Uitslagenlijst Lingezegen Estafette

Elst Gld - Zaterdag 30 september 2017

M4-5, 500 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Noor Olie
Arnhem
6:25
6:24
J4-5, 500 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Thijmen Pruijssers
Arnhem
5:18
5:16
2
Auke Duursma
Arnhem
5:42
5:41
3
Abel van Tintelen
Arnhem
6:19
6:18
M6-7, 500 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Doutsen Wierda
Arnhem
5:05
5:04
2
Sara Olie
Arnhem
5:28
5:26
3
Minke Duursma
Arnhem
5:36
5:35
J6-7, 500 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Riley Praster
Arnhem
4:02
4:02
2
Bilal Krari
Doorwerth
4:37
4:37
3
Moos van Tintelen
Arnhem
5:41
5:40
4
Sven Hoenselaar
Arnhem
6:31
6:31
M8, 1000 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kian van Domselaar
Arnhem
6:04
6:03
2
Merel Pruijssers
Arnhem
6:52
6:50
3
Tess Hoenselaar
Arnhem
7:15
7:15
4
Lieke van Domselaar
Arnhem
11:13
11:11
M9-10, 1000 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Renate Bouwknegt
6:32
6:31
2
Annaï Groenewold
Heteren
8:09
8:08
3
Lieke van Dijk
Heteren
8:38
8:38
4
Britt Spiek
Heteren
10:15
10:14
5
Dayenne van Hardeveld
Westervoort
10:16
10:16
J9-10, 1000 METER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Zakaria Krari
Doorwerth
4:48
4:48
2
Mark van de Kamp
Arnhem
6:04
6:02
3
Rick van de Sluis
Doorwerth
9:07
9:06
ESTAF, ESTAFETTE
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bart Combee
Fysiotherapie Rijnkade Running
16:17
2
Vincent Koch
Fysiotherapie Rijnkade Running
17:17
3
Martijn Korremans
Social Mile 1
18:11
4
Ronald Eitens
Fietsgroup
18:48
5
Gerben van der Jagt
DREAMTEAM
18:51
6
Tom Dijkerman
Fietsgroup
19:04
7
Stan Heg
Bushi Arnhem 1
19:11
8
Juri Hillebrink
SAMEN 135
19:12
9
Stijn Terpstra
Bushi Arnhem 2
19:14
10
Terry Dieperink
Fietsgroup
19:16
11
Gerben van der Jagt
DREAMTEAM
19:20
12
Tijs Bergervoet
Fysiotherapie Rijnkade Running
19:46
13
Bram Derks
Fysiotherapie Rijnkade Running
19:48
14
Patrick Fontijn
Run2Day
19:51
15
René Hillebrink
SAMEN 135
19:53
16
Dennis Regtop
Run2Day
20:05
17
Stefan Reijnders
Team 2
20:06
18
Filsan Versteeg
De Heterunners
20:19
19
Hidde Kamerman
Lingezezegenlopers
20:22
20
Alexander Pruijssers
Arcadis
20:28
21
Youri Jongkoen
DREAMTEAM
20:33
22
Marijn Prins
Bushi Arnhem 2
20:44
23
Sicco Vos
De halve zolen
20:48
24
Jan WillemKamerman
Lingezezegenlopers
21:05
25
Benjamin McCarthy
Running Mc's
21:09
26
Erik Schaafsma
Social Mile 2
21:11
27
Roel Maertens Raas
Martens-Raes-De Ruiter
21:12
28
Norman Isaacs
De halve zolen
21:14
29
Annemarie Pasveer
LOPER LADIES
21:32
30
Josefine Ulfman
De Heterunners
21:33
31
Menno Lodders
Fietsgroup
21:34
32
J Staring
Team Holland
21:46
33
Karin Teuwen
running gymnasts
21:49
34
Wouter Cuppen
Team 2
21:50
35
Bram Obbema
De Heterunners
21:56
36
Wijnte Hol
Teamspirit
22:00
37
Lisette Jacobs
LOPER LADIES
22:01
38
Wilfred Jansz
Social Mile 2
22:03
39
R van de Sandt
Team Holland
22:04
40
Janno Prins
Bushi Arnhem 5
22:05
41
Raymundo van Egmond
Marant
22:06
42
Corne Snijder
Bushi Arnhem 4
22:06
43
Rael Vaquier Drooop
Bushi Arnhem 5
22:10
44
A Peters
Team Holland
22:16
45
Gabriël Verbeek
Stunning runners
22:19
46
Daan Scheers
Bushi Arnhem 1
22:23
47
Anita Stoorvogel
LOPER LADIES
22:36
48
Theo Rouan
Team 1
22:37
49
Sanne de Groot
Social Mile 2
22:38
50
Nebay Gebrehiwot
Team 1
22:39
51
Dennis Jansen
Teamspirit
22:42
52
Robin van de Hoogen
Bushi Arnhem 5
22:48
53
Jort Gerders
Bushi Arnhem 4
22:48
54
Marijn Donkers
Run2Day
22:50
55
Marjolijn Elbers
Social Mile 1
22:51
56
Milou de Kleijn
running gymnasts
22:59
57
Erik Vermeer
Team 2
22:59
58
Louis Loozen
Bushi Arnhem 5
23:01
59
Herman Peene
Team 1
23:06
60
Noer Zouaidia
Bushi Arnhem 3
23:11
61
Daniël Struijk van Bergen
Team 1
23:15
62
Binck te Winkel
Bushi Arnhem 4
23:18
63
Krista Smidt
LOPER LADIES
23:23
