Uitslagenlijst 22e Gicom Ketelhavenloop

Ketelhaven (Dronten) - Zondag 27 augustus 2017

10MSN, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Gayri Hawery
Spirit Lelystad
1990
33:24
33:24
2
Marc Cinjee
Hellas
1994
33:45
33:44
3
Erwin Stelling
Flevo Delta
1984
40:17
40:15
4
Bauke Bennema
Dronten
1989
41:22
41:18
5
Ramon Hofman
Lelystad
1979
41:29
41:27
6
Marc Roozendaal
Dronten
2000
41:57
41:54
7
Jo-Kees Roozendaal
Dronten
1978
42:53
42:50
8
Barry Hoogezand
Dino Runningteam
1986
44:45
44:41
9
Duco Bennema
Almere
1984
45:51
45:46
10
Nick bunskoeke
Harderwijk
1987
45:52
45:45
11
Tim Zeinstra
Emmeloord
1984
52:50
52:43
12
René Thien
Zwolle
1981
57:51
57:41
13
Elwin van den berg
Dronten
1982
58:48
58:36
10M40, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Bennie Thunker
Isala '96
1970
38:12
38:11
2
Murk Falkena
Flevo Delta
1972
38:15
38:14
3
Roel van der Steege
Isala '96
1969
38:49
38:48
4
Mike Kleinlugtebeld
PEC 1910
1970
40:53
40:51
5
Dennis van den Belt
Flevo Delta
1975
41:09
41:06
6
Marcel van Amstel
Ketelhaven
1969
42:25
42:23
7
Rinko Oosterveen
Mikkeller Running
1973
42:50
42:48
8
Arnold Spitse
Flevo Delta
1976
44:40
44:37
9
Thomas Meyer
Duitsland
1976
44:57
44:56
10
Peter Arkenbout
Dronten
1976
45:58
45:56
11
Robert van veldhuizen
Dronten
1977
48:15
48:05
12
Bernard van Mierlo
Dronten
1969
48:45
48:41
13
Harry Bakker
Kampen
1968
51:14
51:10
14
Erik Oevering
Nagele
1972
51:50
51:43
15
Cees Bouma
Loopgroep Biddinghuizen
1968
54:29
54:20
16
van de Wetering
Kampen
1970
54:35
54:23
17
Coen Vreeswijk
Dronten
1969
58:56
58:48
18
Olav Wilke
Lelystad
1972
59:04
58:48
19
Ralph Kok
Flevo Delta
1974
1:00:01
59:55
20
Ronald de Boer
Lelystad
1970
1:04:39
1:04:29
10M50, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Frans Deenen
ATV Venray
1961
38:21
38:20
2
Jan Willem Davidse
PEC 1910
1966
39:17
39:15
3
Robert Reitsema
Isala '96
1965
39:52
39:51
4
Henk Wolf
Spirit Lelystad
1961
40:08
40:07
5
Sybren De Lange
Flevo Delta
1960
41:46
41:43
6
Rien de Vries
Harderwijk
1963
42:01
42:01
7
Jos Ruijter
NOP
1959
44:20
44:19
8
Alphons Klabbers
Lelystad
1963
45:06
44:59
9
Peter Graumans
Loopgroep Biddinghuizen
1960
45:12
45:02
10
Erik Bezema
Spirit Lelystad
1965
45:41
45:35
11
Ron Post
Dronten
1961
47:09
46:58
12
Antoni van Elburg
Flevo Delta
1967
47:26
47:16
13
Arend van Zessen
AV Nijkerk
1960
47:33
47:26
14
Bert Keek
Biddinghuizen
1961
47:36
47:26
15
Rene van Kooi
Dronten
1965
49:51
49:41
16
Jan Scherpenisse
Biddinghuizen
1961
51:10
51:03
17
Jack Graumans
Biddinghuizen
1963
51:36
51:25
18
Remco Brink
IJsselmuiden
1966
51:42
51:29
19
Dinand Ekkel
Flevo Delta
1964
52:24
52:19
20
Hans Hettinga
Flevo Delta
1963
53:07
53:00
21
Gerrit van Bruggen
Kampen
1962
53:47
53:36
22
Rob Kroneman
Flevo Delta
1963
53:58
53:50
23
Egbert Geertsma
Groningen
1961
55:16
55:05
24
Bart Vermaat
Flevo Delta
1962
57:01
56:49
25
Wolter-Jan Strijker
Flevo Delta
1965
57:50
57:38
26
Rob Markus
Spirit Lelystad
1967
59:28
59:12
27
