Uitslagenlijst Halve marathon Lauwersoog-Ulrum

Ulrum - Zaterdag 29 juli 2017

MSEN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Paul Zwama
Leiden Atletiek
1:07:32
1:07:31
2
Gary Hawery
Lelystad
1:13:43
1:13:42
3
Jos Verdaasdonk
Salland
1:14:56
1:14:56
4
Jos Boonstra
Groningen Atletiek
1:15:22
1:15:22
5
Roy Vervoort
Groningen
1:19:57
1:19:56
6
Dennis Westra
Groningen
1:21:31
1:21:26
7
Herman Roozenburg
Loopgroep Aart Stigter
1:22:01
1:21:56
8
Gerard Costa
Vic
1:25:04
1:25:04
9
Wijnand Van der Bok
Utrecht
1:25:30
1:25:29
10
Richard Stel
Groningen
1:26:09
1:26:07
11
Marco Massink
Haren Gn
1:26:38
1:26:36
12
Hans Coenraads
ATC '75
1:26:55
1:26:54
13
Peter Schultinga
Zuidhorn
1:27:22
1:27:22
14
Rutger Wagenaar
Friesland
1:28:20
1:28:18
15
Maarten Naaijkens
Amsterdam
1:28:35
1:28:26
16
Erik Bosscher
Delfzijl
1:29:20
1:29:14
17
Erik Deenen
Loopgroep Groningen
1:29:48
1:29:36
18
Dick Wobbes
Lionitas
1:30:10
1:30:08
19
Nico de Jong
Loopgroep Hugo Veenker
1:31:26
1:31:23
20
Anne Jan Janssen
's-Gravenhage
1:33:01
1:32:49
21
Terry Kipping
Hillegom
1:33:50
1:33:47
22
Alexander Hoffman
Weesp
1:34:05
1:33:59
23
Laurens van Kessel
Running Holland vereniging
1:36:31
1:36:23
24
Jacco Geul
Rotterdam
1:36:34
1:35:58
25
Stam
Ten Boer
1:39:00
1:38:48
26
Tim Wassink
Groningen
1:39:05
1:38:55
27
Jelger Visser
Groningen
1:39:44
1:39:23
28
Josbert Timersma
Munnekezijl
1:40:36
1:39:58
29
Hette Anne bakker
Eenrum
1:40:41
1:40:26
30
Fabian Blokzijl
Schagen
1:40:44
1:40:23
31
Peter Kolkena
Leens
1:41:10
1:40:53
32
Jeroen Wessels
Groningen
1:41:18
1:40:53
33
Sander Postmus
Gardelegen
1:41:44
1:41:20
34
Kim Meijer
Zuidwolde Gn
1:42:06
1:42:02
35
Michael Zereagabr
ATC '75
1:42:28
1:42:10
36
YORICK KNOL
Leens
1:43:15
1:42:54
37
Robert lindeman
Ter Apel
1:43:36
1:43:19
38
Chris Reemeijer
Zwolle
1:43:38
1:43:22
39
Kees Prins
Sliedrecht
1:43:58
1:43:36
40
Rob Pestman
Dokkum
1:44:10
1:43:57
41
Jasper Dijkstra
Ezinge
1:44:37
1:44:00
42
Ronald Ritsema
Leens
1:44:45
1:44:22
43
Arne van der Spek
Houwerzijl
1:46:14
1:45:50
44
Rean Huiskens
Assen
1:46:59
1:46:24
45
Eelco de Groot
Assen
1:47:07
1:46:49
46
Stan Geerdink
Groningen
1:47:52
1:47:14
47
Bart Valkema
Amersfoort
1:48:09
1:47:49
48
SP Mosselaar
Triemen
1:48:14
1:47:57
49
Roelof van Marrum
Drachten
1:48:51
1:48:38
50
Rinne Peters
Erica
1:51:08
1:50:52
51
Jelmer Visser
Emmen
1:51:08
1:50:52
52
Jan van Bruggen
Houten
1:51:11
1:50:35
53
Remko van der Sluis
Loopgroep Bedum
1:51:55
1:51:44
54
Roelof Kruisenga
Winsum Gn
1:51:57
1:51:09
55
Niels Woltman
Eenrum
1:52:20
