Uitslagenlijst Wim Lebbink Herfstlopen

Wehl - Zondag 8 oktober 2017

J.4-8, KIDSRUN 4-8 JAA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Koen Raben
Klas 5A
3:30
3:30
2
Wes Kock
Klas 5B
3:34
3:34
3
Lars Vissenberg
Doetinchem
3:45
3:43
4
Kayne Hunter
Argo
3:46
3:45
5
Mick Hendricksen
Klas 5A
3:48
3:47
6
Foppe Reijmer
Klas 5B
3:49
3:48
7
Jens Harmsen
Klas 6A
3:52
3:51
8
Cas Jansen
Zevenaar
3:59
3:58
9
Timo Klein Tank
Argo
4:01
4:00
10
Tom Wamelink
Klas 4A
4:02
4:01
11
Tijn Steman
Klas 3B
4:02
4:01
12
Mike Welman
Klas 4B
4:04
4:02
13
Thomas Gerritsen
Klas 5B
4:04
4:03
14
Jim Kremer
Klas 4B
4:05
4:04
15
Dyon Sterk
Klas 5A
4:05
4:04
16
Karsten Span
Argo
4:06
4:05
17
Jonas de Winter
Doesburg
4:13
4:13
18
Finn van der Aart
Klas 4A
4:14
4:12
19
Willem Lukassen
Klas 4A
4:15
4:14
20
Tygo Harmsen
Klas 5B
4:17
4:16
21
Jack Teering
Didam
4:17
4:16
22
Jurre van Zadelhoff
Klas 5B
4:18
4:18
23
Siem Reijmer
Doetinchem
4:18
4:17
24
Rohan Houben
Didam
4:19
4:18
25
Pelle Reijmer
Doetinchem
4:20
4:18
26
Sies van Wieringen
Argo
4:28
4:27
27
Ben Simons
Wehl
4:38
4:37
28
Roel Baars
Klas 3A
4:50
4:48
29
Dexter Gepkens
Didam
4:52
4:50
30
Daan Bloemberg
Groessen
4:56
4:55
31
Tigo Koenders
klas 3b
5:42
5:39
32
Kyenn van Hal
Klas 1B
5:52
5:50
33
Arie Willem Schoppers
6:51
6:47
M.4-8, KIDSRUN 4-8 JAA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nienke Salari
Argo
3:42
3:40
2
Filou van Dick
Zevenaar
3:52
3:52
3
Rinske Rijk
Klas 3b
4:11
4:10
4
Isis de Vrught
Klas 5A
4:11
4:09
5
Sofie Kraag
Argo
4:16
4:15
6
Dianne Span
Argo
4:21
4:19
7
Eline Vos
Klas 5B
4:21
4:19
8
Ize Evers
Klas 3B
4:27
4:27
9
Ninte Giesen
Klas 4B
4:29
4:28
10
Sari van Uum
Argo
4:38
4:36
11
Renske Wenting
Klas 4A
4:41
4:41
12
Janne van Zadelhoff
Klas 5A
4:47
4:44
13
Imke Koenders
klas 5B
5:14
5:12
14
Manou Hermsen
Klas 4B
5:26
5:24
15
Lotte Schennink
klas 4b
5:29
5:27
16
Tess van Klompenburg
Klas 4B
5:31
5:29
17
Fem Giesen
Klas 4B
5:33
5:31
18
Rihanna Lueb
Klas 5A
5:37
5:34
19
Anouk Haagen
Wehl
5:43
5:40
20
Vera Schuiling
Doetinchem
5:48
5:45
21
Babette Schuiling
Doetinchem
7:00
6:57
J9-13, KIDSRUN 9-13 JA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tijn Baumann
Driel
4:47
4:47
2
Cas ter Braak
Argo
5:03
5:02
3
Jorrit Rijk
Klas 6b
5:05
5:05
4
Bao Schoenaker
Argo
5:16
5:15
5
Giel van Dillen
Wehl
5:21
5:20
6
Jasper Franken
Argo
5:31
5:29
7
Jowy van Haeren
Klas 7A
5:31
5:29
8
Nouk van Wieringen
Argo
5:32
5:31
9
Tigo Weber
Argo
5:33
5:32
10
Storm van der Aart
Klas 8B
5:37
5:36
11
Robbe Evers
Argo
5:41
5:39
12
Paul Muller
Argo
5:41
5:40
13
Sam Clement
Argo
5:42
5:41
14
Stijn Seinhorst
