Uitslagenlijst 49e Langs de Gouwe loop

Waddinxveen - Zondag 8 oktober 2017

J1-7, KIDSRUN T/M 7 J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Thomas Spoel
AV Gouda
5:17
5:17
2
Ruben Beuning
AV Gouda
5:20
5:19
3
Roan van Leeuwen
Waddinxveen
5:35
5:35
4
Levi vd Ham
AV Gouda
5:37
5:37
5
Ilyass Belhay
Gouda
5:52
5:52
6
Thomas Boers
Antilope
6:06
6:06
7
Ruben Alblas
Waddinxveen
6:32
6:30
8
Boaz Ernst
Waddinxveen
6:37
6:37
9
Wesley van Elleswijk
Waddinxveen
6:53
6:53
10
Gideon Ramaekers
Rotterdam
6:54
6:51
11
Jayden de knecht
Waddinxveen
8:16
8:14
M1-7, KIDSRUN T/M 7 J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ilse Boers
Waddinxveen
6:30
6:30
2
Lucie Koevoets
Bodegraven
6:47
6:47
3
Anoek Turksema
Boskoop
6:48
6:48
4
Elise Beuning
Gouda
7:01
7:01
5
Silver Moulijn
Boskoop
7:18
7:18
6
Olivia Langenhuizen
Antilope
7:25
7:25
7
Fenna Spoel
Gouda
7:26
7:26
J8-12, KIDSRUN 8-12 JA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wessel Baas
SC Reeuwijk
5:57
5:57
2
Noah Bosman
Antilope
6:00
6:00
3
Milan Esveldt
Antilope
6:35
6:35
4
Tim van Elleswijk
Waddinxveen
6:41
6:41
5
Niels van Schoonhoven
Antilope
6:45
6:44
6
Jaco Boot
SC Reeuwijk
6:45
6:45
7
Jochem Hofland
SC Reeuwijk
6:46
6:46
8
Liam van Leeuwen
Waddinxveen
6:55
6:55
9
Mike Alblas
Waddinxveen
7:09
7:09
10
Olivier Kort
De Meern
7:22
7:22
11
Matt ter Steege
Antilope
7:45
7:45
12
Floris Kort
De Meern
7:52
7:52
13
Onno van den Doel
Amsterdam
8:09
8:09
14
Kay van Luxemburg
Antilope
9:39
9:38
M8-12, KIDSRUN 8-12 JA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Chantal ten Tije
Antilope
6:27
6:27
2
Fayah Bosman
Antilope
6:43
6:43
3
Bibi de Geest
Antilope
6:46
6:46
4
Tamar Supusepa
Waddinxveen
6:48
6:47
5
Sjors Kruysifix
Waddinxveen
7:19
7:18
6
Annemijn Kort
De Meern
7:42
7:42
7
Lieke Bakker
Nieuwerkerk ad IJssel
7:54
7:54
8
Hannah Supusepa
Waddinxveen
7:55
7:54
9
Anouk Bakker
Nieuwerkerk ad IJssel
7:57
7:57
10
Renée Veeningen
AV '47
8:25
8:24
H5KM, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Aimane Benchellal
Ilion
16:24
16:24
2
Leon van Schie
Honselersdijk
19:49
19:48
3
Erik van Daalen
Antilope
20:22
20:22
4
Roland scholte
Bodegraven
20:31
20:31
5
Alexander Docter
Gouda
20:47
20:45
6
Frank Straver
Waddinxveen
21:02
20:58
7
Steven Bretveld
Antilope
21:05
21:02
8
Rick Huisman
Reeuwijk
21:20
21:19
9
Jaap van Kooten
Gouda
21:58
21:53
10
Erik Huisman
Reeuwijk
21:59
21:57
11
Wojciech Sobotzik
Waddinxveen
22:03
22:00
12
Bastiaan van Graafeiland
Rotterdam Atletiek
22:03
22:02
13
Bart Huisman
Reeuwijk
22:20
22:20
14
Raymond Bosman
Waddinxveen
22:30
22:28
15
Eise van der Spoel
Zevenhuizen Zh
22:38
22:29
