Uitslagenlijst De 5 van Bavel

Bavel - Zaterdag 23 september 2017

MSEN, DE LAFLAMME 5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bjorn koreman
Geertruidenberg
15:24
15:23
2
Dennis de Freytas
Tilburg
15:59
15:58
3
Pieter Cappon
Ulvenhout
16:04
16:03
4
Niels de Jong
Chaam
16:11
16:10
5
Robbert van de Wouw
Tilburg
16:21
16:19
6
Alwin Groen
Breda
16:27
16:25
7
Sander Demmers
Kaatsheuvel
16:30
16:29
8
Paul Visser
Tilburg
16:47
16:46
9
Stein van Kuik
Made
17:09
17:07
10
Rob Honcoop
MILA - Spiridon
17:12
17:12
11
Jeroen Verhees
MILA - Spiridon
17:24
17:22
12
Koen Voermans
Rijen
17:30
17:28
13
Ivan Monteiro de Luz
Decathlon
18:22
18:12
14
Douwe Schouwenaars
Etten-Leur
18:34
18:31
15
Startnummer 414
Sprint en co
18:46
18:45
16
Jeroen Bruijns
Team Breda 3
19:08
19:05
17
Frank Moers
Rotterdam
19:19
19:14
18
Tom Wetzels
Bavel
19:19
19:15
19
Stijn Mulderink
Breda
19:22
19:20
20
Daan van der Eerden
MILA - Spiridon
19:29
19:27
21
Mario Kramer
Decathlon
19:37
19:24
22
Cristiaan Pelkmans
Decathlon
20:05
19:53
23
Arjan Grooteman
Breda
20:23
20:20
24
Martijn Wijnhoven
Sprint en co
20:39
20:36
25
Phil Albers
BVV De Trekvogels Runningteam
21:37
21:10
26
Erwin Kemps
Breda
22:17
22:02
27
Maurits Kuipers
Bavel
22:37
22:35
28
Gijs de Kort
Breda
22:41
22:33
29
Wim Uytdewilligen
Bavel
22:50
22:25
30
Jeroen van der Wel
Harmonie St. Caecilia
22:54
22:29
31
Ben Sikorski
Ulvenhout
23:33
23:28
32
Wilco Vromans
Team Breda 2
23:45
23:22
33
Senn den Boer
Bavel
24:29
24:23
34
Joop Bongaerts
Harmonie St. Caecilia
24:59
24:33
35
Job Horvers
Bavel
25:13
24:47
36
Guus Guikink
Breda
25:19
25:00
37
Niels Schröder
Bavel
25:38
25:13
38
Yannick Jansen
Harmonie St. Caecilia
25:43
25:43
39
Stein van Est
Bavel
25:48
25:29
40
Albert Meerts
Breda
26:08
25:39
41
Tim Heijmans
Breda
26:08
25:39
42
Arie Mans
Sprang-Capelle
26:27
25:56
43
Robin Stasse
Oosterhout Nb
26:31
26:11
44
Theo Kooijmans
Bavel
26:42
26:20
45
Ran Franken
BVV De Trekvogels Runningteam
26:54
26:27
46
Niek Duijf
Harmonie St. Caecilia
27:16
26:51
47
Bjorn Malfait
Harmonie St. Caecilia
27:26
27:00
48
Job Sulman
Bavel
27:33
27:04
49
Ivo Langen
Bavel
27:40
27:19
50
Mees van Maren
Bavel
28:30
28:00
51
Jeroen Stasse
Oosterhout Nb
28:53
28:33
52
Eddie Föster
Team Breda 1
28:55
28:30
53
Thom de Moor
BVV De Trekvogels Runningteam
29:13
28:46
54
Rodriguez Laurijssen
BVV De Trekvogels Runningteam
29:18
28:50
55
Joeri mol
Breda
30:17
29:46
M35, DE LAFLAMME 5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Steven van Bunningen
Sprint en co
17:29
17:27
2
Ruud Looijmans
Oosterhout Nb
18:05
