Uitslagenlijst Rottemerenloop

Bleiswijk - Zondag 1 oktober 2017

JPUP, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Tijd
1
Stan Winter
De Kieviten
5:41
2
Nick van der Steldt
De Kieviten
6:34
3
Tygo Smink
Berkel en Rodenrijs
6:41
4
Toon van Meijgaarden
De Kieviten
6:42
5
Keo Visser
Zevenhuizen Zh
6:44
6
Ferenz Commandeur
Zevenhuizen Zh
6:45
7
Finn Smink
Berkel en Rodenrijs
7:03
8
Daemen Pogalin
Zoetermeer
7:22
9
Ivar Martens
Ilion
7:28
10
Demian Zwarteveld
Bleiswijk
7:48
11
Kevin Bakker
Nieuwerkerk ad IJssel
7:49
12
Stijn van Dijk
Bleiswijk
8:03
13
Rens van Dijk
Bleiswijk
11:25
MPUP, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Tijd
1
Jana Nagtegaal
AAV '36
5:57
2
Emma Vreijling
6:10
3
Claudia Klootwijk
Spirit Oud Beijerland
6:19
4
Evy Eising
Ilion
7:45
5
Lieke Bakker
Nieuwerkerk ad IJssel
8:02
6
Anouk Bakker
Nieuwerkerk ad IJssel
8:04
7
Nena Pogalin
Zoetermeer
8:57
8
Julia van Dijk
Bleiswijk
10:38
JJDC, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Tijd
1
Carl Martens
Ilion
5:22
2
David van Bockel
Bleiswijk
5:54
3
Justin de Wit
Zevenhuizen Zh
7:38
MJDC, 1500 METER JEUG
Plts
Naam
Tijd
1
Rosa Eland
De Kieviten
6:06
JJBA, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Tim den Braber
Woerden
37:55
2
Frank van schie
De Kieviten
44:45
3
Rolf Jansen
De Lier
49:07
4
Matthijs Brand
De Kieviten
49:13
MJBA, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Tess Grootscholten
De Kieviten
51:53
MSEN, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Samir Amghar
Berkel en Rodenrijs
38:25
2
Marcel Bregman
Zoetermeer
43:27
3
Zakaria Zariouh
Boskoop
43:37
4
Maarten van de Water
Rotterdam
44:52
5
Justin Roskam
Rotterdam
47:20
6
Martijn de Lange
Delft
47:47
7
Richard Bregman-Versloot
Zoetermeer
48:31
8
Gijs Maas
Rotterdam
51:32
9
Stefan Geise
De Kieviten
52:30
10
Laurens Mast
Rotterdam
54:51
11
Christian Asche
Bleiswijk
57:50
M35, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Ronald Borgdorff
Spijkenisse
42:59
2
Reinoud van Soest
Rijswijk Zh
44:33
3
Peter Brochard
Ron Clarke
45:36
4
Peter-Jan Roes
Rotterdam
45:45
5
Andre de Jongh
Zoetermeer
45:53
6
Martin Uitdenbogerd
Berkel en Rodenrijs
46:45
7
Rogier Wijn
Delft
47:41
8
Bram Rodenburg
Bleiswijk
47:56
9
Kasper Lansdorp
Bleiswijk
51:14
10
Michel Spanjersbergh
Ridderkerk
55:14
11
Arjan Kloppers
Moordrecht
55:39
12
Danny Rangoe
Rijswijk Zh
56:15
13
Robert van der Steldt
Bleiswijk
56:20
14
Julien Boonen
Berkel en Rodenrijs
57:29
15
Joost Loef
Pijnacker
58:11
16
Niels Leerentveld
Sparta
1:00:19
17
Maurice Straver
Maassluis
1:06:52
18
Martin van der Heuvel
Schiedam
1:10:43
M45, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Hans Berendsen
Pallas '93
37:12
2
AB Snoeij
Hellevoetsluis
38:54
3
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
39:21
4
Billy Clismo
Berkel en Rodenrijs
44:24
5
Marcus Gaede
Berlin
45:13
6
Ferdinand van Haastert
Sparta
48:07
7
Paul Jansen
Olympus '70
49:22
8
Marcel Schrama'
's-Gravenhage
52:48
9
Sandor Beckmann
Bleiswijk
52:53
10
René van Noort
Krimpen aan den IJssel
56:23
11
Ab Kamman
Rotterdam
57:10
12
Vincent Van der laan
