Search

Results List Olde Wierdenloop

Opende - Saturday 1 July 2017

 
MAN, HALVE MARATHON
PlaceNameYOBCity/ClubGun TimeChip Time
1Riekele Kobes1986Leeuwarden1:18:031:18:03
2Henri Harmsen1988Drachten1:19:531:19:52
3Andrew Larasen1970Surhuisterveen1:20:091:20:09
4Jan Harm Schippers1975Harkema1:26:011:25:56
5Sieds Wiersma1962Drachten1:26:341:26:31
6Henk Piek1976Drachten1:27:021:27:01
7Willem de Haan1976Garyp1:27:021:27:00
8Johan Hoogeveen1972Boornbergum1:29:121:29:10
9Chris Draijer1955Oudega gem Smallingerlnd1:32:021:32:02
10Jeroen Hoogeveen1998Opende1:33:031:32:53
11Bert Kobus1978Leeuwarden1:33:081:33:05
12Keimpe Reitsma1966Pieterzijl1:34:291:34:27
13Halbe de Jong1970Groningen1:35:341:35:30
14Rob Moenandar1971Groningen1:36:171:36:15
15Ben Timmer1967Haren Gn1:37:421:37:40
16Jouke-Atze Posthumus1970Rottevalle1:38:181:38:16
17Thony van der Veen1970Burgum1:38:391:38:31
18Luuk Kruizinga1977Aduard1:38:451:38:36
19Patrick Hemmelder1983Emmen1:39:271:39:24
20Tjeerd Borger1981Opende1:39:281:39:25
21Aalzen Alma1981Augustinusga1:41:591:41:57
22Johan van Noordenbrug1949Jubbega1:42:051:42:00
23Mart van Blanken1988Hengelo Ov1:42:081:42:03
24Pieter Hijlkema1948Marum1:42:501:42:46
25Frits Feddma1960Heerenveen1:43:441:43:41
26Erik Pakes1967Roden1:44:101:44:01
27Jeroen Moser1964Roden1:44:461:44:39
28Muhamed Abas1976Oldenzaal1:46:051:46:04
29Bert Wierenga1967Ulrum1:46:111:46:05
30Leonard hordijk1975Noordlaren1:46:171:46:14
31Arjan van der Wal1987Opende1:46:461:46:40
32Heine van der Meer1963Opende1:47:101:47:00
33Dirk Cazemier1961Roden1:47:131:47:02
34Piet Streefkerk1957Boelenslaan1:47:351:47:25
35Sietze van der Meer1961Surhuisterveen1:47:361:47:32
36Wietze de Jager1969Leek1:48:181:48:16
37Nico Swart1977Groningen1:49:141:49:09
38Jan van der Vaart1970De Wilp Gn1:49:181:49:08
39Bas Dölle1969Groningen1:49:471:49:41
40Maarten Blom1972Opende1:49:511:49:41
41Anko de Jong1971Gytsjerk1:50:001:49:55
42Philip Pruim1985Groningen1:50:051:50:01
43Auke Lenstra1962Assen1:50:291:50:24
44Patrick Talen1974Tolbert1:51:301:51:26
45Ronald Hummel1978Zevenhuizen Gn1:51:401:51:28
46Johan Pool1978Kornhorn1:51:481:51:41
47Hans Popken1967Assen1:51:481:51:41
48Pieter van Dijk1956Heerenveen1:51:481:51:44
49Andre de Jong1970Surhuisterveen1:52:301:52:27
50Bernard Wilkens1961Ureterp1:52:391:52:30
51Hein Drost1970Buitenpost1:52:461:52:43
52Meine Hoitsma1956Kollum1:56:361:56:23
53Harmon Nieuwland1972Opende1:56:451:56:32
54U. van der Wal1958Zwagerbosch2:01:032:00:55
55Hans Jakobs1964De Wilp Gn2:02:062:01:57
56P Stukje1969Groningen2:05:282:05:27
57Menno Pool1974Groningen2:06:202:06:11
58H.J.Gort1964Drachten2:07:322:07:19
59Jochem Arendsen1987Deurningen2:09:572:09:50
60Bonne de Haan1955Twijzelerheide2:11:192:11:10
 
