Uitslagenlijst Asselse 2 mijl

Apeldoorn - Vrijdag 6 oktober 2017

VROUW, 2MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tess van Randtwijk
De Mila's
11:19
11:19
2
Ingrid Lemke
Apeldoorn
11:59
11:58
3
Nicole van Lente
AV '34
12:36
12:36
4
Liesbeth Spoelma
Gorkink
12:38
12:37
5
Marjolein de Boer
De Mila's
12:54
12:54
6
Anke van 't Klooster
Lucrato
13:02
12:59
7
Marleen van Kooten
Lucrato
13:02
13:02
8
Angeline Roelofs
Lucrato
13:02
13:02
9
Wilna Hooyer
Lucrato
13:02
13:00
10
Tessa Poen
Daventria
13:22
13:22
11
Lynn Oosterhuis
AV '34
13:22
13:22
12
Nijnke Politiek
Apeldoorn
14:06
14:05
13
David Betge
ZOA
14:12
14:10
14
Marieke van Hoeflaken
APELDOORN
14:25
14:12
15
Celine van Oosterhout
Apeldoorn
14:45
14:42
16
Anna van Lohuizen
AV '34
14:46
14:46
17
Anne de Weerd
Nijbroek
15:11
15:09
18
Rhonda Eikelboom
ZOA
15:16
15:12
19
Tessa van der Meer van Houtum
Gorkink
15:30
15:29
20
Jasmijn Witteveen
Apeldoorn
15:37
15:29
21
Anouk Witteveen
Apeldoorn
15:54
15:46
22
Naomie Xxx
Team Zwerfjongeren
16:01
15:57
23
Inge Vos
ZOA
16:22
16:19
24
Sylvia van Opijnen
De Wielerbaan
16:22
16:15
25
Margit Michiels
Lucrato
16:25
16:25
26
Debby Weber
Apeldoorn
16:31
16:30
27
Mariël Lamers
Team van Elst
16:32
16:30
28
Heleen Mandemaker
Team van Elst
16:33
16:31
29
Tessa Schuring
De Wielerbaan
16:40
16:31
30
Anneke van de Burg
Multicopy
16:47
16:37
31
Annemieke van Arendonk
Isokin
17:19
17:14
32
Jolien van Randtwijk
De Mila's
17:22
17:18
33
Ilona Bol
Apeldoorn
17:38
17:32
34
Ischa Weeda
Team Zwerfjongeren
17:38
17:28
35
Rosa Timmer
Apeldoorn
17:39
17:33
36
Hajni Potopeaunu
De Wielerbaan
17:41
17:34
37
Sylvia Diekeman
Team van Elst
17:43
17:41
38
Astrid Kuiper
Gorkink
17:47
17:35
39
Nynke van der Schaaf
Apeldoorn
17:54
17:50
40
Eveline de Jong
Isokin
17:55
17:48
41
Sylvia Derks
Apeldoorn
17:56
17:46
42
Giulia Scholten
AV '34
18:07
18:03
43
Afke van der Werf
AV '34
18:18
18:09
44
Pamela Wiering
Isokin
18:27
18:22
45
Marit Noppen
Apeldoorn
18:37
18:27
46
Yvette Smit
Gorkink
18:46
18:41
47
Lianne Groen
Enschede
18:55
18:43
48
Linda Dijkgraaf
Apeldoorn
18:59
18:54
49
Laura Westerhof
Apeldoorn
19:02
18:54
50
Romina Kluin
Apeldoorn
19:18
19:08
51
Tiphaine Bresser
Apeldoorn
19:20
19:19
52
Lenie Omtzigt
Apeldoorn
19:21
19:11
53
Marina van de Dikkenberg
Multicopy
19:21
19:10
54
Danielle Adelerhof-Bruins
De Wielerbaan
19:22
19:15
55
