Uitslagenlijst Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug
Doorn - Zondag 1 oktober 2017
MAN, DROMMEL: 8 KM T
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Roel Rijkers
De Vrolijke Loper
43:19
43:15
10
Arthur Pelikaan
Driebergen
47:09
46:48
13
Richard van den Heuvel
Goirle
49:51
49:41
14
Jan-Ernst Sandifort
Driebergen-Rijsenburg
49:52
49:44
15
Jorrit Krapels
Leidschendam
49:53
49:33
17
Etienne van Hemert
Oud-Beijerland
50:50
50:41
19
Erik Verboon
Alphen aan den Rijn
51:32
50:55
20
Rutger Uithol
Alphen aan den Rijn
51:33
51:08
24
Frans van Aurich
Wijk bij Duurstede
52:52
52:24
25
Rob Houwaart
Alphen aan den Rijn
52:54
52:18
28
Gerard Rewijk
Alphen aan den Rijn
53:11
52:44
32
Branko van der Woude
Maassluis
53:32
53:14
34
Hubert Zandvliet
Rijnsaterwoude
53:42
53:10
35
Misha Krijgsman
Schalkwijk
54:03
53:40
37
Anthoon Bakker
Alphen aan den Rijn
55:23
54:46
38
Henk Veldhuizen
Maarsbergen
55:28
55:06
40
Paul Tuinenburg
Alphen aan den Rijn
57:27
56:42
42
Klaas Regts
Alphen aan den Rijn
57:58
57:14
43
Dennis van Homoet
Dordrecht
58:56
58:17
45
Ad vd Griend
Zuid-Beijerland
1:02:11
1:01:52
52
Kees de Haan
's-Gravenhage
1:06:04
1:05:57
53
Johan de Greef
Rijswijk Zh
1:06:04
1:05:59
54
Pierre Peres-Labourdette
Maarssen
1:06:23
1:06:05
56
John Maertzdorf
Alphen aan den Rijn
1:06:50
1:06:06
57
Dominique Matthijssen
Zaandam
1:07:13
1:06:29
59
Rob Sleeking
De Vrolijke Loper
1:09:00
1:08:51
61
Jeroen van Schaik
Wijk bij Duurstede
1:13:33
1:13:04
VROUW, DROMMEL: 8 KM T
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Hilde Keuning
Centraal Bureau voor de Statistiek
39:30
39:27
3
Sanne Bouman van der Veen
Utrecht
39:30
39:02
4
Yvonne Huis in 't Veld
Doorn
41:41
41:37
6
Viola van der Linden
Drunen
43:23
43:22
12
Dionne van der Veen
Huissen
49:00
48:33
14
Marjolijn Schoemans
Utrecht
50:26
50:19
17
Miranda Visscher
Hoevelaken
51:01
50:26
18
Kim de Bruin
Centraal Bureau voor de Statistiek
51:07
50:51
19
Charlotte Hooijer
Hoevelaken
51:21
50:45
21
Sabien van der Schoot
Maarssen
51:44
51:35
23
Wieke POT
Driebergen-Rijsenburg
52:26
52:13
25
Pien Tjeenk Willink
Amsterdam
53:22
52:56
29
Yvonne van Niftrik
Utrecht
54:10
53:44
33
Marloes van Nistelrooij
Nuland
55:05
54:32
34
Anita Vonk
Alphen aan den Rijn
55:20
54:45
35
Esther Scherrenburg
Alphen aan den Rijn
55:21
54:46
36
Martijntje Holscher
Amersfoort
55:24
54:59
37
Yvette Verboon-Duiker
Alpen aan den Rijn
55:25
55:05
38
Marlise Sturzenegger
Drunen
56:26
56:08
39
Jacintha Hemmers-de Wilde
Nijkerk Gld
56:27
55:53
40
Carreen Keijzer
Alphen aan den Rijn
56:48
56:25
