Uitslagenlijst 13e Oldemeijercross

Hardenberg - Zaterdag 21 oktober 2017

J-9, 1250 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nout Meijer
ACO Van Elderen
6:04
6:03
2
Thijs Dorgelo
Spurt '88
6:25
6:25
3
Thijmen Lamberink
Gramsbergen
7:01
6:58
4
Teije Hamer
Hardenberg
7:04
6:59
5
Thijmen Poelarends
Vroomshoop
7:07
7:03
6
Hidde de Jonge
Spurt '88
7:12
7:10
7
Gijs De Haan
Spurt '88
7:18
7:14
8
Maro Fokke
Vroomshoop
10:04
9:59
M-9, 1250 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dianthe Scherphof
Goor '75
5:38
5:37
2
Naëll Huijsmans
Atletics Nijverdal
5:43
5:42
3
Nora Boer
ACO Van Elderen
6:22
6:21
4
Julia Seppenwoolde
Rijssen
6:40
6:40
5
Emma Duval
ACO Van Elderen
7:10
7:09
6
Yinthe Buitenkamp
ACO Van Elderen
7:21
7:20
7
Julynn Huijsmans
Atletics Nijverdal
7:32
7:29
8
Yelina Kappert
Bergentheim
7:34
7:32
9
Lindy Kramer
ACO Van Elderen
7:39
7:38
10
Isabel Kappert
Bergentheim
8:13
8:10
11
Annemijn Poelarends
Vroomshoop
8:25
8:21
12
Loueann Huijsmans
Lemelerveld
8:25
8:22
J-12, 1250 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wouter Seppenwoolde
Rijssen
4:58
4:58
2
Floris W7inter
Vriezenveen
5:15
5:14
3
Stef Jaspers Faijer
Vriezenveen
5:18
5:18
4
Mika Keizer
De Sprinter
5:32
5:29
5
Rowan Lorist
Kampen
5:33
5:33
6
Mikel Berenst
Vroomshoop
5:42
5:41
7
Bjorn Bruinsma
Atletics Nijverdal
5:42
5:42
8
Troy Lee Harms
Emlichheim (Dui)
5:59
5:58
9
Max Tromp
Bergentheim
6:00
5:58
10
Lennert van der Wal
Marathon Pim Mulier
6:04
6:02
11
Jonas Bakker
Hattem
6:05
6:04
12
Hugo Schoemaker
Hardenberg
6:31
6:30
13
Kai Kappert
Bergentheim
6:37
6:34
14
Remco Schrotenboer
Spurt '88
6:37
6:36
15
Tristan Knol
Beerzerveld
6:58
6:56
16
Carlo Schoemaker
Hardenberg
7:06
7:04
M-12, 1250 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Esmee Vis
De Gemzen
5:36
5:36
2
Esmee Mulder
Atletics Nijverdal
5:45
5:44
3
Nora Assink
Spurt '88
5:46
5:44
4
Janneke Meinen
ACO Van Elderen
5:46
5:46
5
Janne Nijhof
Marathon Pim Mulier
5:47
5:47
6
Romee Kramer
ACO Van Elderen
5:51
5:50
7
Jasmijn Lamberink
Spurt '88
6:15
6:13
8
Fleur Gerrits
De Gemzen
6:19
6:17
9
Resa Keizer
Ruinerwold
6:49
6:45
10
Ilse Makkinga
Ommen
7:09
7:08
11
Noor van den Enk
ACO Van Elderen
8:52
8:51
J-15, 1250 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rik Michiel Meinen
ACO Van Elderen
5:22
5:22
2
Bas Gerrits
De Gemzen
5:41
5:39
M-15, 1250 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Joyce Tromp
Spurt '88
5:52
5:50
2
Lena Nijhof
Marathon Pim Mulier
6:45
6:43
3
Rilana Lamberink
Gramsbergen
7:01
7:00
MSEN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
ACO Van Elderen
21:41
21:41
2
Gertin Roke
ACO Van Elderen
21:45
21:44
3
William van Eeken
ACO Van Elderen
22:53
22:53
4
Michiel Veldman
