Uitslagenlijst 53e Athlos Cross

Harderwijk - Zaterdag 14 oktober 2017

JPUPC, 1000M MPC/JPC
Plts
Naam
Tijd
1
Luuk Boutkan
Wateringen
4:32
2
Emiel Sinte Maartensdijk
Athlos
4:41
3
Tieme Koornstra
Athlos
4:48
4
Milan Jager
Athlos
4:50
5
Niels van der Linden
Athlos
5:06
6
Querijn Wierbos
Athlos
5:06
7
Job van Zuthem
Athlos
5:12
8
Tibo Pierik
Athlos
5:20
9
Tim Schuttelaar
Athlos
5:20
10
Joris Wever
Athlos
5:23
11
Jesse Koornstra
Athlos
5:40
12
Jasper van Schaik
AV Zeewolde
5:50
13
Jorden de Groot
Athlos
6:04
14
Hugo Duits
Athlos
6:05
15
Luuk van den Berg
Athlos
6:05
16
Laurens Boef
Athlos
6:14
17
Alain Luxembourg
Athlos
6:16
MPUPC, 1000M MPC/JPC
Plts
Naam
Tijd
1
Noa Boutkan
Wateringen
5:09
2
Sophie de Haas
SAV
5:15
3
Carina Pastoor
AV Zeewolde
5:24
4
Fenne Korstanje
Athlos
5:38
5
Mara Schreuder
Athlos
5:49
6
Quinty van der Horst
Athlos
5:52
7
Demi Huijsmans
Athlos
5:54
8
Merel Geursen
Athlos
5:57
9
Noa Busnach
Athlos
6:03
10
Rianne Postma
Harderwijk
6:16
11
Sara van Zuthem
Athlos
6:20
JPUPB, 1000M MPB/JPB
Plts
Naam
Tijd
1
Ewoud van Schaik
AV Zeewolde
4:48
2
Mika Hofman
Athlos
5:07
3
Giel Scholte
Athlos
5:08
4
Sven van der Weide
Athlos
5:28
5
Joshua Broeksema
Athlos
5:29
6
Levi van Twillert
Athlos
5:30
7
Jochem de Wilde
Athlos
5:31
8
Levi Koers
Athlos
6:01
MPUPB, 1000M MPB/JPB
Plts
Naam
Tijd
1
Carlijn Scholte
Athlos
5:09
2
Jaydee Broersma
Athlos
5:10
3
Nikki Mölling
Athlos
5:48
4
Nynke Moolenaar
Athlos
5:51
5
Marit van Manen
Athlos
6:12
6
Noortje Metselaar
Athlos
6:17
7
Elise Hoorweg
Athlos
6:32
8
Fenna Thijs
Athlos
6:34
MPUPA, 1000M MPA
Plts
Naam
Tijd
1
Evi Falkena
Flevo Delta
4:17
2
Madeleine Boef
Athlos
4:33
3
Kim Remijn
Flevo Delta
4:35
4
Daphne van der Lecq
AV '34
4:45
5
Lynn Oosterhuis
Apeldoorn
4:46
6
Indy van Uxem
Athlos
4:55
7
Fabienne Sinte Maartensdi
Athlos
5:03
8
Amber van Manen
Athlos
5:04
9
Rosalie Franken
Almere '81
5:12
10
Mounia Dadou
Athlos
5:14
11
Ayla Broeksema
Athlos
5:16
12
Lois van Zuthem
Athlos
5:18
13
Eva Middelkamp
Athlos
5:19
14
Judith Scheer
Athlos
5:33
15
Sarah Schippers
Athlos
5:35
16
Sabine Sanders
Athlos
5:36
17
Lieke Poolen
Athlos
5:45
18
Naomi den Besten
Athlos
6:11
19
Lisa van der Sluijs
Athlos
6:28
JPUPA, 1000M JPA
Plts
Naam
Tijd
1
Aaron Bos
AV Zeewolde
4:15
2
Christian Kleermaker
Harderwijk
4:17
3
Yaasir Albojaddaine
Flevo Delta
4:18
4
Quirijn Pastoor
AV Zeewolde
4:29
5
Ruben Jacobs
Athlos
4:37
6
Quinn Posthumus
Athlos
4:38
7
Twan v/d Weiden
Harderwijk
4:38
8
Ezra van den Boogert
AV Zeewolde
4:41
9
Nick Jacobs
Harderwijk
4:45
10
Nicolai van de Ridder
AV Zeewolde
4:46
11
Coen Bloemberg
Flevo Delta
4:47
12
Stan van der Horst
Athlos
4:51
13
Ruben Baars
Athlos
4:58
14
Yannick Aartsen
Athlos
4:59
15
Thymo Michelsen
Athlos
5:00
16
Wouter de Louw
5:01
17
Corne den Hollander
Athlos
5:38
18
Boaz Korstanje
Athlos
5:40
19
Koen van den Burg
Athlos
5:56
MJUND, 1500M MD
Plts
Naam
Tijd
1
Selina Franken
AV Zeewolde
5:42
2
Fien Molenberg
Athlos
5:45
3
Suze de Vries
Horror
6:09
4
Anna Bijl
AVR '69
6:20
5
Indy Broersma
Athlos
6:32
6
Indy Faassen
Flevo Delta
6:33
7
Moira Henninger
AV '34
6:35
8
Karlijn Linsen
Athlos
6:49
9
Sterre Kurpershoek
Athlos
6:55
10
Sophia van Loo
Athlos
7:00
11
Lisa Zoon
Flevo Delta
7:02
12
Noa Sinte Maartensdijk
Athlos
7:03
13
Lotte Hofman
Athlos
7:06
14
Iris den Otter
Athlos
7:20
JJUND, 2000M JD
Plts
Naam
Tijd
1
Martijn van der Lecq
AV '34
9:43
