Uitslagenlijst Coevorder Grachtenloop

Coevorden - Zondag 25 juni 2017

J-7, 1 KM 6-7 JAAR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lars Veenstra
OBS Parkschool
4:17
4:16
2
Midhaysa Zekir
OBS De Wilhelminaschool
4:26
4:25
3
Thijmen Bruning
Weiteveen
4:29
4:29
4
Stijn Kuiler
OBS Parkschool
4:35
4:35
5
Thijs Braakman
OBS Parkschool
4:44
4:43
6
Peter Kataxakis
RKBS St. Theresia
4:48
4:46
7
Kian Pruisscher
OBS Buitenvree
4:55
4:53
8
Lars Koopman
CB de Brug te Klazienavee
4:56
4:56
9
Binq Groeneveld
OBS Buitenvree
4:57
4:56
10
Thomas Boer
OBS Buitenvree
4:58
4:56
11
Mika Breed
OBS Stidalschool
5:01
5:01
12
Ruben Pol
CBS Paul Kruger
5:04
5:03
13
Giuliano Zomer
OBS Parkschool
5:04
5:03
14
Olaf Bronts
CBS Dr. Picardt
5:11
5:10
15
Maurick van 't Hul
RKBS St. Willibrordus
5:13
5:12
16
Thijs Goffin
RKBS St. Willibrordus
5:17
5:15
17
Xavio Scheenstra
OBS Buitenvree
5:19
5:18
18
Tom Hidding
RKBS St. Willibrordus
5:24
5:22
19
Twan Westdijk
OBS Buitenvree
5:27
5:24
20
Yoeri Vriesema
Schoonebeek
5:30
5:30
21
Joep Groeneveld
OBS Buitenvree
5:31
5:29
22
Tian le Jang
CBS Paul Kruger
6:02
5:59
23
Kylian Hartman
OBS Parkschool
6:12
6:10
24
King Ye
CBS Paul Kruger
6:23
6:21
25
Jaimy Bosch
Coevorden
6:28
6:26
26
Senn van der Ziel
RKBS St. Willibrordus
6:34
6:32
27
Samuel van de Vegte
OBS de Iemenhof
6:56
6:56
28
Niek van der Weide
OBS Parkschool
7:19
7:17
29
Naomi Supheert
OBS De Wilhelminaschool
8:17
8:15
M-7, 1 KM 6-7 JAAR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kiki Rivière
OBS Parkschool
4:36
4:36
2
Noa Eising
CBS Dr. Picardt
4:49
4:49
3
Jolijn Tromp
OBS Parkschool
5:08
5:08
4
Manon van de Sande
RKBS St. Willibrordus
5:20
5:19
5
Nienke Muis
Noorderborch Almelo
5:31
5:28
6
Sanne Scholte
RKBS St. Theresia
5:32
5:30
7
Era Niks
OBS Parkschool
5:45
5:45
8
Maud Hermes
RKBS St. Willibrordus
5:47
5:45
9
Melanie Kataxakis
RKBS St. Theresia
6:07
6:05
10
Heleen Hofman
OBS Parkschool
6:08
6:08
11
Melissa Egberts
Het Anker
6:15
6:15
12
Annemijn Pot
RKBS St. Willibrordus
6:16
6:15
13
Lieke Cuiper
OBS Buitenvree
6:16
6:14
14
Elise van den Berg
OBS De Lisdodde
6:17
6:15
15
Manon Kok
RKBS St. Willibrordus
6:34
6:33
16
Ev2i Conens
RKBS St. Willibrordus
6:35
6:35
17
Robine Jukema
RKBS St. Willibrordus
6:59
6:34
18
Nynke van Dijk
RKBS St. Willibrordus
7:03
7:02
J8+9, 1 KM 8-9 JAAR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mika Keizer
Ruinerwold
3:39
3:38
2
Frank Joling
RKBS St. Willibrordus
3:42
3:41
3
Thijs Koopman
CB de Brug Klazienaveen
3:46
3:45
4
Finn Sipma
OBS Buitenvree
3:48
3:45
5
Stijn Guichelaar
Nieuwlande
3:54
3:54
6
Jens Homma
Zwolle
3:57
3:56
7
Amir Hossein Bahmani
OBS De Wilhelminaschool
4:06
4:05
8
Richard Boer
OBS Buitenvree
4:06
4:06
9
Luc Rivière
OBS Parkschool
4:10
4:09
10
