Uitslagenlijst Rotterdam Ekiden

Rotterdam - Zaterdag 1 juli 2017

MAN, EKIDEN
Plts
Naam
Tijd
1
Team Rauw
2:23:17
2
Wild Hogs
2:32:00
3
Running Junkies
2:33:37
4
Team Sixpack
2:36:38
5
De Knallende Kieviten
2:38:48
6
EUR-Roadrunners 1
2:41:38
7
Team PJ
2:42:04
8
El Nosso
2:45:47
9
Rob s Racers
2:47:17
10
The Fantastic Six
2:49:20
11
T S R Vidar 1
2:52:03
12
Wirun
2:53:48
13
Jonguh Vlammen
2:54:11
14
NRD Soldiers
2:54:30
15
Team Tosti
2:55:57
16
RAp en o zo Knap
2:56:54
17
RAmonas
3:01:58
18
Bbq na Afloop!
3:04:29
19
Pensioen PACkers
3:05:47
20
De Stelletjes
3:07:11
21
Bahnerts cluppie 2
3:08:51
22
De Tuin Runners
3:14:02
23
Team Beatrix
3:15:24
24
De Marsjes
3:16:21
25
Ruig 2
3:17:58
26
Hvn
3:26:25
27
Ketelbinkie
3:27:00
28
RAsse Knarren
3:31:03
29
Michiel de Runners
3:32:30
30
Aad Jetten Boys
3:34:11
31
Fluffy Tumbleweeds
3:41:40
32
Runners Zevenhuizen Team2
3:43:18
33
JPLC FUJIFUJI
3:57:26
34
Heholela Winners
3:58:28
35
Pac 70+
4:13:12
36
Alex Duvels 70+
4:15:09
VRW, EKIDEN
Plts
Naam
Tijd
1
Snelle Arnhemse Meisjes
3:01:56
2
50 Shades of Awesome
3:02:07
3
Stars on 45
3:22:36
4
Running Junkies Babes
3:25:56
5
Dames Energie
3:29:04
6
Runningschool 1
3:32:53
7
Moved by Mike team 2
3:33:47
8
RAzende Vrouwen
3:41:21
9
De Hardlopende Henkies
3:46:21
10
Runners Zevenhuizen Team1
3:47:33
11
Sparta Dames
3:49:00
12
De Sara S
3:53:41
13
RMD Ladies First
4:00:26
14
Antilope Vrouwen 2
4:01:36
15
Niet Poetsen Maar Lullen
4:04:24
16
Av56runners
4:12:05
17
De RAkkers
4:17:37
18
Alex-Devels dames Team
4:29:27
19
This is Running
4:32:13
MIXED, EKIDEN
Plts
Naam
Tijd
1
Team Raket
2:39:29
2
Team Spirit 1
2:47:18
3
JPLC WAKUWAKU
2:52:23
4
RAvage
2:56:00
5
RA Winter is Coming
2:56:31
6
RAkiden
2:59:25
7
Vegan Runners One
2:59:28
8
Race Runners
3:00:50
9
Mr T and ABC
3:01:35
10
Bahnerts Cluppie
3:01:35
11
Sparta Pimajo
3:01:49
12
Geen Punt in t ASZ
3:03:43
13
Running Spunkies
3:05:21
14
Hematologie Erasmus MC
3:05:25
15
EUR Roadrunners 3
3:10:36
16
Moved by Mike - Team 1
3:10:52
17
Nesselande team 1
3:13:09
18
Ruig 1
3:13:20
19
Sparta pimajo-Agri
3:13:55
20
RMD Running Ninja S
3:14:34
21
Life is a JOKE C
3:14:46
22
EUR Roadrunners 4
3:14:48
23
Badass Junkies
3:15:09
24
Atledo 2
3:15:49
25
Nesselande team 2
3:17:10
26
Champetters II
3:18:12
27
Life is a JOKE A
3:19:08
28
Bus 1
3:19:28
29
Vegan Runners Two
3:20:20
30
RMD Dreamteam
3:20:40
31
Leo s Kanjers
3:20:45
32
Aikido Rotterdam 03
3:20:47
33
Champetters I
3:21:05
34
18plus
3:21:19
35
Meerpaal 1
3:21:51
36
Atledo 1
3:22:21
37
Atledo 3
3:22:21
38
Running Rebels 1
3:22:29
39
Moved By Mike Team 2
3:23:14
40
JPLC YuuYuu
3:24:16
41
JPLC DOKIDOKI
3:24:24
42
Aikido Rotterdam 02
3:24:35
43
Wi-Runners
3:24:56
44
Champetters III
3:25:13
45
Geheel Droog
3:25:22
46
Fok!king Cool
3:25:38
47
Life is a JOKE B
3:25:45
48
EKIrenners
3:25:59
49
Te gek om los te Lopen
3:26:25
50
Drie 10
3:27:15
51
JPLC RunRun
3:28:22
52
Meerpaal 2
3:28:37
53
RSKV Erasmus
3:28:39
54
Running Rebels 2
3:29:22
55
Razernei
3:29:30
56
EUR Roadrunners 2
3:29:33
57
Fok!king Hot
3:29:38
58
AikidoRotterdam 01
3:30:35
59
The Running Buffers
3:30:37
60
RAmpkoers
3:31:27
61
Team RAfrika
3:32:00
62
Van Bebberen
3:32:25
63
Easier Said Then Run
3:32:36
64
Okuchino koibito Rotte
3:32:37
65
Bink
3:33:37
66
Leo s Toppers
3:33:54
67
Born to Run
3:33:57
68
RA-Familie
3:36:13
69
Runningschool 2
3:36:19
70
Runners Zevenhuizen Team3
3:36:31
71
De snelle Groene Draecken
3:36:39
72
DRESs
3:36:47
73
RAriteiten
3:37:02
74
Rotterdamse Dramateurs
3:37:25
75
Fujiyama runners Club
3:38:25
76
It runs in the family 2 0
3:39:02
77
RMD 50 Shades of Awesome
3:39:15
78
Runningschool 3
3:41:16
79
The Six Teslas
3:41:26
80
Team Onder 21
3:42:32
81
Running lady S
3:43:13
82
Heijkamp
3:43:59
83
Team BoRenTim
3:44:36
84
RMD Runner s High
3:45:08
85
DSV de Dommel
3:45:16
86
Antilope Mix 2
3:45:40
87
Aikido Rotterdam 04
3:45:45
88
Reyeroord Runners
3:45:46
89
Ed - Runners 1
3:45:55
90
Ed - Runners 2
3:45:56
91
The Smashing Cools
3:46:07
92
Mijn naam is Haas
3:46:10
93
Familie Suzuki
3:46:31
94
Ballentent II
3:46:37
95
Theam Ver
3:46:38
96
Runningschool 4
3:46:49
97
DSV Dorswedo
3:47:10
98
IJsselrunners 2
3:47:23
99
It RUNS in the Family
3:47:41
100
IJsselrunners 3
3:48:02
101
Funrunners 2 0
3:48:36
102
AV 56 groep 2
3:48:45
103
Inner Circle Runners 1
3:49:28
104
You gotta be Kidney Me
3:49:52
105
Inner Circle Runners 2
3:50:00
106
Houten Haan
3:50:16
107
Alex Devils Mixed
3:50:58
108
RAzenDE Runners
3:51:05
109
RunningRotterdam1
3:51:08
110
The Smashing Fools
3:52:54
111
Strongteam
3:53:20
112
De Marsjes Mixed
3:55:06
113
Belletje
3:55:27
114
19#2
3:56:16
115
De Aanpaccers
3:56:43
116
Exaltaties
3:56:48
117
Runningschool 5
3:57:13
118
Antilope Mix 1
3:57:47
119
Coolkikkers
3:57:47
120
IJsselrunners 1
3:58:35
121
Bus 3
3:58:45
122
Antilope Ridderkerk 1
3:59:13
123
The Winners
3:59:16
124
JPLC NOBINOBI
3:59:26
125
Ballentent I
4:00:44
126
Running Blind 2
4:00:57
127
De Buurtjes
4:01:01
128
Pia s Pannenkoeken Posse
4:02:55
129
19#1
4:04:01
130
RMD Charlie s Angels
4:04:15
131
De RAddraaiers
4:07:10
132
Antilope Ridderkerk 2
4:08:34
133
Antilope Mix 3
4:08:42
134
Marason
4:08:51
135
Inner Circle Runners 3
4:12:14
136
Running Blind Rotterdam
4:12:25
137
Kleiweg Meisjes MV
4:14:58
138
Zbsd
4:15:07
139
RAzend snelle Renners
4:17:16
140
Huipie s Harem
4:19:20
141
The A(ad) Team
4:20:22
142
RAppe RAketten
4:21:37
143
Power Team
4:24:00
144
De Jeckoos
4:30:28
145
Paczooi
4:32:11
BEDRF, EKIDEN
Plts
Naam
Tijd
1
ILT loopt op Koers
2:53:50
2
Duurzame Hartlopers
3:01:09
3
Overtref Jezelf
3:04:49
4
Beer
3:12:41
5
RMD Leftovers 4 JvWijnen
3:12:42
6
Eastman Ghent South
3:17:41
7
Greenchoice Power
3:31:43
8
Eastman Middelburg
3:32:44
9
Goed voor Je!
