Uitslagenlijst 11e Thaisner DorpsRun

Thesinge - Zaterdag 23 september 2017

M600, 600 MTR(4-6JR)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Merijn Knot
Baflo
2:32
2:32
2
Maurice Bronsema
Delfzijl
2:44
2:43
3
Bas van der Veen
Thesinge
2:48
2:46
4
kiah
Thesinge
2:58
2:57
5
Levi Bol
Thesinge
3:02
3:01
6
Max Van Den Brink
Groningen
3:16
3:15
7
Tim Verhagen
Eelde
3:20
3:20
8
Dylian Patje
Zuidbroek
3:31
3:30
9
Guus Ottens
Thesinge
3:36
3:35
V600, 600 MTR(4-6JR)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lilian van der Veen
Thesinge
3:04
3:03
2
Chemaine Patje
Zuidbroek
3:15
3:15
3
Taylor Lefevre
groningen
3:16
3:16
4
Anneloes Veldman
Delfzijl
3:25
3:24
5
Marisa van Dijken
Thesinge
3:28
3:27
6
Jonne Rutgers
Sint Annen
3:29
3:28
7
Emma Bakker
Thesinge
3:33
3:31
8
Phéline Janze
Groningen
3:38
3:37
9
Noëmi Janze
Groningen
3:50
3:50
M12A, 1200 MTR(7-9JR)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Luuk Holtman
Thesinge
4:37
4:35
2
Mark Holtman
Thesinge
4:38
4:36
3
Filip van der Veen
Thesinge
4:47
4:45
4
Bas Munstra
Groningen
4:53
4:50
5
Senne Bijma
Appingedam
4:56
4:55
6
Leon Knot
Baflo
5:03
5:01
7
Jonne Oosterhuis
Groningen
5:12
5:10
8
Tim van der Veen
Thesinge
5:14
5:12
9
Jarne Rutgers
Sint Annen
5:14
5:12
10
Melvin van der Veen
Thesinge
5:17
5:15
V12A, 1200 MTR(7-9JR)
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nina Charlotte Jettinghoff
Garsthuizen
5:04
5:02
2
Rikke Verhagen
Eelde
5:51
5:49
3
Louise Oosterhuis
Zeewolde
6:06
6:04
4
Annemiek Nieborg
Haren Gn
6:11
6:08
5
Fien Oosterhuis
Groningen
6:13
6:12
6
Silke Van Veelen
Garmerwolde
6:32
6:30
7
Quincy Ax
Groningen
6:54
6:53
8
Jente Rutgers
Sint Annen
7:21
7:19
M12B, 1200 MTR 10-12J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Igor Bugel
Groningen
4:22
4:22
2
Riemer Steenbergen
Groningen
4:23
4:22
3
David Berghuis
Groningen
5:02
5:01
4
Jorrit van der Veen
Thesinge
5:13
5:13
5
Lijnn Walma
Thesinge
6:17
6:15
6
Daniël Oosterhuis
Zeewolde
6:42
6:42
7
Manuel Bronsema
Delfzijl
6:54
6:52
V12B, 1200 MTR 10-12J
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fleur Schuitema
Uithuizen
5:09
5:09
2
Laura Oudman
Thesinge
5:16
5:15
3
Birgit Havenga
Garmerwolde
5:36
5:35
4
Jelka Verhagen
Garmerwolde
6:03
6:02
5
Nathalie Bus
Thesinge
6:15
6:14
6
Floor Oomkes
Thesinge
6:20
6:19
M4KM, 4KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ricardo Damminga
Baflo
15:27
15:25
2
Sietze Huizenga
Grootegast
16:46
16:44
3
Guus Tammens
Thesinge
18:00
17:57
4
Sander Bogema
Ten Boer
18:26
18:18
5
Tije Ten Cate
Thesinge
18:46
18:44
6
Menno van Delden
Jeugdloop ATC'75 team 3
18:54
18:54
7
Jan Ruiter
Delfzijl
20:23
20:15
8
Wanne Buitenhuis
Thesinge
20:39
20:23
9
Geert-Jan Kloppenburg
Baflo
21:26
21:20
10
Ale ten Cate
De Koelerds