Coen Groeneveld
OBS Buitenvree
4:11
4:10
11
Stijn Mast
RKBS St. Willibrordus
4:28
4:28
12
Thijmen Scheffer
OBS Buitenvree
4:31
4:29
13
Elmar Wolf
OBS Buitenvree
4:31
4:30
14
Sven Hageman
RKBS St. Willibrordus
4:34
4:34
15
Liam Gruisinga
CBS Dr. Picardt
4:37
4:36
16
Gyvano Scheenstra
OBS Buitenvree
4:42
4:41
17
Devi Niks
OBS Parkschool
4:46
4:45
18
Julian Hoveling
OBS Parkschool
4:51
4:51
19
Bram Kuiper
OBS Buitenvree
5:02
5:01
20
Yasin Soy
RKBS St. Willibrordus
5:03
5:02
21
Tessa Geerdink
RKBS St. Willibrordus
5:05
5:04
22
Symen Rienks
Enschede
5:07
5:05
23
Joey Perdijk
RKBS St. Willibrordus
5:09
5:08
24
Tim Smit
CBS Dr. Picardt
5:12
5:11
25
Bram Bakker
RKBS St. Willibrordus
5:14
5:12
26
Valentijn Meijer
RKBS St. Willibrordus
5:17
5:16
27
Kuba Kosmowski
OBS De Wilhelminaschool
5:19
5:17
28
Jordy Perdijk
RKBS St. Willibrordus
5:24
5:23
29
Leon Kapteijn
OBS Buitenvree
5:29
5:28
30
Thijs Schepers
OBS Buitenvree
5:29
5:29
31
Christiaan Zwiep
OBS Buitenvree
5:36
5:35
32
Noah Woldring
OBS Parkschool
5:39
5:38
33
Urjii Abadinsa
OBS De Wilhelminaschool
5:43
5:42
34
Mylan van der Laak
OBS De Wilhelminaschool
5:48
5:46
35
Bram Hofman
OBS Parkschool
5:50
5:49
36
Yasin Baran
OBS De Wilhelminaschool
6:02
5:59
37
Kyano van Zundert
CBS Dr. Picardt
6:03
6:02
38
Sade Aadai
Coevorden
6:06
6:03
39
Tristan Dimmendaal
CBS Dr. Picardt
6:11
6:10
40
Gammachu Kelif Zekir
OBS De Wilhelminaschool
6:12
6:12
41
Bjorn Roewen
OBS Buitenvree
6:24
6:22
42
Cedric van Leeuwen
RKBS St. Willibrordus
6:47
6:47
43
Dinand Lichtendonk
OBS Buitenvree
7:02
7:01
M8+9, 1 KM 8-9 JAAR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tess Kuhnen
Hollandscheveld
3:38
3:37
2
Isa Scholing
Noordscheschut
4:21
4:17
3
Kiyana Steghuis
OBS Parkschool
4:28
4:27
4
Yara Mink
RKBS St. Willibrordus
4:38
4:37
5
Marlies Hulst
CBS Paul Kruger
4:40
4:38
6
Nova Vredeveld
RKBS St. Willibrordus
4:43
4:42
7
Jolijn van de Bosch
CBS Dr. Picardt
4:48
4:47
8
Danisha Kampherbeek
CBS Mijndert vd Thijnen
4:50
4:50
9
Iris van den Berg
OBS De Lisdodde
4:57
4:56
10
Marèl Schlepers
CBS Paul Kruger
5:00
5:00
11
Sienna Winter
CBS Paul Kruger
5:01
5:00
12
Elise-Marie van 't Hul
RKBS St. Willibrordus
5:05
5:05
13
Berber Reinsma
CBS Dr. Picardt
5:08
5:06
14
Imre Rook
OBS Parkschool
5:08
5:08
15
Isis Hageman
RKBS St. Willibrordus
5:10
5:09
16
Sophie Westdijk
OBS Buitenvree
5:14
5:12
17
Zi Yi Yang
Coevorden
5:30
5:29
18
Xinyi Chen
OBS Parkschool
5:33
5:32
19
Laura Hulst
CBS Paul Kruger
5:35
5:34
20
Imre Kok
RKBS St. Willibrordus
5:43
5:41
21
Ninthe Conen
RKBS St. Willibrordus
5:44
5:42
22
Alisha Dam
CBS Dr. Picardt
5:45
5:43
23
Puck van der Veen
OBS Buitenvree
5:50
5:48
24
Milla Streuer
RKBS St. Willibrordus
6:12
6:11
25
Iris Reinsma
CBS Dr. Picardt
6:12
6:10
26
Britt Schepers
