Uitslagenlijst Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug

Doorn - Zondag 1 oktober 2017

MAN, DROMMEL: 8 KM T
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Koen van Dijk
Amersfoort
33:09
33:07
2
Patrick Dekkers
Nuland
35:56
35:53
3
Wouter Egas
Amersfoort
38:32
38:30
4
Paul Vos
Vlijmen
41:39
41:31
5
Mart Koedood
Rotterdam
41:52
41:50
6
Roel Rijkers
De Vrolijke Loper
43:19
43:15
7
Arjos Bot
Houten
44:40
44:36
8
Tim Havelaar
Gorssel
45:07
45:06
9
Sebastiaan Herbes
Utrecht
47:08
46:20
10
Arthur Pelikaan
Driebergen
47:09
46:48
11
Eric Westerhuis
Utrecht
47:10
47:04
12
John Arends
Huissen
49:37
49:08
13
Richard van den Heuvel
Goirle
49:51
49:41
14
Jan-Ernst Sandifort
Driebergen-Rijsenburg
49:52
49:44
15
Jorrit Krapels
Leidschendam
49:53
49:33
16
Michal Sindlar
Maarn
50:23
49:51
17
Etienne van Hemert
Oud-Beijerland
50:50
50:41
18
Maarten Moerman
Leiden
50:52
50:40
19
Erik Verboon
Alphen aan den Rijn
51:32
50:55
20
Rutger Uithol
Alphen aan den Rijn
51:33
51:08
21
Edwin Chattellon
Abbekerk
51:35
51:21
22
Steven Annegarn
Almere
51:42
51:10
23
Remon Meijer
Wormerveer
51:49
51:32
24
Frans van Aurich
Wijk bij Duurstede
52:52
52:24
25
Rob Houwaart
Alphen aan den Rijn
52:54
52:18
26
Joop Kouijzer
Voorburg
53:02
52:31
27
René Kroese
Almere
53:11
52:59
28
Gerard Rewijk
Alphen aan den Rijn
53:11
52:44
29
Luuk Niels
Utrecht
53:15
53:07
30
Anne Koopman
Erica
53:30
52:44
31
Peter den Ouden
Odijk
53:31
53:15
32
Branko van der Woude
Maassluis
53:32
53:14
33
Willem Schaap
Katwijk Zh
53:41
53:08
34
Hubert Zandvliet
Rijnsaterwoude
53:42
53:10
35
Misha Krijgsman
Schalkwijk
54:03
53:40
36
Koen Wiegand
Culemborg
54:09
53:28
37
Anthoon Bakker
Alphen aan den Rijn
55:23
54:46
38
Henk Veldhuizen
Maarsbergen
55:28
55:06
39
Laurens Coenen
Maarssen
55:43
55:33
40
Paul Tuinenburg
Alphen aan den Rijn
57:27
56:42
41
Ed Becude
Oud-Beijerland
57:46
57:30
42
Klaas Regts
Alphen aan den Rijn
57:58
57:14
43
Dennis van Homoet
Dordrecht
58:56
58:17
44
Rob Spaans
Monster
1:00:07
59:33
45
Ad vd Griend
Zuid-Beijerland
1:02:11
1:01:52
46
Stephan Koene
Lelystad
1:02:19
1:01:50
47
Casparus Hensen
Dordrecht
1:03:01
1:02:22
48
Norberto Pastor
Reeuwijk
1:03:36
1:02:54
49
Bob Schutte
Zwolle
1:03:41
1:02:54
50
Erik Landman
Zevenaar
1:03:45
1:02:59
51
René Horn
Almere
1:05:58
1:05:42
52
Kees de Haan
's-Gravenhage
1:06:04
1:05:57
53
Johan de Greef
Rijswijk Zh
1:06:04
1:05:59
54
Pierre Peres-Labourdette
Maarssen
1:06:23
1:06:05
55
Sonny Gallmann
Oudewater
1:06:48
1:06:28
56
John Maertzdorf
Alphen aan den Rijn
1:06:50
1:06:06
57
Dominique Matthijssen
Zaandam
1:07:13
1:06:29
58
Ron Wessel
Nijmegen
1:07:35
1:06:46
59
Rob Sleeking
De Vrolijke Loper
1:09:00
1:08:51
60
Mike Spronkmans
Rotterdam
1:10:57
1:10:28
61
Jeroen van Schaik
Wijk bij Duurstede
1:13:33
1:13:04
VROUW, DROMMEL: 8 KM T
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kim Linstra
Amersfoort
38:43
38:41
2
Hilde Keuning
Centraal Bureau voor de Statistiek
39:30
39:27
3
Sanne Bouman van der Veen
Utrecht
39:30
39:02
4
Yvonne Huis in 't Veld
Doorn
41:41
41:37
5
Jifke Heijster
Utrecht
43:04
43:00
6
Viola van der Linden
Drunen
43:23
43:22
7
Natasja van Heusen
Doorn
45:10
45:06
8
Laurence Maes
Utrecht
45:57
45:54
9
Anita Klein
Odoorn
46:54
46:31
10
Suzan Noordman
Overloon
47:35
47:24
11
Jolanda Kroese
Almere
48:59
48:50
12
Dionne van der Veen
Huissen
49:00
48:33
13
Josi Denissen
Arnhem
50:10
49:45
14
Marjolijn Schoemans
Utrecht
50:26
50:19
15
Erna Koekoek
Team Amazing
50:43
50:38
16
Dorien Vach
Utrecht
50:50
50:45
17
Miranda Visscher
Hoevelaken
51:01
50:26
18
Kim de Bruin
Centraal Bureau voor de Statistiek
51:07
50:51
19
Charlotte Hooijer
Hoevelaken
51:21
50:45
20
Monique Verweij
Drunen
51:39
51:36
21
Sabien van der Schoot
Maarssen
51:44
51:35
22
Marjon van Eck
Veenendaal
51:55
51:49
23
Wieke POT
Driebergen-Rijsenburg
52:26
52:13
24
Jojanneke Piek
Utrecht
53:14
53:06
25
Pien Tjeenk Willink
Amsterdam
53:22
52:56
26
Marga Piederiet
Raamsdonk
53:27
53:16
27
Marije Luiten
Maarn
53:42
53:34
28
Jetske Lammers
Arnhem
53:46
53:21
29
Yvonne van Niftrik
Utrecht
54:10
53:44
30
Sylvia Brilhuis
Utrecht
54:11
54:04
31
Malou Hoekzema
Utrecht
54:49
54:32
32
Manouk Vermeulen
Leersum
54:59
54:53
33
Marloes van Nistelrooij
Nuland
55:05
54:32
34
Anita Vonk
Alphen aan den Rijn
55:20
54:45
35
Esther Scherrenburg
Alphen aan den Rijn
55:21
54:46
36
Martijntje Holscher
Amersfoort
55:24
54:59
37
Yvette Verboon-Duiker
Alpen aan den Rijn
55:25
55:05
38
Marlise Sturzenegger
Drunen
56:26
56:08
39
Jacintha Hemmers-de Wilde
Nijkerk Gld
56:27
55:53
40
Carreen Keijzer
Alphen aan den Rijn
56:48
56:25
41
Wilma de Grauw
Houten
57:24
56:46
42
Michelle Martinot
Nebest
57:25
57:03
43
Juultje Schippers
Odijk
57:41
57:28
44
Karen Hofland
Culemborg
57:46
57:05
45
Rosan van der Werf
Alphen aan den Rijn
57:59
57:15
46
Liesbeth Diesfeldt
Heiloo
58:43
58:17
47
Monica Tillemans-de Boer
Runningschool
58:50
58:33
48
Patricia Waardijk
Alphen aan den Rijn
59:45
59:03
49
Edith Mak
Heiloo
59:49
59:22
50
Monique Hogervorst
