Uitslagenlijst 28e Dorpsloop Baambrugge

Baambrugge - Vrijdag 25 augustus 2017

V-14, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Dianne van den Bosch
Weesp
20:07
2
Tessa Griffioen
Baambrugge
20:09
3
Melissa Wenneker
Nederhorst den Berg
22:04
4
Athina Economon
Amstelveen
24:59
VSEN, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Annette Haarsma - Van Vliet
Ermelo
18:11
2
Cora Broer
Ter Aar
18:12
3
Wendy Schootemeijer
Abcoude
18:27
4
Vera van Zelm-Ligtenberg
Abcoude
19:47
5
Bonne van Averaath
Vinkeveen
20:07
6
Jijanne Brom
Baambrugge
20:13
7
Anna Economon
Amstelveen
20:44
8
Hanneke Faber
Amstelveen
20:50
9
Thessa van Verseveld
Baambrugge
20:52
10
Lotte Horstman
Breukelen
20:54
11
Jouke Griffioen
Baambrugge
21:00
12
Nanette ter Braake
Baambrugge
21:34
13
Jitske Fransens
Amsterdam
22:05
14
Roxanne Tijsen
Mijdrecht
22:08
15
Kim Hekman
Baambrugge
22:21
16
Heleen Alberda
Doorn
22:40
17
Brenda Pappot
Mijdrecht
22:44
18
Tina Bengtson
Baambrugge
23:11
19
Willeke Beuker
Abcoude
23:20
20
Elselien Boekeloo
Abcoude
23:21
21
Rini van Blokland
Utrecht
23:24
22
Elisa Amador
Amsterdam
23:33
23
Anthonia Bakels
Abcoude
24:00
24
Margaretha Vergeer
Abcoude
24:15
25
Anouk van der Velden
Amstelveen
24:18
26
José Vonk
Loenen a/d Vecht
24:42
27
Dini Hoekstra
Baambrugge
25:24
28
Ria Fhijnbeen
Abcoude
27:43
29
Evelien Oldenborg
Amsterdam Zuidoost
27:43
M-14, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Stan Winter
De Meern
15:34
2
Maxime Donchenco
Mijdrecht
17:06
3
Bram Verdegaal
Amsterdam
19:17
4
Jesse van Leeuwen
Driemond
20:14
5
Boaz van der Maar
Baambrugge
20:28
MSEN, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Matthijs Horlings
Leiden
14:15
2
Kevin Jongerius
Mijdrecht
14:30
3
Jan Jansen
Doorn
14:55
4
Lucien Wolvens
Mijdrecht
15:15
5
Marius ??
Haarlem
15:40
6
Jochem Tieman
Breukelen
18:49
7
Arco Boekeloo
Baambrugge
18:49
8
Jesse DunBavand
Abcoude
19:19
9
Philo Decroos
Hilversum
19:20
10
Cor Stoof
Baambrugge
19:48
11
Zeno de Ponti
Amsterdam
20:06
12
Stan Wenneker
Nederhorst den Berg
20:07
13
Jochem Giesbers
Baambrugge
20:08
14
Roel Hagen
Amsterdam
20:15
15
Edwin Kimmijzer
20:30
16
Aris Economon
Amstelveen
20:38
17
Aldo Benacchio
Baambrugge
21:00
18
Hugo de Groot
Loosdrecht
21:22
19
Harm Jan Pietersen
Ouderkerk aan den Amstel
22:11
20
Kees Pronk
Vinkeveen
22:30
21
Gert Jan van der Hoeven
Amsterdam
22:42
22