1:51:49
56
Sander Brugman
Leiden
1:52:59
1:52:40
57
Bart Snellink
Nijverdal
1:53:00
1:52:32
58
Cor Lokhorst
Oldebroek
1:53:00
1:52:33
59
Tom Westra
Drachten
1:53:02
1:52:56
60
Minh Vu
Delft
1:55:01
1:54:53
61
Sergej Kern
Metzingen
1:55:45
1:55:11
62
Hendrik Piersma
Enschede
1:56:28
1:55:41
63
Allert Winter
Groningen
1:56:55
1:56:42
64
Dennis Zwier
Niekerk Grootegast
1:59:35
1:59:12
65
Harm Klaver
Ulrum
2:00:00
1:59:12
66
Jorus Nieuwenhuis
Leens
2:00:32
2:00:03
67
Bas Huseman
Groningen
2:01:00
2:00:33
68
Leon Smit
Groningen
2:02:44
2:02:11
69
Martijn Roelfsema
Slochteren
2:04:44
2:04:00
70
Kevin Tempel
Groningen
2:05:10
2:04:54
71
Peter Tuma
Ulrum
2:05:21
2:04:32
72
Wrister Werkman
Groningen
2:07:41
2:07:18
73
Jeroen tjoelker
Oldekerk
2:08:12
2:07:49
74
Jeroen Visscher
Eelde
2:08:18
2:07:53
75
Mazen Mroue
Utrecht
2:09:56
2:09:34
76
Tim van Leeuwen
Voshaar Outdoor SEC
2:11:01
2:10:44
77
Sacha Landkroon
Eelde
2:12:01
2:11:17
78
Jelmer Kijf
Niekerk Grootegast
2:12:49
2:12:26
79
Edwin Zwier
Niekerk Grootegast
2:12:50
2:12:26
80
Bob Vermaak
Utrecht
2:14:08
2:13:28
81
Willem Jan Rispens
Baflo
2:14:37
2:13:59
82
Gertjan de Haas
Zuidhorn
2:16:21
2:15:29
83
Niels Buys
Ulrum
2:16:35
2:16:14
84
Jeroen Bredemeijer
Capelle aan den IJssel
2:17:04
2:16:29
85
Hink Horneman
Zoutkamp
2:18:23
2:17:43
86
Auke Oosterhoff
Groningen
2:22:03
2:21:39
87
Anko Immink
Groningen
2:26:45
2:26:00
M40, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jan Venhuizen
Appingedam
1:15:24
1:15:23
2
Jay Sauer
Cifla
1:15:50
1:15:50
3
Shayne Rookhuyzen
Veluwe
1:19:06
1:19:05
4
Michel Doeser
Gorinchem
1:22:46
1:22:44
5
Jos Richie
Groningen
1:22:58
1:22:54
6
Marcel Stoffers
Appingedam
1:28:10
1:28:07
7
Remco Oost
Loopgroep Astrea
1:28:48
1:28:47
8
Frank Marks
Groningen
1:30:25
1:30:16
9
Remco Schraa
Loopgroep Leeuwarden
1:31:22
1:31:20
10
Jan-Peter Faber
Loopgroep De Drentsche Aa
1:34:32
1:34:31
11
Gert Kleinjan
Aduard
1:34:41
1:34:38
12
Tonnie Knigge
Onstwedde
1:34:46
1:34:43
13
Rob Moenandar
Groningen
1:35:18
1:35:13
14
Remco Groot Beumer
Raalte
1:36:20
1:36:17
15
Gustaaf Verhagen
Eelde
1:37:03
1:36:58
16
Marten Conradie
Scharnegoutum
1:37:44
1:37:41
17
Richard van der Werff
Usquert
1:37:46
1:37:35
18
Willem Hommes
Zoutkamp
1:37:57
1:37:54
19
René vd Zwaag
Loopgroep Leeuwarden
1:38:54
1:38:46
20
Klaas Kooistra
Drachten
1:38:55
1:38:48
21
Martien Wubs
Runners Stadskanaal
1:38:57
1:38:49
22
Mark Aptroot
Utrecht
1:39:30
1:39:07
23
Hamming
Groningen
1:40:44
1:40:40
24
Boris Fenneman
Slochteren
1:40:58
1:40:49
25