Rosan Heite
Apeldoorn
19:41
19:31
56
Yvet Ouwerkerk
Apeldoorn
19:48
19:37
57
Jacqueline Boom
Eerbeek
20:04
19:54
58
Ysette Geurts
De Wielerbaan
20:15
20:07
59
Irene Geurtz
Apeldoorn
20:16
20:06
60
Eline de Jong
Isokin
20:19
20:14
61
Dorien Panhuis
Nijbroek
20:28
20:26
62
Anuradha Sewmangal
Boszicht
20:30
20:15
63
Steffo Bohr
Team Zwerfjongeren
20:31
20:27
64
Stephanie Tyndall
Apeldoorn
20:51
20:43
65
Marieke Berger-Nieuwenhuis
Gorkink
20:57
20:52
66
Evelien van der Velden
Lucrato
21:02
20:57
67
Diane Visser
Huizen
21:02
20:52
68
Jorrit van Waalwijk van Doorn
Apeldoorn
21:02
20:53
69
Kirsten Kramer
Apeldoorn
21:03
20:56
70
Lynn Nijhof
Apeldoorn
21:09
21:00
71
Renate van Veldhuizen
Apeldoorn
21:10
21:00
72
Liset van Burik
Team Zwerfjongeren
21:50
21:41
73
Gerjanne Bieshaar
Scherpenzeel Gld
22:11
22:05
74
Susanne Versteeg
Voorthuizen
22:13
22:06
75
Sonja Broekhuis
AV '34
22:14
22:06
76
Miriam Prins-Diroen
AV '34
22:15
22:06
77
Francisca Stam
Apeldoorn
22:17
22:09
78
Ella van der Nat
Apeldoorn
22:20
22:13
79
Esther IJzerman
Apeldoorn
22:24
22:18
80
Angela Hendriks
Apeldoorn
22:27
22:19
81
Willeke de Boer
Apeldoorn
22:28
22:21
82
Narda Bos
APELDOORN
22:29
22:19
83
Jill Borghoff
Apeldoorn
22:51
22:49
84
Michelle de Heus
Apeldoorn
22:51
22:49
85
Christel Witteveen
APELDOORN
22:52
22:50
86
Michelle de Haan
Ugchelen
23:00
22:54
87
Sandra Jonker
Apeldoorn
23:28
23:19
88
Yildiz Goksu
Lucrato
24:34
24:32
89
Samira Belhadj
Lucrato
24:34
24:31
90
Esther Peters
Isokin
25:24
25:18
91
Ingrid de Roode
Apeldoorn
25:31
25:16
92
Annemarie van Kooten
Apeldoorn
25:32
25:18
93
Sandra Mensink-Burghout
Apeldoorn
25:37
25:30
94
Annewieke Sukking
Isokin
25:42
25:36
95
Hilde Brouwer
Boszicht
26:03
25:50
96
Zoe van Wijk
Boszicht
26:09
25:56
97
Dapne Scholten
Boszicht
27:10
26:54
98
Elisah Staps
Boszicht
28:44
28:28
99
Mariet Schulenklopper
Boszicht
30:36
30:21
100
Marie Antoinette Ellenbroek
Boszicht
30:38
30:22
MAN, 2MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Thijs Doornwaard
De Gemzen
9:48
9:47
2
Jippe Lasschuijt
AV '34
9:54
9:53
3
Tijmen Bouw
AV '34
9:55
9:55
4
Ard Vlooswijk
De Mila's
10:01
10:01
5
Mark Hakbijl
BB lopers
10:08
10:07
6
Ruud van der Wal
Apeldoorn
10:37
10:35
7
Tonnie Stouten
Veluwe
10:43
10:42
8
Ivar Rood
De Mila's
11:17
11:17
9
Hans Peters
Vaassen
11:31
11:29
10
Gerben Kollaard
Apeldoorn
11:35
11:34
11
