Uitslagenlijst 4 Mijl van Staphorst

Staphorst - Woensdag 23 augustus 2017

J-4, MINIMIJL 200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ivor van der Sluis
Staphorst
1:02
1:02
2
Luuk Jansen
Staphorst
1:04
1:04
3
Sem Timmerman
Staphorst
1:09
1:08
4
Dion Brakke
Staphorst
1:09
1:07
5
Kai Brakke
Staphorst
1:11
1:08
6
Tim Crediet
Staphorst
1:11
1:10
7
Finn Kruidhof
Staphorst
1:11
1:11
8
Daan van de Vegt
Staphorst
1:15
1:15
9
Thijs Hooikammer
Staphorst
1:15
1:13
10
Luuk de Weerd
Staphorst
1:16
1:15
11
Yamill Huijsmans
Lemelerveld
1:18
1:18
12
Jesse Huisman
Staphorst
1:19
1:18
13
Vinz Dunnink
Staphorst
1:22
1:19
14
Kyan Smit
Staphorst
1:22
1:21
15
Lorenzo Uiterwijk
Staphorst
1:23
1:22
16
Sylas Veldman
Staphorst
1:23
1:23
17
Timo Harink
Staphorst
1:26
1:25
18
Leon Engel
Staphorst
1:27
1:26
19
Boyd Veijer
Staphorst
1:27
1:25
20
Job Lassche
Rouveen
1:32
1:27
21
David Bisschop
Staphorst
1:33
1:32
22
Hidde Kuijers
Staphorst
1:35
1:32
23
Ties Boldewijn
Staphorst
1:40
1:40
24
Joost de Weerd
Staphorst
2:22
2:22
25
Bas Hokse
Staphorst
2:23
2:16
26
Sem Visscher
Staphorst
2:29
2:26
M-4, MINIMIJL 200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasmijn Akkerman
Hasselt
1:11
1:11
2
Lisa Timmerman
Staphorst
1:17
1:16
3
Ilana Hokse
Staphorst
1:17
1:16
4
Julia Domine
Staphorst
1:21
1:20
5
Hedwig Veldman
Staphorst
1:33
1:29
6
Benthe Veldman
Staphorst
1:34
1:32
7
Anouk van Dijk
Staphorst
1:41
1:39
8
Nienke Krol
Staphorst
1:42
1:37
9
Thirza Coster
Staphorst
1:43
1:42
10
Thirza Bolks
Rouveen
1:46
1:40
11
Romy Schra
Staphorst
1:48
1:45
12
Roos Hokse
Staphorst
1:49
1:47
13
Vera vd Sluis
Staphorst
1:50
1:43
14
Noťmi Seinen
Punthorst
1:50
1:40
15
Tesse Bos
Staphorst
1:50
1:42
16
Anneroos Mussche
Staphorst
2:12
2:09
17
Lana Kruidhof
Staphorst
2:36
2:36
J-7, KIDSRUN 800 M-1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yaniek Versfeld
Meppel
3:13
3:13
2
Mika Timmerman
Staphorst
3:17
3:17
3
Quinn Hofstede
Staphorst
3:17
3:17
4
Levi de Weerd
Staphorst
3:17
3:17
5
Kai Esselbrugge
Meppel
3:31
3:28
6
Imon de Weerd
Staphorst
3:34
3:33
7
Colin Trompetter
Staphorst
3:44
3:42
8
Kyaro van der Molen
Staphorst
3:48
3:45
9
Rowan Compagner
Staphorst
3:48
3:46
10
Sylvan Dons
Staphorst
3:50
3:49
11
Stijn van der Vegt
Staphorst
3:52
3:51
12
Manuel Hulst
Staphorst
3:52
3:49
13
Joas Huisman
Staphorst
3:57
3:55
14
Kai Knipmeijer
Staphorst
3:57
3:54
15
Hugo Hokse
Staphorst
4:10
4:07
16
Senn Dunnink
Staphorst
4:10
4:06
17
Niels Fictorie
Staphorst
4:17
4:13
18
Lars Hulleman
Staphorst
4:19
4:14
19
Daan vd Sluis
Staphorst
4:21
4:16
20
Marvin Brakke
Rouveen
4:25
4:21
21
