Uitslagenlijst Kopjesloop

Delft - Zondag 8 oktober 2017

MEI-6, 1KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jeske Vellekoop
Den Haag
5:44
2
Janne Meijer
Delft
6:03
3
Nora van het Schip
Delft
6:50
4
Roos Makkes
Delft
6:58
5
Jente Smit
Den Haag
8:05
6
Sylke Vellekoop
Den Haag
10:38
JO-6, 1KM
Plts
Naam
Tijd
1
Roan Rozendal
Delft
7:00
MEI12, 1KM
Plts
Naam
Tijd
1
Wieke Joon
AV '40
4:26
2
Floor van Haaster
Nootdorp
4:28
3
Runa Veerman
Sparta
4:46
4
Eva van Haaster
Nootdorp
4:48
JO-12, 1KM
Plts
Naam
Tijd
1
Thijs de Block
AV '40
3:31
2
Jayden Farla
Etten-Leur
3:44
3
Lois de Block
AV '40
3:57
4
Daan Farla
Zevenbergen
3:59
5
Mick Boekestijn
Den Haag
4:02
6
Tim Farla
Zevenbergen
4:05
7
Bas Plagus
Den Haag
4:07
8
Jeroen Castenmiller
Delfgauw
4:11
9
Daan van de Werken
Hazerswoude-Dorp
4:13
10
Tim Makkes
De Koplopers
4:43
11
Abel Meijer
AV '40
4:47
12
Bart Hakhoff
Delfgauw
5:37
V5KM, 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Loes van Loenen
Kees Olsthoorn A
20:25
2
Wendy Sneekes
NFI Running Team 1
20:30
3
Judith van den Broek
Kees Olsthoorn A
20:47
4
Aagje Engel
Kees Olsthoorn B
21:07
5
Carla Verwijs
Lopers company Delft
21:16
6
Corina Voorn
De Koplopers
21:20
7
Susan van Droesen
De Koplopers
22:41
8
Nanda Blom
Budding Words
23:19
9
Janneke Hulshof
NFI Running Team 2
23:25
10
Frederique Welle Donker
Lopers company Delft
23:53
11
Titia Welle Donker
Lopers company Delft
24:48
12
Nicole Vermeij
Delft voor Elkaar
24:56
13
Ellen Melse
25:12
14
Miranda Mol
Omgevingsdienst Haaglanden
25:19
15
Mandy van de Leygraaf
De Koplopers
25:22
16
Dominic Slagt
Gemeente Delft 2
25:23
17
Loes Franken
De Koplopers
25:55
18
Lydia Witte
NFI Running Team 3
26:06
19
Hannie de Jong
Fortuna
26:17
20
Hanneke Talmon
Omgevingsdienst Haaglanden
26:23
21
Carmen Kooloos
Gemeente Delft 1
26:25
22
Mariëlle Jegers
NFI Running Team 2
26:32
23
Mandy Olsthoorn
Kees Olsthoorn B
26:37
24
Joyce vd Kooi
Kees Olsthoorn B
27:32
25
Krista Smeele
NFI Running Team 1
27:46
26
Joke van Eijk
Omgevingsdienst Haaglanden
28:38
27
Hizteia Taal
Haag Atletiek
28:47
28
Christa Peels
Werkse 1 de Jonkies
28:50
29
Petra van Eijk
NFI Running Team 2
28:51
30
Petra Martens
De Koplopers
29:08
31
Sonja Koelewijn
Delft voor Elkaar
29:29
32
Djeva Tupan
Gemeente Delft 2
29:56
33
Aukje Wijnmaalen
Gemeente Delft 1
30:22
34
Jiske Kiers
Werkse 1 de Jonkies
30:27
35
Aly Biemold
Omgevingsdienst Haaglanden
31:05
36
Petra Lindenburg
Werkse 3
31:13
37
Eveline Koster
Werkse 3
31:46
38
Aleida van den Akker
Provincie Zuid Holland
31:50
39
Sophie van Riet
Werkse 1 de Jonkies
31:53
40
Hilda van der Veen
Gemeente Delft 2
31:55
41
Margret Nieborg
DCMR Milieudienst
31:57
42
Hilde van Slooten
Gemeente Delft 1
32:00
43
Nellie Markus
33:23
44
Monique Rattink
Gemeente Delft 2
36:38
45
Gees Magnée
Nootdorp
40:36
46
Henriëtte Scheffers
Bleiswijk
42:33
M5KM, 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Thaem Mous
Tartlétos
16:51
2
Marc Rotsaert
Kees Olsthoorn A
17:11
3
Jurre Keizers
Budding Words
17:41
4
Ronald Droppert
Lopers company Delft
18:14
5
Jesper Nijboer
Kees Olsthoorn A
19:12
6
Stijn van Moorsel