VROUW, HALVE MARATHON
PlaceNameYOBCity/ClubGun TimeChip Time
1Jelly van der Kloet1981Drachten1:30:551:30:53
2Esther van Vroonhoven1976Noordwijk Gn1:34:531:34:52
3Erika Broekema1983Groningen1:39:301:39:29
4Adri Wieringa1971Ulrum1:46:111:46:06
5Sheilah Hoenderken1987Groningen1:52:171:52:12
6Rickie Bouma1969Roden1:55:251:55:14
7Vera Bijvang1967Roden1:57:101:56:59
8Jolanda1968Roden1:58:291:58:18
9Annet Popken1968Assen1:59:591:59:52
10Carla Damink1958Midsland2:03:012:02:51
11Annemarie Hoiting1981Assen2:07:322:07:27
12Corine Breeuwsma1987Haren Gn2:09:152:09:11
13Jade Schuurman1976Assendelft2:11:192:10:37
 
MAN, 10 KILOMETER
PlaceNameYOBCity/ClubGun TimeChip Time
1Hans Hiemstra1978Harkema40:2940:29
2Daan Sindelka1990Groningen40:3440:33
3Berni Prins1981Zevenhuizen Gn41:2641:26
4Hendrik de Zwart1979Opende43:1243:11
5Meis Weening1992Marum44:5944:58
6Jasper Keizer1957St.-Annaparochie45:1545:15
7Thomas Fransen2006Grootegast45:2445:23
8Piet Rienstra1986Oudemirdum45:2445:19
9Hans Pinkster1954Zuidhorn46:2946:26
10Pieter Meerstra1975Twijzel47:3047:28
11Gerrit Cornelisse1985Leek47:5047:50
12Siete van der Wal1965Boelenslaan47:5847:56
13Willem de Haan1981Surhuisterveen48:4348:36
14Marten Hamstra1950Drogeham49:3449:31
15Aalze Vriezema1962Opeinde50:0750:04
16Siep Louwsma1962Leeuwarden50:1350:08
17Arie Namminga1974Kollum51:0250:57
18Domien Mulder1960Joure51:3051:29
19Henk Mulder1982Opende51:4351:42
20F. Haisma1959Boelenslaan51:4751:46
21Wietze Cuperus1971Opende52:1751:59
22Emilio Dokter1972Opende52:5452:46
23Fedde Beijert1970Ureterp54:1854:14
24Herman Wassens1960Leeuwarden54:2654:21
25Martin Brouwer1975Opende56:1856:15
26Rimmer Grondsma1970Rottevalle57:2357:19
27Jakob de Wilde1956Tolbert58:1858:14
28Benn Hoekman1952Opeinde59:0659:03
29Melle Hijlkema1960Marum59:0858:59
30Jaap Rinsma1960Kootstertille59:3759:33
31Roelof de Vries1969Grou1:00:121:00:07
32Hendriksma1959Leeuwarden1:01:491:01:43
33Jan Lei1958Boornbergum1:05:281:05:22
34Wijbrand de Groot1956Feanwalden1:05:291:05:21
35Leo van Herksen1958Marum1:12:101:12:08
 
VROUW, 10 KILOMETER
PlaceNameYOBCity/ClubGun TimeChip Time
1Elly Roorda1965Grootegast48:4448:43
2Carlien Kappert1978Leek48:4748:44
3Gerda van Klaarbergen1983Leeuwarden51:5751:51
4Evelyn Polhuijs1992Leeuwarden53:1853:13
5Sandra Klaver1975Kollum55:0054:56
6Wia van der Veen1961Oldekerk56:1656:08
7Sonja vd Berg1968Noordwijk Gn56:2956:28
8Ivonne Wassenaar1975Opende58:3958:32
9Hendrika Oostra1979Opende58:3958:32
10Cora Poelman1969Bedum59:1259:06
11Bianca Dijkstra1973Stroobos1:00:331:00:25
12Aafke Visser1998Groningen1:01:461:01:41
13Minke Oord1956Joure1:03:061:03:04
14Vanja van den Anker1979Beetsterzwaag1:12:301:12:23
15Bianca de Vries1974Grou1:14:361:14:30
 
