Uitslagenlijst Boszichtrun

Beilen - Zaterdag 21 oktober 2017

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
L. Martin
BB lopers
18:04
2
Niels Goeree
Borger
18:55
3
Gerwin in 't Veld
Vitalis
19:05
4
Rick Goeree
Borger
19:20
5
Sander Iwema
Hooghalen
19:57
6
Martijn Nijenhuis
Groningen
20:03
7
J. de Jonge
Loopgroep Beilen
20:35
8
Roy Grotentraast
Hoogeveen
20:39
9
Remco de Vries
Zwolle
20:41
10
Freddy de Witte
Staphorst
21:12
11
John Sikken
De Sperwers
21:28
12
Pieter Stegeman
Loopgroep Beilen
22:20
13
Kyle Inwards
AAC '61
23:02
14
Luuk ten Have
Zuidlaren
23:31
15
Marijn Scholtmeijer
Coevorden
23:50
16
Marc Cozijnsen
Beilen
23:53
17
Berrie Schipper
Steenwijkerwold
24:07
18
Arjan Bijlsma
Beilen
24:36
19
Jan Boer
Assen
24:44
20
Rob Peters
Coevorden
24:46
21
Henk de Groot
Loopgroep Beilen
24:49
22
Herman Gort
Hoogeveen
24:55
23
Eric Zeeman
De Sperwers
25:23
24
Jannes Bouwmeester
Loopgroep Beilen
26:08
25
Richard van 't Lam
Spier
26:52
26
Geert Beuving
Spier
27:03
27
Tinus Hoogenkamp
Appelscha
27:13
28
Martijn Kersies
Dwingeloo
27:16
29
Frans Scheuneman
Friesland
27:43
30
Henk Daling
HAC '63
29:59
31
Simen Stroek
Rotterdam
32:34
32
Meint Terpstra
De Sperwers
33:06
33
Jan Haagsma
Friesland
34:54
34
Harm-Jan Wieringa
De Sperwers
38:39
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Daphne Spreen
Rolde
22:46
2
Tabitha Zeeman
HAC '63
23:57
3
Wianne Schipper
Start '78
24:01
4
Joyce Kats
HAC '63
24:15
5
Karen Martens
Assen
24:47
6
Desiree Winterwerp
Assen
25:19
7
Esther Kerssies
Loopgroep Beilen
26:20
8
Ronneke van der Molen
Loopgroep Beilen
26:44
9
Roanne Boerhof
Beilen
26:56
10
Evelien Schröder
Spier
27:38
11
Annelies Schipper
Steenwijkerwold
29:06
12
Kerena Koster-Kälin
Wijster
30:46
13
Alie Luitjes
Bovensmilde
31:20
14
Harmtje Jager
Loopgroep Beilen
31:27
15
Jos Betten
Assen
31:54
16
Marja van Stein
Hoogersmilde
32:03
17
Ima Stroek
Start '78
32:33
18
Betsy Gelderman
Pesse
32:37
19
Annet Bos
Wijster
32:47
20
Reina Terpstra
De Sperwers
33:06
21
Alet de Hoop
Beilen
34:12
22
Roechama van Dijk
Zwolle
34:51
23
Sanne Kasten
Zwolle
34:52
24
Anneke Hoogenkamp
Appelscha
38:56
25
Jannette Hoogeveen
Hoogersmilde
41:06
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Alwin Heijting
HAC '63
33:10
2
Arnold Modderman
Assen
35:25
3
René Wilkens
Gieten
38:51
4
Jeroen Bruulsema
DOS
40:57
5
Rolf de Gier
HAC '63
41:17
6
Cor Ottens
Leeuwarden
41:23
7
Roel Westert
Ruinerwold
41:30
8
Willem Rijnberg
Loopgroep De Drentsche Aa
41:33
9
Marten Tuller
Hoogeveen
42:05
10
Tim Sandys
Amsterdam
42:24
11
Gerwin Kamps
Start '78
42:49
12
Marco Bakker
Assen
43:21
13
Jaap van de Veiert
Dwingeloo
46:37
14
Frank Koopmans
Balkbrug
46:42
15
Bert Koster
HAC '63
47:33
16
Jan Nauta
Groningen
48:22
17
Jan Post
Smilde
48:43
18
Geoff Sandys
Oranjewoud
50:06
19
Roeland Sloots
Hoogeveen
50:33
20
Gijs Fenenga
Bussum
50:47
21
Wineman van der Kuip
Nieuwegein
51:10
22
Edgar Reitsma
Oosterzee
54:30
23
Theo Kroeze
Appingedam
55:11
24
Alexander Snijders
Meppel
55:23
25
Marcel van der West