2
Thijmen Middelkamp
Athlos
9:48
3
Rick van der Meer
AV Zeewolde
10:11
4
Thijs van der Maaten
Athlos
10:16
5
Maarten Sijbrandij
Flevo Delta
10:46
6
Jaap Zoon
Flevo Delta
10:51
7
Koen Geerling
Athlos
10:57
8
Brendan Noordijk
Athlos
11:20
9
Daniel Kleermaker
Athlos
11:24
10
Luuk van der Maaten
Athlos
11:25
11
Bruce Boon
Flevo Delta
11:28
12
Jonathan van Lien
Zeewolde
11:41
13
Daan Scholte
Athlos
12:39
14
Siebe Westerhof
AV Zeewolde
13:35
MJUNC, 2000M MC
Plts
Naam
Tijd
1
Vera de Vries
Horror
9:54
2
Rosa Molenberg
Athlos
10:39
3
Lieke Geerling
Athlos
10:45
4
Rianne Breugem
Athlos
11:22
5
Sara Lankhaar
Athlos
11:29
6
Eeke Flink
Athlos
11:42
MJUNB, 2000M MB
Plts
Naam
Tijd
1
Anna Molenberg
Athlos
10:32
2
Marit de Vos
Athlos
10:51
3
Nikki Boon
Flevo Delta
12:00
4
Kiara Derksen
AV '34
12:11
JJUNC, 2500M JC
Plts
Naam
Tijd
1
Kjell de Groot
Flevo Delta
9:49
2
David Koning
Athlos
9:55
3
Thijs Zoon
Flevo Delta
10:22
4
Jouke Westerhof
AV Zeewolde
11:59
5
Tom Bloemberg
Flevo Delta
12:19
6
Rens van der Guchte
Athlos
12:35
7
Bram van Maare
Athlos
13:20
8
Bas van de Horst
Athlos
13:31
9
Job Doornhof
Athlos
13:45
JJUNB, 2500M JB
Plts
Naam
Tijd
1
Noël Butoh
Athlos
10:01
2
Olav Koning
Athlos
10:14
MJUNA, 2500M MA
Plts
Naam
Tijd
1
Irene Bijman
Isala '96
11:34
D SPR, 2500M D SPR
Plts
Naam
Tijd
1
Marleen Stoel
TION
10:54
2
Anouschka Schröder
Athlos
12:21
3
Iris Eringa
Leeuwarden
12:25
4
Karin Hijmans
Flevo Delta
12:40
H SPR, 2500M H SPR
Plts
Naam
Tijd
1
David Vonk
GAC Hilversum
8:56
2
Raimo Westerhof
Athlos
9:06
3
Seb Wiggemans
Daventria
9:21
4
Gerco van den Brink
De Gemzen
9:37
5
Kevin van de Wassenberg
Athlos
9:44
6
Him de Looper
AV Zeewolde
9:44
7
Rob Stuber
Athlos
9:46
8
Jaimy van de Steenoven
Flevo Delta
10:10
9
Stefan Breet
Flevo Delta
10:12
10
Michael van Baal
Statina
10:31
JJUNA, 5000M JA
Plts
Naam
Tijd
1
Luc Beuckens
NOP
19:21
2
Kjell Raaijmakers
Athlos
23:01
D5000, 5000M DAMES
Plts
Naam
Tijd
1
Fleur Baljet
Horror
22:06
2
Joyce Vrijenhoek
Hellas
22:37
3
Fa Adda
Feniks
23:12
4
Astrid van Velden
Altis
23:24
5
Vida Poortinga
Ermelo
27:15
6
Marjorie van den Brink
De Gemzen
28:19
7
Alice Poel
Athlos
28:54
8
Grietje Mattanja Brands
NOP
30:32
H5000, 5000M HEREN
Plts
Naam
Tijd
1
Pim Bakker
AV Rijssen
19:25
2
Jan Groot
Altis
23:34
3
Jelmer de Jong
AV Zeewolde
23:50
4
Jean Benek
Harderwijk
24:00
5
Johann de Jong
Apeldoorn
25:04
6
Robin Bruins
Elburg
26:21
7
Herman van Aperlo
Harderwijk
27:38
8
Bartho van Maare
Athlos
28:27
D10, 10000 D 35+
Plts
Naam
Tijd
1
Mieke van Kollenburg
Utrecht
51:03
H10, 10000M HEREN
Plts
Naam
Tijd
1
Niek den Exter
Scheldesport
38:09
2
Mark te Brake
AVA '70
38:22
3
Thomas Nijman
Hellas
38:31
4
Ruben Postma
Athlos
42:56
5
Gertjan de Jong
Athlos
44:15
6
Richard van den Brink
Athlos
49:43
7
Davy van Duinen
Harderwijk
51:14
8
Frank Mooij
Amsterdam
54:13
9
Jeroen de Groot
Harderwijk
56:15
H35+, 10000M H 35+
Plts
Naam
Tijd
1
Murk Falkena
Flevo Delta
43:30
2
Wessel Geursen
Athlos
45:11
3
John Vonk
Leiden Atletiek
45:43
4
Herman Couperus
Athlos
46:33
5
Doede Terluin
NOP
47:23
6
Casper Bruins
GAC Hilversum
47:54
7
Cees Kuijt
Leiden Atletiek
48:29
8
Erik Steijlen
Athlos
50:11
9
Jasper Pellekaan
Utrecht
50:17
10
Ron Bel
Leiden Atletiek
52:12
11
Paul den Hollander
Oegsteest
52:44
12
Willem de Vries
NOP
53:03
13
Lex Boot
Athlos
57:01
14
Jan Minderhoud
Ermelo
1:00:34
www.uitslagen.nl
14-10-2017 16:34