Uitslagenlijst 23ste Kermisloop Siebengewald

Siebengewald - Zaterdag 19 augustus 2017

JB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Ties Peters
Siebengewald
1:14
2
Mees Beumers
Siebengewald
1:15
3
Jesse Heijligers
Well Lb
1:37
4
Jelte Steegh
Wellerlooi
1:38
5
Sven Heldens
Ottersum
1:52
6
Julian Derksen
Siebengewald
1:59
7
Rik Hermsen
Siebengewald
2:21
MB, BAMBINOLOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Vera Derksen
Siebengewald
1:33
2
Lisa Denissen
Siebengewald
1:43
3
Skyler Wiedemeijer
Bergen Lb
2:01
4
Aeryn Carnovale
Siebengewald
2:03
5
Lara-Marie Esser
Goch
2:18
6
Maraike Michel
Goch
2:20
7
Demi Dennemans
Bergen Lb
2:43
8
Minke Steegh
Wellerlooi
4:08
J8, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Riley Praster
Arnhem
4:14
2
Jorn v.d. Oever
Oploo
4:30
3
Ties Beumers
Siebengewald
4:34
J12, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Thomas van Orsouw
Schaijk
3:18
2
Ilja Toonen
Nijmegen
3:26
3
Channing Wiedemeijer
Bergen Lb
3:59
M12, JEUGD 1000M 8J
Plts
Naam
Tijd
1
Eva Kok
3:15
2
Lissa v.d. Oever
Oploo
4:31
J16, 2.5KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Glenn Verhoeven
Kranenburg
10:06
2
Channing Wiedemeijer
Bergen Lb
13:35
H5000, 5KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Kai Schmidt
Goch
16:44
2
Dennis Juchniewski
Kleve
17:56
3
Rob Kerkhof
Mill
18:00
4
Pim v.d. Oever
Oploo
19:12
5
Lukas Leenders Gietmann
Weeze
19:20
6
Laurens de Haan
Nijmegen
19:28
7
Clemens Vollebergh
Nijmegen
19:41
8
Tim Manders
Vierlingsbeek
20:01
9
Reinold Wiedemeijer
Bergen Lb
20:11
10
Mart van Rooij
Venray
20:15
11
Robert van Orsouw
Schaijk
20:17
12
Jan Poels
Venray
20:20
13
Frank Broeks
Mill
20:30
14
Daniel Tiffen
Siebengewald
20:49
15
John de Rooij
Venray
20:51
16
Marco Jans
Well Lb
20:52
17
Bjorn von Wegen
Weeze
21:02
18
Patrick Toonen
Siebengewald
21:05
19
Eric Sommers
Sint Anthonis
21:09
20
Norbert te Deuits
Kalkar
21:15
21
Guido Jonkmanns
Geldern
21:16
22
Antwan Terburg
Groeningen
21:28
23
Eugène Roelofs
Boxmeer
21:46
24
Toon Verkerk
Nijmegen
21:58
25
Erik Kuehnen
Kevelaer
22:08
26
Johannes Kuhnen
Kevelaer
22:15
27
Wim Bart
Groningen
22:17
28
Johan Knol
Nieuwegein
22:39
29
Jan Gerbecks
Afferden Lb
22:56
30
Michael Gietmann
Weeze
23:02
31
Joris Zeegers
Ledeacker
23:11
32
Willem Schimmel
Boxmeer
23:39
33
Jos Thielen
Wanssum
23:51
34
Jan Vos
Gemert
24:30
35
Toon Aben
Rijkevoort
24:41
36
Willem de Weerd
Sint Anthonis
24:55
37
Piet Aarts
Wanssum
25:10
38
Wim Simmelink
Boxmeer
25:21
39
Verpoort
Kevelaer
25:24
40
Peter Bruckner
Kleve
25:30
41
Ron Denissen
Siebengewald
25:44
42
Tonnie Hurkens
Cuijk
25:51
43
Heinrich Willems
Weeze
25:55
44
Gijsemans
Kempen
25:57
45
Gerrit Mulder
Harderwijk
25:58
46
Paul Kuhnen
Kevelaer
26:00
47
Djien Kwik
Odijk
26:05
48
Karel Vd Graaf
Kapel Avezaath
26:47
49
Gerd Tunnissen
Weeze
28:06
50
Ferdi Pellen
Kranenburg
28:48
51
Kevin Tiffen
Siebengewald
29:16
52
Frank Weimar