ACO Van Elderen
23:01
23:01
5
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
23:10
23:10
6
Maarten Koggel
ACO Van Elderen
23:49
23:48
7
Gido Scherphof
Vriezenveen
23:49
23:48
8
Ruben Koppelman
ACO Van Elderen
24:08
24:08
9
Marc Averesch
Rijssen
25:02
25:00
10
Henk-Jan Koershuis
Almelo
25:13
25:10
11
Peter Oldenhuis
Vriezenveen
25:25
25:24
12
Thijs Terlouw
Spurt '88
25:35
25:34
13
Erik Fokke
SV Sportlust
25:46
25:44
14
Evert Teunis
Vriezenveen
26:12
26:10
15
Juan Oldehinkel
Spurt '88
26:25
26:23
16
Serge ter Harmsel
Almelo
26:38
26:34
17
Nick Schuurs
Den Ham Ov
27:10
27:07
18
Stijn Dierink
Harbrinkhoek
27:23
27:09
19
William Dubbink
Daarle
27:45
27:41
20
Giorgio Beltau
Hardenberg
27:48
27:40
21
Tristan de Roode
Almelo
27:52
27:37
22
Erik Hiddingh
Spurt '88
27:52
27:42
23
Mink de Jong
Vroomshoop
28:03
27:58
24
Arjan Veurink
Ommen
28:08
27:58
25
Simon Agterberg
Wierden
28:19
28:05
26
Gerko van den Akker
Hardenberg
28:24
28:12
27
Dirk Kuiers
Staphorst
28:44
28:31
28
Rimko Winter
De Krim
29:49
29:35
29
Joris Bosch
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
30:06
30:00
30
Wouter Schipper
Hardenberg
30:08
29:46
31
Hans Tholen
Slagharen
30:12
29:57
32
Berry Smit
Hardenberg
30:12
30:07
33
Christian Baarslag
Hardenberg
30:15
30:06
34
Max Vrijkorte
Almelo
30:50
30:36
35
Jos Scholten
Vriezenveen
31:16
31:04
36
Roy Leemhuis
ACO Van Elderen
32:00
31:46
37
Daan Meijering
Dalen
32:27
32:19
38
Mark Eggengoor
Hardenberg
32:34
32:18
39
Richard Braakman
Bruchterveld
32:49
32:28
40
Jarno Hakkers
Hardenberg
32:50
32:30
41
Dennis Bloemert
Staphorst
32:54
32:43
42
Sander Rozemuller
Vroomshoop
33:15
33:02
43
Dennis Tolsma
Hardenberg
34:33
34:13
44
Robin Slump
Hardenberg
34:39
34:19
45
Erik Zagers
Hardenberg
35:27
35:06
46
Steven Kunst
Spurt '88
35:37
35:28
47
Niels Bakker
Hardenberg
37:16
36:59
M40, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter Bruinsma
Atletics Nijverdal
23:06
23:05
2
Bennie Thunker
Isala '96
24:44
24:44
3
Gertjan Lahuis
Veluwe
26:42
26:40
4
Henry Toerse
Balkbrug
26:59
26:58
5
Edwin van Laar
Balkbrug
27:02
27:00
6
Hendri Schipper
Sibculo
27:51
27:48
7
Roelof Schra
Staphorst
28:13
28:06
8
Gert van Veen
Vroomshoop
28:22
28:16
9
Marcel Heuver
Spurt '88
28:27
28:17
10
Jos Warrink
Hardenberg
29:51
29:35
11
Gert Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
29:59
29:54
12
Marc Wekamp
Beerzerveld
30:20
30:15
13
René Hemstede
Hardenberg
30:34
30:22
14
Rob Hamer
Hardenberg
30:36
30:31
15
Arjan Lamberink
Hardenberg
31:09
30:51
16
Martin Veurink
Rheezerveen
31:10
30:52
17
Robert Terlouw
Spurt '88
31:17
31:06
18
Gert-Jan Meinen
Hardenberg
31:19
31:03
19
Tjeerd Schoemaker
Hardenberg
31:25
31:12
20
Theo Salomons
Spurt '88
31:27
31:22
21
Gert Boessenkool
