Uitslagenlijst Kluiskenshof - 10 van AVR

Rucphen - Zondag 22 oktober 2017

3KMM, 3 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jack Vissers
Loopvereniging TOF
13:58
2
Dave de Rooij
Rucphen
18:20
3
Martijn Gijzen
Rucphen
18:21
3KMD, 3 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lonneke Elzerman
Prinsenbeek
12:35
2
femke krijnen
rucphen
18:17
3
Karlijn de Rooy
Rucphen
18:17
4
Mijntje Gijzen
Rucphen
18:18
5KMM, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeroen Nijland
Sprint
16:35
2
Sjors Visser
THOR
16:51
3
Alexander Siemons
THOR
17:13
4
Kees Lazeroms
Achilles
17:46
5
Rolino Dircken
AVR '90
17:50
6
Jeffrey Faes
Achilles
18:05
7
Nelson johnson
Haag Atletiek
18:22
8
Hans van den Dungen
Achilles
18:31
9
Robert van Rijckevorsel
Breda
20:41
10
Jan-Julius van Dijke
Bergen op Zoom
21:04
11
Francois van Dijke
Loopgroep PK
21:05
12
Rien van Vossen
Spado
21:10
13
Kees de Hoon
Achilles
21:12
14
Rabin Mohunlol
Etten-Leur
21:18
15
Marco Genefaas
Road Runners Etten-Leur
21:28
16
Rien Verhoeven
Achilles
22:23
17
Kees van de Sande
Achilles
22:43
18
Fred Nederpel
Oudenbosch
23:01
19
Jos Jochems
Achilles
23:10
20
Jack Nieuwkoop
Roosendaal
23:20
21
jaques lezer
huizen
24:28
22
Mol
Road Runners Etten-Leur
24:30
23
Robert Bengertman
Roosendaal
29:07
24
Lucien van Tilborg
Prinsenbeek
29:24
25
Jessy de Coover
Amsterdam
29:25
26
Louis de Koning
Rijsbergen
33:57
5KMD, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marjon van der Wansem
De Langstraat
18:35
2
Marlien van Beek
De Langstraat
19:53
3
Jose van der Linden
Achilles
21:08
4
Phily Brooijmans
Groene Ster
23:11
5
Ina van Ortel
THOR
23:54
6
Nicole Goossens
Achilles
24:29
7
Carina Visser
Energie
25:05
8
Ilse van Rijckevorsel
Breda
26:10
9
Veronica Jansen-Veronica
Spado
26:24
10
Yara Prinzen
Achilles
27:06
11
Annika Ketelaar
Bosschenhoofd
28:12
12
Nicole Veraart
Roosendaal
28:28
13
Angela Bruijns
AVR '90
28:55
14
Marieke Antonissen
Rucphen
29:53
MSEN, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom Koetsenruijter
THOR
31:41
2
Mels Lambregts
THOR
31:55
3
Ricardo Sint Nicolaas
Flakkee
32:41
4
Mitchell van Oudenaarden
De Langstraat
37:12
5
Tim Hanswijk
Diomedon
37:39
6
Koen Hussaarts
Oud Gastel
37:43
7
Nick Beijers
Essen
38:02
8
Carliho Suijkerbuijk
THOR
38:59
9
Tom Elsten
Eindhoven
39:00
10
Roel van der Heijden
Roosendaal
40:58
11
Cornald Heijligers
Bergen op Zoom
41:47
12
Patrick Franken
Olympia Halsteren
41:55
13
Mark Kefelaar
Bosschenhoofd
42:32
14
Arjan Grooteman
Sprint
42:47
15
Matthijs Roks
Rucphen
42:48
16
Ronald van Dijk
Rucphen
43:42
17
Rick potters
Etten-leur
46:39
18
Johnny van Dijk
Rucphen
46:50
19
Mark Bosman
roosendaal
47:08
20
Mark Mol
Oud-Gastel
47:47
21
J. Schets
Etten-Leur
48:01
22
Justin van Gils
Rucphen
49:02
23
Matthias Huisman
AV Standdaarbuiten
50:26
24
Erik Kok
Etten-Leur
51:12
25
Gert-Jan Nieuwlaats
Roosendaal
51:17
26
Jur Smeekens
Rucphen
55:26
M35+, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Musters
AVO 1983
34:57
2
Barry van Beers
AVO 1983
35:30
3
Rudy van Mourik
Diomedon
36:05
4
Thomas Slieker
THOR
37:07
5
Sven Vermeulen
Dynamica
38:24
6
Guy Arnouts
Essen
38:26
7
Jaap Dekker
Sprint
38:42
8
Rogier Loos
Bergen op Zoom
38:57
9
Patrick Marien
THOR
39:04
10
Jaco Rip
Scherpenisse
42:24
11
Rini Voeten
Rucphen
42:49
12
Vincent Rensen
AV Standdaarbuiten
43:23
13
Ton Rijsdijk
Diomedon
43:27
14
Edwin Jaspers
AV Standdaarbuiten
44:14
15
Michael van Steen
Oud Gastel
44:55
16
GertJan Rockx
Oud Gastel
47:19
17
Tjabbe Nieuwlaat
THOR
49:58
M45+, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Toon Heeren
AVR '90
34:09
2
Richard van Oosterhout
AVR '90
34:11
3
Roel van Nes
AV Standdaarbuiten
35:57
4
Ferry Engel
Delta Sport
38:04
5
Arnold de Krom
Spado