64
Daan Radier
Bushi Arnhem 4
23:27
65
Patrick Walraven
SAMEN 135
23:33
66
Chantal Giesen
Just4Fun
23:37
67
Li Gielen
Social Mile 1
23:42
68
Robbert Wijnveen
Marant
23:44
69
Rob Huting
De Glaszetters
23:45
70
Martin Flemminks Smid
Marant
23:49
71
Judith Ellenbroek
Marant
23:50
72
Hans Hendriks
Lingezezegenlopers
23:58
73
Twan de Ruiter
Martens-Raes-De Ruiter
24:00
74
Marleen Vermeulen
Just4Fun
24:08
75
Helga Janssen
Run2be.EverydayFit
24:09
76
David van Beynhem
Bushi Arnhem 1
24:10
77
Anne-Marie Derksen
Just4Fun
24:16
78
Jesse Willemsen
De Heterunners
24:22
79
Anita Stoorvogel
Reboot Runners
24:23
80
Martijn Stip
Gemeente Overbetuwe
24:24
81
Miriam Groeneveld
De halve zolen
24:33
82
Audrey Beisser
Stunning runners
24:37
83
Frans Pere
Pheidippides
24:38
84
Ronnie
Heterunners
24:39
85
Peter Lindeman
Op Hoop van (Linge)zegen
24:39
86
Ronald Werkman
Run2Day
24:43
87
Robert Vink
WSRL grondzaken
24:47
88
Anja Hoenselaar
Marant
24:48
89
Alexandra da Silva Cremer
Social Mile 2
24:49
90
Manon van den Berg
Marant
24:52
91
Elisabeth Stoeten
Gemeente Overbetuwe
24:53
92
Melvin Teunissen
Marant
24:53
93
Mieke van Ringen
Just4Fun
24:57
94
Debbie Soplantila
Social Mile 1
25:03
95
Diana Laven
Op Hoop van (Linge)zegen
25:04
96
Rob Belgers
WSRL grondzaken
25:06
97
Pia Bremer
fun-runners
25:16
98
Peter de Ruiter
Martens-Raes-De Ruiter
25:18
99
Gerhard Slik
Stunning runners
25:20
100
F van Heumen
Team Holland
25:30
101
Rensina Hofs
Reboot Runners
25:31
102
Hennie van Diest
DREAMTEAM
25:36
103
Simone Bos
Arcadis
25:39
104
Nicol van Leeuwen
In 't zelfde Schuytje
25:42
105
Coen Landman
Bushi Arnhem 2
25:50
106
Donny Talsma-Peters
Op Hoop van (Linge)zegen
25:54
107
Walter Alec
Bushi Arnhem 2
26:01
108
Glenn Michel
De halve zolen
26:09
109
Kristel Kleinhesselink
Lingezezegenlopers
26:11
110
Renée van der Sluis
In 't zelfde Schuytje
26:12
111
Quinty Quarz
Bushi Arnhem 3
26:14
112
Belinda Pasman
Pheidippides
26:19
113
Fabio Maertens Raas
Martens-Raes-De Ruiter
26:38
114
Brendan McCarthy
Running Mc's
26:44
115
Moniek Evers
WSRL grondzaken
26:48
116
Jan-Dirk Hazeleger
WSRL grondzaken
26:52
117
Nicoline McCarthy
Running Mc's
26:54
118
Moniek Schoenmaker
In 't zelfde Schuytje
27:22
119
Mirjam Profijt
Run2be.EverydayFit
27:23
120
Michaela Brugman
Arcadis
27:38
121
Sandra van Rijsewijk
Pheidippides
27:44
122
Michelle Zonneveld
Stunning runners
27:48
123
Djordi
Heterunners
27:48
124
Daphne
Pink Ladies + 1
27:48
125
Sven Hillebrink
SAMEN 135
27:49
126
Daan Landman
Bushi Arnhem 1
27:49
127
Mirjan Hal
Teamspirit
28:15
128
Sanne van Deelen
Gemeente Overbetuwe
28:21
129
Nellie Kock
Run2be.EverydayFit
28:26
130
Jantien in Traa
Marant
28:30
131
Naomi de Ruiter
Bushi Arnhem 3
28:39
132
Alida
Heterunners
28:39
133
Dennis van Noordenburg
De Glaszetters
28:40
134
Gerard Broekstra
De Glaszetters
28:40
135
Anouschka ten Pas
running gymnasts
28:45
136
Yvonne Rosloot
Arcadis
28:57
137
Nicole Derksen
Reboot Runners
29:06
138
Eline van Manen
Reboot Runners
29:18
139
Danisha Rijn
Bushi Arnhem 3
29:22
140
Charlotte ten Pas
running gymnasts
29:26
141
Monique Jansen
Teamspirit
29:28
142
Nadine Kregting
Pheidippides
29:36
143
Mirel
Pink Ladies + 1
29:57
144
Theo Menting
Run2be.EverydayFit
30:58
145
Paula
Heterunners
31:08
146
Angela van Strien
fun-runners
31:29
147
Bob Evers
De Glaszetters
31:30
148
Marije Nijland
Team 2
31:44
149
Odo McCarthy
Running Mc's
31:47
150
Jannemieke
Pink Ladies + 1
32:05
151
Danielle Kurris
Gemeente Overbetuwe
32:08
152
Marcel
Pink Ladies + 1
32:15
153
Monique Hamaker
Turtle ninja's
32:33
154
Wilma Peters-Bakker
Turtle ninja's
32:34
155
Meike Lindeman
Op Hoop van (Linge)zegen
32:35
156
Anne van Kessel
Turtle ninja's
34:37
157
Irene de Man
fun-runners
38:41
158
Ineke Raaijman
Turtle ninja's
41:05
www.uitslagen.nl
07-10-2017 21:13