Uitslagenlijst Wim Lebbink Herfstlopen

Wehl - Zondag 15 oktober 2017

J.4-8, KIDSRUN 4-8 JAA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wes Kock
Timpaan 5B
3:26
3:26
2
Koen Raben
Timpaan 5A
3:32
3:32
3
Jesse Koster
Timpaan 5B
3:36
3:35
4
Mick Hendricksen
Timpaan 5A
3:38
3:38
5
Lars Vissenberg
Doetinchem
3:41
3:40
6
Lars Venema
Zevenaar
3:42
3:40
7
Luc Reijmer
Curacao
3:44
3:43
8
Karsten Span
Argo
3:47
3:46
9
Timo Klein Tank
Argo
3:49
3:47
10
Tim Kemperman
Timpaan 4B
3:50
3:49
11
Foppe Reijmer
Timpaan 5B
3:50
3:49
12
Dyon Sterk
Timpaan 5A
3:51
3:50
13
Jens Harmsen
Timpaan 6A
3:58
3:57
14
Tom Wamelink
Timpaan 4A
3:58
3:57
15
Jim Kremer
Timpaan 4B
3:58
3:58
16
Mike Welman
Timpaan 4B
3:59
3:57
17
Cas Evers
Timpaan 5B
4:01
4:00
18
Cas Jansen
Zevenaar
4:02
4:01
19
Aiden Kock
Doetinchem
4:08
4:06
20
Jack Teering
Didam
4:17
4:15
21
Jurre van Zadelhoff
Timpaan 5B
4:20
4:19
22
Rohan Hendriks
Didam
4:20
4:19
23
Tygo Harmsen
Timpaan 5B
4:21
4:21
24
Finn van der Aart
Timpaan 4A
4:21
4:18
25
Willem Lukassen
Timpaan 4A
4:21
4:19
26
Jesse Harmsen
Doetinchem
4:23
4:22
27
Rens Venema
Zevenaar
4:24
4:22
28
Ben Simons
Timpaan 4B
4:25
4:23
29
Kyon Teunissen
Wehl
4:35
4:34
30
Jonathan Woolschot
Argo
4:45
4:43
31
Sven Harmsen
Doetinchem
4:46
4:44
32
Ties Koster
Timpaan 1/2 D
4:50
4:49
33
Dexter Gepkens
Didam
4:51
4:48
34
Deen Mooibroek
Argo
5:00
4:58
35
Roel Baars
Timpaan 3a
5:02
5:00
36
Tigo Koenders
Timpaan 3B
5:15
5:13
37
Kyenn van Hal
Timpaan 1B
5:29
5:26
38
Noud Bolk
Varsselder
6:12
6:10
39
Djaymen Jansen
Doetinchem
6:14
6:10
40
Jesse Heinst
Pannerden
6:19
6:17
41
ArieWillem Schoppers
Doetinchem
6:39
6:35
M.4-8, KIDSRUN 4-8 JAA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nienke Salari
Argo
3:39
3:37
2
Isis de Vrught
Timpaan 5A
3:53
3:53
3
Filou van Dick
Zevenaar
3:53
3:53
4
Eline Vos
Timpaan 5B
4:02
4:01
5
Rinske Rijk
Timpaan 3b
4:04
4:03
6
Sofie Kraag
Argo
4:10
4:08
7
Mette Evers
Timpaan 5A
4:11
4:10
8
Ize Evers
Timpaan 3B
4:23
4:21
9
Dianne Span
Argo
4:25
4:23
10
Anne Hendriksen
Didam
4:26
4:24
11
Janne van Zadelhoff
Timpaan 5A
4:28
4:28
12
Ninte Giesen
Timpaan 4B
4:33
4:32
13
Renske Wenting
Timpaan 4A
4:35
4:34
14
Rihanna Lueb
Timpaan 5A
4:43
4:41
15
Manou Hermsen
Timpaan 4B
4:45
4:45
16
Cara Huinink
Varsseveld
4:49
4:46
17
Lotte Schennink
Timpaan 4B
4:59
4:57
18
Imke Koenders
Timpaan 5B
4:59
4:57
19
Tess van Klompenburg
Timpaan 4B
5:20
5:20
20
Anouk Haagen
Wehl
5:27
5:25
21
Stacey Ebbing
Argo
5:29
5:27
22
Marie Lun Happe
5:36
5:34
23
Jolien Schoppers
