Uitslagenlijst Sneek Bolsward Sneek

Sneek - Zaterdag 26 augustus 2017

MAN, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Willem de Boer
exmora
1977
1:08:53
1:08:52
2
Ben Stellingwerf
Bedum
1981
1:09:16
1:09:12
3
Riekele Kobes
Leeuwarden
1986
1:10:23
1:10:23
4
Menno Mud
Tytsjerk
1974
1:11:10
1:11:09
5
Jan Venhuizen
Appingedam
1968
1:12:47
1:12:47
6
Roeland Slagter
Modena
1986
1:13:28
1:13:26
7
Raymond van Lunzen
Leeuwarden
1969
1:15:01
1:14:59
8
Douwe Nauta
Leeuwarden
1977
1:15:53
1:15:53
9
Paul Kuijer
Leusden
1985
1:16:19
1:16:18
10
Jan Kortekaas
Roelofarendsveen
1963
1:16:37
1:16:36
11
Jetze Genee
Makkum Fr
1978
1:17:12
1:17:11
12
Freek Jaarsma
Makkum
1974
1:20:07
1:20:04
13
Sjoerd Tjalsma
Nijland
1990
1:20:36
1:20:32
14
Jan Albert Veenema
Sneek
1974
1:20:51
1:20:51
15
Mark Peereboom
Leeuwarden
1977
1:21:47
1:21:44
16
Lieuwe Palstra
Bolsward
1980
1:22:20
1:22:19
17
Arie de Jong
St.-Jacobiparochie
1974
1:24:00
1:23:58
18
Wiebe Koopmans
Scharnegoutum
1974
1:24:22
1:24:20
19
Saco Boorsma
Workum
1994
1:25:21
1:25:17
20
Jan Monsma
Hindelopen
1985
1:25:46
1:25:46
21
Hubert Bögemann
Heerde
1962
1:26:00
1:25:59
22
Eric van der Sande
Balkbrug
1976
1:26:14
1:26:09
23
Saco Hemstra
Weidum
1968
1:26:25
1:26:20
24
Richard de Graaf
Mantgum
1981
1:26:49
1:26:47
25
Chris Draijer
Oudega (Sm)
1955
1:26:54
1:26:52
26
Frank de Ruiter
Sneek
1965
1:27:00
1:26:58
27
Marco Leeverink
Bolsward
1993
1:27:11
1:27:09
28
Joost Tijsen
Sneek
1980
1:27:11
1:27:07
29
Tom Best
Wolvega
1987
1:27:28
1:27:26
30
Marten Conradie
Scharnegoutum
1974
1:28:14
1:28:10
31
Catrinus Vroom
Hijum
1971
1:28:16
1:28:12
32
Silvio Teunissen
Bolsward
1970
1:29:00
1:28:55
33
Herman Westerhuis
Tzum
1974
1:29:06
1:29:01
34
Evert Westerhof
Sneek
1978
1:29:32
1:29:27
35
Thilo Strack
Duitsland
1955
1:30:07
1:30:02
36
Peter Hoekstra
IJlst
1974
1:30:31
1:30:21
37
Marco Boersma
Sneek
1974
1:30:31
1:30:21
38
Henk Ruiter
Sneek
1962
1:30:51
1:30:50
39
Jorrit Kiestra
Tersoal
2002
1:32:17
1:32:12
40
Hans Versteeg
Wolvega
1959
1:32:23
1:32:21
41
Hans Kelling
Hoogkarspel
1985
1:32:35
1:32:30
42
Edwin Keizer
Heerenveen
1974
1:33:03
1:32:59
43
Tjalling Paulusma
Sneek
1982
1:33:24
1:33:19
44
Johan Meinsma
Leeuwarden
1965
1:33:47
1:33:43
45
Peter Bijker
Den Haag
1968
1:34:18
1:34:08
46
Jan Stolker
Steenwijk
1951
1:34:22
1:34:15
47
Peter Westerhof
Sneek
1969
1:35:01
1:34:55
48
Jaap de Graf
Wijchel
1964
1:35:08
1:35:02
49
Eddy Oosterkamp
Steggerda
1957
1:35:12
1:35:10
50
Oeli Reitsma
Sneek
1954
1:35:17
1:35:15
51
Jochem Marcus
Midwoud
1976
1:36:09
1:35:59
52
Sander Jaspers
Rotterdam
1980
1:37:27
1:37:22
53
Bauke Vriesema
Utrecht
1971
1:37:32
1:37:18
54
Simon Speelman
Sneek
1966
1:37:41
1:37:33
55
Rob Swart
Sneek
1959
1:38:38
1:38:30
56
Andries Tolman
Oldeholtpade
