Uitslagenlijst Kuilenloop

Mill/Langenboom - Zondag 3 september 2017

5MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tom van Oorschot
Langenboom
17:20
17:20
2
Teun van den Brand
Uden
17:35
17:35
3
Tom Ariesen
Veenendaal
19:07
19:04
4
Ryan Rooijackers
GAC Gemert
19:07
19:07
5
Raymond van Benthum
Cuijk
19:33
19:32
6
Frank Broeks
Mill
20:27
20:23
7
Harold Verkuijlen
Uden
20:32
20:29
8
Marcel Rovers
Mill
21:06
20:47
9
Dave Peters
Maashees
21:50
21:44
10
Arjan de Lauw
Venray
22:15
22:10
11
Jorn Kremers
Langenboom
23:22
23:06
12
Eddy van Kuppevelt
Mill
25:22
25:02
13
Pim Willems
Loopgroep Grave
28:27
28:02
14
Wouter vd Meer
Loopgroep Grave
30:45
30:33
15
Kai Kremers
Langenboom
34:38
34:20
5M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Pim van den Oever
Oploo
19:21
19:19
2
Seth van der Wielen
Uden
19:42
19:41
3
Robert van Orsouw
Schaijk
20:14
20:12
4
John Klerkx
Zeeland
20:24
20:22
5
Reinold Wiedemeijer
Bergen Lb
20:30
20:30
6
Antwan Terburg
Sporting Boxmeer
21:10
21:05
7
Richard Noya
ATV Venray
21:36
21:31
8
Ko Arts
Boxmeer
21:41
21:39
9
Rene Aben
Sporting Boxmeer
23:56
23:50
10
Roy Schaeps
Boxmeer
28:41
26:13
11
Bennie van Kempen
Boxmeer
29:01
26:33
12
Johnnie Kremers
Sint Agatha
29:47
29:30
13
Michiel Caron
Loopgroep Grave
29:49
29:34
14
Paul Willems
Loopgroep Grave
34:53
34:26
15
Babak Ahmadi
Leiden
50:44
50:21
5M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mart van Rooij
ATV Venray
20:01
20:00
2
Ronald van Noordenburg
Loopgroep Grave
20:04
20:04
3
Jan Poels
ATV Venray
20:16
20:15
4
Rob Jansen
De Keien
20:47
20:43
5
Marcel van Elst
Boxmeer
20:49
20:44
6
Eric Sommers
Sint Anthonis
20:58
20:56
7
Connie Verberk
Langenboom
22:42
22:22
8
Joris Zeegers
Ledeacker
23:04
23:02
9
Mat van Sambeek
Mill
23:10
22:49
10
Herman Winnemuller
Weurt
23:38
23:37
11
Fred Nagtegaal
Beuningen Gld
24:25
24:23
12
Jan Vos
GAC Gemert
24:45
24:36
13
Wil Hesseling
Beuningen Gld
24:46
24:46
14
Johan Willems
Beuningen Gld
24:50
24:47
15
Maarten Manders
Loopgroep Grave
25:57
25:39
16
Ton van der Beek
Grave
26:00
25:50
17
Bram van Driel
Loopgroep Grave
27:02
26:47
18
Tonnie Hurkens
Cuijk
27:17
27:02
19
Fons van Bommel
Loopgroep Grave
28:24
27:59
20
Dean Wolff
Langenboom
28:26
27:57
21
Frank Weimar
Best
29:54
29:45
22
Martien Weerts
Vierlingsbeek
30:47
30:24
23
Geert van der Burgt
Uden
30:59
30:41
24
Wim Starren
Loopgroep Grave
33:25
33:15
25
Egbert Knol
Overloon
34:58
34:34
26
Binus Dieperink
Escharen
38:38
38:25
27
Peter de Vor
Loopgroep Grave
41:35
41:08
28
Kourosh Samadani
Leiden
50:45
50:22
29
Reza Hamidian
Leiden
50:46
50:24
5VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marieke Siemons
Nijmegen Atletiek
21:57
21:54
2
Tessa Mom
Eindhoven Atletiek
23:29
23:20
3
Lotte van Orsouw
Schaijk
23:46
23:44
4
Marleen Peters
Grave
27:48
27:20
5
Sammy Wolff
Langenboom
28:19
27:50
6
Rian Derks
Wanroij
28:31
28:24
7
Susie Willems
Loopgroep Grave
28:41
28:15
8
Susan Kathagen
Druten
28:47
28:36
9
Jetske Janssen
Beers Nb
29:10
29:01
10
Daphne Boet
Mill
29:54
29:38
11
Eline Siroo
Sint Hubert
30:48
30:42
12
Dimphy Rovers
Langenboom
31:27
31:11
13
Maartje van Kuppevelt
Nijmegen
31:43
31:23
14
Lonneke Thoonen
Loopgroep Grave
33:25
33:13
5V40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lizette Robben
Cuijk
23:14
23:08
2
Karin vd Heiligenberg
Beuningen Gld
24:49
24:49
3
Mirjam van der Wielen
Schaijk
26:47
26:40
4
Natasja Marcellis
Overloon
27:33
27:25
5
Ingrid van Lieshout
Best
28:49
28:41
6
Linette Bonnema
Cuijk
28:55
28:40
7
Danielle Schuijffel
Langenboom
32:11
32:11
8
Roos de Vor
Loopgroep Grave
38:10
37:56
5V50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Diny Boogerd
De Keien
22:54
22:51
2
Marian Wouters-Opsteegh
Loopgroep Grave
23:50
23:45
3
Isabel Geurts
Beuningen Gld
24:26
24:25
4