Woubrugge
59:10
13
Walter de Graaff
Rotterdam
1:00:18
14
Joost Magermans
Voorne Atletiek
1:01:04
15
Robert Breukhoven
Voorne Atletiek
1:02:47
16
Ferry Beukers
Bleiswijk
1:03:03
17
Rick Wassenaar
Bergschenhoek
1:04:19
18
Mark Verkley
Berkel en Rodenrijs
1:05:23
M55, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Arie Visser
Avantri
41:58
2
Jan de Jong
De Kieviten
49:19
3
Jan van Donkelaar
De Kieviten
50:49
4
Arie 't Hart
Voorne Atletiek
51:26
5
Hans Smith
Berkel en Rodenrijs
52:14
6
Henk van der Scheer
Leiden
53:22
7
Ronald Kruyt
Rotterdam Atletiek
54:11
8
Rick van Calmthout
Dordrecht
55:37
9
Ron Zoeteweij
Voorne Atletiek
56:33
10
Cor Vink
Zevenhuizen Zh
57:35
11
Ton Oosterbroek
Hazerswoude-Dorp
59:00
12
Dick Molenaar
De Kieviten
1:05:57
13
Dick Assenberg van Ejsden
Voorne Atletiek
1:06:43
M65, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Ron Haastra
avVN
48:15
2
Leo Klink
Voorne Atletiek
54:42
3
Henk Breugom
's-Gravenhage
57:41
4
Peter de Valois
Zoetermeer
1:01:38
5
Henk Wiggemansen
Ter Aar
1:04:45
6
Gerard Kolner
Rotterdam
1:08:09
VSEN, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Daniëlle Ammerlaan
Bleiswijk
46:27
2
Rosadinde Doornenbal
PAC
46:48
3
Imke Jansen
Olympus '70
49:22
4
Ellen Driesen
Rotterdam
49:28
5
Anna Ruppert
Leiden
51:45
6
Roxy Swiebel
De Kieviten
56:11
7
Tessa van der Wijst
Rotterdam
1:04:41
V35, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Monique Smith
De Kieviten
48:15
2
Wendy Putters
Nieuwerkerk ad IJssel
49:29
3
Sylvia van Dijk
Bleiswijk
50:16
4
Annelies van der Ploeg
Voorne Atletiek
53:37
5
Pauline van der Laan
Woubrugge
57:23
6
Anneloes van Diemen
Pijnacker
58:10
7
Eva Loke
Bleiswijk
58:40
8
Geradine Roskam
Voorne Atletiek
58:40
9
Cathelijne Boonen
Berkel en Rodenrijs
59:10
10
Soraya Verhiest
Rotterdam
1:03:00
11
Marijke Meijering
Pijnacker
1:03:25
12
Monique Koster
Bleiswijk
1:03:31
13
Nanna Pluim
Fortuna
1:04:26
14
Nathalie de Regt
Vlaardingen
1:08:02
15
Angelique Nihot
Moordrecht
1:09:37
V45, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Linda van Wely
AAC
42:37
2
Germaine Plaum
Bleiswijk
48:53
3
Andrea Gaede
Berlin
49:16
4
Angelique van Oers
Voorne Atletiek
52:01
5
Ivonne Kassels
Voorne Atletiek
52:04
6
Felice Oosterbroek
Hazerswoude-Dorp
55:12
7
Foekeline de Jong
Rotterdam
55:56
8
Belinda Jannink
Capelle aan den IJssel
56:18
9
Sadie Driessen
Voorne Atletiek
57:17
10
Marjolein van Efferen
Voorne Atletiek
58:43
11
Renate Tijsseling
Voorne Atletiek
1:00:41
12
Bellona Krootjes
Rotterdam
1:02:41
13
Marloes Treffers
Bleiswijk
1:04:30
14
Paula van Veen
Voorne Atletiek
1:05:03
15
Sylvia van Polen
Voorne Atletiek
1:06:22
16
Margriet Urlings
Voorne Atletiek
1:06:43
17
Paula Franken
Capelle aan den IJssel
1:06:44
18
Yen-li Busscher
Alphen aan den Rijn
1:07:15
19
Babette Sciarone
Bleiswijk
1:10:14
V55, 10 KM JEUGD/SEN
Plts
Naam
Tijd
1
Lina Rapisarda
Schiedam
56:13
2
Rene Kalshoven
Voorne Atletiek
58:49
3
Marjon Kuiper
Antilope
59:58
4
Sita Hoogenoom
Voorne Atletiek
1:01:31
5
Margaret van der woude
Voorne Atletiek
1:05:35
6
Liesbeth Louer
Voorne Atletiek
1:06:43
7
Van Ackooij L.J.