Argo
5:47
5:45
15
Koen Wuite
Argo
5:48
5:47
16
Finn Lebbink
Groenlo
5:55
5:53
17
Ravi Besselink
Klas 6B
5:56
5:53
18
Matz Tjoon
Doeburg
5:57
5:55
19
Bram Wamelink
Klas 7A
6:02
6:00
20
Pim Lueb
Klas 7A
6:03
6:01
21
Kjel Hulshof
Wehl
6:06
6:04
22
Raf Kremer
Klas 6A
6:07
6:05
23
Daan Reijmer
Klas 7A
6:07
6:05
24
Senna Hendricksen
Klas 7B
6:31
6:29
25
Jop Steman
Klas 6B
6:38
6:37
M9-13, KIDSRUN 9-13 JA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nora Ebbing
's-Heerenberg
4:53
4:53
2
Lisa Dekker
Argo
4:59
4:58
3
Mare Versluis
Duiven
4:59
4:59
4
Isa Sliedrecht
Zevenaar
5:25
5:25
5
Evi Sliedrecht
Zevenaar
5:28
5:27
6
Rianne Rijk
klas 8c
5:34
5:34
7
Vera Vos
Zevenaar
5:49
5:47
8
Lisanne Eliesen
5:53
5:52
9
Imogen Hartgers
Argo
5:58
5:57
10
Gwen Klaassen
Klas 8B
5:59
5:58
11
Ning Veenhuis
Argo
6:03
6:03
12
Lot Wiegerinck
Argo
6:04
6:02
13
Carlijn Straatsma
Argo
6:06
6:05
14
Coralie van Eijck
Doetinchem
6:25
6:24
15
Jill de Vrught
Klas 7C
6:38
6:36
16
Meike Vos
Klas 7A
6:40
6:37
17
Dide Giesen
Klas 7C
6:40
6:38
18
Estelle Visser
Klas 7B
6:41
6:40
19
Imke Seegers
Klas 6A
6:57
6:55
20
Rozemarie de Winter
Doesburg
7:00
6:58
21
Romy Timmermans
Wehl
7:13
7:13
22
India Bruil
Doetinchem
7:14
7:13
23
Evi Koenders
Klas 8B
7:17
7:14
24
Imke Huirne
Klas 7A
7:18
7:15
25
Jeanique Steentjes
Klas 7B
7:33
7:32
26
Daisy van Veldhuizen
Klas 7B
7:56
7:54
M-50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wouter Gijsberts
Gaanderen
16:20
16:20
2
Erik Sanders
Dieren
16:30
16:30
3
Ruben Garretsen
Argo
17:05
17:05
4
Luuk Nusselder
Argo
17:20
17:20
5
Rene de Vlieger
Velp Gld
18:10
18:09
6
Evan Oosterink
Argo
18:51
18:50
7
Maurice Vos
Zevenaar
19:06
19:05
8
Marco Rutgers
Doetinchem
19:14
19:13
9
Frank van Eijck
Doetinchem
19:27
19:26
10
Bram Pelgrim
Doetinchem
20:09
20:08
11
Ties Strijbosch
Didam
20:10
20:10
12
Pieter Bloemberg
Groessen
20:23
20:21
13
Roel Baars
BW Diensten
20:26
20:24
14
Sjoerd Wiecherink
Argo
20:46
20:45
15
Mees ten Vaarwerk
Argo
21:11
21:10
16
Rolf Schootman
ASV Eibergen
21:14
21:12
17
Kevin Meijer
Duiven
21:55
21:53
18
Rob Schuurman
Varsseveld
22:15
22:13
19
Gertjan Rijk
Nieuw-Wehl
22:29
22:29
20
Cas Hartskeerl
Argo
22:29
22:28
21
Stefan Sliedrecht
Zevenaar
22:45
22:41
22
Ronnie Ligtenbarg
Doetinchem
22:48
22:45
23
Daan Baumann
Driel
23:05
23:02
24
Sieto Wisselink
Doetinchem
23:32
23:30
25
Jeroen Martens
Doetinchem
23:40
23:37
26
Dirk-Jan Robbe
AVA 70
23:44
23:41
27
Dennis Nootenboom
Doetinchem
23:45
23:41
28
Dani Bongers
Westervoort
23:45
23:39
29
Wilco Dorpmans
Didam
23:52
23:48
30
Dave Brugman
Wehl
24:01
23:58
31
Hendrik van der Meulen