Wateringen
59:59
59:27
51
Janneke van den Hooff
Soesterberg
1:00:14
59:33
52
Madelon Kempen
Bunnik
1:00:26
1:00:09
53
Carmen Schaap
De Vrolijke Loper
1:00:28
1:00:13
54
Martine van Roshum
Odijk
1:00:30
1:00:07
55
Kim Messelink
Nijmegen
1:01:06
1:00:18
56
Elena Hoppe
Zoetermeer
1:01:11
1:00:51
57
Brigitte de Bruin
Zeist
1:01:11
1:01:11
58
Bianca Koole
Amerongen
1:01:12
1:00:57
59
Ika Lampe
Driebergen-Rijsenburg
1:01:22
1:01:01
60
Boukje zijlstra
Utrecht
1:01:42
1:01:21
61
Mir Jansen
Amersfoort
1:01:53
1:01:41
62
Marlies van der Niet
Utrecht
1:02:16
1:01:47
63
Simin Fredriks
Eck en Wiel​
1:02:46
1:02:07
64
Yolanda van Diepen
Limmen
1:02:48
1:02:22
65
Nancy Valies
Capelle aan den IJssel
1:03:35
1:02:52
66
Monique Krijnen
De Vrolijke Loper
1:03:37
1:03:26
67
Joyce Smits
Amsterdam
1:03:43
1:02:54
68
Fonny Pasma
Wijk bij Duurstede
1:03:43
1:03:03
69
Nicole Smits
Elst Gld
1:03:44
1:02:55
70
Ilse van Os
Rhenen
1:03:55
1:03:20
71
Marijke Mensies
Ulvenhout
1:04:33
1:04:20
72
Monique Post
Nebest
1:04:53
1:04:31
73
Harmanna van Dalen
De Vrolijke Loper
1:05:47
1:05:40
74
Irene van den Brink
Rijswijk Zh
1:05:54
1:05:47
75
Konnie Wilkens
Maasdam
1:05:55
1:05:17
76
Corine Gallmann
Oudewater
1:06:48
1:06:28
77
Afke Boll
Zaandam
1:07:13
1:06:30
78
Myrthe Koopman
Utrecht
1:07:33
1:06:47
79
Judith Zwart
Klazienaveen
1:07:33
1:06:47
80
Fenna Hochstenbach
Nijmegen
1:07:33
1:06:44
81
Heleen van Nistelrooij
Ravenstein
1:07:38
1:07:05
82
Drusilla Peres
Maarssen
1:07:48
1:07:33
83
Neelie Strik
Voorburg
1:07:53
1:07:42
84
Martien Coolegem
Alkmaar
1:08:09
1:07:42
85
Karin Kramer
Alkmaar
1:08:11
1:07:43
86
Daphne Krijgsman
Schalkwijk
1:08:25
1:08:01
87
Cindy van Lieshout Eman
Amstelveen
1:08:56
1:08:16
88
Marian Kosterman
Wijk bij Duurstede
1:09:16
1:08:53
89
Charlotte Hayden
Hoofddorp
1:10:21
1:09:45
90
Mariska Kouijzer
Leidschendam
1:11:47
1:11:15
91
Max Willems
's-Gravenhage
1:11:47
1:11:15
92
Zwantine Boer
Alphen aan den Rijn
1:11:49
1:11:09
93
Marry Tuinenburg
Alphen aan den Rijn
1:11:56
1:11:11
94
Wanda de Loper
Alphen aan den Rijn
1:11:57
1:11:11
95
Lydia de Waal
Lelystad
1:12:00
1:11:29
96
Monica Etman
Gorinchem
1:12:24
1:11:47
97
Sylvia van Schaik
Wijk bij Duurstede
1:14:04
1:13:33
98
Marianne Tollenaar
Ede Gld
1:14:20
1:13:49
99
Ria van der Riet
Voorburg
1:15:15
1:15:02
100
Diana nab
Bennekom
1:16:53
1:16:30
101
Daphne groeneweg
De Vrolijke Loper
1:20:55
1:20:41
102
Cp kuipers boekhout
Voorburg
1:21:04
1:20:49
103
Joke Schouten
Leiden
1:21:19
1:20:44
104
Corry Nijman
Kamerik
1:21:20
1:20:43
105
Patricia Dekker
Valburg
1:24:52
1:24:30
MAN, LUCIFER: 16 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Koos Verweij
Drunen
1:03:27
1:03:25
2
Richard van Wissen
Geffen
1:08:03
1:07:55
3
Edwin Bos
Barneveld
1:08:58
1:08:56
4
Sander de Korte
Utrecht
1:10:45
1:10:42
5
Remco de Kok
Rhenen
1:10:58
1:10:53
6
Jeroen Zuiderduin
Zoetermeer
1:13:20
1:13:18
7
Maarten Bloem
Centraal Bureau voor de Statistiek
1:14:20
1:14:14
8
Hilbert Jonker
Driebergen-Rijsenburg
1:14:56
1:14:36
9
Casper Schipper
Amsterdam
1:14:52
1:14:41
10
Mar-Hein van de Wiel
Nieuwkuijk
1:14:54
1:14:52
11
Daan Briedé
Doorn
1:15:12
1:15:09
12
Jeroen Kalf
Assendelft
1:15:46
1:15:39
13
Leo van Kampen
's-Gravenhage
1:15:48
1:15:43
14
Jelle Neeft
Huis ter Heide Ut
1:15:46
1:15:43
15
Martin Wijker
Singletrack Addicts
1:16:23
1:16:14
16
Tjibbe de Vries
Kampen
1:16:34
1:16:26
17
Joost Kutsch Lojenga
Leiden
1:16:29
1:16:26
18
Floris van Loo
Utrecht
1:16:52
1:16:42
19
Arnoud Runia
Nijmegen
1:17:11
1:16:57
20
Gertjan Buisman
Amsterdam
1:17:12
1:17:01
21
Luuk Besamusca
Amsterdam
1:18:16
1:17:52
22
Pieter van As
Doorn
1:17:58
1:17:55
23
Ruud de Smit
's-Gravenhage
1:18:20
1:18:10
24
Jeroen Hendriks
Odijk
1:18:29
1:18:11
25
Hilbert Tijmes
Utrecht
1:19:20
1:18:14
26
Wiebe Lindijer
Doorn
1:18:28
1:18:17
27
Peter Koster
Lent
1:18:37
1:18:23
28
Florian Koopmans
Driebergen-Rijsenburg
1:19:19
1:19:14
29
Frank de Winter
Amsterdam
1:19:47
1:19:41
30
Rien van de Kraats
Elst Ut
1:19:58
1:19:51
31
Djörn Eversteijn
's-Gravenhage
1:20:12
1:19:59
32
Wim Korving
Veenendaal
1:20:29
1:20:08
33
Wijnand bavius
's-Gravenhage
1:20:21
1:20:16
34
Arno Nienhaus
Arnhem
1:20:40
1:20:31
35
Niels de Sonnaville
Maarssen
1:22:01
1:21:34
36
Robert Frank Houbaer
Amsterdam
1:21:56
1:21:36
37
Manne Heijman
Utrecht
1:22:49
1:22:26
38
Edwin van der Lee
Maassluis
1:22:43
1:22:29
39
Tony vanOs
Rhenen
1:23:01
1:22:31
40
Frank Keukens
Team Amazing
1:23:00
1:22:32
41
Rutger Beekman
Ede Gld
1:24:45
1:23:53
42
Paul Bijkerk
Houten
1:25:04
1:23:56
43
Richard Geijteman
Purmerend
1:24:01
1:23:57
44
Jeroen van Vuuren
Amsterdam
1:24:57
1:24:00
45
Martin van der Wijk
's-Gravenhage
1:24:29
1:24:16
46
Edwin van der Graaf
Capelle aan den IJssel
1:25:07
1:24:40
47
Jochem Bongaerts
Utrecht
1:25:28
1:24:43
48
Jurgen van Teeffelen
Driebergen-Rijsenburg
1:25:38
1:25:22
49
Matthijs Brunsting
Boskoop
1:25:33
1:25:28
50
Gerard van Beek
Amersfoort
1:26:26
1:25:39
51
Edwin de Wit
Volendam
1:26:07
1:25:43
52
Peter Runderkamp
Volendam
1:26:07