Michiel Janssen
Uithuizermeeden
1:41:00
1:40:48
26
Arjan van der Lem
Beverwijk
1:41:12
1:40:44
27
Jan Kailweit-Wendt
Achim
1:42:37
1:42:10
28
Henk-Jan Oostendorp
LAAC Twente
1:42:39
1:42:20
29
Marco Bakker
Assen
1:43:09
1:42:57
30
Luuk Kruizinga
Aduard
1:43:15
1:43:05
31
Richard Terra
Bedum
1:43:18
1:42:58
32
Joop van Ginkel
Loopgroep Hugo Veenker
1:43:21
1:43:03
33
Leonard Hordijk
ATC '75
1:43:22
1:43:06
34
Wibe Jan Elgersma
Harich
1:43:47
1:43:38
35
Steven Blaauw
Oldekerk
1:44:07
1:43:33
36
Grietinus Reinders
Leek
1:44:26
1:44:24
37
Rocky Holland
Oldenzaal
1:46:59
1:46:59
38
Nils nijhof
Eexterveenschekanaal
1:48:52
1:48:31
39
Erik Tibben
Hoogeveen
1:49:37
1:49:22
40
Roy Bults
Winsum Gn
1:49:59
1:49:44
41
remko bezema
Groningen
1:50:18
1:49:44
42
Eduard Heine
Groningen
1:50:19
1:49:56
43
Alex Oskam
Loopgroep Bedum
1:50:29
1:50:17
44
Thom Snijder
Middelstum
1:51:20
1:51:09
45
Carlo van Kempen
Nijmegen
1:52:09
1:51:44
46
Van der Werf
Oentsjerk
1:52:51
1:52:36
47
Marnix van den Brink
Groningen
1:52:54
1:52:24
48
Klaas vredenborg
Groningen
1:53:57
1:53:31
49
Richard Folkers
Enschede
1:55:10
1:55:03
50
Bart Bijnens
Spirit Lelystad
1:55:22
1:55:14
51
Willem Biemolt
Friesland
1:55:45
1:55:13
52
Jeen Boringa
Leeuwarden
1:55:46
1:55:41
53
Wolfgang Neubauer
Nordreinwestflen
1:55:55
1:55:16
54
Alex Meijer
Nieuwe Pekela
1:55:58
1:55:33
55
Marco Bokxem
Bergentheim
1:57:50
1:57:15
56
Wietze de Jager
Leek
1:58:21
1:58:14
57
Frans Schokkenbroek
Leusden
1:59:02
1:58:49
58
Koen Tillema
Winsum Gn
2:00:19
1:59:32
59
Jelle Visser
Lauwersoog
2:00:53
2:00:24
60
Leonardo Veen
Marum
2:00:54
2:00:06
61
Cor Zwart
Winsum Gn
2:01:10
2:00:35
62
Rinke De jong
Loopgroep Leeuwarden
2:01:28
2:01:19
63
Michel Dolstra
Meppel
2:01:47
2:01:26
64
Martin van Hoek
Groningen
2:02:27
2:02:05
65
Tjark Visser
Zoutkamp
2:02:44
2:02:12
66
Marcel Ritsema
Groningen
2:03:37
2:02:59
67
Erik Guns
Gieten
2:03:43
2:02:56
68
Peter Nieuwold
Zuidbroek
2:04:27
2:04:01
69
Ernst Buiter
Loppersum
2:04:41
2:03:54
70
Martin de Boer
Loopgroep Zuidhorn
2:06:51
2:05:59
71
Richard van der Veen
Eelde
2:06:59
2:06:48
72
Peter Stokje
Groningen
2:07:09
2:06:27
73
Lars Kram
Eenrum
2:08:34
2:08:13
74
Nick Smit
Haren Gn
2:08:44
2:08:10
75
Jeroen van der Veen
Loopgroep Astrea
2:09:05
2:08:30
76
Jean Paul Wijbenga
Meeden
2:11:56
2:11:23
77
Wessel Bruining
Warffum
2:11:57
2:11:46
78
Bas Naber
Beverwijk
2:12:05
2:11:23
79
Marcel ten Brummelhuis
HAC '63
2:14:56
2:14:05
80
Jaap Nuis
Haren Gn
2:16:31
2:15:41
81
Joost ran
Haarlem
2:19:30
2:18:49
82
Ubel Haveman