16
Frank van Haastrecht
Waddinxveen
22:47
22:45
17
Stan van Tilburg
Waddinxveen
22:54
22:52
18
Rens de Geest
Waddinxveen
23:23
23:21
19
Meindert Hurkmans
AV '47
23:34
23:32
20
Jos Ploemacher
Waddinxveen
23:34
23:26
21
Gerard van Paassen
Waddinxveen
23:40
23:33
22
Wim Verkleij
SC Reeuwijk
23:47
23:44
23
Remco Poot
Waddinxveen
23:51
23:40
24
Rogier Mol
Waddinxveen
23:57
23:57
25
Mauro van Vliet
AV '47
24:15
24:13
26
Hans van den Hil
Antilope
24:22
24:19
27
Christian van DIJK
Antilope
24:33
24:30
28
Floris van Daalen
Antilope
24:37
24:35
29
Olaf Moons
Antilope
25:21
25:18
30
Paul Benckhuijsen
Boskoop
25:25
25:18
31
Cees van Beek
Waddinxveen
25:29
25:25
32
Paul van Rijswijk
Rotterdam
25:37
25:26
33
Bart van Daalen
Waddinxveen
25:52
25:48
34
Thijs van Schoonhoven
Antilope
26:06
26:02
35
Ruben van den Doel
Amsterdam
26:20
26:16
36
Daan Kruijsifix
Antilope
27:04
26:54
37
Alex Verbakel
Boskoop
27:09
26:55
38
Marcel Beekhuizen
Waddinxveen
27:17
27:05
39
Timo van den Doel
Amsterdam
27:24
27:24
40
Matt Kaptein
Antilope
27:35
27:25
41
Dick Van der Wal
Spijkenisse
27:45
27:38
42
Michel van Dijk
Alphen aan den Rijn
27:50
27:37
43
Loek van Daalen
Antilope
28:33
28:29
44
Bert Kuiper
Antilope
28:41
28:36
45
Henk Rehorst
Waddinxveen
28:48
28:43
46
Erik van den doel
Amsterdam
28:56
28:52
47
Robert Siekmann
Oegstgeest
28:59
28:59
48
Roel Hurkmans
Boskoop
29:46
29:39
49
David Sterkenburg
Antilope
29:47
29:43
50
Arno Hogenelst
Antilope
30:21
30:14
51
Kevin de Jong
Waddinxveen
30:22
30:16
52
Jan Poot
Antilope
30:31
30:27
53
Simon Supusepa
Waddinxveen
30:45
30:30
54
Ton Wortman
AV '47
30:45
30:42
55
Mark van Veen
Waddinxveen
30:47
30:34
56
Richard Mastop
Waddinxveen
30:49
30:38
57
Ruud Vink
Waddinxveen
30:49
30:38
58
Bas van der Windt
Boskoop
31:17
31:05
59
Paul de Valk
Boskoop
33:39
33:36
60
Cees Kort
Antilope
35:04
35:00
61
Jan-Pieter Kort
De Meern
35:05
35:00
62
Peter Rijnaard
Schiedam
36:32
36:26
63
Bart Schultink
Waddinxveen
41:06
40:58
D5KM, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Irene van der Reijken
Rotterdam Atletiek
19:13
19:12
2
Ellen Moulijn
AV '47
21:12
21:09
3
Ilona van Vliet
Startbaan
22:55
22:53
4
Danielle van Voskuilen
Boskoop
23:27
23:27
5
Melory stoppelenburg
Reeuwijk
24:14
24:12
6
Katinka Kok
Leiden
24:43
24:38
7
Karin Heemskerk
Boskoop
25:55
25:52
8
Marieke van Wijk
Antilope
26:36
26:30
9
Lisette vd Krans-Dibbets
Zevenhuizen Zh
26:44
26:41
10
Patrycja Kopa
Boskoop
27:10
27:04
11
Anja Guldemond
Boskoop
27:13
27:06
12
Linda van der Zanden
Gouda
27:24
27:16
13
Linda Steenhuis
Antilope
27:28
27:22
14
Daphne Kuiper
Zoetermeer
27:43
27:37
15
Iris ten Barge
Antilope