Dedemsvaart
31:35
31:16
22
Nico Bakker
Hattem
32:10
32:03
23
Harrie Bloeming
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
32:19
32:12
24
Gerjan Wanders
Hardenberg
32:46
32:32
25
Alex Breukelman
Hardenberg
34:59
34:47
26
Berthil Lamberts
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
37:11
37:00
27
Arjan Scherphof
Twenterand
39:12
39:08
28
Derk Hendriks
Sibculo
39:26
39:08
M50, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Melchior van de Pol
Apeldoorn
24:24
24:24
2
Andre Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoorn
26:33
26:30
3
Arend Jan van de Hoek
Nieuwleusen
26:46
26:44
4
Roelof Hutten
Spurt '88
26:57
26:55
5
Bert Busman
Spurt '88
27:08
27:06
6
Pieter-Jan Vlaming
Nagele
27:13
27:11
7
Henk Oldehinkel
Spurt '88
27:21
27:17
8
Jan Ekkel
Vroomshoop
27:25
27:24
9
Erik Bakker
De Bult
27:44
27:44
10
Hilbrand van de Belt
Collendoorn
27:53
27:46
11
Hans Dat
Hengelo Ov
28:00
27:58
12
Henk Meppelink
Gramsbergen
28:17
28:13
13
Savio Strik
Nijverdal
28:33
28:27
14
Roelof van der Velde
ACO Van Elderen
29:25
29:22
15
Jan Hankamp
Vroomshoop
29:30
29:24
16
Bennie Geerdink
Almelo
29:39
29:26
17
Anne Marsman
ACO Van Elderen
30:00
29:54
18
Erik Botter
Spurt '88
30:41
30:27
19
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv Wijk
30:46
30:39
20
Jan Schutte
Sibculo
31:18
31:01
21
Peter Fleurke
Hardenberg
31:25
31:06
22
Luuk Espeldoorn
Spurt '88
31:29
31:18
23
René de Vent
Slagharen
31:34
31:28
24
Jasper Klein
Dedemsvaart
31:43
31:38
25
Aldo Mulder
Nijverdal
31:53
31:49
26
Henk Akkerman
Staphorst
32:00
31:52
27
Theo Oldehinkel
Spurt '88
32:47
32:35
28
Remco Brink
IJsselmuiden
33:14
32:54
29
Andrew Beltau
Hardenberg
33:41
33:35
30
Wolter Croezen
Sibculo
33:45
33:27
31
Jan Nijboer
Westerhaar-Vriezenv Wijk
33:57
33:48
32
Jan Schuurs
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
34:05
33:46
33
J Bove
Westerhaar-Vriezenv Wijk
34:41
34:33
34
Henk Plaggenmarsch
Bergentheim
35:11
34:53
35
Henk Kruidhof
Rouveen
35:19
35:08
36
Henk Willems
Gramsbergen
35:55
35:40
37
Henk Laarman
Nieuwleusen
36:02
35:44
38
Henk Doornebosch
Zwolle
37:00
36:43
39
Aad van Benten
Hardenberg
37:08
36:47
40
Jaap Neele
Hardenberg
37:37
37:18
41
Simon Zoetebier
Nieuw-Dordrecht
39:47
39:35
42
Gezienus Meijering
Dalen
41:19
41:09
VSEN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
26:09
26:08
2
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
27:00
26:59
3
Jolanda Dijk
ACO Van Elderen
27:16
27:14
4
Marijke Vreugdenhil
Spurt '88
27:40
27:37
5
Marieke ten Brinke
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
27:51
27:50
6
Kirsten van de Belt
Collendoorn
30:50
30:42
7
Nelleke Bosch
Zutphen
30:53
30:42
8
Iris Bakker
Hattem
32:10
32:03
9
Sharon Dekker