Pepijn Lassche
Rouveen
4:25
4:22
22
Naud Kuijers
Staphorst
4:27
4:23
23
Stan de Weerd
Staphorst
4:31
4:30
24
Ingmar Hooikammer
Staphorst
4:39
4:35
25
Olav Koobs
Staphorst
4:43
4:41
26
Aloys van Olst
Rouveen
5:03
5:00
27
Levi Dons
Staphorst
5:06
5:04
28
Jorden Vos
Rouveen
5:13
5:10
29
David Bolks
Rouveen
5:21
5:17
30
Wan Zhong Lier
Staphorst
5:40
5:34
M-7, KIDSRUN 800 M-1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Julia Seppenwoolde
Rijssen
3:27
3:27
2
Loueann Huijsmans
Lemelerveld
3:34
3:34
3
Noor Boldewijn
Staphorst
3:35
3:33
4
Sanne Boldewijn
Staphorst
3:44
3:41
5
Lynn Veijer
Staphorst
3:46
3:45
6
Jaylinn Brakke
Staphorst
3:57
3:55
7
Malou Slager
Staphorst
4:04
4:03
8
Meike Crediet
Staphorst
4:09
4:07
9
Julia van Olst
Rouveen
4:15
4:12
10
Hanna Bos
Staphorst
4:15
4:13
11
Vera Nijboer
Rouveen
4:15
4:13
12
Saline Waninge
Ruinerwold
4:18
4:15
13
Aiden Dunnink
Staphorst
4:20
4:18
14
Myrthe Coster
Staphorst
4:22
4:19
15
Julynn Huijsmans
Lemelerveld
4:26
4:26
16
Iris Timmerman
Staphorst
4:27
4:26
17
Julia Slager
Staphorst
4:27
4:25
18
Kensi van der Sleen
Hoogeveen
4:34
4:30
19
Lieke Nijboer
Rouveen
4:39
4:36
20
Iris Kruidhof
Staphorst
4:40
4:36
21
Fleur Gebben
Staphorst
4:51
4:48
22
Aylinn Coster
Staphorst
4:53
4:50
23
Sara Boldewijn
Staphorst
4:56
4:53
24
Maud Bosman
Staphorst
4:57
4:54
25
Esmee Krol
Staphorst
4:59
4:54
26
Mascha Winkels
Rouveen
5:03
4:59
27
JuliŽt Veldman
Staphorst
5:03
4:59
28
Sofie Domine
Staphorst
5:04
4:59
29
ZoŽ Leusink
Genemuiden
5:05
5:02
30
Julliet Mulder
Staphorst
5:08
5:05
31
Fiene Compagner
Staphorst
5:22
5:19
32
Ilse Schra
Staphorst
5:24
5:19
33
Sophie Compagner
Staphorst
5:24
5:20
34
Janouk Hooikammer
Staphorst
5:26
5:23
35
Kuun Dominť
Staphorst
5:26
5:22
36
Chaluna Hokse
Staphorst
5:27
5:21
37
Mila Schra
Staphorst
5:35
5:32
38
Sterre Hooikammer
Staphorst
5:44
5:38
39
Nora Engel
Staphorst
5:51
5:49
40
Lieke Harke
Staphorst
5:51
5:48
41
Aniek Boer
Staphorst
5:57
5:54
J8-12, KIDSRUN 1200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Seppenwoolde
Rijssen
4:07
4:07
2
Joah Tuin
Staphorst
4:37
4:36
3
Florian Molanas
Meppel
4:39
4:38
4
Jim Esselbrugge
Meppel
4:54
4:53
5
Dylan Veldman
Staphorst
5:00
5:00
6
Thomas Lier
Staphorst
5:17
5:16
7
Marijn Lier
Staphorst
5:21
5:21
8
Ciro Tuin
Staphorst
5:23
5:22
9
Auke Hooikammer
Staphorst
5:29
5:28
M8-12, KIDSRUN 1200 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sophie Vriend
Meppel
4:31
4:31
2
Tabitha Zeeman
Emmen
4:42
4:42
3
Jo-Ann Troost
Staphorst
4:54
4:54
4
Naell Huijsmans
Lemelerveld
4:57
4:57
5
Vera Hofstede
Staphorst
5:28
5:28
6
Leonie Vos