Doetinchem
6:14
6:08
24
Lotte Hendriksen
Didam
6:15
6:11
25
Jaycea Jansen
Doetinchem
6:19
6:15
26
Elodie Happe
6:29
6:26
27
Maddy Kock
Doetinchem
7:54
7:51
J9-13, KIDSRUN 9-13 JA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tijn Baumann
Driel
4:45
4:45
2
Luca Greven
Argo
4:51
4:50
3
Jorrit
Timpaan 6b
4:55
4:54
4
Cas ter Braak
Argo
5:00
5:00
5
Bao Schoenaker
Argo
5:03
5:02
6
Giel van Dillen
Wehl
5:04
5:03
7
Mick Peppelinkhausen
Argo
5:04
5:04
8
Tijn Piest
Varsseveld
5:05
5:05
9
Tigo Weber
Argo
5:18
5:17
10
Jasper Franken
Argo
5:26
5:25
11
Duke Pepplinkhausen
Doetinchem
5:30
5:30
12
Paul Muller
Argo
5:38
5:38
13
Jasper Engbergen
Argo
5:46
5:45
14
Ravi Besselink
Timpaan 6B
5:50
5:49
15
Storm van der Aart
Timpaan 8B
5:53
5:52
16
Daan Reijmer
Timpaan 7A
5:53
5:53
17
Colin Franken
Argo
5:54
5:53
18
Kjell Hulshof
Wehl
5:55
5:53
19
Bram Wamelink
Timpaan 7A
5:57
5:55
20
Roan Zijlstra
Timpaan 7a
6:12
6:10
21
Mexx Bruil
Doetinchem
6:26
6:24
22
Joep Buiting
Argo
6:27
6:25
23
Senna Hendricksen
Timpaan 7B
6:35
6:35
24
Jowy van Haeren
Timpaan 7A
7:03
7:02
25
Loek Tiemissen
Zevenaar
7:20
7:18
M9-13, KIDSRUN 9-13 JA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nora Ebbing
's-Heerenberg
4:48
4:48
2
Mare Versluis
Duiven
4:55
4:54
3
Lisa Dekker
Argo
5:02
5:02
4
Isa Sliedrecht
Zevenaar
5:18
5:18
5
Anouk Eliesen
Argo
5:19
5:19
6
Evi Sliedrecht
Zevenaar
5:21
5:21
7
Rianne Rijk
Timpaan 8c
5:31
5:31
8
Imogen Hartgers
Argo
5:37
5:36
9
Gwen Klaassen
Timpaan 8B
5:47
5:47
10
Carlijn Straatsma
Argo
5:47
5:47
11
Lisanne Eliesen
5:56
5:55
12
Isa Smiers
Doetinchem
6:02
6:01
13
Meike Vos
Timpaan 7a
6:12
6:10
14
Jill de Vrught
Timpaan 7C
6:13
6:11
15
Dide Giesen
Timpaan 7C
6:15
6:12
16
Marleen Franken
Argo
6:22
6:21
17
Sophie Strikkeling
Wehl
6:33
6:33
18
Daisy Klaassen
Timpaan 7B
6:42
6:42
19
Fleur Schennink
Timpaan 7A
6:46
6:43
20
Estelle Visser
Timpaan 7b
6:53
6:51
21
Jeanique Steentjes
Timpaan 7B
7:07
7:06
22
Romy Timmermans
Wehl
7:11
7:09
23
India Bruil
Doetinchem
7:12
7:11
24
Imke Seegers
Timpaan 6A
7:15
7:13
25
Britt Kemperman
Timpaan 6a
7:15
7:14
26
Evi Koenders
Timpaan 8B
7:18
7:16
27
Anne Strikkeling
Timpaan 8A
7:24
7:23
28
Imke Huirne
Timpaan 7a
7:27
7:25
29
Iza Kelderman
Timpaan 6A
7:28
7:26
30
Daisy van Veldhuizen
Timpaan 7b
7:41
7:39
M-50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Justin Meerenburgh
Liemers Running Team
16:37
16:37
2
Ruben Garretsen
Argo
16:51
16:51
3
Luuk Nusselder
Argo
17:07
17:07
4
Guido Engelen
Zevenaar
17:24
17:24
5
Richard Usher