Loopgroep Hugo Veenker
2:25:40
2:24:56
83
Robert Vastenburg
Nijkerk Gld
2:30:39
2:29:44
84
Marc van Gelder
Lionitas
2:30:58
2:30:15
85
Roland Chiu
Haren Gn
2:35:45
2:35:09
86
Hubert Zydorek
Frisco
2:45:37
2:44:49
M50, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter Bosgoed
ARO '88
1:22:40
1:22:38
2
Peter Ligthart
Hasselt
1:25:11
1:25:08
3
Henk Helmantel
Sellingen
1:25:38
1:25:32
4
Emile Nales
Groningen
1:26:29
1:26:26
5
Henk Por
Groningen
1:27:42
1:27:39
6
Hiemstra
Appelscha
1:29:03
1:29:02
7
Harmanus Hovinga
Wildervank
1:30:02
1:29:57
8
Klaas Brouwer
Zuidbroek
1:33:42
1:33:41
9
Harrie Wetterhahn
Lionitas
1:34:26
1:34:21
10
Maarten Hoeksema
Groningen
1:34:43
1:34:41
11
Wim Veldhuisen
avVN
1:35:08
1:35:05
12
Jaap Begeman
SOS
1:35:26
1:35:20
13
Xavier Neys
Groningen
1:36:57
1:36:53
14
Diemer Top
Groningen
1:37:27
1:37:23
15
Dirk van der Meiden
Haarlem
1:37:30
1:37:14
16
Ger Coster
Ten Post
1:39:00
1:38:48
17
P.J. Hoving
Kantens
1:39:10
1:38:56
18
Doorduin
Eelderwolde
1:39:29
1:39:23
19
Hendrik van der Meiden
Triathlon
1:40:09
1:39:55
20
Albert Heikens
Eelde
1:40:41
1:40:33
21
Jan Schipper
Lellens
1:41:14
1:41:05
22
Peter Vos
Groningen
1:42:57
1:42:44
23
Eddy Beverwijk
MenterARunners
1:43:51
1:43:26
24
Ytsen de Boer
Steenwijk
1:43:54
1:43:47
25
Ben Timmer
Haren Gn
1:44:14
1:44:09
26
Wim Ammeraal
Leens
1:44:34
1:44:17
27
Alphons Klabbers
Lelystad
1:44:56
1:44:48
28
Bert Wierenga
Ulrum
1:45:43
1:45:27
29
Jan Vos
Artemis
1:46:33
1:46:17
30
Mark van Mossel
Onnen
1:46:36
1:46:28
31
Jan Anne Dijkstra
Walterswald
1:47:30
1:47:10
32
Dirk Cazemier
Roden
1:48:29
1:47:58
33
Peter Betten
Groningen
1:48:41
1:48:23
34
Pieter Jan Kooi
Loppersum
1:49:11
1:49:08
35
Johan Kregel
Peize
1:49:28
1:48:58
36
Gerrie Boersma
Friesland
1:50:19
1:49:56
37
Edward Pechler
Groningen
1:50:28
1:50:18
38
Han Korhorn
Artemis
1:50:35
1:50:06
39
Reitsma
Pieterzijl
1:51:32
1:51:27
40
Jan Peter van der Zwaag
Bakkeveen
1:51:51
1:51:44
41
Folkert Tienkamp
AAC '61
1:52:15
1:52:11
42
Geert kwant
Haren Gn
1:52:53
1:52:43
43
Rolf Spijkerman
's-Gravenhage
1:53:31
1:53:22
44
Erwin Sanders
Emmen
1:53:39
1:53:20
45
Danny Olinga
De Sprinter
1:55:04
1:54:39
46
Erik Bezema
Spirit Lelystad
1:55:17
1:55:08
47
Ronald Groen
Loopgroep Astrea
1:55:54
1:55:36
48
Herbert Harmsel
Markelo
1:56:45
1:56:28
49
Jan Snijder
Nieuwleusen
1:57:58
1:57:37
50
Jan Boon
Dokkum
1:58:12
1:57:25
51
Bauke Zijlstra
MenterARunners
2:00:26
1:59:52
52
Aalt van het Goor
Doornspijk
2:00:26
1:59:41
53
Jan Kaat
Oldebroek
2:00:27
1:59:39
54
Peter boltjes
Aquilo
