna Bijl
AVR '69
8:27
9
Isabel van Noordenne
Energie
8:37
10
Veerle van Son
Scorpio
8:52
11
Ine Smits
DAK
9:11
12
ZoŽ Reurekamp Gille
ACW '66
10:21
JJUNC, JUNIOREN C - 24
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ernson van den Bos
THOR
8:43
2
Pieter Fallaux
Energie
8:46
3
William Webster
GVAC
8:49
4
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
9:29
5
Ditchano Suijkerbuijk
THOR
9:40
6
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
9:42
7
Steyn Potuit
Energie
9:42
8
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
10:25
9
Koen Tilman
Sprint
10:28
10
Pepijn Roels
Sprint
10:30
11
Danick Imholz
Energie
10:38
12
Damian Weber
10:40
13
Remko van den Hout
Attila
11:00
14
Arne Dierckx
Gloria
11:03
15
Maurits Kuipers
Sprint
11:04
16
Martijn Gulickx
Gloria
11:29
17
Mathijs Goris
Gloria
12:39
JJUNB, JUNIOREN B - 33
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jarreau Suijkerbuijk
THOR
12:02
2
Brik van Dusseldorp
Atledo
12:31
3
Robert de Graaf
AV '56
12:37
4
Marlon van Zijl
Energie
12:46
5
Gijs Brands
Attila
12:47
6
Paavo de Leng
Dynamica
12:54
7
Niels Bosma
Taxandria Atletiek
13:14
8
Lars Schellekens
Attila
13:16
9
Wouter Schets
AV '56
13:17
10
DaniŽl van Noordenne
Energie
13:30
11
Stan de Deugd
Spado
13:32
12
Jasper van Laarhoven
Atledo
13:45
13
RaphaŽl Dobbelstein
Prins Hendrik
13:53
14
Jorrit Ivens
ACW '66
14:08
15
Wesley Spieringhs
14:30
16
Jasper Mol
Sprint
15:00
17
Ian de Juncker
Attila
15:12
18
Jason Smits
ACW '66
15:32
19
Tijn Blom
Sprint
16:21
MJUNB, JUNIOREN B - 33
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte de Visser
Energie
15:34
2
Ilvia Hederik
Energie
15:35
3
Willemijn Fuite
Attila
15:52
4
Anouk Verheyen
Gloria
17:11
5
Jeske van de Laar
Attila
19:19
6
Janiek Leijtens
ACW '66
19:56
MJUNA, JUNIOREN A - 33
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi van Bladel
ACW '66
15:24
JJUNA, JUNIOREN A - 55
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick van Riel
Attila
21:00
2
JaÔr van Winkel
Atledo
21:41
3
Jorg Schellekens
Attila
22:17
4
Sander Verweij
Taxandria Atletiek
24:15
5
Stijn van Nierop
DAK
25:43
VSEN, VROUWEN - 5.500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dyanne Verpaalen
Spiridon
25:15
2
Margo Heurman
NSAV 't Haasje
26:32
3
Iris van Dalen
Tilburg Road Runners
26:42
4
Nikki Bagchus
DAK
26:45
5
Sanne Louer
Attila
28:47
6
Jolien Bruinisse
AVR '69
28:57
7
Marloes van der Wielen
ACW '66
29:09
8
Judi Becx
Attila
29:22
9
Marieke Couwenberg
Gloria
30:23
10
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
32:13
11
Katharina de Kool
32:43
12
Anne Visser
Avantri
34:41
13
Esmay van de Laar
Attila
34:53
14
Rosanne van Kerkhoven
Tilburg Road Runners
35:08
15
Shannon Sprangers
Atledo
46:19
V35, VROUWEN - 5.500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paola van Gilst
AV '56
25:32
2
Chantal van Oudheusden
Sprint
27:00
3
Chantel de Lange
28:07
4
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
28:30
5
Lianne Ivens
ACW '66
29:58
6
Linda Schoenmakers
Atledo
30:54
7
Karin van Ham
Atledo
33:58
8
Miranda van Rijswijk
35:47
9
Petra de Jong
Gloria
37:37
V45, VROUWEN - 5.500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marionne Kat
Spiridon
26:23
2
Judith van Winkel
Atledo
26:39
3
Monique van Beurden
Spiridon
30:37
4
Petra rutters
ACW '66
31:34
5
Saskia Goddrie
Spiridon
31:38
6
Saskia Goole
AV '56
32:52
7
Hanny Roksnoer
ACW '66
34:29
8
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
36:59
MSEN, MANNEN - 8.250
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maikel Peeman
Flakkee
30:03
2
Ben Vriends
Asterix
30:16
3
Robin van Riel
Attila
30:27
4
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
30:36
5
Luuk Maas