OBS Buitenvree
6:13
6:11
27
Siep Leistra
RKBS St. Theresia
6:14
6:13
28
Zoë Potman
OBS Buitenvree
6:38
6:36
29
Madelief Slomp
OBS De Wilhelminaschool
7:47
7:44
30
Lynn van der Weide
OBS Parkschool
7:54
7:52
J-G, 1 KM G-GROEP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Joël Spanninga
Nieuw-Weerdinge
3:49
3:49
2
Stephen Hilbrands
Oosterhesselen
3:49
3:47
3
Harron Dekker
Zweeloo
4:59
4:59
4
Remy van Zundert
Coevorden
5:10
5:10
5
MaartenMittendorf
Hi5Club
5:23
5:20
6
Jurgen Nijenbanning
Dalen
5:34
5:33
7
Harnold vd Schuur
Hi5Club
5:43
5:42
8
Mark Kleine
Hi5Club
6:42
6:40
9
Falco Marani
Hi5Club
7:05
7:02
M-G, 1 KM G-GROEP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Cherique Stoel
Hi5Club
5:33
5:32
2
Sandra Benjamins
Hi5Club
6:16
6:15
3
Christina Heise
Hi5Club
6:45
6:43
4
Suzanne Verweg
Hi5Club
6:58
6:55
5
Daisy Medas
Emmen
7:55
7:54
6
Mieke Stevens
Coevorden
8:21
8:18
7
Anita Lautenbach
Emmen
9:32
9:30
J-12, 2 KM 10-12 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Daniel Hulst
CBS Paul Kruger
7:23
7:22
2
Merijn ter Horst
CBS Paul Kruger
7:25
7:24
3
Colin Breed
OBS Stidalschool
7:25
7:24
4
Aris Remmerde
OBS De Vlinderhof
7:27
7:26
5
Jorik Tent
CBS Paul Kruger
7:58
7:58
6
Ian Timmerman
CBS Paul Kruger
8:00
8:00
7
Bart Joling
RKBS St. Willibrordus
8:01
8:01
8
Levi Zandkamp
RKBS St. Willibrordus
8:08
8:08
9
Thom van Ee
CBS Dr. Picardt
8:17
8:17
10
Alessio Marsman
CBS Dr. Picardt
8:20
8:19
11
Ingmar Olthuis
CBS Dr. Picardt
8:21
8:20
12
Maikel Bosch
Coevorden
8:32
8:32
13
Ali Bahmani
OBS De Wilhelminaschool
8:37
8:35
14
Lars van de Griend
RKBS St. Willibrordus
8:38
8:36
15
Jelmer Rook
OBS Parkschool
8:39
8:39
16
Senn Homma
Zwolle
8:48
8:47
17
Seco Veenviet
CBS Dr. Picardt
8:58
8:58
18
Twan Vredeveld
RKBS St. Willibrordus
9:03
9:02
19
Gijs Gritter
CBS Dr. Picardt
9:09
9:08
20
XiaoYao Jang
CBS Paul Kruger
9:34
9:32
21
Sten IJdens
OBS Buitenvree
9:35
9:32
22
Steijn Bast
Wachtum
9:44
9:41
23
Duca Streuer
RKBS St. Willibrordus
9:52
9:50
24
Tiago Appelmans
OBS Parkschool
10:20
10:17
25
Jayden van Zundert
sbo de vonder
10:32
10:30
26
Iftu Abadinsa
OBS De Wilhelminaschool
10:38
10:37
27
Pelle Drijfhout
OBS Buitenvree
10:51
10:49
28
Chris Zwiep
OBS Buitenvree
10:53
10:50
29
Lenn Eising
CBS Dr. Picardt
11:14
11:14
30
Chris Dorgelo
OBS Parkschool
11:24
11:23
31
Aaron Winkel
CBS Dr. Picardt
12:02
11:59
32
Joep Nijenbanning
OBS Buitenvree
12:03
12:01
33
Luuk Hidding
RKBS St. Willibrordus
12:08
12:06
34
Romano Neef
KAS Emmen
12:50
12:48
M-12, 2 KM 10-12 JR
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Kike Velting
Dalen
7:40
7:40
2
LYANNE Spijkman
OBS de Anwende
8:30
8:28
3
Sabine Struik
OBS 't Eenspan
8:33
8:32
4
Ilse Braakman
OBS Parkschool
9:12
9:11
5
Marielinde Heijnen
RKBS St. Willibrordus