Martijn van der Lecq
AV '34
11:41
11:40
12
Maurice Roeterd
Gorkink
12:02
12:01
13
Dylan Katerberg
Isokin
12:05
12:04
14
Herman Wolswinkel
Amersfoort
12:16
12:14
15
Matthijs Terpstra
Apeldoorn
12:19
12:19
16
Jeremy Sinke
Deventer
12:28
12:27
17
Sam Overeem
AV '34
12:35
12:35
18
Rick Jansonius
AV '34
12:44
12:43
19
Bert Geerlings
Zutphen
12:51
12:50
20
Mark van Pijkeren
Isokin
12:51
12:50
21
Floris Heil
AV '34
12:59
12:51
22
Hendri Lensink
Lucrato
13:01
13:01
23
Willem Sibering
Lucrato
13:01
12:59
24
Bertus Wilbrink
Lucrato
13:02
13:02
25
Arnoud de Jong
ZOA
13:08
13:05
26
Cor van Woudenberg
Gorkink
13:10
13:07
27
Christiaan Jelsma
Apeldoorn
13:27
13:25
28
Sander van der Horst
Apeldoorn
13:29
13:28
29
Henk van der Schaaf
Apeldoorn
13:32
13:30
30
Chris Johnson
Apeldoorn
13:33
13:23
31
Gerben Jolink
Team van Elst
13:42
13:39
32
Gerrit de Vries
Uddel
13:46
13:41
33
Maxwell Bayer
Zuidwal
13:47
13:46
34
Huub Kolkman
Apeldoorn
13:52
13:43
35
Simon Paul
De Wielerbaan
13:53
13:47
36
Ruben Boshoven
Team Zwerfjongeren
14:05
13:55
37
Ronald van de Brink
Multicopy
14:17
14:13
38
Daniel Brouwer
Apeldoorn
14:28
14:25
39
Mick van Randtwijk
De Mila's
14:43
14:39
40
Tim Bresser
Apeldoorn
14:51
14:48
41
Wouter de Jong
Isokin
14:52
14:45
42
Peter Holtsema
AV '34
14:55
14:51
43
Otto jr Mengelberg
De Wielerbaan
14:57
14:49
44
Christian van Ginkel
Ugchelen
15:00
14:56
45
Tom Kleine
Apeldoorn
15:15
14:56
46
Martijn Kleine
Apeldoorn
15:15
14:56
47
Jouke Ubbink
Enschede
15:18
15:07
48
Luuk Boere
Apeldoorn
15:28
15:18
49
Michiel Mulder
Team Zwerfjongeren
15:35
15:25
50
Bert Nijmeijer
De Wielerbaan
15:39
15:31
51
Jurgen Zoer
Team van Elst
15:43
15:41
52
Bas Schippers
Apeldoorn
15:43
15:42
53
Peter van Malm
Apeldoorn
15:51
15:28
54
André van den Berg
Apeldoorn
15:51
15:45
55
Marcel Stouten
Lucrato
15:58
15:54
56
Twan Derksen
Apeldoorn
16:01
15:56
57
Michiel Kerkhof
Isokin
16:05
16:00
58
Bonno Gerritsen
Apeldoorn
16:06
15:54
59
Han Berger
Gorkink
16:09
16:07
60
Marijn Kers
ZOA
16:12
16:09
61
Piet Adelerhof
De Wielerbaan
16:13
16:05
62
Maarten Groen
AV '34
16:19
16:08
63
Henk Jolink
Multicopy
16:24
16:21
64
Niels Bonhof
Apeldoorn
16:27
16:23
65
Onno Bruinsma
Team van Elst
16:32
16:29
66
Martin Scholten
AV '34
17:03
16:59
67
Wienand Quak
Apeldoorn
17:10
17:03
68
Cees Oldenhof
Gorkink
17:19
17:16
69
Stephan Dijkhof
Apeldoorn
17:21
17:08
