Uitslagenlijst Kopjesloop - Bedrijvenloop 1

Delft - Zondag 10 september 2017

MEI-6, 1KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jeske Vellekoop
Den Haag
5:30
2
Sylke Vellekoop
Den Haag
11:57
JO-6, 1KM
Plts
Naam
Tijd
1
Kjeld Hofman
Pijnacker
5:09
2
Sven Hofman
Pijnacker
5:31
3
Roan Rozendal
Delft
7:33
MEI12, 1KM
Plts
Naam
Tijd
1
Fee van Eijk
Haag Atletiek
4:01
2
Aila Derks
AV '40
4:10
3
Eva van Haaster
Nootdorp
5:00
JO-12, 1KM
Plts
Naam
Tijd
1
Thijs de Block
AV '40
3:41
2
Mike Ligtenberg
Delfgauw
3:51
3
Lars de Block
AV '40
3:58
4
Mick Boekestijn
Den Haag
3:59
5
Wieke Joon
AV '40
4:01
6
Sven Ligtenberg
Delfgauw
4:21
7
Daan van de Werken
Hazerswoude-Dorp
5:10
8
Sietse Kruizinga
AV '40
5:11
V5KM, 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Judith van den Broek
Kees Olsthoorn A
20:36
2
Wendy Sneekes
NFI Running Team 1
20:42
3
Loes van Loenen
Kees Olsthoorn A
20:48
4
Wietske van der Lans
Olympus '70
21:22
5
Aagje Engel
Kees Olsthoorn B
21:36
6
Carla Verwijs
Lopers company Delft
21:46
7
Petra Vos
Waterweg
23:30
8
Janneke Hulshof
NFI Running Team 2
23:45
9
Nanda Blom
Budding Words
23:52
10
Frederique Welle Donker
Lopers company Delft
24:26
11
Katinka van Vrijaldenhoven
Werkse 1 de Jonkies
25:02
12
Hizkia Taal
Haag Atletiek
25:07
13
Marketa Nerkdora
Delft
25:23
14
Mandy van de Leygraaf
De Koplopers
25:34
15
Kirsten Vreugdenhil
Werkse 1 de Jonkies
25:36
16
Titia Welle Donker
Lopers company Delft
25:40
17
Nicole Vermeij
Delft voor Elkaar
26:07
18
Ileen van Es
Delft
26:10
19
Hanneke Talmon
Omgevingsdienst Haaglanden
26:21
20
Mandy Olsthoorn
Kees Olsthoorn B
26:30
21
Joyce Verheezen
Lopers company Delft
26:31
22
Aly Biemold
Omgevingsdienst Haaglanden
27:03
23
Marielle van der Helm
Pijnacker
27:09
24
Lydia Witte
NFI Running Team 3
27:17
25
Joyce vd Kooi
Kees Olsthoorn B
27:21
26
Hannie de Jong
Fortuna
27:25
27
Emelie Sloots
Delft voor Elkaar
27:52
28
Krista Smeele
NFI Running Team 1
28:05
29
Tanja Verbeeten
Provincie Zuid Holland
28:38
30
Miranda Mol
Omgevingsdienst Haaglanden
28:53
31
Monique Hogervorst
Wateringen
29:16
32
Petra van Eijk
NFI Running Team 2
29:46
33
Marianne Snijders
AV '40
29:58
34
Christa Peels
Werkse 1 de Jonkies
30:15
35
Xandra Kollau
Werkse 3
30:15
36
Djeva Tupan
Gemeente Delft 2
30:59
37
Sonja Koelewijn
Delft voor Elkaar
31:23
38
Sandrine Henry
Rotterdam
31:32
39
Hilda van der Veen
Gemeente Delft 2
31:39
40
Aleida van den Akker
Provincie Zuid Holland
32:18
41
Eveline Koster
Werkse 3
32:59
42
Hilde van Slooten
Gemeente Delft 1
33:05
43