Beilen
56:11
26
Jan Janssen
Assen
58:11
27
Martijn Vos
Hoogeveen
59:30
28
Pier de Roos
Heerenveen
1:01:09
29
Jan Jonink
Beilen
1:11:33
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Mirjam Mooij
DOS
42:49
2
Naomi Arends
Emmen
46:58
3
Heidy Snijders
HAC '63
47:39
4
Suzanne Persoon
Beilen
48:23
5
Elza Bulstra
Loopgroep Groningen
48:32
6
Gea Pol
Coevorden
50:35
7
Petra Lunenborg
Hoogeveen
53:26
8
Eefje Kroesen
Coevorden
53:43
9
Joke Nicolai
LSV Invictus
53:48
10
Sharmishtha Thile
Coevorden
54:02
11
Rochelle Mooij
DOS
54:29
12
Elise Lemmers
Oosterzee
54:31
13
Kelly Sandys
Groningen
55:03
14
Beanne Bakker
Impala
55:31
15
Charlotte Rood
Medemblik
56:24
16
Marloes Sloots
Hoogeveen
56:56
17
Simone Loovers
Loopgroep Beilen
57:31
18
Ingrid van Dixhoorn
Beilen
58:03
19
Maaike Hermse
Loopgroep Groningen
58:09
20
Rianne Ramaker
Groningen Atletiek
58:09
21
Janny Weurding-Janssen
Loopgroep Beilen
58:10
22
Suzanne Matthijssen
Beilen
58:36
23
Adri Sluis
Mildam
58:59
24
Nienke Hartwig
Loopgroep Beilen
1:08:43
25
Arja Jorink
Loopgroep Beilen
1:11:33
MAN, 10 MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Jeppe Jongsma
Gorredijk
1:06:08
2
Mark Huisman
Zuidlaren
1:06:29
3
Bertus Pettinga
Assen
1:07:04
4
Theo Trul
AAC '61
1:08:42
5
Freddie Bouma
Start '78
1:12:30
6
Jan Stolker
avVN
1:12:30
7
Martijn van den Boogaard
Spijkenisse
1:13:45
8
Pieter van den Bosch
Loopgroep Nienoord
1:14:20
9
Rolf Gritter
Loopgroep Beilen
1:16:50
10
Arjan Naber
Sleen
1:19:16
11
Eelco Zomer
Zwolle
1:20:16
12
Henk Aarden
Assen
1:20:58
13
Frits Sooters
De Sperwers
1:21:15
14
Bert ten Hoff
Runners Stadskanaal
1:21:17
15
Lambert Veldman
HAC '63
1:21:19
16
Mans Veldsink
Dedemsvaart
1:21:26
17
Dino Pelli
Zürich
1:23:45
18
Wouter van Hoof
Culemborg
1:24:48
19
Peter Kakes
Beetsterzwaag
1:24:56
20
Egbert Geertsma
Groningen
1:25:07
21
Peter Krom
Beilen
1:25:26
22
Gerrit Zevenbergen
Musselkanaal
1:25:43
23
Gerben Feenstra
Zandeweer
1:26:18
24
Rudi Hoffman
avVN
1:29:07
25
Henny Berends
Balkbrug
1:29:19
26
J. Poot
DOS
1:29:57
27
Jan Bol
Valthermond
1:30:19
28
Jan de Boer
Friesland
1:34:28
29
Jakob Udding
Wageningen
1:34:53
30
Jan Hein van der Bruggen
Dwingeloo
1:36:11
31
Rick Kamphuis
Assen
1:36:44
32
Henk ter Steege
Balkbrug
1:42:48
VROUW, 10 MIJL
Plts
Naam
Tijd
1
Marry Nederhoed-Hepping
Loopgroep Beilen
1:25:39
2
Mireille Kool
DOS
1:29:57
3
Anna Hendrikse
Assen
1:32:47
4
Alberta vd Kuip Udding
Nieuwegein
1:35:11
5
Laura Nijsingh
Dwingeloo
1:36:11
6
Gea Lamberts
Wijster
1:37:12
7
Thea Hendrikse
AAC '61
1:42:36
8
Roel Boer
HAC '63
1:43:48
9
Minke Oord
Friesland
1:44:08
10
Christa Bakker
Wijster
1:47:29
11
Paulien Hoving
Beilen
1:47:29
Sponsors: Staatsbosbeheer, Gem. Midden-Drenthe,
Run2Day Assen, Jumbo Mulder, AH Beilen,
Bloemen Palet Beilen, Inducon bv. zwembadtechniek,
Marco Bakker hoveniersbedrijf, Camping Boszicht,
NAM Assen
Dank voor de gastvrijheid: camping Boszicht
Volgende loop is de Koningsloop op 27 april 2018: www.loopgroepbeilen.nl
www.uitslagen.nl
21-10-2017 16:47