Best
31:34
53
Joost van Deelen
Lottum
31:47
54
Egbert Knol
Overloon
33:28
D5000, 5KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Marlien van Beek
Etten-Leur
20:29
2
Dorothe Fairley
Molenhoek Lb
22:37
3
Lotte van Orsouw
Schaijk
22:57
4
Lizette Robben
Cuijk
23:05
5
Astrid Castricum
Cuijk
23:08
6
Danielle van Pinxten
Ottersum
24:18
7
Linette Linders
Deurne
25:54
8
Mirjam v.d. Wielen
Schaijk
26:22
9
Linette Bonnema
Cuijk
28:14
10
Nadia Brons
Afferden Lb
28:57
11
Manon Aben
Afferden Lb
29:02
12
Alison Tiffen
Siebengewald
29:18
13
Natasja Marcellis
Overloon
29:49
14
Elsy Vriens
Boxmeer
30:35
15
Ingrid van Lieshout
Best
31:08
16
Petra Buns
Kevelaer
32:50
H, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Almir Fetahovic
Grave
35:16
2
Ralph Steegh
Wellerlooi
37:24
3
Helmes
Kleve
37:43
4
Rens Verboeket
Nijmegen
38:02
5
Marcel Martens
Castenray
38:18
6
Roy Dennemans
Bergen Lb
38:28
7
Raymond van Benthum
Cuijk
39:33
8
Andreas Reinders
Duisburg
42:10
9
Arjan de Lauw
Venray
45:35
10
Arnoud Runia
Nijmegen
46:02
11
Willen Toonen
Bergen Lb
46:03
12
Remko v.d. Bungelaar
Mill
48:47
H40, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Arthur Schramade
Nijmegen
37:59
2
Paul Dekker
Nijmegen
39:28
3
Uwe Dercks
Bedburg-Hau
40:47
4
Philip de Bruijn
Beuningen Gld
40:55
5
Marcel Kuenen
Elst Gld
41:20
6
Van Hattem
Veenendaal
42:30
7
Richard Noya
Venray
44:11
8
Erik van den Dikkenberg
Veenendaal
44:16
9
Rene van Wezel
Kaatsheuvel
47:00
10
Erik Ariesen
Veenendaal
47:02
11
Freddie de Vries
Venray
49:28
12
Noud Verstraten
Siebengewald
49:28
13
Trudo Jans
Vianen Nb
50:13
H50, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Frans Deenen
Venray
38:05
2
Marco Jans
Well Lb
39:11
3
Willie van Boxtel
Sambeek
44:40
4
Anton Gerrits
Rijkevoort
50:49
5
Rainer Verpoort
Kevelaer
52:23
6
Henk Bernards
Gennep
52:52
H60, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
John de Rooij
Venray
39:11
2
Jochem Oversteeg
Grubbenvorst
46:59
3
Jan Kusters
Vianen Nb
50:38
4
Toon van Tienen
Rijkevoort
55:22
5
Willi Lancher
Kleve
56:02
6
Sjaak van den Oever
Westerbeek
57:54
7
Huub Janssen
Sevenum
57:55
8
Math Toonen
Siebengewald
1:00:20
D, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Esmé Möricke
Nijmegen
37:51
2
Ieneke Voets
Elst Gld
45:51
3
Suzanne van der Wijst
Venray
46:17
4
Marloes van Berlicum
Wilbertoord
50:52
5
Kris Kuppen
Wilbertoord
50:53
6
Lonneke Mulder
Siebengewald
52:37
7
Inge Rutgers
Nijmegen
58:50
8
Ellis Erren
Siebengewald
1:07:33
D40, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Lianne Ariesen
Veenendaal
47:39
2
Linda Medendorp
Elst Gld
47:40
3
Wendy Jungen
Afferden Lb
50:43
4
Annemarie van Dongen
Oeffelt
52:47
D50, 10KM LOOP
Plts
Naam
Tijd
1
Dorien Gerrits
Rijkevoort
53:29
2
Angela van den Berg
Kleve
58:44
E17, ESTAFETTE
Plts
Naam
Tijd
1
TSV Weeze 2
Duitsland
41:56
2
Siebengewald 1
44:20
3
TSV Weeze 1
Weeze
48:47
www.uitslagen.nl
14-09-2017 20:40