Uitslagenlijst FrysMan

Warns - Zaterdag 8 juli 2017

MAN, TRIATLON
Plts
Naam
Tijd
1
Stefan van der pal
Leeuwarden
8:56:03
2
Jacob Veenstra
Groningen
8:57:02
3
Walter Pennekamp
Bussum
9:16:55
4
Michel Besseling
Amersfoort
9:23:11
5
Joel Cox
Zwolle
9:30:18
6
Samme Steenstra
Joure
9:49:36
7
Ramon van der Wilde
Vlaardingen
9:51:39
8
Mark Bossinga
Groningen
9:58:51
9
Edwin Achterberg
Nuenen
10:06:19
10
Tijl Mertens
Werchter
10:07:14
11
David Landsheer
Hengelo O
10:09:32
12
Filiep Parein
Geluwe
10:10:08
13
Jeroen Visser
Utrecht
10:11:20
14
Gerard Terwisscha van Scheltinga
Haren
10:12:26
15
Roger van der Borgh
Waalre
10:14:24
16
Ferry de Graaf
Hellevoetsluis
10:16:01
17
Martijn van Ouwerkerk
Almere
10:20:00
18
Dirk van Duijvenbode
Noordwijk
10:25:20
19
David Janssen
Rijkevorsel
10:29:59
20
Jordy Ariens
Almere
10:30:13
21
Mark Peereboom
Leeuwarden
10:35:40
22
Jurgen Heemskerk
Noordwijkerhout
10:39:18
23
Klaas-Jan Spek
Zaltbommel
10:39:55
24
Arnoldus van der Werff
Groningen
10:42:28
25
Rene Bosch
Vorden
10:43:46
26
Tom Devriendt
Gent
10:43:55
27
Gerrit van Egmond
Rijnsburg
10:44:10
28
Frank Lenaerts
Rijkevorsel
10:45:26
29
Peter Dubbelaar
Katwijk
10:45:43
30
Daan Glorie
Heemskerk
10:46:25
31
Jasper van den Brink
Utrecht
10:47:29
32
Joost Roefs
Wijchen
10:50:35
33
Egbert Allema
Leeuwarden
10:51:11
34
Willem Voet
Utrecht
10:57:28
35
Arnoud Bosch
Sleeuwijk
11:02:40
36
Jarno Terwindt
Den Haag
11:04:43
37
Boudewijn Baan
Willemstad
11:08:41
38
Michiel de Kremer
Noordwijk
11:09:59
39
Stefan Uebersezig
Deil
11:10:31
40
Peter Roessingh
Wilp
11:10:42
41
Dries de Love
Knokke-Heist
11:11:15
42
Jos Noordegraaf
Hellevoetsluis
11:11:38
43
Willem Wijma
Leeuwarden
11:11:55
44
Christophe Clement
Wichelen
11:12:16
45
Stephan Benninga
Groningen
11:16:48
46
Tonny Bouman
Westervoort
11:19:49
47
Wim Timmermans
Stockholm
11:20:07
48
Yke Bergsma
Burgum
11:20:41
49
Robert Sierhuis
Capelle aan den IJssel
11:20:49
50
Dirk Kootstra
Assen
11:25:05
51
Dirk Fabels
Bussum
11:25:54
52
Maikel Vogels
Hattem
11:28:56
53
Emiel van Bugnum
Krimpen aan den IJssel
11:29:22
54
Frank Huisman
Poortugaal
11:35:17
55
Willem van der Voort
Schagen
11:39:45
56
Ron Schwab
Almere
11:40:12
57
Kees van Malssen
Gouda
11:43:33
58
Joris Sels
Sint-Katelijne-Waver
11:44:38
59
Pol Dekeirel
Berchem
11:45:46
60
Marcel Hoekstra
Harlingen
11:46:56
61
Johnny van Beers
Heerhugowaard
11:49:12
62
Marc Haex
Stabroek
11:51:33
63
Leon Borst
Monnickendam
11:51:54
64
Frank Kormann
Rhede
11:52:07
65
Klaas Stielstra
Stiens
11:52:20
66
Tobias Dansen
Woerden
11:52:42
67
Gert-Jan ten Pierick
Alphen aan den Rijn
11:53:25
68
Tone Vrhovnik Straka
Ljubljana
12:00:06
69
Thom de Kroon
Bilthoven
12:08:29
70
Henk Moerdijk
Purmerend
12:08:47
71
Stef van Vliet
Arnhem
12:09:30
72
Hans Steenhaut
Ellezelles
12:12:46
73
Henk-Jan van Hees
Amsterdam
12:20:13
74
Klaas Pranger
Damwoude
12:21:06
75
Kenty Siverio
Tenerife
12:24:41
76
Raymond van Berkel
Valkenburg Zh
12:28:16
77
Robert ten Wolde
Nijeveen
12:30:02
78
Auke Wijnterp
Apeldoorn
12:30:32
79
Mark Schoonhoven
Rotterdam
12:30:51
80
Gerard van Schie
Rotterdam
12:30:51
81
Frank Essing
Bocholt
12:32:30
82
Robert Gardien
Didam
12:38:33
83
Arjen Mol
Vledder
12:40:59
84
Reinoud Sluiters
Monnickendam
12:45:42
85
Jorrit Weidenaar
Enschede
12:47:44
86
Andreas Thissen
Schwalmtal
12:49:29
87
Theo van der Staak
Westervoort
12:55:38
88
Lars Wieringa
Bussum
12:59:26
89
Andre Bus
Groningen
13:02:22
90
Gerrit Dijkstra
Drachten
13:05:32
91
Ben Schell
Noordwijk
13:10:35
92
Niels Olsthoorn
Capelle aan den IJssel
13:10:44
93
Kris Verhaert
Beerse
13:11:43
94
Willem van der Meulen
Beesd
13:14:13
95
Robby Mol
13:14:48
96
Mark Cuperus
De Wilgen
13:21:16
97
Doede Simonides
Vledder
13:29:22
98
Eric Janse
Schalkhaar
13:33:56
99
Emile van Gelderen
Kristiansand
13:34:01
100
Leendert Jan van Wijnen
Voorhout
13:34:23
101
Niels van Esveld
Nijkerk
13:38:33
102
Jespar Wolfswinkel
Hilversum
13:54:50
103
Wim Middelveld
Ridderkerk
14:03:11
104
Ahmed Mohammad
Utrecht
14:06:17
105
Arjen van Wifferen
Hilversum
14:16:04
106
Hans Strating
Berghem
14:25:12
107
Peter Traa
Amsterdam
15:33:58
VROUW, TRIATLON
Plts
Naam
Tijd
1
Geke Venema
Easterlittens
10:31:14
2
Leonie Verstegen
Heemstede
10:47:43
3
Christel Muis
Rotterdam
11:07:01
4
Yvonne Troost
Amersfoort
11:12:27
5
Gieny van Niejenhuis
Almere
11:21:24
6
Marie Klein
Hattem
11:38:28
7
Caroline Willems
Sint-Kruis (Brugge)
11:46:48
8
Sabine Gruner
Grenzach-Wyhlen
11:50:27
9
Anouschka Hof
Nijmegen
11:51:48
10
Marijcke Toussaint
Amsterdam
12:05:35
11
Melanie Buttner
Essen
12:56:11
12
Andrea Kohlrusch
Apeldoorn
13:01:55
13
Lineke van der Sneppen
Breda
13:25:36
14
Remke den Bremer
den Haag
14:10:14
www.uitslagen.nl
10-07-2017 22:59