27:47
27:41
16
Fieke van der harst
's-Gravenhage
27:53
27:48
17
Ilona Buring
Runners Club Woerden
27:58
27:53
18
Corine van Vuuren
Antilope
28:10
28:05
19
Joyce Bouwens
Alphen aan den Rijn
28:27
28:19
20
Ilse Pijnacker
Runners Club Woerden
29:01
28:55
21
Monique Vlierboom
Gouda
29:04
28:57
22
Melanie Buskens
Moordrecht
29:42
29:34
23
Elise Rutjes
Rotterdam
30:16
30:03
24
Eva Jansen
Bodegraven
30:16
30:03
25
Maaike Anker
Waddinxveen
30:25
30:17
26
Maaike Elstak
Leiden
30:30
30:20
27
Joëlle van de Leur
Zoetermeer
30:30
30:21
28
Karin van Beek
Antilope
31:04
30:55
29
Anja van Veen van Beek
Koudekerk aan den Rijn
31:33
31:21
30
Anne Kaptein
Waddinxveen
31:58
31:48
31
Aletta Faber
Waddinxveen
32:43
32:32
32
Irina van der Sijpt
Moerkapelle
32:50
32:45
33
Fiona Dekker
Waddinxveen
33:03
32:53
34
Astrid Wortman
AV '47
33:03
32:55
35
Hanneke Steijn
Runners Club Woerden
33:22
33:19
36
Karen Setz
Capelle aan den IJssel
33:35
33:30
37
Angela Bakker
Nieuwerkerk ad IJssel
33:47
33:43
38
Nelleke van Wijk
Antilope
34:00
33:50
39
Agnes Veeningen
Antilope
34:33
34:26
40
Anca van der Reijken
Antilope
35:57
35:50
41
Henny Verbeij
AV '47
36:09
36:01
42
Ella Polderman
Boskoop
37:26
37:17
43
Ellen Boot
AV '47
40:14
40:04
44
Hannah Heesbeen
Waddinxveen
41:07
40:57
45
Marielle mazee
AV '47
41:12
41:02
46
Hanneke Dijkstra
Waddinxveen
41:32
41:19
H10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wilfred Verhagen
Running2000
33:17
33:17
2
Roeland van der harst
Antilope
34:42
34:42
3
Martijn Klaasse
Gouda
35:18
35:16
4
Maarten Blokland
Antilope
36:50
36:50
5
Xander Schelfhout
Oegstgeest
36:52
36:51
6
Peter Kooijmans
Rotterdam
37:01
37:00
7
Arthur Kaczmarczyk
Pawonkow (Polen)
37:09
37:09
8
Jelle Keus
AAV '36
37:12
37:10
9
Zenon Nowak
Polen
37:45
37:45
10
Jan Folkert van Zijl
Waddinxveen
37:47
37:45
11
Matthijs van de Wetering
AV Gouda
38:14
38:14
12
Jan Boot
Bodegraven
38:30
38:30
13
Pascal Verbeek
Goda
38:39
38:39
14
Harmen Perk
Antilope
38:50
38:49
15
Henk van den Oever
Rijnsoever
39:03
39:03
16
Danny van Dijk
Katwijk
39:04
39:04
17
Matthijs Timmer
Bodegraven
39:12
39:10
18
JanKees Jacobse
Gouda
39:15
39:14
19
Jan van der Linden
Asperen
39:41
39:41
20
Tijn Jansen
Haastrecht
39:48
39:48
21
Erwin van der Ham
Haastrecht
40:34
40:34
22
Teun van der Linden
Leiden
41:05
41:03
23
Robin Krins
Waddinxveen
41:27
41:21
24
Vincent Koolwijk
Gouda
41:33
41:29
25
Richard van der Ark
Waddinxveen
41:51
41:48
26
Pascal Bontje
Boskoop
42:01
41:55
27
Dennis van Hof
Antilope
42:07
42:06
28
Michaël Kooter
AV '47
42:32
42:29
29
Roel Sluis
Haastrecht
42:42
42:37
30
Zakaria Zariouh
Boskoop
42:48
42:40
31
