Uitslagenlijst Bafloop

Baflo - Zaterdag 15 juli 2017

RECR, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arjan Feenstra
Oudega gem Smallingerlnd
16:54
16:54
2
wegatha kesete hagos
Uithuizermeeden
18:03
18:01
3
Gerwin In het Veld
Groningen
18:41
18:41
4
Jos Wilbrink
Groningen
19:29
19:26
5
Sietze Huizenga
Grootegast
19:59
19:57
6
Kor van der Kooi
Groningen
20:53
20:52
7
Alex Oskam
Onderdendam
21:49
21:46
8
Geert Anne Mollema
Oldehove
22:36
22:33
9
Sander Hoeksema
Eenrum
22:41
22:39
10
J de jonge
Groningen
22:59
22:57
11
Luuk ten Have
Zuidlaren
23:03
23:01
12
Bobby Broersma
Groningen
23:34
23:30
13
Angelique Kleijweg
Groningen
23:46
23:41
14
Jorus Nieuwenhuis
Leens
24:01
23:43
15
Henk Havinga
Warffum
24:15
24:04
16
Remco Terol
Baflo
24:25
24:04
17
Magriet Taselaar
Uithuizen
24:47
24:32
18
Klaas Sminia
Woltersum
25:00
24:56
19
Miranda Bonne Vink
Winsum Gn
25:08
25:05
20
J Ruiter
Delfzijl
25:24
25:16
21
Jelske van der Hoek
Groningen
25:42
25:28
22
Jeroen van Ingen
Groningen
25:43
25:28
23
Karen Bulthuis
Winsum Gn
26:26
26:04
24
Remco Schilder
Loppersum
26:27
26:24
25
Hilda Trof
Aduard
26:31
26:24
26
Hans Arling
Siddeburen
26:47
26:44
27
Saaktje Slump
Warffum
27:12
27:09
28
Jeanette van der Land
Winsum Gn
27:35
27:30
29
Rianne Wiersum
Baflo
27:57
27:49
30
Jolanda van Os
Oldehove
28:08
27:58
31
Marian Danhof
Eenrum
28:09
27:49
32
Theo Vegter
Uithuizen
28:09
27:49
33
Trees Wimmenhove
Oldehove
28:10
28:01
34
Freek Reitsema
Wirdum Gn
28:36
28:24
35
Jissy Clevering
Den Andel
28:37
28:25
36
Ingrid Geerts
Groningen
28:44
28:31
37
Jessica Spijk
Winsum Gn
28:46
28:29
38
Gertjan Schilder
Loppersum
28:51
28:49
39
G. Hoogeveen
Zevenhuizen Gn
28:54
28:49
40
Max Beuving
Baflo
28:59
28:57
41
Klaas doornbos
Startenhuizen Lopp
29:14
28:57
42
Jaap Groenendal
Oldehove
29:17
29:03
43
Jos de Jong
Groningen
29:25
29:09
44
Yvon van Geijn
Groningen
29:25
29:09
45
Yvonne Velting
Sauwerd
29:32
29:12
46
Margret Schmitter
Groningen
29:36
29:29
47
Klaas Smit
Oudeschip
29:38
29:19
48
Barbara vd Hoofdakker
Peize
29:39
29:14
49
Valerie Hoogendoorn
Groningen
29:39
29:15
50
Anneke Krijger
Uithuizermeeden
29:53
29:41
51
Tom Smit
Groningen
30:06
29:52
52
Collin Piersma
Baflo
30:11
30:07
53
Corrie Halsema
Ulrum
30:17
30:08
54
Annemarie joustra
Oosterwolde Fr
30:35
30:29
55
Annelies Schaaphok
Uithuizen
30:36
30:18
56
Esther Werkman
Kruisweg
30:59
30:36
57
Natalie Kalma
Uithuizen
31:00
30:42
58
Lisanne Stiekema
Winsum Gn
31:30
31:10
59
Linda Kooistra
Baflo
31:37
31:15
60
Margaretha Mooibroek
Winsum Gn
31:37
31:15
61
Rineke Bakker-Bosma
Zuidbroek
31:45
31:28
62
Sjouke de Vries
Delfzijl
31:46
31:37
63
Anke Bijma
Sauwerd
32:07
31:45
64
Zinja Wierenga-Sportel
Oldehove
32:13
31:56
65
Jasper Smith
Baflo
32:25
32:15
66
Ingrid Tuma
Winsum Gn
32:32
32:14
67
Mingnon Noordegraaf
Noordwolde Gn
32:33
32:11
68
Jane Haijkens
Garmerwolde
32:56
32:36
69
Ria wiersema
Uithuizermeeden