Staphorst
5:30
5:29
7
Jasmijn Lamberink
Gramsbergen
5:45
5:44
8
Yemilla Coster
Staphorst
6:17
6:17
9
Naomi De Weerd
Staphorst
6:24
6:23
MSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nick Marsman
Ommen
20:31
20:31
2
Gert-Jan Stevens
Hoogeveen
20:44
20:44
3
Tom Hendrikse
Assen
20:50
20:50
4
Erik Leusink
Punthorst
20:50
20:50
5
Piet Wiersma
Wildervank
21:03
21:03
6
Willard Bredewold
Zwolle
21:15
21:14
7
William van Eeken
Wielen
21:24
21:24
8
Bert de Boer
Loopgroep AG '85
21:53
21:53
9
Maarten van Dijk
Hoogeveen
22:05
22:04
10
Erik Lindenholz
De Wijk
22:15
22:15
11
Henk Slager
Loopgroep AG '85
22:47
22:47
12
Remco Akse
Meppel
23:00
22:59
13
Thomas Bennink
ACO Van Elderen
23:52
23:50
14
Sander Bennink
ACO Van Elderen
23:54
23:52
15
Harjan Tromp
Staphorst
24:19
24:14
16
Remy Sijbom
Dalfsen
24:29
24:15
17
Jorn Lammers
Marienheem
24:30
24:29
18
Karlo Hoeve
Loopgroep AG '85
24:36
24:34
19
Rick Bennink
Lutten
24:43
24:35
20
Gerard Veijer
Staphorst
24:55
24:50
21
Jaimy van der Steenoven
Dronten
25:07
25:05
22
Lambert Russcher
Staphorst
25:12
25:11
23
Rolf Nijboer
Loopgroep AG '85
25:14
25:08
24
Klaas-Jan Kisteman
Rouveen
25:15
25:13
25
Site Ferwerda
Hattem
25:17
25:04
26
Niko van der Sluis
Staphorst
25:21
25:18
27
Matthijs van der Graaf
Hasselt
25:25
25:21
28
Leo Hassing
IJhorst
25:27
25:24
29
Theo Bolks
Rouveen
25:31
25:28
30
Klaas Harke
Staphorst
25:37
25:32
31
Edwin van Leussen
Loopgroep AG '85
26:01
25:46
32
Roald Ruiter
Groningen
26:05
25:55
33
Martijn Bloemert
Staphorst
26:08
25:54
34
Alan Halfmouw
Staphorst
26:16
26:10
35
Harwin Lier
Staphorst
26:28
26:22
36
Dick Sluiter
Zwolle
26:31
26:09
37
Klaas-Jan Bisschop
De Schiphorst
26:59
26:53
38
Emiel Winkler
Hasselt
27:03
26:58
39
Henk Timmerman
Staphorst
27:06
27:01
40
Bert Smit
Staphorst
27:10
27:00
41
Erik Compagner
Loopgroep AG '85
27:14
27:11
42
Rowan Trompetter
Staphorst
27:22
27:09
43
Johan Kooiker
Rouveen
27:37
27:34
44
Erik Coster
Staphorst
28:00
27:53
45
Michiel Compagner
Staphorst
28:07
28:03
46
Niels van den Berg
Utrecht
28:17
28:12
47
Gerben Boneschansker
Punthorst
28:18
27:53
48
Karl Mussche
Rouveen
28:18
28:10
49
Matthieu Huisman
Rouveen
28:22
28:15
50
Pieter Lassche
Rouveen
28:31
28:24
51
Herwin Talen
Rouveen
28:33
28:19
52
Derrick de Weerd
Staphorst
28:35
28:31
53
Vincent van den Berg
Staphorst
28:35
28:30
54
Marcel Kooiker
Staphorst
28:46
28:32
55
Frank van der Vegt
Dalfsen
28:47
28:39
56
Johan Visscher
Loopgroep AG '85
28:52
28:39
57
Jan Kooiker
Loopgroep AG '85
28:54
28:41
58
Henk Beukman
Staphorst
29:07
29:00
59
Rob Bennink
Ruinerwold
29:09
28:56
60
Arnold Timmerman