Ruben de Koning
Papekop
42:50
42:39
32
Vincent Vergeer
AV '47
43:00
42:55
33
Bastiaan Blokland
Oegstgeest
43:01
42:58
34
Dammers bergman
AAV '36
43:07
43:03
35
Jan Oskam
AV '47
43:36
43:33
36
Jan van der Meer
Waddinxveen
43:43
43:40
37
Vincent Boere
Antilope
43:49
43:45
38
Rob Kuiper
Reeuwijk
44:10
44:08
39
Rudo Kalkman
SC Reeuwijk
44:16
44:09
40
Sjoerd de Vries
Gouda
44:41
44:35
41
Stephan Oosterhuis
Boskoop
44:47
44:42
42
Dennis van der kooy
Waddinxveen
44:49
44:35
43
Andre Bos
Triathlon
45:02
44:54
44
Rob Hoefnagel
AV '47
45:06
45:00
45
Ron Caster
Zoetermeer
45:14
45:10
46
Jelle Meijer
Antilope
45:28
45:25
47
Jaap Kruysifix
Antilope
45:36
45:28
48
Martijn Mulders
Boskoop
45:36
45:25
49
Menno Wolswijk
Gouda
45:38
45:35
50
Jan Kooter
AV '47
45:47
45:42
51
Nico van Hoek
Antilope
45:58
45:51
52
Michel Boers
Waddinxveen
46:19
46:10
53
Frank Kooijman
's-Gravenhage
46:19
46:14
54
Gert-Jan van Tilburg
Antilope
46:49
46:46
55
Stephan Kanters
Rotterdam
46:52
46:52
56
Marten Schroten
Waddinxveen
46:57
46:45
57
Gijs Dool
Alphen aan den Rijn
46:59
46:54
58
Roel van Leeuwen
Waddinxveen
46:59
46:53
59
Danny Heuvelman
Gouda
47:11
47:07
60
Jos van Leeuwen
Antilope
47:19
47:09
61
Pascal Rehorst
Boskoop
47:28
47:18
62
Jos van der Lugt
Waddinxveen
47:35
47:22
63
Bert van Nierop
Bodegraven
47:40
47:25
64
Matthieu Slof
Alphen aan den Rijn
47:56
47:51
65
Farid Habyby
Gouda
48:01
47:55
66
Arjan van Dam
Loopgroep Aart Stigter
48:07
48:07
67
Alexander de jong
Bodegraven
48:13
48:03
68
Jancko Bunnik
SC Reeuwijk
48:18
48:11
69
Wijnand van Schaardenburg
Gouda
48:23
48:20
70
Aart-Peter Baan
Energie
48:35
48:28
71
Maarten Hamburg
Waddinxveen
48:56
48:52
72
Rob de Ree
Molenschot
49:06
49:00
73
Toine Setz
Reeuwijk
49:15
49:08
74
Peter Salome
Boskoop
49:22
49:07
75
Tom Smit
Bodegraven
49:44
49:33
76
Frank Koevoets
Bodegraven
49:44
49:33
77
Willem Heuvelman
Waddinxveen
50:21
50:18
78
Arie Bunnik
AAV '36
50:28
50:24
79
Jan-Willem Vlierboom
Gouda
50:31
50:23
80
John Droog
Antilope
50:55
50:47
81
Mart de Zwart
AV '47
51:46
51:39
82
Ad Mocking
Antilope
51:53
51:46
83
Fred van Noort
Waddinxveen
52:06
51:53
84
Ron Stuurman
Antilope
52:33
52:23
85
Bas van der Lugt
Waddinxveen
52:43
52:31
86
Arry Zwaan
Alphen aan den Rijn
52:56
52:48
87
Rens van der Meer
Antilope
53:03
52:52
88
Paul Speijer
Waddinxveen
53:17
52:59
89
Rob Zwaan
Alphen aan den Rijn
53:28
53:28
90
Marco van Leeuwen
Waddinxveen
53:31
53:18
91
Edmond walma
Schoonhoven
53:35
53:35
92
Hans Helmig
Waddinxveen
53:38
53:31
93
Kees Dorresteijn
Reeuwijk
53:39
53:33
94
Laurens Kraal
Leiden
53:58
53:54
95
Chris van Rijswijk
Boskoop
54:15
54:05
96
Martijn van der Maat