3:37:59
10
Krve 1
3:40:20
11
De rennende fysio S
3:42:48
12
Paradijsrunners
3:46:43
13
ILT loopt op Koers
3:50:03
14
Greenrunners
3:51:43
15
Eastman Capelle 2
3:53:06
16
ILT loopt op Koers
3:54:40
5KM, 5KM
Plts
Naam
Tijd
1
Erwin Koens
Team Raket
15:36
2
Pieter Bakx
Team Rauw
15:53
3
Nixon Fernandes
Wild Hogs
16:02
4
Marijn Hulsegge
Vegan Runners One
16:48
5
Yoshi Groen
Running Junkies
16:50
6
Levi Engels
TEAM SIXPACK
16:51
7
Patrick Kwist
Team Rauw
17:06
8
Jorrit Slaman
Team Rauw
17:44
9
Ali Shugul
Wild Hogs
17:55
10
Marcel Broere
Wild Hogs
17:56
11
Erik Verboon
Running Junkies
18:18
12
Tiago Perreira
The Fantastic Six
18:24
13
Gerben Broens
TEAM SIXPACK
18:29
14
Matthijs van der Beek
De Knallende Kieviten
18:32
15
Loper 1
EUR Roadrunners 4
18:43
16
Peter Canada
Running Junkies
18:55
17
Timo Koren
TEAM SIXPACK
18:57
18
Bas Brinkhof
The Fantastic Six
18:59
19
Amriet
The Fantastic Six
19:01
20
Maria de Piedade
Stars on 45
19:03
21
Koen Luppes
El Nosso
19:03
22
Bernard Garos
EUR-Roadrunners 1
19:04
23
Leon Stolk
De Knallende Kieviten
19:10
24
Martijn Baten
EUR-Roadrunners 1
19:14
25
Marco van Roosmalen
Team Raket
19:16
26
Volkan Bugur
Duurzame Hartlopers
19:17
27
Kees Brouwer
Rob.s Racers
19:19
28
Leon Schadee
Team PJ
19:20
29
Randolf van Lambalgen
Running lady.s
19:21
30
Loper 5
EUR Roadrunners 4
19:22
31
Robert Nonner
WIRUN
19:26
32
Amber Hulleman
Team Spirit 1
19:26
33
René
Runners Zevenhuizen team2
19:31
34
Emile Kuijvenhoven
Vegan Runners One
19:36
35
Bas Winkel
Race Runners
19:36
36
Marco Onnink
Bahnerts cluppie
19:37
37
Robin Wooter
EUR-Roadrunners 1
19:38
38
Martijn Korbijn
Team Spirit 1
19:43
39
Marlon Hartskeerl
Team PJ
19:50
40
Ben Zwartveld
ILT loopt op Koers team A
19:54
41
Amrit Singh
Jonguh Vlammen
19:56
42
Robbert Groenen
T.S.R. Vidar 1
19:57
43
Guus van Zeeland
De Knallende Kieviten
19:57
44
Pieter Bax
Rob.s Racers
19:57
45
Jelle Meens
Team PJ
20:00
46
Tarik Fawzi
RAp en o zo knap
20:01
47
Thomas Ettes
Running Spunkies
20:02
48
Rini de Jong
ILT loopt op Koers team A
20:07
49
Mart
Team Beatrix
20:10
50
Rene Kruis
RAp en o zo knap
20:11
51
Marko van der Voort
ILT loopt op Koers team A
20:11
52
Rody Kemp
Wi-Runners
20:13
53
Lucenda Baal
Nesselande team 2
20:13
54
Cor Berrevoets
RUIG 2
20:16
55
Davey Dijkhuizen
NRD Soldiers
20:17
56
Wan Man
NRD Soldiers
20:17
57
Volkan Bugur
Greenchoice. power
20:18
58
Wan Man
Jonguh Vlammen
20:19
59
Khalid Bouna
RAvage
20:19
60
Kasper Roth
Geen Punt in .t ASZ
20:19
61
Mart Adema
El Nosso
20:23
62
Nuray Ermis
Vegan Runners Two
20:23
63
Mika Iida
Japanse Lopersclub RunRun
20:23
64
Ferdinand Koffijberg
Life is a JOKE A
20:28
65
Alexander Konig
Race Runners
20:30
66
Paul Wuestenenk
RAmonas
20:31
67
Aurelien Baillon
BEER
20:32
68
Peter te Boekhorst
Nesselande team 1
20:33
69
Milo Koster
Champetters III
20:33
70
Ron Bredius
RAkiden
20:34
71
Maarten Niekus
Fok!king hot
20:35
72
Jasper Jongeling
RAkiden
20:36
73
Annick Taselaar
Team Raket
20:37
74
Kevin Kingma
Running Rebels 1
20:42
75
Tsz Shan Chan
RAvage
20:42
76
Hans Verheul
HVN
20:45
77
Sebastiaan vd Berg
Rob.s Racers
20:46
78
Mitsuharu Ishida
JapanseLopersclubWAKUWAKU
20:48
79
Eunice Boereveen
RAvage
20:56
80
René Sundermeijer
Team Spirit 1
20:56
81
Irene van Beelen
EUR Roadrunners 3
20:57
82
Remco van den Brink
Fok!king cool
20:57
83
Michelle Terwiel
Mr. T and ABC
21:01
84
Gerwin Luijendijk
RA Winter is coming
21:02
85
Jaap Oosterhoff
IJsselrunners 1
21:06
86
Max de Ruijter
T.S.R. Vidar 1
21:08
87
Remco Stoffels
Bahnerts cluppie 2
21:10
88
Kei Kaneko
JapanseLopersclubWAKUWAKU
21:13
89
Sietse Ybema
Team Beatrix
21:13
90
Marcel Vrijhof
De Tuin runners
21:14
91
Lenneke Sjoukema
Running Spunkies
21:14
92
Han Bleichrodt
BEER
21:17
93
YOICHI SATO
FUJIYAMA RUNNERS CLUB
21:18
94
Marjolein Droog
Geheel Droog
21:21
95
Pieter-Frank van der Kamp
WIRUN
21:22
96
Henk Vermaas
RAmonas
21:23
97
Hans Wills
SPARTA PIMAJO-AGRI
21:25
98
Tygo Dobber
Mr. T and ABC
21:27
99
Anne Groenewegen
RA Winter is coming
21:28
100
Peter te Boekhorst
hematologie Erasmus MC
21:30
101
Karlijn Stalenhoef
50 Shades of Awesome
21:31
102
Jochem Snoei
Team Tosti
21:32
103
Miquel Le Comte
De Marsjes
21:35
104
Bas Koch
Rotterdamse Dramateurs
21:35
105
Edgar Kannekens
Bahnerts cluppie
21:35
106
Kevin Versprille
Team Beatrix
21:36
107
Anna Hageman
Running Junkies Babes
21:38
108
Vincent Blinde
Meerpaal 1
21:38
109
Berna Brandts
Snelle Arnhemse Meisjes
21:40
110
Lennert Salomé
Jonguh Vlammen
21:40
111
Annemieke Broyl
hematologie Erasmus MC
21:44
112
Tollet Ruben
Eastman Ghent South
21:44
113
Iris van Daalen
Bahnerts cluppie
21:44
114
Adriaan Borsje
De Stelletjes
21:45
115
Simone Lankhuijzen
SPARTA PIMAJO
21:47
116
Harry Oosterveen
SPARTA PIMAJO
21:47
117
Erik Arkes
Moved by Mike - Team 1
21:48
118
Margit Laurs
Life is a JOKE A
21:50
119
Atse Kemper
T.S.R. Vidar 1
21:51
120
Tim Lieferink
De rennende fysio.s
21:52
121
Janna van den Munckhof
50 Shades of Awesome
21:54
122
Jose Hoppenbrouwer
De Stelletjes
21:56
123
Max Aalberse
Champetters III
21:56
124
Robert Schween
SPARTA PIMAJO-AGRI
21:57
125
Ernst Jan Meindersma
Bbq na afloop!
22:02
126
Mathijs Veerenanda
EUR Roadrunners 2
22:06
127
Raymond Termaat
RA Winter is coming
22:07
128
Brigitte van Buuren
Leo.s Kanjers
22:09
129
Ton de Kleef
SPARTA PIMAJO
22:09
130
Ed Kegge
Aad Jetten Boys
22:10
131
Onno Helder
RAmonas
22:12
132
Rob van Kempen
Pensioen PACkers
22:13
133
Rosadinde Doornenbal
Life is a JOKE C
22:14
134
Deusa Evora
DRESs
22:16
135
Hennie Stroeve-Knol
Reyeroord Runners
22:19
136
Josan Tielen
Snelle Arnhemse Meisjes
22:19
137
Rob van der Meer
Bahnerts cluppie 2
22:20
138
MEGUMI KAWAJIRI
FUJIYAMA RUNNERS CLUB
22:23
139
John Mars
Bus 1
22:24
140
Marco Keevel
NRD Soldiers
22:25
141
Daan Bouwknegt
El Nosso
22:26
142
Joël Koppe
Goed voor je!
22:26
143
John Mars
Bus 1
22:27
144
Philip Huijts
Mr. T and ABC
22:27
145
Gabriëlle Koning
50 Shades of Awesome
22:28
146
Tim van Bree
RAp en o zo knap
22:29
147
Remco Bruinsel
Born to run
22:29
148
Mandy Erkelens
Life is a JOKE B
22:31
149
Mark Neleman
Moved by Mike - Team 1
22:32
150
Astrid Hut
Running Junkies Babes
22:33
151
Wim Voermans
Aikido Rotterdam 02
22:35
152
Dennis Kanselaar
RMD Running Ninja.s
22:38
153
Saskia Seysener
Badass Junkies
22:40
154
Arne Mombers
Duurzame Hartlopers
22:41
155
Vikrant Sihag
EUR Roadrunners 2
22:42
156
Josien
Atledo 3
22:45
157
Marcel Haak
Runningschool 3
22:49
158
Allard van Velzen
Team Tosti
22:50
159
Jeannette van der Rhee
RAkiden
22:50
160
Marjon
KRVE 1
22:51
161
Jos van de Berg
Pensioen PACkers
22:52
162
Reinaart Vanhoe
Razernei
22:53
163
Levi Kegel
Aad Jetten Boys
22:56
164
Eise
Runners Zevenhuizen team3
22:56
165
Roger Keizer
Greenchoice. power
22:57
166
Ferry v/D Heide
Van Bebberen
22:57
167
Nico Vlaar
De Stelletjes
22:57
168
Age Kleij
It RUNS in the family
22:58
169
Edwin van Hagen
RMD Leftovers 4 JvWijnen
23:02
170
Marjolein Dremmen
The Six Teslas
23:04
171
Oscar Leurs
ILT loopt op Koers team C
23:08
172
Saskia de Walick
Goed voor je!
23:09
173
Carmen Stolwijk
Rotterdamse Dramateurs
23:11
174
Anouk Lobé
Champetters I
23:15
175
Marcel Verspeek
Te gek om los te lopen
23:16
176
Chantal de Lede
Meerpaal 1
23:17
177
Hugo van der Loo
RUIG 1
23:20
178
Lex van Dorp
Fok!king hot
23:20
179
Leonine Bruenink
Running Spunkies
23:21
180
Jeroen Moerdijk
Vegan Runners One
23:21
181
Linda Kraakman
Life is a JOKE C
23:24
182
Reinier Belder
Team Tosti
23:26
183
René Kruit
RSKV Erasmus
23:28
184
Margot Wolters
Race Runners
23:29
185
Frank Botman
Vegan Runners Two
23:29
186
Monique van Buchbot
Nesselande team 1
23:31
187
Anne Martens
18plus
23:32
188
Yvonne de Haan
RMD Leftovers 4 JvWijnen
23:35
189
Esther Appeldoorn
Nesselande team 2
23:35
190
Tiemen Schut
Fok!king cool
23:35
191
Dennis Bruggemans
You gotta be Kidney me
23:36
192
Paul
Atledo 1
23:37
193
Silvana Dell?Era
DSV de Dommel
23:40
194
Paul Vermeulen
Te gek om los te lopen
23:40
195
Mitchell Roks
EUR Roadrunners 2
23:45
196
Lars
Bink
23:46
197
Benjamin Moerer
Champetters II
23:48
198
Jacco Snoek
Bbq na afloop!
