Uitslagenlijst Eemsmondloop

Uithuizermeeden - Zaterdag 30 september 2017

TRIM, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tobias Stuut
Wagenborgen
21:05
21:02
2
Gert Jan van der Hoek
Groningen
21:29
21:25
3
Jeroen Werkman
Uithuizermeeden
21:35
21:25
4
Frank Berghuis
Groningen
22:13
22:05
5
Olaf Groenbroek
Groningen
22:13
22:06
6
Marinde Schuitema
Uithuizen
22:16
22:14
7
Eltjo Kooi
Usquert
22:25
22:14
8
Jorus Nieuwenhuis
Leens
22:53
22:46
9
Koen Tillema
Winsum
23:16
23:11
10
Harry Koning
Roden
23:19
23:06
11
Stijn Tiekstra
Uithuizermeeden
24:14
24:00
12
Stan Janssen
Uithuizermeeden
24:15
24:02
13
Corné Rijzebol
Spijk
24:17
24:03
14
Klaas Sminia
Woltersum
24:22
24:17
15
Peter Klugkist
Uithuizermeeden
24:45
24:36
16
Rowen Lok
Ede
25:03
24:51
17
Hans Pinkster
Zuidhorn
26:14
26:07
18
Niels Medemblik
Apeldoorn
26:18
26:07
19
Jane Haijkens-Ubels
Garmerwolde
26:19
26:15
20
Izebrand Hoek
Uithuizen
26:35
26:28
21
Stijn Tap
Uithuizen
26:49
26:35
22
Alexander Zuidema
Uithuizen
26:50
26:43
23
Ronald Woelinga
Roodeschool
27:04
26:54
24
Robert Elzinga
Roodeschool
27:08
27:01
25
Kevin Jaarsma
Uithuizermeeden
27:18
27:04
26
Jack Grashuis
Uithuizermeeden
27:20
27:04
27
Jissy Clevering
Den Andel
27:27
27:16
28
Margje Bouwman
Uithuizen
27:45
27:34
29
Ron Lantink
Baflo
27:45
27:32
30
Yvonne Miske
Uithuizermeeden
28:00
27:43
31
Jelle Medemblik
Uithuizermeeden
28:04
27:53
32
Margriet Klimp
Uithuizermeeden
28:21
28:13
33
Ab van Warners
Uithuizermeeden
28:44
28:30
34
Suzanne Lok
Ede
28:49
28:38
35
Rick Visscher
Wagenborgen
29:12
28:43
36
Jeannet Kruit
Zandeweer
29:16
29:03
37
José Spijk
Appingedam
29:30
29:13
38
Garco Bulstra
Uithuizermeeden
29:36
29:18
39
Astrid Pestman
Spijk
29:48
29:35
40
Mignon Hekkema
Middelstum
29:49
29:27
41
Annelies Hommes
Delfzijl
29:55
29:34
42
Sander Boer
Wagenborgen
29:55
29:40
43
Ilona Kramer
Holwierde
30:07
29:53
44
Dorothé List
Zandeweer
30:12
29:58
45
Ine Havenga
Uithuizermeeden
30:23
30:14
46
Ina Stoutmeijer
Wagenborgen
30:55
30:42
47
Erica Godlieb
Wagenborgen
30:55
30:42
48
Lieke Balkema
Uithuizen
31:01
30:42
49
Griet Rozeboom
Zandeweer
31:06
30:53
50
Carla Zigterman
Uithuizermeeden
31:09
30:59
51
Franciska Oosterhuis
Uithuizermeeden
31:14
30:56
52
Marije Bakker
Garsthuizen
31:17
30:59
53
Simone Smit
Uithuizermeeden
31:25
31:14
54
Diana Schuiling
Uithuizermeeden
31:31
31:21
55
Magriet Taselaar
Uithuizen
31:43
31:27
56
Armande Spijk
Zandeweer
31:43
31:28
57
Natasja Brouwer
Uithuizermeeden
31:59
31:41
58
Marleen v.d. Molen
Uithuizermeeden
32:31
32:12
59
Mignon Noordegraaf
Noordwolde
32:45
32:28
60
Janneke de Weert
Uithuizen
32:47
32:31
61
Tineke Hemmes
Uithuizen
32:47
32:31
62
Johan Hekkema
Uithuizermeeden
33:00
32:52
63
Jan Mossel
Delfzijl
33:02
32:40
64
David Grashuis
Uithuizermeeden
33:37
33:21
65
Miranda Vogelzang
Delfzijl
34:55
34:41
66
Kirsten Beukema
Uithuizen
36:02
35:51
67
Hélena Sarmaat
Roodeschool
37:23
37:03
68
Sieka Heemstra
Delfzijl
40:06
39:53
69
Vera Kleinsmit
Uithuizen
41:52
41:31
H, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maurice Smit
Delfzijl
33:06
33:05
2
Gerben Vermij
Leens
36:13
36:12
3
Gerard Vos
Appingedam
37:18
37:16
4
Wegahta Kesete Hagos
Uithuizermeeden
37:19
37:16
5
Ricardo Damminga
Baflo
38:46
38:44
6
Peter Edens
Appingedam
43:05
43:03
7
Sjors Slagter
Uithuizen
43:30
43:26
8
Roger Westerhuis
Wagenborgen
44:24
44:20
9
Martijn Brons
Wagenborgen
44:54
44:48
10
Wouter Kasemier
Uithuizermeeden
46:16
46:09
11
N. Woltman
Eenrum
46:29
46:19
12
Albert van den Noort
Appingedam
50:33
50:28
13
Ron Bult
Wagenborgen
54:03
53:42
14
Sjirk de Jong
Wagenborgen
57:39
57:18
H40+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tonnie Knigge
Onstwedde
38:13
38:11
2
Remco Oost
Kantens
38:41
38:40
3
Frits Heukers
Odoorn
40:45
40:42
4
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
41:42
41:40
5
Garko Arkema
Haren
42:38
42:32
6
Michiel Janssen
Uithuizermeeden
43:34
43:29
7
Luuk Kruizinga
Aduard
43:51
43:45
8
R. van der Meij
Delfzijl
44:15
44:11
9
Adem Karaaslan
Uithuizen
44:27
44:18
10
Marinus Janssen
Uithuizermeeden
45:05
44:58
11
Jaap Smith
Baflo
45:10
45:07
12
Alex Oskam
Onderdendam
45:49
45:41
13
Johan Kruit
Zandeweer
47:50
47:42
14
Marnix v.d. Brink
Groningen
48:10
48:01
15
René Stuut
Wagenborgen
48:18
48:07
16
Arnold Raspe
Wagenborgen
50:14
50:09
17
Bert Veenstra
Winsum
50:39
50:28
18
Erik Danhof
Baflo
50:50
50:35
19
Gerben Feenstra
Zandeweer
53:24
53:05
20
Bert van Popta
Uithuizen
53:26
53:22
21
Richard v.d. Werff
Usquert
53:54
53:45
22
Arnoud Rop
Enschede
54:08
54:02
23
Danny Kuipers
Winsum
57:39
57:30
24
Peter Bos
Wagenborgen
57:51
57:30
25
Raymond Krans
Wagenborgen
58:15
58:01
26
Sjouke de Vries
Delfzijl
1:03:11
1:02:58
H50+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Siemon Hinrichs
Delfzijl
38:43
38:39
2
Henk Por
Groningen
39:19
39:16
3
Klaas Brouwer
Zuidbroek
40:08
40:07
4
Eric Helmantel
Eelde
40:31
40:29
5
Reinhart Mulder
Assen
41:01
40:58
6
Maarten Hoeksema
Groningen
41:59
41:57
7
Aris Pestman
Spijk
42:41
42:39
8
Jan Vos
Uithuizen
43:40
43:37
9
Jeroen Feringa
Garrelsweer
43:57
43:53
10
Andries Neutel
Appingedam
43:59
43:54
11
Jack Brondsema
Delfzijl
44:09
44:04
12
René Noordegraaf
Noordwolde
44:16
44:12
13
Ab Slagter
Uithuizermeeden
45:01
44:57
14
Martieu Wienke
Sauwerd
46:38
46:32
15
Piet Tjeerdsma
Groningen
46:44
46:39
16
Dick van den Berg
Stedum
46:44
46:37
17
K. Bijsterveld
Sauwerd
47:26
47:20
18
Erwin Vos
Uithuizen
47:28
47:19
19
John Walker
Uithuizen
47:35
47:27
20
Ron Balkema
Appingedam
48:25
48:21
21
Kor Tillema
Uithuizen
50:50
50:36
22
René van der Wal
Uithuizen
52:32
52:23
23
Evert Mulder
Delfzijl
53:58
53:37
24
Pieter Nepperus
Uithuizen
54:31
54:17
25
Jan Paul Rop
Zwolle
57:38
57:32
26
Alex Beltman
Wagenborgen
57:45
57:24
H60+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
39:46
39:44
2
Jasper Keizer
Sint Annaparochie
41:02
41:00
3
Roelof Berends
Oudeschip
42:46
42:42
4
Jan Hendrik Polhuijs
Spijk
44:48
44:45
5
Henk Smit
Groningen
46:35
46:32
6
Koos Durenkamp