2:01:55
2:01:44
55
Frits van Peski
Hilversum
2:02:29
2:01:46
56
Garrelt Rosenboom
Sauwerd
2:02:57
2:02:08
57
Stoffer Havinga
Thesinge
2:03:45
2:02:54
58
Berend Jan Hazenberg
Ermelo
2:03:48
2:03:19
59
Bert Guns
Hoogezand
2:04:43
2:04:12
60
Wim Manshande
Lionitas
2:06:38
2:06:11
61
Paul Terpstra
Haren Gn
2:06:59
2:06:49
62
Bert Vlijm
Doornspijk
2:07:31
2:06:45
63
Jack Haaijer
Delfzijl
2:08:28
2:07:50
64
Jeroen Onderwater
Lutjegast
2:09:43
2:08:58
65
Erwin van der Zwaag
Zuidhorn
2:10:59
2:10:10
66
Dick Pluim
Groningen
2:13:01
2:12:11
67
Herman vander Donk
Grootegast
2:14:50
2:14:05
68
Patrick d'Hooghe
Dronten
2:15:31
2:14:54
69
Ted Antrag
Dordrecht
2:16:27
2:15:31
70
Wim Meijering
Ulrum
2:16:39
2:16:11
71
Ate Westra
Groningen
2:18:55
2:18:41
72
Richard Koehorst
Hoogeveen
2:21:13
2:20:53
73
Jan Knol
Ulrum
2:26:29
2:25:55
74
Hendrik Topper
Hoogezand
2:27:08
2:26:18
75
Jafar Lotfollahzadeh
Kloosterburen
2:34:48
2:34:17
76
Louwe Smit
Dronten
2:36:01
2:35:28
77
Johannes Houwen
Wedde
2:41:18
2:40:45
78
Herman Bos
Kloosterburen
2:48:09
2:47:20
79
Arie Oosterheerd
De Kieviten
3:08:00
3:07:24
M60, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Auke Postma
Lionitas
1:27:02
1:27:02
2
Karel Edens
Groningen
1:28:40
1:28:38
3
Chris Draijer
Oudega gem Smallingerlnd
1:35:35
1:35:33
4
Rienk de Vries
Burgum
1:37:29
1:37:22
5
Roelof Berends
Oudeschip
1:38:00
1:37:54
6
Rob Houtenbos
Utrecht
1:39:00
1:38:58
7
Hoitsma
Kollum
1:43:32
1:43:29
8
Jos van Wesemael
's-Gravenhage
1:43:53
1:43:31
9
Pieter Hijlkema
Marum
1:44:25
1:44:15
10
Arie van der Ham
avVN
1:45:07
1:45:05
11
Ton Bouwman
Zuidhorn
1:47:05
1:47:01
12
Henk Bos
Oudwoude
1:48:18
1:47:51
13
Dirk Heun
Appingedam
1:49:42
1:49:31
14
John Walker
Uithuizen
1:49:57
1:49:40
15
Wim Mulder
Stiens
1:50:25
1:50:11
16
Henk Schuitema
Loopgroep Bedum
1:50:29
1:50:17
17
A. Miedema
Grou
1:55:42
1:55:29
18
Henri Peters
Erica
1:57:11
1:57:07
19
Jan Adema
Groningen
1:57:27
1:57:13
20
Jur Hazekamp
Middelstum
1:59:24
1:59:05
21
Henk Nijland
Zuidlaren
2:00:16
1:59:28
22
Peter van der Hulst
Zuidwolde Gn
2:00:46
2:00:02
23
Aant Zuidema
Grootegast
2:01:30
2:01:16
24
Bert Koopmans
Arnhem
2:03:25
2:02:54
25
Carel Majoor
Hilversum
2:04:47
2:04:30
26
Ad Peltenburg
Groningen
2:05:41
2:05:24
27
Hyacinth Richardson
Groningen
2:05:55
2:04:58
28
Henk Keen
Loopgroep Aart Stigter
2:06:12
2:05:59
29
Franssens
Saaksum
2:06:32
2:06:03
30
Herman Hemmes
Groningen
2:08:41
2:08:27
31
Erik Stam
Loopgroep Bedum
2:10:46
2:10:27
32
De Weerd
Uithuizen
2:10:49
2:09:56
33
Geert Jan Reinders