23:49
199
Astrid Schimmel
Dames Energie
23:52
200
Ruth Höppner
Aikido Rotterdam 04
23:53
201
Arthur Attema
BEER
23:53
202
Lucas van Oortmerssen
Life is a JOKE B
23:54
203
Frank
Atledo 2
23:54
204
Gertjan Albers
WIRUN
23:56
205
Bianca den Besten
ZBSD
23:57
206
Martin van Oort
De Marsjes
23:58
207
Tetsuya Kobayashi
OKUCHINO KOIBITO ROTTE
24:02
208
Bahjet Abo-Sheer
ILT loopt op Koers team B
24:04
209
Wilfred Karel
De Tuin runners
24:04
210
Chie Ari
24:06
211
Marijke Eijken
De RAddraaiers
24:11
212
Meriam
Atledo 3
24:12
213
Halima Serroukh
Moved by Mike team 2
24:12
214
William Boender
Bus 3
24:13
215
Bram Harder
Pensioen PACkers
24:14
216
Yvette
Atledo 1
24:14
217
Ad
Atledo 2
24:16
218
Taichi Sasaki
JapanseLopersclubDOKIDOKI
24:18
219
Gabriel Lammens
Ketelbinkie
24:19
220
Krijn Boogaard
Aikido Rotterdam 03
24:20
221
Joan Tuur
Wi-Runners
24:21
222
Frido Kool
Duurzame Hartlopers
24:21
223
Wout Hoevenaars
Born to run
24:22
224
Hans v.d. Hill
Antilope Mix 3
24:23
225
Jan de Jong
The Running Buffers
24:25
226
Yoshi Cohen
Aad Jetten Boys
24:25
227
Sjanie Tokkiedijk
Moved by Mike - Team 1
24:26
228
Luke Braakman
RSKV Erasmus
24:26
229
Marleen ter Weele
Ballentent I
24:27
230
Jolanda Blomsma
Badass Junkies
24:28
231
Arthur Stam
RUIG 2
24:28
232
Rob Bourgonje
Michiel de Runners
24:30
233
Bianca van Galen
Running Rebels 2
24:31
234
Joris Alers
IJsselrunners 2
24:31
235
Sanneke Don
Overtref jezelf
24:34
236
Anne van der Jagt
AikidoRotterdam 01
24:35
237
Myrthe Bouman
De Hardlopende Henkies
24:36
238
Saskia .Terminator. UdB
RMD Dreamteam
24:36
239
Michiel Mast
Team RAfrika
24:38
240
Thea de Prez
Nesselande team 1
24:38
241
Loper 3
EUR Roadrunners 4
24:40
242
Wendelijn van den Berg
RAzende vrouwen
24:44
243
Persoon
De snelle Groene Draecken
24:45
244
Winifred Broeder
Stars on 45
24:45
245
Melissa Kaat
Runningschool 1
24:47
246
Gina Heuser
Dames Energie
24:48
247
Joris Kraaijeveld
AV 56 groep 2
24:48
248
Hiroyuki Yamamt
Japanse Lopersclub YuuYuu
24:50
249
Rosanne Baars
EUR Roadrunners 3
24:50
250
Vincent Damen
Bus 1
24:50
251
Carlijn de Betue
Geen Punt in .t ASZ
24:51
252
marjolein Leenderts
coolkikkers
24:52
253
Boy
Bink
24:54
254
Jannemien Bosman
Snelle Arnhemse Meisjes
24:56
255
Sanne van der Flier
Running Junkies Babes
24:56
256
Kiyoshi Hatashimo
Japanse Lopersclub RunRun
24:57
257
Claudia Zwarts
The winners
24:57
258
Hans v.d. Hill
Antilope Mix 1
24:57
259
Suzu Kitayama
JapanseLopersclubDOKIDOKI
24:58
260
Finley Bijkerk
Moved By Mike Team 2
25:02
261
Pierre Rumahlewang
Leo.s Kanjers
25:02
262
Lodewijk Verleisdonk
Life is a JOKE C
25:02
263
Ondina Fortes
Te gek om los te lopen
25:05
264
Anne Lieuwma
DRIE.10
25:05
265
Melanie
Running Rebels 1
25:06
266
Peter de Koning
RUIG 2
25:07
267
Maaike .Pitstop. Kogelman
RMD Dreamteam
25:10
268
Ad Mocking
Antilope Mix 1
25:11
269
Bob Philpsen
Ketelbinkie
25:11
270
Herman van de Glind
Michiel de Runners
25:11
271
Johan
Atledo 2
25:12
272
Arellys Wilson
Eastman Capelle 2
25:13
273
Joris Caluwe
RAmpkoers
25:13
274
Jordy Bosch
Bbq na afloop!
25:14
275
Laura Weber
Moved By Mike Team 2
25:14
276
Aad Bokx
RAsse knarren
25:17
277
Abdelkader Yakhlaf
Razernei
25:17
278
Connie Bik
Van Bebberen
25:19
279
Alexandra van Hesse
Easier Said Then Run
25:19
280
Lucienne Meeuws
Overtref jezelf
25:20
281
Maartje wegman
EKIrenners
25:21
282
Rob Essink
IJsselrunners 3
25:25
283
Dennis Janssen
Fluffy Tumbleweeds
25:28
284
Chris Staverman
Life is a JOKE A
25:31
285
Joke Carlier
Life is a JOKE B
25:32
286
Dennis Middel
You gotta be Kidney me
25:35
287
Ingrid den Hartog
Moved by Mike team 2
25:35
288
Wendy Zijderveld
RMD Running Ninja.s
25:35
289
Lisette
Runners Zevenhuizen Team1
25:36
290
Renee de Ruiter
18plus
25:38
291
Joep Tobe
The A(ad) team
25:39
292
Mike Overdevest
AikidoRotterdam 01
25:40
293
Natsumi Nagano
Japanse Lopersclub YuuYuu
25:40
294
Stefan Fiscalini
HVN
25:41
295
Christine van Mourik
Champetters III
25:41
296
Rodney van der Kooij
RMD 50 Shades of Awesome
25:43
297
Jeroen Knevelbaard
Mijn naam is Haas
25:44
298
Jose Menendez-Torre
Eastman Capelle 1
25:45
299
Judith
Runners Zevenhuizen Team1
25:47
300
Harry Haak
Born to run
25:47
301
Ester de Koning
DRIE.10
25:49
302
Yolanda Klomp
RAzend snelle renners
25:52
303
Michel Priester
De Aanpaccers
25:53
304
René Hazelebach
DSV Dorswedo
25:54
305
Olaf Dreierink
RAmpkoers
25:54
306
Niek Hesp
Michiel de Runners
25:54
307
Simon Ippel
Nesselande team 2
25:55
308
Rene van Noort
Runningschool 2
25:55
309
HITOMI NISHI
FUJIYAMA RUNNERS CLUB
25:56
310
Judith Hettema
Aikido Rotterdam 02
25:57
311
Ad Mocking
Antilope Mix 3
25:57
312
Cindy van Santen
Paradijsrunners
25:57
313
Ivanna Heijboer
Moved by Mike team 2
25:58
314
Daniëlle Lagemann
Leo.s Kanjers
25:58
315
Silvia Brechler
Dames Energie
25:59
316
Jeroen van Oss
Aikido Rotterdam 03
25:59
317
Marco Bootsma
Ketelbinkie
26:00
318
Rien Soeters
DRIE.10
26:01
319
Anda Noordhuis
Leo.s Toppers
26:04
320
Marinus van Splunder
IJsselrunners 1
26:04
321
Willem Stroevenbeld
RAriteiten
26:05
322
Carola Schrijvers
Razernei
26:05
323
Ineke Huijsdens
Inner Circle Runners 1
26:07
324
Laura van Helden
Bus 2
26:08
325
Wim Hessels
Heholela winners
26:09
326
Anne-Marie Provily
AikidoRotterdam 01
26:10
327
Carla Bosklopper
Inner Circle Runners 1
26:14
328
Tineke Zondervan
Leo.s Toppers
26:14
329
Annelies de Waard
Bus 2
26:15
330
Jordy Heins
De Tuin runners
26:17
331
Stephan Heijkoop
Heijkamp
26:18
332
Roos de Hoon
IJsselrunners 3
26:19
333
Marieke Berkhof
RA-Familie
26:20
334
Devia Bijkerk
Moved By Mike Team 2
26:20
335
John Borst
Team BoRenTim
26:23
336
Eva Lacasa
Eastman Middelburg
26:24
337
Selma Dolar
RMD Running Ninja.s
26:28
338
Kristal Boer
Ed - Runners 1
26:28
339
Rob Janssen
RAsse knarren
26:28
340
Jan Moerer
Champetters II
26:30
341
Leon Bleuanus
RAzenDE runners
26:31
342
Marco Sluijter
Inner Circle Runners 2
26:33
343
Jasper Swierstra
The Running Buffers
26:33
344
Johan van der Hoek
Inner Circle Runners 2
26:33
345
Eric Leeuwenberg
RUIG 1
26:33
346
Fabian Horjus
Heholela winners
26:34
347
Jackie Blok
Pia.s Pannenkoeken Posse
26:35
348
Davin Thielen
Eastman Middelburg
26:35
349
Enno van Waardenberg
De Marsjes
26:37
350
Mella van der Leije
Meerpaal 2
26:37
351
Kris Derks
Running lady.s
26:37
352
Maarten van der Marel
ILT loopt op Koers team B
26:40
353
Clemens Steekelenburg
Aikido Rotterdam 02
26:41
354
Monica Barroso
Vegan Runners Two
26:41
355
Amelia Xavier
Sparta Dames
26:42
356
Jos Keukelaar
RAsse knarren
26:45
357
Paul Kamphorst
Heijkamp
26:45
358
Connie Lie a Lien-Bosch
De Sara.s
26:46
359
Chikako Lida
JapanseLopersclubNOBINOBI
26:46
360
Ada Visser
De Sara.s
26:47
361
Mariska Pangalila
Exaltaties
26:49
362
Andrea Blasco Martínez
Badass Junkies
26:50
363
Walter van de Vos
The winners
26:51
364
Sakura Ijichi
OKUCHINO KOIBITO ROTTE
26:51
365
Thea van der Velde
Antilope Mix 2
26:52
366
Reni Tas
It runs in the family 2.0
26:54
367
Daniel van der Stoep
De rennende fysio.s
26:57
368
Lilian Hoogstad
Kleiweg Meisjes M/V
26:57
369
Jannie van Seters
Overtref jezelf
27:01
370
Ronald Kruyt
RAriteiten
27:02
371
Kosuke Tsurumi
JapanseLopersclubFUJIFUJI
27:03
372
Anita van der Grift
It RUNS in the family
27:04
373
Suzanne Vermeer
Easier Said Then Run
27:04
374
Dyon Vervoordeldonk
Bus 3
27:06
375
Rick Balkhoven
Ballentent II
27:07
376
Nine Klaasen
RunningRotterdam1
27:07
377
Evelien Kobessen
RUIG 1
27:08
378
Laurence Drescher
RA-Familie
27:09
379
Nicky van der Graaf
Team Onder 21
27:10
380
Branca Versteeg
De Aanpaccers
27:10
381
Claire Houweling
Runningschool 1
27:10
382
Boris Bremmers
Team RAfrika
27:10
383
Monica de Kaper-Winkels
Goed voor je!