21:46
21:42
11
Lasse Oosterhoff
Thesinge
22:08
21:57
12
Kecheng Quan
Groningen
22:13
22:00
13
Alex Mendelts
Jeugdloop ATC'75 team 2
23:08
23:08
14
Ruben Oosterhuis
Zeewolde
23:28
23:01
15
Arjan Wei
Ten Boer
23:56
23:48
16
Christian Oosterhuis
Zeewolde
23:58
23:29
17
Peter Kwant
Appingedam
24:10
23:48
18
Som Kanghout
Groningen
24:31
24:20
19
Bert Veen
ATC'75 Team 5 volwassenen
25:12
25:12
20
Willem v.d. Poll
ATC'75 Team 5 volwassenen
25:12
25:06
21
Sander De Vries
Groningen
26:16
25:54
22
Manu Schoonvogel
Meppel
27:17
27:06
23
Raul Schoonbeek
Groningen
27:27
27:16
24
Koos Zeedijk
Garmerwolde
28:15
28:07
25
Machiel Oosterhuis
Zeewolde
30:29
29:59
26
Daniël Veen
Jeugdloop ATC'75 team 3
42:38
42:38
27
Jochem Uitham
De Koelerds
43:28
43:28
28
Harro van Delden
ATC'75 Team 5 volwassenen
45:55
45:55
29
Danny Brondijk
Slochteren
47:20
46:43
30
Jorre Van der Berg
de Koelerds
1:00:36
1:00:36
31
Rutger v.d. Kooi
Jeugdloop ATC'75 team 4
1:00:43
1:00:43
32
Sjoerd Huinink
ATC'75 Team 5 volwassenen
1:06:18
1:06:18
33
Mats Kolkman
Jeugdloop ATC'75 team 2
1:07:34
1:07:34
34
Felix de Roo
Jeugdloop ATC'75 team 1
1:08:32
1:08:32
V4KM, 4KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Charlot Jacobs
Jeugdloop ATC'75 team 1
18:28
18:23
2
Marlijn Bakker
Jeugdloop ATC'75 team 1
18:28
18:28
3
Milou de Vries
Jeugdloop ATC'75 team 3
18:54
18:51
4
Mirjam Knot
Baflo
21:35
21:30
5
Mieke Zijl
Groningen
21:38
21:23
6
Karlijn van den Berg
de Koelerds
21:46
21:46
7
Brecht v.d. Poll
Jeugdloop ATC'75 team 4
22:04
21:58
8
Jasmijn Ficici
Jeugdloop ATC'75 team 4
22:04
22:04
9
Tineke Admiraal
Zwolle
22:10
22:03
10
Evi Ben Ezra
Jeugdloop ATC'75 team 2
23:08
23:03
11
Kirsten Verhagen
Eelde
24:08
23:51
12
Bianca Boerema
Appingedam
24:24
24:03
13
Larissa Wijninga
Siddeburen
25:16
25:12
14
Laura Nieborg
Haren Gn
26:19
26:07
15
Jolanda Tuinstra
Thesinge
26:35
26:11
16
Sofie Uitham
Thesinge
27:00
26:33
17
Desiree Luiken
Thesinge
27:07
26:49
18
Sterre Buitenhuis
Thesinge
27:36
27:19
19
Phyline Derksen
Thesinge
28:06
27:37
20
Nienke Zeedijk
Groningen
28:15
28:07
21
Myla Uitham
Thesinge
28:45
28:18
22
Ruifang Gao
Groningen
29:14
29:01
23
Ineke Wessel
Thesinge
29:19
29:01
24
Arjelle Rutgers
Sint Annen
29:55
29:26
25
Marianne Haagmans
Thesinge
30:40
30:15
26
Juul de Lange
Haren Gn
30:41
30:33
27
Petra Pool
Haren Gn
30:47
30:40
28
Maudij Haumersen
Appingedam
32:04
31:47
29
Evelien Honebecke
Jeugdloop ATC'75 team 4
42:08
42:08
30
Trijnie Doornbos-Oosting
Appingedam
43:10
43:10
31
Ada Berghuis Casses
Jeugdloop ATC'75 team 1
43:25
43:25
32
Sophia van der Schueren
Jeugdloop ATC'75 team 2
43:51
43:51
33
Maya Ramcharan
Thesinge
47:50
47:13
34
Patricia van Dijken
Thesinge
50:33
49:54
35
Lien Goelab
Paramaribo
50:33
49:55
36
Amber Poels
