Uitslagenlijst Stratenloop van Genderen

Genderen - Woensdag 23 augustus 2017

J-7, JEUGD T/M 7 JR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jelle van den Bogaard
Genderen
2010
1:58
2
Koen Schouten
Genderen
2009
2:01
3
bJURN VERSTEEG
Genderen
2010
2:05
4
Guuse van Veen
Eethen
2010
2:06
5
Stan Vos
Genderen
2010
2:12
6
Thom Bouman
Genderen
2010
2:13
7
Julan Vapaemomoen?
2:14
8
Dave van Tilborg
Eethen
2010
2:15
9
Roy van den Heuvel
Genderen
2010
2:18
10
Jayden Snijders
Genderen
2009
2:23
11
Maarten den Hartog
Woudrichem
2010
2:25
12
Tristan van Boven
Woudrichem
2010
2:26
13
Nick van Dongen
Eethen
2009
2:26
14
Tygo Bouman
Genderen
2009
2:27
15
Luuk van Gestel
DAK
2010
2:28
16
Thanael van der Heuvel
Genderen
2009
2:29
17
Tycho Vos
Genderen
2010
2:30
18
Levi Smelt
Genderen
2011
2:31
19
Finn de Mart
Genderen
2011
2:36
20
Micha van der Kolk
Genderen
2009
2:45
21
Gijs van Veen
Eethen
2012
2:48
22
Tom Tolhoek
Altena Road Runners
2010
2:48
23
Moam van den Brink
Genderen
2011
2:53
24
Lenn vn Dongen
Eethen
2012
2:55
25
Tim van Berchum
Genderen
2013
3:14
26
Julian Brouwers
Genderen
2012
3:16
27
Pim Schouten
Genderen
2013
3:19
28
Luuk Vos
Genderen
2012
3:22
29
Finn Schilders
De Heen
2013
3:31
30
Mylo Dupuis
vlijmen
2013
3:41
31
RavinVerwoert
Genderen
2013
3:42
32
Samuel geloven
Genderen
2013
3:59
33
Mathiam van den Heuvel
Genderen
2014
6:07
M-7, JEUGD T/M 7 JR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Marthe de Hart
Genderen
2009
2:09
2
Jade van Berchum
Genderen
2009
2:21
3
Maud Van Hemert
Genderen
2011
2:33
4
Tess Zonneveld
Genderen
2010
2:47
5
imke stout
Genderen
2010
2:50
6
Cois van Hilborg
Eethen
2012
2:51
7
Veerle geloven
Genderen
2011
2:52
8
Eva van Hemert
Genderen
2011
2:54
9
Melody van Wijlen
Genderen
2011
2:57
10
Nynke Tolhoek
Altena Road Runners
2011
2:59
11
Roza Van Giessen
Genderen
2011
2:59
12
Lieke van der Kolk
Genderen
2012
3:01
13
Davine van den Heuvel
Genderen
2012
3:32
J8-9, JEUGD 8-9 JR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Vilnce van wijk
Wijk en Aalburg
2008
4:12
2
Jesse Tolhoek
Altena Road Runners
2008
4:19
3
Mathijs KANT
Giessen
2008
4:27
4
Sven Verwoert
Genderen
2009
4:28
5
Koen van Gestel
DAK
2009
4:41
6
Sieb Kramer
Genderen
2008
4:58
7
Tim Bouman
Genderen
2008
5:06
8
Yanvah van den Heuvel
Genderen
2009
5:17
9
Marijn van der Mooren
Genderen
2008
5:19
10
Thomas van Breugel
Altena Road Runners
2009
5:20
11
Rohan van den Herik
Eethen
2007
5:44
12
Jurre stout
Genderen
2009
5:56
M8-9, JEUGD 8-9 JR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Mirthe van Zon
DAK
2008
3:50
2
Fewke van den Heuvel
Genderen
2008
4:51
J1011, JEUGD 10-11 JR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Tim van den Heuvel
Genderen
2006
6:19
2
Sem Versteeg
Genderen
2006
6:30
3
Ezzo Smet
Genderen
2007
6:39
4
Sam Combee
Wijk en Aalburg
2005
6:44
5
Jeroen Jansen
Genderen
2006
6:45
6
Menno Colijn
Altena Road Runners
2007
6:49
7
Stan van Gestel
DAK
2007
6:51
8
Benjamin Mak
Altena Road Runners
2005
7:03
9
Nigel van Bijnen
genderen
2006
7:45
10
Lucas Nauta
Wijk en Aalburg
2007
8:11
11
Rik Blokdijk
Wijk en Aalburg
1997
11:54