Vechtdallopers
33:52
33:36
10
Hennie Meijerhof
Bergentheim
34:08
34:05
11
Leonie Verduin
Nijverdal
34:53
34:36
12
Rozemarijn Harlaar
Hardenberg
35:16
34:54
13
Laura van den Heuvel
Ommen
35:29
35:21
14
Bertine Hoeve
Punthorst
35:40
35:30
15
Coralien Wemmenhove
Hoogeveen
36:51
36:44
16
Jolanda Martens
Gramsbergen
36:54
36:48
17
Daniëlle Poolman
Rouveen
37:00
36:44
18
Danieke Brakke
Dedemsvaart
38:13
37:51
19
Nathalia vd Ham
Hardenberg
39:23
39:01
20
Tamara Zonnebeld
Nijverdal
39:39
39:24
21
Ester van Dijk
Slagharen
39:40
39:17
22
Carmen Salomons
Hardenberg
39:42
39:22
V40, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jolanda Assink
Bergentheim
32:26
32:22
2
Fiona Grootoonk
Hardenberg
32:41
32:34
3
Ineke Nawijn
Spurt '88
34:17
34:14
4
Marjanne van Blanken
Nieuwleusen
35:06
34:55
5
Linda Gerrits
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
36:00
35:50
6
Jeanette Mussche
Rouveen
36:25
36:11
7
Erna ten Brinke
Linde Dr
36:26
36:05
8
B van Haarst
Vroomshoop
36:43
36:34
9
Dianne Hemmink-Wesseldijk
Bruchterveld
37:34
37:16
10
Sandra van der Vinne
Dedemsvaart
40:59
40:36
11
Monique Schipper
WS Running & Bootcamp
43:01
42:39
12
Linda KIeine
Daarlerveen
46:21
46:05
V50, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Agnes Doedens
Schalkhaar
31:20
31:11
2
Gerda Nij Bijvank
Haarle gem Hellendoorn
33:21
33:12
3
Gea Tiemens
Staphorst
36:03
35:50
4
Jacqueline Davenschot
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
36:43
36:33
5
Helma Bloemert
Staphorst
36:52
36:41
6
Gerda Kloek
Vechtdallopers
36:54
36:38
7
Henny van der Meer
Spurt '88
37:31
37:11
8
Rita Knol
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
39:25
39:17
9
Harjetta Hilbrands
Hardenberg
40:50
40:32
MSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
ACO Van Elderen
31:45
31:44
2
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
33:59
33:59
3
Bert de Boer
Staphorst
34:11
34:11
4
Harm-Jan Martens
Hoogeveen
34:42
34:42
5
Hilco Huisjes
ACO Van Elderen
34:57
34:55
6
Joost Hindriks
Schoonebeek
35:08
35:07
7
Daan Schouten
Almelo
35:34
35:33
8
Henry Visscher
Rouveen
35:43
35:42
9
Frank Meijer
Atletics Nijverdal
35:47
35:46
10
André Brakke
Staphorst
36:10
36:08
11
Remco Akse
BB lopers
37:25
37:25
12
Dennis Steggink
Hardenberg
38:24
38:21
13
Mark Spang
Vroomshoop
38:46
38:44
14
Henk-Jan Koershuis
Almelo
39:32
39:30
15
Frank Klaassen
Schoonebeek
39:51
39:48
16
Kevin Timmerman
AV '34
40:28
40:23
17
Henk Bloemert
Rouveen
40:30
40:25
18
Niek Dam
Lutten
40:49
40:45
19
Harold van Goor
Vroomshoop
40:52
40:50
20
Gerlof Engberts
Schoonebeek
41:02
41:01
21
René van der Beek
Spurt '88
41:05
41:01
22
Mark Ekkel
Vroomshoop
41:17
41:14
23
Jan Rump
Radewijk
41:23
41:14
24
Taeco Tol
Deventer
41:38