27:13
384
Laura Witjens
Running lady.s
27:14
385
Yvonne Kool
Funrunners 2.0
27:14
386
Robert Kramer
RMD 50 Shades of Awesome
27:15
387
Nancy den Boer
Stars on 45
27:16
388
Sylvia Vermeulen
RAriteiten
27:17
389
Martin Sih
The Smashing Cools
27:18
390
Leo Bruggeman
DSV Dorswedo
27:19
391
Lianne van Lith
EKIrenners
27:19
392
Paul Aalberse
Champetters I
27:22
393
Jaco
Runners Zevenhuizen team2
27:23
394
Tamar Eberwijn
Funrunners 2.0
27:27
395
Simone Varenkamp
RMD Leftovers 4 JvWijnen
27:27
396
Andries Vroegrijk
Pia.s Pannenkoeken Posse
27:27
397
Jeanette Doorduijn
hematologie Erasmus MC
27:27
398
Erwin Knevelbaard
Mijn naam is Haas
27:32
399
Ingeborg van den Heuvel
RAzende vrouwen
27:33
400
Olga
Aikido Rotterdam 04
27:33
401
Lisette Lagrouw
Leo.s Toppers
27:34
402
Manouk van Lieshout
Geen Punt in .t ASZ
27:35
403
Patty van de Bos
Paradijsrunners
27:37
404
Yuuka Lida
JapanseLopersclubDOKIDOKI
27:38
405
Stefan Nas
Fluffy Tumbleweeds
27:38
406
Karlien Stroeve
Reyeroord Runners
27:39
407
Miranda Amrhar
Runningschool 1
27:41
408
Renzo
Running Rebels 2
27:48
409
Esther Pieters
EUR Roadrunners 3
27:48
410
Andre Hoogendam
RMD Runner.s High
27:49
411
Kim Heeselaars
Houten Haan.
27:52
412
Esther Hakkesteegt
Inner Circle Runners 2
27:53
413
Sandra v.d. Hoeven
Antilope Vrouwen 2
27:53
414
Jacqueline Toonen
RAmpkoers
27:54
415
Ramon Mol
Greenrunners
27:54
416
Patrick Bosgieter
Ballentent II
27:55
417
Marion Smits
The Six Teslas
27:55
418
Theo van der Weide
Champetters I
27:55
419
Lisanne
Bink
27:55
420
Chantal Luijkx
Pia.s Pannenkoeken Posse
27:56
421
Cor Bosgieter
Ballentent II
27:56
422
Loes Buitendijk
Champetters II
27:57
423
Manuelle Flos
RAppe RAketten
27:57
424
Seiko Kuroki
OKUCHINO KOIBITO ROTTE
27:58
425
Surat Kenamum( Pen)
Alex-Devels dames team
27:59
426
Anna Tasso
Eastman Capelle 1
28:00
427
Eric Mulder
HVN
28:00
428
Henk Tamerius
Antilope Ridderkerk 1
28:02
429
Elly Lindeman
19#/1
28:02
430
David Punt
Houten Haan.
28:03
431
Toine Bouwman
Meerpaal 2
28:04
432
Janke Reiding
DRESs
28:05
433
Femke de Kok
Belletje
28:05
434
Anita
Atledo 1
28:06
435
Mirjam Niemeijer
THEAM VER
28:06
436
Ingrid Allards
RAzende vrouwen
28:09
437
Naohiro Washio
Japanse Lopersclub YuuYuu
28:09
438
Chris
Runners Zevenhuizen team3
28:10
439
Wilma Wemelsfelder
De Sara.s
28:11
440
Tatiana Zori
Runningschool 4
28:12
441
Sandra Michel
Runningschool 5
28:12
442
Yuta Sakai
JapanseLopersclubFUJIFUJI
28:12
443
Pim de Prez
Meerpaal 2
28:12
444
Ethel van Deventer
THEAM VER
28:14
445
Ineke van der Kaaij
De Hardlopende Henkies
28:22
446
Astrid Chander-Stroet
RMD Runner.s High
28:23
447
Esther Landaal
Running Blind 2
28:25
448
Nathalie
de Buurtjes
28:26
449
Renzo Droog
Geheel Droog
28:27
450
Eveline van der Klift
Team Onder 21
28:27
451
John van der Woude
19#/2
28:30
452
Omar Lovert
SPARTA PIMAJO-AGRI
28:31
453
Belona Krootjes
Runningschool 2
28:35
454
Yoshitomo Fukunaga
Japanse Lopersclub RunRun
28:35
455
Emiel Suzuki
Familie Suzuki
28:37
456
Mariska Rentenaar
Team BoRenTim
28:38
457
Claire Looze
Ed - Runners 1
28:39
458
Judit Bax
18plus
28:39
459
Simone Heijkoop
Heijkamp
28:39
460
Shuji Chitose
JapanseLopersclubNOBINOBI
28:40
461
Mareen Bastiaans
RSKV Erasmus
28:41
462
Janna Sieburgh
ILT loopt op Koers team C
28:42
463
Els Vermeulen
Huipie.s Harem
28:43
464
Saskia Kerkmeester
Alex Devils mixed
28:45
465
Hans Mensert
THEAM VER
28:47
466
Richard
Atledo 3
28:47
467
Linda
KRVE 1
28:48
468
Anita .SuperBelg. Dexters
RMD Dreamteam
28:48
469
Lisa van der Mark
Running Blind Rotterdam
28:49
470
Yvonne Houweling
av56runners
28:50
471
Marina Mol
av56runners
28:51
472
Naomi Oosterman
Team Onder 21
28:51
473
Christa sjabbens
RMD Charlie.s Angels
28:54
474
Geranne Jiskoot
EKIrenners
28:55
475
Hettty Peters
Ed - Runners 1
28:57
476
Twan Ettes
Mijn naam is Haas
28:57
477
Ingrid
Runners Zevenhuizen team3
28:58
478
Rob van Klaveren
Antilope Ridderkerk 2
29:00
479
Laurien Herlaar
RunningRotterdam1
29:01
480
Petra Bleuanus
RAzenDE runners
29:01
481
Jonathan Zagazeta
Wi-Runners
29:03
482
Suzanne
De snelle Groene Draecken
29:04
483
Paula Otto
The Running Buffers
29:04
484
Marjolein Borgers
Ballentent I
29:08
485
Mia Spruit
RunningRotterdam1
29:09
486
Marij Hopmans
19#/2
29:09
487
Frederike v. Nieuwenhoven
De Hardlopende Henkies
29:09
488
Jeffrey Derkx
Inner Circle Runners 1
29:14
489
Marieke van Gruijthuijsen
Niet Poetsen Maar Lullen
29:15
490
Dyon Vervoordeldonk
Bus 2
29:15
491
Eline van Rossum
Greenchoice. power
29:18
492
Mara Berghout
ILT loopt op Koers team C
29:18
493
Gerard Vierhuis
Runningschool 5
29:18
494
Manuela Slabbenkoorn
RMD Charlie.s Angels
29:18
495
Harald Schneider
De Marsjes Mixed
29:19
496
Andries Ruiten
Antilope Ridderkerk 1
29:21
497
Suzan Avendonks
Running Blind 2
29:22
498
Chantal Kramer
RMD 50 Shades of Awesome
29:24
499
Daphne Rijnders
De RAddraaiers
29:30
500
Marcel Dekker
Runningschool 2
29:32
501
Aad van den Ende
Runningschool 3
29:32
502
Michiel Vonk
The winners
29:33
503
Marian Rompis
Strongteam
29:33
504
Ellen Elferink
Aikido Rotterdam 03
29:34
505
Dirk de Wee
Alex Duvels 70+
29:37
506
Thea van der Velde
Antilope Vrouwen 2
29:37
507
Emiel Suzuki
Familie Suzuki
29:39
508
Don Schoon
De Aanpaccers
29:39
509
Betsie Lekkerkerk
Ed - Runners 2
29:40
510
Diana de Ruijter
RMD Charlie.s Angels
29:40
511
Marjoke van der Wel
Meerpaal 1
29:41
512
Nando Cañadas-Sanchez
The Smashing Cools
29:42
513
Alex Sleeboom
The Smashing Fools
29:42
514
Hiroshi Wakamizu
JapanseLopersclubFUJIFUJI
29:43
515
Jeroen de Ruijter
It runs in the family 2.0
29:43
516
Jannie de Kraker
IJsselrunners 1
29:44
517
Ton Selders
PAC 70+
29:44
518
Tamira van Vliet
Ed - Runners 2
29:45
519
Carina van der Meer
De RAkkers
29:47
520
Justina Glebocska
De RAddraaiers
29:48
521
Jetske Fiering
Paczooi
29:50
522
Danny Brinkman
ILT loopt op Koers team B
29:51
523
Jacqueline van Gentevoort
RAppe RAketten
29:53
524
Andi Fenyvesi
Antilope Mix 2
29:53
525
Bas Berkhof
RA-Familie
29:57
526
Ineke Miltenburg
RAzend snelle renners
29:59
527
Arjen Hoogerwerf
DSV de Dommel
30:02
528
Annet Pangalila
Exaltaties
30:02
529
José van Steenbergen
Aikido Rotterdam 04
30:02
530
Inge van Roosmalen
RMD Ladies First
30:04
531
Annelies Bernard
19#/2
30:05
532
Karen Broekhuizen
Fok!king cool
30:06
533
Jacqueline de Goede
Ed - Runners 2
30:06
534
Ilse Kroon
Houten Haan.