1:25:44
53
Albert Poortinga
Zoeterwoude
1:26:09
1:25:46
54
Henk Jan Bierlink
Utrecht
1:26:50
1:26:17
55
Jasper van Driel
Gouda
1:26:41
1:26:34
56
Jeroen van Kesteren
Veenendaal
1:27:24
1:26:42
57
Andries van As
Amsterdam
1:27:31
1:26:50
58
Duc Binh Nguyen
Runningschool
1:27:30
1:26:56
59
Rob Spruyt
Runningschool
1:27:29
1:26:56
60
Bert Daamen
Maassluis
1:27:24
1:27:08
61
Jacco Visser
Utrecht
1:27:37
1:27:27
62
Jan van Tol
Alphen aan den Rijn
1:28:29
1:27:32
63
Jaap Trouw
Leiderdorp
1:27:40
1:27:32
64
Dennis Slotboom
Woerden
1:27:59
1:27:42
65
Paul de Jong
Meppel
1:28:09
1:27:43
66
Léon Mutsaers
Just Run
1:28:36
1:27:56
67
René den Otter
Bruchem
1:28:03
1:27:57
68
Cuno Spaan
Driebergen-Rijsenburg
1:28:17
1:28:07
69
Chris Zangerl
Vleuten
1:28:25
1:28:19
70
Maarten Borgdorff
Culemborg
1:28:26
1:28:21
71
Dirk de Wit
Gorinchem
1:28:43
1:28:23
72
Guus Magielse
Salomon
1:28:57
1:28:26
73
Robbert van den Bulk
Nebest
1:29:41
1:28:32
74
Roel Arents
Soest
1:29:07
1:28:34
75
Bart van der Ploeg
's-Gravenhage
1:29:53
1:29:15
76
Rogier Brouns
Utrecht
1:29:40
1:29:20
77
Martijn de Roos
's-Gravenhage
1:29:48
1:29:45
78
Marinus Poelert
Nebest
1:30:35
1:29:46
79
Richard van Sluis
Amersfoort
1:30:07
1:29:54
80
Kees Gruiters
Gorinchem
1:30:17
1:29:58
81
André van Oort
Zetten
1:30:32
1:30:02
82
Arjan van der Weijde
Dordrecht
1:30:18
1:30:15
83
Martijn Koot
Rotterdam
1:31:08
1:30:38
84
Sytse van Heijst
Tiel
1:31:42
1:30:40
85
Jeroen Slee
Runningschool
1:31:22
1:30:54
86
Albert-Jan Francissen
's-Gravenhage
1:31:32
1:30:57
87
Michael Mayer
Doorn
1:31:34
1:31:06
88
Paul Gomes
Den Helder
1:32:02
1:31:17
89
Frido Verschoor
Rotterdam
1:32:04
1:31:19
90
Sjoerd Corino
Dordrecht
1:31:41
1:31:22
91
Ivo de Vries
Huissen
1:31:35
1:31:26
92
René Feldmann
Runningschool
1:31:50
1:31:28
93
Erik van den Bosch
Sassenheim
1:32:16
1:31:39
94
Coen van der Graaf
Rotterdam
1:32:23
1:31:53
95
Norwin Mingaars
Dordrecht
1:32:04
1:31:59
96
Hugo Rosenberg
Bussum
1:32:16
1:32:04
97
Roy Sijgers
Utrecht
1:32:33
1:32:11
98
Jan Willem Stam
Holten
1:33:02
1:32:18
99
Colin Robertson
Naarden
1:32:42
1:32:29
100
Jan Hoekstra
Nebest
1:34:09
1:32:58
101
Marcel de Jong
Runningschool
1:33:45
1:33:24
102
Sander Bruin
Nebest
1:34:59
1:33:50
103
Bert van den Berg
Maarn
1:34:09
1:33:53
104
André Knop
Leersum
1:34:07
1:33:55
105
Mark Visser
Raamsdonk
1:34:48
1:33:55
106
Michiel Janssens
Utrecht
1:34:35
1:34:00
107
Bart Dijkshoorn
Almere
1:34:58
1:34:01
108
Klaas Janssens
Hilversum
1:34:39
1:34:06
109
Antoine Westerman
Oostvoorne
1:34:47
1:34:19
110
Harald Buitenweg
Zoetermeer
1:35:19
1:34:35
111
Marco Brugmans
Helmond
1:35:13
1:35:03
112
Geert-Jan Verduijn
Millingen aan de Rijn
1:35:12
1:35:09
113
Andre van Mourik
Langbroek
1:35:47
1:35:12
114
Marcel Kwakkel
Dordrecht
1:35:20
1:35:12
115
Ronald van steeg
Maassluis
1:36:31
1:35:18
116
Tjeerd Oppedijk
De Bilt
1:36:21
1:35:43
117
Albin Hunia
Hilversum
1:36:33
1:35:45
118
Hans Kooi
Wijk bij Duurstede
1:36:56
1:35:45
119
Kees Hoegee
Beusichem
1:36:17
1:35:50
120
Marcel Luiten
's-Gravenhage
1:36:30
1:36:07
121
David Westdorp
Just Run
1:37:14
1:36:08
122
Vincent Dobbe
Voorburg
1:36:58
1:36:10
123
Danny Pelle
Alphen aan den Rijn
1:37:43
1:36:41
124
Onno Treep
Utrecht
1:37:34
1:36:49
125
Mark Klein
Wijk bij Duurstede
1:37:46
1:37:01
126
Kaj van Diemen
Houten
1:37:11
1:37:04
127
Laurens Vos
Soest
1:37:36
1:37:11
128
Joep van Oijen
Zeewolde
1:37:35
1:37:12
129
Joop Kok
Odijk
1:38:11
1:37:16
130
John Bos
Ridderkerk
1:38:01
1:37:19
131
Willem vd Bunt
Loosdrecht
1:38:04
1:37:20
132
Robin van Nieuwkerk
Houten
1:38:31
1:37:32
133
Ramon van de Schoot
Houten
1:38:31
1:37:32
134
Niels Christiaans
Nijmegen
1:38:27
1:37:41
135
Hayo De Haan
Driebergen-Rijsenburg
1:38:16
1:37:44
136
Frederic kras
Alphen aan den Rijn
1:38:10
1:37:53
137
Reinier Cuperus
Alphen aan den Rijn
1:38:51
1:37:54
138
Tim van van Waard
Voorburg
1:38:51
1:38:04
139
Ralph van Luinen
De Bilt
1:38:53
1:38:06
140
Peter Peeters
Vught
1:38:48
1:38:11
141
Remmelt Oosterveen
Wijk bij Duurstede
1:38:37
1:38:24
142
Steffen de Groot
Heemskerk
1:39:28
1:38:24
143
Luc Wesselman
Amersfoort
1:38:55
1:38:31
144
Ron Bentvelsen
Delft
1:39:07
1:38:38
145
Matthijs Monkelbaan
Delft
1:39:06
1:38:38
146
Jan Bubberman
Houten
1:39:46
1:38:44
147
Jan Vellinga
Soesterberg
1:39:52
1:38:56
148
Raymond Hess
Rotterdam
1:39:17
1:39:00
149
Rob van Huët
Nieuw-Vennep
1:39:24
1:39:16
150
Joram van Weerdhuizen
Alphen aan den Rijn
1:40:23
1:39:20
151
Wietse te lintel hekkert
Alphen aan den Rijn
1:40:28
1:39:24
152
Martin van Leeuwen
Sliedrecht
1:40:37
1:39:26
153
Ruud Eggens
Ridderkerk
1:40:15
1:39:28
154
Sven Jaeger
Utrecht
1:40:13
1:39:31
155
Ronald van Strien
Dordrecht
1:39:41
1:39:35
156
Goof Lindijer
Baarn
1:40:10
1:39:41
157
Simon Kalksma
Hoogland
1:40:41
1:39:41
158
Ronald van Sluis
Nootdorp
1:40:21
1:40:05
159
Cornee Robben
Drunen
1:40:48
1:40:06
160
Erik Becks
Drunen
1:40:48
1:40:06
161
Berrie Schuurman
Maarssen
1:40:36
1:40:18
162
Pepijn van Diemen
Amsterdam
1:40:33
1:40:19
163