45
Rosan van der Werf
Alphen aan den Rijn
57:59
57:15
47
Monica Tillemans-de Boer
Runningschool
58:50
58:33
48
Patricia Waardijk
Alphen aan den Rijn
59:45
59:03
50
Monique Hogervorst
Wateringen
59:59
59:27
51
Janneke van den Hooff
Soesterberg
1:00:14
59:33
53
Carmen Schaap
De Vrolijke Loper
1:00:28
1:00:13
59
Ika Lampe
Driebergen-Rijsenburg
1:01:22
1:01:01
62
Marlies van der Niet
Utrecht
1:02:16
1:01:47
63
Simin Fredriks
Eck en Wiel
1:02:46
1:02:07
65
Nancy Valies
Capelle aan den IJssel
1:03:35
1:02:52
66
Monique Krijnen
De Vrolijke Loper
1:03:37
1:03:26
68
Fonny Pasma
Wijk bij Duurstede
1:03:43
1:03:03
73
Harmanna van Dalen
De Vrolijke Loper
1:05:47
1:05:40
74
Irene van den Brink
Rijswijk Zh
1:05:54
1:05:47
80
Fenna Hochstenbach
Nijmegen
1:07:33
1:06:44
81
Heleen van Nistelrooij
Ravenstein
1:07:38
1:07:05
86
Daphne Krijgsman
Schalkwijk
1:08:25
1:08:01
87
Cindy van Lieshout Eman
Amstelveen
1:08:56
1:08:16
88
Marian Kosterman
Wijk bij Duurstede
1:09:16
1:08:53
89
Charlotte Hayden
Hoofddorp
1:10:21
1:09:45
90
Mariska Kouijzer
Leidschendam
1:11:47
1:11:15
92
Zwantine Boer
Alphen aan den Rijn
1:11:49
1:11:09
93
Marry Tuinenburg
Alphen aan den Rijn
1:11:56
1:11:11
94
Wanda de Loper
Alphen aan den Rijn
1:11:57
1:11:11
97
Sylvia van Schaik
Wijk bij Duurstede
1:14:04
1:13:33
98
Marianne Tollenaar
Ede Gld
1:14:20
1:13:49
101
Daphne groeneweg
De Vrolijke Loper
1:20:55
1:20:41
102
Cp kuipers boekhout
Voorburg
1:21:04
1:20:49
MAN, LUCIFER: 16 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Jeroen Zuiderduin
Zoetermeer
1:13:20
1:13:18
7
Maarten Bloem
Centraal Bureau voor de Statistiek
1:14:20
1:14:14
8
Hilbert Jonker
Driebergen-Rijsenburg
1:14:56
1:14:36
10
Mar-Hein van de Wiel
Nieuwkuijk
1:14:54
1:14:52
13
Leo van Kampen
's-Gravenhage
1:15:48
1:15:43
14
Jelle Neeft
Huis ter Heide Ut
1:15:46
1:15:43
15
Martin Wijker
Singletrack Addicts
1:16:23
1:16:14
17
Joost Kutsch Lojenga
Leiden
1:16:29
1:16:26
23
Ruud de Smit
's-Gravenhage
1:18:20
1:18:10
28
Florian Koopmans
Driebergen-Rijsenburg
1:19:19
1:19:14
30
Rien van de Kraats
Elst Ut
1:19:58
1:19:51
31
Djörn Eversteijn
's-Gravenhage
1:20:12
1:19:59
33
Wijnand bavius
's-Gravenhage
1:20:21
1:20:16
35
Niels de Sonnaville
Maarssen
1:22:01
1:21:34
36
Robert Frank Houbaer
Amsterdam
1:21:56
1:21:36
38
Edwin van der Lee
Maassluis
1:22:43
1:22:29
40
Frank Keukens
Team Amazing
1:23:00
1:22:32
43
Richard Geijteman
Purmerend
1:24:01
1:23:57
44
Jeroen van Vuuren
Amsterdam
1:24:57
1:24:00
45
Martin van der Wijk
's-Gravenhage
1:24:29
1:24:16
46
Edwin van der Graaf
Capelle aan den IJssel