M1011, JEUGD 10-11 JR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Elien Smtis
DAK
2007
6:19
2
Nynke Lankhaar
DAK
2007
7:25
3
Nayinthe van den Heuvel
Genderen
2006
8:48
J1215, JEUGD 12-15 JR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ruben Mak
Altena Road Runners
2002
7:16
2
Maxwell Bayer
Zuidwal
2004
7:20
3
Ditchano Suijkerbuijk
THOR
2003
7:21
4
Jetze van Mersbergen
Genderen
2004
7:28
5
Rick Smits
Drunen
2005
8:48
6
Thymen van Zon
DAK
2004
9:02
7
Bram van Elema
Woudrichem
2004
9:12
8
Bruce Bouman
Genderen
2004
10:11
M1215, JEUGD 12-15 JR
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Bieke Schipperen
Dussen
2004
7:29
2
Bibienne Suijkerbuijk
Roosendaal
2004
8:49
3
Bente thur
Genderen
2004
10:56
MSEN, 5 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Stan Schipperen
Scorpio
2001
25:11
2
Lauran Beijens
Tilburg Road Runners
1992
25:19
3
Marco Keijsers
Scorpio
1985
26:14
4
Carliho Suijkerbuijk
THOR
1995
26:42
5
Jarreau Suijkerbuijk
THOR
2001
27:07
6
Paul Visser
Tilburg Road Runners
1983
27:21
7
Lucas van der Veen
Typhoon
1984
29:41
8
Maxwell Bayer
Zuidwal
2004
44:44
M35, 5 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Karel Petiet
Nieuwland
1981
27:17
2
Hans van Loon
Prins Hendrik
1980
28:06
3
Teun van Gorp
Tilburg Road Runners
1981
28:17
4
John van Heeswijk
DAK
1973
29:36
5
Bas van Wendel
Energie
1981
30:05
6
Patrick van Gurp
DAK
1973
31:14
7
Corne Verhoeven
Altena Road Runners
1975
31:24
8
Erik van der Lee
DAK
1974
33:22
9
Bas de Boer
Altena Road Runners
1982
33:30
M45, 5 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Marcel Laros
Scorpio
1971
25:32
2
Gerard Lensvelt
Spiridon
1967
28:16
3
Erik Klooster
Passaat
1965
28:46
4
Johan Roozemond
Altena Road Runners
1966
29:08
5
John Marijnissen
Sprint
1964
30:59
6
Maarten Bikker
De Langstraat
1970
31:18
7
Jan Haverhals
DAK
1963
35:55
M55, 5 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jaap Stijlaart
Triathlon
1957
29:26
2
Wiet Hagelaars
DAK
1961
30:54
3
Jan Faes
Fortius
1955
32:48
4
Walter van Gurp
DAK
1951
34:42
5
Ad Kieboom
Scorpio
1954
34:43
6
Tinus van den Heuvel
Altena Road Runners
1946
35:56
7
Tonnie Bouman
Altena Road Runners
1951
36:41
8
Mart Verboord
avVN
1948
51:15
VSEN, 5 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Iris van Dalen
Zaltbommel
1998
32:27
2
Nikki Bagchus
DAK
1987
34:14
V35, 5 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jacqueline Nieuwenhuizen
DAK
1977
34:18
2
Lianne Ivens
ACW '66
1973
34:26
3
Jenette Tolhoek-van Dalen
Altena Road Runners
1972
38:16
V45, 5 EM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
1971
30:20
2
Sandra Laros
Scorpio
1971
31:18
3
Ingrid den Oudsten
Spiridon
1972
36:21
4
Sieta van der Zee
Prins Hendrik
1961
39:18
MRECR, 5 EM RECREANTEN
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Wouter de Brun
Goudriaan
1986
27:30
2
Daniel Krol
Sleeuwijk
1979
28:38
3
Cees den Boer
Raamsdonksveer
1970
29:58
4
Martin van den Heuvel
Poederoijen
1984
30:50
5
Pieter van den Heuvel
Zuilichem
1984
31:11
6
Dick Kant
Altena Road Runners
1969
31:49
7
Robbinvan Mersbergen
Tiburg
1980
31:53
8
Johan Van Herpen
Altena Road Runners
1971
32:11
9