Loopgroep AG '85
29:14
29:11
61
Danny Trompetter
Staphorst
29:25
29:23
62
Johan Willems
Nieuwleusen
29:29
29:22
63
Allan Talen
Rouveen
29:32
29:17
64
Jarno Nijboer
Staphorst
29:41
29:30
65
Dennis Dunnink
Staphorst
30:04
29:59
66
Jan Troost
Staphorst
30:19
30:09
67
Edward de Weerd
Staphorst
30:23
30:19
68
Ferry van Laar
Meppel
30:37
30:33
69
Collin Veijer
Staphorst
30:39
30:29
70
Jaroen Born
Meppel
30:46
30:24
71
Ewout van der Velden
Meppel
30:53
30:39
72
Diederick Smit
Staphorst
30:57
30:52
73
Erik Akkerman
Hasselt
31:02
30:43
74
Renť van Leussen
Loopgroep AG '85
31:19
31:13
75
Gerard Hulst
Rouveen
31:19
31:08
76
Dennis Bloemert
Staphorst
31:20
31:07
77
Reindert Russcher
Staphorst
31:20
31:11
78
Dennis Jonker
Hoogeveen
31:30
31:26
79
Kevin Eefting
Grolloo
31:36
31:24
80
Ruben Hoeve
Staphorst
31:44
31:28
81
Herald Huisman
Staphorst
31:47
31:27
82
Frank Overweg
Nijeveen
32:04
31:56
83
Martijn Schra
Staphorst
32:08
31:54
84
Joan Kuiper
Rouveen
32:09
32:02
85
Lambertho Jansen
IJhorst
32:26
32:11
86
Yannick Schreurs
Groningen
32:27
32:09
87
Vincent Nijland
Zwolle
33:18
32:56
88
Jan Mark van den Berg
Staphorst
33:35
33:16
89
Jordy Hofstede
Staphorst
34:38
34:13
90
Rinse Sprin
Hoogezand
34:56
34:36
91
Rolf Koobs
Staphorst
35:13
35:04
92
Derrick Russcher
Staphorst
35:51
35:41
93
Vincent Veldhuis
Staphorst
35:53
35:46
94
Arno Engel
Staphorst
36:04
35:45
95
Jos Wind
Rouveen
37:06
36:57
96
Erik-Jan Compagner
Rouveen
37:47
37:35
97
Marc Geissler
Dalfsen
38:05
37:44
98
Kilian Horstede
Rouveen
43:24
43:16
M35, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Driesen
Vollenhove
20:19
20:18
2
Maarten Nieuwenhuis
Zwolle
22:00
21:59
3
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
22:03
22:02
4
Mark Hakbijl
Zwolle
22:24
22:23
5
Anne Velema
Zwolle
22:58
22:56
6
Albert-Jan de Haan
Hoogeveen
23:24
23:23
7
Rolf Koopman
Hollandscheveld
23:33
23:32
8
Michiel Broeksma
Kampen
23:51
23:50
9
Richard Aalders
Nietap
24:10
24:07
10
Arjan Gruppen
Hoogeveen
24:10
24:06
11
Jeroen Thalen
Hoogeveen
24:12
24:11
12
Maurits Bloem
Zwolle
24:21
24:20
13
Erik Dambrink
Meppel
24:35
24:32
14
Sipko Knol
Hardenberg
25:08
25:07
15
Gertjan de Haan
Noordscheschut
25:08
25:07
16
Bennie Akkerman
Loopgroep AG '85
25:10
25:08
17
Bert Krale
Punthorst
25:17
25:15
18
Gerard Kroes
Oldebroek
25:20
25:14
19
Renť Kip
Zwolle
25:23
25:16
20
Stefan Besten
Zwolle
25:24
25:19
21
Izak Hiemstra
Zwolle
25:28
25:17
22
Karlo Knipmeijer
Staphorst
26:03
26:01
23
Martijn Kogelman
Zwolle
26:10
26:05
24
Freddy de Witte
Staphorst
26:53
26:50
25
Sander Kikkert
Hoogeveen
26:56
26:31
26
Gerwin Boertien