1:25:07
1:24:40
48
Jurgen van Teeffelen
Driebergen-Rijsenburg
1:25:38
1:25:22
49
Matthijs Brunsting
Boskoop
1:25:33
1:25:28
50
Gerard van Beek
Amersfoort
1:26:26
1:25:39
53
Albert Poortinga
Zoeterwoude
1:26:09
1:25:46
56
Jeroen van Kesteren
Veenendaal
1:27:24
1:26:42
58
Duc Binh Nguyen
Runningschool
1:27:30
1:26:56
62
Jan van Tol
Alphen aan den Rijn
1:28:29
1:27:32
68
Cuno Spaan
Driebergen-Rijsenburg
1:28:17
1:28:07
70
Maarten Borgdorff
Culemborg
1:28:26
1:28:21
73
Robbert van den Bulk
Nebest
1:29:41
1:28:32
75
Bart van der Ploeg
's-Gravenhage
1:29:53
1:29:15
77
Martijn de Roos
's-Gravenhage
1:29:48
1:29:45
79
Richard van Sluis
Amersfoort
1:30:07
1:29:54
82
Arjan van der Weijde
Dordrecht
1:30:18
1:30:15
86
Albert-Jan Francissen
's-Gravenhage
1:31:32
1:30:57
92
René Feldmann
Runningschool
1:31:50
1:31:28
93
Erik van den Bosch
Sassenheim
1:32:16
1:31:39
94
Coen van der Graaf
Rotterdam
1:32:23
1:31:53
101
Marcel de Jong
Runningschool
1:33:45
1:33:24
109
Antoine Westerman
Oostvoorne
1:34:47
1:34:19
110
Harald Buitenweg
Zoetermeer
1:35:19
1:34:35
112
Geert-Jan Verduijn
Millingen aan de Rijn
1:35:12
1:35:09
113
Andre van Mourik
Langbroek
1:35:47
1:35:12
115
Ronald van steeg
Maassluis
1:36:31
1:35:18
118
Hans Kooi
Wijk bij Duurstede
1:36:56
1:35:45
120
Marcel Luiten
's-Gravenhage
1:36:30
1:36:07
123
Danny Pelle
Alphen aan den Rijn
1:37:43
1:36:41
125
Mark Klein
Wijk bij Duurstede
1:37:46
1:37:01
132
Robin van Nieuwkerk
Houten
1:38:31
1:37:32
133
Ramon van de Schoot
Houten
1:38:31
1:37:32
134
Niels Christiaans
Nijmegen
1:38:27
1:37:41
135
Hayo De Haan
Driebergen-Rijsenburg
1:38:16
1:37:44
136
Frederic kras
Alphen aan den Rijn
1:38:10
1:37:53
137
Reinier Cuperus
Alphen aan den Rijn
1:38:51
1:37:54
138
Tim van van Waard
Voorburg
1:38:51
1:38:04
141
Remmelt Oosterveen
Wijk bij Duurstede
1:38:37
1:38:24
142
Steffen de Groot
Heemskerk
1:39:28
1:38:24
150
Joram van Weerdhuizen
Alphen aan den Rijn
1:40:23
1:39:20
151
Wietse te lintel hekkert
Alphen aan den Rijn
1:40:28
1:39:24
152
Martin van Leeuwen
Sliedrecht
1:40:37
1:39:26
155
Ronald van Strien
Dordrecht
1:39:41
1:39:35
162
Pepijn van Diemen
Amsterdam
1:40:33
1:40:19
170
Robby van de Vorst
Rosmalen
1:41:24
1:41:21
171
Roy van Wezel
's-Hertogenbosch
1:41:49
1:41:33
172
Joost Boelens
's-Hertogenbosch
1:41:49
1:41:33
174
Albert Tertoolen
Dordrecht
1:41:54
1:41:43
175
Erwin Francissen
Vlaardingen
1:42:26
1:41:51
176
Gert van den Velden
Just Run
1:42:58
1:41:52
177
Christian van Well
Dordrecht
1:42:20
1:42:12
178
Mike Kalksma
Alphen aan den Rijn
1:43:29
1:42:25
179