1954
1:39:35
1:39:29
57
Klaas Sikkema
Langweer
1967
1:39:42
1:39:38
58
Andre Jellema
Leeuwarden
1969
1:39:46
1:39:38
59
Harry Papjes
Burgum
1964
1:39:59
1:39:53
60
Wilbert Veltman
Leeuwarden
1954
1:40:04
1:39:58
61
Wym Britseradiel
Utrecht
1971
1:40:23
1:40:08
62
Arjen Douma
Sneek
1984
1:41:00
1:40:49
63
Andre de Jager
Ouwsterhaule
1980
1:41:04
1:40:59
64
Ype Boelens
Burgum
1961
1:41:07
1:41:01
65
Beke Cnossen
Boazum
1954
1:41:52
1:41:50
66
Harmen Kruisenga
Bolsward
1962
1:42:06
1:41:58
67
Rene Salverda
Bolsward
1972
1:42:13
1:42:04
68
Peter Reitsma
Bolsward
1968
1:43:11
1:43:02
69
Luut de Jong
Woudsend
1966
1:43:40
1:43:32
70
Marcel Kuin
Olterterp
1961
1:43:42
1:43:33
71
Johan Wolthuizen
Sneek
1970
1:43:43
1:43:37
72
Tjeerd Visser
Franeker
1954
1:43:44
1:43:38
73
Wim Mulder
Stiens
1954
1:43:48
1:43:45
74
Ben de Boer
Amsterdam
1967
1:43:48
1:43:42
75
Jacques Pommer
Sneek
1967
1:45:01
1:44:50
76
S Jellema
Sneek
1952
1:46:15
1:46:05
77
Bram van Goslige
Nijland
1949
1:46:17
1:46:12
78
Arend Netjes
Emmeloord
1954
1:46:42
1:46:36
79
Willem Landman
Lelystad
1937
1:47:37
1:47:34
80
Jacob Visser
Heerenveen
1944
1:47:56
1:47:50
81
M F M van der Hulst
Lemmer
1956
1:48:56
1:48:43
82
Meint3e Buwalda
Schettens
1964
1:49:19
1:49:10
83
Sander Sieperda
Bolward
1979
1:49:40
1:49:31
84
Marco van der Heide
Harlingen
1970
1:50:25
1:50:14
85
Wiebe Palstra
bolward
1984
1:50:39
1:50:32
86
Sonny Teunissen
Bolsward
1992
1:51:26
1:51:22
87
R Altenburg
Bolsward
1:55:09
1:55:00
88
Yde de Boer
Bolsward
1958
1:57:10
1:57:06
89
Dolf Bartels
Lelystad
1950
1:57:44
1:57:39
90
Maarten van den Berg
Joure
1966
1:59:52
1:59:52
91
Jack Goorkate
Haarlem
1967
2:05:21
2:05:09
92
Mark Spiering
Amsterdam
1966
2:05:21
2:05:09
93
Bonne Oehaan
Twizelerheide
1955
2:08:02
2:07:48
94
Dave de Jong
Sneek
1976
2:08:55
2:08:44
VROUW, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
Appelscha
1990
1:17:18
1:17:18
2
Hinke Schokker
Eastermar
1983
1:25:11
1:25:09
3
Jelly van der Kloet
Drachten
1981
1:27:39
1:27:36
4
Inge van Schaick
Leeuwarden
1961
1:34:14
1:34:10
5
Marietje Bolle
Emmeloord
1952
1:35:02
1:34:58
6
Liesbeth Steenbergen
Sneek
1966
1:36:53
1:36:51
7
Nynke Steigenga
Exmorra
1983
1:37:47
1:37:44
8
Marjan de Ruiter-Abma
Sneek
1967
1:41:30
1:41:28
9
Sunam Ahmadi
Leeuwarden
1991
1:42:15
1:42:07
10
Sofia Houwer
Joure
1980
1:44:22
1:44:18
11
Anita Fokkens
Tersoal
1972
1:45:01
1:44:56
12
Linda Peereboom
Amsterdam
1993
1:45:14
1:45:01
13
Thea van der Meulen
Sneek
1974
1:47:05
1:47:00
14
Hella Yntema
Bolsward
1972
1:49:40
1:49:31
15
Hester Groenveld
Bolsward
1968
1:49:40
1:49:31
16
Femke Hemstra
Leeuwarden
1993
1:50:22
1:50:15
17
Hikmet Yigit
Goutum
1974
1:57:29
1:57:17
18
Karin Danhof
Jirnsum
1971
1:57:47
1:57:41
19
Mannie OOstra
Olterterp