Hoogeveen
26:56
26:30
27
Wilbert Hepping
Zuidwolde Dr
27:01
26:58
28
Gerrit Pruim
Rouveen
27:03
26:55
29
Dirk Nijmeijer
Dalen
27:05
27:00
30
Hans Huisman
Staphorst
27:07
27:02
31
Klaas Brand
Staphorst
27:17
27:12
32
Jan Willem van Veen
Steenwijk
27:29
27:23
33
Ronnie Krul
Loopgroep AG '85
27:33
27:29
34
Ronald Kruidhof
Loopgroep AG '85
27:36
27:31
35
Arjan Boldewijn
Staphorst
27:50
27:45
36
Martijn Strating
Zwolle
28:00
27:44
37
Bart Stevens
Dalfsen
28:03
27:57
38
Johan de Lange
Meppel
28:16
28:03
39
Henk Hokse
Staphorst
28:18
28:13
40
Jan Talen
Loopgroep AG '85
28:24
28:18
41
Jan Compagner
Rouveen
28:38
28:33
42
Bert Krale
Rouveen
28:39
28:27
43
Klaas Kin
Staphorst
28:40
28:31
44
Jan Brand
Staphorst
28:45
28:40
45
Lubbert Timmerman
Staphorst
29:38
29:30
46
Freddy Hokse
Staphorst
29:38
29:31
47
Niels van der Wielen
Hoogeveen
29:42
29:16
48
Arjan Dunnink
Staphorst
29:51
29:36
49
Johan van Leussen
Loopgroep AG '85
29:51
29:36
50
Willem van Helden
Zwolle
29:53
29:42
51
Alfred Steenbergen
Staphorst
29:59
29:54
52
Arend Luten
Rouveen
30:07
29:48
53
Henk Nijboer
Rouveen
30:13
30:05
54
Michel Wenting
Meppel
30:22
30:11
55
Wouter van den Hul
Zwolle
30:25
30:16
56
Benny Compagner
Rouveen
30:29
30:10
57
Peter Dominť
Staphorst
30:32
30:14
58
Ronald Brakke
Staphorst
30:38
30:21
59
Jan Carlo Bos
Staphorst
31:07
30:45
60
Frans Wind
Meppel
32:25
32:07
61
Bert Kuijers
Staphorst
32:26
32:12
62
Koob Logtenberg
Staphorst
32:55
32:40
63
Michel Dolstra
Meppel
33:10
33:01
64
Johan Compagner
Staphorst
33:26
33:12
65
Vincent Jansen
Meppel
33:32
33:14
66
Eduard Kip
Hoogeveen
34:00
33:40
67
Joop Stroeve
Zwolle
34:05
33:43
68
Gert-Jan Ubels
Staphorst
35:33
35:22
69
Arno Veijer
Staphorst
35:46
35:35
70
Dennis Bakker
Meppel
36:05
35:51
71
Herman Dunnink
Staphorst
37:29
37:06
72
Ronni Schuurman
Loopgroep AG '85
37:37
37:24
73
Ronald Kemerink
Zwolle
39:53
39:30
M50, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lamko Hulzebos
Zuidwolde
22:09
22:08
2
Melchior van de Pol
Apeldoorn
22:40
22:40
3
Aje Niks
Westerhaar-Vriezenv Wijk
23:11
23:10
4
Rob van de Graaf
Hoogeveen
23:18
23:17
5
Jan Willem Davidse
Zwolle
24:08
24:06
6
Roel Westert
Ruinerwold
25:23
25:20
7
Simon Hooijer
Noordscheschut
25:32
25:30
8
Jerry de Jong
Vroomshoop
25:54
25:44
9
Harm Kooiker
Loopgroep AG '85
26:04
26:03
10
Jan Schra
Loopgroep AG '85
26:12
26:03
11
Bennie Haverkort
ACO Van Elderen
26:14
26:13
12
Han Stegeman
Giethmen
26:19
26:16
13
Jan Beldman
Loopgroep AG '85
26:33
26:32
14
Ytsen de Boer
Steenwijk
26:55
26:51
15
Jan van Lubek
Zuidwolde Dr
27:40
27:37
16
Anne Marsman
Ommen
28:29
28:19