33:03
32:44
70
Claudia van der Muil
Den Andel
33:04
32:51
71
Annelies Smith
Baflo
33:05
32:51
72
Tineke Hemmes
Uithuizen
33:30
33:11
73
Janneke de Weert
Uithuizen
33:30
33:11
74
Jelle Bakker
Zuidbroek
34:03
33:48
75
Elina Poel
Den Andel
34:17
34:04
76
G. Stiekema
Winsum Gn
36:40
36:18
77
Andreas Klein
Baflo
37:38
37:14
78
Simone Werkman
Wehe den Hoorn
38:00
37:37
79
Chantal Goossen
Delfzijl
39:16
38:57
80
Marianne Langhout
Uithuizermeeden
39:19
38:56
81
Marga Goris
Baflo
39:33
39:29
82
Hannah Piersma
Baflo
39:33
39:29
83
Truus Bakker
Appingedam
40:42
40:21
84
Linda Smit
Eenrum
41:01
40:40
85
Sieka Heemstra
Delfzijl
41:22
41:11
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amaru Wijman
Vlagtwedde
34:58
34:58
2
Gerben Vermij
Leens
36:55
36:55
3
Peter Schultinga
Zuidhorn
38:11
38:11
4
Jacco Joustra
Oosterwolde Fr
38:32
38:29
5
Milan Spijker
Vlagtwedde
39:45
39:44
6
Dorus Wolthekker
Nietap
40:09
40:06
7
Ronald Schultinga
Eelde
42:09
40:17
8
Ricardo Damminga
Baflo
42:56
42:56
9
Maarten Verbree
Baflo
43:02
42:56
10
Jasper Dijkstra
Ezinge
43:54
43:36
11
Sybren Harmsma
Groningen
43:58
43:55
12
Edwin Roeters
Groningen
45:49
45:31
13
Tom Schipper
Groningen
45:50
45:44
14
Jelger Visser
Groningen
46:40
46:27
15
Niels Woltman
Eenrum
48:12
48:09
16
Egbert Wierenga
Oldehove
48:31
48:25
17
Ronald Hummel
Zevenhuizen Gn
48:51
48:46
18
T. Roossien
Appingedam
48:58
48:54
19
Rene Hartlief
Baflo
49:28
49:19
20
Gerben Timmer
Groningen
49:58
49:53
21
Harry de Boer
Groningen
53:03
52:53
22
Frank Huiting
Groningen
55:44
55:34
23
Marius Bolhuis
Baflo
55:48
55:29
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merwin Dollison
Winsum Gn
34:30
34:30
2
Jan Venhuizen
Appingedam
36:06
36:05
3
Shayne Rookhuyzen
Apeldoorn
36:38
36:36
4
Jascha Norder
Groningen
40:14
40:09
5
Gert Kleinjan
Aduard
40:32
40:30
6
Rob Moenandar
Groningen
43:26
43:23
7
Grietinus Reinders
Leek
44:22
44:20
8
Alwin Kruijt Spanjer
Zuidwolde Gn
45:44
45:40
9
Willem Hofman
Winsum Gn
45:52
45:41
10
Peter Pettinga
Groningen
46:28
46:26
11
Jan-Hidde Sterenborg
Onstwedde
47:03
46:57
12
Jaap Smith
Baflo
47:46
47:40
13
Gerben Zwerver
Winsum Gn
47:53
47:45
14
Rocky Holland
Oldenzaal
49:15
49:15
15
Bert Bergsma
Winsum Gn
49:28
49:17
16
Thom Snijder
Middelstum
49:30
49:21
17
Marnix Van den Brink
Groningen
49:46
49:35
18
Peter Brantsma
Grootegast
50:16
50:12
19
Roelof Kadijk
Westernieland
51:14
50:58
20
Jeroen van der Veen
Groningen
53:26
53:19
21
Bert Sterenborg
Onstwedde
54:50
54:43
22
Erik Bakker
Uithuizermeeden
55:46
55:34
23
Martin van Hoek
Groningen
56:51
56:39
24
Maurits Wijma
Uithuizen
58:22
58:07
25
Ubel Haveman
Ulrum
1:01:37
1:01:29
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob van de Graaf
Hoogeveen
38:06
38:05
2
Ronald van der Haak
Aduard
39:18
39:16
3
Klaas Brouwer
Zuidbroek
40:25
40:24
4
Henry Perdok
Norg
40:46
40:45
5
H. Por
Groningen
40:59
40:57
6
Bennie Wiegman