Artemis
2:14:11
2:13:41
34
Hans Knol
Drachten
2:14:48
2:14:09
35
Peng yip Cheah
Schildwolde
2:14:49
2:13:56
36
Johan Freese
Groningen
2:17:22
2:16:54
37
Jan Venhuis
Groningen
2:19:27
2:18:42
38
Jan Metus
Groningen
2:20:22
2:19:54
39
Albert Hazenberg
Ten Boer
2:22:07
2:21:53
40
Ad Mutsaers
Taxandria Atletiek
2:23:55
2:23:13
41
Bonne De Haan
Twijzelerheide
2:24:09
2:23:27
42
Stienus Opheikens
Drachten
2:31:40
2:30:58
43
Ad Nelemans
Leens
2:44:48
2:44:19
VSEN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hinke Schokker
Eastermar
1:28:50
1:28:46
2
Eva Koopman
Groningen Atletiek
1:31:00
1:30:58
3
Marieke Koerts
Amsterdam
1:32:43
1:32:43
4
Menke Knol
Groningen
1:36:45
1:36:29
5
Mareike Robertus
Runners Stadskanaal
1:38:57
1:38:49
6
Erika Broekema
Loopgroep Bedum
1:41:47
1:41:46
7
Marthe Lindenbergh
Utrecht
1:41:55
1:41:52
8
Meike Kuipers
Nuis
1:47:07
1:46:55
9
Amke te Wies
Amsterdam
1:52:41
1:52:08
10
Elsemieke Fritzsche
Hoorn Nh
1:54:41
1:54:22
11
Marije Oosterbaan
Groningen
1:57:02
1:56:43
12
Sanne Castelijns
Utrecht
1:58:43
1:58:22
13
Leonie Woldendorp
Appingedam
2:00:23
2:00:09
14
Vera Maters
Houwerzijl
2:00:34
2:00:08
15
Mirjam Vrieling
Oudwoude
2:01:05
2:00:39
16
Jolanda Niemantsverdriet
Utrecht
2:01:57
2:01:16
17
Ellen Haveman
Loopgroep Hugo Veenker
2:02:24
2:01:40
18
Judith Lurvink
Groningen
2:04:06
2:03:40
19
Loes Korhorn
Wageningen
2:04:11
2:03:18
20
Hilkina Bouma
Zoutkamp
2:04:54
2:04:23
21
Josiena de Wijn
Zoutkamp
2:04:59
2:04:14
22
Yvonne v/der Molen
Peize
2:05:08
2:04:25
23
Chris Chris
Groningen Atletiek
2:05:16
2:04:44
24
Hanneke Sartorius
Groningen
2:06:29
2:05:45
25
Anke van Akker
Zoutkamp
2:07:09
2:06:26
26
Sandra van Diemen
Groningen
2:08:16
2:07:28
27
Levina Gaspersz
Climax
2:09:49
2:09:22
28
Rianne Hulshof
Voshaar Outdoor SEC
2:11:01
2:10:44
29
Paulien Hingstman
Groningen
2:11:07
2:10:52
30
Johanna de Groot
Loopgroep Hugo Veenker
2:12:21
2:12:02
31
Cindy Hietland
Gasselternijveen
2:13:36
2:12:49
32
Melanie Oldenburger
Runners Stadskanaal
2:13:36
2:12:49
33
Marielle vastenhoud
Hattem
2:18:25
2:17:33
34
Susanne Steigstra
Ulrum
2:20:08
2:19:29
35
Esther werkman-korhorn
Kloosterburen
2:23:13
2:22:34
36
Jenny van der Veen
Uithuizen
2:24:15
2:23:38
37
Mirjam Borst
Hattem
2:28:07
2:27:15
38
Magdaline Kruse
Ilulissat
2:48:30
2:48:12
39
Mariëlle Oosterheerd
Bergschenhoek
3:09:40
3:09:04
40
Harma Oosterheerd
Groningen
3:09:41
3:09:07
V40, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Esther van Vroonhoven
Noordwijk Gn
1:36:45
1:36:42
2
IJpma
Wildervank
1:39:40