Nellie Martens
Leidschendam
33:18
44
Esmeralda van Roon
Waterweg
34:44
45
Marijke Hofmeester
Delft
35:52
46
Joke van Eijk
Omgevingsdienst Haaglanden
36:03
47
Monique Rattink
Gemeente Delft 2
36:33
48
Marit de Rooy
Werkse 3
38:15
M5KM, 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Jelle Roozenburg
De Koplopers
17:05
2
Joost de Klerk
DCMR Milieudienst
17:28
3
Marc Rotsaert
Kees Olsthoorn A
17:40
4
Vincent Tas
AV '40
17:50
5
Alex Olveira
De Koplopers
17:57
6
Joeri Smit
Kees Olsthoorn A
18:00
7
Jurre Keizers
Budding Words
18:04
8
Jan van Hoeven
Olympus '70
18:37
9
Jesper Nijboer
Kees Olsthoorn A
18:49
10
Stijn van Moorsel
Prime Vision
19:18
11
Marius Schwarz
Provincie Zuid Holland
19:24
12
Harry Suyker
De Koplopers
19:27
13
Bart van Haaster
DCMR Milieudienst
19:32
14
Pepijn van Hees
Budding Words
19:36
15
Fred Louter
Maasland
19:44
16
Pepijn Abbink
Budding Words
19:49
17
Ian Slettenhaar
Provincie Zuid Holland
19:55
18
Paul Dekkers
Kees Olsthoorn A
20:01
19
Kees Olsthoorn
Kees Olsthoorn A
20:08
20
Marco Medendorp
Werkse 2
20:14
21
David Zhou
Sparta
20:16
22
Henry Annokkee
Kees Olsthoorn B
20:32
23
Ron Koorevaar
Lopers company Delft
20:39
24
Eric van 't Schip
Kees Olsthoorn B
20:40
25
Senton Dijkgraaf
Gemeente Delft 1
20:41
26
Willem van den Beukel
De Koplopers
20:43
27
Gijs van Oevelen
Gemeente Delft 2
20:51
28
Percy van As
Omgevingsdienst Haaglanden
20:56
29
Vincent Olsthoorn
Kees Olsthoorn A
20:59
30
Francois van Dijk
Werkse 2
21:03
31
Fred van Berkum
Delft voor Elkaar
21:06
32
Cyril van Schijndel
Budding Words
21:06
33
Jesse Budding
Budding Words
21:09
34
Bruun van der Steuijt
Gemeente Delft 1
21:13
35
Frank Schoones
De Koplopers
21:16
36
Matthijs van Boxel
Lopers company Delft
21:20
37
Marcel Breewsma
NFI Running Team 1
21:23
38
Cor van der Wiel
Werkse 2
21:32
39
Erwin van Eijk
NFI Running Team 1
21:32
40
John Kuijpers
Werkse 3
21:33
41
Marc Holierhoek
Kees Olsthoorn B
21:36
42
Norbert van de Ven
Prime Vision
21:40
43
Peter Bosmans
Prime Vision
21:43
44
Andre de Jong
DCMR Milieudienst
21:53
45
Hans Valstar
Olympus '70
21:57
46
Roeland Egmond
AV '40
21:59
47
Frank Dorel
Provincie Zuid Holland
22:00
48
Arjan Dedden
Omgevingsdienst Haaglanden
22:03
49
Jos Toth
NFI Running Team 1
22:13
50
Rob Warnars
Capelle ad IJssel
22:16
51
Han van den Boogaard
Delft voor Elkaar
22:19
52
Joost Schellevis
Provincie Zuid Holland
22:29
53
Leo van Marrewijk
Budding Words
22:32
54
Rob Faria
DCMR Milieudienst
22:34
55
Marco Steekelenburg
Provincie Zuid Holland
22:41
56
Martin Appel