70
Herman van de Wal
Team van Elst
17:35
17:32
71
Gertjan van Ginkel
Apeldoorn
17:39
17:26
72
Ad Noordijk
Isokin
17:40
17:35
73
Herman Leemkuil
Isokin
17:43
17:39
74
Remco Penterman
Team Zwerfjongeren
17:51
17:42
75
Yannick Koppenhagen
Team Zwerfjongeren
17:58
17:49
76
Jan Douwe Poelstra
Isokin
18:00
17:54
77
Paul Kok
Veluwe
18:16
18:05
78
Lucas Mengelberg
De Wielerbaan
18:21
18:12
79
Otto Mengelberg
De Wielerbaan
18:21
18:13
80
Stijn Nijhof
Team Zwerfjongeren
18:28
18:19
81
Patrick Freriksen
Apeldoorn
18:46
18:37
82
Rinus Groen
Veluwe
18:58
18:46
83
Bram van der Linde
Veluwe
19:18
19:08
84
Nico de Wit
Isokin
19:48
19:48
85
Wim van den Berg
Isokin
19:54
19:53
86
Johann de Jong
Apeldoorn
20:20
20:16
87
Karel Veneman
Boszicht
20:26
20:11
88
Roel Kipp
Apeldoorn
20:28
20:22
89
Robert Xxx
Team Zwerfjongeren
20:33
20:23
90
Joris Boers
Apeldoorn
21:10
21:01
91
Marco Betman
Team Zwerfjongeren
21:50
21:39
92
Jan ten Hove
Isokin
22:11
22:10
93
Marcel Betsman
Apeldoorn
22:29
22:19
94
Jeff Betting
Lucrato
23:20
23:17
95
Chris Iemenschot
Lucrato
23:34
23:29
96
Arnold van Dalfsen
Isokin
25:23
25:17
97
Viels de Haas
Boszicht
26:13
26:00
98
Olivier Boekhold
Boszicht
27:10
26:54
99
Bauke Leenstra
Boszicht
28:44
28:29
100
Alexander van Dort
Boszicht
30:38
30:25
101
Eduard Witteveen
Boszicht
30:38
30:25
VROUW, 4MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rachel de Weerd
Veluwe
25:59
25:59
2
Manon Dirksen
Apeldoorn
28:34
28:31
3
Veerle Willems
Apeldoorn
30:38
30:35
4
Sylvia Berends
Apeldoorn
31:07
31:05
5
Jo-Anne Prins
AV '34
31:30
31:27
6
Jennifer Herms
Apeldoorn
36:22
36:18
7
Miriam Damen
Apeldoorn
37:40
37:40
8
Marga Lenten
Apeldoorn
37:58
37:52
9
Lisanne van den Hof
AV '34
38:06
38:01
10
Esther Salemink
AV '34
38:11
38:05
11
Melissa Zegers
AV '34
38:12
38:06
12
Connie Willemsen
Leusden
39:24
39:18
13
Hermien Herms
Apeldoorn
39:26
39:20
14
Jeanet Lichtenberg
Apeldoorn
39:38
39:31
15
Ilse Horevoorts
Groningen
39:39
39:31
16
Nelly Takken
Apeldoorn
40:04
40:00
17
Liewke Thalen
Apeldoorn
40:21
40:17
18
Tilly Nissink
Apeldoorn
41:25
41:18
19
Ilona Hazeleger
Apeldoorn
41:25
41:19
20
E schut van Middendorp
Apeldoorn
42:28
42:23
21
Marieke Berger-Nieuwehuis
Gorkink
44:27
44:27
22
Petra Boer
Apeldoorn
45:46
45:40
23
Inge Weterings
Apeldoorn
45:46
45:40
MAN, 4MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mark Hakbijl