AV '47
54:18
54:04
97
Floris van der Hoeven
Gouda
54:24
54:19
98
René Kersbergen
Antilope
54:32
54:21
99
Ron Groenenberg
Antilope
54:41
54:32
100
Cees van veen
Boskoop
54:47
54:33
101
Arie de Jong
Boskoop
54:47
54:31
102
Steven Elfring
Rotterdam
55:06
54:49
103
Arjan van Schoonhoven
Waddinxveen
55:33
55:20
104
Bert van Gemeren
AV '47
55:43
55:31
105
Theo Mattie
AAV '36
56:51
56:45
106
Dick Hut
Antilope
57:17
57:00
107
Frans Oranje
Ilion
57:20
57:05
108
Dinant Hietkamp
Waddinxveen
57:24
57:08
109
Geert Dijkstra
Waddinxveen
59:07
58:51
110
Damy de Zwart
Waddinxveen
59:21
59:14
111
Jan van der Meij
AV '47
59:37
59:26
112
Ton Vonk
Almere
59:40
59:32
113
Rolf Kunneke
Antilope
1:02:53
1:02:37
114
Ronald Klaasse
Waddinxveen
1:03:17
1:03:08
115
Peter de Valois
Zoetermeer
1:03:50
1:03:34
116
Hans van de Wetering
Gouda
1:05:50
1:05:38
117
René Mulders
Waddinxveen
1:08:16
1:08:02
118
Herman kokshoorn
Waddinxveen
1:10:03
1:09:55
D10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Moniek van Lieshout
Haag Atletiek
40:33
40:31
2
Nanda Clarisse
Running2000
40:46
40:46
3
Irene Aldersma
Haag Atletiek
42:16
42:14
4
Dorine Elffers
Leiden
42:56
42:54
5
Ingrid Vanhorick
SC Reeuwijk
44:30
44:28
6
Danielle Merbis
AV '47
45:20
45:18
7
Ries Loef
AV '47
48:07
48:01
8
Gabry van Leeuwen
AV '47
48:09
48:03
9
Baukje Verbruggen
AKU
48:33
48:24
10
Astrid Schimmel
Energie
48:35
48:28
11
Murielle Voorhout
Waddinxveen
48:44
48:36
12
Christa v.d. Bos
AV '47
49:21
49:11
13
Claudia Litz
AV '47
49:36
49:26
14
Daphne van der Loo
Antilope
50:04
50:01
15
Jenny ter Steege
AV '47
50:14
50:04
16
Bianca Pleus
Waddinxveen
51:06
50:54
17
Manon Louwers
Hazerswoude Dorp
51:39
51:35
18
Rosanne Hogenelst
Antilope
51:44
51:32
19
Gezina Atzema
Antilope
55:59
55:49
20
Maartje ten Barge
Utrecht
56:06
55:53
21
Samantha de knecht
Waddinxveen
56:41
56:27
22
Maaike Steenland
Boskoop
56:49
56:32
23
Melissa Roos
Bodegraven
56:58
56:48
24
Suzanna Weijs
Waddinxveen
57:01
56:47
25
Tamara Mourits
Antilope
57:24
57:14
26
Monique Hietkamp-Siebert
Waddinxveen
57:57
57:41
27
Marjon Kuiper
Antilope
58:31
58:21
28
Marjolein Droog
Waddinxveen
59:12
58:56
29
Eveline Jacobs
Waddinxveen
59:55
59:42
30
Karin Kersbergen
Antilope
1:01:33
1:01:17
31
Berit Wijnstroot
Antilope
1:02:26
1:02:17
32
Marian Vooijs
Antilope
1:02:55
1:02:41
33
Willy Klaasse
Waddinxveen
1:03:16
1:03:08
34
Joleen Streefkerk
Antilope
1:03:45
1:03:30
35
Marije Reijntjes
Waddinxveen
1:04:06
1:03:53
36
Janneke Driesen
Antilope
1:05:48
1:05:33
37
Olga van der Laan
Waddinxveen
1:07:53
1:07:40
38
Coby Ouwersloot
Delft
1:13:53
1:13:44
www.uitslagen.nl
08-10-2017 19:04