30:08
535
Ewout Vermeulen
Marason
30:08
536
Shirley van Beveren
Antilope Ridderkerk 1
30:10
537
Theo van Daalen
De Marsjes Mixed
30:10
538
Robin
Running Rebels 2
30:11
539
Petra Geurs
Funrunners 2.0
30:12
540
Kim
Running Rebels 1
30:21
541
Kimberley
De snelle Groene Draecken
30:22
542
Monique de Jonge
The Smashing Fools
30:26
543
Chantal Zomer
Antilope Mix 1
30:26
544
Yvonne van Andel
Inner Circle Runners 3
30:26
545
Ron de Kruijff
PAC 70+
30:27
546
Sandra Bruggeman - Groen
DSV Dorswedo
30:32
547
Mathilde Vermeulen
De RAkkers
30:33
548
Elvira Toubiana
av56runners
30:34
549
Linda Beeke
AV 56 groep 2
30:41
550
Maarten de Kruijf
Eastman Capelle 1
30:44
551
Nico Nijs
Alex Duvels 70+
30:46
552
Nina Miezelmoe
Niet Poetsen Maar Lullen
30:47
553
Marja Trompert
RAppe RAketten
30:47
554
Vandenberghe Herlinde
Eastman Ghent South
30:48
555
Mieke Anker
Antilope Vrouwen 2
30:50
556
Stien Schouwen
Huipie.s Harem
30:59
557
Han Ruigrok
PAC 70+
31:02
558
Jacqueline Hoogendoorn
Eastman Capelle 2
31:03
559
Esther van Beuningen
Eastman Capelle 2
31:07
560
Agnes Nijman
Sparta Dames
31:08
561
Jackie Lava
De RAkkers
31:09
562
Kylie de Kok
Easier Said Then Run
31:09
563
Lisa Borst
Team BoRenTim
31:11
564
Eva Visschedijk
The Smashing Cools
31:12
565
Nelleke Kramer
The A(ad) team
31:14
566
Alice Duijhouwer
AV 56 groep 2
31:16
567
Monique van der Neut
RMD Runner.s High
31:20
568
Diana Moonen
Reyeroord Runners
31:23
569
Gabrielle Leenheer
Greenrunners
31:23
570
Marieke Alleblas
Greenrunners
31:23
571
Joyce Tuijthoff
De Marsjes Mixed
31:26
572
Atie Nunnink
Alex-Devels dames team
31:27
573
Marcilla van Rooijen
Marason
31:29
574
Wilma Polack
Van Bebberen
31:31
575
Colette Klarenbeek
Strongteam
31:33
576
Monique Steekelburg
19#/1
31:33
577
Sandra van`t Sant
Sparta Dames
31:34
578
De Sutter Eveline
Eastman Ghent South
31:35
579
Jeroen Jansen
DSV de Dommel
31:37
580
Nikki Mela
Power Team
31:38
581
Carmen Malcorps
RMD Ladies First
31:39
582
Sjaak Nelisse
Alex Duvels 70+
31:39
583
Mieke Anker
Antilope Mix 2
31:42
584
Willem Toering
Antilope Mix 3
31:44
585
Lea
Power Team
31:45
586
Franka van den Wiitenboer
Running Blind Rotterdam
31:51
587
Jeroen de Bruijn
Rotterdamse Dramateurs
31:53
588
Jannie Kavelaar
Inner Circle Runners 3
31:55
589
Netty Westerbaan
Strongteam
31:56
590
Linda Nijman
Marason
32:05
591
Yuika Seo
JapanseLopersclubNOBINOBI
32:05
592
Sylke Bergman
Fok!king hot
32:13
593
Angela
Runners Zevenhuizen Team1
32:14
594
Simone van de Poel
Team RAfrika
32:18
595
Ria van Deursen
RMD Ladies First
32:18
596
Jeroen Huizer
Running Blind Rotterdam
32:21
597
Jolanda van Leeuwen
Running Blind 2
32:26
598
Jolanda Jordan
Power Team
32:29
599
Emmelien Matthijsse
Raarrrrrr
32:31
600
Jet de Vet
M6
32:34
601
Jeannet Suzuki
Familie Suzuki
32:46
602
Judith Ommering
It runs in the family 2.0
32:47
603
paco roodbol
coolkikkers
32:47
604
Mariska Hulst
You gotta be Kidney me
32:54
605
Elsje Holtz
De Jeckoos
32:59
606
Anne-Lou Tieleman
Paczooi
33:04
607
Monique Klis
Runningschool 5
33:06
608
Demy van Everdingen
De rennende fysio.s
33:06
609
Dick de Ruiter
Antilope Ridderkerk 2
33:08
610
Cees Ramp
IJsselrunners 2
33:09
611
Mirjam Oosterhoff
IJsselrunners 3
33:09
612
Ties Pangalila
Exaltaties
33:14
613
Marijn Romeijn Rosa-van Huet
The Smashing Fools
33:18
614
Marloes mulder
This is running
33:20
615
Andrea Vermeulen
RAzend snelle renners
33:20
616
Rene Keehnen
Ballentent I
33:29
617
Els van Oorschot
Belletje
33:30
618
Marja Dinger
Huipie.s Harem
33:30
619
Serena Wetzel
Paradijsrunners
33:32
620
Philip de Pagter
Eastman Middelburg
33:34
621
Gaby Keasberry
M6
33:39
622
Inez de reuver
This is running
33:39
623
Kayleigh
KRVE 1
33:41
624
Martin van Vliet
Alex Devils mixed
33:48
625
George Kapsas
The Six Teslas
33:49
626
Cor Droog
Geheel Droog
33:56
627
Gert
Runners Zevenhuizen team2
33:57
628
Claudia van Leeuwen
Paczooi
33:58
629
Jos Kroon
Alex Devils mixed
33:58
630
Lilian van Houten
19#/1
34:00
631
Christine van Es
Inner Circle Runners 3
34:02
632
Boukje van den Bemt
De Jeckoos
34:04
633
Brenda Roodbol
De Jeckoos
34:16
634
Leo Boedels
Belletje
34:21
635
Wesley
de Buurtjes
34:21
636
sem Huyts
coolkikkers
34:29
637
Sofie Breukhoven
Kleiweg Meisjes M/V
34:33
638
Claudia Verhulp
Niet Poetsen Maar Lullen
34:40
639
Kees Heblij
Runningschool 4
34:47
640
Tim Hengeveld
Fluffy Tumbleweeds
35:05
641
Yvonne Seelaar
Alex-Devels dames team
35:09
642
Rick Lenting
Runningschool 4
35:10
643
Aad Timmers
The A(ad) team
35:11
644
Ineke mos
This is running
35:14
645
Joëlle
de Buurtjes
35:18
646
Mieke Vissers
IJsselrunners 2
35:25
647
Diana Berkelouw
Antilope Ridderkerk 2
35:43
648
Eddy Allart
It RUNS in the family
35:51
649
Marga de Boer
ZBSD
35:54
650
Elisa Schipper
DRESs
36:55
651
Marleen Breukhoven
Kleiweg Meisjes M/V
36:56
652
Wendy de Wachter
ZBSD
37:31
653
Esther Wamelink
Runningschool 3
37:44
654
Annelies de Waard
Bus 3
37:49
655
Ineke Westbroek
RAzenDE runners
37:58
656
Marlies Morselt
M6
39:35
657
Jordi Hessels
Heholela winners
43:50
10KM, 10KM
Plts
Naam
Tijd
1
Marco van Etten
Team Rauw
33:01
2
Niels Baljet
Team Rauw
34:25
3
Wouter Hordijk
Running Junkies
35:28
4
Jurian Glas
TEAM SIXPACK
35:32
5
Harmen den Boer
De Knallende Kieviten
36:06
6
Dennis Weerdenburg
El Nosso
36:09
7
Patrick Cromsigt
DSV de Dommel
36:25
8
Thomas Reddering
Running Junkies
36:29
9
Marcel de Vette
Team Spirit 1
36:35
10
Yoshi Groen
NRD Soldiers
36:40
11
Job
Wild Hogs
36:59
12
Takayuki Kurata
JapanseLopersclubWAKUWAKU
37:13
13
Michel Driessen
Aikido Rotterdam 03
37:15
14
Coen Visser
Team PJ
37:17
15
Waldo Karbaat
De Knallende Kieviten
37:21
16
Lars
Wild Hogs
37:48
17
Jens Südmeier
EUR-Roadrunners 1
37:53
18
Peter Bieuwenga
Team Tosti
38:07
19
Randolf van Lambalgen
Team PJ
38:16
20
Pieter de Jong
Geen Punt in .t ASZ
38:20
21
Reinier Sprenger
hematologie Erasmus MC
38:27
22
Hans Bos
Team Raket
38:30
23
Maarten van Veen
Team Raket
38:31
24
Matt Harvey
RAkiden
38:32
25
Rudy Kaptein
Team Tosti
38:36
26
Niels Wiese
WIRUN
38:36
27
Jeroen Vanson
Duurzame Hartlopers
38:42
28
Jacco Feenstra
RAp en o zo knap
38:45
29
Sandra de Jonge
Snelle Arnhemse Meisjes
38:50
30
Roberto Sassmannshausen
Rob.s Racers
38:57
31
Bart Buysse
T.S.R. Vidar 1
38:59
32
Piet de Reuver
TEAM SIXPACK
39:02
33
Vergotte Christophe
Eastman Ghent South
39:04
34
Joris Wulfert
EUR-Roadrunners 1
39:05
35
Martijn Verwoerd
Fok!king cool
39:15
36
Maurice van Veldhooven
Overtref jezelf
39:16
37
Seiji Kaku
JapanseLopersclubWAKUWAKU
39:20
38
Damian Hermans
El Nosso
39:24
39
Bart Veelers
RAvage
39:24
40
Niels van Oostrum
Rob.s Racers
39:31
41
Victor Lamant
Badass Junkies
39:34
42
Korneel de Ruiter
Jonguh Vlammen
39:36
43
Pepijn Droog
Geheel Droog
39:38
44
Jeroen Schreuder
RUIG 1
40:03
45
Mike Zijlmans
Bbq na afloop!
40:06
46
Marc Weerdenburg
T.S.R. Vidar 1
40:06
47
Menno Mertens
EUR Roadrunners 3
40:07
48
Samuel van der Lugt
Team Beatrix
40:09
49
Léon de Langen
Champetters I
40:12
50
George Lobé
Champetters II
40:16
51
Martie
Atledo 1
40:23
52
Bart ten Brinke
Geen Punt in .t ASZ
40:25
53
Geert-Jan Mols
SPARTA PIMAJO
40:34
54
Wouter Struijs
Meerpaal 2
40:38
55
Lia Wijnberger
Snelle Arnhemse Meisjes
40:40
56
Pieter Stolk
Duurzame Hartlopers
40:47
57
Han
The Fantastic Six
40:49
58
Jeroen Kneppers
Fluffy Tumbleweeds
40:53
59
Erik Strabbing
RAvage
41:01
60
Anton Hooimeijer
Mr. T and ABC
41:11
61
Rudy Verstappen
RA Winter is coming
41:12
62
Wiebe Strik
Race Runners
41:16
63
Erwin Koens
The Smashing Cools
41:20
64
Arthur Hulstkamp
Champetters III
41:21
65
Hans Joele
ILT loopt op Koers team A
41:23
66
Selena Brouwer
50 Shades of Awesome
41:25
67
Nico de Graaf
Bahnerts cluppie
41:26
68
Jeroen Nieuwstraten
Overtref jezelf
41:28
69
Leo van Hoorn
Pensioen PACkers
41:28
70
Pascal Claes
Antilope Mix 2
41:31
71
Arnout Brouwers
WIRUN
41:41
72
Said Kadrouch
SPARTA PIMAJO-AGRI
41:45
73
Pieter-Jan Griep
De Tuin runners
41:45
74
Tjeerd Buis
Vegan Runners One
41:49
75
Sebastiaan van Loenen
NRD Soldiers
41:51
76
Michael
Running Rebels 2
41:52
77
Niels .Buffel. Scheffers
RMD Dreamteam
41:54
78
Lars van Zwieten
RUIG 1
41:59
79
Anke Luijben
RAzenDE runners
42:06
80
Dimitrios Kanellopoulos
Running Spunkies
42:08
81
Ruben van Smaalen
Bbq na afloop!
42:11
82
Stefan Hiemstra
Race Runners
42:11
83
Karlijn Schipper
Mr. T and ABC
42:13
84
Loper 2
EUR Roadrunners 4
42:19
85
Andre van Dorp
RMD Leftovers 4 JvWijnen
42:22
86
Rob van Kempen
Pensioen PACkers
42:30
87
Chris Morrisroe
Eastman Middelburg
42:32
88
Alex de Langen
Team Spirit 1
42:35
89
Pieter de Bruijn
Wi-Runners
42:35
90
André Bijl
ILT loopt op Koers team A
42:40
91
Lennard de Roo
Born to run
42:51
92
Sander Wetzels
Fok!king hot
42:52
93
Willem Vrijlandt
Houten Haan.