18:02
3
Erik van Barneveld
Breda
18:41
18:36
4
Paul duurland
Breda
19:15
19:10
5
Martijn van Well
Etten-Leur
19:34
19:31
6
Peter Schaft
Bavel
19:44
19:40
7
Jan van Elsacker
Bavel
19:58
19:43
8
Léon Sleven
Bavel
20:24
20:15
9
Oskar Baijens
Baarle-Nassau
20:38
20:33
10
Roel Klei
Team Breda 3
20:53
20:40
11
John van Ginneken
Gilze
21:11
20:54
12
Mike Bulen
Bavel
21:21
21:16
13
Ger van der Meer
Ulvenhout
21:29
21:16
14
Manoj Bhandari
Bavel
22:37
22:19
15
Ronny Onincx
Bavel
22:43
22:35
16
R. Sebregts
Bavel
23:09
22:55
17
M. Sebregts
Bavel
24:19
24:05
18
Gys Nijenholt
Galder
24:22
24:06
19
Diederik van Doorn
Bavel
24:47
24:23
20
Mariange Dubois
26:19
26:02
21
Jeroen Niebuur
Breda
26:29
26:10
22
Walther Geerts
Bavel
27:01
26:54
23
Faissal Boulakjar
Team Breda 1
28:08
27:53
24
Davy van der Heijden
Bavel
29:54
29:23
25
Dennis Rigbers
Bavel
30:45
30:42
M45, DE LAFLAMME 5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Chris Donders
Tilburg
16:17
16:17
2
Jos Botermans
Gilze
18:25
18:20
3
John Hopstaken
Team Breda 3
18:36
18:33
4
John Marijnissen
Breda
18:47
18:45
5
Remy Mol
Bavel
19:10
18:55
6
Frank Faes
Gilze
19:26
19:21
7
Kees van Dongen
Hooge Zwaluwe
19:41
19:38
8
Johan van Rijckevorsel
Breda
19:49
19:41
9
Huub Hieltjes
Sprint en co
19:58
19:55
10
Carlo Wouters
Tilburg
20:08
20:06
11
Gijs Kloek
Breda
20:32
20:28
12
Theo van den Broek
Breda
20:45
20:35
13
Jack van Ginneken
Strijbeek
21:08
21:03
14
Robert van Rijckevorsel
Breda
21:19
21:02
15
Edwin Gerhards
Bavel
21:27
21:13
16
Peter van Beurden
Prinsenbeek
21:33
21:33
17
Ruud Moers
21:51
21:45
18
gijs Driesprong
22:23
22:02
19
Edgar de Veer
Tilburg
22:29
22:20
20
Hans Marijnissen
Nijmegen
22:31
22:11
21
Jörgen van Ginneken
Team Breda 3
22:35
22:26
22
Niek Overduin
Ulvenhout
22:36
22:30
23
Simon Weedy
Breda
22:42
22:30
24
Ad Bakker
Bavel
23:24
23:14
25
T. van Dun
Teteringen
23:34
23:19
26
Peter Blom
Teteringen
23:38
23:22
27
Vincent van Hooydonk
Teteringen
23:52
23:37
28
Koen vd Maagdenberg
Ulvenhout
24:50
24:38
29
Maarten van Poppel
Team Breda 4
24:52
24:44
30
August Veenenbos
Team Breda 1
24:55
24:49
31
Theo Kloet
Team Breda 2
25:07
24:54
32
Don Guikink
Breda
25:18
25:00
33
Johan Olieslagers
Ulvenhout AC
25:26
25:19
34
Peter van der List
Breda
25:57
25:47
35
Corné Pas
Breda
26:34
26:03
36
M. Vermetten
Rijen
26:41
26:17
37
Boudewijn Zandee
Bavel
27:07
26:47
38
Wilco van Mook
Bavel
27:28
26:59
39
Erik Norbart
Team Breda 4
27:34
27:11
40
Wim Langen
Bavel
27:40
27:19
41
Dolf Brinkmans
Team Breda 4
27:55
27:33
42
Patrick van Lunteren
Team Breda 1
28:08
27:47
43