41:29
25
Erik Fokke
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
41:58
41:52
26
Johan De Gooijer
Hardenberg
42:26
42:21
27
Tom Hoppen
Almelo
43:00
42:56
28
Ruben Grootens
Hardenberg
43:40
43:32
29
Emiel Winkler
Hasselt
43:41
43:38
30
John Brinkman
Nieuwleusen
44:12
44:04
31
Fredrik-Jan Takman
Gramsbergen
44:41
44:33
32
Onno Ansems de Vries
Hardenberg
45:05
44:51
33
Arjan Hutten
Dedemsvaart
45:52
45:46
34
Jesper Sloots
Gramsbergen
46:06
45:59
35
Chris Willems
Bergentheim
46:43
46:33
36
Esquar Zuidema
Hardenberg
46:53
46:44
37
Johan Kooiker
Rouveen
47:24
47:20
38
Kevin de Bruijn
De Krim
47:53
47:39
39
Rick Bouwman
Hardenberg
50:00
49:46
40
Arnold Timmerman
Rouveen
50:05
50:01
41
Rieks Koggel
Ommen
53:40
53:25
42
Bertus Veenstra
Erica
54:10
54:05
43
Jan Timmermans
Hardenberg
55:16
55:02
M40, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
Salland
33:53
33:53
2
Wilco Mars
ACO Van Elderen
39:41
39:38
3
Henkjan van Goor
Daarlerveen
40:08
40:05
4
Sipko Knol
Hardenberg
40:20
40:17
5
Serge Hofkamp
Ommen
40:21
40:14
6
Frits Heukers
Odoorn
40:55
40:52
7
Bennie Akkerman
Rouveen
41:04
41:00
8
Wim Ramaker
Marienberg
41:11
41:05
9
Bart Stevens
Dalfsen
42:41
42:37
10
Gerjan Jonkeren
Almelo
43:02
42:58
11
Bert Manenschijn
Lemele
43:03
43:00
12
Karel Prins
Veeningen
43:59
43:56
13
Piet Kampman
Hardenberg
45:02
44:51
14
Erik Averesch
Slagharen
45:40
45:34
15
Johan Fransen
Spurt '88
46:18
46:10
16
Irjan Hekman
Ommen
46:47
46:41
17
Christiaan Kuiper
Bruchterveld
48:52
48:38
18
Perry Verveld
Enschede
50:00
49:50
19
Ruud Rusken
Hardenberg
51:29
51:15
20
Jarno Boertje
Vroomshoop
52:22
52:13
21
Ferdinand Dam
Daarlerveen
53:03
52:56
22
Igor Verveld
Enschede
53:23
53:11
23
Gert Hutten
Bergentheim
56:38
56:32
24
Derk Lotterman
Bruchterveld
57:32
57:17
M50, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Aje Niks
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
39:32
39:31
2
Stef Riemens
BB lopers
40:38
40:36
3
Jan Eikelboom
ACO Van Elderen
41:47
41:45
4
John Zuidema
Hardenberg
42:47
42:45
5
Jetsko Borg
Onstwedde
42:51
42:48
6
Wim Matel
Spurt '88
44:04
43:59
7
Wil Derks
Ommen
44:12
44:12
8
Hans Pluimers
Nijverdal
44:12
44:10
9
Freddie Kruisselbrink
Loopgroep Het Lageveld
44:49
44:43
10
Vincent Kosse
Geerdijk
45:32
45:21
11
Martin Oosterveld
Enschede
46:21
46:10
12
Gert-Jan Tullen
Hardenberg
47:57
47:48
13
Jan Snijder
Nieuwleusen
47:57
47:51
14
Wieb van der Veen
Ommen
50:36
50:25
15
Dick Remmers
ACO Van Elderen
50:44
50:38
16
Nico Leussink
SISU
51:05
50:50
17
Jan Altena
Bruchterveld
52:34
52:22
18
Jan Schuttevaar
Vriezenveen
53:05
52:55
19
Henk Tempelman
Hardenberg
53:26
53:13
20
Wolfgang Lischke
Hardenberg
56:53
56:43
21
Harry Siegersma
Zwolle
59:20
59:05
22
Pieter Eleveld