17
Harm Dunnink
Loopgroep AG '85
28:57
28:47
18
Jan Snijder
Loopgroep AG '85
29:14
29:07
19
Henk Akkerman
Loopgroep AG '85
29:16
29:10
20
Albert de Boer
Loopgroep AG '85
29:37
29:14
21
Albert Timmerman
Staphorst
31:10
30:58
22
Berend Poelarends
Loopgroep AG '85
31:43
31:27
23
Lambert Veldman
Hoogeveen
31:53
31:37
24
Rudie Bloemert
Staphorst
31:59
31:45
25
Henk van den Berg
De Wijk
32:00
31:46
26
Henny Berends
Balkbrug
32:16
32:06
27
Roel Koobs
Rouveen
32:20
32:09
28
Henk Laarman
Loopgroep AG '85
32:34
32:23
29
Henk Schra
Staphorst
32:48
32:31
30
Mans Veldsink
Dedemsvaart
33:00
32:47
31
Klaas Bloemhof
Punthorst
33:05
32:42
32
Bert Jans
Staphorst
33:06
32:54
33
Peter Crediet
Loopgroep AG '85
33:30
33:18
34
Anne Bartelds
Havelte
33:57
33:48
35
Bert Bosch
Nieuwleusen
35:41
35:18
36
Jans Koops
Dalen
35:46
35:41
37
Evert Evertsen
Nieuwleusen
36:04
35:49
38
Jan Roze
Staphorst
37:25
37:13
39
Klaas Vos
Staphorst
38:28
38:07
40
Bert Mos
Staphorst
39:12
38:46
41
Burkhard Swara
Meppen
39:29
39:06
42
Gerrit Wouda
Meppel
56:54
56:29
VSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess Boekema
Zwolle
23:13
23:12
2
Aline Kootstra
Dalfsen
25:12
25:10
3
Ilona Schra
Hoogeveen
25:36
25:34
4
Christina Mulder
Nieuwleusen
27:06
27:03
5
Iris van Driest
Swifterbant
27:30
27:27
6
Janita Willems-Crediet
Nieuwleusen
27:31
27:25
7
Mirthe van Veen
Steenwijk
27:46
27:42
8
MariŽlle Timmerman
Punthorst
28:08
28:05
9
Sabine Nijstad
Hoogeveen
28:50
28:47
10
Margje Timmerman
Staphorst
29:22
29:16
11
Sandra Pasman
Loopgroep AG '85
29:35
29:28
12
Ilona Stille
Zuidwolde Dr
29:51
29:48
13
Anja Leusink
Loopgroep AG '85
30:05
30:02
14
Anna Hendrikse
Assen
30:34
30:32
15
Rian Kleene
Vollenhove
30:58
30:57
16
Rianne Niewold
Loopgroep AG '85
31:11
30:56
17
Annika Bloemert
Rouveen
32:19
32:04
18
Cristel Talen
Staphorst
32:29
32:05
19
Femmy Kuiper
Rouveen
32:35
32:28
20
Bertine Hoeve
Punthorst
32:48
32:27
21
Jenneke Bouwman
Staphorst
33:11
32:55
22
Jeanet Bloemert
Ruinen
33:26
33:06
23
Lisette Tijmens
Meppel
33:37
33:17
24
Sabine Hol
Zwolle
33:44
33:30
25
Ineke Witte
Staphorst
33:48
33:46
26
Rianne Veijer
Staphorst
33:49
33:47
27
Lisa Brand
Staphorst
33:54
33:50
28
Kristi Wezenberg
Meppel
34:10
34:06
29
Mandy Hansma
Sint Jansklooster
34:11
34:08
30
Floortje Plas
Zwolle
34:11
33:54
31
Roelien Hattem
Staphorst
34:26
34:17
32
Marieke Kroes
Staphorst
34:35
34:16
33
Tara Halfmouw
Staphorst
34:45
34:39
34
Martine Hopman
Zwolle
35:16
35:04
35
Janine de Weerd
Staphorst
36:04
35:55
36
Angelique Engel
Staphorst
36:05
35:47
37
Angelique Slager
Staphorst
36:34
36:18
38
HenriŽt Bloemert