Daniel de Winter
Bergschenhoek
1:43:17
1:42:30
182
Gertjan Snijders
Oud-Beijerland
1:43:40
1:43:01
183
Henk Zantvoord
Alphen aan den Rijn
1:44:09
1:43:07
187
Marino Rodrigo
's-Hertogenbosch
1:44:16
1:43:52
188
Niels Aan de Brugh
Nijmegen
1:45:14
1:44:17
189
Marcel van der linden
Utrecht
1:45:26
1:44:30
190
Patrick Bosman
Runningschool
1:44:55
1:44:31
193
Stefhan van der sligte
Zwolle
1:45:41
1:45:11
195
Diederik Hamelink
Amersfoort
1:46:32
1:45:23
197
Benjamin van Tiggelen
Dordrecht
1:46:12
1:46:07
199
Albert l' Istelle
Berkel en Rodenrijs
1:46:44
1:46:20
200
Eugene van der Pijll
Centraal Bureau voor de Statistiek
1:46:46
1:46:25
216
Michel Kooijman
Runningschool
1:48:43
1:48:21
223
Frank van der Linden
Centraal Bureau voor de Statistiek
1:50:32
1:50:19
225
Patrick van de Kraats
Hilversum
1:52:16
1:51:32
227
Vincent van welij
Amersfoort
1:52:55
1:51:53
228
Tommy Hamelink
's-Gravenhage
1:53:02
1:52:00
233
Philip Steens
Krimpen aan den IJssel
1:54:17
1:53:09
234
Adriaan Kousemaker
Maarssen
1:54:54
1:53:43
236
Xander Echten
Hooglanderveen
1:54:17
1:54:03
238
John van Hamersveld
Amersfoort
1:56:06
1:55:18
244
Marcel Brand
Runningschool
1:58:34
1:58:12
246
Charles van der Hoeven
Nebest
1:59:47
1:58:42
250
Jacques Valkenburg
Maarssen
2:01:14
2:01:03
252
Corney Niemeijer
Hengelo Ov
2:03:13
2:02:22
253
René van den Berk
Veldhoven
2:13:27
2:02:49
254
Teun Vrolijk
De Vrolijke Loper
2:05:17
2:03:48
255
Jan van Capelleveen
Renswoude
2:06:50
2:06:09
VROUW, LUCIFER: 16 KM
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Marthe Lindenbergh
Utrecht
1:23:33
1:23:31
3
Ingrid Broeren
Runningschool
1:24:22
1:24:05
4
Mariska van der Vat
Amersfoort
1:24:23
1:24:15
6
Petra Bothof
Alphen aan den Rijn
1:27:42
1:27:12
7
Judith Mooy
Alphen aan den Rijn
1:27:43
1:27:12
10
Christel van den Eijnden
Krommenie
1:29:27
1:29:15
12
Bernadette Jeremiasse
Huis ter Heide Ut
1:30:11
1:29:50
13
Maaike van den dungen
Utrecht
1:30:25
1:30:07
15
Annemarieke Spitzen
Winssen
1:31:28
1:31:20
21
Merit Kutsch Lojenga
Doorn
1:33:13
1:33:10
22
Romy van Hoevelaken
Scherpenzeel Gld
1:33:22
1:33:16
29
Ellen Vunderink
Wijk bij Duurstede
1:36:16
1:36:01
31
Monique van Paassen
Wijk bij Duurstede
1:36:54
1:36:39
32
Toke Bezuijen
Sporten met Irene
1:38:09
1:37:43
33
Mariëlle Mees
's-Hertogenbosch
1:37:57
1:37:53
35
Astrid van den Biggelaar
Liempde
1:38:39
1:38:34
36
Marieke Kraan
Team Amazing
1:39:01
1:38:51
37
Lydia van den Hengel
Leusden
1:39:33
1:38:52
38
Carla van Lint
Wijk bij Duurstede
1:39:38
1:39:24
40
Esther de Heij
Centraal Bureau voor de Statistiek
1:39:45