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
1:00:28
1:00:17
VSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marleen Herbert
Spurt '88
43:06
43:03
2
Judith Vogelzang
Ommen
53:19
53:11
3
Hanneke Perik
Enschede
58:46
58:37
V40, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
41:11
41:09
2
Iris Dahler
Hoogeveen
46:03
45:57
3
Saskia Bekhuis
Vasse
46:26
46:24
4
Gerda Akkerman
Rouveen
50:07
50:04
5
Alie Boessenkool
Dedemsvaart
51:25
51:08
6
Geke Tempelman
Vechtdallopers
54:29
54:19
7
Sandra Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
1:00:06
59:56
V50, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anne van Schuppen
Cialfo
44:48
44:46
2
Jacqueline t Brummelhuis
HAC '63
56:56
56:48
3
Brigitte van der Veen
Ommen
57:01
56:48
4
Diny Kruisselbrink
Loopgroep Het Lageveld
1:05:09
1:05:02
ESTAF, 9 KM ESTAFETTE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Team Oldehinkel
Oldehinkel
42:05
41:54
2
Morrenhof Jansen
Morrenhof Jansen
46:24
46:11
3
By Diz - team 2
By Diz - 2
55:21
55:07
4
By Diz - team 1
By Diz - 1
1:02:20
1:02:07
J-15, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Niek Nijman
Goor
11:19
11:19
2
Reinier de Boer
Dalen
11:48
11:48
3
Finn van Pijkeren
Middelstum
12:22
12:22
4
Tim Gerrits
Vroomshoop
15:54
15:53
M-15, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Milou Oplaat
Diepenheim
13:58
13:58
2
Julia van Vulpen
Vollenhove
15:54
15:54
3
Wieteke Terlouw
Hardenberg
15:54
15:54
4
Janne Nijhof
Hengelo Ov
17:25
17:24
5
Heleen Hamer
Hardenberg
19:58
19:57
6
Esmee Mulder
Nijverdal
20:45
20:45
MSEN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tim van der Monck
Ommen
13:33
13:32
M40, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Edwin Gerrits
Vroomshoop
13:23
13:22
VSEN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marlot Bruggink
Vriezenveen
14:06
14:06
2
Kristyna Lexova
Hardenberg
16:12
16:11
3
Nicole ter Harmsel
Almelo
20:22
20:20
4
Marlon Bouman
Zwolle
21:30
21:27
5
Kim Groeneveld
Steenwijk
21:30
21:27
6
Marit Reinders-Freriks
Gramsbergen
22:36
22:33
7
Esther Smits
Appingedam
23:11
23:08
8
Nanda Wildeman-v d Wal
Appingedam
23:11
23:08
9
Johanna Horsman
Hardenberg
24:43
24:40
V40, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jolanda Torn
Bruchterveld
18:24
18:21
V50, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rona Meijer
Lutten
17:53
17:51
2
Alie Botter
Hardenberg
19:03
19:02
3
Sonja Oost
Erm
19:51
19:49
Deze wedstrijd is onderdeel van de
Vechtdalcrosscompetitie.
De overige wedstrijden zijn:
- Zwarte Dennencross op 18-11-2017
- Zandstuve Bosloop op 13-01-2018
- Aco van Elderen Crossloop op 17-02-2018
www.spurt88.nl
www.vechtdalcrosscompetitie.nl
www.uitslagen.nl
30-10-2017 20:21