38:38
6
John Marijnissen
Sprint
39:40
7
Patrick van Schilt
Olympia Halsteren
39:49
8
Jack van de Sande
st Willebrord
40:38
9
Ad Verheijen
AVO 1983
40:56
10
Walter Krijnen
AVO 1983
40:59
11
Willie van Dorst
THOR
41:21
12
John van Wanrooij
Spado
41:40
13
Mark van den Boer
Roosendaal
42:15
14
Chris Romme
Prinsenbeek
42:40
15
Michael de Wolf
Roosendaal
43:15
16
Fred Raaymakers
Steenbergen
43:33
17
Hans Berkhout
Oud Gastel
44:06
18
Iwan Damen
Diomedon
44:18
19
Wim van de Sande
AVR '90
44:55
20
Jack Lazeroms
AVR '90
45:10
21
Peter Braspenning
AVO 1983
45:49
22
Lars van der Beek
Huybergen
46:08
23
rene goetheer
wolphaartsdijk
46:24
24
John Vermeeren
Rijsbergen
46:44
25
Marco Goorden
THOR
47:24
26
Willian van Overveld
Roosendaal
48:57
27
John van Gils
THOR
49:05
28
Erik Rommers
Prinsenbeek
50:14
29
Nico Koijen
AVR '90
50:26
30
Kees van den Berk
Roosendaal
52:02
31
Frank Verschuuren
Prinsenbeek
55:07
32
Adrie Marijnissen
Rijen
55:22
33
Jan Oomen
Rucphen
59:16
M55+, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ruud Woord
THOR
38:30
2
Charles Timmermans
Pallas '93
40:13
3
Jan Faes
Fortius
41:09
4
Kees Franken
Spado
41:24
5
Jacques de Groot
Spado
41:38
6
Schrauwen Chrisje
Loopgroep PK
41:45
7
Rien Bastiaansen
THOR
42:39
8
G. Dam
THOR
43:02
9
Arie Verhoeven
Tilburg Road Runners
43:30
10
Frans Rijpers
Roosendaal
43:30
11
Chris Hoebergen
AVR '90
44:29
12
Jack Suijkerbuijk
Tholen
44:56
13
Michael Boelens
Bergen op Zoom
45:33
14
Michel van der Weegen
AVO 1983
46:26
15
Laurens Beks
Sprint
46:56
16
Peter Pelsma
THOR
47:16
17
Sieb Bom
AVR '90
47:30
18
Wil Goossens
Achilles
47:57
19
Tony Brosens
Breda
48:05
20
Piet Danen
Oud-Gastel
48:48
21
Jos Ooms
Olympia Halsteren
49:07
22
Hans Worseling
Rucphen
50:39
23
John Kremers
Groene Ster
54:27
24
Rene Dicken
Schijf
54:34
M65+, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
43:32
2
Toon van Peer
THOR
44:30
3
Cees Kooman
Loopgroep Aart Stigter
45:00
4
Hans van der Meer
Road Runners Etten-Leur
45:00
5
John Huijbregts
st Willebrord
46:58
6
Johan Peeters
AVR '90
47:02
7
Rene de Kok
AVR '90
49:51
8
Rinus Mulders
THOR
50:54
9
Nico van de Wetering
Spirit Oud Beijerland
54:12
10
Peter rijsdijk
Diomedon
55:00
11
Koos Hanswijk
Diomedon
59:35
VSEN, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laurey Van den Berge
Flakkee
38:24
2
Amber Bongertman
Achilles
38:59
3
Ingrid van Baal
THOR
39:42
4
Valerie de Roover
Sprint
41:55
5
Tamara Kuijlen
Diomedon
42:56
6
Wendy Deijkers
AV Standdaarbuiten
44:25
7
Anouk Kerstens
Olympia Halsteren
44:49
8
Astrid Willemse
Oud Gastel
45:35
9
Debbie Mol
Oud Gastel
49:33
10
Marian Verbruggen
THOR
49:58
11
Marcella Roks
AV Standdaarbuiten
50:26
12
Esma Guigui
Vereniging Zeeland Atletiek
52:42
13
Marit Timmermans
Roosendaal
52:42
14
Priscilla Nieuwlaats
Roosendaal
54:27
15
Miranda Oomen
Rucphen
54:44
16
Esther Marijnissen
Rijen
55:22
17
Evelien Verschuuren
Prinsenbeek
56:05
18
Jaqueline meijers
AV '56
58:36
V45+, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arinka Bongertman
Hardlopen.nl
44:31
2
Sonja van Hecke
THOR
44:31
3
Anita van Unen
AVO 1983
46:52
4
Jeannette Poldervaart
Spark
48:57
5
Carien de Jong-Dekkers
THOR
49:14
6
Angelique Verpaalen
AVR '90
50:29
7
Richelle van Helten
AVO 1983
52:04
8
Regina Hoefnagels
Roosendaal
52:33
9
Astrid Buckens
Oud Gastel
52:33
V55+, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ria Bom
AVR '90
44:21
2
Marianne de Schipper
THOR
45:39
3
Ciska Roelen
THOR
46:53
4
Jacqueline Chalacam Heredia
THOR
53:31
5
Nicolette Korthuis
THOR
55:50
6
Gerda van de Sande
Roosendaal
55:50
7
Annie van Oijen
DJA
56:17
8
Mien Ossenblok
AVO 1983
1:00:25
Wij zien u graag volgend jaar weer bij de 10 van AVR op 21 oktober 2018
www.uitslagen.nl
14-01-2018 16:59