1:39:41
41
Stephanie Koster
Amersfoort
1:41:34
1:41:32
43
Melissa kaat
Runningschool
1:42:12
1:41:51
45
Monique Stolk-Jebbink
Berkel en Rodenrijs
1:42:12
1:41:54
48
Monique Elstgeest
Voorhout
1:42:26
1:42:26
49
Charlotte Scherders
Eindhoven
1:43:02
1:42:33
50
Gerarda van Merkerk
Hengelo Ov
1:43:19
1:42:46
53
Lieke Kempen
's-Gravenhage
1:43:55
1:43:41
54
Marieke Snoeks
's-Hertogenbosch
1:43:51
1:43:51
55
Alexandra Lingen
Schoonhoven
1:44:03
1:44:00
56
Karin van Gemeren
Zoetermeer
1:44:08
1:44:08
58
Cynthia Kluitmans
Just Run
1:44:17
1:44:17
60
Thera van der Veen
Hilversum
1:44:51
1:44:24
61
Marieke van Dijk
Hilversum
1:44:52
1:44:25
63
Jeanet van der Horst
Amersfoort
1:44:45
1:44:37
64
Tineke den Oudsten
Maassluis
1:45:05
1:44:52
65
Marjolein Rajman-Haaksman
Tiel
1:46:47
1:46:12
67
Daniëlle van Weely
Krommenie
1:46:31
1:46:31
71
Jeannette Krabshuis
Zwolle
1:46:45
1:46:45
72
Petra van Kranenburg
Zaandam
1:47:53
1:47:09
74
Andrea de Winkel-Koehof
Oud-Beijerland
1:47:22
1:47:15
76
Yvonne van der Salm
Alphen aan den Rijn
1:47:53
1:47:22
86
Aafke van der Heijden
Utrecht
1:49:40
1:48:59
88
Judy van de Wetering
Liempde
1:49:09
1:49:04
89
Astrid Hijlkema
Maarsbergen
1:49:27
1:49:11
91
Marion Kuper
Sporten met Irene
1:49:49
1:49:23
92
Iris van der Meer
Sporten met Irene
1:49:50
1:49:25
93
Annemiek de Boer
Nieuwleusen
1:50:06
1:49:38
96
Christianne Biesheuvel
Gorinchem
1:50:30
1:49:54
97
Gabriëlla Rietmeijer
Alphen aan den Rijn
1:50:21
1:50:03
105
Anita van Klaveren
Hoogland
1:51:03
1:50:55
106
Chantal Melser
Centraal Bureau voor de Statistiek
1:51:24
1:51:01
107
Gwen de Jong
Centraal Bureau voor de Statistiek
1:51:24
1:51:02
109
Ivonne Bouwmeester
Voorhout
1:52:05
1:51:43
116
Carolien van der Bos
Julianadorp
1:52:52
1:52:40
119
Esther van den Barg
Amersfoort
1:53:27
1:53:22
121
Annelies Schellinger
Leersum
1:54:17
1:53:36
122
Jantine van Vianen
Dordrecht
1:54:17
1:53:41
125
Mirjam Rinkema
Wijk bij Duurstede
1:54:18
1:54:06
127
Gerritsina Boer
Hoevelaken
1:54:55
1:54:42
129
Maria Smedts
Runningschool
1:55:23
1:55:04
131
Ivonne van Barneveld
Hoogland
1:56:53
1:56:42
133
Monique Jonkers
Nederweert
1:57:15
1:57:10
134
Janneke van Rietschoten
Almere
1:57:11
1:57:11
135
Marion Schuur
Sporten met Irene
1:58:12
1:57:44
136
Caro Drieenhuizen
Amsterdam
1:58:14
1:57:48
138
Irene Ris
Sporten met Irene
2:00:00
1:59:37
139
Marleen van de Wetering
Drunen
1:59:40
1:59:40
140
Nelleke van Dijk
Oud-Beijerland
2:00:55
2:00:46
145
Chantalle van Bentum
Houten
2:01:52
2:01:11
149
Andrea van der Werf
Hoogland
2:03:02
2:02:52
150
Marleen le Cessie
