Uitslagenlijst Oethoester loop

Uithuizen - Zaterdag 8 juli 2017

HTRIM, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mark van Ginkel
Ten Boer
17:34
17:34
2
Sjors Slagter
Uithuizen
19:20
19:20
3
Martin Tooren
Bedum
20:23
20:23
4
Ab Slagter
Uithuizermeeden
20:34
20:34
5
Eric Swijghuizen
Spijk
20:51
20:51
6
Kor van der Kooi
Groningen
20:54
20:54
7
Wim Ammeraal
Leens
21:38
21:38
8
Richard Grimmius
Hoogezand
21:44
21:43
9
Derk Pestman
Spijk
22:19
22:18
10
Geert ANne Mollema
Oldehove
22:24
22:24
11
Robert Westerdijk
Uithuizen
22:51
22:40
12
Jan de Jonge
Groningen
23:25
23:24
13
Jorus Nieuwenhuis
Leens
23:53
23:51
14
Erik Danhof
Baflo
24:30
24:26
15
Gerard van Gennip
Appingedam
24:44
24:30
16
Johan Weijenberg
Uithuizermeeden
25:07
24:59
17
Robert Ytsma
Spijk
25:37
25:33
18
Ronald Woelinga
Roodeschool
25:51
25:45
19
Jacob Clevering
Den Andel
25:55
25:48
20
Jack Grashuis
Uithuizermeeden
26:01
25:58
21
Izebrand Hoek
Uithuizen
26:22
26:18
22
Martijn Prak
Delfzijl
26:37
26:31
23
Arno Rutte
Groningen
27:05
26:53
24
Kees de Vries
HOogezand
27:14
27:07
25
Alexander Zuidema
Uithuizen
27:33
27:30
26
Peter vd Werf
Baflo
27:36
27:34
27
Gerben Feenstra
Zandeweer
27:40
27:32
28
Niels Loonstra
Uithuizen
28:03
27:52
29
Andre Mulder
Sappemeer
28:25
28:22
30
Piet Blaauw
Delfzijl
28:29
28:13
31
Klaas Doornbos
Startenhuizen
28:31
28:27
32
Freek Reitsema
Wirdum
28:31
28:21
33
Gavin Muller
Roodeschool
28:34
28:22
34
Bram Knot
Uithuizermeeden
29:10
29:06
35
Fred Wieringa
Uithuizen
29:14
29:05
36
Jaap Groenendal
Oldehove
29:25
29:23
37
Klaas Smit
Oudeschip
29:26
29:22
38
Sjouke De Vries
Delfzijl
30:45
30:36
39
Johan Hekkema
Uithuizermeeden
34:06
33:54
40
Michel Bos
Roodeschool
34:54
34:42
41
Maurits Wijma
Uithuizen
35:25
35:10
42
Geert Schreurder
Hoogezand
36:52
36:45
43
Fiepko Coolman
Bedum
38:18
38:16
VTRIM, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jannie Laning
Groningen
24:01
24:00
2
Loes Korhorn
Wageningen
24:29
24:27
3
Josien Binnema
Eenrum
25:21
25:21
4
Rennate Werkman
Spijk
25:38
25:33
5
Jacqueline van WIjk
Gronignen
27:22
27:14
6
Sjaaktje Slump
Warffum
27:36
27:34
7
Linda ter Veld
Groningen
27:41
27:34
8
Jolanda van Os
Oldehove
27:48
27:47
9
Ina Schuitema
Appingedam
27:51
27:40
10
Bianca Boerema
Appingedam
28:04
27:58
11
Greeftje de Jong
Bedum
28:33
28:28
12
Anita Vos
Uithuizen
28:33
28:29
13
Amber Rutte
Groningen
28:49
28:36
14
Miranda Ytsma
Spijk
29:02
28:57
15
Nicole Boschman
Rottum
29:03
28:56
16
Rianne van Wijk
Groningen
29:10
29:05
17
Sara Carere
Groningen
29:20
29:10
18
Corrie Halsema
Ulrum
29:22
29:11
19
Sharona Kregel
Uithuizen
29:32
29:26
20
Denise Schuiling
-
29:33
29:24
21
Ymker Rutte
Groningen
29:34
29:21
22
Jissy Clevering
Den Andel
30:04
29:55
23
Marken Samplonius
Appingedam
30:54
30:42
24
Anke Bijma
Sauwerd
32:03
31:48
25
Gea Elzerman
Meedhuizen
32:09
31:56
26
Susan Werkman
Uithuizermeeden
32:31
32:17
27
Diana Schuiling
Uithuizermeden
32:31
32:18
28
Marit Nepperus
Uithuizen
32:38
32:27
29
Simone Loonstra
Uithuizen
32:38
32:27
30
Lianne Molenberg
Uithuizen
32:38
32:27
31
Esmay meuken
Uithuizen
32:38
32:27
32
Janneke van de Weerd
Uithuizen
33:01
32:55
33
Marita Pijper
Uithuizermeeden
33:11
32:57
34
Esther Plas
Appingedam
33:29
33:16
35
Annelies Smith
Groningen
33:31
33:21
36
Marita Bos
Uithuizen
33:34
33:20
37
Simone Smit
Uithuizereeden
33:38
33:24
38
Erika Werkman
Molenrij
33:48
33:37
39
Elina Poel
Den Andel
34:36
34:26
40
Kirsten Beukema
Uithuizen
35:14
35:08
41
Daphne Wijma
Uithuizen
35:26
35:11
42
Janny Heller
Adorp
35:50
35:35
43
Jenny van der Veen
Uithuizen
36:04
35:50
44
Helena Sarmaat
Roodeschool
36:04
35:50
45
Anja Stoppels
Roodeschool
36:06
35:57
46
Annet Dijkstra
Appingedam
36:37
36:28
47
Alie Klei
Wirdum
37:21
37:09
48
Dineke Kok