42:56
94
Albert
Atledo 2
42:59
95
Alexander Gladisch
Jonguh Vlammen
43:01
96
Rischard Scheentjes
RMD Running Ninja.s
43:01
97
Keijzer Gerard
Eastman Ghent South
43:03
98
Rianne Sigmond
RA Winter is coming
43:08
99
Lysanne van der Voort
50 Shades of Awesome
43:18
100
Christian Muller
Aikido Rotterdam 02
43:19
101
Guido Mols
RMD 50 Shades of Awesome
43:24
102
Martien Smidt
Leo.s Kanjers
43:25
103
Ramon
Runners Zevenhuizen team3
43:30
104
Henk Kip
18plus
43:31
105
Adilson da Silva
The Fantastic Six
43:33
106
Michiel Ommering
It runs in the family 2.0
43:34
107
José Xavier
SPARTA PIMAJO
43:43
108
Piet Stroek
Meerpaal 1
43:46
109
Koen Gideonse
Life is a JOKE C
43:48
110
Marco .Knabbel. Vink
RMD Dreamteam
43:49
111
Lillo Profita
DRIE.10
43:50
112
Hans Verheul
HVN
43:53
113
Christian
Atledo 3
43:58
114
Rob Borsboom
De Stelletjes
43:58
115
Jasper Ligtvoet
Goed voor je!
43:59
116
Lou Diaz
DRESs
44:05
117
Enric Martinez
Vegan Runners Two
44:06
118
Ton Kloos
RAmpkoers
44:13
119
Jeroen Hansler
De Marsjes
44:24
120
Ingrid Broeren
Runningschool 1
44:26
121
Marco Gouwens
Nesselande team 1
44:29
122
Marco van der Wal
Team RAfrika
44:35
123
Rogier Potter van Loon
BEER
44:35
124
Jacques Koekkoek
Moved by Mike - Team 1
44:39
125
Jordy Timmerman
Running Spunkies
44:40
126
Tim Kloosterman
Team BoRenTim
44:42
127
Ivo Steverink
RAmonas
44:43
128
Cuno Grob
The Smashing Fools
44:46
129
Harro Postema
Moved by Mike - Team 1
44:46
130
Olavo Ramos
DRESs
44:46
131
Frank Bruining
RMD Running Ninja.s
44:49
132
Leo Koster
Champetters II
44:51
133
Andre de Waard
Bus 1
44:52
134
Rob Lagendijk
RMD Leftovers 4 JvWijnen
44:53
135
Coen van der Graaf
EKIrenners
44:54
136
Hans Meeder
Bahnerts cluppie 2
44:55
137
Yvonne
De snelle Groene Draecken
44:58
138
Dennis Brouwer
Nesselande team 1
45:01
139
Joris van der Niet
IJsselrunners 2
45:01
140
Frank Schumm
Team RAfrika
45:03
141
Ruud Busscher
Moved By Mike Team 2
45:07
142
Marcel de Jeu
RAmonas
45:09
143
Wout Perquin
SPARTA PIMAJO-AGRI
45:10
144
Fleur Berkhof
RA-Familie
45:11
145
Jan Paffen
RAp en o zo knap
45:11
146
Jos Veldscholte
The Running Buffers
45:18
147
Koos Siep
Razernei
45:19
148
Ryota Otsubo
Japanse Lopersclub YuuYuu
45:26
149
Hans van Kippersluis
BEER
45:28
150
Ron de Groot
Ketelbinkie
45:31
151
Hans Gelderman
Aad Jetten Boys
45:33
152
Andries Hordijk
Bahnerts cluppie
45:38
153
Bob Polack
Van Bebberen
45:39
154
Anton den Engelse
Aikido Rotterdam 03
45:39
155
Masashi Kawaguchi
OKUCHINO KOIBITO ROTTE
45:40
156
Alex Werff
Alex Duvels 70+
45:44
157
Leon Persoon
EUR Roadrunners 3
45:49
158
Edwin Mersch
De Marsjes
45:50
159
Eelco
Running Rebels 1
45:50
160
Takahiro Uchida
JapanseLopersclubDOKIDOKI
45:53
161
Jeffrey Moonen
Reyeroord Runners
46:05
162
Michel Kip
RMD Runner.s High
46:05
163
Peter Smeekens
Vegan Runners One
46:06
164
Dennis Schilder
De Tuin runners
46:13
165
VictorDe Moura Correia
Ballentent II
46:15
166
Stéphane Veraart
RAkiden
46:22
167
Arjan Kammeraat
De Stelletjes
46:22
168
Michael Relyveld
Eastman Middelburg
46:25
169
Hakon Huykenshoven
Belletje
46:25
170
Henk Kleij
It RUNS in the family
46:29
171
Jiro Onishi
Japanse Lopersclub RunRun
46:31
172
Jos Hilberding
RUIG 2
46:34
173
Jarno
Running Rebels 1
46:35
174
Marc Verwoert
RSKV Erasmus
46:40
175
Han Blom
Team Onder 21
46:42
176
Fred Bijl
19#/2
46:43
177
Takeshi Kawata
OKUCHINO KOIBITO ROTTE
46:44
178
Ries Kranse
19#/1
46:45
179
Sev de Klerk
Life is a JOKE A
46:45
180
Levy Groenbos
Familie Suzuki
46:46
181
Margo Weerman
Stars on 45
46:50
182
Ronald de Kruif
Paradijsrunners
46:55
183
Marc Blommaert
Nesselande team 2
46:58
184
Kars Smidt
RSKV Erasmus
47:00
185
Bianca de Breij
Nesselande team 2
47:02
186
Daan Noij
hematologie Erasmus MC
47:04
187
Geert Marelis
Rotterdamse Dramateurs
47:05
188
Aarnout Salwegter
ILT loopt op Koers team B
47:08
189
Dennis Ettes
Mijn naam is Haas
47:12
190
Bas Essink
IJsselrunners 2
47:12
191
Willem
Bink
47:16
192
Tim van der Hilst
IJsselrunners 3
47:17
193
Hidekazu Kuwabara
Japanse Lopersclub YuuYuu
47:17
194
Bonnie van Groesen
EKIrenners
47:18
195
Gijs van Andel
Inner Circle Runners 2
47:19
196
Jeroen Grooters
Easier Said Then Run
47:20
197
Jan
Atledo 3
47:21
198
Christine Geluk
Stars on 45
47:21
199
Jaap de Graaf
18plus
47:29
200
Leon Lourier
Meerpaal 2
47:29
201
Marcel de Jong
Runningschool 4
47:30
202
egbert roodbol
coolkikkers
47:31
203
Rob Broeren
RAsse knarren
47:31
204
Frank Meijer
Aikido Rotterdam 04
47:39
205
Rene Feldmann
Runningschool 3
47:42
206
Marco van der Wal
Aikido Rotterdam 02
47:44
207
Juriaan Tas
It runs in the family 2.0
47:44
208
Simone Klabbeek
Life is a JOKE C
47:48
209
Ron Vink
Te gek om los te lopen
47:49
210
Chantal de Wit
De rennende fysio.s
47:56
211
Teppei Kitayama
JapanseLopersclubDOKIDOKI
47:56
212
Arie Stok
Easier Said Then Run
47:59
213
Santanu Kundu
EUR Roadrunners 2
48:01
214
Hans Meurs
Alex Devils mixed
48:02
215
Andrew Christoffelsz
Moved By Mike Team 2
48:03
216
Aaike van den Berg
The Six Teslas
48:03
217
Patrick Roggeveen
Runningschool 3
48:05
218
Ruurd Gietema
Leo.s Toppers
48:06
219
Piet van der Velden
RUIG 2
48:07
220
Paul Klis
Runningschool 2
48:07
221
Martin van Vliet
Runningschool 5
48:17
222
Paul van Leer
Runningschool 2
48:19
223
Eelco
de Buurtjes
48:22
224
Brenda Kamermans
Moved by Mike team 2
48:25
225
Marcel Wijnstekers
Greenchoice. power
48:25
226
Nancy Meijer
AikidoRotterdam 01
48:26
227
Carola Kruithof
Ed - Runners 2
48:29
228
Martine Eversdijk
Sparta Dames
48:30
229
Mathias Veenman
The Smashing Cools
48:32
230
Jacqueline
Atledo 2
48:33
231
Michel Kooijman
Runningschool 4
48:34
232
Roderik Brasser
Badass Junkies
48:35
233
Marcel de Koning
Bus 1
48:39
234
Simone mons
Dames Energie
48:39
235
Toine
Atledo 1
48:53
236
Suzanne Roelofs
Born to run
48:55
237
Paul Berssenbrugge
Ed - Runners 1
48:57
238
Eelco Drescher
RA-Familie
48:57
239
Andre van der Vliet
Eastman Capelle 2
48:59
240
Ron de Haan
Life is a JOKE A
49:00
241
Cat Bostantzis
Dames Energie
49:02
242
Ton Hoozemans
RAsse knarren
49:04
243
Henk Sloof
Antilope Mix 1
49:04
244
Dennis van Duijn
Meerpaal 1
49:06
245
Joyce Moens
RMD Ladies First
49:10
246
Jeroen van Heusden
Inner Circle Runners 3
49:10
247
Robert Markus
DSV Dorswedo
49:13
248
Burky Martijn
Eastman Capelle 1
49:13
249
TOSHIKAZU NASU
FUJIYAMA RUNNERS CLUB
49:15
250
Dirk Job van der Bijl
Leo.s Kanjers
49:17
251
Jos van den Boogaard
DRIE.10
49:21
252
Heico Kerkmeester
Alex Devils mixed
49:26
253
Anne Rietveld
De Hardlopende Henkies
49:30
254
Pascal van Dam
De Marsjes Mixed
49:31
255
Hans Erkelens
Life is a JOKE B
49:34
256
Stephan Lubberhuizen
Leo.s Toppers
49:36
257
Niels Davidse
Vegan Runners Two
49:36
258
Bob Naring
Heijkamp
49:38
259
Eric
Runners Zevenhuizen team2
49:38
260
Bea Visser
Funrunners 2.0
49:40
261
Chris Roeland
Life is a JOKE B
49:45
262
Keiko Miwa
Japanse Lopersclub RunRun
49:47
263
Andre Bosche
RAriteiten
49:48
264
Masahiro Nishino
JapanseLopersclubFUJIFUJI
49:51
265
Taco Ditiecher
Greenrunners
49:51
266
Mark Kakes
Michiel de Runners
49:56
267
Florian Muller
It RUNS in the family
49:56
268
Mariska Bunders
AV 56 groep 2
49:58
269
Peter Kooiman
Ed - Runners 2
50:01
270
Lilian Jonkind
Niet Poetsen Maar Lullen
50:05
271
Menno Horjus
Heholela winners
50:07
272
Kevin Versprille
Team Beatrix
50:08
273
Ronald Bik
Van Bebberen
50:18
274
Maarten van de Donk
AikidoRotterdam 01
50:18
275
Julia Höchsmann
Running Junkies Babes
50:21
276
Martin
KRVE 1
50:24
277
Tom Couvee
RAriteiten
50:36
278
Lex Hagens
Razernei
50:36
279
Sabrina Otterloo
Sparta Dames
50:38
280
Edward Musch
Antilope Ridderkerk 1
50:41
281
Bert van der Schee
Ketelbinkie
50:44
282
Matthijs Kasius