Maassluis
1:11:13
MSEN, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Ralph Hofstede
Olympus '70
1:25:53
2
Barrie Harrevelt
De Koplopers
1:26:07
3
Michael Scholten
De Kieviten
1:28:22
4
Bob Schlarmann
Maassluis
1:29:28
5
Marcel IJsselstijn
Rotterdam
1:32:22
6
Edwin Borst
PAC
1:32:24
7
Matthijs van der Beek
De Kieviten
1:32:40
8
Ferry Kooijman
Rotterdam
1:33:58
9
Daniel Hordijk
Hellevoetsluis
1:36:07
10
Mark Davies
Barendrecht
1:38:44
11
Freek Klein
Rotterdam
1:40:53
12
Falco Vermeer
Berkel en Rodenrijs
1:40:59
13
Florens Rodewijk
's-Gravenhage
1:42:50
14
Thomas Rehorst
Bleiswijk
1:44:58
15
Bas van Hattem
Fortuna
1:46:02
16
Arjan ten Cate
Bergschenhoek
1:47:02
17
Peter Snijders
Rotterdam
1:47:52
18
Willem Brinkman
Rotterdam
1:49:23
19
Roel Geelen
Tilburg
1:58:12
20
Bastiaan Koop
Rotterdam
2:00:46
M35, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Stephan Stam
Olympus '70
1:21:18
2
Ramon van der Wilde
Vlaardingen
1:21:47
3
Maarten Sluijters
Bussum
1:28:01
4
Waldo Karbaat
De Kieviten
1:28:27
5
Karsten Uil
Rotterdam Running Ambassadors
1:29:15
6
Dennis van der Kleij
Delfgaug
1:30:31
7
Raymond Zwarteveld
De Kieviten
1:31:51
8
Hans van Rossum
RRA
1:33:12
9
Niels Veldhuizen
Zoetermeer
1:35:05
10
Rik Mouissie
Dordrecht
1:38:45
11
Roel Olierook124
Sassenheim
1:40:05
12
Marco medendorp
De Kieviten
1:40:31
13
Maikel Kokx
GVAC
1:41:01
14
Ben van der Mark
Berkel en Rodenrijs
1:41:22
15
Wilbert Brink
Pijnacker
1:42:31
16
Roeland van den Heuvel
Rotterdam
1:42:49
17
Maarten van den Berg
De Kieviten
1:43:12
18
Ron van den Brink
Zoetermeer
1:43:37
19
Raimond Over de Vest
Fortuna
1:44:15
20
Erik Hendriks
Energie
1:44:29
21
Florian de Heus
Rotterdam
1:46:52
22
Matthijs Hoff
Leidschendam
1:50:40
23
Rogier Neufeglise
PAC
1:50:41
24
Paul Bothof
Rotterdam
1:51:19
25
Pascal Tjepkema
Vlaardingen
1:55:26
26
Jeroen van der Linde
Vlaardingen
1:58:00
27
Mirko de Ponti
the Hague Road Runners
1:58:07
28
Freek Staps
Rotterdam
1:58:39
29
Hendrik Ohler
Zoetermeer
1:59:53
30
Aldo van Baren
Zoetermeer
2:00:16
31
Eelco Teesink
Kennemerrunners
2:00:27
32
Gert-Jan Los
Fortuna
2:14:32
33
Marc van Leeuwen
Capelle aan den IJssel
2:17:03
M45, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Peter Wielaard
AV Gouda
1:18:37
2
Evert de Graaf
avVN
1:23:23
3
Richard Deen
De Koplopers
1:23:57
4
Marc Peeters
Rotterdam Atletiek
1:24:58
5
Stefan Kunst
Capelle aan den IJssel
1:28:18
6
Bart Roefs
De Kieviten
1:31:39
7
Menno Boerema
Rotterdam
1:32:16
8
Frans Fobbe
Barendrecht
1:32:49
9
Jan van Zon
Ilion
1:36:11
10
Hans Bartman
RRA
1:36:23
11
Erik van Keeken
De Kieviten
1:36:35
12
Bonno Odijk
Puttershoek
1:36:46
13
Michel Wagemans
Wateringen
1:37:07
14
Gerwin Slingerland
De Kieviten
1:37:28
15
Leon Stolk
De Kieviten
1:37:57
16
GJ Ponstein
Rotterdam
1:39:51
17
Fred Smink
Berkel en Rodenrijs
1:40:31
18
Martien Mol
Olympus '70
1:40:55
19
Anton van Amerongen
Leidschendam
1:40:59
20
Rob Peeters
Dobbelopers
1:41:25
21
Jerry vd Hulst
Leiden Road Runners Club
1:43:53
22
Richard Lelieveld
Bleiswijk
1:45:39
23
Paul Everts
Rotterdam
1:45:51
24
Aschwin du Clou