KplusV
25:54
25:50
32
Robin Geschiere
Doetinchem
26:07
26:04
33
Daniel Rosenkranz
Velp Gld
27:08
27:05
34
Vincent Verstegen
Beek gem Montferland
27:16
27:12
35
Martin van het Bolscher
Wehl
28:28
28:26
V-50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marit de Jong
Didam
23:07
23:02
2
Willemien Tel
Nieuw-Wehl
23:32
23:30
3
Linda Tiemes
Didam
24:02
23:57
4
Odeah Bloemberg
Groessen
24:21
24:18
5
Kelly Wolters
Doetinchem
24:28
24:26
6
Wendy Tiemes
Didam
24:47
24:42
7
Annette Bolk
Fongers & Fongers
25:04
24:58
8
Alice Rouwhorst
25:57
25:52
9
Rianne Fokkers
Borculo
26:15
26:13
10
Ismay Bolder
Argo
26:47
26:42
11
José Wolbrink
Wehl
26:48
26:43
12
Manon Kolkman
Wehl
26:50
26:47
13
Chantal Kleve
Wehl
26:51
26:47
14
Mery Hendriksen
Wehl
26:51
26:43
15
Marieke Lueb
27:25
27:23
16
Willy Oosterink
Silvolde
27:30
27:28
17
Debbie Keizer
Didam
27:36
27:32
18
Birgit Verstegen
Beek gem Montferland
28:03
27:58
19
Sanne Bruil
Doetinchem
28:05
28:01
20
Marga Timmermans
Wehl
28:05
28:01
21
Leonie Mulder
Duiven
28:11
28:07
22
Lissa Weber
Argo
28:20
28:14
23
Sacha Scheerder
Didam
28:33
28:28
24
Daphne Daniëls
Westervoort
28:44
28:37
25
Ellen Grotenhuis
Ulft
29:19
29:11
26
Janine Kolkman
Lichtenvoorde
29:26
29:20
27
Martine Willemsen
Duiven
29:36
29:30
28
Mieke Kortbeek
Lichtenvoorde
30:41
30:36
29
Leonie Wolf
Wehl
30:52
30:46
30
Marian Salemink
Wehl
31:30
31:24
31
Leone Nijman
Hoog-Keppel
32:46
32:39
32
Marelle Boxem
Doetinchem
32:51
32:45
33
Maaike Rijkaart
Duiven
33:22
33:14
34
Mila Evers
Huissen
35:28
35:22
M50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fred Keurntjes
Zevenaar
17:50
17:50
2
Peter Smolders
De Liemers
18:58
18:57
3
Rene Geschiere
Doetinchem
20:03
20:01
4
Gerald van der Lee
Zeddam
20:17
20:16
5
Jos Slutter
Varsselder
20:26
20:26
6
Carel Lueb
Wehl
20:58
20:57
7
Geert Wevers
AVA 70 Aalten
21:04
21:04
8
Gerrit Ormel
AVA 70
21:22
21:21
9
Theo schootman
ASV Eibergen
21:30
21:27
10
Wim Rensink
AVA 70
21:54
21:52
11
Frank Keurntjes
22:16
22:16
12
H. van Mierlo
Wehl
22:44
22:42
13
Gerrit Knoef
Wehl
24:37
24:35
14
Bennie Mullink
Wehl
26:58
26:54
15
Stefan Kolkman
Wehl
26:58
26:55
16
Rene Tiemessen
Wehl
27:18
27:13
17
Guus Schmits
's-Heerenberg
30:16
30:15
V50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ilona Hermsen
Lengel
22:27
22:26
2
Corrie Nusselder
Hummelo
22:58
22:56
3
Hendriek Minkhorst
Hummelo
23:48
23:43
4
Lucie Jansen
Keijenborg
28:18
28:12
5
Monique van Uum
Wehl
29:11
29:04
6
Marijke Meijer
Wehl
29:40
29:33
7
Dineke Pelgron
Drempt
30:39
30:32
8
Ans Sesink
Westervoort
31:18
31:11
9
Christel Rijkaart-Lebbink