9:12
9:10
6
Tess Hamminga
OBS Parkschool
9:47
9:46
7
Louise Veenvliet
CBS Dr. Picardt
9:48
9:46
8
Loes Leistra
RKBS St. Theresia
9:48
9:46
9
Roos Rivière
OBS Parkschool
9:49
9:48
10
Amber Bruning
Weiteveen
9:53
9:53
11
Resa Keizer
Ruinerwold
9:55
9:54
12
Nilay Eski
RKBS St. Willibrordus
10:01
9:58
13
Pleun Leistra
RKBS St. Theresia
10:08
10:05
14
Tessa Goslinga
OBS Parkschool
10:10
10:10
15
Lieke Tromp
OBS Parkschool
10:15
10:14
16
Mirte Mast
RKBS PantaRhei
10:22
10:20
17
Daniek Hesselink
De nieuwe veste
10:23
10:21
18
Rajana Tsatsajeva
OBS Buitenvree
11:26
11:25
19
Megan Scheerhoorn
CBS Paul Kruger
11:41
11:39
20
Demi Kelder
OBS Buitenvree
11:46
11:46
21
Isabel Slomp
OBS De Wilhelminaschool
11:52
11:51
22
Gwen Winner
CBS Paul Kruger
11:54
11:52
23
Charell Beugelink
De nieuwe veste
12:47
12:45
DAMES, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Iris Velting
Dalen
18:23
18:23
2
Marleen Popken
Exloo
19:39
19:37
3
Naomi Heidema
Dedemsvaart
20:12
20:11
4
Jose van Veen
Emmen
20:49
20:36
5
Manon Otter
Nieuw-Dordrecht
21:01
21:00
6
Renske Zwart
Coevorden
22:29
22:22
7
Tabitha Zeeman
Emmen
22:59
22:48
8
Judith Berens
Echte Bakker Sieben 2
23:55
23:45
9
Marlies van Dijk-Bouwman
Coevorden
24:04
24:01
10
Debbie Haveman
Coevorden
24:08
23:56
11
Leonie Toussaint
Coevorden
24:14
23:58
12
Anne-mae Brand
Dalen
24:23
24:17
13
Ellen Witlage
Zwartemeer
24:34
24:28
14
Marieke Berendsen
Emmen
24:42
24:28
15
Marijke Schepers-Malkus
Coevorden
24:49
24:42
16
Marieke Wiers
Coevorden
25:22
25:05
17
Lieke Boesenkool
Coevorden
25:22
25:05
18
Nadien Vlasma
Dalen
25:41
25:36
19
Cesyl Esschendal
Dalen
25:41
25:36
20
Leandra karst Tiekstra
Coevorden
25:45
25:31
21
Lotte Gritter
Coevorden
25:51
25:40
22
Lisanne Meinders
Ter Steege Bouw Vastgoed 1
26:21
26:18
23
Ilse Dankhorst
Klazienaveen
26:35
26:25
24
Janneke Schonewille
Coevorden
26:36
26:29
25
Karlijn Kelder
Coevorden
27:29
27:02
26
Annemarie Scholten
Emmen
27:30
27:04
27
Daphne de Jong
Coevorden
27:36
27:09
28
Janny Zwarteveen
Dalen
27:38
27:23
29
Lisa Keuter
Coevorden
27:58
27:43
30
Andrea Dorgelo
Hardenberg
28:00
27:52
31
Minke Heidema
Coevorden
28:01
27:33
32
Ellen Otten
Dalen
28:10
27:53
33
Irma Mittendorff
Coevorden
28:33
28:13
34
Marja Koops-Mittendorff
Dalen
28:43
28:08
35
Sinta Tigelaar
Coevorden
28:48
28:25
36
Ellen Meijerink
Dalen
28:53
28:25
37
Henriet Pol
Coevorden
28:55
28:35
38
Gea Pol
Coevorden
28:55
28:36
39
Evelien Vollenbroek
Hoogeveen
28:57
28:39
40
Maaike de Lange
Sluyters Sport 2
29:00
28:55
41
Annieke Lubberman
Coevorden
29:06
28:59
42
Melissa van 'tHof
Veenoord
29:14
28:59
43
Marijn Arkes
Schoonebeek
29:14
28:59
44
Elisa Zwanepol
Heuver Banden 1
29:22
28:51
45
Geralda Schraa
Coevorden
29:23
29:15
46
Ryanne Heijting
Schoonebeek