De Aanpaccers
50:45
283
Tsutomu Togashi
JapanseLopersclubNOBINOBI
50:46
284
Jurre
De snelle Groene Draecken
50:52
285
Sione
Champetters I
50:57
286
Wim Hinkamp
RAmpkoers
51:04
287
Roel Bonkes
Eastman Capelle 2
51:07
288
René Verheul
HVN
51:08
289
Mark van Meeteren
Fok!king cool
51:13
290
Elly Tan
Running Junkies Babes
51:13
291
Peter Kegel
Aad Jetten Boys
51:14
292
Jia Le
RAzende vrouwen
51:18
293
Frits Bergmann
Te gek om los te lopen
51:18
294
Kees Post
You gotta be Kidney me
51:19
295
Inge Hengstmengel
Moved by Mike team 2
51:28
296
Rene Nijsse
Michiel de Runners
51:28
297
Sofie Mani
Runningschool 1
51:36
298
Fred van Erkel
RMD 50 Shades of Awesome
51:37
299
Ronald Becht
Rotterdamse Dramateurs
51:37
300
Rene van der Kraan
THEAM VER
51:44
301
John Droog
Geheel Droog
51:49
302
Ad de Bruijn
ZBSD
51:54
303
Jan van der Keur
Ballentent II
51:59
304
Jeroen
Bink
51:59
305
Michiel Pangalila
Exaltaties
52:00
306
Karin Draisma
Running lady.s
52:01
307
Jochem van Loon
Strongteam
52:04
308
Agnes
Running Rebels 2
52:06
309
Irene Menheere
RAzende vrouwen
52:11
310
Eric Hessels
Heholela winners
52:11
311
Leo Kamphorst
Heijkamp
52:16
312
Marcel Rook
THEAM VER
52:20
313
Angelique
Runners Zevenhuizen Team1
52:31
314
Vincent Damen
Bus 3
52:34
315
Wendy van Vliet
Ed - Runners 1
52:36
316
Carolien Toxopeus
The Six Teslas
52:50
317
Timon Dieterich
Fluffy Tumbleweeds
52:51
318
Michelle Schoenmakers
Greenrunners
52:52
319
Vanessa Verplancke
Running Blind 2
52:52
320
Bas van der Vorm
Team Onder 21
53:00
321
Lucia Suzuki
Familie Suzuki
53:01
322
Loper 4
EUR Roadrunners 4
53:04
323
Chris
KRVE 1
53:06
324
Ryo Hatashimo
JapanseLopersclubNOBINOBI
53:17
325
Ketura Haveman
RMD Runner.s High
53:23
326
Marjolijn
Runners Zevenhuizen Team1
53:24
327
Linda Zwijnenburg
RAzenDE runners
53:27
328
Erwin de Witte
Belletje
53:31
329
Pieter Eland
Paradijsrunners
53:31
330
Stannie Petta
Ballentent I
53:36
331
Astrid Skarp
The Running Buffers
53:46
332
Yvonne van Praag
IJsselrunners 1
53:49
333
Lonneke Goei
Antilope Vrouwen 2
53:58
334
Sandra Middel
You gotta be Kidney me
53:59
335
Vincent Damen
Bus 2
54:09
336
Marco Essenberg
Inner Circle Runners 1
54:10
337
Mike Borst
Team BoRenTim
54:13
338
Yvette
Runners Zevenhuizen team3
54:14
339
Andrea de Koning
The winners
54:15
340
Jose Breukhoven
Kleiweg Meisjes M/V
54:15
341
Guy van Rijn
RunningRotterdam1
54:17
342
Jolien Krispijn
Fok!king hot
54:22
343
Andreas Wiliantoro
Eastman Capelle 1
54:25
344
Herwin Stroeve
Reyeroord Runners
54:41
345
Lex Ouburg
Mijn naam is Haas
54:47
346
Desiree van Reeuwijk
De Hardlopende Henkies
54:47
347
Hanneke van Bergen
RunningRotterdam1
54:48
348
Jack Ramfulsing
Power Team
54:54
349
Rens v.d. Meer
Antilope Mix 2
54:56
350
Heleen van der Linden
Marason
54:57
351
Inazo Fujisaki
JapanseLopersclubFUJIFUJI
54:58
352
Monique van Duijnen
DSV Dorswedo
55:18
353
Diane den Breejen
Running Blind 2
55:22
354
Debby Vermeulen
Niet Poetsen Maar Lullen
55:24
355
Rick Brouwer
Running Blind Rotterdam
55:29
356
Rosalie Ohm
Ballentent I
55:30
357
Tjeerd
de Buurtjes
55:36
358
Jan Pangalila
Exaltaties
55:38
359
Angelique Elfrink
Strongteam
55:39
360
Jacqueline Schuurman
De Sara.s
55:49
361
Roel van der Voort
RAzend snelle renners
56:06
362
Robert Houtzager
Houten Haan.
56:06
363
Lonneke van gemert
RMD Charlie.s Angels
56:15
364
Marlies Draisma
Running lady.s
56:20
365
Adrie van Wingerden
IJsselrunners 3
56:23
366
Eline van den Broek
Greenchoice. power
56:26
367
Wilfried Hoffman
ILT loopt op Koers team C
56:40
368
Elise Kocks
Antilope Ridderkerk 1
56:48
369
Rob Meijer
Antilope Mix 3
56:58
370
Lena Bieleman
EUR Roadrunners 2
57:00
371
Anneke van Halderen
Antilope Ridderkerk 2
57:02
372
Corine Purperhart
Bus 3
57:04
373
Danny de Hey
RMD Charlie.s Angels
57:08
374
Géraldine van der Geest
The Smashing Fools
57:12
375
Mieke Louwman
De Sara.s
57:16
376
Miranda Filius
ILT loopt op Koers team C
57:29
377
Nienke Ladage
Wi-Runners
57:34
378
Arie van Helden
Bus 2
57:36
379
Eelco
Runners Zevenhuizen team2
57:37
380
Leo Fioole
Inner Circle Runners 1
57:37
381
Jolanka Boon
Antilope Vrouwen 2
57:46
382
Ellen Boom
De rennende fysio.s
57:46
383
Loekie Leiwakabessy
Pia.s Pannenkoeken Posse
57:47
384
Gisela Nijsse
av56runners
57:48
385
Kees Schilperoord
Champetters III
58:03
386
Oth Blom
De Aanpaccers
58:06
387
Nadja Paais
De RAkkers
58:07
388
Renate Zuijdweg
Funrunners 2.0
58:20
389
Kerstin Schadowski
De RAddraaiers
58:23
390
Karen van Houwelingen
This is running
58:37
391
Richard van Duin
De Marsjes Mixed
58:43
392
Peter Barnouw
Kleiweg Meisjes M/V
58:53
393
Hans Schrammeijer
PAC 70+
59:03
394
KEIICHI YAMAJI
FUJIYAMA RUNNERS CLUB
59:12
395
Corien van Klaveren
Antilope Ridderkerk 2
59:16
396
Crisolita Dias
Huipie.s Harem
59:19
397
Jade Smit Thijssen
Marason
59:23
398
Ger Bosman
PAC 70+
59:25
399
Sjaron Janmaat
De Jeckoos
59:45
400
Katinka van de Glind
av56runners
1:00:10
401
nico huyts
coolkikkers
1:00:15
402
Cindy Verdier
RMD Ladies First
1:00:20
403
Betty Birgenhager
19#/1
1:00:22
404
Lenet Kranse
19#/2
1:00:33
405
Meta Trip
Alex-Devels dames team
1:00:37
406
Floor Walschots
RAppe RAketten
1:00:59
407
Nicoletta Roggen
Running Blind Rotterdam
1:01:03
408
Jacqueline Meijers
AV 56 groep 2
1:01:11
409
Paul Kelder
Aikido Rotterdam 04
1:01:15
410
Caroline Kemper
Inner Circle Runners 2
1:01:28
411
Bente Tielkemeijer
The A(ad) team
1:01:44
412
Hans Tielkemeijer
Pia.s Pannenkoeken Posse
1:01:51
413
Kees Jansen
Alex Duvels 70+
1:02:05
414
Anna Baukje Gerbens
Goed voor je!
1:02:08
415
Ronald van Breevoorts
ZBSD
1:02:11
416
Johan Visser
Runningschool 5
1:02:16
417
Edith Sybesma
Antilope Mix 1
1:02:28
418
Lydia Taihutu
Paczooi
1:02:46
419
Hanny Rennen
Alex-Devels dames team
1:03:26
420
John van der Tuijn
De Jeckoos
1:03:41
421
Rinus Feddes
IJsselrunners 1
1:03:42
422
Yvette Lentink
DSV de Dommel
1:03:56
423
Ron Stuurman
Antilope Mix 3
1:04:28
424
Anja Bouman
The A(ad) team
1:04:38
425
Hannie Both
Huipie.s Harem
1:04:42
426
Maryke Rijsdijk
M6
1:04:46
427
Karlijn Bovenberg
The winners
1:05:04
428
Jaco Buurman
RAppe RAketten
1:05:06
429
Marie-José de Peijper
De RAddraaiers
1:05:20
430
Renate van der Molen
ILT loopt op Koers team B
1:05:50
431
Münür Kakeci
De RAkkers
1:06:05
432
Veronique michaellis
This is running
1:06:19
433
Lisette Brilman
Inner Circle Runners 3
1:07:05
434
Dyantha Cobet
Paczooi
1:08:15
435
Bies
Power Team
1:08:31
436
Marcel Winkelman
Bahnerts cluppie 2
1:08:37
437
Paul Betgem
RAzend snelle renners
1:09:00
438
Wilhelmina de Vet
M6
1:10:08
7.2KM, 7.2KM
Plts
Naam
Tijd
1
Erik van den Berg
Team Rauw
25:09
2
Arnold
Wild Hogs
25:20
3
Marijn Rodenburg
EUR-Roadrunners 1
26:45
4
Ton Hettema
Team Raket
27:00
5
Jurryt de Vries
Overtref jezelf
27:10
6
Juanjo Serrano Nunez Jota
Team PJ
27:20
7
Peter Heukels
RA Winter is coming
27:34
8
aschwin Wijnands
Running Junkies
27:38
9
Bart Roefs
De Knallende Kieviten
27:42
10
Sander Daniëls
TEAM SIXPACK
27:46
11
John Michielsen
RAmonas
27:59
12
Matei Guttenberg
Team Spirit 1
28:03
13
Coen van den Hoek
El Nosso
28:21
14
Roberto Raymond
The Fantastic Six
28:34
15
Justin Scheffers
Rob.s Racers
28:47
16
Erik Nieuwenboom
WIRUN
28:47
17
Jaap Kuipers
hematologie Erasmus MC
29:13
18
Maurice van Dorp
ILT loopt op Koers team A
29:35
19
Victor Schiering
Jonguh Vlammen
29:40
20
Naoki Lida
JapanseLopersclubWAKUWAKU
29:44
21
Chris Sulkers
T.S.R. Vidar 1
30:03
22
Jim Droog
Geheel Droog
30:12
23
Adrie Visser
De Stelletjes
30:13
24
Roland van Putten
RAp en o zo knap
30:18
25
Jasper Verhaart
RAkiden
30:31
26
André Meijers
AV 56 groep 2
30:52
27
Robin
Atledo 2
30:54
28
Jisha Visser
EUR Roadrunners 3
31:06
29
Brian Tromp
Bbq na afloop!