Berkel en Rodenrijs
1:46:27
25
Ard Hulst
De Kieviten
1:47:34
26
Rob Schuurman
Nieuwerkerk ad IJssel
1:48:42
27
Mathieu Bannink
Schiedam
1:49:05
28
Henk Reuselaars
Nieuwerkerk ad IJssel
1:50:42
29
Eric Kweekel
Fortius
1:52:08
30
Bas Vernooij
Bergschenhoek
1:53:19
31
Sjaak van der Burg
Fortuna
1:53:23
32
Rene Braams
Bergschenhoek
1:53:55
33
Thaco Cats
Rotterdam
1:54:32
34
Arjan Oosterlaan
Rotterdam
1:55:44
35
Herman Bruins
Rotterdam
1:56:14
36
Harold Mets
Zoetermeer
1:56:23
37
Eldrich Kox
Rotterdam
1:56:25
38
Ruud Polak
Rotterdam
1:57:10
39
Steven Debets
Rotterdam
1:57:56
40
Mark Peter Rooduijn
Rotterdam
1:59:00
41
Peter den boer
Gouda
1:59:33
42
Wilco de Haan
Hellevoetsluis
1:59:39
43
Jan van Mullem
Capelle aan den IJssel
2:01:09
44
Arnoud van Houten
Rotterdam
2:02:40
45
Joost Kadijk
Rotterdam
2:03:03
46
Fred de Koning'
Antilope
2:04:15
47
Andries Offringa
's-Gravenhage
2:05:33
48
Raymond Verschoor
Rotterdam
2:05:48
49
Hans Storm
De Kieviten
2:07:48
50
Martijn Bak
IJsselrunners
2:10:50
M55, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Anton Trommel
Loopgroep PK
1:33:36
2
Ton ten Kate
Maassluis
1:34:36
3
Willem van der Kooij
De Kieviten
1:34:36
4
Lieuwe van Loon
Maassluis
1:41:11
5
Tjia Liem
Rotterdam
1:41:16
6
Paul Hofstede
Olympus '70
1:41:37
7
Cor van der Blom
De Kieviten
1:46:25
8
Gerrit Brinkman
Fortuna
1:50:23
9
Pieter Meere
's-Gravenhage
2:02:56
10
Michael van Kasteren
Statina
2:11:07
M65, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Piet van Veen
Zoetermeer
1:50:10
VSEN, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Edith de Bruin
Lekkerkerk
1:49:14
2
Susanne Dallinga
's-Gravenhage
1:49:27
3
Eva Eijkelenboom
Rotterdam
1:51:24
4
Fleur van Heest
Rotterdam
1:53:47
5
Jacintha de Vrankrijker
Rotterdam
1:56:18
6
Hilleke Booij
Rotterdam
1:58:08
7
Yvonne van Everdingen
Rotterdam
1:58:39
8
Jesse Romein
Amsterdam
1:58:58
9
Leonie Knoppers
Rotterdam
1:59:55
10
Vera Hoefnagels
Rotterdam
2:00:45
11
Jennifer van Wingerden
Rijswijk Zh
2:02:04
12
Demelza Flippo
Reeuwijk
2:10:56
V35, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Stefanie Nijman
Lekkerkerk
1:46:20
2
Talitha Mol
Hardinxveld-Giessendam
1:58:03
3
Petra Berkelaar
De Kieviten
1:58:26
4
Renate van der Linde
Schiedam
1:59:27
5
Jolanda Langendoen
De Kieviten
1:59:57
6
Corine Hillen
De Kieviten
2:02:31
7
Monica de Graaf
Fortuna
2:05:13
8
Tamara Mourits
Waddinxveen
2:13:48
9
Liane Borst
Fortuna
2:22:40
V45, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Carola Schot
Energie
1:33:48
2
Hanneke Vliet Vlieland
De Kieviten
1:47:55
3
Susanne Arts
Fortuna
1:48:54
4
Marian Cavazza
De Kieviten
1:49:05
5
Rianne Boek
Delft
1:49:46
6
Tineke Stolk
De Kieviten
1:51:41
7
Sylvia Scholten
De Kieviten
1:53:31
8
Bonnie van Doorn
Gouda
1:59:33
9
Samira de Blij
's-Gravenhage
2:02:55
10
Christel Schoenmakers
Fortuna
2:07:49
11
Wency Yuen
Schiedam
2:08:44
12
Petra Verhoef
De Kieviten
2:15:24
V55, 21.1 KM SENIORE
Plts
Naam
Tijd
1
Anneke Starrenburg
Olympus '70
1:36:33
2
Meriam Hoppenbrouwer
Fortuna
2:07:50
3
Lenie de Visser
Waterweg
2:14:01
www.uitslagen.nl
03-10-2017 07:05