Paul Piket
Team Breda 1
28:48
28:24
44
Jan Joris van Maren
Bavel
28:58
28:29
45
Boris Willer
Nederland
30:06
29:38
46
Maurice Meeuwissen
Gilze
30:25
30:07
47
Maarten Balke
Raamsdonksveer
32:26
31:55
48
Rob Roovers
Breda
33:47
33:20
49
Alexander Goos
Oosterhout Nb
35:18
35:11
M55, DE LAFLAMME 5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter Goos
Rijsbergen
19:13
19:08
2
Marc Siebers
Breda
19:24
19:22
3
Ad Bernaerts
Baarle-Nassau
19:45
19:43
4
Jan Menssen
MILA - Spiridon
20:10
20:10
5
Ton Crul
Team Breda 3
20:37
20:34
6
Arie Verhoeven
Goirle
20:48
20:46
7
Hans Brouwers
Gilze
21:06
20:49
8
Paul de Kort
Alphen Nb
22:01
21:54
9
Jack Vissers
Prinsenbeek
22:36
22:32
10
Frans Beekers
Bavel
22:46
22:37
11
Toine Dingemans
Breda
23:18
23:01
12
Rob de Ree
Molenschot
23:35
23:26
13
Jeffrey LaFlamme
Bavel
24:07
23:51
14
Harrie van Beek
Bavel
24:20
24:15
15
Rob Theunis
Bavel
24:29
24:14
16
Ed Mulderink
Breda
25:04
25:00
17
Marijn van Dort
25:09
25:03
18
Hans van Driel
Bavel
26:07
25:54
19
Rieno van Vulpen
Doorn
26:37
26:28
20
Wouter ten Wolde
Bavel
27:17
26:55
21
Ron Grauman
Bavel
27:35
27:27
22
Gerard Hofman
Ulvenhout
28:10
28:01
23
Ad Besems
Team Breda 4
29:04
28:43
24
Eric Wandel
Team Breda 4
29:08
28:45
VSEN, DE LAFLAMME 5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marlou Propst
Sprint en co
19:35
19:32
2
Sanne van Helmond
Prinsenbeek
20:29
20:25
3
Nikki Baghus
Loon op Zand
20:47
20:43
4
Jalisa Daane
Dorst
21:53
21:37
5
Dyanne Verpaalen
Rijen
22:34
22:24
6
Samantha Voogt
's-Hertogenbosch
23:37
23:28
7
Carolien Vis
Prinsenbeek
23:46
23:19
8
Maaike Frijters
Gilze
24:09
23:50
9
Roxanne Speekenbrink
Breda
25:01
24:55
10
Myrthe Keustermans
Baarle-Nassau
25:03
24:41
11
Leonie Domenie
Bavel
25:13
24:47
12
Janneke Nooten
Galder
25:26
25:10
13
Wendy Wiebenga
Miss Enforce
26:01
25:49
14
Kristel Schalk
Bavel
26:28
26:11
15
Lisette de Groot
Bavel
26:50
26:26
16
Pia Ooms
Breda
27:37
27:27
17
Laure Somers
Breda
27:38
27:26
18
Femke van Dongen
Team Breda 5
27:45
27:28
19
Nikki Groot
Breda
28:07
28:01
20
Linda Stasse
Oosterhout Nb
28:49
28:29
21
Suzanne van Loon
Bavel
28:51
28:32
22
Leoni Stolwerk
Breda
29:22
29:04
23
Madelon Groenhuis
Breda
29:36
29:24
24
Suzie Kamer
Breda
29:47
29:19
25
Manon Lavrijssen
Decathlon
29:56
29:43
26
Sanne frijters
Breda
30:18
29:47
27
Sandra Pelkmans
Steenbergen Nb
30:31
30:12
28
Jasmijn Goos
Oosterhout Nb
32:02
31:54
29
Esmée Martens
Bavel
35:35
35:28
V35, DE LAFLAMME 5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Chantel de Lange
Tilburg
20:08
20:06
2
Chantal van Oudheusden
Breda
