Uitslagenlijst KemVeldloop

Tilligte - Woensdag 23 augustus 2017

MEISJ, JEUGD T/M 13 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pien Hemmelder
Tilligte
16:27
16:25
2
Carlijn Kotte
Oldenzaal
16:44
16:42
3
Merel Goselink
Denekamp
17:02
17:01
4
Linde Gosselink
Denekamp
17:42
17:41
5
Marte Kotte
Oldenzaal
18:38
18:36
6
Jade Mollink
Tilligte
21:07
21:05
7
Roos Hemmelder
Tilligte
22:04
22:01
8
Janne Kleissen
Lattrop-Breklenkamp
24:50
24:38
JONGE, JEUGD T/M 13 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mart Bolscher
Tilligte
15:14
15:08
2
Luuk Scholte Lubberink
Ootmarsum
16:15
16:03
3
Gijs Boswerger
Ootmarsum
16:26
16:25
4
Marijn Goselink
Denekamp
16:46
16:45
5
Tom Hemmelder
Tilligte
17:56
17:54
6
Lucas Zwienenberg
Hengevelde
19:30
19:17
7
Roel Kleissen
Lattrop-Breklenkamp
20:20
20:08
8
Joep Scholte Lubberink
Ootmarsum
21:06
20:51
9
Guus Kleissen
Lattrop-Breklenkamp
21:13
21:02
TOE V, TOERISTISCH. 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefanie Semmekrot
Ootmarsum
29:35
29:34
2
Laura Kotte
Oldenzaal
30:15
30:13
3
Stephanie veldboer
Ootmarsum
32:57
32:52
4
Nina Oude Bos
Oldenzaal
33:28
33:19
5
Jaqueline Holsbeek
Denekamp
33:41
33:34
6
Marleen Waaijer
Denekamp
35:14
35:07
7
Yvonne Busscher
Ootmarsum
36:45
36:42
8
Anne Warms
Lattrop-Breklenkamp
36:46
36:42
9
Nathalie Leussink
Ootmarsum
37:13
37:00
10
Sharon Bruggink
Oud Ootmarsum
37:20
37:14
11
Patricia Hesselink
Ootmarsum
37:20
37:15
12
Korien Burink
Ootmarsum
37:23
37:18
13
Maureen Steggink
Ootmarsum
37:23
37:18
14
Danielle Busscher
Ootmarsum
37:54
37:41
15
Susan Willemsen
Denekamp
38:18
38:10
16
Maud Groeneveld
Tilligte
38:56
38:47
17
Marleen Keupink
Ootmarsum
39:20
39:10
18
Annemiek Mollink
Tilligte
39:45
39:42
19
Wendy Gervink
Tilligte
40:29
40:17
20
Marijke Lentferink
Ootmarsum
41:15
41:11
21
Irma Droste
Ootmarsum
41:44
41:34
22
Rachel Schulten
Ootmarsum
41:52
41:38
23
YVon Weustink
Oud Ootmarsum
42:07
41:56
24
Hedwig Booijink
Beuningen Ov
42:22
42:13
25
Annet Lentferink
Ootmarsum
43:40
43:36
26
Anouk Fransen
Tubbergen
43:58
43:55
27
Margriet Koops
Ootmarsum
44:22
44:12
28
Anne Sand
Saasveld
44:25
44:12
29
Iris Diepenmaat
Saasveld
44:25
44:12
30
Linda Oude Weernink
Saasveld
44:25
44:12
31
Carla Telgenkamp
Mander
45:16
45:04
32
Caroline Velers
Ootmarsum
46:09
45:59
TOE M, TOERISTISCH. 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk-Jan Koershuis
Almelo
25:13
25:12
2
Bob Leussink
Oldenzaal
26:44
26:41
3
Ben Nijland
Saasveld
26:53
26:50
4
Marc Kokkelink
Ootmarsum
26:55
26:53
5
Sjaak Oude Ophuis
Denekamp
27:01
26:58
6
Niek te Hennepe
Denekamp
27:43
27:37
7
Frank Wageman
Hengelo Ov
28:34
28:33
8
Gijs Boswerger
De Lutte
29:22
29:19
9
Thijs Broenink
Denekamp
30:05
30:03
10
Harry Pot
Oldenzaal
30:11
30:06
11
Bjorn ten Dam
Tilligte
30:33
30:32
12
Derk van Deth
Denekamp
30:37
30:29
13
Marcel Kraesgenberg
Denekamp
30:43
30:37
14
Rainier Veldboer
Ootmarsum
30:47
30:42
15
Bart Veelers
Oldenzaal
30:58
30:52
16
Stefan Weersink
Hezingen
31:01
30:57
17
Erik Johannink
Denekamp
31:19
31:12
18
Teun Biglaar
Westerhaar-Vriezenv Wijk
31:24
31:16
19
René Hartman
Tilligte
31:43
31:42
20
Huub Mensink
Denekamp
32:02
31:56
21
Daan Holsink
Ootmarsum
32:29
32:20
22
Jense Lohuis
Tilligte
32:43
32:40
23
Luc van Deth
Denekamp
32:55
32:46
24
Marc Veelers
Ootmarsum
33:01
32:47
25
Ronald Bosch
De Lutte
33:03
32:56
26
Jordi Visschedijk
Tilligte
33:08
33:04
27
Richard Dalhoeven
Oldenzaal
33:10
33:02
28
Theo Oude Hesselink
Borne
33:22
33:18
29
Ruud Kotte
Oldenzaal
34:07
34:04
30