Mitchel Cuiper
Mijdrecht
23:36
23
Eddy Oldenborg
Amsterdam
24:19
24
Theo Vork
Utrecht
25:22
25
Johan van Santen
Amersfoort
26:26
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Adinda Cox
Amsterdam
42:02
2
Tamar van Heesewijk
Rotterdam
44:47
3
Eline Tap
Mijdrecht
45:05
4
Hannah Verstoep
Baambrugge
46:04
5
Everdien van der Leek
Leiden
54:29
6
Marjolein Heida
Amsterdam
58:00
7
Sandra Korteknie
Amsterdam
59:03
V35, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Alieke Hoogenboom
Roelofarendsveen
40:00
2
Karin Vissers
Hilversum
41:48
3
Iris Vromans
Duivendrecht
43:53
4
Kristel van Asselt
Breukelen
44:10
5
Marieke van Steijn
Utrecht
49:02
6
Annet Metz
Amsterdam
50:21
7
Margriet Zijderlaan
Zegveld
50:41
8
Christina Wambrauw
Amsterdam
53:49
9
Jenny Honkooij
Wilnis
55:59
10
Jara Enkelaar
Amsterdam
1:03:03
11
Sigrid Aaij
Leimuiden
1:04:12
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Marijke Kroon
Vinkeveen
47:48
2
Linda Cohen
Abcoude
48:37
3
Lia Rademaker
Wilnis
51:39
4
Helene Bleeker
Abcoude
51:45
5
J. Koeze
Baambrugge
53:23
6
Miranda van der Voort
Nieuwkoop
53:52
7
Anja Steenhof
Odijk
55:28
8
Emma Marijke Perea
Amsterdam
56:04
9
Marianne Levenbach
Amstelveen
56:25
10
Atie v/d Vlist
Amsterdam
56:39
11
Gladys Jager
Abcoude
57:22
12
Katja Schober
Oberstenfeld
58:58
13
Hanneke Lichtenbelt
Amsterdam
59:05
14
Ellie van Senten
Vinkeveen
59:43
15
Marijke Piets
Amsterdam
1:02:32
16
Marjo Dierx
Abcoude
1:03:04
17
Miranda Prein
Amsterdam
1:03:04
18
Lenie Dierx
Breukelen
1:03:04
19
Madelon ter Kuile
Amstelveen
1:03:28
20
Riet Zitvast
Baambrugge
1:03:45
21
Ruth Pohan
Amsterdam
1:08:35
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Bas Stigter
Amsterdam
31:58
2
Gijsbert van de Vuurst
Amsterdam
33:17
3
Daniel Korevaar
Amsterdam
33:25
4
Anton Costeris
Amsterdam
34:38
5
Jan van den Bossche
Duivendrecht
35:34
6
Diderik Bierens de Haan
Amsterdam
36:20
7
Martijn van der Wardt
Laren
36:41
8
Gijs Romer
Amsterdam
36:56
9
Jan Thissen
Amsterdam
37:34
10
Marius van Heese wijk
Amsterdam
37:53
11
Jasper Commandeus
Driebergen
38:31
12
Tjerk van Weezel
Amsterdam
38:35
13
Bart van den Haak
Hilversum
38:44
14
Maurits Greuing
Hilversum
39:12
15
Johan Pluim
Vinkeveen
39:24
16
Patrick Stastra
Amsterdam
39:43
17
Michiel Vervoort
Amsterdam
40:29
18
Jorne van Ginkel
Waverveen
40:54
19
Maarten Hogenstijn
Baambrugge
41:35
20
Hans ??