Pim van der Meer
Woerden
1:41:15
1:40:33
164
Jaap Kuijters
Arnhem
1:41:08
1:40:35
165
Martijn Maltha
Purmerend
1:41:19
1:40:37
166
Willem Boukes
Zwolle
1:41:20
1:40:46
167
Pascal Coenen
Zeist
1:41:21
1:40:47
168
Jan Klaassen
Rucphen
1:41:35
1:41:01
169
Erik Ruiter
Venhuizen
1:42:00
1:41:08
170
Robby van de Vorst
Rosmalen
1:41:24
1:41:21
171
Roy van Wezel
's-Hertogenbosch
1:41:49
1:41:33
172
Joost Boelens
's-Hertogenbosch
1:41:49
1:41:33
173
Johan van Dijk
Cothen
1:42:06
1:41:39
174
Albert Tertoolen
Dordrecht
1:41:54
1:41:43
175
Erwin Francissen
Vlaardingen
1:42:26
1:41:51
176
Gert van den Velden
Just Run
1:42:58
1:41:52
177
Christian van Well
Dordrecht
1:42:20
1:42:12
178
Mike Kalksma
Alphen aan den Rijn
1:43:29
1:42:25
179
Daniel de Winter
Bergschenhoek
1:43:17
1:42:30
180
Gerben van As
Utrecht
1:43:15
1:42:35
181
Alfred Borgen
Maarn
1:43:02
1:42:47
182
Gertjan Snijders
Oud-Beijerland
1:43:40
1:43:01
183
Henk Zantvoord
Alphen aan den Rijn
1:44:09
1:43:07
184
Roland Rijsdijk
Rotterdam
1:44:04
1:43:15
185
Peter Alblas
Utrecht
1:44:00
1:43:21
186
Guus Berenschot
Vleuten
1:44:09
1:43:49
187
Marino Rodrigo
's-Hertogenbosch
1:44:16
1:43:52
188
Niels Aan de Brugh
Nijmegen
1:45:14
1:44:17
189
Marcel van der linden
Utrecht
1:45:26
1:44:30
190
Patrick Bosman
Runningschool
1:44:55
1:44:31
191
Peter meijer
Den Dolder
1:46:06
1:45:09
192
D van der Stelt
Abbenes
1:45:44
1:45:10
193
Stefhan van der sligte
Zwolle
1:45:41
1:45:11
194
Nico Alserda
Just Run
1:46:20
1:45:22
195
Diederik Hamelink
Amersfoort
1:46:32
1:45:23
196
Harrie Swarte
Leersum
1:45:54
1:45:23
197
Benjamin van Tiggelen
Dordrecht
1:46:12
1:46:07
198
Jerrik Figge
Leersum
1:47:09
1:46:17
199
Albert l' Istelle
Berkel en Rodenrijs
1:46:44
1:46:20
200
Eugene van der Pijll
Centraal Bureau voor de Statistiek
1:46:46
1:46:25
201
Arthur Willems
Almere
1:47:22
1:46:29
202
Erwin van weely
Krommenie
1:47:28
1:46:33
203
Ronald de Brouwer
Tilburg
1:47:14
1:46:36
204
Ewout Fanoy
Utrecht
1:47:48
1:46:40
205
Dennis de Haan
Houten
1:47:45
1:47:01
206
Yaron Wolf
Maasland
1:47:44
1:47:07
207
Leo Logister
Geleen
1:47:45
1:47:08
208
Paul Dirks
Heiloo
1:48:16
1:47:09
209
Erik Kleine
's-Gravenhage
1:47:59
1:47:26
210
Jan de Boer
Bergambacht
1:48:31
1:47:43
211
Peter Hammes
Sassenheim
1:48:20
1:47:48
212
Andrea Virati
Vlaardingen
1:48:01
1:47:52
213
Walter tesselhoff
Leersum
1:48:46
1:48:03
214
Gerard Dekker
Utrecht
1:48:09
1:48:06
215
Arjan de Groot
Leersum
1:49:15
1:48:21
216
Michel Kooijman
Runningschool
1:48:43
1:48:21
217
Ingar Luttik
Nebest
1:59:19
1:48:42
218
Martel Berends
Amersfoort
1:49:06
1:48:49
219
Eelco Bosboom
Utrecht
1:50:01
1:49:12
220
Peter Poelmann
Amersfoort
1:50:22
1:49:21
221
Alex Vlekken
Vlijmen
1:50:45
1:50:02
222
Jasper Harrewijn
Almere
2:00:39
1:50:19
223
Frank van der Linden
Centraal Bureau voor de Statistiek
1:50:32
1:50:19
224
Chris Steenbergen
Zwolle
1:51:10
1:50:36
225
Patrick van de Kraats
Hilversum
1:52:16
1:51:32
226
Tommy Tilborghs
Amsterdam
1:52:53
1:51:50
227
Vincent van welij
Amersfoort
1:52:55
1:51:53
228
Tommy Hamelink
's-Gravenhage
1:53:02
1:52:00
229
Hein de Bont
Drunen
1:53:03
1:52:18
230
Kees van 't Hoog
Renkum
1:53:35
1:52:56
231
Marcel Boelens
Haarlem
1:53:39
1:53:02
232
Jan-paul Schop
Rotterdam
1:54:16
1:53:08
233
Philip Steens
Krimpen aan den IJssel
1:54:17
1:53:09
234
Adriaan Kousemaker
Maarssen
1:54:54
1:53:43
235
Ben Echten
Amersfoort
1:54:15
1:53:58
236
Xander Echten
Hooglanderveen
1:54:17
1:54:03
237
Dick Kes
Dordrecht
1:54:21
1:54:13
238
John van Hamersveld
Amersfoort
1:56:06
1:55:18
239
Gerard Versteeg
Rosmalen
1:55:44
1:55:23
240
Rogier de Haan
Delft
2:06:17
1:55:34
241
Jordie de Graaf
Maarssen
1:56:44
1:56:25
242
Jan Bruintjes
Rijnsburg
1:57:15
1:56:44
243
Gerben Vonk
Sliedrecht
1:58:10
1:57:01
244
Marcel Brand
Runningschool
1:58:34
1:58:12
245
Michiel Post
Nebest
1:59:46
1:58:40
246
Charles van der Hoeven
Nebest
1:59:47
1:58:42
247
Pieter Post
Nebest
1:59:47
1:58:43
248
Arjen Meijer
Purmerend
2:00:57
2:00:00
249
Edwin Kling
Nistelrode
2:01:10
2:00:04
250
Jacques Valkenburg
Maarssen
2:01:14
2:01:03
251
Erik Deenen
Groningen
2:12:57
2:02:13
252
Corney Niemeijer
Hengelo Ov
2:03:13
2:02:22
253
René van den Berk
Veldhoven
2:13:27
2:02:49
254
Teun Vrolijk
De Vrolijke Loper
2:05:17
2:03:48
255
Jan van Capelleveen
Renswoude
2:06:50
2:06:09
256
Pieter Martens
Houten
2:08:16
2:07:36
257
Martin Heijblom
Waspik
2:11:54
2:11:08
258
Roelof Dekker
Valburg
2:12:03
2:11:34
259
Eric Lijs
Riel
2:13:13
2:12:13
260
Ber Willems
Tilburg
2:13:13
2:12:14
261
Fred Brouwer
Nebest
2:21:08
2:20:17
VROUW, LUCIFER: 16 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kirsten Ong
Ridderkerk
1:22:46
1:22:34
2
Marthe Lindenbergh
Utrecht
1:23:33
1:23:31
3
Ingrid Broeren
Runningschool
1:24:22
1:24:05
4
Mariska van der Vat
Amersfoort
1:24:23
1:24:15
5
Djoeke Donkers
Leusden
1:25:20
1:25:18
6
Petra Bothof
Alphen aan den Rijn
1:27:42
1:27:12
7
Judith Mooy
Alphen aan den Rijn
1:27:43
1:27:12
8
Kyna de Vries
Amstelveen
1:27:25
1:27:25
9
Karin Knopper