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
1962
32:28
10
Arjon de Bok
Rijswijk Nb
1969
32:35
11
Zeno Korsmit
Utrecht
1986
32:41
12
Jeroen Vos
Tilburg
1975
32:51
13
John van Mersbergen
drunen
1986
32:55
14
Dennis van Aspert
Drunen
1982
32:57
15
Leon Alwman
Drimmelen
1970
33:04
16
Bas Schop
Nederland
1963
33:22
17
Cor van Bommel
Altena Road Runners
1964
33:33
18
Lennart Nederpel
Veldhoven
1986
33:40
19
Huberto van der Schuit
Waalwijk
1971
33:51
20
Nico Baas
Bleskensgraaf ca
1958
33:57
21
Wietse van Mersbergen
Altena Road Runners
1973
34:01
22
Kees Prins
Sliedrecht
1982
35:10
23
Marcel van Andel
Berkel-Enschot
1973
35:20
24
Peter van Dalen
Altena Road Runners
1975
35:27
25
Bert van Deizen
Sleeuwijk
1965
35:35
26
John Verhoeven
Altena Road Runners
1971
35:45
27
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
1960
36:16
28
Jan Pruijssen
Waardhuizen
1962
36:27
29
Dik Van Zanten
Altena Road Runners
1963
36:45
30
Michiel Timmerman
Woudrichem
1987
36:46
31
Mark Lankhaar
Genderen
1970
36:54
32
Ton Naaijen
Altena Road Runners
1962
37:05
33
Michel Linschoten
Altena Road Runners
1967
37:33
34
Jeroen Stout
Genderen
1980
37:36
35
Patrick Hobo
Andel
1976
37:38
36
John van Breugel
Altena Road Runners
1972
37:41
37
Christiaan Pruissen
Werkendam
1981
37:54
38
Wim Lammers
Bleskensgraaf ca
1958
38:01
39
Martin van Drunen
Almkerk
1982
38:28
40
David Huishof
Gorinchem
1967
38:39
41
Wim Sterk
Almkerk
1981
39:16
42
Thomas Van der Holk
Sprang-Capelle
1980
39:25
43
Arie Smolders
Altena Road Runners
1967
39:36
44
Ton Versluis
Werkendam
1971
40:06
45
Jaap Verhoef
Nederland
42:39
46
Michel Visser
Genderen
1973
44:36
47
Michel Treffers
Genderen
1979
44:36
48
Roeland van den Berg
's-Hertogenbosch
1978
44:41
49
Michel van Heijzen
Rotterdam
1975
44:47
50
Adrie Jansen
Genderen
1967
45:15
51
Kees Groenenberg
Altena Road Runners
1968
45:21
52
Maarten Pruijsen
Altena Road Runners
1955
46:24
53
Dick Schiere
Waalwijk
1963
46:44
54
Ton Den Heuvel
Genderen
1974
47:25
55
Tino Vos
Genderen
1979
47:57
56
Frank Weimar
Best
1961
50:22
57
Wouter van Dijk
Gorinchem
1950
50:58
VRECR, 5 EM RECREANTEN
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ingrid Koops
Werkendam
1977
36:55
2
Liane van Beek
Werkendam
1978
38:08
3
Vevana Gieliis
Altena Road Runners
1995
38:35
4
Carina van der Kolk
Sprang-Capelle
1980
39:26
5
Petra van Gorcum
De Langstraat
1970
40:26
6
Maike van der Schuit
Waalwijk
1976
41:16
7
Erica de Haas
Sleeuwijk
1966
42:40
8
Yue Zhao
Breda
1988
44:42
9
Heleen Snijders
Genderen
1972
45:13
10
Martina van Hurk
Altena Road Runners
1962
46:23
11
Nicoline blokdijk
Wijk en Aalburg
1991
46:47
12
Joke Oosters
Altena Road Runners
1963
47:07
13
Sanne Ran
Eethen
1985
47:31
14
Rianne verwort
Genderen
1983
47:33
15
Ineke Heeres
Nijmegen
1994
47:49
16
Wendy van Wijk
Werkendam
1986
47:53
17
Deborah Kant
Waardhuizen
1987
47:59
18
Joanna de Fijter van Uden
Wijk en Aalburg
1973
48:12
19
Petra Kant
Altena Road Runners
1970
48:18
20
Fleur van Dam
Nijmegen
1990
48:46
21
Nikki Slokkers
Roosendaal
1991
48:50
22
Simone Burgers
Altena Road Runners
1977
51:48
23
Ingrid Van Lieshout
Best
1973
53:23
www.uitslagen.nl
23-08-2017 21:37