Tilburg Road Runners
30:39
6
Wesley van der Gouw
Prins Hendrik
31:25
7
Timo de Geus
Spirit Oud Beijerland
31:34
8
Ben Souwen
Eindhoven Atletiek
32:08
9
Robbert van de Wouw
Parcival
32:16
10
Kilian van der Wolf
Tilburg Road Runners
32:55
11
Nick Jansen
Sprint
33:30
12
Bram Maas
Tilburg Road Runners
33:51
13
Mike Rasenberg
Attila
34:41
14
Sander Demmers
ACW '66
35:09
15
Jeroen Verhees
Spiridon
35:26
16
Cornelis Verboom
35:56
17
Wouter Stokkermans
Atledo
36:37
18
Steef Rosmden
37:40
19
Ralph Jacobs
Atledo
38:28
20
Michel Broeders
Spiridon
39:21
21
Erik van der Heijden
Parcival
39:39
22
Walther van Asten
Gloria
47:23
23
Germain Hoek
Sprint
48:34
24
Martijn de Craen
48:47
25
Jelle Lauf
52:27
M35, MANNEN - 8.250
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bram van Rijswijk
Eindhoven Atletiek
35:35
2
Pawel Wojcik
36:27
3
Bjorn Becx
Tilburg Road Runners
36:54
4
Bram van Hoek
Spiridon
37:10
5
Sammy Peter
Tilburg Road Runners
38:15
6
Dick Bink
Spiridon
40:43
7
Bas van Gestel
Attila
42:25
8
Erwin Gulickx
Gloria
43:56
9
Robert Hagen
ACW '66
45:52
M45, MANNEN - 8.250
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Laros
Scorpio
31:42
2
Christ Donders
Tilburg Road Runners
32:12
3
Stefan van Marrewijk
Scorpio
34:10
4
Eduard Linnenbank
Attila
35:48
5
Toine van Beckhoven
Attila
36:51
6
Mar-hein van de Wiel
DAK
37:34
7
Maarten Bikker
De Langstraat
37:47
8
Dimitri Kardamanidis
Attila
38:13
9
Bart van Loon
Attila
38:40
10
Johan Verweij
Achil '87
39:08
11
Alex de Langen
Spirit Oud Beijerland
39:50
12
Edwin Kemmeren
Spiridon
39:56
13
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
40:09
14
Harry Beekmans
DAK
40:45
15
Albert de Rooij
Atledo
41:10
16
Mark Schaap
Prins Hendrik
41:29
17
Carlo Wouters
Tilburg Road Runners
41:37
18
Peter Kramer
Atledo
42:15
19
Berry Jansen
Loopgroep GoRun
44:12
20
Ron Breij
Achil '87
45:09
21
Johan van Wanrooij
Atledo
48:03
22
Ramon Zanoni
Gloria
48:36
23
Norbert Veringmeier
Waterweg
48:53
24
Hans Lodewijks
Atledo
48:59
25
Kees van Meer
Gloria
51:11
M55, MANNEN - 5.500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edward de Leng
Dynamica
24:20
2
Hans van Wegen
Spiridon
25:05
3
Arie Visser
Avantri
25:26
4
Jan Menssea
Spiridon
25:50
5
Johan Flipsen
Atledo
26:48
6
Cees de Geus
Spirit Oud Beijerland
27:07
7
Cees van Gageldonk
Spiridon
28:07
8
Johan Jacobs
Atledo
28:18
9
Hens Koreman
Atledo
28:21
10
Ton Crul
Breda
28:52
11
Ad kieboom
Scorpio
29:20
12
Frank van den Akker
Atledo
30:11
13
Frans van Gestel
Gloria
30:18
14
Kees Pijnenburg
Atledo
30:57
15
Jan van Liempt
Atledo
32:37
M65, MANNEN - 5.500
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Walter van Gurp
DAK
30:35
2
Gerard Joosten
ACW '66
31:59
3
Andrť Aarts
Scorpio
34:25
4
Bauke de Jong
34:29
MRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven van der Pas
Scorpio
11:44
2
Pim van der Pol
Atledo
12:30
3
Rick Smits
Drunen
13:44
4
Renť Hoevenaar
14:05
5
Renť Wolfs
Loopgroep GoRun
14:54
6
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
19:02
VRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hannah van den Hoogen
14:05
2
Indy Nebbeling
Spiridon
14:45
3
Karien Musters
Sprint
17:38
4
Ilse Aussems
17:52
5
Corry Verschure
ACW '66
18:14
6
Larissa Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
18:40
7
Manon Kerssies
19:03
8
Francis van Boxtel
19:06
9
Heidi Smulders
De Moer
19:44
10
Maartje de Valk
20:43
11
Femke Gerritsen
21:25
12
Sam Paalvast
21:30
13
Anouk Gerritsen
21:31
14
Melanie Kemmeren
21:45
15
Katty de Visser
21:46
MRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Otten
NSAV 't Haasje
21:37
2
Puk van Gool
Attila
23:10
3
Benno Snepvangers
Atledo
24:10
4
Arno Hulshof
Sprint
25:09
5
Lars van Aalst
25:26