Assen
42:39
42:36
7
Xavier Neys
Groningen
44:02
43:58
8
Maarten Hoeksema
Groningen
44:06
44:04
9
J. Doorduin
Eelderwolde
45:31
45:25
10
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
45:34
45:34
11
Hermen Grasman
Haren Gn
45:46
45:41
12
Rene Noordegraaf
Noordwolde Gn
45:49
45:46
13
Wim Ammeraal
Leens
46:53
46:47
14
Jacob Hut
Grijpskerk
48:22
48:15
15
Martieu Wienke
Sauwerd
49:42
49:32
16
Erik Danhof
Baflo
50:31
50:19
17
Henk Prins
Tolbert
50:53
50:49
18
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
52:17
52:07
19
Hans Top
Groningen
54:24
54:09
20
Bert Hulsing
Groningen
56:51
56:38
21
Klaas Oosterhof
Warffum
59:40
59:22
M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel edens
Groningen
40:51
40:49
2
Roelof Berends
Oudeschip
44:11
44:08
3
Peter Wolters
Nieuw-Roden
44:37
44:33
4
Garmt Borgman
Hoogezand
47:17
47:15
5
Henk Smit
Groningen
47:40
47:37
6
Walker John
Uithuizen
47:42
47:36
7
Koos Durenkamp
Winsum Gn
49:08
49:02
8
Dirk de Weert
Uithuizen
55:06
54:49
9
D. Franssens
Saaksum
57:57
57:48
10
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
58:13
58:02
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tessa Frenay
Vlagtwedde
37:13
37:13
2
Erika Broekema
Groningen
46:27
46:25
3
Suzanna Bakker
Baflo
47:15
47:08
4
Vera Maters
Houwerzijl
53:24
53:16
5
Ellen Haveman
Ulrum
54:11
54:03
6
Vera Verhagen
Zuidwolde Gn
57:03
56:56
7
Anna de Munck
Winsum Gn
1:00:06
59:52
8
Paulien Kuik
Winsum Gn
1:00:08
59:54
9
Amaranth van de Vijver
Groningen
1:07:13
1:07:06
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elise Kool
Loppersum
47:51
47:48
2
Leonie van Roekel
Peize
49:29
49:27
3
Mia Hut
Winsum Gn
53:59
53:52
4
Hanna Baauw
Groningen
54:01
53:50
5
Riėtte Danhof
Baflo
56:27
56:12
V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Groningen
43:50
43:49
2
Aleida Groothoff
Winsum Gn
48:59
48:55
3
Gerda Martens
Rotterdam
57:05
56:52
4
A. Woltjer
Steendam
57:45
57:36
5
Inge Helder
De Knipe
58:46
58:39
6
Ineke Wolters
Winsum Gn
1:00:13
1:00:00
7
Jeltje Bosma
Baflo
1:00:41
1:00:26
8
J. Bakema
Loppersum
1:01:47
1:01:36
9
Aafje van den Akker
Bedum
1:07:00
1:06:51
10
Lineke Ham
warffum
1:07:40
1:07:20
11
Trijnie Doornbos
Appingedam
1:10:16
1:10:03
KIDS, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lion Wijman
Vlagtwedde
4:59
4:59
2
Sarah Hinneman
Baflo
5:05
5:05
3
Wesley Boers
Delfzijl
5:15
5:15
4
Nando Kramer
Groningen
5:26
5:24
5
Stijn Scheffers
Baflo
5:48
5:48
6
Stein Steinaa
Vlagtwedde
5:48
5:48
7
Pascal Bandsma
Baflo
5:55
5:55
8
Daan Smith
Baflo
5:57
5:57
9
Dagmar Kuin
Rasquert
5:59
5:59
10
Quinty Frenay
Vlagtwedde
6:10
6:10
11
Casper Schotanus
Baflo
6:28
6:28
12
Loes van Vessem
Baflo
7:30
7:30
13
Kevin van den Berg
Baflo
8:44
8:43
14
Harm Beuving
Baflo
8:45
8:44
15
Aniek Luurtsema
Baflo
9:12
9:12
16
Melanie Postema
Baflo
9:35
9:34
17
Thimo Postema
Baflo
9:38
9:37
www.uitslagen.nl
15-07-2017 15:31