Prime Vision
19:22
7
Bart van Haaster
DCMR Milieudienst
19:23
8
Marius Schwarz
Provincie Zuid Holland
19:36
9
Pepijn Abbink
Budding Words
19:46
10
Henry Annokkee
Kees Olsthoorn B
19:55
11
Ronald Olsthoorn
De Koplopers
20:00
12
Marco Medendorp
Werkse 2
20:03
13
Senton Dijkgraaf
Gemeente Delft 1
20:11
14
Kees Olsthoorn
Kees Olsthoorn A
20:12
15
Arjen Joon
Delfgauw
20:22
16
Paul Dekkers
Kees Olsthoorn A
20:24
17
Christiaan Smit
Den Haag
20:26
18
Francois van Dijk
Werkse 2
20:37
19
Fred van Berkum
Delft voor Elkaar
20:42
20
Percy van As
Omgevingsdienst Haaglanden
20:42
21
Eric van 't Schip
Kees Olsthoorn B
20:47
22
Richard van Hemert
Rijswijk
20:51
23
Cyril van Schijndel
Budding Words
20:52
24
Willem vd Beukel
De Koplopers
20:57
25
Andre de Jong
DCMR Milieudienst
20:59
26
Wouter Homan
Prime Vision
21:01
27
Jesse Budding
Budding Words
21:05
28
Marcel Breewsma
NFI Running Team 1
21:08
29
Cor van der Wiel
Werkse 2
21:13
30
Matthijs van Boxel
Lopers company Delft
21:20
31
Vincent Olsthoorn
Kees Olsthoorn A
21:21
32
Bruun van der Steuijt
Gemeente Delft 1
21:26
33
Peter Bosmans
Prime Vision
21:33
34
Han van den Boogaard
Delft voor Elkaar
21:34
35
John Kuijpers
Werkse 3
21:40
36
Jos Toth
NFI Running Team 1
21:42
37
Norbert van de Ven
Prime Vision
21:44
38
Ron Bruyns
Leidschendam
21:54
39
Rens Veerman
Sparta
21:55
40
Huub Keizers
Delft
22:25
41
Erwin van Eijk
NFI Running Team 1
22:25
42
Bart Wielinga
Provincie Zuid Holland
22:32
43
Martin Talmon
Vlaardingen
22:37
44
Jan Massar
Kees Olsthoorn B
22:38
45
Joeri Smit
Kees Olsthoorn A
22:41
46
Dick Lam
De Koplopers
22:42
47
Martin Appel
Budding Words
22:44
48
Frank Dorel
Provincie Zuid Holland
22:45
49
Jorrit van den Berg
NFI Running Team 1
22:46
50
Leo Peschier
NFI Running Team 2
22:47
51
Peter van Oostrom
Pijnacker
22:48
52
Ronald Schuring
NFI Running Team 2
22:48
53
Marco Steekelenburg
Provincie Zuid Holland
22:49
54
Jeroen van de Werken
Werkse 2
23:03
55
Rob Faria
DCMR Milieudienst
23:13
56
Sjors Grasman
Delft voor Elkaar
23:15
57
Guido Bindels
Werkse 2
23:19
58
Hein van der Ploeg
Prime Vision
23:23
59
Wim Smit
Den Haag
23:37
60
Wouter Buijze
Prime Vision
23:38
61
Robert van Heijningen
Werkse 2
23:40
62
Lorenzo d' Arsie
Prime Vision
23:46
63
Tim Heemskerk
Delft voor Elkaar
23:51
64
Gerard van der Meer
Delft
23:57
65
Frank van de Berg
Westland
24:14
66
Eric Kok
NFI Running Team 3
24:18
67
Eric Melse
24:22
68
Andre van der Sluys
Omgevingsdienst Haaglanden
24:25
69
Mathieu Kramer
Werkse 2
24:28
70
Glenn Roepnarain
NFI Running Team 1
24:43
71
Arjan Dedden
Omgevingsdienst Haaglanden
24:44
72
Maarten Damen
Werkse 1 de Jonkies
24:45
73
Martijn Lustig
Kees Olsthoorn B
24:51
74
Dico van Meerten
NFI Running Team 3
24:51
75
Leen Harteveld
Haag Atletiek
25:17
76
Rogier de Vries
Delft voor Elkaar
25:20
77
Gijs van Oevelen
Gemeente Delft 2
25:24
78
Richard van Haagen
DCMR Milieudienst
25:30
79
Guido de Neve
Delft
25:50
80
Eric Kreupeling
De Koplopers
25:55
81
Martin Slagter
NFI Running Team 3
25:56
82
Mohammed el-Majjaoui
Omgevingsdienst Haaglanden
25:58
83
Eddy Thans
Prime Vision
25:59
84
Bart Cr...