29:57
29:33
47
Roselien ten Heuvel
Dalen
30:04
29:33
48
Claire Jansen
Sluyters Sport 2
30:06
30:00
49
Jolanda Eising
Coevorden
30:36
30:13
50
Margriet Wesselink
Coevorden
30:45
30:30
51
Ulli van de Vegte
Schoonebeek
30:48
30:21
52
Simone Weggen
Coevorden
30:52
30:24
53
Joyce Unij
Emmer-Compascuum
31:01
30:52
54
Carola de Bruijn
Nieuwleusen
31:14
30:48
55
Yfke Vos
Coevorden
31:14
30:57
56
Eveline Hoogland
Emmen
31:31
31:04
57
Teunella Pierik
Coevorden
31:39
31:15
58
Martine Bal
Coevorden
31:43
31:13
59
Ellen Kolmer
Klazienaveen
31:50
31:30
60
Marjolein Dangremond
Heuver Banden 1
31:53
31:21
61
Carolien Postma
Hi5Club
32:05
31:50
62
Beja van der Zwan
Schoonebeek
32:21
31:53
63
Juliet Grobbe
Coevorden
32:24
31:56
64
Claudia Boeren
Schoonebeek
32:34
32:05
65
Lisa Arends
Coevorden
32:44
32:13
66
Romy Lunenborg
Dalerpeel
33:13
32:48
67
Marjan Hofmeyer
Coevorden
33:20
33:02
68
Wilma Okken
De Krim
33:45
33:17
69
Hennie Feunekes
Coevorden
34:03
33:42
70
Nadia Schonewille
Emmen
34:12
33:58
71
Iris Roelofs
Coevorden
34:40
34:09
72
Maaike Westerhof
Dalen
34:42
34:12
73
Mariet Gerth
Weiteveen
34:43
34:23
74
Lotte Millekamp
Coevorden
35:08
34:54
75
Cecylia Doek
Dalerpeel
35:32
35:07
76
Marle Kempees
Coevorden
35:33
35:17
77
Marieke Westerveen
Coevorden
36:33
36:10
78
Patricia Brockman
Coevorden
36:36
36:13
D40+, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Margriet Wortelboer
Emmen
25:52
25:39
2
Meta Kasperts
Coevorden
26:08
25:42
3
Roelie Heijting
Echte Bakker Sieben 1
26:09
25:59
4
Petra Braam
Echte Bakker Sieben 3
26:17
26:07
5
Alice Brunning
Echte Bakker Sieben 3
26:23
26:13
6
Eefje Kroesen
Coevorden
26:32
26:11
7
Patricia Ebelties
Emmen
26:52
26:30
8
Geke de Leeuw
Echte Bakker Sieben 3
27:03
26:52
9
Nicole Schepers
Echte Bakker Sieben 3
27:05
26:54
10
Danielle Hahn
Sluyters Sport 1
27:12
27:03
11
Saskia Naber
Coevorden
27:32
27:03
12
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
27:40
27:28
13
Miranda Gritter
Coevorden
27:42
27:15
14
Lea Langezaal
Echte Bakker Sieben 2
28:45
28:32
15
Winie Breman
Dalen
28:59
28:45
16
Esther Tiemessen
Zwolle
28:59
28:37
17
Maaike van Alphen
Klazienaveen
29:01
28:29
18
Ellis Kuipers
Enschede
29:05
28:40
19
Harma Amersfoort
Aalden
29:06
28:41
20
Geertje Goelema
Dalen
30:33
30:12
21
Anneke Vording
Holtheme
30:44
30:23
22
Kinie Kaspers-de Jonge
Emmer-Compascuum
30:51
30:32
23
Janny Unij
Emmer-Compascuum
31:01
30:52
24
Ellen Bijen
Coevorden
31:15
30:46
25
Agnes Vos
Coevorden
31:19
31:03
26
Sietske van Oenen
Emmen
31:23
30:55
27
Selma Kajim
Emmen
31:23
30:55
28
Annelies van Dijk
Coevorden
31:26
31:14
29
Wilma Luiken
Coevorden
31:33
31:10
30
Jolanda Boekholt-Hospes
Emmer-Compascuum
31:33
31:13
31
Francisca van Gaalen
Coevorden
31:55
31:34
32
Rita Wessel
Sleen