6
Dennis van Aspert
25:28
7
Harley van Kuijk
25:30
8
Bert Hederik
avVN
26:49
9
Milan Dellemann
27:15
10
P den Ridder
Spado
27:51
11
Martijn Lamers
Goirle
28:02
12
Jos Heurman
Loopgroep Wijbosch
28:40
13
Dave Wijdemans
28:43
14
Bart Berende
28:45
15
Maarten aan den Boom
29:47
16
Stijn van Wijngaarde
30:22
17
Sander Ruiter
Parcival
30:23
18
Arnout Strijbis
30:35
19
Sjef Aertse
Tilburg
31:55
20
Jeroen Beurskens
32:36
21
Dirk van Zwieten
32:52
22
Cas Hurkmans
33:01
23
Tom Theunissen
33:02
24
Bart Marijne
Loopgroep GoRun
33:07
25
Jan van Kuijk
33:08
26
Ebel Magnin
33:10
27
Michel van de Ven
Loopgroep GoRun
33:27
28
Peter Huisman
33:44
29
Sven van der Heijden
33:52
30
Bram van Vugt
33:59
31
Ricardo Waij
34:00
32
David Espirito
34:03
33
Mervyn Alvares
34:14
34
Remco Hesselberth
Loopgroep GoRun
34:27
35
Marcel Borg
34:28
36
Thijs van Lokven
34:41
37
Abu Bakarr Dumbuya
34:56
38
Ludy van Hilst
35:06
39
Dorus Elshout
35:41
40
Luuk Coolen
35:42
41
Martin van Herwijnen
Kaatsheuvel
36:04
42
Levi van Dijk
36:25
43
Emilio Medel Espinoza
37:02
44
Dylan Steinhauer
37:53
45
Ron van der Vlerk
38:29
46
Luuk Breuls
38:46
47
Djay Coenen
38:48
48
Kjell Buijs
41:15
49
Robbin Breugelmans
49:30
50
Kamil Rosendaal
49:32
51
Kris Pulles
49:33
52
Stefan Krijnen
Riel
52:36
VRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peggy van Lee
Tilburg Road Runners
30:36
2
Ria Aarts
31:56
3
Franziska Rueffer
Parcival
32:07
4
Roos Hulshof
33:53
5
Wendy Duijs
34:04
6
Melanie Vriens
34:17
7
Minou Leene
36:49
8
Mieke Vloemans
37:09
9
Bernice van de Plas
37:43
10
Monique Huisman
38:38
11
Meike Prins
38:54
12
Wendy Castelein
Tilburg
38:56
13
Mindy Brouwers
38:57
14
Dianne van Gorp
39:48
15
Mandy Hesselberth
43:28
16
Laurie van Hulten
44:43
17
Emma Verschure
44:44
18
Samantha Stoop
Dongen
50:24
19
Mariska Lambooy
54:41
MRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon van Bemmel
Loopgroep Rosmalen
39:29
2
Clemens Vollebergh
Nijmegen
39:52
3
Luc Borghans
Parcival
41:04
4
Joep Mathon
Scorpio
42:47
5
Teun de Kort
43:21
6
Pie Bauer
43:37
7
Kees de Kort
ACW '66
44:07
8
Santo Pancari
44:33
9
Martijn Prins
46:04
10
Johan van Loon
Geertruidenberg
46:20
11
John Snijders
Terheijden
46:59
12
Jasper Klerks
Drunen
48:42
13
Bas van Gils
50:18
14
Roland van Oosterwijk
50:41
15
Ruud klever
De Langstraat
53:15
16
Pieter de Groot
54:40
17
Daan Aufenacker
55:56
18
Pascal Wasterval
56:34
VRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja Jansen
Waterweg
51:14
2
Britte Nooijens
52:30
3
Claudia van Roemburg
Tilburg
55:30
MRECR, BLOTE VOETEN RU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mark Blonk
12:22
2
Maarten aan den Boom
13:49
VRECR, BLOTE VOETEN RU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Irene Engelkamp
17:17
2
Sjoertje Cromberge
17:29
M-16, VB 16- 1.200 ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Colin Bressers
Atledo
4:58
V-16, VB 16- 1.200 ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Verhoeven
ACW '66
6:23
M16+, VB 16+ 1.800 ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rick Standaert
ACW '66
8:26
2
Lars van Ravenstein
ACW '66
9:10
V16+, VB 16+ 1.800 ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Femke Bongers
Sprint
10:24
2
Lieke Sweep
Sprint
11:24
EPBC, ESTAFETTE PUPIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
DAK pupillen B/C
DAK
12:43
2
Atledo 1
Atledo
13:14
EPA, ESTAFETTE PUPIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Atledo
Atledo
11:06
2
Anneke Slik
ACW '66
11:13
3
DAK pupillen A
DAK
13:14
EJCD, ESTAFETTE JUNIO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
ToPHers junioren
Prins Hendrik
8:40
2
Gloria 1
9:53
3
Dak
11:03
4
Gloria2
11:20
www.uitslagen.nl
27-10-2017 23:48