20:39
20:37
3
Lianne Ivens
Waalwijk
21:30
21:25
4
Gerdi Hooijmaijers
Miss Enforce
24:57
24:47
5
Marieke van Zuien
Miss Enforce
25:56
25:43
6
Marieke Groeneveld
Bavel
26:12
25:58
7
Maureen Offers
Miss Enforce
26:20
26:08
8
Geertje Jacobs
Bavel
26:54
26:33
9
Sacha Smith
Breda
28:02
27:37
10
Aime van de Reijt
28:09
27:44
11
Charlotte de Clerk
Bavel
28:33
28:05
12
Ellen van den Maagdenberg
Ulvenhout
28:44
28:32
13
Heidi ten Wolde
Bavel
29:21
29:05
14
Marga Wagenmakers
Bavel
30:11
29:52
15
Claudia Ackermans
Bavel
31:36
31:13
16
Desiree Schalk
Bavel
33:09
32:51
17
Nicole Verwijmeren
Bavel
34:34
34:08
18
Mirjam van Valen
Breda
35:16
34:49
V45, DE LAFLAMME 5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Petra Bruijs
Hoogerheide
21:24
21:21
2
Wilma Flipsen
Breda
22:54
22:49
3
Riet van Mook
Elshout
23:21
23:14
4
Loes van Ginneken
Team Breda 5
23:25
23:18
5
Ina van Otzel
Roosendaal
24:27
24:24
6
Hanneke Bakkum
Prinsenbeek
25:23
24:59
7
Anja Velmans
Breda
25:32
25:26
8
Rian Bastiaansen
Miss Enforce
25:35
25:24
9
José Vincenten
Bavel
26:30
26:18
10
Ingrid LaFlamme
Bavel
27:07
26:43
11
Petra van Dongen
Hooge Zwaluwe
27:21
27:04
12
Ingrid Wittock
Meersel Dreef
27:23
27:17
13
Myranda Beljaars - Michie
Team Breda 5
27:34
27:11
14
Consolata Ndambuki
Ulvenhout
28:29
28:11
15
Elly van Helmond
Prinsenbeek
28:59
28:43
16
Rian van Ginneken
Berlicum Nb
29:03
28:47
17
Jacqueline Nuijens
Bavel
29:25
29:11
18
Mieke Bastiaansen
Galder
29:36
29:25
19
Karin van Etten
Ulvenhout
29:55
29:44
20
Mieke Peeters
Ulvenhout
31:50
31:39
21
Ellen Nelisse
Heinkenszand
32:26
31:55
22
Angeline Drabbe-Ackermans
Bavel
32:57
32:50
23
Annemarie de Veth
Bavel
33:05
32:42
24
Helen Ndambuki
Rijen
33:08
32:49
25
Marionne Jochems
Galder
33:08
32:57
26
Jenny Willer
Nederland
34:27
34:19
M60, DE LAFLAMME 5
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sjaak hofmans
Dussen
19:25
19:24
2
Loek Coerver
Breda
21:22
21:20
3
Kees Verhoeven
Goirle
21:45
21:43
4
Ruud Verstraten
Bavel
21:57
21:44
5
Jos Verpaalen
Tilburg
22:34
22:24
6
Dré Hofstede
Bavel
23:00
22:46
7
Jos Schetters
Galder
24:14
24:08
8
Piet van Kaam
Bavel
24:25
24:23
9
Peter Luijkx
Breda
24:45
24:37
10
Henk Walvoort
Bavel
24:53
24:39
11
Ad van Dongen
Molenschot
25:17
25:13
12
Jan van Dijk
Made
26:11
26:01
13
Peter van Orsouw
Oss
26:15
26:03
14
Adri van Bergen
Bavel
29:19
28:57
15
Ad van Hees
Breda
30:02
29:51
16
William Simons
Breda
30:13
29:46
17
Wiet Kerkhoven
Team Breda 5
31:23
31:02
18
Kees de Veth
Bavel
33:05
32:42
19
Louis de Koning
Rijsbergen
34:35
34:25
www.uitslagen.nl
24-09-2017 20:13