Amersfoort
1:28:44
1:28:35
10
Christel van den Eijnden
Krommenie
1:29:27
1:29:15
11
Marian Kil
Schiedam
1:29:27
1:29:27
12
Bernadette Jeremiasse
Huis ter Heide Ut
1:30:11
1:29:50
13
Maaike van den dungen
Utrecht
1:30:25
1:30:07
14
Eline Bavius
Zoetermeer
1:30:53
1:30:43
15
Annemarieke Spitzen
Winssen
1:31:28
1:31:20
16
Maud Goussaire
Haarlem
1:32:20
1:31:52
17
Graziella Longo
Rotterdam
1:31:55
1:31:55
18
Gonnie Janssens
Vught
1:32:58
1:32:53
19
Danielle Gorgels
Vught
1:32:59
1:32:56
20
Janneke Macnack
Heeze
1:33:12
1:33:10
21
Merit Kutsch Lojenga
Doorn
1:33:13
1:33:10
22
Romy van Hoevelaken
Scherpenzeel Gld
1:33:22
1:33:16
23
Judith Anema
Soest
1:33:40
1:33:37
24
Willemijn van Rijn
Arnhem
1:34:28
1:34:15
25
Michelle de Vos
Lopik
1:34:27
1:34:27
26
Janny Thomassen
Vaassen
1:34:47
1:34:40
27
Corine Rotteveel
Lisse
1:35:15
1:35:13
28
Anne Vermond
Utrecht
1:36:10
1:35:56
29
Ellen Vunderink
Wijk bij Duurstede
1:36:16
1:36:01
30
Pia Soetebier
Almere
1:36:18
1:36:18
31
Monique van Paassen
Wijk bij Duurstede
1:36:54
1:36:39
32
Toke Bezuijen
Sporten met Irene
1:38:09
1:37:43
33
Mariëlle Mees
's-Hertogenbosch
1:37:57
1:37:53
34
Saskia Gröninger
Oosteind
1:38:35
1:38:27
35
Astrid van den Biggelaar
Liempde
1:38:39
1:38:34
36
Marieke Kraan
Team Amazing
1:39:01
1:38:51
37
Lydia van den Hengel
Leusden
1:39:33
1:38:52
38
Carla van Lint
Wijk bij Duurstede
1:39:38
1:39:24
39
Ruurdje Procee
Utrecht
1:39:51
1:39:33
40
Esther de Heij
Centraal Bureau voor de Statistiek
1:39:45
1:39:41
41
Stephanie Koster
Amersfoort
1:41:34
1:41:32
42
Astrid de Blok
Nebest
1:42:23
1:41:48
43
Melissa kaat
Runningschool
1:42:12
1:41:51
44
Saskia Ploeg
Amersfoort
1:42:01
1:41:52
45
Monique Stolk-Jebbink
Berkel en Rodenrijs
1:42:12
1:41:54
46
Olga Kivits
Boxtel
1:42:08
1:42:03
47
Sophie Hazenberg
Leerdam
1:42:44
1:42:04
48
Monique Elstgeest
Voorhout
1:42:26
1:42:26
49
Charlotte Scherders
Eindhoven
1:43:02
1:42:33
50
Gerarda van Merkerk
Hengelo Ov
1:43:19
1:42:46
51
Noortje Gijsbertse
Rhenen
1:42:53
1:42:47
52
Julia Odekerken
Utrecht
1:43:10
1:42:54
53
Lieke Kempen
's-Gravenhage
1:43:55
1:43:41
54
Marieke Snoeks
's-Hertogenbosch
1:43:51
1:43:51
55
Alexandra Lingen
Schoonhoven
1:44:03
1:44:00
56
Karin van Gemeren
Zoetermeer
1:44:08
1:44:08
57
Zeynep Erdemir
Rotterdam
1:44:54
1:44:17
58
Cynthia Kluitmans
Just Run
1:44:17
1:44:17
59
Maria Haagsma
Utrecht
1:44:18
1:44:18
60
Thera van der Veen
Hilversum
1:44:51
1:44:24
61
Marieke van Dijk
Hilversum
1:44:52
1:44:25
62
Margot van Mill
Haarlem
1:44:55
1:44:29
63
Jeanet van der Horst
Amersfoort
1:44:45
1:44:37
64
Tineke den Oudsten
Maassluis
1:45:05
1:44:52
65
Marjolein Rajman-Haaksman
Tiel
1:46:47
1:46:12
66
Ingeborg Wever
Tiel
1:46:47
1:46:13
67
Daniëlle van Weely
Krommenie
1:46:31
1:46:31
68
Marieke Wolterbeek
Zeist
1:47:04
1:46:33
69
Eveline Smits
Heiloo
1:47:15
1:46:38
70
Mariëlle Spaans
Heiloo
1:47:20
1:46:41
71
Jeannette Krabshuis
Zwolle
1:46:45
1:46:45
72
Petra van Kranenburg
Zaandam
1:47:53
1:47:09
73
Else van Tiel
Utrecht
1:47:30
1:47:10
74
Andrea de Winkel-Koehof
Oud-Beijerland
1:47:22
1:47:15
75
Miriam van Dullemen
Zeist
1:47:35
1:47:20
76
Yvonne van der Salm
Alphen aan den Rijn
1:47:53
1:47:22
77
Alice Hagens
Rijnsburg
1:47:44
1:47:24
78
Saskia Domburg
Amersfoort
1:48:02
1:47:53
79
Mieke Barenbrug
Zwolle
1:48:06
1:47:58
80
Jose van Laar
Almere
1:47:59
1:47:59
81
Ricky Fox
Utrecht
1:48:36
1:48:03
82
Janneke Siers
De Meern
1:48:36
1:48:03
83
Sabine van den Bos
Baarn
1:48:22
1:48:22
84
Gretha Bakker
Sleeuwijk
1:49:28
1:48:52
85
Manja Herrebrugh
Utrecht
1:49:16
1:48:54
86
Aafke van der Heijden
Utrecht
1:49:40
1:48:59
87
Maartje Dijkers
Amsterdam
1:49:40
1:49:00
88
Judy van de Wetering
Liempde
1:49:09
1:49:04
89
Astrid Hijlkema
Maarsbergen
1:49:27
1:49:11
90
Josine Bossink
Holten
1:49:22
1:49:18
91
Marion Kuper
Sporten met Irene
1:49:49
1:49:23
92
Iris van der Meer
Sporten met Irene
1:49:50
1:49:25
93
Annemiek de Boer
Nieuwleusen
1:50:06
1:49:38
94
Elizabeth Kroeze
Beesd
1:50:18
1:49:39
95
Janneke Vervelde
Heiloo
1:50:27
1:49:48
96
Christianne Biesheuvel
Gorinchem
1:50:30
1:49:54
97
Gabriëlla Rietmeijer
Alphen aan den Rijn
1:50:21
1:50:03
98
Janine Brussee
Arnhem
1:50:22
1:50:03
99
Tamara van Wijk
Utrecht
1:50:23
1:50:07
100
Joyce Freriks
Almere
1:50:17
1:50:17
101
Amarins de Boer
Almere
1:50:38
1:50:18
102
Tanja Laging
Rotterdam
1:50:41
1:50:23
103
Marieke de Haan
Utrecht
1:51:06
1:50:24
104
Thea van Lier
Amersfoort
1:51:02
1:50:54
105
Anita van Klaveren
Hoogland
1:51:03
1:50:55
106
Chantal Melser
Centraal Bureau voor de Statistiek
1:51:24
1:51:01
107
Gwen de Jong
Centraal Bureau voor de Statistiek
1:51:24
1:51:02
108
Karin Schat
Ingen
1:51:17
1:51:04
109
Ivonne Bouwmeester
Voorhout
1:52:05
1:51:43
110
Willemien Juijn
Bilthoven
1:51:58
1:51:44
111
Ilona Janssen
Helmond
1:52:03
1:51:57
112
Pien Gokemeijer
Utrecht
1:52:31
1:52:01
113
Lizzie belt
Hoogland
1:52:11
1:52:02
114
Esther Huls
Runningschool
1:52:24
1:52:03
115
Paula van Dijk
Amersfoort
1:52:33
1:52:23
116
Carolien van der Bos