BB lopers
22:18
22:17
2
André Knol
Athlos
22:33
22:32
3
Wim Ritsema
Gelre
22:58
22:57
4
Jan van der Gaag
AV '34
23:28
23:28
5
Jaap IJmker
Apeldoorn
26:20
26:19
6
Wim van Waardhuizen
Apeldoorn
26:28
26:27
7
Ben Bloem
Apeldoorn
26:43
26:43
8
Wouter van Arendonk
Apeldoorn
26:43
26:43
9
Dennis 't Hoen
Apeldoorn
27:37
27:35
10
Daan Huiskamp
Apeldoorn
27:56
27:52
11
Kaj Nieuwenkamp
Apeldoorn
28:44
28:40
12
Wessel 't Hoen
Apeldoorn
29:00
28:56
13
Cor van Woudenberg
Gorkink
29:15
29:13
14
Tijs van Megen
Zwolle
29:22
29:18
15
Henri Harman
Apeldoorn
29:39
29:35
16
Remco Paalman
Apeldoorn
29:38
29:37
17
Frans Bouw
Apeldoorn
30:36
30:29
18
Maik van Liempt
Ugchelen
30:41
30:37
19
Nick Palapessy
Veluwe
30:44
30:40
20
Robert van Zeist
Apeldoorn
30:44
30:41
21
Ronald Snel
Utrecht
31:38
31:36
22
Jan Hop
Loenen Gld
31:42
31:37
23
HenkK Kerkdijk
Ugchelen
31:48
31:45
24
Henk van Beek
Ugchelen
31:57
31:54
25
Rene Bonhke
Hengelo Ov
32:01
32:00
26
Martien van de Nieuwendijk
Ugchelen
32:35
32:31
27
Wiebe Bakker
Apeldoorn
33:26
33:24
28
Ronny Bonekamp
Apeldoorn
34:02
33:54
29
Reidner Bosch
Twello
33:56
33:55
30
Sake Thalen
Apeldoorn
34:03
33:58
31
Jaco Faas
Apeldoorn
35:13
35:08
32
Bert Weyn
Apeldoorn
35:41
35:35
33
Gertjan Lammers
APELDOORN
36:15
36:10
34
Bert Hovingh
AV '34
36:50
36:45
35
Reinier Venema
Beekbergen
37:21
37:15
36
Fabian Verdouw
Apeldoorn
37:40
37:40
37
Rico van Leeuwen
Veluwe
38:09
38:00
38
Klaas Derks
Apeldoorn
38:41
38:34
39
Henk Pruyssen
Apeldoorn
39:06
38:59
40
Marco Kornet
Nijkerk Gld
39:39
39:34
41
Stefan Kloosterboer
Apeldoorn
39:49
39:42
42
Danny Davelaar
Apeldoorn
40:21
40:17
43
Chris Willems
Veluwe
40:45
40:40
ROL., ROLLATORLOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marcel Niezing
Apeldoorn
3:13
3:12
2
Dhr de la Bretoniere
Apeldoorn
3:19
3:19
3
Mevr de Haan
Apeldoorn
3:26
3:26
4
Jaap Evers
Apeldoorn
3:31
3:30
5
Meta van der Brand
Apeldoorn
4:07
4:04
6
Mevr Boom
Apeldoorn
4:20
4:16
7
Dhr Wolters
Beekbergen
4:41
4:39
8
Dhr Westrik
Apeldoorn
5:05
4:59
9
Mevr Velderman
Beekbergen
5:22
5:19
10
De Heer Kleverwal
Beekbergen
5:25
5:19
11
Mevr Timmerman
Apeldoorn
5:30
5:23
12
Mevr Zomer
Beekbergen
5:34
5:27
13
Mevr van de Boogaart
Beekbergen
6:02
5:59
14
Mevr Bets Bakker
Apeldoorn
6:18
6:08
15
Mevr Annie van der Meij
Apeldoorn
6:21
6:08
16
Mevr A van der Heide
Apeldoorn
6:27
6:14
17