Karel Bos
Dronten
1959
1:00:18
1:00:06
28
Hans Twigt
Dronten
1963
1:00:27
1:00:19
29
Jan Willem Fidder
Loopgroep Biddinghuizen
1962
1:01:47
1:01:36
30
Sjaak Scholtens
Swifterbant
1966
1:03:25
1:03:07
31
Van de Beek
Blesdijke
1961
1:13:38
1:13:20
10M60, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Tjibbe de Vries
BB lopers
1954
41:03
41:01
2
Peter Bekedam
Flevo Delta
1956
46:29
46:26
3
Anne Stobbe
NOP
1951
47:46
47:43
4
Roelof Pepping
avVN
1947
52:20
52:18
5
Frits Lautenbag
De Gemzen
1948
54:00
53:55
6
Henk Moerkens
Flevo Delta
1957
54:21
54:14
7
Mans Veldsink
Dedemsvaart
1957
54:47
54:38
8
Peter Pelt
Flevo Delta
1948
54:56
54:44
9
Bokke Haanstra
Flevo Delta
1949
56:37
56:25
10
Hans Hilbrands
Flevo Delta
1952
56:47
56:41
11
Bert Brink
Dronten
1948
56:57
56:52
12
Bob Bennema
Dronten
1956
57:12
57:04
13
Henk Kooistra
avVN
1950
59:35
59:19
14
Jan Jonker
Biddinghuizen
1949
1:01:41
1:01:26
15
Simon Klinkenberg
Flevo Delta
1951
1:02:38
1:02:27
10VSN, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Marlijn Griesheimer
Amsterdam
1985
46:22
46:21
2
Linda de Roo
Flevo Delta
1977
50:25
50:22
3
Evelien Kok-Leber
NOP
1987
55:45
55:40
4
Esther Andringa
Biddinghuizen
1980
56:53
56:46
5
Mirella Walasek
Dronten
1998
58:43
58:34
6
Sonja van den berg
Dronten
1981
58:49
58:37
7
Jessica Smit
NOP
1989
59:15
59:08
8
Quirina van Zessen
Av Nijkerk
1991
59:39
59:34
9
Frances riepma
Flevo Delta
1995
1:01:06
1:00:50
10V40, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Maureen Houtman
De Gemzen
1977
43:14
43:12
2
Erna van Es-Keen
De Gemzen
1976
43:28
43:26
3
Marlies van Amstel
Ketelhaven
1970
48:14
48:11
4
Corrie Stoker
Loopgroep Ketelhaven
1969
48:49
48:45
5
Anita van Nijen
Emmeloord
1974
49:23
49:18
6
Hanneke de Haas
Loopgroep Biddinghuizen
1969
52:16
52:10
7
Esther van der Wildt
Flevo Delta
1971
52:24
52:19
8
Natasja scholten
Kampen
1976
52:56
52:53
9
Henriët Dijk
Isala '96
1973
55:12
55:08
10
Roelie Schilpzand
Lelystad
1969
56:28
56:15
11
Helma Kruithof
Lelystad
1974
59:04
58:48
12
Marielle Steneveld
Biddinghuizen
1975
1:11:00
1:11:00
10V50, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Annet Bultman
De Gemzen
1966
42:56
42:53
2
Jose Stuivenvolt
NOP
1963
49:36
49:34
3
Evelien Kern
Loopgroep Biddinghuizen
1962
49:51
49:45
4
Hanny Breel
Rijen
1967
51:52
51:48
5
Mirjam Schutte
Loopgroep Biddinghuizen
1965
57:52
57:42
6
Tjitske Kooistra
avVN
1949
58:36
58:21
7
Anneke de Vries
Dronten
1965
58:47
58:38
8
Annie Verdonschot
Flevo Delta
1958
1:05:18
1:05:03
10M70, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Barend ten Haul
Isala '96
1941
54:16
54:10
2
Willem Landman
Spirit Lelystad
1937
54:41
54:37
3
Martien van Veen
Krimpen aan de Lek
1942
59:20
59:12
4
Piet van Mierlo
Dronten
1943
1:00:15
1:00:10
5
Henk van Roemburg
Flevo Delta
1943
1:03:04
1:02:55
5KMAN, 5 KILOMETER PRE
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Jurian Onderdijk
De Gemzen
1995
18:49
18:49
2
Dennis van Brummen
Dronten