32:21
31:58
33
Els Klootsema
Vleuten
32:34
32:32
34
Wilma Kamphuis
Coevorden
32:54
32:37
35
Mea Kreeft
Coevorden
32:58
32:26
36
Mabel Kerpels
Emlicheim
33:20
32:54
37
Marietje van der Fels
Coevorden
33:24
33:06
38
Linda Schonewille
Emmen
34:12
33:57
39
Jannie Vos
Emmer-Compascuum
34:49
34:30
40
Niesje Meyerink
Coevorden
34:52
34:31
41
J H Sollie
De Jonge Financieel Consult 1
35:14
34:46
42
Jeannette Kalverla
Emmen
35:16
34:55
43
Ilse Gielen
Coevorden
35:16
34:56
44
Saskia Mennega
Assen
35:35
35:18
45
Annita Post - de Haan
Nieuw-Amsterdam
37:55
37:35
46
Paulien Blaauwgeers
Coevorden
38:00
37:38
47
Anneke Meinders-Ossendorp
Coevorden
39:05
38:43
HEREN, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bastian Zandbergen
Hoogeveen
15:44
15:43
2
William van Eeken
Wielen (D)
16:07
16:07
3
Richard Brakker
Aalden
17:21
17:21
4
Gerben Tiekstra
Dalen
17:33
17:32
5
Jordi Fuhler
Klazienaveen
17:56
17:55
6
Reinier de Boer
Dalen
18:19
18:19
7
Marten Geuzinge
Emmen
19:00
18:58
8
Gerlof Engberts
Schoonebeek
19:15
19:14
9
Rene Kornelius
Coevorden
19:28
19:25
10
Helder Cutala
Coevorden
19:34
19:30
11
Daan Keuter
Coevorden
19:46
19:35
12
Jens Jonker
Neuenheus
19:48
19:46
13
Frank Ambergen
Coevorden
19:50
19:46
14
Jonas Kuiterman
Sluyters Sport 1
19:58
19:55
15
Tristen Hiddink
Coevorden
20:09
20:07
16
Daan Kwint
Sluyters Sport 1
20:15
20:11
17
Maarten Veenvliet
Coevorden
20:33
20:28
18
Joran Zandbergen
Coevorden
20:40
20:38
19
Andres Sewuster
Coevorden
20:56
20:50
20
Stijn van de Griend
Coevorden
21:00
20:48
21
Sjors Boesenkool
Coevorden
21:00
20:48
22
Max Kardol
Coevorden
21:07
21:05
23
Colin Breed
Dalerveen
21:10
21:07
24
Michael Lode
Echte Bakker Sieben 1
21:30
21:21
25
Hans Tholen
Slagharen
21:33
21:31
26
Robert Lindeman
Ter Apel
21:42
21:37
27
Walter van Dunen Sessa
Coevorden
21:47
21:43
28
Tom Cruizenga
Coevorden
21:54
21:46
29
Robin Guttink
Coevorden
21:54
21:47
30
Kevin de Bruijn
De Krim
21:55
21:49
31
Michel Soppe
Coevorden
21:57
21:53
32
Tom Scholten
Coevorden
22:01
21:45
33
Sander Nijboer
Coevorden
22:03
21:55
34
Paul Eikens
Bakker Groep 1
22:04
22:00
35
Jaap Sterken
Nieuwleusen
22:17
22:11
36
Jan Snoeijer
Coevorden
22:23
22:17
37
Wesley Kuilder
Emmen
22:24
22:20
38
Bertus Veenstra
Erica
22:28
22:16
39
Arjen van der Ziel
Coevorden
22:33
22:25
40
Nico Kottrik
Ter Steege Bouw Vastgoed 1
22:35
22:32
41
Marijn Scholtmeijer
Coevorden
22:51
22:40
42
J de Jonge
De Jonge Financieel Consult 1
22:51
22:25
43
John Sikken
Erm
23:01
22:51
44
Jasper de Groot
Coevorden
23:31
23:26
45
Sven Frikken
Coevorden
23:49
23:41
46
Bas Spang
Coevorden
23:50
23:43
47
Rick Bosman
Coevorden
24:01
23:56
48
Ewan Scholte
Coevorden
24:03
23:46
49
Dion Jongbloed
Coevorden
24:14
24:09
50
Marcel Wessel
Coevorden
24:19
24:03
51