Dhr Varkevisser
Apeldoorn
6:53
6:51
18
Mevr Bresser
Beekbergen
6:56
6:54
19
Irene Dijkhof
Apeldoorn
7:02
6:52
20
Mevr Hermans
Apeldoorn
7:07
7:01
21
Mevr Dinie Oldert
Apeldoorn
7:15
7:04
22
Mevr Greet Moerman
Apeldoorn
7:17
7:06
23
Dhr Reuvekamp
Beekbergen
7:23
7:16
24
Mevr Groot
Beekbergen
7:23
7:16
25
Leny Kruger-Monster
Apeldoorn
7:23
7:16
26
Puck Hermans
Apeldoorn
7:23
7:16
27
Mevr Verbaan
Beekbergen
7:23
7:16
28
Mevr Netjes
Beekbergen
7:23
7:16
29
Dhr Pakkert
Apeldoorn
7:23
7:16
30
Mevr Assema
Beekbergen
7:23
7:23
31
Mevr Rie Wessels
Apeldoorn
7:23
7:13
32
Dhr Carras
Apeldoorn
7:24
7:16
JNGS., 1 KM JONGENS
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bruno van den Dungen
Apeldoorn
3:04
3:04
2
Milan Terpstra
AV '34
3:06
3:06
3
Sam Overeem
AV '34
3:13
3:12
4
Maxwell Bayer
Huizen
3:14
3:13
5
Christian ter Horst
Vel.Coll.Cortenb.1A
3:44
3:44
6
Guido Loonstra
OBS Sprengenpark
3:48
3:47
7
Koen Regelink
Apeldoorn
3:50
3:48
8
Merijn Waagmeester
Apeldoorn
3:55
3:55
9
Jesse Bosgoed
OBS Sprengenpark
4:00
3:59
10
Ewoud Verheul
Apeldoorn
4:04
4:02
11
Mats van Donselaar
OBS Sprengenpark
4:10
4:09
12
Niels de Graaf
Vel.Coll.Cortenb.1A
4:10
4:10
13
Manu Coppen
Apeldoorn
4:13
4:11
14
Sem de Bruin
Vel.Coll.Cortenb.1A
4:14
4:13
15
Jiovanni Wielink
Vel.Coll.Cortenb.1B
4:17
4:15
16
Benthe de Vries
Apeldoorn
4:18
4:17
17
Robin Overweg
OBS Sprengenpark
4:19
4:18
18
Tijn Regelink
Apeldoorn
4:21
4:20
19
Kyan Bekker
OBS Sprengenpark
4:21
4:21
20
Cas Poolman
Apeldoorn
4:23
4:21
21
Jasper Woerdman
Vel.Coll.Cortenb.1D
4:23
4:22
22
Larz Roeterdink
Vel.Coll.Cortenb.1D
4:24
4:22
23
Tycho Schuurman
Vel.Coll.Cortenb.1A
4:27
4:26
24
Joram van den Ven
Vel.Coll.Cortenb.1A
4:28
4:27
25
David Orbons Tutelea
Apeldoorn
4:33
4:33
26
Finn Manuel
Apeldoorn
4:35
4:33
27
Borre Oostenenk
Wenum Wiesel
4:35
4:34
28
Pierre van Dungen
OBS Sprengenpark
4:37
4:36
29
Maxim Bos
Apeldoorn
4:37
4:36
30
Wirachai Derksen
Vel.Coll.Cortenb.1A
4:37
4:29
31
Daan Gerritsen
Apeldoorn
4:38
4:35
32
Joakim van Kiningsbruggen
OBS Sprengenpark
4:39
4:36
33
Can Odabasi
Vel.Coll.Cortenb.1D
4:39
4:38
34
Ramses Pos
OBS Sprengenpark
4:41
4:40
35
Joris Bloem
OBS Sprengenpark
4:42
4:40
36
Stijn Rave
Apeldoorn
4:43
4:41
37
Bastiaan Bar
OBS Sprengenpark
4:44
4:43
38
Jesper Helmink
Vel.Coll.Cortenb.1D
4:47
4:46
39
Julian Blom
Apeldoorn
4:50
4:49
40
Jeffrey Stavast
