Uitslagenlijst Albert Eising-loop

Dalen - Zondag 10 september 2017

J-5, 500 M BAMBINO
Plts
Naam
Tijd
1
Jurgen Eefting
Hollandscheveld
2:19
2
Max Vennik
Emmen
2:31
3
Xavi Snippe
Dalen
2:32
4
Niek Huisma
Wachtum
2:58
5
Sten Overweg
Emmen
3:01
6
Silvan Boer
Coevorden
3:04
7
Sem Klasens
Wachtum
3:10
8
Sil Altenburg
Dalen
3:11
9
Wout de Bruin
Dalen
3:41
10
Sjoerd Uneken
Wachtum
3:46
11
Bas van der Ziel
Coevorden
3:53
12
Koen Harwig
Dalen
4:52
13
Tim Toersen
Dalen
5:35
14
Noud Wustefeld
Gieten
5:55
15
Pieter Damstra
Arnhem
5:59
M-5, 500 M BAMBINO
Plts
Naam
Tijd
1
Fien Mazenier
Dalen
2:47
2
Margot Damstra
Arnhem
2:50
3
Marit Reinders
Dalen
2:51
4
Sarah Bekel
Dalen
2:56
5
Rosalie Uneken
Wachtum
2:58
6
Saar Smits
Dalen
3:01
7
Felien Commies
Dalen
3:03
8
Janiek Horsting
Dalen
3:05
9
Brechje Uineken
Dalen
3:14
10
Noreen Bulle
Dalen
3:20
11
Elin Engelage
Dalen
3:21
12
Emmelie Harwig
Dalen
3:39
13
Zoë Reinders
Dalen
3:58
14
Gemma Commies
Dalen
4:27
15
Anna Ophof
Dalen
4:31
16
Lisanne Kikkert
Hoogeveen
4:42
17
Fleur Toersen
Dalen
4:44
18
Julia Rabbers
Zwolle
5:00
19
Miriam van Westerlaak
Bunnik
5:59
J-7, 1 KILOMETER -7
Plts
Naam
Tijd
1
Salomon Putters
Stadskanaal
4:27
2
Willem Eijsink
Dalen
4:27
3
Niels Eefting
Hollandscheveld
4:38
4
Thijmen Bruning
Weiteveen
4:40
5
Guido Karssies
Hollandscheveld
4:46
6
Bram Hoekstra
Dalerveen
4:50
7
Sem Vennik
Emmen
4:55
8
Ruben Pol
Coevorden
5:02
9
Stan Lambers
Weiteveen
5:05
10
Jamie van Huizen
Dalen
5:28
11
Conré Huis
Wachtum
5:34
12
Tobias Pol
Coevorden
5:34
13
Teun de Bruin
Dalen
5:45
14
Hugo Welink
Dalen
5:46
15
Julian Ruinemans
Dalen
5:47
16
Finn Velthorst
Dalen
5:51
17
Tim Ophof
Dalen
5:53
18
Jurre Huisma
Wachtum
6:02
19
Senn van der Ziel
Coevorden
6:10
20
Jesse Smits
Dalen
6:26
M-7, 1 KILOMETER -7
Plts
Naam
Tijd
1
Carice Ukeken
Wachtum
4:55
2
Jildau Baas
Dalen
5:07
3
Lieke Bonn
Dalen
5:14
4
Emma Reinders
Dalen
5:30
5
Anique Roosken
Dalen
5:32
6
Liza Molenaar
Assen
5:39
7
Felien Bulle
Dalen
5:46
8
Tess Veldhuis
Dalen
5:48
9
Lynn Jaarsveld
Dalen
6:08
10
Eva Bekel
Dalen
6:08
11
Nienke Thole
Coevorden
6:09
12
Julia Boer
Dalen
6:21
13
Daniel Berger
Dalen
6:25
14
Anouk Horsting
Dalen
6:29
J-9, 1 KILOMETER -9
Plts
Naam
Tijd
1
Mika Keizer
Ruinerwold
3:50
2
Luuk Bekel
Dalen
4:05
3
Finn Regtop
Dalen
4:08
4
Tim Lubbers
Dalen
4:17
5
Jordin Steenbergen
Zuidwolde Dr
4:21
6
Aron Meijerink
Dalen
4:37
7
Tijmen Reinders
Dalen
4:40
8
Cars Jan de Ridder
Dalen
4:46
9
Mika Breed
Dalerveen
4:48
10
Tristen Kortman
Dalen
4:52
11
Valentijn van Huizen
Dalen
4:58
12
Gijs Thole
Coevorden
5:12
13
Thian de Groot
Zwartemeer
5:25
M-9, 1 KILOMETER -9
Plts
Naam
Tijd
1
Puck Voors
Sleen
4:09
2
Eline Karssies
Hollandscheveld
4:37
3
Lynn Cremer
Dalen
4:41
4
Tirza Bakker
Dalen
4:43
5