Julianadorp
1:52:52
1:52:40
117
Monique Marquenie
Leiden
1:53:45
1:53:20
118
Debbie Dijkstra
Voorhout
1:53:46
1:53:21
119
Esther van den Barg
Amersfoort
1:53:27
1:53:22
120
Lia de Mare
Houten
1:53:44
1:53:34
121
Annelies Schellinger
Leersum
1:54:17
1:53:36
122
Jantine van Vianen
Dordrecht
1:54:17
1:53:41
123
Jeannette Kok
Ospel
1:54:20
1:53:46
124
Josie van Alebeek
Utrecht
1:54:22
1:53:58
125
Mirjam Rinkema
Wijk bij Duurstede
1:54:18
1:54:06
126
Peggy Offermans
Voorhout
1:54:56
1:54:32
127
Gerritsina Boer
Hoevelaken
1:54:55
1:54:42
128
Nga Dijkstra
Hoevelaken
1:54:55
1:54:43
129
Maria Smedts
Runningschool
1:55:23
1:55:04
130
Merula Lunneker
Zeist
1:55:42
1:55:27
131
Ivonne van Barneveld
Hoogland
1:56:53
1:56:42
132
Joselle toledo
Elshout
1:57:37
1:57:09
133
Monique Jonkers
Nederweert
1:57:15
1:57:10
134
Janneke van Rietschoten
Almere
1:57:11
1:57:11
135
Marion Schuur
Sporten met Irene
1:58:12
1:57:44
136
Caro Drieenhuizen
Amsterdam
1:58:14
1:57:48
137
Annelies Okkers
Drunen
2:00:05
1:59:34
138
Irene Ris
Sporten met Irene
2:00:00
1:59:37
139
Marleen van de Wetering
Drunen
1:59:40
1:59:40
140
Nelleke van Dijk
Oud-Beijerland
2:00:55
2:00:46
141
Annet Super
Utrecht
2:01:18
2:00:49
142
Silvia Vogelzang
Vleuten
2:01:27
2:00:57
143
Mirjam Altena
Leiden
2:01:39
2:01:07
144
Silvy Meuwissen
Houten
2:01:51
2:01:10
145
Chantalle van Bentum
Houten
2:01:52
2:01:11
146
Ilse Russcher
Groningen
2:02:57
2:02:14
147
Laura brands
Houten
2:02:57
2:02:14
148
Yvonne van Dam
Leersum
2:03:11
2:02:49
149
Andrea van der Werf
Hoogland
2:03:02
2:02:52
150
Marleen le Cessie
Amersfoort
2:03:03
2:02:53
151
Tatiana Zori
Runningschool
2:04:11
2:03:48
152
Claire Houweling
Runningschool
2:04:10
2:03:48
153
Evelien Vlastuin
Rhenen
2:05:05
2:04:23
154
Angelique van Zijl
Zwaag
2:05:25
2:05:07
155
Agnes van den Dool
Utrecht
2:05:33
2:05:12
156
Marita Werkhoven
Den Dolder
2:05:24
2:05:12
157
Charlotte Smit
Den Dolder
2:05:25
2:05:14
158
Marije Broekhuizen
Den Haag
2:06:47
2:06:10
159
Imke Vogelaar
Rotterdam
2:06:47
2:06:11
160
Anita Damen
Wijk bij Duurstede
2:07:12
2:06:36
161
Marian van den Brink
Wijk bij Duurstede
2:07:13
2:06:38
162
Marja van Rijn
De Vrolijke Loper
2:08:18
2:08:18
163
Andrea Wielens
Apeldoorn
2:08:30
2:08:20
164
Brigitta van Huët
Nieuw-Vennep
2:08:59
2:08:44
165
Cecile van esbroeck
Bergen op Zoom
2:09:11
2:08:52
166
Maaike van der Heide
Leiden
2:10:59
2:10:26
167
Kyra Schafraad
Nebest
2:11:06
2:10:31
168
Mandy Bootsma
Strijen
2:12:47
2:12:16
169
Nicole Schoevaars
De Vrolijke Loper
2:13:37
2:13:37
170
Van der Lee
Schiedam
2:18:16
2:17:47
171
Laura Fukkink
Drunen
2:19:33
2:19:06
172
Melanie Mul
Zoetermeer
2:20:48
2:20:22
173
Elizabeth van Olphen
Alphen aan den Rijn
2:20:49
2:20:23
174
Esther Droppert
De Vrolijke Loper
2:24:47
2:24:47
MAN, MOENEN: 26 KM T
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Niels Baljet
Rotterdam
1:50:28
1:50:25
2
Rik Wolswinkel
Woudenberg
1:51:13
1:51:11
3
Ton Hettema
Rotterdam
1:58:51
1:58:49
4
Ron de Heij
Centraal Bureau voor de Statistiek
2:02:04
2:02:01
5
Mark Dekker
Utrecht
2:07:05
2:07:00
6
Andre Boel
's-Hertogenbosch
2:08:33
2:08:30
7
Bart Pinkse
Rosmalen
2:08:41
2:08:38
8
Remco vetter
Driebergen-Rijsenburg
2:09:17
2:09:11
9
David Rijks
's-Gravenhage
2:09:34
2:09:24
10
Danny Baris
Rhoon
2:09:44
2:09:38
11
Tim Blatter
Bilthoven
2:09:58
2:09:49
12
Gerard Odijk
Schalkwijk
2:11:20
2:10:52
13
Stefan Hoogvliet
Utrecht
2:11:48
2:11:39
14
Jasper Bannenberg
Wageningen
2:12:25
2:12:17
15
Yuri Boskamp
Centraal Bureau voor de Statistiek
2:13:48
2:13:44
16
Ron Meulenberg
Leersum
2:15:48
2:15:32
17
Barry van Leeuwen
Voorhout
2:16:15
2:15:46
18
Sander Rutte
Gouda
2:16:51
2:16:44
19
Gerwin Grit
Rotterdam
2:16:58
2:16:51
20
Arjan Ket
De Meern
2:18:05
2:17:54
21
Frank van Roekel
Veenendaal
2:19:29
2:18:53
22
Jeroen Weber
Voorhout
2:19:57
2:19:57
23
Jeroen BROEKEMA
Driebergen-Rijsenburg
2:20:41
2:19:59
24
Wouter van Huis
Amsterdam
2:21:21
2:21:13
25
Bas de Kruyff
Houten
2:21:26
2:21:25
26
Hennie van Wamel
Boven-Leeuwen
2:23:28
2:23:23
27
Frits Berkhout
Rotterdam
2:24:23
2:24:08
28
Bart de Vries
Amstelveen
2:24:47
2:24:03
29
Peter Kegel
Kamerik
2:24:58
2:24:41
30
Imke Peter Boeve
Leersum
2:25:00
2:24:41
31
Angelo cara
Dalem
2:25:23
2:25:17
32
Herbert van Zeijts
Harderwijk
2:25:38
2:25:01
33
Erik van Hell
Hoogland
2:26:07
2:26:01
34
Michel Nieswaag
Uitgeest
2:27:02
2:26:36
35
Harrie Lantinga
Wijk bij Duurstede
2:27:05
2:26:44
36
Frank van Westerop
Heerhugowaard
2:27:07
2:26:27
37
Niels Roessink
Oene
2:27:08
2:26:53
38
Sjaak Kruiswijk
Wageningen
2:27:16
2:26:56
39
Marnix Kuling
Beek-Ubbergen
2:27:49
2:27:19
40
Glenn Buitenhuis
Wormerveer
2:28:05
2:27:41
41
Bart ter Huurne
Utrecht
2:28:07
2:27:57
42
Edward Jacobs
Wageningen
2:28:21
2:28:00
43
Hidde Engelberts
Rotterdam
2:28:45
2:28:36
44
Bart Briedé
Woerden
2:28:47
2:28:30
45
Rob Joustra
Noordwijk Zh
2:29:11
2:29:06
46
Sjaak Bijl
Pijnacker
2:29:11
2:28:58
47
Bart van Berlo
Helmond
2:29:42
2:29:34
48
Wim Wennekes
Team Amazing
2:31:19
2:31:11
49