Delft
26:10
85
Frank Smit
Den Haag
26:14
86
Pierre Tissot van Patot
Haag Atletiek
26:28
87
Hans Koetsier
Rijswijk
26:45
88
Fred van Hemert
Rijswijk
26:45
89
Jelle Roozenburg
De Koplopers
26:46
90
Hans van Zeijl
Werkse 3
27:29
91
Wilbert Hoondert
Gemeente Delft 1
27:40
92
Rogier de Vletter
Waardenburg
27:41
93
Eelco Kat
Delft
27:48
94
Theo van Mierle
Wassenaar
28:12
95
Erik Jan Beuzenberg
Bergschenhoek
28:18
96
AH vd Steege
De Koplopers
28:19
97
Michael Snijders
Rotterdam
28:28
98
John Snijders
Rotterdam
28:29
99
Johan Lieffering
Delft
28:31
100
Denis van Bergen
NFI Running Team 2
28:42
101
John de Winter
Delft
28:49
102
Ruud Hoppenbrouwer
Delft
28:52
103
Harry Mulder
Wassenaar
29:06
104
Dirk Pakker
Rotterdam
29:32
105
Roel Pas
Leidschendam
29:34
106
Clemens de Lange
Delft
29:51
107
Arnie Been
Waddinxveen
30:00
108
Michiel Konstapel
Bergschenhoek
30:23
109
Tim Castelein
Delft
30:23
110
Roy de Vries
Werkse 1 de Jonkies
30:27
111
Martin vd Benje
Rijswijk
30:36
112
Wim Suiker
De Koplopers
30:47
113
Bert de Reuver
DCMR Milieudienst
31:06
114
Wim Charité
Rijswijk
31:14
115
Leme de Visser
Waterweg
32:06
116
Albert Kerklaan
32:21
117
Jos van Esschoten
Delft
32:55
118
Aad Versteeg
Delft
32:55
119
Theo Heukels
Krimpen ad IJssel
34:37
120
Henk Lansbergen
Honselersdijk
35:19
121
Mike Rattink
Gemeente Delft 2
36:02
122
Paul Wobbe
Haag Atletiek
36:38
123
Cor van Wingerden
Maassluis
39:37
124
Jon Scheffens
Bleiswijk
42:33
V10KM, 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ilonka Novak
the Hague Road Runners
52:32
2
Janna Rijkers
Rijswijk
54:49
3
Menina F. Dahlbender
Delft
57:30
4
Dalila Storm
Voorburg
1:02:46
5
Savitra van Haastrecht
Fortuna
1:04:08
M10KM, 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Bruno Rosch
Delfgauw
40:07
2
Jan Hofmeester
De Koplopers
42:23
3
Wim Bierbooms
De Koplopers
42:50
4
Frank Hendriks
Alphen ad Rijn
43:24
5
René Markx
Berkel en Rodenrijs
43:49
6
Juriaan Leissner
Spijkenisse
44:23
7
Arnold Verkuyle
Voorschoten '97
44:50
8
Rob Warnars
Rotterdam Atletiek
45:00
9
Ron de Jong
Spijkenisse
45:40
10
Edwin Metzemaekers
Spijkenisse
45:53
11
Martijn van Wijk
Den Haag
46:12
12
Hans Valstar
Olympus '70
46:34
13
Gertjan van Elleswijk
Spijkenisse
47:24
14
Pieter-Frank van der Kamp
Delft
47:43
15
Guido Breedveld
Den Hoorn
47:45
16
Martin vd Helm
Pijnacker
48:00
17
Iwan Meynaar
Delft
48:55
18
Rob Poliste
Papendrecht
49:12
19
Mart van Bliiterswijk
Delft
49:12
20
Enric Vilaavieja
Delft
49:31
21
Peter Bergman
Zwijndrecht
49:44
22
Joost van der Hulst
Delft
50:21
23
Jaco van Trigt
Rotterdam
50:47
24
Frank Plugge
Den Haag
50:53
25
Rein Pijpers
Leidschendam
50:58
26
Jonas Novak
Den Haag
51:33
27
Ariën Bakker
Den Haag
51:43
28
Jörgen Mous
Rotterdam
51:44
29
Pieter Buzing
Delft
51:46
30
Leendert de Groot
Schiedam
52:42
31
Timo Meester
Rijswijk
52:54
32
Stephen Tews
Den Haag
53:22
33
René Nunes
Maassluis
53:25
34
Jan van Haastrecht
Fortuna
53:55
35
Michel Out
Haag Atletiek
54:18
36
Hans de Niet
Moerkapelle
54:31
37
Martin Koopmans
Den Haag
55:07
38
Erik Leeuwaarde
Rijswijk
56:37
39
René Storm
Voorburg
1:02:46
40
Nico van Adrichem
De Lier
1:06:26
41
Aad van der Maat
Den Haag
1:14:29
V15KM, 15KM
Plts
Naam
Tijd
1
Elke Jacobs
De Koplopers
1:13:44
2
Quirine vd Salm
AV '40
1:23:52
3
Maartje Schippers
Schiedam
1:28:49
M15KM, 15KM
Plts
Naam
Tijd
1
Michel Wagemans
Wateringen
1:07:10
2
Leon van der helm
Voorburg
1:12:52
3
Jan Ouwendijk
Waterweg
1:13:12
4
Rex Schomaker
De Koplopers
1:13:44
5
Hubert van de Planken
Berkel en Rodenrijs
1:16:50
6
Paul Zaadnoordijk
AV '40
1:18:04
7
Frank vd Horst
Delft
1:18:54
8
Stefan Wigman
Delft
1:20:06
9
Jelle Botte
Bergschenhoek
1:24:52
10
Erik Biermans
Delft
1:29:24
www.uitslagen.nl
10-10-2017 21:55