Michel Turien
Coevorden
24:24
23:50
52
William Deen
Coevorden
24:25
24:23
53
Antoin Tigelaar
Coevorden
24:38
24:16
54
Manfred Grooten
Emmen
24:42
24:24
55
Jesse van der Veen
Coevorden
24:46
24:17
56
Niels Damen
Coevorden
24:51
24:51
57
Jan Lucas Been
Schoonebeek
25:02
24:44
58
Justuen Scheffer
Coevorden
25:04
24:59
59
Jesse van Alphen
Klazienaveen
25:05
24:33
60
G de Ouden
De Jonge Financieel Consult 1
25:22
25:22
61
Tigo Berends
Coevorden
25:24
25:12
62
Martijn Oudhuis
Coevorden
25:24
25:05
63
Niels Assen
Coevorden
25:32
25:20
64
Jan-Marc Kok
Coevorden
25:47
25:32
65
Sander Dekker
Beilen
25:51
25:25
66
Gerolt Wachtmeester
Hoogeveen
26:03
25:46
67
Leon Bruinsma
Coevorden
26:03
25:45
68
Maarten Oosterveld
Emmen
26:28
26:15
69
Tjeert Jan van Hoogen
Heuver Banden 2
26:36
26:07
70
Jelte Zwarteveen
Dalen
27:10
26:54
71
A E Zwiers
De Jonge Financieel Consult 1
27:19
26:53
72
Rene Dubbelaar
Heuver Banden 2
27:37
27:37
73
Joost van der Boon
Ommen
27:40
27:10
74
Dennis Driehuizen
Coevorden
27:41
27:07
75
Stephen Hilbrands
Oosterhesselen
27:52
27:49
76
Frenky Frenk
Coevorden
27:58
27:42
77
Rik Booij
Coevorden
28:00
27:35
78
Patrick Fonville
Coevorden
28:03
27:34
79
Jan-Willem Dispa
Erica
29:12
28:53
80
Patrick Bosch
Coevorden
29:20
28:51
81
Tim Oldeheuving
Coevorden
29:33
29:03
82
Milan Bosgraaf
Assen
29:37
29:20
83
Harron Dekker
Zweeloo
30:21
30:06
84
André Bal
Schiedam
31:40
31:10
85
Gerwin Stegeman
Hardenberg
31:50
31:30
86
Chris van den Ende
Heuver Banden 1
32:54
32:23
87
Enzo Roozen
Coevorden
38:00
37:38
H40+, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Michel Blaauwgeers
Zwolle
17:34
17:33
2
Thomas van der Wal
Klazienaveen
17:52
17:51
3
Henry Toerse
Balkbrug
18:47
18:45
4
Richard Buls
Echte Bakker Sieben 1
20:05
20:04
5
Arjan van Groningen
Laar
20:22
20:18
6
Marcel Kornelius
Zuidlaren
21:24
21:19
7
Cristian Gozevoort
Echte Bakker Sieben 1
21:27
21:19
8
René Heijnen
Echte Bakker Sieben 2
21:33
21:24
9
Marcel Heuver
Heuver Banden 2
21:47
21:16
10
Jonny Talen
Hoogeveen
21:56
21:52
11
Henk Buls
Emmen
22:12
22:07
12
Herman Braam
Echte Bakker Sieben 2
22:14
22:04
13
Iwan Haller
Emmen
22:20
21:58
14
Roelof Sieben
Echte Bakker Sieben 2
22:26
22:17
15
Chris Hesselink
Laar
23:18
23:10
16
Ronald Braakman
Coevorden
24:12
24:04
17
André Bast
Bakker Groep 1
24:20
24:16
18
Eric Zeeman
Emmen
24:30
24:18
19
René van Basten
Dalen
24:39
24:26
20
Fernando Leusmann
Emmen
24:42
24:28
21
Jeroen Ramaker
Coevorden
25:05
24:40
22
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:10
25:08
23
Jaco Wilken
Coevorden
25:28
25:05
24
Alex Grobbe
Coevorden
25:28
25:04
25
Arnold Sluyters
Sluyters Sport 1
25:40
25:31
26
Arno Keuter
Sluyters Sport 1
25:48
25:39
27
Pim van de Griend
Coevorden
26:14
25:53
28
Marcel Kerpels