Arnhem
17:52
17:52
6
Evan Oosterink
Argo
18:05
18:05
7
Rob Ribbink
Westervoort
18:35
18:34
8
Jeroen van Daalen
Duiven
18:44
18:44
9
Sjoerd Wiecherink
Argo
19:06
19:05
10
Ties Strijbosch
Didam
19:13
19:13
11
Jan Gerritsen
Doetinchem
19:22
19:20
12
Wouter Ribbink
Dieren
19:27
19:26
13
Kiran Lendering
Wehl
19:37
19:36
14
Mark Veldboom
Amersfoort
20:59
20:58
15
Robert Tibben
Dieren
21:03
21:01
16
Emiel Stronks
Aalten
21:16
21:14
17
Mees ten Vaarwerk
Argo
21:25
21:24
18
Joeri Hebing
Wehl
21:34
21:31
19
Cas Hartskeerl
Argo
21:50
21:49
20
R Schuurman
Varsseveld
22:02
22:01
21
Gertjan Rijk
Nieuw Wehl
22:11
22:09
22
Kevin Harmsen
Doetinchem
22:18
22:16
23
Daan Baumann
Driel
22:46
22:44
24
Ronnie Ligtenbarg
Doetinchem
22:55
22:51
25
Jeroen Martens
Doetinchem
23:08
23:05
26
Marc Hebing
Wehl
23:27
23:24
27
Ivo du Plessis
Fongers & Fongers
23:43
23:40
28
M Leeuwen
24:00
23:56
29
Dennis Nootenboom
Doetinchem
24:01
23:59
30
Dave Brugman
Wehl
24:11
24:07
31
Thijs Ballast
Doetinchem
24:28
24:24
32
Hendrik van der Meulen
KplusV
24:57
24:54
33
David Meijer
Rheden
26:17
26:12
34
Laurens Kolenbrander
Doetinchem
26:42
26:37
35
Martin van het Bolscher
Wehl
28:15
28:13
36
Jamy Happe
Baarn
28:31
28:25
37
Roel Baars
BW Diensten
29:15
29:09
V-50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rinske Massop
Beltrum
22:28
22:27
2
Marit de Jong
Didam
22:53
22:51
3
Willemien Tel
Nieuw Wehl
23:10
23:08
4
Monique de Ruijter
Ciko'66
23:25
23:23
5
Silke Verwei
Zeddam
23:42
23:40
6
Annette Bolk
Fongers & Fongers
24:03
23:58
7
Kelly Wolters
Doetinchem
24:13
24:11
8
Ismay Bolder
Argo
24:36
24:33
9
Clarinda Smit
Duiven
24:55
24:52
10
Nardy Jansen
Zeddam
25:30
25:23
11
Denise Boerboom
Arnhem
26:09
26:06
12
Marieke Lueb
Vredegoor & Lanting
26:45
26:43
13
Eva Hendriksen
Doetinchem
26:45
26:42
14
Chantal Kleve
Wehl
26:56
26:53
15
Rianne Boerstal
Wehl
26:59
26:53
16
Erna Beulenkamp
Wehl
26:59
26:54
17
Jose Wolbrink
Wehl
27:02
26:58
18
Manon Kolkman
Wehl
27:25
27:19
19
Leonie Mulder
Duiven
27:25
27:22
20
Mirne Gal
Kilder
28:05
28:04
21
Sandra Jansen
Zevenaar
28:08
28:02
22
Lissa Weber
Argo
28:20
28:15
23
Marga Timmermans
Wehl
28:27
28:23
24
Sanne Bruil
Doetinchem
28:28
28:23
25
Inge van Braak
Varsseveld
28:52
28:46
26
Sara Bloemendaal
Zelhem
29:00
28:55
27
Kim IJbema
BW Diensten
29:15
29:09
28
Dian van Dillen
Wehl
29:19
29:19
29
Rianne van Velzen
Doetinchem
29:48
29:44
30
Marije Gerrits
Nijmegen
30:06
30:03
31
Sabine Nibbelling
Baarn
30:11
30:09
32
Ischa Wissink
Doetinchem
30:39
30:32
33