Jeugdloop ATC'75 team 3
1:00:22
1:00:22
M4ML, 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maurice Smit
Delfzijl
22:09
22:07
2
Daan Sindelka
Groningen
25:16
25:13
3
Freek Welbedacht
Groningen
25:31
25:29
4
Chris Rosman
Groningen
27:07
27:03
5
Bram van Zalk
Groningen
27:17
27:12
6
Cor Verkade
Assen
28:30
28:27
7
Sybren Harmsma
Groningen
28:47
28:45
8
Kris Tuinier
Groningen
28:52
28:07
9
Arjan Dwarshuis
Groningen
29:06
29:00
10
Harm Kremer
Eelde
29:47
29:38
11
Bas van Delden
Groningen
29:51
29:49
12
Erik Groenendal
Eelde
30:05
29:56
13
Jonathan Penninga
Zuidhorn
30:16
30:13
14
Rinze Kramer
Bedum
30:45
30:37
15
Michiel Admiraal
Groningen
31:13
31:08
16
Jan Werkman
Thesinge
32:05
31:45
17
Matthijs Rekker
Eeldwolde
32:20
31:35
18
Jaap Bruggink
Groningen
32:27
32:09
19
Thijs de Raad
Groningen
32:35
32:30
20
Jakob Mars
Delfzijl
32:54
32:34
21
Jorus Nieuwenhuis
Leens
33:04
33:01
22
Klaas Kanning
Groningen
33:27
33:22
23
Niek Kuijvenhoven
Kampen
33:44
33:37
24
Dick Sybenga
Gieten
33:55
33:49
25
Ernst Lofrers
Thesinge
33:58
33:46
26
Klaas Sminia
woltersum
35:08
35:03
27
Jelle van der Veen
Thesinge
35:10
34:53
28
Harry Kalfsbeek
Appelscha
35:13
34:58
29
Marco Egbers
Groningen
35:25
35:16
30
Yong Liu
Groningen
35:35
35:35
31
Jamie Verhagen
Eelde
36:32
36:30
32
Herman Goedhart
Stedum
36:36
36:27
33
Rudolf Oudman
Bedum
36:52
36:46
34
Marinus Vermue
Thesinge
37:10
36:48
35
Wouter Meerman
Ten Boer
37:15
37:03
36
Wrister Werkman
Groningen
37:17
36:57
37
Erik Knollema
Groningen
37:38
37:27
38
Dirk heslinga
Garmerwolde
38:01
37:49
39
Bart van der Lijn
Assen
38:12
38:00
40
Melle Busscher
Thesinge
38:49
38:41
41
Jan Alix Uitham
Thesinge
39:00
38:40
42
Koop De Grouw
Nijeveen
39:04
38:36
43
Elzo de Lange
Haren Gn
39:15
39:06
44
Marcus Dirks
Haren Gn
39:47
39:34
45
Arend Koenes
Bedum
40:07
39:38
46
Tiemon Koekos
Bedum
40:07
39:38
47
Jens Koenes
Bedum
40:25
39:56
48
Joop Werkman
Bedum
41:36
41:13
49
Hans Penninga
Paterswolde
41:46
41:36
50
Roberto Sanchez Goldar
Groningen
41:52
41:41
51
Aat van den Berg
Groningen
44:15
43:47
52
Kor Gorter
Glimmen
45:41
45:31
53
janny heller
Adorp
46:36
46:10
54
Mignon Noordegraaf
Noordwolde Gn
46:38
46:16
55
Johan Hekkema
Uithuizermeeden
46:40
46:26
56
Harm Stalman
Ten Boer
47:52
47:52
57
Dirk Zijlstra
Groningen
48:56
48:35
58
René Bloem
Groningen
48:56
48:36
59
Rex Leber
Groningen
53:03
52:36
60
Jaa Groenendal
Oldehove
1:07:44
1:07:16
V4ML, 4 MIJL
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jannie Laning
Groningen
32:08
32:05
2
Agnes Woldhuis
Ten Post
33:10
32:59
3
Heleen dorland
Groningen
34:15
34:09
4
Janneke Tienkamp
Groningen
34:26
34:19
5
Anne Marieke Kremer
Eelde
34:46
34:37
6
Elske de Boer
Groningen
36:19
36:12
7
Jacqueline Van Dijk
Groningen