Angelique Verstraten
Zeeland
26:12
25:51
5
Fanny Cuijten
Loopgroep Grave
28:13
28:03
6
Wilma Cruijsen
Loopgroep Grave
29:50
29:34
7
Henriette Verhoeven
Mill
30:17
30:06
8
Joke vd Boogaard
Loopgroep Grave
31:12
31:00
9
Anita Fransen
Loopgroep Grave
38:38
38:26
10MSE, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Martijn van de Pol
Boxmeer
38:45
38:42
2
Roy Dennemans
Bergen Lb
38:54
38:53
3
Michiel Smets
Waalre
39:20
39:19
4
Tim Manders
Olympus Land van Cuijk
40:52
40:50
5
Martijn Willems
Sporting Boxmeer
42:37
42:33
6
Thijs Bisseling
Boxmeer
42:43
42:36
7
Boy van Kempen
Loopgroep Grave
49:08
48:58
8
Remko van den Bungelaar
Mill
49:39
49:32
9
Nick van Gemert
Mill
49:40
49:27
10
Rob Cruysen
Loopgroep Grave
50:16
49:59
11
Roel Diterwich
Odiliapeel
53:07
52:59
10M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Milan Perc
Cuijk
38:30
38:28
2
Rik Wenting
Cifla
41:59
41:54
3
Jurgen Engels
Ledeacker
44:53
44:51
4
Erik Ariesen
Veenendaal
46:07
46:02
5
Paul de Hoog
Cuijk
46:32
46:27
6
Maarten Toenders
Langenboom
48:23
48:23
7
Riny Cissen
Heesch
48:50
48:42
8
Erwin van Dooren
Mill
49:27
49:08
9
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
50:30
50:24
10
Harold van Dijk
Langenboom
51:42
51:33
11
Rene van Kempen
Loopgroep Grave
52:01
51:51
12
Andre Hurkmans
Wilbertoord
53:35
53:17
13
Leon Claassen
Mill
53:50
53:31
14
Joop van der Veen
Mill
54:26
54:13
15
Marton Hendriks
Loopgroep Grave
56:39
56:20
10M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter van Hensbergen
Milsbeek
40:24
40:20
2
Jos de Groot
De Rips
41:14
41:13
3
Theo Van Der Loop
De Keien
41:48
41:44
4
Hans Peeters
Atletiek Helden
42:06
42:03
5
Eugéne Roelofs
Sporting Boxmeer
45:24
45:20
6
Willie van Boxtel
Sambeek
46:03
45:55
7
Roland van den Bogaard
Lopersgroep Deurne
46:43
46:39
8
Jan Gerbecks
Afferden Lb
49:13
48:51
9
Bert Daverveld
Uden
49:52
49:34
10
Jan Kusters
Vianen Nb
50:19
50:14
11
Philip Wheeler
Loopgroep Grave
50:37
50:33
12
Anton Gerrits
Rijkevoort
50:51
50:39
13
Paul Aarns
Loopgroep Grave
51:25
51:12
14
Willie Hendriks
Sint Anthonis
51:38
51:31
15
Henk Bernards
Gennep
51:51
51:34
16
Jan van den Bungelaar
Mill
52:22
52:15
17
Marc de Jonge
Loopgroep Grave
53:39
53:22
18
Frans Baltussen
Sint Anthonis
55:28
55:21
19
Sjaak Hendriks
Sint Anthonis
55:28
55:22
20
Toon van Tienen
Rijkevoort
55:30
55:21
21
Kees Buijs
Loopgroep Grave
57:00
56:46
22
Kamal Mohajerani
Leiden
58:54
58:32
23
Jamshid Shaxifi
Leiden
1:00:38
1:00:17
24
Frans Tijssen
Rijkevoort
1:06:22
1:05:57
25
Farzin Keshmiri
Delft
1:07:54
1:07:33
26
Wahid Shabani
Leiden
1:22:36
1:22:11
10VSE, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Eefje Melssen
De Mortel
46:19
46:12
2
Liza Arts
Ten Boer
51:52
51:41
3
Nancy van Sambeek
Boxmeer
53:36
53:26
4
Karin Zeegers
Rosmalen
1:00:29
1:00:01
10V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Astrid Castricum
Cuijk
46:35
46:32
2
Judith de Bruin
Atletiek Helden
46:54
46:49
3
Lianne Ariesen
Veenendaal
48:02
47:57
4
Annemarie van Dongen
Loopgroep Grave
52:00
51:51
5
Gerda van Hattem
52:42
52:37
6
Madelon Hurkmans
Loopgroep Grave
53:35
53:17
7
Yvonne Janssen
Wanroij
53:50
53:45
8
Patricia Banken
Loopgroep Grave
54:48
54:29
9
Truus Leenman
Rosmalen
1:00:29
1:00:01
10V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mientje van Haare
Wanroij
48:18
48:13
2
Marian Kerkhof
Olympus Land van Cuijk
49:03
48:58
3
Dorien Gerrits
Sporting Boxmeer
53:48
53:36
4
Wil Arts
Loopgroep Grave
57:12
57:03
5
Karin Berkhout
Nijmegen
57:31
57:20
6
José Hanenberg
Boekel
57:57
57:43
7
Ilse Tielen
Loopgroep Grave
1:00:19
1:00:04
8
Ria Hanenberg
Boekel
1:00:54
1:00:41
9
Mina Betuei
Leiden
1:02:38
1:02:15
10
Marja van Schayik
De Keien
1:06:51
1:06:38
11
Marchje Melein
Grave
1:15:13
1:14:50
www.uitslagen.nl
03-09-2017 12:23