Uitslagenlijst 2e summernightrun

Sittard - Zaterdag 8 juli 2017

MEISJ, KIDSLOOP 6 T/M
Plts
Naam
Tijd
1
Sophie Frissen
Sittard
8:55
2
Lyana Stienstra
Landgraaf
9:16
3
Evi Claessen
Limbricht
9:17
4
Danée van Heel
Munstergeleen
10:13
5
Floor Hartkamp
Landgraaf
10:40
6
Fenne vorselen
Geleen
10:48
7
Esmée Jessen
Sittard
10:53
8
Esmee Westerling
Sittard
11:07
9
Sterre Pedrini
Geleen
14:00
JONGE, KIDSLOOP 6 T/M
Plts
Naam
Tijd
1
Jan Aardenburg
Einighausen
7:34
2
Sem wehrens
Limbricht
7:53
3
Timo Wassenberg
Geleen
8:02
4
Nick Feron
Guttecoven
9:06
5
Moos Kronenberg
Brunssum
9:21
6
Axel Smeets
sittard
10:41
7
Milan Jessen
Sittard
10:50
8
Daan Verboord
Limbricht
11:06
9
Jasper Jussen
Geleen
15:43
MEISJ, KIDSLOOP 8 T/M
Plts
Naam
Tijd
1
Leah Vroemen
Spaubeek
8:29
2
Fenne Meulenberg
Beek Lb
8:32
3
Isé Damhuis
Weert
8:40
4
Loïs Vroemen
Spaubeek
9:56
JONGE, KIDSLOOP 8 T/M
Plts
Naam
Tijd
1
Raf van Wessel
Brunssum
6:55
2
Stijn Cobben
Limbricht
7:03
3
Henry Laumann
Thorn
7:18
4
Rens Damhuis
Weert
7:22
5
Ruben Blank
Geleen
8:28
6
Tyani Luijten
Sittard
8:33
7
Steef Smeets
Sittard
8:52
8
Cas van Deenen
Susteren
9:34
9
Naut Feron
Guttecoven
10:29
MEISJ, KIDSLOOP 10 T/M
Plts
Naam
Tijd
1
Philippa Laumann
Thorn
7:26
2
Annebel van Wessel
Brunssum
7:50
3
Bo Meulenberg
Beek Lb
9:05
JONGE, KIDSLOOP 10 T/M
Plts
Naam
Tijd
1
Stijn Blank
Geleen
6:54
2
Rens Verboord
Limbricht
6:55
3
sebastiaan
Limbricht
6:56
4
Kyeno Luijten
Sittard
6:59
5
Thijs Frissen
Sittard
7:00
6
Taavi van Eijs
Guttecoven
7:12
7
Max van Erp
Stein Lb
7:16
8
Luc van Heel
Munstergeleen
7:30
9
Jorrit Zonneveld
Stein Lb
7:32
10
Damon Bolders
Limbricht
8:24
11
Stan Damhuis
Weert
8:27
12
Youri Hollanders
Sittard
8:53
MEISJ, SUMMERNIGHTRUN
Plts
Naam
Tijd
1
Britt Schobben
Stein Lb
14:34
2
Esmée van Erp
Stein Lb
14:58
3
Amber Zonneveld
Stein Lb
16:02
4
Syenna Luijten
Sittard
19:07
5
Marincke Hermens
Sittard
19:08
JONGE, SUMMERNIGHTRUN
Plts
Naam
Tijd
1
Menne Gras
Sittard
12:32
2
Joost Bouwman
Sittard
15:23
JONGE, KAMPS VAN BAAR
Plts
Naam
Tijd
1
Matthijs Frantzen
Geleen
14:48
VROUW, KAMPS VAN BAAR
Plts
Naam
Tijd
1
Janneke Wolfs
Geleen
16:06
2
Nicole Jussen-Bude
Geleen
20:56
3
Yvonne Cobben
Limbricht
21:05
4
Yvonne Wehrens
Limbricht
21:08
5
Savanne van Hemert
veen
23:34
6
Lilian Dukers
limbricht
23:35
7
Pasje Brg
Sittard
28:32
8
Sigrid Bogers
Geleen
28:33
9
Marion Storms
Munstergeleen
30:54
10
Lori Storms
Munstergeleen
30:55
MEISJ, ZUIDLEASE RUN 1
Plts
Naam
Tijd
1
Maura-marie Mevis
Sittard
34:04
JONGE, ZUIDLEASE RUN 1
Plts
Naam
Tijd
1
Stan Pauli
Opgrimbie
37:21
VROUW, ZUIDLEASE RUN V
Plts
Naam
Tijd
1
Nicole Frissen
Sittard
35:00
2
Diana Brouwers
Sweikhuizen
36:22
3
Nanda Wijnen
Echt
37:11
4
Nicole Groneschild-Heunen
Geleen
38:10
5
Judith School
Sittard
38:19
6
Caroline Geilen
Sittard
39:00
7
Anouscha Winkens
Geleen
39:01
8
Ingrid Nuij-Rietbergen
Munstergeleen
39:02
9
Simone Lemmens-Deman
Buchten
40:37
10
Kirsten Hendrix
Born
41:08
11
Laetitia van der Wal
Landgraaf
42:08
12
Imelda van der Wal
Brunssum
42:09
13
Sanne van Uffelen
Sittard
42:25
14
Kim Groneschild
Opgrimbie
42:39
15
Kim Bovendeaard
Born
43:21
16
Inge Haagmans
Born
43:22
17
Verona Janssen
Geleen
44:12
MAN, ZUIDLEASE RUN V
Plts
Naam
Tijd
1
Niels Meens
Sittard
24:44
2
Zarko Bogucki
Sittard
25:59
3
Ralph Cobben
Limbricht
27:23
4
Joeri Verboord
Limbricht
27:52
5
Menno van Dalen
Weert
28:14
6
Robin van den Dungen
sittard
30:34
7
Mano Meulenberg
Sittard
31:46
8
Dennis van Erp
Stein Lb
32:10
9
Kevin Meulenberg
Beek Lb
32:35
10
Maarten Diederen
Brunssum
33:31
11
Rob Zonneveld
Stein Lb
36:08
12
Carlo Hensgens
Nieuwstadt
37:17
13
Ruben Habets
Nieuwstadt
40:21
14
Martijn Peeters
weert
42:02
15
Luc Groneschild
Geleen
42:40
16
Dennis Nas
Nieuwstadt
42:48
17
Perry van Uffelen
Sittard
43:27
18
Rick Rinkens
Nieuwstadt
44:19
19
Patrick Hinderks
Nieuwstadt
44:42
www.uitslagen.nl
10-07-2017 17:13