39:12
38:54
8
Jane Haijkens - Ubels
Garmerwolde
39:22
39:01
9
Harma Visser
Bedum
40:09
39:55
10
Tessa Tammens
Thesinge
40:59
40:38
11
Mignon Hekkema
Middelstum
41:53
41:28
12
Nienke Otten
Garmerwolde
42:17
41:59
13
Anke Bijma
Sauwerd
42:36
42:07
14
Evelien Oosterhuis
Zeewolde
43:05
42:47
15
Jennifer Apol
Wirdum Gn
43:09
42:43
16
Klaziena van Twuijver
Schildwolde
43:09
42:54
17
Karla Knol-Hofman
Ten Boer
43:09
42:43
18
Marieke Schoon
Assen
43:27
43:11
19
Marleen Schonherr
Thesinge
44:19
44:04
20
Annet Dwarshuis
Assen
44:43
44:24
21
Anne Benneker
Garmerwolde
46:42
46:16
22
Jannie de Vries
Assen
48:33
48:21
23
Can Wang
Groningen
48:55
48:42
24
Laura Noord
Bedum
53:56
53:42
25
Truus Bakker
Appingedam
55:51
55:31
26
Anje Abbring
Thesinge
1:19:02
1:18:26
27
Ria Stal
Thesinge
1:19:22
1:18:47
M10KM, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erik Deenen
Groningen
36:45
36:42
2
Luc Sillen
Groningen
37:43
37:41
3
Edward Pechter
Groningen
37:58
37:55
4
Maurice Kram
Groningen
38:05
38:03
5
Dorus Wolthekker
Nietap
38:35
38:31
6
Harmen Stam
Ten Boer
39:41
39:38
7
Erik Van dijken
Groningen
39:54
39:51
8
Jouke Janze
Groningen
40:49
40:47
9
Emiel Flart
Groningen
41:12
41:08
10
Niek van der Molen
Ee
41:46
41:43
11
Martin Folkersma
Groningen
42:29
42:26
12
Koen Dwarshuis
Enschede
43:01
42:56
13
Folkert Faber
Haren Gn
43:24
43:20
14
Chris Hartsema
Groningen
44:00
43:42
15
Henk Kamsma
Groningen
44:02
43:54
16
Piet Kempenaar
Bedum
45:04
44:56
17
Sjaak Nap
Briltil
45:10
44:59
18
René Meijer
Emmer-Compascuum
45:24
45:21
19
Maarten de Raad
Thesinge
45:33
45:27
20
Gerben Zwerver
Winsum Gn
45:58
45:52
21
Edzard Krol
Thesinge
46:08
46:04
22
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
46:21
46:18
23
Ad Van Beilen
Gieten
46:28
46:22
24
Roel Kremer
Sint Annen
46:35
46:26
25
Peter van Dam
Groningen
46:48
46:41
26
Barend Van Der Bosch
Didam
46:49
46:43
27
Ronald zuidema
Groningen
47:21
47:10
28
Martieu Wienke
Sauwerd
47:33
47:26
29
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
48:04
47:58
30
René Noordegraaf
Noordwolde Gn
48:07
48:03
31
Renzo Tuinsma
Eelderwolde
48:43
48:38
32
Remko Bezema
Groningen
48:51
48:42
33
Rober Jan Kooijmans
Bedum
49:45
49:42
34
Cees de Haan
Groningen
50:08
49:58
35
Henk Heemskerk
Groningen
50:09
50:06
36
Anton Kramer
Zuidwolde Gn
50:10
50:05
37
Geert Kwant
Haren Gn
50:12
49:51
38
Kor Tillema
Uithuizen
51:18
51:11
39
Dick Huizing
Garmerwolde
51:37
51:29
40
Hyacinth Richardson
Groningen
51:37
51:29
41
Bert Loonstra
Rolde
51:47
51:34
42
John Wachtmeester
Groningen
51:57
51:49
43
Hans Arling
Siddeburen
53:19
53:15
44
Henk Westerkamp
Groningen
53:23
53:11
45
Louis Schokkenbroek
Annen
53:27
53:11
46
Gert Hofstede
Groningen
54:35
54:32
47
Jeroen Hut
Groningen
55:17
54:55