Manon Heutinck
Beltrum
31:11
31:05
34
Nienke Rewinkel
Ulft
31:49
31:44
35
Lienke Eenink
Gaanderen
32:02
31:55
36
Marelle Boxem
Doetinchem
32:02
31:58
37
Manon Klaassen
Wehl
32:10
32:02
38
Leone Nijman
Hoog-Keppel
32:54
32:46
39
Patricia Knippers
's-Heerenberg
32:54
32:47
40
Joyce Firing
's-Heerenberg
34:47
34:40
41
Marloes Knippers
's-Heerenberg
36:02
35:55
M50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fred Keurntjes
Zevenaar
17:36
17:36
2
Peter Smolders
AV de Liemers
18:42
18:41
3
Jos Slutter
Varsselder
20:17
20:17
4
Henk Veurman
Dinxperlo
20:29
20:28
5
Carel Lueb
Wehl
20:42
20:41
6
Gerrit Ormel
AVA '70
20:47
20:46
7
Theo Schootman
ASV Eibergen
21:11
21:10
8
Koen Grauwelman
Zevenaar
21:13
21:12
9
Frank Keurntjes
21:21
21:21
10
Wilfred Elshof
21:36
21:35
11
Wim Rensink
AVA 70
21:59
21:58
12
Hubert van Mierlo
Wehl
22:33
22:31
13
Gerrit Knoef
Wehl
24:14
24:10
14
Sander van Vucht
Arnhem
25:38
25:36
15
Stefan Kolkman
Wehl
26:56
26:51
16
René Tiemessen
Wehl
27:05
27:01
17
Bennie Mullink
Wehl
27:15
27:11
18
Jos Helmes
Etten
27:48
27:45
19
Wim Griffioen
29:33
29:31
20
Guus Schmitz
's-Heerenberg
35:32
35:32
21
Toon Schijhorst
35:58
35:52
V50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ilona Hermsen
Lengel
22:12
22:10
2
Corrie Nusselder
Hummelo
22:43
22:41
3
Hendrien Minkhorst
Hummelo
23:41
23:39
4
Anouk van Dijk
Argo
28:39
28:35
5
Marijke Meijer
Wehl
29:44
29:37
6
Wilma Willems
30:14
30:08
M-50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jordy Kloet
Doetinchem
33:15
33:15
2
Edwin Wissema
AV de Liemers
33:34
33:34
3
Tom van Beusekom
AV De Liemers
35:03
35:03
4
Thomas Konings
Groenlo
37:53
37:52
5
Ferdi Rexwinkel
Doetinchem
38:11
38:11
6
Raymond Schuurman
Dinxperlo
38:13
38:12
7
Jeroep Kuiper
Uft
38:42
38:42
8
Matthieu Bennink
Lichtenvoorde
40:41
40:40
9
Stefan Scanu
Lichtenvoorde
41:24
41:23
10
Wander te Boekhorst
Gaanderen
41:27
41:26
11
Peter Wassink
Doetinchem
41:37
41:35
12
Sander Giezen
Giezen Wonen
41:59
41:58
13
Herbert ter Maat
AVA
42:07
42:04
14
Alexander Schrader
Spankeren
42:23
42:22
15
Rinke ter Haar
AVA'70
42:38
42:36
16
Bob ten Hove
Olst
42:39
42:35
17
Dennis Hendriksen
Didam
42:44
42:44
18
Jaap Freriks
Ulft
42:49
42:47
19
Michaël Giezen
Loil
42:52
42:50
20
Thomas Zweers
Kilder
43:05
43:03
21
Arno Derksen
Aalten
43:06
43:03
22
Ramon Kelderman
Steenderen
43:14
43:11
23
Klaas Visser
Apeldoorn
43:17
43:11
24
Werner Oostendorp
Argo
43:17
43:13
25
Pascal Rieken
's-Heerenberg
43:33
43:31
26
Jannick Koster
Loerbeek
44:12
44:07
27