Gerben Woordes
Leersum
2:31:27
2:30:52
50
Rick Huisman
Hoorn Nh
2:31:33
2:31:07
51
Mark Veenstra
Delft
2:32:01
2:31:41
52
Herco van Barneveld
Driebergen
2:32:11
2:31:59
53
Van Nuland
Bunnik
2:32:25
2:32:05
54
Lennart Jongeneel
Amsterdam
2:32:43
2:32:30
55
Freek van den Wildenberg
Utrecht
2:32:49
2:32:29
56
Ron Fredriks
Eck en Wiel
2:32:49
2:32:36
57
Marijn Willeboordse
De Meern
2:32:52
2:32:44
58
Ronald Pauw
Woerden
2:33:30
2:33:11
59
Ivo Gorissen
Centraal Bureau voor de Statistiek
2:33:57
2:33:52
60
Wout Peters
Utrecht
2:33:58
2:33:44
61
Paul van Buren
Capelle aan den IJssel
2:34:56
2:34:27
62
Addie van der Vleuten
Best
2:35:02
2:34:34
63
Kjeld van Hees
Utrecht
2:35:05
2:34:29
64
Jan Willem Doelman
Woudenberg
2:35:15
2:34:49
65
Martijn Lunneker
Zeist
2:35:24
2:34:52
66
Alex Boshuizen
Beverwijk
2:35:39
2:34:59
67
Sander Gorter
Utrecht
2:35:48
2:35:26
68
Henk-Jan Osse
Voorhout
2:35:55
2:35:25
69
Wout Duyndam
Katwijk Zh
2:36:12
2:35:55
70
Maarten de Zwart
Katwijk Zh
2:36:12
2:35:58
71
Kees Klerx
Vlijmen
2:36:25
2:36:09
72
Joost Kuijt
Baarn
2:37:07
2:36:23
73
Marcel Bohmer
Eindhoven
2:37:08
2:36:45
74
Edwin Smit
Zwolle
2:37:09
2:36:47
75
Sebastiaan Kruijk
Utrecht
2:38:19
2:37:58
76
Luc smit
Utrecht
2:38:42
2:38:19
77
Andre Corijn
Katwijk Zh
2:38:50
2:38:33
78
Bert Drent
Kesteren
2:39:09
2:38:47
79
Eugene Driessen
Nijmegen
2:39:56
2:39:45
80
Sjoerd van Hemert
Apeldoorn
2:41:49
2:41:13
81
Peter de Koning
Huizen
2:42:58
2:42:12
82
Rene Haveman
Haarlem
2:42:59
2:42:12
83
Tjeerd Schoonheim
Drunen
2:43:36
2:43:00
84
Eric Hoogerbrug
Aalten
2:43:40
2:43:08
85
Erik Renes
Leersum
2:43:40
2:43:04
86
Peter Siderius
Maarssen
2:43:46
2:43:22
87
Ron Theunissen
Eindhoven
2:44:17
2:43:25
88
Sander Timmers
Breda
2:45:03
2:44:20
89
Jeroen Merckens
Breda
2:45:15
2:44:31
90
Jan-Albert Verveda
Arnhem
2:46:37
2:45:48
91
Martin Vervoorn
Amersfoort
2:46:52
2:46:01
92
Robert monteban
Almere
2:47:36
2:46:47
93
Joost Krijnen
Loosdrecht
2:47:40
2:46:52
94
Bram Ekels
Salomon
2:48:37
2:48:14
95
John van Brugge
Just Run
2:48:45
2:48:25
96
Michel Molijn
Capelle aan den IJssel
2:50:37
2:50:09
97
Pascal Hogenbirk
Capelle aan den IJssel
2:50:37
2:50:10
98
Frank hollander
Ochten
2:50:51
2:50:28
99
Frank Seubring
Amersfoort
2:50:54
2:50:26
100
Frans Groenendijk
Gorinchem
2:51:22
2:50:41
101
Rutger van Zonneveld
Doorn
2:52:02
2:51:27
102
William Verblauw
Leusden
2:53:06
2:52:35
103
Michel Bakker
Benschop
2:53:18
2:52:32
104
René van der Valk
Twello
2:53:19
2:52:34
105
Henk Groen
Sneek
2:55:24
2:54:51
106
Rinus Krijger
Drunen
2:55:37
2:55:19
107
Rob Plijnaar
Groenekan
2:55:40
2:55:15
108
Jan de Groot
Waalwijk
2:55:59
2:55:36
109
Rients van Buren
Haarlem
2:56:55
2:56:15
110
Johnny Dooms
Terneuzen
2:58:27
2:57:45
111
Edwin Berendsen
Team Amazing
3:00:30
3:00:14
112
Sander Jordans
Rozendaal
3:00:52
3:00:01
113
Kevin van Niele
Monnickendam
3:01:36
3:00:59
114
Steffen Humer
Kattendijke
3:01:56
3:01:42
115
Martin Kievits
Zierikzee
3:01:58
3:01:45
116
Ed Brouwer
Soesterberg
3:02:22
3:02:14
117
Peter Veldhuijsen
Voorhout
3:02:25
3:02:00
118
Peter Prins
Purmerend
3:02:26
3:01:47
119
Dick Plugge
Oegstgeest
3:02:27
3:01:57
120
Peter de la Mar
Zeist
3:03:58
3:03:51
121
Kees Willemen
Rucphen
3:09:12
3:08:39
122
Misja van Esch
Roosendaal
3:09:13
3:08:38
123
Henk van Omme
Gorinchem
3:09:45
3:09:04
124
Wim Gerritsen
Gorinchem
3:09:45
3:09:04
125
Rob van Zijl
Zwaag
3:10:00
3:09:12
126
Mark Vernooij
Utrecht
3:11:27
3:11:03
127
Joop Terwiel
Schiedam
3:14:12
3:13:54
128
Hans Verbeek
De Vrolijke Loper
3:15:08
3:14:22
129
Michiel Wientjes
Breukelen Ut
3:19:10
3:18:18
130
Thomas van der Kolk
Nebest
3:20:41
3:20:29
131
Anne Brouwer
Hengelo Ov
3:23:22
3:22:44
132
Jo Nijsen
Oud-Beijerland
3:24:36
3:24:06
133
Onno Achterberg
De Vrolijke Loper
3:32:08
3:31:18
134
Niels Broerse
De Bilt
3:35:35
3:35:32
VROUW, MOENEN: 26 KM T
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Geranne Molenaar
Volendam
2:15:21
2:15:17
2
Sigrid Martin
Centraal Bureau voor de Statistiek
2:21:28
2:21:24
3
Miranda van der Kooij
Doorn
2:24:26
2:24:22
4
Marije Bekke
Bilthoven
2:29:57
2:29:38
5
Daisy Hombergen
Doorn
2:33:57
2:33:48
6
Sascha den Oudsten
Maassluis
2:34:57
2:34:13
7
Anouk den Oudsten
Maasland
2:34:57
2:34:13
8
Margret wortel
Heiloo
2:35:02
2:34:36
9
Ursula Sikkens
Nijmegen
2:35:41
2:35:32
10
Pauline van Norden
Schoonhoven
2:38:24
2:37:53
11
Acacia Falkena
Amersfoort
2:40:43
2:40:31
12
Hilde Tempel
Hierden
2:41:52
2:41:16
13
Rebecca de Groot
Rotterdam
2:43:54
2:43:37
14
Marlies van der meulen
Maarsbergen
2:46:57
2:46:06
15
Bets Gerritsen
Wijk bij Duurstede
2:47:04
2:46:52
16
Monique kaika
Leersum
2:49:03
2:48:49
17
Kim Santra
Ede Gld
2:49:04
2:48:29
18
Tina van der Vyver
Maarn
2:50:07
2:49:16
19
Sandra peters
Baarn
2:50:38
2:50:35
20
Barbara Vermeij-Kiendl
Zeist
2:50:59
2:50:27
21
Moniek van der Meer
Rotterdam
2:51:39
2:50:49
22
Zeynep Taspinar
Hooglanderveen
2:56:01
2:55:35
23
Dominique van Gils
Den Hout Nb
3:00:51
3:00:00
24
Margreet Vermeer
Oegstgeest
3:02:26
3:01:59
25
Carola van Tol