Punthorst
36:34
36:15
39
Inge Bisschop
De Schiphorst
36:37
36:19
40
Roelien van der Haar
Staphorst
36:53
36:37
41
Mirjam Hagen
Staphorst
37:14
36:54
42
Penny Kuijer
Uddel
37:49
37:28
43
Ryanne van der Kolk
Nieuwleusen
38:05
37:44
44
Dominic Vis
Sint Jansklooster
38:09
38:05
45
Rianne Russcher
Staphorst
39:18
39:02
46
Melanie Kiers
Staphorst
39:33
39:07
47
Marloes Hessels
Rouveen
39:54
39:42
48
Anita Veijer
Staphorst
39:56
39:43
49
Jannie Hoeve
Staphorst
39:58
39:36
50
Angela Buitenhuis
Rouveen
40:00
39:51
51
Elske de Weerd
Loopgroep AG '85
41:19
40:55
52
Gina Huls
Staphorst
41:20
40:56
53
Claudia Visser
Zwolle
42:22
41:55
54
Lisa Kooiker
Staphorst
43:01
42:52
55
Paula Foppen-Trul
Staphorst
43:40
43:14
56
Sijtha van der Molen
Staphorst
44:45
44:20
57
Marlou Bloemendaal
Staphorst
44:45
44:20
58
Indy Hofman
Staphorst
47:11
46:54
V35, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
Witharen
24:53
24:52
2
Marieke ten Brinke
Westerhaar
25:38
25:36
3
Janneke Molenhuis
Meppel
27:21
27:18
4
Gerda Akkerman
Loopgroep AG '85
29:52
29:48
5
Marloes Roo
Staphorst
32:01
31:55
6
Patricia Seinen
Zwolle
32:05
32:01
7
Renate Kroes
Oldebroek
32:26
32:20
8
Hilda Wardenier
Meppel
33:00
32:42
9
Harriejette Bloemert
IJhorst
33:46
33:27
10
Marjanne van Blanken
Loopgroep AG '85
33:50
33:43
11
Corina Vrieling
Loopgroep AG '85
35:02
34:39
12
Patricia Schlosser
Zwolle
35:14
35:02
13
Gerda de Groot
Loopgroep AG '85
35:22
35:15
14
Monique Hofstede
Staphorst
35:34
35:11
15
Henriette Ruitenberg
Zwolle
35:55
35:49
16
Anette Stegeman
Rouveen
36:10
35:57
17
Rolanda Stegeman
Rouveen
36:12
35:58
18
Alice Veijer
Staphorst
36:15
36:04
19
Hannah van Leuven
Voorthuizen
36:49
36:29
20
Jantje Schra
Staphorst
37:12
37:03
21
Janny van Dieren
Hattem
39:33
39:23
22
Alie Compagner
Staphorst
40:00
39:51
23
Anke Rumpf
Loopgroep AG '85
40:49
40:26
24
Alie van der Kolk
Hattem
41:08
40:58
25
Regien Mos
Staphorst
41:14
40:47
26
Anne van de Wijngaard
Loopgroep AG '85
41:20
40:56
27
Amely Mussche-Talahatu
Staphorst
41:20
40:54
28
Marrie Hofman-Kuiers
Staphorst
41:57
41:41
29
Annekie Kiers-Hofstede
Staphorst
42:50
42:24
30
Sandra Akkerman
Amsterdam
43:11
42:59
31
Caroline van Oostenbrugge
Holten
44:30
44:03
32
Marianne van Spronsen
Meppel
48:33
48:14
V50, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne van Schuppen
Emst
26:13
26:11
2
Petra Hasper
Meppel
27:06
27:03
3
Marian Fuselier
Heino
28:19
28:14
4
Eva Lehmann
Meppen
31:40
31:33
5
Hilda Paarhuis
Hasselt
32:39
32:27
6
Gea Tiemens
Loopgroep AG '85
33:54
33:32
7
Jantie Bloemhof
Zwolle
34:43
34:37
8
Helma Bloemert
Loopgroep AG '85