Vel.Coll.Cortenb.1A
4:51
4:51
41
Nieck Schonk
Apeldoorn
4:53
4:51
42
Reece Politiek
Apeldoorn
4:54
4:52
43
Joshua Eghuizen
Apeldoorn
4:54
4:52
44
Celil Bicen
OBS Sprengenpark
4:57
4:57
45
Joris Wildenberg
OBS Sprengenpark
4:58
4:57
46
Melle Boom
Apeldoorn
5:01
4:59
47
Micha Coppen
Apeldoorn
5:01
5:00
48
Mike Roskam
Vel.Coll.Cortenb.1C
5:01
5:00
49
Kendrick Vlasblom
OBS Sprengenpark
5:02
5:01
50
Niek Rave
Apeldoorn
5:11
5:10
51
Logard Farhad
OBS Sprengenpark
5:13
5:13
52
Lennaert Vlasblom
OBS Sprengenpark
5:13
5:12
53
Patrick Bal
Vel.Coll.Cortenb.1D
5:16
5:14
54
Floris de Jong
Apeldoorn
5:18
5:16
55
Dagwin van den Berg
Apeldoorn
5:23
5:21
56
Melle Manuel
Apeldoorn
5:25
5:25
57
Furkan Karagoz
Vel.Coll.Cortenb.1A
5:31
5:29
58
Marijn Stouten
Apeldoorn
5:36
5:34
59
Mano Wagenaar
Apeldoorn
5:50
5:49
60
Alex Staal
Apeldoorn
5:51
5:49
61
Dari de Bier
Vel.Coll.Cortenb.1A
5:52
5:51
62
Rudie Karssen
Vel.Coll.Cortenb.1A
5:53
5:51
63
Jorrik Kuiper
Apeldoorn
5:57
5:56
64
Timo Konijnenberg
Vel.Coll.Cortenb.1C
5:59
5:59
65
Tobias van Koninsbruggen
OBS Sprengenpark
6:01
6:00
66
Rafael Branco de Sousa
OBS Sprengenpark
6:02
6:00
67
Damien Kers
OBS Sprengenpark
6:05
6:05
68
Alexander Pos
OBS Sprengenpark
6:06
6:06
69
Julius Keuls
OBS Sprengenpark
6:10
6:09
70
Valentino Markx
OBS Sprengenpark
6:12
6:11
71
Quinn IJsseldijk
Vel.Coll.Cortenb.1C
6:15
6:14
72
Firas Alboushi
Vel.Coll.Cortenb.1D
6:15
6:14
73
Aiden Klaassen
Almelo
6:17
6:14
74
Floris Stouten
Apeldoorn
6:24
6:21
75
Milan Farhad
OBS Sprengenpark
6:28
6:27
76
Bryon van Gelder
Apeldoorn
6:30
6:27
77
Lars Brouwer
Apeldoorn
6:36
6:34
78
Eliam Wagenaar
Apeldoorn
8:31
8:28
MSJ., 1 KM MEISJES
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tess van Randtwijk
AV '34
3:19
3:18
2
Lieske Drost
AV '34
3:39
3:38
3
Anna van Lohuizen
AV '34
3:43
3:42
4
Emilie Horn
OBS Sprengenpark
3:56
3:55
5
Lara van Brummelen
Apeldoorn
3:58
3:57
6
Floortje Overeem
AV '34
4:01
4:00
7
Jaydee Ringel
Vel.Coll.Cortenb.1C
4:05
4:04
8
Lotte Bonhof
Apeldoorn
4:06
4:06
9
Cyrelle Seynaeve
Vel.Coll.Cortenb.1D
4:13
4:12
10
Kim Berends
Vel.Coll.Cortenb.1B
4:14
4:14
11
Amber Loonstra
OBS Sprengenpark
4:18
4:17
12
Lotte van Lohuizen
AV '34
4:24
4:23
13
NOa Rombouts
Vel.Coll.Cortenb.1D
4:24
4:22
14
Dana van "t Erve
Vel.Coll.Cortenb.1A
4:25
4:23
15
Carlijn Overeem
AV '34
4:26
4:25
16
Nora Boom
Apeldoorn
4:27
4:27
17