Amersfoort
2:03:03
2:02:53
151
Tatiana Zori
Runningschool
2:04:11
2:03:48
152
Claire Houweling
Runningschool
2:04:10
2:03:48
155
Agnes van den Dool
Utrecht
2:05:33
2:05:12
156
Marita Werkhoven
Den Dolder
2:05:24
2:05:12
158
Marije Broekhuizen
Den Haag
2:06:47
2:06:10
160
Anita Damen
Wijk bij Duurstede
2:07:12
2:06:36
161
Marian van den Brink
Wijk bij Duurstede
2:07:13
2:06:38
162
Marja van Rijn
De Vrolijke Loper
2:08:18
2:08:18
164
Brigitta van Huët
Nieuw-Vennep
2:08:59
2:08:44
165
Cecile van esbroeck
Bergen op Zoom
2:09:11
2:08:52
166
Maaike van der Heide
Leiden
2:10:59
2:10:26
169
Nicole Schoevaars
De Vrolijke Loper
2:13:37
2:13:37
173
Elizabeth van Olphen
Alphen aan den Rijn
2:20:49
2:20:23
174
Esther Droppert
De Vrolijke Loper
2:24:47
2:24:47
MAN, MOENEN: 26 KM T
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
4
Ron de Heij
Centraal Bureau voor de Statistiek
2:02:04
2:02:01
6
Andre Boel
's-Hertogenbosch
2:08:33
2:08:30
8
Remco vetter
Driebergen-Rijsenburg
2:09:17
2:09:11
14
Jasper Bannenberg
Wageningen
2:12:25
2:12:17
15
Yuri Boskamp
Centraal Bureau voor de Statistiek
2:13:48
2:13:44
17
Barry van Leeuwen
Voorhout
2:16:15
2:15:46
21
Frank van Roekel
Veenendaal
2:19:29
2:18:53
23
Jeroen BROEKEMA
Driebergen-Rijsenburg
2:20:41
2:19:59
26
Hennie van Wamel
Boven-Leeuwen
2:23:28
2:23:23
32
Herbert van Zeijts
Harderwijk
2:25:38
2:25:01
35
Harrie Lantinga
Wijk bij Duurstede
2:27:05
2:26:44
36
Frank van Westerop
Heerhugowaard
2:27:07
2:26:27
38
Sjaak Kruiswijk
Wageningen
2:27:16
2:26:56
39
Marnix Kuling
Beek-Ubbergen
2:27:49
2:27:19
40
Glenn Buitenhuis
Wormerveer
2:28:05
2:27:41
43
Hidde Engelberts
Rotterdam
2:28:45
2:28:36
52
Herco van Barneveld
Driebergen
2:32:11
2:31:59
54
Lennart Jongeneel
Amsterdam
2:32:43
2:32:30
55
Freek van den Wildenberg
Utrecht
2:32:49
2:32:29
57
Marijn Willeboordse
De Meern
2:32:52
2:32:44
59
Ivo Gorissen
Centraal Bureau voor de Statistiek
2:33:57
2:33:52
61
Paul van Buren
Capelle aan den IJssel
2:34:56
2:34:27
62
Addie van der Vleuten
Best
2:35:02
2:34:34
64
Jan Willem Doelman
Woudenberg
2:35:15
2:34:49
70
Maarten de Zwart
Katwijk Zh
2:36:12
2:35:58
80
Sjoerd van Hemert
Apeldoorn
2:41:49
2:41:13
91
Martin Vervoorn
Amersfoort
2:46:52
2:46:01
96
Michel Molijn
Capelle aan den IJssel
2:50:37
2:50:09
97
Pascal Hogenbirk
Capelle aan den IJssel
2:50:37
2:50:10
100
Frans Groenendijk
Gorinchem
2:51:22
2:50:41
101
Rutger van Zonneveld
Doorn
2:52:02
2:51:27
111
Edwin Berendsen
Team Amazing
3:00:30
3:00:14
113
Kevin van Niele
Monnickendam
3:01:36
3:00:59
117
Peter Veldhuijsen
Voorhout