Esmee Lambers
Weiteveen
4:52
6
Lieke Helink
Dalen
5:13
7
Renske Eijsink
Dalen
5:17
8
Iris van den Berg
Emmen
5:17
9
Florien Menzo
Dalen
5:20
10
Donna Lunenborg
Dalen
5:33
11
Kirsten Nijenbanning
Holsloot
5:37
HEREN, 1 KILOMETER G
Plts
Naam
Tijd
1
Stephen Hilbrands
Oosterhesselen
4:05
2
Harron Dekker
Zweeloo
5:26
3
Jurgen Nijenbanning
Dalen
6:15
4
Mark Kleine
Hi5Club
6:55
DAMES, 1 KILOMETER G
Plts
Naam
Tijd
1
Cherique Stoel
Hi5Club
5:47
2
Christina Heise
Hi5Club
6:35
3
Sandra Benjamins
Hi5Club
6:38
4
Nathalie de Jonge
Assen
8:14
5
Jannet Kampman
Coevorden
9:06
J-12, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Colin Breed
Dalerveen
7:50
2
Mika Keizer
Ruinerwold
8:09
3
Ruben Eefting
Hollandscheveld
8:15
4
Tristan de Bakker
Dalen
8:24
5
Rinse Sietsema
Dalen
8:32
6
Julian Lunenborg
Dalen
8:34
7
Twan Cremer
Dalen
8:50
8
Kresten Wolbers
Dalen
9:05
9
Yort Essendal
Dalen
9:06
10
Jarno Wilting
Wachtum
9:50
11
Tygo Regtop
Dalen
9:55
12
Daan Jaarsveld
Dalen
9:59
13
Dorian Knip
Dalen
10:00
14
Ivan Reinders
Dalen
10:04
15
Senna de Leeuw
Dalen
10:55
16
Nathan van Harten
Zwolle
11:10
17
Tijn Wilpshaar
Dalen
11:25
M-12, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Sharon Steenbergen
Zuidwolde Dr
8:01
2
Milou Karssies
Hollandscheveld
8:30
3
Sabine Struik
Emmen
9:07
4
Lyanne Spijkman
Benneveld
9:07
5
Mirjam Thomas
Wolvega
9:17
6
Roos Voors
Sleen
9:44
7
Ilse Braakman
Coevorden
10:03
8
Lisa van der Haar
Zuidwolde
10:08
9
Madison Knip
Dalen
10:44
10
Maria Putters
Stadskanaal
10:48
11
Daphne Snippe
Dalen
10:57
12
Britt Borger
Dalfsen
11:20
DAMES, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Eline Glas
Erm
18:25
18:24
2
Iris Velting
Dalen
20:27
20:25
3
Nienke Overweg
Emmen
22:06
22:03
4
Femke Paulis
Dalen
22:12
22:09
5
Manon Otter
Nieuw-Dordrecht
23:25
23:25
6
Laura Prins
Hoogeveen
23:35
23:33
7
Gea Pol
Coevorden
25:24
25:20
8
Linda Rakers
Emmen
25:25
25:22
9
Ellen Witlage
Zwartemeer
26:12
26:09
10
Nadieh Vlasma
Dalen
26:38
26:35
11
Sharmishtha Thole
Coevorden
27:00
26:56
12
Leandra Tiekstra
Coevorden
27:24
27:20
13
Ryanne Heijting
Schoonebeek
29:14
29:08
14
Liesbeth Bulle
Dalen
29:17
29:09
15
Irma Mittendorff
Coevorden
29:23
29:19
16
Jolanda Abbing
Nieuw-Amsterdam
29:26
29:12
17
Stiana Sibon
Dalen
29:53
29:45
18
Angelique Engelage-Pot
Dalen
29:56
29:47
19
Marije Wijnbergen
Meerstad
29:59
29:54
20
Rianne Jurgens
Hardenberg
30:20
30:15
21
Linda Hidding
Dalen
31:20
31:10
22
Silke Vos
Coevorden
31:22
31:16
23
Marjan de Jong
Holsloot
31:22
31:07
24
Anneke Boer
Veenoord
31:54
31:40
25
Carolien Postma
Coevorden
34:14
34:06
26
Wilma Okken
De Krim
35:24
35:12
27
Paulien Starke
Dalen
35:44
35:28
28
Carola de Bruijn
Nieuwleusen
37:02
36:49
D40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bertha Bruggenkamp