1960
2:13:15
2:13:07
20
Pytsje Rypma
Heeg
1960
2:13:15
2:13:07
MAN, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Henri Harmsen
Drachten
1988
36:37
36:35
2
Marten Jan Ernst
Damwald
1980
37:16
37:16
3
Folkert Visser
Burgum
1995
37:32
37:31
4
Ynte Lemstra
Lemmer
1990
37:49
37:47
5
Martijn Ruis
Sneek
1982
38:01
37:59
6
Siep Nota
Sneek
1990
38:28
38:25
7
Kees Noppert
Leeuwarden
1981
39:25
39:22
8
Gearard Posthumus
Heerenveen
1984
39:36
39:33
9
Timo Schraa
St.-Annaparochie
1990
40:54
40:51
10
Albert van Ramshorst
Scharnegoutum
1963
41:21
41:19
11
Arno Miedema
Leeuwarden
1985
42:21
42:14
12
Simon van der Pol
Sneek
1985
42:38
42:31
13
Piter Kool
Weesp
1987
42:46
42:43
14
Marcel Dijkstra
IJlst
43:39
43:38
15
Gerben de Hoop
Heeg
1983
43:48
43:44
16
Reinier de Vries
Sneek
1969
43:48
43:45
17
Wander Kars
Amersfoort
1978
44:53
44:50
18
Hendrie van der Werf
Bolsward
1955
45:11
45:03
19
Albert Rijpma
Sneek
1975
45:26
45:16
20
Durk Bouma
Oppenhuizen
1958
45:58
45:55
21
Raoul de Wilde
Sneek
1991
46:26
46:21
22
Jouke Hoekstra
IJlst
1973
46:30
46:21
23
Klaas Sietse van der Wal
Buitenpost
1978
46:31
46:24
24
Klaas Jan Wiersma
Oppenhuizen
1969
46:38
46:30
25
Sietse Rozena
IJlst
1987
46:43
46:38
26
Arjan van der Wal
Opende
1987
46:48
46:41
27
Wiebe Terwisscha
Reahus
1983
47:01
46:54
28
Janaldo Keulen
Sneek
1967
47:14
47:09
29
Piet Rienstra
Oudemirdum
1986
47:14
47:07
30
Klaas Abma
Wommels
1960
47:56
47:46
31
Jurjen van Terwisga
Sneek
1985
48:15
48:07
32
Peter de Haas
IJlst
1969
48:16
48:06
33
Marcel Kamstra
Sneek
1967
50:25
50:13
34
Vincent Beeksma
Dokkum
1999
50:51
50:48
35
Johan Peringa
Kimswerd
1970
50:52
50:41
36
Sjack Jansma
Sneek
1959
51:04
50:56
37
Bert Reinstra
sneek
1965
52:21
52:11
38
Sieuwerd van der Zwaag
Goutum
1980
53:02
52:52
39
Douwe Attems
Heeg
1958
53:26
53:19
40
Jan Feenstra
Worku,
1957
53:59
53:52
41
Jos Wieggers
Balk
1964
54:24
54:12
42
Ed Laagland
Sneek
1969
54:25
54:13
43
Thijs Sybranda
Sneek
1954
54:34
54:19
44
Jan Ootinga
OOsthem
1960
54:44
54:37
45
Klaas Peereboom
Heerenveen
1953
56:26
56:12
46
Wolfgang Dr Maurer
Siegen
1944
56:33
56:21
47
Wieger Sinnema
Sneek
1958
56:35
56:25
48
Dirk van Terwisga
Sneek
1956
56:42
56:30
49
Sytze de Witte
Sneek
1953
58:48
58:39
50
Jan Miedema
Joure
1956
58:53
58:41
51
JW Kars
Sneek
1945
59:05
59:02
52
Francisco Oosterbaan
Goenga
1968
1:00:13
1:00:00
53
Nico Dijkstra
Sneek
1954
1:02:06
1:02:06
54
Arie den Boer
Borger
1947
1:02:58
1:02:53
55
Jelle de Haan
Haskerhorne
1968
1:03:39
1:03:25
56
J Oosterbaan
Folsgare
1942
1:04:49
1:04:41
57
Patrick Dijkhuizen
Sneek
1972
1:07:13
1:07:02
58
Tonnie Bakker
Sneek
1961
1:08:01
1:07:44
VROUW, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Alie Brouwer
Joure
1963
45:58
45:55
2
Lavina Wind
Sneek
1975
46:18