1:39:34
3
Elise Kool
Loppersum
1:43:03
1:42:57
4
Connie de Weerd
Groningen
1:43:56
1:43:40
5
Alice Buijsert
Warfhuizen
1:45:44
1:45:23
6
Henriette Lagerwerf
Veendam
1:47:01
1:46:55
7
Hester Henstra
Leeuwarden
1:50:31
1:50:19
8
Adri Wierenga
Ulrum
1:51:00
1:50:45
9
Jolanda de Winter
Appingedam
1:55:39
1:55:14
10
Viola De Bellis
Amsterdam
1:55:51
1:55:06
11
Kiona Heijmink
Pannerden
1:58:18
1:57:32
12
Patries Zijlstra
Eenum
1:58:28
1:58:03
13
Jolanda Muizer
Friesland
2:00:03
1:59:54
14
Anuschka Ronner
Leeuwarden
2:02:45
2:02:32
15
Mariska Vollering
Utrecht
2:04:20
2:03:36
16
Gea Gunnink
Leens
2:06:03
2:05:44
17
Ebelien Gunnink
Leens
2:09:22
2:09:02
18
Ebelien Nieboer
Middelstum
2:09:36
2:09:08
19
Saskia Coenraads
Haren Gn
2:10:36
2:09:45
20
Anneke Jorna
Amstelveen
2:12:05
2:11:24
21
Lydia Foekens
Grijpskerk
2:13:01
2:12:11
22
Jolanda Eelsing
Runners Stadskanaal
2:13:55
2:13:22
23
Leonie Werkema
Hallum
2:14:51
2:14:28
24
Annelies Meijering
Ulrum
2:16:39
2:16:11
25
Willy Symons
Loopsport Groningen
2:19:02
2:18:55
26
Hermien Gerritsen
Delfzijl
2:20:26
2:20:05
27
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
2:21:14
2:20:54
28
Jessica Tuinstra
Uithuizermeeden
2:24:15
2:23:38
29
Diana Ellen Vastenburg
Nijkerk Gld
2:30:39
2:29:44
30
Nicole Boschman
Rottum Gn
2:31:29
2:30:56
31
Marjon De Hoog
Harkstede
2:32:43
2:31:55
32
Mirjam Oosterhof
Assen
2:34:09
2:33:32
V50, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Loopgroep Aart Stigter
1:36:13
1:36:11
2
Inge van Schaick
Lionitas
1:37:37
1:37:31
3
Bettina Hamming
Groningen
1:38:55
1:38:50
4
Berthe Verstappen-Dumouli
Loopsport Groningen
1:50:19
1:50:12
5
Greetje buist
ATC '75
1:54:58
1:54:48
6
Tini Visker
Oosternieland
1:56:46
1:56:22
7
Ina van Es
Eelde
2:00:57
2:00:46
8
Magriet Taselaar-Vegter
Loopgroep Kameleon
2:04:00
2:03:32
9
Anneke Koops-Kruijer
Groningen
2:04:44
2:04:00
10
Christa Verver
Groningen
2:05:55
2:04:58
11
Karin Danhof
Zuidhorn
2:07:09
2:06:26
12
Janneke Goossen Cazemier
Warffum
2:07:40
2:07:15
13
els van der Zwaag
Zuidhorn
2:11:00
2:10:16
14
Marian Booijink
HAC '63
2:14:56
2:14:05
15
Jeanne Mattheij
Haarlem
2:19:30
2:18:49
16
Yvonne Schuiring
Peize
2:25:51
2:25:06
17
Lineke Ham
Warffum
2:31:28
2:30:55
V60, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Winsum Gn
1:46:06
1:46:04
2
M.W. van Loon
Delfgauw
2:00:34
2:00:28
3
Geja Hesseling
Haren Gn
2:11:42
2:10:58
4
Jeannet Bakema
Loppersum
2:22:50
2:21:59
5
Corrie Zwart
Ulrum
2:33:57
2:33:22
6
Franssens
Saaksum
3:09:41
3:09:10
www.uitslagen.nl
30-07-2017 14:55