Smilde
20:56
20:54
2
Margot van der Ven
Den Burg
22:56
22:54
3
Jeanette Langius
Coevorden
25:17
25:07
4
Eefje Kroesen
Coevorden
25:33
25:31
5
Roelie Heuting
Schoonebeek
26:23
26:17
6
Geeke Snijders
Holthone
27:35
27:16
7
Anja Steen
Bergentheim
28:47
28:42
8
Joke Eising
Wachtum
28:59
28:47
9
Léonie Cremer
Coevorden
28:59
28:51
10
Annet Eising
Zwolle
29:25
29:13
11
Ricarda Terpstra
Emmen
29:34
29:21
12
Brigitte Veltmaat
Emmer-Compascuum
30:56
30:40
13
Arianne Hedlund
Dalen
31:37
31:24
14
Annelies van Dijk
Coevorden
31:59
31:52
15
Joke Wolters-Berg
Coevorden
32:44
32:35
16
Wilma Kamphuis
Coevorden
33:03
32:51
17
Reina Terpstra
Lindloh
33:11
32:58
18
Marietje van der Fels
Coevorden
33:22
33:11
19
Nelleke Evers
Apeldoorn
33:31
33:13
20
Iris Sielias
Apeldoorn
33:31
33:14
21
Ingrid Kataxakis
Coevorden
33:44
33:28
22
Irma Moes
Emmen
34:18
34:01
23
Maartje Timmerman
Coevorden
35:03
34:47
24
Ilse Gielen
Coevorden
35:34
35:18
25
Niesje Meyerink
Coevorden
35:47
35:37
26
Annita Post - de Haan
Nieuw-Amsterdam
40:22
40:06
HEREN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gerben Tiekstra
Dalen
18:05
18:05
2
Erik Snijders
Schoonebeek
18:09
18:09
3
Reinier de Boer
Dalen
18:42
18:42
4
Manolito Musters
Assen
18:59
18:58
5
Jordi Fuhler
Klazienaveen
19:00
19:00
6
Rick Bennink
Lutten
19:33
19:32
7
Sjoerd Terpstra
Emmen
20:55
20:53
8
Bram Voors
Sleen
21:42
21:41
9
Michel Verhagen
Emmer-Compascuum
21:43
21:42
10
Martijn Brouwer
Zwinderen
22:46
22:43
11
Kevin de Bruijn
De Krim
22:54
22:41
12
Hans Tholen
Slagharen
22:57
22:52
13
Theo Schat
Zwolle
22:57
22:52
14
Dennis Karst
Coevorden
23:16
23:11
15
John Sikken
Erm
23:24
23:23
16
Christian Baarslag
Hardenberg
23:30
23:26
17
Wesley Kuilder
Emmen
23:40
23:38
18
Wilco Faken
Emmen
24:06
24:01
19
Jaap Sterken
Nieuwleusen
24:12
23:59
20
Marijn Scholtmeijer
Coevorden
24:16
24:10
21
Sil Rutgers
Dalen
24:34
24:32
22
Ruben Stuiver
Wachtum
24:34
24:33
23
Arjan van der Ziel
Coevorden
24:45
24:33
24
Sven Frikken
Coevorden
24:54
24:44
25
Kevin Brakels
Coevorden
25:10
24:59
26
Francois Brakels
Coevorden
25:10
25:00
27
Rolf Meulenkamp
Emmen
25:19
25:03
28
Dave Dubbelman
Hardenberg
25:53
25:52
29
Lars Vandongen
Hardenberg
26:00
25:45
30
David van Harten
Zwolle
28:47
28:43
31
Machiel Menzo
Dalen
30:31
30:18
32
Rick Meijerink
Dalen
30:32
30:20
33
Sander Blaauw
Coevorden
30:46
30:39
34
Harron Dekker
Zweeloo
33:07
33:01
35
Kevin Kok
Coevorden
33:42
33:33
36
Bastiaan Berg
Leek
39:57
39:49
H40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rolf Koopman
Hollandscheveld
18:14
18:14
2
Thomas Putters
Stadskanaal
19:37
19:36
3
John Blankhorst
Raalte
20:11
20:10
4
Richard Buls
Sleen
20:22
20:19
5
Martin Houkes
Emmer-Compascuum
20:49
20:47
6
Patrick Bekel