31:07
30
Ben van der Eijk
Wi-Runners
31:10
31
Marco Vendeloo
RMD Leftovers 4 JvWijnen
31:23
32
Elmar Koster
Champetters I
31:23
33
Paul .t Hart
Team Tosti
31:26
34
Pisman Dirk
Eastman Ghent South
31:27
35
Johnny
KRVE 1
31:29
36
Jantien Vogel
50 Shades of Awesome
31:31
37
Eddy van der Linden
The Running Buffers
31:32
38
Richard Franken
Bahnerts cluppie
31:34
39
Cynthia Koning
Vegan Runners One
31:48
40
Ard Hordijk
Bahnerts cluppie 2
31:48
41
Marten v/d Oever
SPARTA PIMAJO
31:49
42
Bouman Bouman
RMD Running Ninja.s
32:03
43
Tjeerd Langstraat
EKIrenners
32:11
44
Jurgen Avontuur
Geen Punt in .t ASZ
32:13
45
Erik Herstel
Life is a JOKE C
32:30
46
Ben Ellenbroek
Pensioen PACkers
32:30
47
Aad van de Berg
18plus
32:31
48
Alex Bakkeren
Runningschool 4
32:35
49
Nico Alberts
Strongteam
32:35
50
Jan van Zwolle
Moved by Mike - Team 1
32:42
51
Rafael
Running Rebels 2
32:54
52
Atsushi Ogura
Japanse Lopersclub YuuYuu
32:54
53
Stefan Groen
NRD Soldiers
33:00
54
Eline Bach Kolling
Badass Junkies
33:02
55
Rogier Neufeglise
Mr. T and ABC
33:16
56
Tom Birkenhager
RUIG 2
33:25
57
Bert de Wit
Nesselande team 2
33:27
58
Simone Christoffelsz
Moved By Mike Team 2
33:28
59
Judith Creemers
Snelle Arnhemse Meisjes
33:31
60
Xuan Nio
RAvage
33:38
61
Ryoya Okamoto
JapanseLopersclubDOKIDOKI
33:42
62
Leon Bakker
Easier Said Then Run
33:44
63
Nadine Langerak
Race Runners
33:48
64
Hans
Running Rebels 1
33:55
65
Wilbert Van Leijen
Running Spunkies
33:56
66
Remi van Vugt
De Marsjes
33:58
67
Roland Donkers
RUIG 1
34:17
68
Art van Eeden Petersman
Greenchoice. power
34:19
69
Gerard Molenaar
Meerpaal 1
34:24
70
Ans Eggen
Antilope Ridderkerk 2
34:26
71
Robert Leenders
De Tuin runners
34:28
72
Albert van der Meer
Life is a JOKE B
34:28
73
Rob Koster
Champetters II
34:50
74
Perry Falter
Leo.s Kanjers
34:54
75
Frank de Prez
Nesselande team 1
34:56
76
Thomas Visser
SPARTA PIMAJO-AGRI
35:06
77
Leroy van den Hazel
De rennende fysio.s
35:11
78
Raymond
Runners Zevenhuizen team2
35:13
79
Rick Bezemer
Ketelbinkie
35:15
80
Sophie Siemerink
Running Junkies Babes
35:15
81
Gertjan Vincent
Te gek om los te lopen
35:18
82
Bart
Atledo 3
35:18
83
Roger Keizer
Duurzame Hartlopers
35:21
84
Anieke Wierenga
Aikido Rotterdam 04
35:22
85
Martin van Cappellen
Runningschool 3
35:25
86
Cees Steendam
AikidoRotterdam 01
35:26
87
Harald de Bil
Michiel de Runners
35:31
88
Robert Fasshauer
Life is a JOKE A
35:34
89
Yokichi Suzuki
Familie Suzuki
35:41
90
Joop Kingma
Funrunners 2.0
35:44
91
Meike Vernooij
The Six Teslas
35:44
92
Patrick Bosman
Runningschool 2
35:51
93
Tom Nuijens
De Marsjes Mixed
35:56
94
Leo van Meel
RAsse knarren
35:57
95
Aimée Stuit
EUR Roadrunners 2
35:59
96
Gert Jan Weeghel
Runningschool 5
36:04
97
Twan van der Wel
Inner Circle Runners 1
36:05
98
Leon Bissegger
Vegan Runners Two
36:05
99
Ab Bol
RAriteiten
36:13
100
Simone van Dortmondt
Bus 1
36:16
101
Wan Ying Chow
Fok!king hot
36:16
102
Yolanda Kaijser
Leo.s Toppers
36:21
103
Frank .De Pet. Dorenbos
RMD Dreamteam
36:22
104
Henno van Dokkum
ILT loopt op Koers team B
36:30
105
Eva
De snelle Groene Draecken
36:37
106
Corino v/D Hoeven
Van Bebberen
36:40
107
Loper 6
EUR Roadrunners 4
36:40
108
Maryce van der Grind
Dames Energie
36:44
109
Johan Luyben
RunningRotterdam1
36:46
110
Kaschenka de Jonge
RMD Ladies First
36:55
111
Benjamin Tereick
BEER
36:55
112
Sebastiaan van der Weerd
HVN
36:58
113
Hans Koedam
Alex Devils mixed
36:59
114
Wouter Willers
RAmpkoers
37:09
115
Anita Reuvers
Atledo 1
37:09
116
Bram Harder
DRIE.10
37:10
117
Eline Wildenbeest
Runningschool 1
37:13
118
Roy Nijhoff
Eastman Middelburg
37:15
119
Annemie Wigman-Born
Stars on 45
37:21
120
Veronique Brondeel
THEAM VER
37:26
121
Marion rutten
RAzende vrouwen
37:26
122
Patrick Spiering
The Smashing Fools
37:30
123
Marion Verdijsseldonck
Champetters III
37:38
124
Anne Teunissen
Meerpaal 2
37:38
125
Leon
Bink
37:46
126
Marjolein Huijts-Bakker
coolkikkers
37:52
127
Gwendoline Girigorie
Ed - Runners 2
37:55
128
Danielle vander Klein-Dri
Aikido Rotterdam 03
38:01
129
Sanne
Runners Zevenhuizen Team1
38:02
130
Els Hoogendam
RMD Runner.s High
38:07
131
Sjani Rijsdijk
Moved by Mike team 2
38:08
132
Sakura Ijichi
Japanse Lopersclub RunRun
38:08
133
Carin Roest
Team RAfrika
38:16
134
Marjolein Kuijk
Aikido Rotterdam 02
38:19
135
Vincent Bijl
Greenrunners
38:19
136
Debbie Abbenhuis
It runs in the family 2.0
38:20
137
Laurens van Bodegraven
Team Onder 21
38:22
138
Matthijs Welter
RSKV Erasmus
38:24
139
Robert Verwaal
The winners
38:36
140
Henk Berkhof
RA-Familie
38:39
141
Belinda
Runners Zevenhuizen team3
38:42
142
Els Verkerk
De Sara.s
38:53
143
Lizeke van der Linden
DSV Dorswedo
38:54
144
Rik
de Buurtjes
38:58
145
Marion van Gurp
Goed voor je!
39:03
146
Kees Pangalila
Exaltaties
39:05
147
Erik van de Wagt
Paradijsrunners
39:12
148
Heidi Noordzij
Razernei
39:20
149
Paul Terpstra
ILT loopt op Koers team C
39:23
150
Silvano Rentenaar
Team BoRenTim
39:28
151
Annemiek den Langen
IJsselrunners 3
39:29
152
Lilian Schouten
DSV de Dommel
39:35
153
Henk Zwep
Inner Circle Runners 3
39:36
154
Michel de Vos
Belletje
39:36
155
Peter de Leeuw van Weenen
Heholela winners
39:38
156
Wesley Langelaan
Fluffy Tumbleweeds
39:45
157
Patty Weterings
De RAddraaiers
39:57
158
Lilian Tilburgs
De Hardlopende Henkies
39:58
159
Sheryl de Waard
Bus 3
39:59
160
Dick Decrauw
Inner Circle Runners 2
40:15
161
Joyce de Bruijn
Ed - Runners 1
40:19
162
YASUO YAMAZAKI
FUJIYAMA RUNNERS CLUB
40:20
163
Fred Heijkoop
Heijkamp
40:24
164
Esther Hamoen
Sparta Dames
40:28
165
Erik Bosmans
Fok!king cool
40:32
166
Pol Ramos
DRESs
40:41
167
Henriette Pellekooren
Antilope Mix 2
40:46
168
Wendy Bitter
Marason
40:50
169
Heleen Heijkoop
19#/2
41:16
170
Jantine van der Sluis
Pia.s Pannenkoeken Posse
41:19
171
Kaori Ogata
OKUCHINO KOIBITO ROTTE
41:21
172
Elise Neven
Antilope Vrouwen 2
41:32
173
Isabella Rossen
Running lady.s
41:40
174
Simcha Cohen
RMD 50 Shades of Awesome
41:51
175
Annemieke van Dijk
The A(ad) team
41:57
176
Sara Slaghuis
De RAkkers
41:57
177
Linda van den Bosch
Mijn naam is Haas
41:58
178
Karen v.d. Spek
RAzenDE runners
42:02
179
Sonja Ockhuijsen
Rotterdamse Dramateurs
42:05
180
Anjo van der Hilst
IJsselrunners 2
42:05
181
Huib van den Berg
Huipie.s Harem
42:08
182
Esa Kasmir
Team Beatrix
42:08
183
Karel van Montfoort
You gotta be Kidney me
42:29
184
Alannah Conefrey
Running Blind 2
42:31
185
Gaby Wynia
Running Blind Rotterdam
42:52
186
Kiek Broekman
RAzend snelle renners
43:00
187
Saskia Blok
RMD Charlie.s Angels
43:00
188
Sabine Straus
19#/1
43:18
189
Marjolein Vlasblom
Kleiweg Meisjes M/V
43:23
190
Anton Wustrow
PAC 70+
43:32
191
Kite Stroeve
Reyeroord Runners
43:39
192
Anita Paardekam
ZBSD
43:39
193
Adrie Woltering
IJsselrunners 1
44:09
194
Ton Geleijnse
Antilope Ridderkerk 1
44:11
195
Christel de Valk
Niet Poetsen Maar Lullen
44:13
196
René den Boer
Paczooi
44:18
197
Petra van der Laar
Ballentent I
44:35
198
Jeanette van Dijk
Power Team
44:43
199
Jessica verhart
This is running
45:03
200
Laura Sataite
De Aanpaccers
45:10
201
Elvira de Haan
Houten Haan.
45:10
202
Hanneke Jannes
Antilope Mix 3
45:12
203
Walter Kleij
It RUNS in the family
45:23
204
Peter Pörtzgen
Ballentent II
45:25
205
Eszter Dudas
Eastman Capelle 2
45:38
206
Kim Weemhoff
Antilope Mix 1
45:42
207
Dick Verkaik
De Jeckoos
45:43
208
Annelies Kakes
av56runners
45:51
209
Paula Vrolijk
RAppe RAketten
46:55
210
Ahn Won Young
JapanseLopersclubFUJIFUJI
47:38
211
Aad Jetten
Aad Jetten Boys
47:52
212
Tamao Sei
JapanseLopersclubNOBINOBI
47:52
213
Yela van der Linden
The Smashing Cools
48:04
214
Kim Dekker
Born to run
49:32
215
Paula Siersema
Alex-Devels dames team
50:49
216
Simon Bax
Alex Duvels 70+
55:19
www.uitslagen.nl
07-07-2017 17:05