Duiven
34:44
34:37
M-50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jordy Kloet
Doetinchem
34:26
34:26
2
Tom van Beusekom
Av de Liemers
34:35
34:35
3
Raymond Schuurman
Dinxperlo
38:28
38:27
4
Matthieu Bennink
Lichtenvoorde
41:37
41:37
5
Peter Wassink
41:54
41:49
6
Sander Giezen
42:28
42:24
7
Alexander Schrader
Spankeren
42:44
42:42
8
Micha Volman
Didam
43:16
43:15
9
John Zweers
Wehl
43:23
43:22
10
Michael Giezen
Loil
43:27
43:23
11
Dennis Steintjes
Doetinchem
43:32
43:30
12
Pascal Rieken
's-Heerenberg
44:08
44:05
13
Gerald Bongers
Westervoort
45:06
45:03
14
Martijn van Os
45:39
45:38
15
Ronnie Berendsen
45:56
45:52
16
Wouter van Uum
Argo
46:08
46:05
17
Ronnie Ligtenbarg
Doetinchem
46:21
46:16
18
Sander Rosmuller
Argo Varsseveld
46:37
46:35
19
Ad de Feiter
Doetinchem
47:44
47:42
20
Arjan Jansie
Fongers & Fongers
48:16
48:11
21
Bojan Pajic
Lent
48:45
48:43
22
Johnny Geurkink
Hengelo Gld
49:40
49:39
23
Cas Jansen
Doetinchem
51:08
51:03
24
Gunter Jansen
Doetinchem
51:21
51:17
25
Bob van Aalst
Fongers & Fongers
53:47
53:43
26
Daniel de Winter
Doesburg
54:58
54:52
27
GHA Limbeek
Zeddam
57:42
57:38
V-50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maike den Houting
Argo
44:19
44:19
2
Nanette van Leendert
AV de Liemers
44:52
44:51
3
Annelies van Smaalen
Argo
46:18
46:16
4
Monique Elfrink
Didam
46:38
46:37
5
Marjolein Heinsbroek
Zevenaar
49:09
49:08
6
Erna Nijland
Doetinchem
49:11
49:08
7
Ellen Huinink
de Zandloper
49:41
49:39
8
Annelies Wesselink
Zelhem
50:46
50:45
9
Jantien Broere
50:51
50:49
10
Mirjam Vos
Doetinchem
51:38
51:33
11
Marieke Baeh
Didam
52:09
52:06
12
Debby
Argo
53:29
53:26
13
Dorien Aalders-Veugelink
Doesburg
53:54
53:49
14
Susan van Braak
Arnhem
56:41
56:38
15
Marjolein Schuurman
1:00:08
1:00:02
16
Helen Meijrink
Arnhem
1:05:15
1:05:10
17
Janneke Huinink
Sinderen
1:19:33
1:19:31
M50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hans Winkelhorst
Bredevoort
43:12
43:09
2
Theo van Bergen
Doetichem
43:29
43:25
3
Edwin Lommers
Arnhem
44:59
44:59
4
Fons Nieuwenhuis
Wehl
46:17
46:15
5
Chris Derksen
Duiven
47:09
47:07
6
Willy Weijers
AV Argo
47:26
47:23
7
Jonnie Wissing
Megchelen
48:42
48:40
8
Wilfried Keurentjes
Wehl
49:23
49:18
9
Martin Seevinck
Didam
50:36
50:32
10
Mile Pajic
's Heerenberg
50:43
50:41
11
René Wenting
Aalten
51:13
51:09
12
Harrie Jansen
Wehl
51:46
51:42
13
Erwin Mulders
Ulft
53:55
53:52
14
Johan Schrader
Spankeren
56:13
56:09
15
Rene Gierkink
Lichtenvoorde
59:54
59:51
V50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Dorien Weijers-Senhorst
Wehl
53:35
53:33
www.uitslagen.nl
08-10-2017 11:22