Delfzijl
37:24
37:12
49
Jopie Rozeboom
Usquert
38:01
37:51
50
Sieka Heemstra
Delfzijl
40:49
40:39
H, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maurice Smit
Delfzijl
35:14
35:14
2
Gerard Vos
Appingedam
37:04
37:04
3
Wegahta kesete Hagos
Uithuizermeeden
38:32
38:32
4
Martijn Tervelde
Groningen
39:43
39:43
5
Erik Bosscher
Delfzijl
39:56
39:55
6
Maarten Oosterhuis
Groningen
40:22
40:21
7
Ricardo Damminga
Baflo
40:43
40:43
8
Sybren Harsma
Groningen
43:40
43:39
9
Jan Heerenma
Uithuizen
44:00
43:59
10
Christiaan Eleveld
Uithuizen
44:47
44:45
11
Jesse Oosterhuis
Winsum
45:53
45:53
12
Jeroen Bissschop
Onderdendam
50:46
50:43
13
David Samson
Bedum
51:39
51:35
14
Rutger van der Land
Uithuizen
52:11
52:04
15
Robert Folkers
uithuizen
53:03
53:00
16
Stefan Kluin
Usquert
56:50
56:48
17
Stefan Rozeboom
Utrecht
1:00:10
1:00:00
H40+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Merwin Dollison
Winsum
33:59
33:59
2
Remco oost
Kantens
39:20
39:20
3
Ben Timmer
Haren
43:13
43:13
4
Adem Karaaslan
Uithuizen
43:45
43:44
5
Richard Terra
Bedum
44:31
44:28
6
Alex Oskam
Onderdendam
44:52
44:51
7
Michiel Janssen
Uithuizermeeden
45:05
45:01
8
Jaap Smith
Baflo
45:30
45:28
9
Marnix van den Brink
Groningen
47:54
47:52
10
Wessel Bruining
Warffum
48:19
48:17
11
Johan Kruit
Zandeweer
50:33
50:29
12
Paul Mellens
Midwolda
51:03
50:48
13
Roelof Kadijk
Westernieland
52:07
51:59
14
Johan Rehwinkel
Delfzijl
53:25
53:24
15
Bert van Popta
Uithuizen
54:12
54:06
16
Eddie Frankruijter
Bedum
57:01
56:55
17
Peter Kwant
Appingedam
59:45
59:38
18
Kees Broeksema
Appingedam
1:00:15
1:00:02
19
Danny Kuipers
Winsum
1:01:08
1:00:59
20
Ronald Hendriksen
Visvliet
1:03:07
1:02:59
21
Rene L Cois
Uithuizermeeden
1:03:58
1:03:45
H50+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Siemon Hinrichs
Delfzijl
39:08
39:08
2
Ronald v.d. Haak
Aduard
41:00
41:00
3
Aris Pestman
Spijk
43:48
43:48
4
Martieu Wienke
Sauwerd
48:28
48:25
5
Kamminga
loppersum
48:30
48:25
6
Han Korhorn
Kloosterburen
49:03
49:01
7
Bobby Broersma
Groningen
49:04
49:03
8
Arie Jan de Jong
Rottum
49:17
49:13
9
Bert Guns
Hoogezand
50:54
50:48
10
Joost Kerkhof
loppersum
51:03
51:02
11
Klaas Olthof
Warffum
58:21
58:11
12
Fred v.d. Molen
Bierum
58:22
58:12
13
Hedzer Rozeboom
Usquert
1:00:10
1:00:00
14
Garco Bulstro
Uithuizermeeden
1:03:21
1:03:12
H60+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Roelof Berends
Oudeschip
43:51
43:51
2
Fokke Hindriks
Groningen
45:27
45:26
3
Henk Smit
Groningen
47:21
47:20
4
Dirk de Weerd
Uithuizen
54:24
54:17
5
Erik Stam
Ten Boer
56:54
56:49
6
Rigte Boerema
Uithuizenmeeden
57:19
57:16
V, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Hendrike Oosterhof
Den Haag
41:52
41:52
2
Anita van Bergeijk
Oldenzijl
50:13
50:08
3
Jeike elema
Ten Boer
51:51
51:44
4
Marieke Rehwinkel
Delfzijl
53:25
53:24
5
Annelies Kamminga
Middelstum
56:26
56:22
6
Anna de Munck
Winsum
57:28
57:20
7
Paulien Kuik
Winsum
59:35
59:27
8
Fleur oosterhoff
Middelstum
1:03:22
1:03:15
V40+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sandra Mededorp
Pesse
48:27
48:27
2
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
53:13
53:10
3
Dianne Boerema
Uithuizermeeden
58:12
58:08
4
Siegrit Bisschop-van Wijk
Uithuizen
1:01:08
1:01:00
5
Marieke Goossen
Middesltum
1:02:08
1:02:00
6
Elien La Crois
Uithuizermeeden
1:03:59
1:03:47
V50+, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Gonny Houtman
Winsum
48:24
48:24
2
Alida Groothoff
Winsum
48:47
48:45
3
Aafke Hof
Uithuizen
55:59
55:54
4
Anneke Krijger
Uithuizen
58:03
57:59
5
Harma Steenbergen
Delfzijl
1:00:26
1:00:13
6
Jeannet Bakema
Loppersum
1:01:25
1:01:21
7
Henriette van der Molen
Bierum
1:02:39
1:02:30
8
Aafje van den Akker
Bedum
1:03:57
1:03:52
www.uitslagen.nl
08-07-2017 18:09