MAN, 6 KILOMETER
PlaceNameYOBCity/ClubGun TimeChip Time
1Thijs Veenstra2001Aduard22:1322:10
2Ronald vd Haak1967Aduard22:4022:39
3Marco v/d Brug1990Drachten22:4722:45
4Dick Wobbes1992Feanwalden22:4922:49
5Arnold Oosterbaan1998Opende23:2423:23
6Timo Schraa1990St.-Annaparochie23:2723:25
7Jarno Westerhof1997Opende23:4723:46
8Stev van der Wal1970Drachten24:2724:25
9Jacob Elzinga1991Opende24:3224:31
10Jarno Visser2004Kootstertille24:3624:34
11Siemon Kuperus1999Opende24:5224:48
12Bard Pultrum2001Surhuisterveen25:2225:21
13Anne Claus1988Boelenslaan25:2625:24
14Sietze Huizenga1996Grootegast25:5825:55
15Martijn Poort1985Groningen26:0125:58
16Jacod-Kobes1967Marum26:0826:06
17Wijnand Willemsen1995Opende26:4126:41
18Hendrik de Vries1973Surhuisterveen26:4326:42
19Evert Dijkstra1993Groningen26:4726:43
20Niels Wagenaar1980Oldekerk27:0026:48
21Bartele Elverdink1998Nijega27:5527:46
22R vd Brug1960Gorredijk28:2828:26
23Tjeerd Dirk Huizenga1966Grootegast29:1029:09
24Gerrit van den Poll1970Kollum29:2829:22
25C. Roffel1995Nuis30:1030:07
26Johan Terpstra2005Opende30:2430:24
27Jacco Alssema2005Opende30:2730:27
28Roan Alssema2003Opende30:3030:26
29Jesper hoeksma2003Harkema30:3130:27
30Harmen Klamer1987Oldekerk31:5631:45
31Albert Kuipers1979Opende31:5731:52
32Daniel Visscher1999Opende32:1632:14
33Hans Arling1971Siddeburen32:3232:30
34Mathijs Fransen2007Grootegast33:2733:19
35Mike Zuur2005Opende33:2933:28
36Hilko Dijkstra2005Opende33:4233:41
37Meindert Roosjen1943Leeuwarden38:4738:41
38J.Renkema1972Doezum40:0439:54
39Jan de Haan1974Drachten41:4941:39
40Henk de Haan1970Burgum45:4645:41
41Nick Kolhek2004Opende45:4645:43
 
VROUW, 6 KILOMETER
PlaceNameYOBCity/ClubGun TimeChip Time
1Jolien Bandstra1989St.-Annaparochie27:0927:06
2Anneke Ausma1993Marum30:1030:07
3Julia Pera2003Opende30:2930:25
4Elvira van Houten-de Jong1982Opende32:0031:56
5Jetty Veenstra1989Opende32:2632:18
6Saskia van der Velde1993Surhuisterveen32:5432:51
7Samantha Cree- van der Veen1984Augustinusga33:2633:22
8Rianne Wiersum1991Baflo33:3933:35
9Lisa karst2003Opende33:5433:53
10Geja Weening-Til1991Marum34:1534:09
11F.S. Hansma1977Kootstertille34:2134:11
12Antje Bijma1990Harkema34:5734:54
13Nanda de Weerdt2000Enschede35:5735:53
14Ina Keverkamp1967Drachten35:5835:52
15Maaike Dokter1998Opende36:1236:07
16Ariette Wassenaar1988Marum36:1436:05
17Diana van der Veen1990Groningen36:2336:18
18Jannie Nicolay1976Harkema37:0236:56
19Wiesje vd Woude Buitenpost37:2737:24
20Mirjam Stienstra1993Kootstertille37:3837:29
21Tjitske Bron1981Heerenveen38:1138:07
22Jitske van der Veen1964Lutjegast38:2238:14
23Marije Bijma1988Surhuizum38:3738:30
24Nikolien Groen-de Poel1976Opende39:0038:51
25Aafke Keizer- Zijlstra1957St.-Annaparochie39:1439:08
26Bennita van Dekken1969Noordwijk Gn39:2339:17
27Popkje Elverdink1985Drachten39:2539:17
28Carla Droogers1969Surhuisterveen40:4740:40
29Ariska Hoekstra1996Surhuisterveen40:4740:40
30Geesiena Oost1978Grootegast40:5640:50
31Daphne Pama1984Opende41:3141:23
32Willy Frankes-Veenstra1961Surhuisterveen41:3641:29
33Pietje Struiving1972Surhuisterveen41:3641:29
34Angela Lieffering1982Opende41:3841:28
35Liesbeth Wassink1980Opende41:3841:27
 
Uitslagverwerking mede mogelijk gemaakt door Mysports B.V.
 
www.uitslagen.nl01-07-2017 12:24