Winsum
47:55
47:51
7
Dirk Heun
Appingedam
50:08
50:02
8
Dirk de Weert
Uithuizen
53:43
53:31
9
Jelte Slager
Usquert
53:54
53:52
10
T. Kroeze
Appingedam
54:13
53:59
11
Jan Helmantel
Ten Boer
54:57
54:50
12
Fokko Dijkstra
Usquert
55:55
55:49
13
J. Langeland
Zuidlaren
56:08
56:01
14
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
56:48
56:41
15
Klaas Smit
Oudeschip
1:01:18
1:01:04
V, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hendrike Oosterhof
Den Haag
39:00
38:59
2
Sariena Evertsz
Delfzijl
45:17
45:13
3
Henriëtte Edens
Appingedam
49:24
49:21
4
Anita van Bergeijk
Oldenzijl
50:11
50:08
5
Lydia van Oosten
Siddeburen
50:59
50:46
6
Samantha Westerhuis
Wagenborgen
51:13
50:58
7
Leonie Woldendorp
Appingedam
51:26
51:13
8
Angelique Dijk
Groningen
51:45
51:40
9
Annelies Kamminga
Middelstum
52:12
52:02
10
Jenny van der Veen
Uithuizermeeden
57:50
57:40
11
José Visscher
Groningen
1:01:36
1:01:26
12
Fleur Oosterhoff-Bullema
Middelstum
1:02:01
1:01:39
V40+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Elise Kool
Loppersum
47:24
47:20
2
Carla Frankruijter
Bedum
49:50
49:43
3
Riëtte Danhof
Baflo
54:23
54:10
4
Dianne Boerema
Uithuizermeeden
56:44
56:35
5
Jessica Tuinstra
Uithuizermeeden
57:34
57:24
6
Siegrit Bisschop-v. Wijk
Uithuizen
57:39
57:30
7
Anita Vos
Uithuizen
59:00
58:47
8
Marike Goossen-Eisinga
Middelstum
1:00:48
1:00:25
9
Ellen la Crois
Uithuizermeeden
1:01:46
1:01:27
10
Marita Klein
Warffum
1:03:07
1:02:56
11
Gea Slob
Roodeschool
1:05:37
1:05:18
12
Marita Pijper
Uithuizermeeden
1:05:37
1:05:17
V50+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Aleida Groothoff
Winsum
48:45
48:36
2
Tini Visker
51:02
50:54
3
Aafke Hoff
Uithuizen
53:46
53:42
4
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
53:55
53:45
5
Tineke Roorda
Westeremden
54:44
54:36
6
Ineke Wolters
Winsum
57:54
57:47
7
Wiesje Jakobs
Warffum
58:13
58:01
8
H. Kooi
Usquert
58:20
58:10
9
Jeannet Bakema
Loppersum
59:06
58:50
10
Janny Heller
Adorp
1:04:07
1:04:02
11
Aafje v.d. Akker
Bedum
1:04:39
1:04:23
12
Gea Elzerman
Meedhuizen
1:04:43
1:04:29
13
Ria Wiersema
Uithuizermeeden
1:06:17
1:06:00
4MIJL, 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Harie Pot
Stadskanaal
23:11
23:09
2
Martin Tooren
Bedum
26:29
26:24
3
Gerben Zwerver
Winsum
26:59
26:56
4
Edwin Bruinsma
Leeuwarden
31:48
31:30
5
Jan Bolwijn
Zandeweer
32:25
32:13
6
Wouter Meerman
Ten Boer
33:24
33:16
7
René Ahlers
Veendam
34:29
34:13
8
Marian Danhof
Eenrum
35:34
35:22
9
Saskia Woltman
Eenrum
36:43
36:32
10
Danny Latour
Garsthuizen
36:46
36:34
11
Bianca Boerema
Appingedam
37:02
36:53
12
Annelies Schaaphok
Uithuizen
37:12
37:00
13
Peter Kwant
Appingedam
37:31
37:23
14
Klaas Lok
Winsum
38:24
38:07
15
Bert Jansen
Usquert
38:24
38:07
16
Frits Huizen
Delfzijl
38:25
38:08
17
Emmy Klein
Garsthuizen
39:32
39:14
18
Hans Hol
Usquert
39:34
39:26
19
Lineke Ham
Warffum
41:23
41:05
20
Aletta Kornelis
Uithuizermeeden
44:23
44:13
21
Truus Bakker
Appingedam
48:20
48:02
www.uitslagen.nl
01-10-2017 13:31