Frans Holsink
Ootmarsum
34:33
34:24
31
Michiel Ruel
Lattrop-Breklenkamp
34:40
34:33
32
Toon Eppink
Oldenzaal
34:45
34:40
33
Milan Groeneveld
Tilligte
34:53
34:46
34
Jeroen Groeneveld
Beuningen Ov
35:17
35:01
35
André Haakes
Denekamp
35:57
35:48
36
Jos Dijkhuis
Hengelo Ov
36:02
35:58
37
Jan Veldboer
Ootmarsum
36:02
35:58
38
Tony Punt
De Lutte
36:04
35:57
39
Gerwald Leusman
Denekamp
36:15
36:07
40
Bennie Steggink
Ootmarsum
37:23
37:18
41
Martijn Busscher
Ootmarsum
37:54
37:41
42
Nurhut Poot
Oldenzaal
37:59
37:50
43
Lex van der Helm
Tilligte
38:03
37:46
44
Tom Busscher
Ootmarsum
38:17
38:11
45
Detlev Lassche
Oldenzaal
38:19
38:08
46
Michaël Hoonakker
Buinen
38:21
38:11
47
Ben Hofland
Oldenzaal
38:43
38:37
48
G. Sand
Albergen
39:00
38:52
49
Jeroen Broenink
Denekamp
39:03
38:59
50
Harry Horstman
Weerselo
40:05
39:57
51
Hans Kroeze
Weerselo
40:58
40:50
52
Jos Wolbers
Weerselo
42:52
42:45
53
Sebastian Slots
Denekamp
43:09
42:59
54
Peter van Leeuwen
Denekamp
45:05
45:01
55
Erwin Olde Engberink
Fleringen
46:55
46:51
56
Jan Aveskamp
Denekamp
47:34
47:19
57
Ab Koetsier
Holten
49:51
49:43
WED V, DAMES WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotte Morsink
Denekamp
45:40
45:37
2
Loes kok
Beuningen Ov
48:46
48:41
3
Marloes Velthuis
Denekamp
52:07
52:00
4
Rianne Vossers
Enschede
52:30
52:24
5
Mieke van der Meulen
Enschede
55:12
55:03
6
Gerda Scholten
Weerselo
57:23
57:15
7
Inge Hurenkamp
Enschede
1:24:45
1:24:34
WED M, HEREN WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arnold klieverik
Deurningen
48:38
48:37
2
Harald Derks
Denekamp
53:44
53:43
3
André Oude Elferink
Denekamp
53:45
53:41
4
Roel Hoppenreijs
Oldenzaal
54:50
54:47
5
Stefan Weenders
Tilligte
57:01
57:00
6
Marc Bos
Vasse
57:15
57:12
7
Daan Kuipers
Geesteren Ov
59:04
58:59
8
Jaime Weenders
Tilligte
59:12
59:11
9
Tonnie Bruns
Ootmarsum
59:19
59:17
10
Clemens Weersink
Vasse
59:46
59:43
11
Douwe Kuipers
Tilligte
1:00:35
1:00:33
12
Stefan oude nijhuis
Enschede
1:00:44
1:00:41
13
Richard Eertman
Ootmarsum
1:02:43
1:02:41
14
Arjan Meijer
Nordhorn
1:03:20
1:03:15
15
Koert Weustink
Ootmarsum
1:03:38
1:03:36
16
Rick Nijmeijer
Denekamp
1:04:11
1:04:02
17
Herman Schultz
Denekamp
1:05:20
1:05:09
18
Marcel IJland
Denekamp
1:05:49
1:05:42
19
Jan Oude Hengel
Ootmarsum
1:06:19
1:06:14
20
Rudy feldman
Ootmarsum
1:06:19
1:06:13
21
René Heerink
Beuningen Ov
1:06:56
1:06:48
22
Han Damhuis
Ootmarsum
1:07:52
1:07:47
23
Hans Oude Rengerink
Ootmarsum
1:08:23
1:08:18
24
Cees van Reemst
Enschede
1:10:17
1:10:10
25
Rene Bonhke
Hengelo Ov
1:10:28
1:10:22
26
Bart Baalhuis
Denekamp
1:11:11
1:11:02
27
Gerard Koekkoek
Denekamp
1:11:57
1:11:47
28
Niek Huttinga
Geesteren Ov
1:12:09
1:12:01
29
Ivo Dierselhuis
Denekamp
1:13:19
1:13:15
30
Jorrit de Boer
Enschede
1:14:03
1:13:53
31
Frank van Eldik
Hengelo Ov
1:24:27
1:24:17
STA V, STARTERSGROEP 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lotti Bartels
Tilligte
16:13
16:03
2
Milja Kleissen
Lattrop-Breklenkamp
24:50
24:38
3
Sonja Nijmeijer
Enschede
29:26
29:13
STA M, STARTERSGROEP 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harm Boswerger
Ootmarsum
15:54
15:53
2
Tim Scholte Lubberink
Ootmarsum
15:55
15:44
3
Marcel Oude Nijhuis
Tilligte
18:07
18:01
4
John Wassink
Lattrop-Breklenkamp
19:37
19:33
5
Paul Sijtsma
Ootmarsum
20:18
20:13
6
Raymond Borgreve
Tilligte
21:05
20:50
7
N. Wolberink
Almelo
22:05
21:49
8
Mark Nijmeijer
Enschede
29:15
29:03
Koopman modes - Runningcenter Enschede - Lohuis Las- en constructiewerken
www.uitslagen.nl
23-08-2017 22:29