46:11
3
Jacinta Fancel
Leeuwarden
1963
47:24
47:14
4
Jolien Bandstra
St.-Annaparochie
1989
48:25
48:19
5
Miriam Brandsma
Offingawier
1993
48:38
48:34
6
Lucia van der Bijl
Bolsward
1967
52:02
51:53
7
Erica Kans
Amersfoort
1978
52:43
52:34
8
Marga Zwamenburg
sneek
1957
52:55
52:47
9
Mirjam van der Eijk
Midwoude
1975
55:50
55:40
10
Marja van der Werf-Zoer
Joure
1963
56:13
56:00
11
Willy van Beek
Ysbrechtum
1967
58:22
58:15
12
Hennie van der Velde
Sneek
1961
58:52
58:39
13
Lidwien Broemink
Joure
1960
58:55
58:43
14
Henrieta Oosterbaan
Goenga
1971
1:00:13
1:00:00
15
Ria Leeverink
Bolsward
1964
1:01:04
1:00:57
16
Rieme Schurer
Koudum
1964
1:03:07
1:02:58
17
Jose Baas-Zondag
Grou
1957
1:05:26
1:05:13
MAN, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Jeroen van Dijk
Dokkum
1998
19:24
19:24
2
Julien van Dijk
Doldcum
1997
20:33
20:29
3
Matthijs Pultrum
Luxwoude
2003
20:59
20:59
4
Marc Grondsma
Sneek
2004
22:26
22:21
5
Paul Pultrum
Luxwoude
1973
22:37
22:37
6
Marco Vijver
Franeker
1969
24:22
24:16
7
Jesse Bakker
Bolsward
2003
28:59
28:56
8
Norbert Krisch
Schwerte (Dtsl)
1969
29:28
29:28
9
Marinus de Vries
Drachten
1969
29:32
29:18
10
Ronnie Wind
Wommels
1977
30:12
29:59
11
Theo Weidenaar
Sneek
1971
30:17
30:00
12
Ton van der Mark
Sneek
1957
36:57
36:43
VROUW, 5 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Gebjr
Bruto
Netto
1
Samantha Hettinga
IJlst
1987
22:42
22:38
2
Joukje Kramer
Bolsward
2004
24:31
24:28
3
Simone de Best
Sneek
1971
25:20
25:14
4
Sandra Slof
Sneek
1989
25:45
25:39
5
Engelien van der Zwaag
Goutum
1981
26:50
26:37
6
Monica Bruggenkamp
Bolsward
1972
27:30
27:27
7
Carlijn Ruis
Sneek
1988
27:45
27:35
8
Annet de Bruijne
Sneek
1972
27:47
27:41
9
Corlinda Leffring
Leeuwarden
1973
29:04
28:57
10
Samira Triki
Leeuwarden
1979
30:26
30:12
11
Elke Engwerda- de Vries
Sneek
1981
30:28
30:17
12
Karin Sinnema
Sneek
1963
31:23
31:13
13
Anneke vd Sloot
Sneek
1969
31:23
31:13
14
Wieke Koornstra
Langezwaag
1994
33:16
33:04
15
Diana Huitema
Wommels
1978
35:02
34:48
16
Rosa Vriesema
Utrecht
2004
36:01
35:47
17
Patricia van der Mark
Lemmer
1989
36:57
36:43
JONG, JEUGDLOOP 1000M
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sven Pultrum
Luxwoude
2005
3:43
2
Sander de Haan
Sneek
2007
4:22
3
Naut
Sneek
2009
4:30
4
Melvin Krisck
Schwerte ( duitsland)
2011
5:12
5
Tijn de Haan
Sneek
2012
6:04
6
Kees Noppert
Leeuwarden
1981
6:40
MEIS, JEUGDLOOP 1000M
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sanne Pultrum
Luxwoude
2007
4:05
2
Marijn Zijda
Sneek
2007
4:18
3
Sasja Zijda
Sneek
2009
4:37
4
Tim
Sneek
2008
4:37
5
Sterre Ruis
Sneek
2009
4:46
6
Hannah Noppert
Leeuwarden
2012
6:40
Opmerkingen? Mail uilke@avhorror.nl
Dank aan alle sponsoren en vrijwilligers !
www.uitslagen.nl
10-09-2017 17:35