Dalen
21:02
21:01
7
Herwin Schluter
Dalen
23:20
23:10
8
Jan Willem van den Bosch
Coevorden
23:22
23:07
9
Henk Kortman
Dalen
23:33
23:23
10
Tom van Tellingen
Sleen
23:34
23:29
11
Chris Hesselink
Laar
23:57
23:47
12
René van Basten
Dalen
25:00
24:54
13
Fernando Leusmann
Emmen
25:16
25:12
14
Jaco Wilken
Coevorden
25:17
25:12
15
Jeroen Ramaker
Coevorden
25:42
25:27
16
Robert van Burik
Emmen
25:51
25:44
17
Harrie Commies
Dalen
25:53
25:41
18
Ronald Braakman
Coevorden
25:54
25:51
19
Aljen Ludwig
Dalen
26:04
25:53
20
Christain Wolbers
Dalen
26:04
25:53
21
Addy van de Bosch
Schoonebeek
26:33
26:15
22
Nanno Borger
Emmen
27:14
27:10
23
H van Beveren
Dalen
27:18
27:15
24
Johan Roewen
Coevorden
28:22
28:10
25
Martin Leijen
Zwolle
28:34
28:34
26
Robert de Jager
Winschoten
28:35
28:18
27
Jan Wilpshaar
Dalen
28:46
28:35
28
Erik Ruinemans
Dalen
30:27
30:10
29
Gerolf Menzo
Dalen
30:31
30:19
30
Remko Meijerink
Dalen
30:32
30:20
31
Anne Hofman
Coevorden
31:13
31:01
32
Richard Vos
Coevorden
31:22
31:16
33
Johan Hilbrands
Emmen
32:30
32:13
H50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tonnie Stouten
Apeldoorn
17:45
17:45
2
Frans Deenen
Venray
18:50
18:49
3
Johan Lek
Emmen
19:57
19:57
4
Jan ten Cate
Elim
20:06
20:06
5
Hilbrand van der Belt
Collendoorn
20:45
20:41
6
Erik Bakker
De Bult
21:14
21:12
7
Heinz Stroeve
Emlichheim
21:25
21:23
8
Jos Rijblijwijs
Emmen
21:54
21:52
9
Theo Baks
Coevorden
23:03
23:00
10
Arno Jans
Coevorden
24:46
24:37
11
Mans Veldsink
Dedemsvaart
24:55
24:50
12
Wim Munsterhuis
Dalen
25:39
25:34
13
Kars Wolters
Odoorn
25:56
25:43
14
Peter Snijders
Holthone
27:35
27:17
15
Rob Peters
Coevorden
27:55
27:45
16
Rudolf Hidding
Dalen
28:17
28:07
17
Raymond van Basten
Dalen
28:26
28:20
18
Roelof Everts
Nieuw-Amsterdam
29:28
29:12
19
Henk van der Weide
Coevorden
29:37
29:22
20
Gezienus Meyering
Dalen
29:39
29:31
21
Henny Biemans
Slagharen
29:41
29:26
22
Rieks Smit
Lemmer
30:36
30:20
23
Wim Smit
Nieuwlande
30:36
30:20
24
Gerrit Lahuis
Aalden
31:03
30:49
25
Luuk Kremer
Hardenberg
31:46
31:31
26
Arend Jan Wessels
Emmen
33:55
33:38
TEAMS, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jasper Albring
AgriTeam Makelaars - 1
22:49
22:43
2
Bert Koster
Wijster
23:12
22:58
3
Rick Baarslag
AgriTeam Makelaars - 1
23:19
23:19
4
Jelle Damstra
Koslopers
24:01
23:54
5
Berjan Rood
AgriTeam Makelaars - 1
24:09
24:02
6
Erik Snippe
AgriTeam Makelaars - 1
24:25
24:19
7
Miriam Kos
Koslopers
25:21
25:14
8
Jeroen Kos
Koslopers
25:33
25:25
9
Gert Lubbers
AgriTeam Makelaars - 2
26:58
26:53
10
Franka Bakker
AgriTeam Makelaars - 2
29:22
29:11
11
Henk Houtkamp
Coevorden
29:34
29:21
12
Verena Koster-Kalin
Wijster
30:52
30:38
13
Wilfried Eijsink
AgriTeam Makelaars - 2
32:51
32:40
14
Nikki Kos
Koslopers