Budding Words
22:44
57
Jan Massar
Kees Olsthoorn B
22:52
58
Tim Heemskerk
Delft voor Elkaar
22:55
59
Martin Talmon
Vlaardingen
22:57
60
Sjors Grasman
Delft voor Elkaar
23:04
61
Wouter Buijze
Prime Vision
23:12
62
Wim Bierbooms
De Koplopers
23:14
63
Nijs de Graaff
De Koplopers
23:17
64
Huub Keizers
Delft
23:20
65
Jeroen van de Werken
Werkse 2
23:20
66
Leo Peschier
NFI Running Team 2
23:23
67
Arjan Terpstra
NFI Running Team 2
23:27
68
Ruud Raaphorst
Wassenaar
23:31
69
Robert van Heijningen
Werkse 2
23:45
70
Stevie Varela Fortes
NFI Running Team 3
23:45
71
Lorenzo d' Arsie
Prime Vision
23:50
72
Ron Bruyns
Leidschendam
23:54
73
Martijn Lustig
Kees Olsthoorn B
24:11
74
Ron Holling
De Koplopers
24:13
75
Richard van Haagen
DCMR Milieudienst
24:18
76
Frank Olsthoorn
AV '40
24:21
77
Rogier de Vries
Delft voor Elkaar
24:23
78
Mohammed el-Majjaoui
Omgevingsdienst Haaglanden
24:42
79
Frank van de Berg
's Gravenzande
24:43
80
Glenn Roepnarain
NFI Running Team 1
24:43
81
Mathieu Kramer
Werkse 2
25:05
82
Wilbert Hoondert
Gemeente Delft 1
25:33
83
Dico van Meerten
NFI Running Team 3
26:11
84
René Meester
Rijswijk
26:20
85
Eric Kok
NFI Running Team 3
26:39
86
Hans van Zeijl
Werkse 3
26:47
87
Eddy Thans
Prime Vision
26:47
88
Hans de Groot
De Koplopers
26:48
89
Martin Slagter
NFI Running Team 3
26:50
90
Jan Casals
Culemborg
26:50
91
Felix Beekers
Statina
26:53
92
Hans Koetsier
Rijswijk
27:07
93
Fred van Hemert
27:08
94
Theo van Mierle
Wassenaar
27:47
95
Hidde Keizers
Delft
27:48
96
Koos Oskam
Zoetermeer
28:04
97
Johan Lieffering
Delft
28:08
98
Jeffrey Merx
Werkse 3
28:30
99
Wim Zondag
Loosduinen
28:33
100
Dirk Pakker
PAC
28:35
101
Denis van Bergen
NFI Running Team 2
28:37
102
Michael Snijders
Rotterdam
29:20
103
John Snijders
Rotterdam
29:27
104
Andre van der Sluys
Omgevingsdienst Haaglanden
29:28
105
Ton Konincks
De Koplopers
29:29
106
Michel Out
Haag Atletiek
29:29
107
Leonard Tamis
NFI Running Team 3
29:34
108
Harry Mulder
Wassenaar
29:55
109
Enno v.d. Graaf
Delft
29:58
110
Rob Spaans
Monster
30:17
111
Loek Bekker
Alphen ad Rijn
31:09
112
Bert de Reuver
DCMR Milieudienst
31:19
113
Wim Suiker
De Koplopers
31:44
114
Wim Chavite
Rijswijk
31:48
115
Nico van Adrichem
De Lier
33:37
116
Cor vd Berg
's-Gravenzande
33:43
117
Frank van Roon
Waterweg
34:39
118
Henk Lansbergen
Honselersdijk
35:01
119
Paul Wobbe
Haag Atletiek
35:19
120
Gerard Rijgersberg
Werkse 2
36:13
121
John van Heijningen
'sGravezande
36:49
122
Peter Puite
Den Haag
37:04
123
Mike Rattink
Gemeente Delft 2
37:52
124
CJ van Wingerden