1988
19:09
19:08
3
Jaimy van de Steenoven
Flevo Delta
1997
19:23
19:22
4
Kris Derveaux
Belgie
1976
19:32
19:31
5
Robin Pelz
Duitsland
2002
19:40
19:38
6
Jeroen Lunding
Enschede
1975
21:01
20:58
7
Coen van de Kerkhof
Texel
2004
21:17
21:16
8
Anton Ruijter
Run Liederholthuis
1962
21:24
21:23
9
Guillaume Hoskens
Amstelveen
1959
21:50
21:43
10
William Burghout
AV '34
1975
21:50
21:43
11
Stefan Reurink
De Gemzen
1997
21:53
21:50
12
Marvin Pelz
Duitsland
2002
22:22
22:20
13
Daan Bergmans
Flevo Delta
2004
23:00
22:59
14
Clemens Pot
Isala '96
1969
23:03
22:58
15
Willem Verdouw
Flevo Delta
1957
23:56
23:51
16
Emiel Kamman
Zwolle
1977
24:25
24:20
17
Marcel Meijer
Swifterbant
1971
24:49
24:45
18
Pepe Pelz
Duitsland
2007
24:57
24:55
19
Cars den Hertog
Dronten
2004
25:13
25:08
20
Flip Nijhoff
De Gemzen
1952
26:49
26:45
21
Erik Verstraelen
Biddinghuizen
1978
28:14
28:06
22
Patrick Mol
Dronten
1965
30:24
30:11
23
Maurice Tans
Dronten
1992
30:56
30:48
24
Harry Sekrama
Biddinghuizen
1942
31:29
31:20
25
Willem Langendijk
Flevo Delta
1951
31:40
31:26
26
Guus Mathijssen
Dronten
1964
31:52
31:35
27
Jaap Ree
Dronten
1956
32:11
31:58
28
Harry Schipper
loopgroep Ketelhaven
1959
33:43
33:32
29
Mark Eikelboom
Dronten
1985
34:27
34:14
5KVRW, 5 KILOMETER PRE
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Ronja Nike Pelz
Duitsland
2005
22:44
22:44
2
Patricia Tom
Dronten
1982
23:07
23:02
3
Emma Meijer
Swifterbant
2002
24:48
24:45
4
Mariska van Brummen
Dronten
1991
26:04
25:59
5
Maike Bennema
Dronten
1991
26:05
25:57
6
Femke Reitsema
Isala '96
2001
26:09
26:05
7
Marlies smith
Isala '96
1982
26:36
26:28
8
Esmee Bakker
Isala '96
2003
27:03
27:02
9
Nathalie Brink
Isala '96
1990
27:25
27:17
10
Natalie Verlinden
Biddinghuizen
1976
27:26
27:19
11
Judith de Kievit
Flevo Delta
1977
27:37
27:27
12
Willemijn Ruberg
Amsterdam
1975
28:10
27:58
13
Esther Voet
Kampen
1987
28:41
28:38
14
Joyce Jardim
Venray
1960
29:33
29:29
15
Annelies Decaesstecker
Belgie
1984
29:35
29:33
16
Ina Sweep
Lelystad
1957
29:45
29:43
17
Martine Arkema
Flevo Delta
1970
29:54
29:48
18
Annie van Bruggen
Kampen
1965
30:20
30:08
19
Renate Daman
Texel
1972
30:33
30:24
20
Sietske van veldhuizen
Dronten
1979
30:35
30:22
21
Lana Jongstra
Flevo Delta
2001
31:03
30:54
22
Willy Zwiep
Dronten
1956
31:40
31:27
23
Shanice Bosboom
Dronten
1994
31:48
31:40
24
Tessa Vermaat
Flevo Delta
1993
32:29
32:15
25
Els den Boer
Loopgroep Ketelhaven
1962
33:46
33:35
26
Sharron Eikelboom
Dronten
1988
34:27
34:14
27
Ans Nijhoff
Elburg
1953
34:46
34:39
28
Soraya Bruitzman
Almere
1984
34:47
34:34
29
Elly van Daenen
Flevo Delta
1963
34:53
34:36
30
Rhiannon Bos
Dronten
1990
35:19
35:06
31
Marjolein van Hemert
Lelystad
1980
36:38
36:20
32
Francisca Sybesma
Biddinghuizen
1972
40:18
40:03
33
Rebecca Dikkeschei
Dronten
1992
40:27
40:14
34
Naemi Dikkeschei
Dronten
1988
40:32
40:18
35
Tiny Jager
Dronten
1943
44:12
43:57
36
Anoesjka Jager
Dronten
1978
44:12
43:58
www.uitslagen.nl
27-08-2017 22:18