Bo van Tilburg
Apeldoorn
4:33
4:32
18
Ruby-Lynn Dolman
Apeldoorn
4:36
4:34
19
Pip Regelink
Apeldoorn
4:37
4:36
20
Charlotte Horn
OBS Sprengenpark
4:41
4:40
21
Stella van den Enk
AV '34
4:41
4:40
22
Sofie van de Vlag
Apeldoorn
4:47
4:45
23
Tara van den Enk
AV '34
4:57
4:56
24
Milena Kaan
Vel.Coll.Cortenb.1B
4:58
4:57
25
Wendy van Luttikhuizen
Vel.Coll.Cortenb.1B
5:01
4:58
26
Hailey Circkens
Vel.Coll.Cortenb.1D
5:08
5:05
27
Isa Jansen
Vel.Coll.Cortenb.1C
5:09
5:07
28
Jasmijn van den Enk
Apeldoorn
5:11
5:10
29
Chayenne Martis
Vel.Coll.Cortenb.1B
5:13
5:11
30
Daphne Bruggeman
Vel.Coll.Cortenb.1D
5:16
5:13
31
Tessa Aberson
Apeldoorn
5:17
5:16
32
Zoe Meulens
Vel.Coll.Cortenb.1D
5:17
5:15
33
Tess Klein
Apeldoorn
5:18
5:16
34
Liz van Zeist
Apeldoorn
5:20
5:18
35
Auro Molenveld
OBS Sprengenpark
5:22
5:19
36
Rachel van Gelder
Apeldoorn
5:25
5:21
37
Feline Kuiper
Apeldoorn
5:27
5:25
38
Merlinde van den Berg
Apeldoorn
5:29
5:28
39
Eva Bloem
Apeldoorn
5:29
5:29
40
Indy Siersma
OBS Sprengenpark
5:39
5:39
41
Hailey Geurts
Apeldoorn
5:44
5:42
42
Linsey van Dort
Apeldoorn
5:47
5:46
43
Naomi Smits
Vel.Coll.Cortenb.1A
5:47
5:44
44
Daisy Dorenberg
Vel.Coll.Cortenb.1A
5:47
5:44
45
Senna Bakker
Vel.Coll.Cortenb.1C
5:48
5:46
46
Romy Zonneveld
Vel.Coll.Cortenb.1C
5:49
5:47
47
Lisa Bruil
Vel.Coll.Cortenb.1A
5:49
5:48
48
Anna Bloem
Apeldoorn
5:50
5:50
49
Ella Jansen
Apeldoorn
5:52
5:50
50
Sevval Bicen
OBS Sprengenpark
5:54
5:53
51
Lotta Bar
OBS Sprengenpark
5:54
5:53
52
Isabella Wildenberg
OBS Sprengenpark
5:57
5:56
53
Anna Bos
Apeldoorn
6:05
6:03
54
Suus ten Hoven
OBS Sprengenpark
6:08
6:07
55
May Levit
OBS Sprengenpark
6:08
6:06
56
Robin Klomp
Vel.Coll.Cortenb.1C
6:11
6:09
57
Fleur Kroon
Vel.Coll.Cortenb.1C
6:11
6:09
58
Esmee Dauphin
Vel.Coll.Cortenb.1A
6:15
6:14
59
Emma Visser
Vel.Coll.Cortenb.1A
6:15
6:13
60
Inaaya Capelle
Vel.Coll.Cortenb.1A
6:15
6:15
61
Jéliyaah Brouwer
Apeldoorn
6:20
6:20
62
Jolene Dolman
Apeldoorn
6:22
6:20
63
Theuntje Nieuwenhuis
OBS Sprengenpark
6:25
6:24
64
Fleur Aberson
Apeldoorn
6:25
6:24
65
Jill Meijer
Vel.Coll.Cortenb.1D
7:21
7:18
66
Romy Ganzevles
Vel.col.Cortenb.1E
7:22
7:19
67
Isabel van Kampen
Vel.Coll.Cortenb.1A
7:23
7:21
68
Isabel Pol
Vel.Coll.Cortenb.1B
7:32
7:30
69
Sadaf Karanzi
Vel.Coll.Cortenb.1C
7:34
7:31
70
Kom Slijkhuis
Vel.Coll.Cortenb.1D
7:40
7:39
www.uitslagen.nl
19-10-2017 13:35