35:58
35:50
9
Hilda Knol
Steenwijk
36:57
36:44
10
Lydia Hoorn-Murris
Zwolle
37:06
36:41
11
Jenny de Groot
Staphorst
37:13
36:57
12
Ella Herbrink
ACO Van Elderen
37:57
37:48
13
Geesje Roze
Staphorst
38:25
38:14
14
Trijntje Schra
Staphorst
38:32
38:15
15
Anneke Kuiper
Hasselt
39:11
39:01
16
Gerda van der Vegt
Dalfsen
39:18
39:10
17
Grietje Klomp
De Wijk
41:15
40:57
18
Grietje Lubbers
Ruinerwold
41:37
41:18
19
Anita Schuurhuis
Zwolle
41:37
41:12
20
Roely Troost
Staphorst
41:51
41:29
21
Hennie Reurink
Koekange
43:22
43:03
22
Lies van Zanten
De Wijk
44:55
44:36
23
Bernadette Snippe
Dedemsvaart
48:33
48:14
J8-10, KIDSRUN 800 M-2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben van der Sluis
Staphorst
3:05
3:05
2
Nout Meijer
Witharen
3:11
3:10
3
Roy de Weerd
Staphorst
3:14
3:13
4
David Bloemert
Staphorst
3:20
3:19
5
Jayden Slager
Staphorst
3:21
3:20
6
Sven Dijkstra
De Wilp Gn
3:24
3:23
7
Roy Veldman
Rouveen
3:26
3:26
8
Rowan Slager
Staphorst
3:27
3:27
9
Aron van der Sluis
Staphorst
3:28
3:28
10
Yestin Veldman
Staphorst
3:30
3:29
11
Justin Coster
Staphorst
3:37
3:36
12
Alwin Bisschop
Staphorst
3:37
3:36
13
Quinten Uiterwijk
Staphorst
3:38
3:38
14
Sam Compagner
Staphorst
3:40
3:39
15
Wout Compagner
Staphorst
3:48
3:47
16
Sven Timmerman
Staphorst
3:51
3:49
17
Renzo Bisschop
Staphorst
3:53
3:52
18
Thijmen Lamberink
Gramsbergen
4:13
4:13
19
Damian Boldewijn
Staphorst
4:20
4:18
20
Jonatan Awet
Staphorst
4:25
4:24
M8-10, KIDSRUN 800 M-2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yentl Veijer
Staphorst
2:59
2:58
2
Naell Huijsmans
Lemelerveld
3:02
3:02
3
Marit Versfeld
Meppel
3:09
3:09
4
Jasmijn Lamberink
Gramsbergen
3:14
3:14
5
Iris Vorderman
Daarlerveen
3:19
3:18
6
Gabi Roze
Staphorst
3:25
3:25
7
Maxime Veijer
Staphorst
3:35
3:34
8
Fleur vd Sluis
Staphorst
3:39
3:39
9
Eva Boldewijn
Staphorst
3:41
3:40
10
Ruth Krale
Staphorst
3:41
3:39
11
Lotte Crediet
Staphorst
3:41
3:41
12
Emma Hoekman
Staphorst
3:49
3:47
13
Amanda Vos
Staphorst
3:51
3:50
14
Jade Compagner
Staphorst
3:53
3:52
15
Jasmijn Hulleman
Staphorst
3:58
3:57
16
Danique Veldman
Rouveen
4:01
4:00
17
DaniŽlle Boer
Staphorst
4:04
4:02
18
Tess Kruidhof
Staphorst
4:05
4:03
19
Isabella Lier
Staphorst
4:05
4:05
20
Kim Bosman
Staphorst
4:05
4:04
21
Nienke Bloemert
Staphorst
4:07
4:04
22
Alisha Tiemes
Staphorst
4:15
4:13
23
Iris Boldewijn
Staphorst
4:18
4:16
24
Jadyn Knipmeijer
Staphorst
4:21
4:20
25
Julia Krol
Staphorst
4:28
4:26
Met dank aan de sponsors en de vele vrijwilligers.
Graag tot ziens bij de Oranjeloop in Nieuwleusen op maandag 4 september!
www.uitslagen.nl
27-08-2017 23:01