Voorhout
3:02:26
3:01:59
26
Hatje Keskin
Amersfoort
3:02:59
3:02:34
27
Claudia Rooimans
Brielle
3:03:26
3:02:46
28
Sharon boyle
Amsterdam
3:03:55
3:03:22
29
Henriette Afman
Zeist
3:03:58
3:03:49
30
Jolanda Snelders
Helmond
3:06:04
3:05:49
31
Vera Lagerburg
Utrecht
3:09:00
3:08:12
32
Gemma Hereijgers
Bosschenhoofd
3:09:12
3:08:37
33
Sylvia Vermeulen
Gorinchem
3:09:43
3:09:03
34
Astrid van der Born
Schoonhoven
3:10:00
3:09:28
35
Joke van Paassen
Rockanje
3:17:15
3:16:36
36
Gemmeke Caron
Bergambacht
3:19:04
3:18:30
37
Petra Matthey
Rotterdam
3:19:17
3:18:27
38
Karin Klerk
Austerlitz
3:20:05
3:19:53
39
Marion Dijksma
Gorinchem
3:23:52
3:23:14
40
Annie de Pauw
Drunen
3:25:29
3:25:10
41
Angelina den Harder
's-Hertogenbosch
3:28:12
3:27:50
42
Ingrid Achterberg
De Vrolijke Loper
3:32:08
3:31:20
43
Mandy Boon
Gorinchem
3:33:43
3:33:05
44
Sandra De Vreugd
Apeldoorn
3:42:42
3:42:20
MAN, HELSE 36 KM TRA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maarten Hendriks
Flums
2:33:45
2:33:41
2
Martijn Klaasse
Gouda
2:41:19
2:41:17
3
Benny Poppe
Etten-Leur
2:41:34
2:41:31
4
Markus Hamacher
Jüchen
2:50:03
2:49:53
5
Leon Persoon
Rotterdam
2:56:34
2:56:10
6
Michael van Wegen
Amersfoort
2:57:06
2:57:02
7
Vincent Bloem
Utrecht
2:58:37
2:58:33
8
Tim Kleinloog
Utrecht
3:04:19
3:04:16
9
Marc Voorn
Leusden
3:04:59
3:04:55
10
Raoul Nielen
Rotterdam
3:06:38
3:06:16
11
Frank van Boxtel
Arnhem
3:07:30
3:07:26
12
Martijn Klein Gebbink
Utrecht
3:08:04
3:07:58
13
Jan van Gendt
Elst Gld
3:09:01
3:08:45
14
Niels Weertman
Utrecht
3:10:29
3:10:02
15
Geert-Jan Mols
's-Gravenhage
3:11:35
3:11:26
16
André Postema
Maastricht
3:12:08
3:11:57
17
Freek de Best
Heumen
3:14:01
3:13:45
18
Coen van Schie
Zoetermeer
3:14:07
3:13:43
19
Willem Dekkers
Etten-Leur
3:15:00
3:14:55
20
Mark Groote Bromhaar
Utrecht
3:15:37
3:15:32
21
Eric Elich
Gouda
3:15:59
3:15:36
22
Bob Lawende
Rotterdam
3:16:32
3:16:12
23
Maarten de Geus
Leidschendam
3:19:12
3:19:07
24
Nick Currie
Utrecht
3:20:05
3:19:47
25
Van Hoof
Amerongen
3:21:24
3:21:14
26
Marcel Peschier
Ermelo
3:22:23
3:22:14
27
Corné van Beek
Etten-Leur
3:23:04
3:23:00
28
Marcel van Garderen
Den Dolder
3:23:06
3:22:44
29
Erwin van Harten
Rotterdam
3:23:11
3:23:05
30
Marc Weerdenburg
's-Hertogenbosch
3:23:56
3:23:44
31
Hennie van der Horst
Den Dungen
3:24:08
3:23:59
32
Bas Dunnebier
Nootdorp
3:25:03
3:24:54
33
Rene Biesterbos
Boxtel
3:25:22
3:25:14
34
Michiel Elich
Zeist
3:26:05
3:25:41
35
Stef Verhagen
Bergambacht
3:26:05
3:25:50
36
Rudolf van Zelst
Heiloo
3:27:06
3:26:50
37
Karel Hageman
Singletrack Addicts
3:27:23
3:27:09
38
Mark Meinema
Doetinchem
3:28:28
3:28:14
39
Erwin de Mare
Houten
3:29:19
3:29:12
40
Jan van der Meer
Waddinxveen
3:30:28
3:30:16
41
Ron Dijkhuizen
Chaam
3:32:04
3:31:45
42
Mark Huizing
Amsterdam
3:32:41
3:32:21
43
Robert Nujic
Amsterdam
3:32:48
3:32:34
44
Keith McCrae
Utrecht
3:32:53
3:32:38
45
Joost Breedeveld
Heiloo
3:33:37
3:33:22
46
Berto Iprenburg
Scherpenzeel Gld
3:39:05
3:38:43
47
Harm Jan van Garderen
Den Dolder
3:39:06
3:38:43
48
Theo Berkhof
Amerongen
3:39:55
3:39:30
49
Jasper Mooij
Renswoude
3:40:53
3:40:26
50
Stephan Driessen
Zwolle
3:41:24
3:41:05
51
Marcel Tunderman
Den Bommel
3:41:44
3:41:18
52
Vincent Janssen
Duiven
3:44:06
3:43:50
53
Jeroen Pas
Arnhem
3:45:00
3:44:44
54
Edwin Brouwer
Houten
3:46:31
3:46:16
55
Dirk de Groot
Rotterdam
3:46:51
3:46:26
56
Pieter Mooijman
Utrecht
3:48:37
3:48:28
57
Eduard Vossebeld
Holten
3:49:00
3:48:53
58
Alex Schaap
Valkenburg Zh
3:53:37
3:53:30
59
Rob Zandbergen
Rijnsburg
3:53:39
3:53:32
60
Robert van der Rijst
Maarn
3:56:39
3:56:20
61
Pieter de Beijer
Nieuwerkerk ad IJssel
3:57:07
3:56:53
62
Leendertjan Groeneveld
Strijen
3:57:33
3:57:13
63
Rob Smit
Vlaardingen
4:00:27
4:00:19
64
Ton Vlasveld
Austerlitz
4:00:53
4:00:37
65
Pieter van Rossum
Lopik
4:02:11
4:01:53
66
Dennis Creemers
Velden
4:06:38
4:06:26
67
Bram Willemse
Amsterdam
4:07:11
4:06:44
68
Cilvion van den Heuvel
Maarn
4:08:53
4:08:53
69
Steven van 't Schip
Woerden
4:10:53
4:10:46
70
Eelco Fortuin
Strijen
4:11:41
4:11:19
71
Folkert de Jong
Utrecht
4:17:26
4:17:01
72
Mark Mooy
Alphen aan den Rijn
4:17:56
4:17:35
73
André ter Mull
Lelystad
4:19:19
4:19:09
74
Rene van der Smitte
Amersfoort
4:20:21
4:20:04
75
Harry Jansen
Amsterdam
4:20:36
4:20:15
76
Li Gielen
Elst Gld
4:26:11
4:25:58
77
Juriaan Bleij
Woerden
4:35:21
4:34:57
78
Bas de Jong
De Bilt
4:39:27
4:39:16
VROUW, HELSE 36 KM TRA
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Leontien waaijer
Doorn
3:20:15
3:20:07
2
Diana Iprenburg
Scherpenzeel Gld
3:21:09
3:20:47
3
Sanne Heymann
Veenendaal
3:22:38
3:22:33
4
Petra Domhof
Harreveld
3:30:53
3:30:38
5
Christel Muis
Vlaardingen
3:33:51
3:33:34
6
Manolito Hulsebos
Salomon
3:34:18
3:34:08
7
Tessa Striekwold
Utrecht
3:38:47
3:38:38
8
Denise de Beer
Doorn
3:44:08
3:43:52
9
Ingrid Klop
Schiedam
4:04:06
4:03:58
10
Linda Wubben
Gorinchem
4:07:57
4:07:47
11
Angela de Wild
Zeist
4:12:17
4:12:04
Vragen over de uitslag: info@ox-max.com
www.uitslagen.nl
04-10-2017 12:44