Maassluis
39:05
125
John vd Broek
Hoogvliet
39:50
126
Richard van Hemert
Rijswijk
46:10
V10KM, 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Ilse Nijensteen
Delft
48:48
2
Margriet Dijkhuis
Delft
52:37
3
Lynn van Toledo
Olympus '70
52:57
4
Quirina van Zessen
Hendrik Ido Ambacht
53:28
5
Annemieke Ooms
the Hague Road Runners
56:53
6
Lenie de Visser
Waterweg
59:00
7
Chéa Oostdijk
Rijswijk
59:31
8
Els van Geldrop
Delfgauw
59:32
9
Renate de Boer
Hoogmade
1:04:44
10
Anneke van Hoorebeek
Rotterdam
1:07:38
11
Annelies Verbeek
De Koplopers
1:08:13
M10KM, 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Maarten Bakker
Olympus '70
37:28
2
Daan Valstar
Olympus '70
41:07
3
Josef Odvarka
Delft
43:05
4
Jan Hofmeester
De Koplopers
43:24
5
Jacques van Kleef
Den Haag
45:48
6
Marco van der Lans
Olympus '70
46:24
7
Rob Warnars
Capelle ad IJssel
46:42
8
Robbert Verkijlen
Haag Atletiek
48:44
9
Gertjan van Elleswijk
Spijkenisse
48:49
10
Darwin B Blanco
Delft
49:12
11
Bernhard Neubüsser
Rijswijk
49:49
12
Arjan Smaling
Delfgauw
49:50
13
Ozan Yurduseven
Delft
50:20
14
Joost van der Hulst
Delft
50:22
15
Peter de Groot
Hoogvliet
50:43
16
Rody Verhulst
Wateringen
51:09
17
Freek Pols
Delfgauw
51:15
18
Thomas Berkhout
Wateringen
51:16
19
Pieter Buzing
Delft
51:18
20
Egbert van Dijk
Fortuna
51:27
21
Jesse Bosman
Rijswijk
52:15
22
Hans de Jong
Strijen
53:00
23
Jan Wierenga
Haag Atletiek
53:21
24
Michael Bijl
Barendrecht
53:39
25
Martien de Koning
Delft
53:44
26
Frank Magnin
Maassluis
53:46
27
Remco den Oudsten
Waterweg
53:46
28
Pieter Breedveld
Delft
54:01
29
Erik Leeuwarden
Rijswijk
54:15
30
Ismail Yetim
Delft
54:44
31
Timo Meester
Rijswijk
55:15
32
Robert Schween
Sparta
56:03
33
Fred van de Gon Netscher
Haag Atletiek
56:15
34
Jan Henk de Vast
Maasland
56:54
35
Gerard Nederpelt
Den Haag
59:19
36
Leo van Waard
Delft
59:32
37
Peter van Oeveren
Rotterdam
1:05:39
38
Henry van der Vegt
De Lier
1:12:59
39
Ad van der Maat
Den Haag
1:17:30
40
Stefan Wigman
Delft
1:18:00
41
Hans de Jong
Strijen
1:20:46
V15KM, 15KM
Plts
Naam
Tijd
1
Susanne Dallinga
Den Haag
1:13:36
M15KM, 15KM
Plts
Naam
Tijd
1
Richard Holstege
AV '40
1:02:46
2
Frank Visser
Delft
1:04:08
3
Jurjen Borst
Rijswijk
1:07:08
4
B. Roberto Nicoletti
Schiedam
1:09:45
5
Rudo Kalkman
SC Reeuwijk
1:11:11
6
Robin Schuring
Berkel
1:12:30
7
Aschwin du Clou
Berkel en Rodenrijs
1:13:46
8
Mark Veenstra
Delft
1:14:41
9
Jan vd Wal
Delft
1:26:58
10
Peter Akerboom
LVA Plantaris
1:26:59
11
Ted Verhulst
Wateringen
1:27:52
www.uitslagen.nl
10-10-2017 22:04