Amsterdam
42:02
21
Ivo Smits
Amsterdam
42:24
22
Richard de Wildt
Abcoude
43:30
23
Steven Boerema
Baambrugge
44:21
24
Robbert Weij
Mijdrecht
44:34
25
Kevin Regelink
Wilnis
45:38
26
Harmen Vaneker
Wilnis
45:41
27
Jordy Rademaker
De Hoef
46:04
28
Luke Saan
Ouderkerk a/d Amstel
46:13
29
Thomas Spijkerman
Amsterdam
48:08
30
Joris Groen
Baambrugge
48:27
31
Jaco Moerman
Vinkeveen
48:50
32
Hilmar Giesen
Amsterdam
49:29
33
Mazen Mroue
Utrecht
50:02
34
Chris Zandstra
Amsterdam
50:13
35
Karel Somrijvers
Loenersloot
50:22
36
Joris de Jong
Baambrugge
52:42
37
Akaash Poktoe
De Meern
53:22
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Erik Scheers
Duivendrecht
35:38
2
Rene Wiering
Amsterdam
35:54
3
Marco Vet
Haarzuilens
38:21
4
Michael Woerden
Mijdrecht
38:28
5
Edwin van der Heijden
Hilversum
38:54
6
Jeroen van Kessel
Veldhoven
40:50
7
Raimon Knip
Kortenhoef
40:57
8
Roelof Goodijk
Utrecht
41:55
9
Philip Van Aerssen
Abcoude
42:39
10
Wybren van der Wal
Amsterdam
42:40
11
Robert Goedemans
Muiden
42:43
12
Huub Roelvink
Amsterdam
43:28
13
Jeroen Groothoff
Vinkeveen
43:33
14
Manco Groot
Duivendrecht
43:58
15
Menno Bosma
Mijdrecht
44:57
16
Frans Woerden
Mijdrecht
45:06
17
Ernst van der Pasch
Baambrugge
46:27
18
Oscar Dijst
Nederhorst den Berg
46:36
19
Hans Pappot
Mijdrecht
46:51
20
Edward Elsenburg
Baambrugge
46:55
21
John Celie
Uithoorn
47:01
22
Mario Willemse
Uithoorn
47:09
23
Tim J. Verloop
Vinkeveen
48:19
24
Dirk van de Ruit
Utrecht
48:54
25
Mark van der Geer
Baambrugge
50:15
26
Robin Claassen
Amsterdam
50:16
27
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
51:05
28
Robert Snep
Baambrugge
53:17
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Sjerk Ybema
Amsterdam
38:42
2
Maurits de Ruiter
Hilversum
38:59
3
Johan Licht
Amstelveen
39:53
4
Wil Pieterse
Ter Aar
40:29
5
Hugo Vrolijk
Woubrugge
43:40
6
Frans van 't Schip
Mijdrecht
43:49
7
Dik Verkuil
Hilversum
44:00
8
Edward van Wezel
Maarn
44:32
9
Aswin Steenhof
Eindhoven
44:41
10
Jos Bunschoten
Vinkeveen
45:27
11
Maarten de Wit
Amstelveen
45:43
12
Rogier van Ooijen
Amstelveen
45:45
13
Ben Vork
Loenen a/d Vecht
45:59
14
Hans Helsloot
Ouderkerk a/d Amstel
46:28
15
Mark Tamminga
Ouderkerk a/d Amstel
46:36
16
Jan Punt
Monnickendam
46:53
17
Harry Langeveld
Uithoorn
47:16
18
Aart Bastmeijer
Amsterdam
47:21
19
Erwin Bakker
Amsterdam
47:37
20
Jos Mulder
Ouderkerk a/d Amstel
48:20
21
Erik Bakelaar
Ede Gld
49:28
22
Arthur Burggraaff
Vinkeveen
49:35
23
Bert van Diemen
Vinkeveen
49:44
24
Ruud Pouw
De Kwakel
49:47
25
Martin Cornet
Abcoude
50:17
26
Jos Cornelissen
Aalsmeer
52:35
27
Bouk de Jong
De Hoef
53:28
28
Arno Ijmker
Baambrugge
53:52
29
Hans Gitsels
Assendelft
53:53
30
Michiel Levenbach
Amstelveen
54:33
31
Rudi De Reuver
Utrecht
1:00:12
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Tijd
