Uitslagenlijst Rabo Ekensteinloop

Appingedam - Zaterdag 21 oktober 2017

TRIM, 5KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jeroen Werkman
Uithuizermeeden
20:21
20:19
2
Alwin Kruijt Spanjer
Zuidwolde
21:43
21:39
3
Klaas Sminia
Woltersum
23:52
23:48
4
Jurre Boerema
Paterswolde
24:42
24:40
5
Jip Boerema
Paterswolde
24:51
24:49
6
René La Crois
Uithuizemeeden
25:31
25:20
7
Jan Ruiter
Delfzijl
25:34
25:27
8
Ronald Woelinga
Roodeschool
25:53
25:43
9
Johan Bakker
Garrelsweer
26:03
25:55
10
Mathilde Havinga
Groningen
26:05
25:56
11
Jane Haijkens
Garmerwolde
26:19
26:13
12
Robert Elzinga
Roodeschool
26:24
26:14
13
Hans Pinkster
Zuidhorn
26:31
26:23
14
Aafke Hoff
Uithuizen
26:36
26:27
15
Ida Joustra
Appingedam
26:54
26:50
16
Evelien Eskens
Groningen
27:08
27:00
17
Ina Schuitema
Appingedam
27:22
27:15
18
Sem Blaauw
Appingedam
27:22
27:17
19
Wendy Keller
Appingedam
27:25
27:19
20
Hermien Gerritsen
Delfzijl
27:27
27:21
21
Kevin Jaarsma
Uithuizermeeden
27:30
27:21
22
Gera Vos
Ten Post
28:05
27:53
23
Lieke Balkema
Uithuizen
28:14
28:05
24
Dick de Weert
Uithuizen
28:15
28:05
25
Stijn Tap
Uithuizen
28:26
28:17
26
Peter Kwant
Appingedam
28:30
28:22
27
Bianca Boerema
Appingedam
28:35
28:27
28
Mik Boerema
Paterswolde
28:49
28:39
29
Jos Boerema
Paterswolde
28:51
28:40
30
Jan Broersma
Roodeschool
29:02
28:57
31
Mignon Hekkema
Middelstum
29:03
28:47
32
Joep Sillen
Groningen
29:07
28:52
33
Astrid Pestman
Spijk
29:11
29:01
34
Bert Jansen
Usquert
29:14
29:05
35
Maartje Wienke
Groningen
29:32
29:18
36
Frits Huizen
Delfzijl
29:37
29:32
37
Bart Vreeliner
Groningen
29:42
29:29
38
Stass Jansema
Delfzijl
29:45
29:29
39
Piet Blaauw
Delfzijl
29:54
29:35
40
Priscilla Reiffers
Appingedam
30:03
29:53
41
Margot Feringa
Garrelsweer
30:05
29:54
42
Annelies Hommes
Delfzijl
30:20
30:09
43
Alicia Blaauw
Appingedam
30:35
30:30
44
Tanja Bootsman
Delfzijl
30:44
30:33
45
Aafke Keizer
Sint Annaparochie
30:48
30:36
46
Janneke Vreeling
Ten Boer
30:49
30:37
47
Lucas Kamps
Scheemda
30:51
30:45
48
Anke Bijma
Sauwerd
31:39
31:19
49
Mignon Noordegraaf
Noordwolde
32:43
32:32
50
Anieta Meter
Appingedam
33:12
33:05
51
Johan Hekkema
Uithuizermeeden
33:15
33:02
52
Marjan Vis
Middelstum
34:17
34:00
53
Truus Bakker
Appingedam
37:26
37:13
H, 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maurice Smit
Delfzijl
34:35
34:34
2
Gerben Vermij
Leens
35:47
35:46
3
Wegatha Kesete Hagos
Uithuizermeeden
36:30
36:28
4
Martijn ter Velde
Groningen
37:56
37:54
5
Erik Bosscher
Delfzijl
39:41
39:38
6
Ricardo Damminga
Baflo
39:46
39:45
7
Winston Blaauw
Appingedam
41:41
41:39
8
Jeroen Eefting
Groningen
41:47
41:44
9
Lennart Blaauw
Appingedam
42:10
42:08
10
Martin Tooren
Bedum
42:25
42:20
11
Peter Edens
Appingedam
42:40
42:37
12
Maarten Knol
Groningen
43:17
43:14
13
Niels Woltman
Eenrum
44:09
44:04
14
Johan Bierma
Schildwolde
46:02
45:57
15
Robert Werkman
Uithuizen
54:17
54:12
H40+, 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Harie Pot
Stadskanaal
37:09
37:07
2
Remco Oost
Kantens
38:27
38:26
3
Frank Marks
39:37
39:36
4
Tonnie Knigge
Onstwedde
41:19
41:17
5
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
42:23
42:21
6
Fjodor van der Sluijs
Gasselte
42:43
42:41
7
Adem Karaaslan
Uithuizen
43:44
43:43
8
Luuk Kruizinga
Aduard
44:37
44:30
9
Peter van Dam
Groningen
44:37
44:33
10
Richard van der Werff
Usquert
45:52
45:48
11