3:02:25
3:02:00
128
Hans Verbeek
De Vrolijke Loper
3:15:08
3:14:22
129
Michiel Wientjes
Breukelen Ut
3:19:10
3:18:18
130
Thomas van der Kolk
Nebest
3:20:41
3:20:29
133
Onno Achterberg
De Vrolijke Loper
3:32:08
3:31:18
VROUW, MOENEN: 26 KM T
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Sigrid Martin
Centraal Bureau voor de Statistiek
2:21:28
2:21:24
3
Miranda van der Kooij
Doorn
2:24:26
2:24:22
6
Sascha den Oudsten
Maassluis
2:34:57
2:34:13
7
Anouk den Oudsten
Maasland
2:34:57
2:34:13
10
Pauline van Norden
Schoonhoven
2:38:24
2:37:53
13
Rebecca de Groot
Rotterdam
2:43:54
2:43:37
14
Marlies van der meulen
Maarsbergen
2:46:57
2:46:06
15
Bets Gerritsen
Wijk bij Duurstede
2:47:04
2:46:52
20
Barbara Vermeij-Kiendl
Zeist
2:50:59
2:50:27
21
Moniek van der Meer
Rotterdam
2:51:39
2:50:49
22
Zeynep Taspinar
Hooglanderveen
2:56:01
2:55:35
23
Dominique van Gils
Den Hout Nb
3:00:51
3:00:00
24
Margreet Vermeer
Oegstgeest
3:02:26
3:01:59
32
Gemma Hereijgers
Bosschenhoofd
3:09:12
3:08:37
33
Sylvia Vermeulen
Gorinchem
3:09:43
3:09:03
34
Astrid van der Born
Schoonhoven
3:10:00
3:09:28
41
Angelina den Harder
's-Hertogenbosch
3:28:12
3:27:50
42
Ingrid Achterberg
De Vrolijke Loper
3:32:08
3:31:20
44
Sandra De Vreugd
Apeldoorn
3:42:42
3:42:20
MAN, HELSE 36 KM TRA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Michael van Wegen
Amersfoort
2:57:06
2:57:02
12
Martijn Klein Gebbink
Utrecht
3:08:04
3:07:58
15
Geert-Jan Mols
's-Gravenhage
3:11:35
3:11:26
20
Mark Groote Bromhaar
Utrecht
3:15:37
3:15:32
23
Maarten de Geus
Leidschendam
3:19:12
3:19:07
28
Marcel van Garderen
Den Dolder
3:23:06
3:22:44
29
Erwin van Harten
Rotterdam
3:23:11
3:23:05
30
Marc Weerdenburg
's-Hertogenbosch
3:23:56
3:23:44
31
Hennie van der Horst
Den Dungen
3:24:08
3:23:59
37
Karel Hageman
Singletrack Addicts
3:27:23
3:27:09
40
Jan van der Meer
Waddinxveen
3:30:28
3:30:16
46
Berto Iprenburg
Scherpenzeel Gld
3:39:05
3:38:43
47
Harm Jan van Garderen
Den Dolder
3:39:06
3:38:43
51
Marcel Tunderman
Den Bommel
3:41:44
3:41:18
60
Robert van der Rijst
Maarn
3:56:39
3:56:20
61
Pieter de Beijer
Nieuwerkerk ad IJssel
3:57:07
3:56:53
62
Leendertjan Groeneveld
Strijen
3:57:33
3:57:13
68
Cilvion van den Heuvel
Maarn
4:08:53
4:08:53
69
Steven van 't Schip
Woerden
4:10:53
4:10:46
72
Mark Mooy
Alphen aan den Rijn
4:17:56
4:17:35
74
Rene van der Smitte
Amersfoort
4:20:21
4:20:04
VROUW, HELSE 36 KM TRA
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Diana Iprenburg
Scherpenzeel Gld
3:21:09
3:20:47
Vragen over de uitslag: info@ox-max.com
Uitslagen.nl
04-10-2017 12:44