1
Aart Stigter
Doorn
35:40
2
Paul Barnhoorn
Noordwijk Zh
38:34
3
Frans Looijer
Hilversum
40:12
4
Jos Pronk
Abcoude
45:03
5
Jaap Bouwmeester
Uithoorn
45:27
6
Dirk Blom
Woerden
46:07
7
Jan Pieterse
Utrecht
46:11
8
Wout Bosch
Hilversum
46:23
9
Hermie Tap
Mijdrecht
46:50
10
Auke Leen
Amstelveen
47:15
11
Willem Brummel
Harmelen
47:40
12
Bart Koolstra
Bussum
48:27
13
Hans van Kessel
Abcoude
48:59
14
Leo van Diemen
Wilnis
49:20
15
Rob van Zijtveld
Mijdrecht
51:28
16
Theo Moij
Mijdrecht
51:45
17
Arie Bunnik
Rijnsaterwoude
52:14
18
Jan Bruine de Bruin
Amstelveen
52:38
19
Cees Methorst
Zegveld
52:41
20
Wim Verloop
Vinkeveen
53:23
21
Wim Rouwenhorst
Amstelveen
53:59
22
Jos Mascini
Amsterdam Zuid-Oost
56:45
23
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
57:52
24
Jos Snel
Uithoorn
58:55
25
Paul Tijsen
Amstelveen
59:03
26
Gio Falavigna
Amsterdam
59:17
27
Wim Roozendaal
Amstelveen
1:00:07
28
Ton van 't Hoff
Ouderkerk a/d Amstel
1:02:16
29
Cliff Piets
Amsterdam
1:02:32
30
Anton Schuurman
Amsterdam
1:03:03
31
Koos Knotter
Hilversum
1:04:33
32
Gerard de Wildt
Baambrugge
1:04:51
V10, 1 KM T/M 10 JR
Plts
Naam
Tijd
1
Lisanne Brunt
Kockengen
4:17
2
Lotte v/d Geer
Baambrugge
4:53
3
Sophie Griffioen
Baambrugge
5:06
4
Florentine
Abcoude
5:14
5
Nikki Kimmijzer
Baambrugge
5:20
6
Sophine Dalen Meurs
Baambrugge
5:37
7
Hannah Wendrich
Baambrugge
5:38
8
Stéphanie Lippmann
Baambrugge
5:42
9
Tessa Meijers
Baambrugge
6:15
10
Felicia Lippmann
Baambrugge
6:15
M10, 1 KM T/M 10 JR
Plts
Naam
Tijd
1
Michiel Mouris
Baambrugge
3:46
2
Benjamin Lokin
Loenen aan de Vecht
3:51
3
Mink Latupeirissa
Vught
3:53
4
Manolo
Duivendrecht
3:55
5
Alexander
Washington DC
3:57
6
Philip Wolvers
Mijdrecht
4:06
7
Jesse Peek
Wilnis
4:07
8
Hugo Broer
Baambrugge
4:17
9
Twan Pappot
Mijdrecht
4:19
10
Mylan Peele
Wilnis
4:20
11
Flip Kipping
Baambrugge
4:20
12
Lars van Engen
Loenersloot
4:36
13
Thom Nagel
Abcoude
4:38
14
Philip ??
Parijs
6:12
V7, 1 KM T/M 7 JR
Plts
Naam
Tijd
1
Sofia ten Hove
Vinkeveen
4:53
2
Larissa Voorneveld
Baambrugge
5:21
3
Jukke van Aennen
Abcoude
5:23
4
Myrthe van Engen
Loenersloot
5:54
5
Ida v/d Geer
Baambrugge
6:07
6
Bente de Pijper
Abcoude
6:54
M7, 1 KM T/M 7 JR
Plts
Naam
Tijd
1
Thomas Pietersen
Ouderkerk a/d Amstel
4:38
2
Stijn de Jager
Abcoude
4:41
3
Jelle van Weezel
Amsterdam
5:00
4
Stijn Anchelon
Loenersloot
5:03
5
Ferene te Voortwis
Baambrugge
5:06
6
Lars Bosse
Baambrugge
5:06
7
Casper Pietersen
Ouderkerk a/d Amstel
5:08
8
Seb Tinga
Baambrugge
5:11
9
Lucas Wienema
Baambrugge
5:38
10
Jurre Haan
Baambrugge
5:55
11
Jonas ten Hove
Vinkeveen
6:14
12
Moos Latupeirissa
Vught
6:26
13
Kees Bouwmans
Abcoude
6:39
14
Tim Walet
Baambrugge
6:42
15
Rutger Bosse
Baambrugge
7:04
Definitieve uitslag 1 sept 2017
Organisatie IJsclub Baambrugge
www.uitslagen.nl
01-09-2017 09:04