Marnix van den Brink
Groningen
46:07
46:03
12
Frank Rozema
Uithuizen
47:00
46:54
13
Thom Snijder
Middelstum
47:17
47:10
14
Ferry Goike
Winschoten
47:25
47:19
15
Richard de Vries
Ten Boer
47:48
47:45
16
Ronald Stigter
Siddeburen
48:11
48:06
17
Erik Bakker
Uithuizermeeden
55:28
55:22
18
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:03:24
1:03:14
H50+, 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Henry Perdok
39:23
39:21
2
Siemon Henrichs
Delfzijl
39:36
39:35
3
Jan van der Velde
Delfzijl
39:59
39:56
4
Kor Blaauw
Appingedam
40:48
40:47
5
Henry Kuipers
Bedum
41:27
41:26
6
Aris Pestman
Spijk
42:31
42:28
7
Maarten Hoeksema
Groningen
42:43
42:42
8
Henk Kamstra
Groningen
43:19
43:15
9
Ab Slagter
Uithuizermeeden
44:06
44:02
10
Andries Neutel
Appingedam
44:20
44:16
11
Kamminga
Loppersum
44:45
44:38
12
Jack Brondsema
Delfzijl
44:54
44:50
13
Jan Vos
Uithuizen
45:28
45:25
14
Rinze Kramer
Bedum
45:33
45:30
15
Jeroen Feringa
Garrelsweer
45:34
45:30
16
Hans Top
Hoogkerk
45:45
45:43
17
Peter Vos
Groningen
45:47
45:43
18
René Noordegraaf
Noordwolde
45:51
45:48
19
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
46:43
46:37
20
Martien Wienke
Sauwerd
46:54
46:49
21
Bobby Broersma
Groningen
47:40
47:37
22
Hilko Snoek
Scheemda
48:29
48:23
23
Bert Holsteijn
Uithuizen
48:50
48:34
24
Ron Balkema
Appingedam
50:36
50:30
25
Jan Woldhuis
Ten Post
57:12
57:00
H60+, 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
39:49
39:47
2
Jasper Keizer
Sint Annaparochie
41:47
41:45
3
Roelof Berends
Oudeschip
42:49
42:46
4
Jan Hendrik Polhuijs
Spijk
46:21
46:18
5
Henk Smit
Groningen
46:45
46:41
6
Dirk Heun
Appingedam
47:37
47:33
7
Ad Peltenburg
Groningen
49:42
49:40
8
Nico Vierkant
Assen
49:49
49:42
9
Koos Durenkamp
Winsum
52:25
52:18
10
Jelle Slager
54:01
53:54
11
Bouke van der Hem
Castricum
54:03
53:54
12
Piet Kerstholt
Groningen
55:21
55:12
13
Klaas Oosterhof
Zeerijp
56:00
55:52
14
Fokko Dijkstra
Usquert
56:45
56:36
15
Dirk Franssens
Saaksum
57:07
56:59
16
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
57:54
57:44
17
Erik Stam
Ten Boer
59:43
59:34
18
Douwe de Vries
Groningen
1:03:13
1:03:05
V, 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lydia Doornbos
Appingedam
44:41
44:37
2
Femke Veldman
Delfzijl
45:54
45:52
3
Henriëtte Edens
Appingedam
49:41
49:38
4
Idhuna Tardjopawiro
Loppersum
49:51
49:44
5
Susan de Kort
Leeuwarden
52:26
52:14
6
Vera Verhagen
Zuidwolde
53:19
53:16
7
Annelies Kamminga
Middelstum
55:32
55:24
8
Jenny van der Laan
Uithuizen
1:01:01
1:00:47
9
Fleur Oosterhoff
Middelstum
1:01:33
1:01:13
V40+, 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Carla Frankruijter
Bedum
49:59
49:55
2
Agnes Woldhuis
Ten Post
49:59
49:55
3
Janneke Tienkamp
Groningen
52:10
52:02
4
Elske de Boer
Groningen
55:15
55:07
5
Dianne Boerema
Uithuizermeeden
56:35
56:21
6
Sigrid Bisschop
Uithuizen
58:47
58:32
7
Marike Goossen-Eisinga
Middelstum
59:19
59:01
8
Ellen la Crois
Uithuizermeeden
1:01:01
1:00:47
9
Maria Oosten
Roodeschool
1:01:46
1:01:32
V50+, 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Magriet Taselaar
Uithuizen
52:25
52:15
2
Tineke Roorda
Westeremden
53:24
53:20
3
Wiesje Jakobs
Warffum
57:32
57:19
4
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
57:38
57:33
5
Harma Kooi
Usquert
59:59
59:46
6
Gea Elzerman
Meedhuizen
1:02:14
1:02:02
www.uitslagen.nl
21-10-2017 20:06