48
Erik Staal
Harkstede
55:25
55:12
49
Jelle Wijnbenga
Groningen
55:33
55:12
50
Albert Kreulen
Groningen
55:52
55:36
51
Antonius de Ridder
Groningen
56:14
55:45
52
Wouter Trumpie
Groningen
56:28
56:10
53
Gerrit Klopstra
Groningen
56:44
56:28
54
Egbert de Groot
Bedum
56:47
56:35
55
Taco Feddes
Groningen
57:05
56:47
56
Jonathan Oosterhuis
Zeewolde
57:36
57:25
57
Richard Gerdes
Bedum
58:23
58:11
58
Jenne Jan Kwant
Sauwerd
59:46
59:29
59
Gert Jan Oosterhuis
Zeewolde
1:00:31
1:00:21
60
Eddie Frankruijter
Bedum
1:00:32
1:00:19
61
Ger Helsma
Groningen
1:01:28
1:01:09
62
Moos Oosterhuis
Zeewolde
1:01:42
1:01:32
63
Franke Klaver
Ten Boer
1:02:13
1:02:02
64
Henk Busscher
Thesinge
1:03:39
1:03:13
65
Eric Elbertsen
Garmerwolde
1:03:58
1:03:52
66
Douwe de Vries
Groningen
1:04:05
1:03:52
67
Hille Topper
Groningen
1:05:45
1:05:35
68
Dirk Boddeüs
Groningen
1:07:50
1:07:36
69
Anjo Huizinga
Appingedam
1:13:41
1:13:22
V10KM, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Vanessa Wuijster
Groningen
48:43
48:39
2
Greetje Blust
Haren Gn
48:56
48:52
3
Mia Hut
Winsum Gn
52:54
52:49
4
Annette Stikkelorum
Groningen
53:31
53:21
5
Karein Ferwerda
Groningen
56:30
56:15
6
Maaike Hermse
Groningen
57:38
57:23
7
Yvonne Lubben
Groningen
57:44
57:41
8
Sandra Bijlholt
Appingedam
57:48
57:29
9
Anita van der Veen
Thesinge
58:09
57:53
10
Lu Yuan
Groningen
58:14
58:00
11
Joke Smit
Groningen
58:19
57:59
12
Lysbert Oosterhof
Bedum
58:20
57:56
13
Anneke Oosterhuis
Zeewolde
59:29
59:10
14
Sabina Oudman
Bedum
59:33
59:28
15
Idhuna Tardjopawiro
Loppersum
59:42
59:26
16
Petra Buist - Bijma
Noordwolde Gn
1:00:32
1:00:19
17
Andrea Kwant
Sauwerd
1:00:40
1:00:29
18
Natasja Bronkema
Groningen
1:01:28
1:01:08
19
Ymka de Boer
Groningen
1:01:52
1:01:36
20
Yvonne Scholte
Annen
1:02:23
1:02:08
21
Marjan Oosterveen
Garmerwolde
1:03:58
1:03:52
22
Gea Elzerman
Meedhuizen
1:05:17
1:05:02
23
Fronie Bosma
Groningen
1:07:59
1:07:50
24
Ineke Molenaar
Groningen
1:12:14
1:11:52
M21KM, 21,1 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Harro Boven
Groningen
1:27:17
1:27:15
2
Jeroen Van Der Veen
Groningen
1:29:33
1:29:29
3
Siemon Hinrichs
Delfzijl
1:30:08
1:30:05
4
IJme Woensdregt
Groningen
1:33:03
1:33:01
5
Jauke-Atze Posthumus
Rottevalle
1:33:12
1:33:10
6
Harry Honebecke
Haren Gn
1:33:12
1:33:10
7
Pieter Veenstra
Groningen
1:33:40
1:33:35
8
Xavier Neys
Groningen
1:35:50
1:35:48
9
Arnold Tjeerdsma
Groningen
1:35:55
1:35:52
10
Vincent van Veen
Groningen
1:36:08
1:36:02
11
Richard Stroobach
Groningen
1:37:17
1:37:12
12
Roelof Oosterhuis
Amersfoort
1:38:21
1:38:09
13
Fokko hindriks
Groningen
1:40:02
1:40:00
14
Peter Vos
Groningen
1:41:17
1:41:13
15
Jaap Vis
Groningen
1:41:35
1:41:35
16
Hermen Grasman
Haren Gn
1:41:46
1:41:43
17
Jan Doorduin