Luuk Bosch
Zevenaar
44:13
44:11
28
Wouter van Uum
Argo
44:22
44:19
29
Roel Rusink
Aalten
44:23
44:20
30
Ronnie Berendsen
44:32
44:28
31
Roel Zweden
44:34
44:32
32
Peter Beumer
Lochem
44:46
44:42
33
Ronnie Ligtenbarg
Doetinchem
45:17
45:13
34
Sam ter Haar
AVA '70
45:44
45:42
35
Hugo Lukassen
Varsselder
45:54
45:49
36
Sander Rosmuller
Argo Varsseveld
45:55
45:50
37
Martijn ter Horst
Ulft
45:58
45:56
38
Dirk-jan Robbe
AVA 70
49:08
49:06
39
Marc Lijbers
Doetinchem
49:23
49:18
40
Johnny Geurkink
Hengelo Gld
49:34
49:28
41
Barrie Span
Loerbeek
49:35
49:28
42
Bjorn Jansen
50:34
50:28
43
Edward Daanen
Varsseveld
50:37
50:30
44
Eugene van Aalst
Gaanderen
50:56
50:51
45
Stefan Wentink
Govadis
51:08
51:01
46
Jurgen Oostendorp
53:45
53:38
47
Sander Gemmink
Varsseveld
54:26
54:22
48
Raymond Hummelink
Lichtenvoorde
54:30
54:26
49
Sander Messing
's-Heerenberg
1:02:43
1:02:37
V-50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Eline de Jong
Didam
41:04
41:03
2
Nanette van Leendert
AV de Liemers
43:35
43:34
3
Bianca Piel
Aalten
43:41
43:38
4
Maike den Houting
Argo
44:36
44:35
5
Bo Meerbeek
ARGO
46:55
46:53
6
Ellen Huinink
De Zandloper
48:54
48:48
7
Yvonne Ketelaar
Doetinchem
48:59
48:54
8
Linda Tiemes
Didam
50:33
50:27
9
Wendy Tiemes
Didam
51:23
51:17
10
Melanie Witt
's-Heerenberg
51:34
51:26
11
Annemieke Jolink
Doetinchem
51:50
51:47
12
Denise Boerboom
Arnhem
52:15
52:08
13
Debby Rosmuller
ARGO
52:36
52:33
14
Monique van Merrebach
Stokkum
55:10
55:02
15
Wanda Römer
Stokkum
55:16
55:09
16
Astrid Goossens
Varsseveld
55:51
55:46
17
Lian Looman
Argo
57:22
57:17
18
Floortje Ebbers
Westendorp
1:00:01
59:55
19
Jette Sunter
Arnhem
1:03:56
1:03:49
M50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Theo van Bergen
AV Argo Doetinchem
43:01
42:58
2
Hans Winkelhorst
Bredevoort
43:30
43:25
3
Edwin Lommers
Arnhem
43:46
43:44
4
John van Amting
ARGO
43:58
43:56
5
Erdwin Lap
Duiven
45:22
45:21
6
Fons Nieuwenhuis
Wehl
45:45
45:41
7
Chris Derksen
46:52
46:49
8
Willy Weijers
AV Argo
48:36
48:32
9
Dick Wonnink
49:19
49:14
10
Wilfried Keurntjes
49:36
49:28
11
René Wenting
Aalten
50:41
50:37
12
Martin Seevinck
Didam
50:49
50:45
13
Harrie Jansen
Wehl
51:30
51:26
14
Ferdy Gervers
Doetinchem
52:02
51:56
15
T Bleumer
53:36
53:30
16
Johan Schrader
Spankeren
56:47
56:44
17
René Gierkink
Lopersgroep 90 L'voorde
59:42
59:37
V50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dorien Weijers-Senhorst
Wehl
52:57
52:53
2
Monique van Uum
Wehl
1:00:05
59:57
www.uitslagen.nl
15-10-2017 13:02