33:59
33:52
DAMES, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Corien Wegkamp
Zwartemeer
41:13
41:11
2
Ine Strijker
Ruinen
41:41
41:40
3
Iris Willemsen
Nijmegen
45:58
45:55
4
Karen Halmingh
Dalen
48:54
48:50
5
Marlies van Dijk-Bouwman
Coevorden
49:08
49:05
6
Nienke Overweg
Emmen
49:50
49:47
7
Mirna Wolters
Coevorden
59:31
59:27
8
Daphne de Jong
Coevorden
1:01:25
1:01:18
D40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Veessen
40:42
40:39
2
Anne van Schuppen
Emst
42:43
42:42
3
Yvonne Kamies
Emmen
46:48
46:45
4
Katja Augustijn
Wachtum
1:02:33
1:02:28
5
Lucie ter Waarbeek
Gees
1:02:41
1:02:33
6
Gracielle Schutjens
Zwinderen
1:02:41
1:02:34
7
Petra Zwiggelaar
Emmen
1:03:06
1:02:59
HEREN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Alwin Heijting
Erm
34:40
34:39
2
Sebastiaan Pol
Coevorden
35:41
35:39
3
Martijn Oonk
Enschede
36:39
36:39
4
Gerben Tiekstra
Dalen
38:53
38:52
5
Francois Brakels
Coevorden
41:31
41:28
6
Jonny Karst
Klazienaveen
42:39
42:36
7
Jan-Jorrit Lubben
Zwartemeer
43:10
43:08
8
Sven Meiringh
Coevorden
47:59
47:55
9
Jelmer Engelage
Dalen
48:34
48:31
10
Mike Mulder
Den Velde
50:00
50:00
11
Meinold Berger
Dalen
50:42
50:34
12
Rick Bosman
Coevorden
53:36
53:32
13
Geert Muskee
Emmen
57:10
57:08
14
Joost Brink
Dalen
1:00:00
59:55
15
Sam Meiringh
Coevorden
1:03:38
1:03:35
H40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Appingedam
35:55
35:54
2
Henry Rutgers
Noordscheschut
36:05
36:04
3
Martijn Croon
Coevorden
37:15
37:14
4
Bert Karssies
Hollandscheveld
38:26
38:24
5
Theo Fuhler
Klazienaveen
39:24
39:22
6
Jeroen Broekhoff
Emmen
41:08
41:06
7
Richard Kok
Coevorden
41:20
41:17
8
Jos Timmerman
Coevorden
43:21
43:18
9
Anko de Bruin
Dalen
43:52
43:50
10
Arion Mink
Klazienaveen
45:23
45:18
11
Jan van Wieren
Emmen
46:06
46:04
12
Lars van Westerlaak
Bunnik
48:06
48:03
13
Iwan Goeree
Emmen
49:40
49:36
14
Aljo van der Sleen
Coevorden
49:53
49:46
15
Erwin Meiringh
Coevorden
50:03
49:59
16
Rocky Holland
Oldenzaal
51:13
51:13
17
Remko Meijerink
Dalen
55:21
55:17
18
Erik Zwiggelaar
Emmen
58:18
58:09
19
Robert Uneken
Wachtum
1:02:33
1:02:28
H50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Reinder de Jonge
Assen
38:57
38:56
2
Egbert Zijlstra
Emmen
41:47
41:46
3
Roel Westert
Ruinerwold
42:13
42:13
4
Erwin Sanders
Emmen
46:03
45:59
5
Geert Gielen
Coevorden
46:03
45:57
6
Wim Koopman
Oosterhesselen
50:32
50:27
7
Dirk Berger
Heerenveen
57:35
57:29
8
Jo Berger
Heerenveen
57:35
57:29
9
Frans Jan Verdoold
Dalen
58:32
58:25
TEAM, TEAMLOOP 3X5 KM
Plts
Naam
Tijd
1
Agriteam Makelaars - 1
Dalen
1:10:17
2
Koslopers
Dalen
1:14:55
3
Adventurerunners
Wijster
1:23:38
4
Agriteam Makelaars - 2
Dalen
1:29:11
http://www.alberteisingloop.nl
www.uitslagen.nl
11-09-2017 15:30