Eelderwolde
1:41:46
1:41:43
18
Hans Oosterhuis
Amersfoort
1:41:51
1:41:40
19
Luit V.d Molen
Groningen
1:43:22
1:43:12
20
Luuk Kruizinga
Aduard
1:43:28
1:43:27
21
Piet Tjeerdsma
Groningen
1:43:29
1:43:25
22
Thom Snijder
Middelstum
1:46:55
1:46:49
23
Roy Bults
Winsum Gn
1:48:13
1:48:03
24
Ron Balkema
Appingedam
1:48:56
1:48:54
25
Rutger de Wit
Groningen
1:49:10
1:49:02
26
Dirk Heun
Appingedam
1:49:37
1:49:33
27
Jan Smirreberg
Sappemeer
1:51:22
1:51:16
28
Hink Boelens
Nieuw-Buinen
1:51:37
1:51:25
29
Jan-Willem Frederiks
Groningen
1:51:43
1:51:39
30
Kor De Boer
Marum
1:52:20
1:52:14
31
Ronald Groen
Groningen
1:52:21
1:52:17
32
Janko Oosterhuis
Groningen
1:52:38
1:52:28
33
Frank Marks
Groningen
1:52:57
1:52:55
34
Joost Kerkhoff
Loppersum
1:54:04
1:53:58
35
Jan Adema
Groningen
1:54:55
1:54:48
36
Peter V.d Hulst
Zuidwolde Gn
1:55:12
1:55:07
37
Jan Nauta
Groningen
1:55:14
1:55:12
38
Wessel Bruining
Warffum
1:55:38
1:55:33
39
Koert van der meer
Garrelsweer
1:55:51
1:55:43
40
Emiel van der Graaf
Groningen
1:58:18
1:58:16
41
Herman Van Der Donk
Grootegast
2:00:31
2:00:25
42
Wim Kuijk
Haren Gn
2:01:12
2:01:06
43
Lex Doornbos
Groningen
2:02:38
2:02:38
44
Jeroen Reinders
Bedum
2:05:45
2:05:42
45
Peter Stokje
Groningen
2:06:39
2:06:39
46
Nico Hazenberg
Baflo
2:11:58
2:11:47
V21KM, 21,1 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erika Broekema
Groningen
1:38:27
1:38:25
2
Hilda Broekhuizen
Winsum Gn
1:46:59
1:46:54
3
Marleen Smit
Groningen
1:49:43
1:49:41
4
Elza Bulstra
Groningen
1:52:57
1:52:54
5
Maria De Kleine
Groningen
1:54:04
1:53:58
6
Marije Oosterbaan
Groningen
1:54:05
1:53:58
7
Ans Van Der Meer
Garrelsweer
1:55:51
1:55:43
8
Carla Frankruijter
Bedum
1:56:18
1:56:13
9
Rianne Ramaker
Groningen
1:59:02
1:58:54
10
Jeike Elema
Ten Boer
2:01:24
2:01:15
11
Annelies Kamming
Middelstum
2:08:30
2:08:24
12
Hilda Oosterkamp
Pieterburen
2:09:16
2:09:09
13
Jessica Tuinstra
Uithuizermeeden
2:12:27
2:12:18
14
Fia Propst
Rotterdam
2:25:11
2:25:05
M4KMW, WANDELEN 4KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Andreas Woldhuis
Thesinge
47:51
47:17
V4KMW, WANDELEN 4KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Linda Lak-Oosterhuis
Amersfoort
31:15
30:52
2
Trieneke Schuppert
Thesinge
47:51
47:17
V10KW, WANDELEN 10KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ingeborg Hermse
Nieuw-Buinen
1:44:17
1:43:51
2
Wieneke Boelens
Nieuw-Buinen
1:44:17
1:43:51
3
Mieke Nieborg
Haren Gn
1:48:11
1:47:35
4
Annelies Hofstede
Thesinge
1:49:34
1:48:56
5
Reina Busscher
Thesinge
1:49:34
1:48:56
6
Jolanda Werkman
Bedum
1:50:56
1:50:28
7
Mirneke Wassenaar
Bedum
1:50:56
1:50:29
8
Lucia van Hees-Yard
Nederland
1:52:54
1:52:18
9
Christien Huizenga
Thesinge
1:52:54
1:52:18
www.uitslagen.nl
24-09-2017 12:29