Emlichheim
26:31
26:07
29
Michel Bosgraaf
Assen
26:52
26:39
30
Dik Runherd
Balkbrug
27:15
27:08
31
Robert van Burik
Emmen
27:16
26:52
32
Martin Kardol
Coevorden
27:17
27:10
33
Wichard Koops
Dalen
27:39
27:03
34
Harry Drent
Emmen
27:40
27:13
35
Wilko Jansen
Sluyters Sport 2
28:44
28:36
36
Lennard Reinsma
Coevorden
29:01
28:30
37
Mark Eelderink
Coevorden
29:03
28:37
38
Arthur Brand
Dalen
29:12
29:06
39
Anne Hofman
Coevorden
29:31
29:08
40
Mark Dorgelo
Coevorden
30:16
29:57
41
Richard van der Veen
Coevorden
31:44
31:15
42
Jantinus Venema
Coevorden
34:07
34:00
43
Jan Stevens
Dalerpeel
35:34
35:09
H50+, 5 KM LOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Heinz Stroeve
Emlicheim
20:10
20:10
2
André Maes
Bakker Groep 1
20:39
20:37
3
Frank Koopmans
Balkbrug
20:52
20:48
4
Albert Vd Scheer
Echte Bakker Sieben 1
21:20
21:14
5
Henk Fraterman
Slagharen
21:59
21:53
6
Jeroen van der Veer
Zwolle
22:01
21:49
7
Rob Somsen
De Krim
22:27
22:26
8
Willy Zandbergen
Coevorden
23:25
23:23
9
Bert Hidding
Dalen
23:58
23:47
10
Henk Kaapman
Coevorden
25:59
25:28
11
Jan Heller
Barger-Compascuum
26:17
26:12
12
Raymond van Basten
Coevorden
26:27
26:13
13
Geert Spang
Coevorden
26:34
26:27
14
Johan Meinders
Ter Steege Bouw Vastgoed 1
26:41
26:38
15
Bert Haan
Sleen
26:55
26:45
16
Harrie Kornelius
Groningen
27:26
27:17
17
Henk Haverkort
Coevorden
27:46
27:42
18
Cal Boyer
Coevorden
27:55
27:44
19
Harry Kramer
Echte Bakker Sieben 3
28:58
28:49
20
Cor Vos
Emmer-Compascuum
29:04
28:44
21
Lex van der Kruk
Dalerpeel
29:09
28:46
22
Jan Olsman
Almelo
29:23
29:06
23
Albert Steffens
Coevorden
29:42
29:19
24
Dick Neef
Emmen
30:08
29:55
25
Anne Toussaint
Dalen
31:22
31:03
26
Han Mastebroek
De Krim
32:49
32:26
27
Thea Baks
Coevorden
34:52
34:28
28
Gerard Muiser
Midsland
35:28
35:20
DAMES, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ine Strijker
Ruinen
39:22
39:21
2
Nienke Jansen
Coevorden
44:45
44:40
3
Fenna Boomsma
Zwolle
45:07
45:04
4
Rochelle Bakker
Dalen
49:46
49:44
5
A. Koert
Klazienaveen
53:22
53:17
6
Jolien Tubben
Coevorden
54:55
54:53
7
Gerda Oosting
Emmen
57:44
57:37
D40+, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
saskia schutte
Veessen
39:24
39:23
2
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
43:01
42:58
3
Gea Benjamins
Emmen
45:43
45:39
4
Karin Kwint
Coevorden
48:30
48:22
5
Yvette van Woerkom
Meppel
49:09
49:07
6
Maja Zuiderveld
Emmen
49:21
49:17
7
Gea Tepper
Emmen
50:52
50:48
8
Ingrid van de Leur
Hattemerbroek
52:16
52:11
9
Renate Muis
Almelo
52:47
52:42
10
Astrid Assen
Dalen
56:30
56:24
11
Evelyne Salari
Annen
1:01:47
1:01:38
HEREN, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Sebastiaan Pol
Coevorden
33:44
33:43
2
Nick Tapper
Schoonebeek
37:33
37:32
3
Jeroen-Pieter vd Vliet
Hoogeveen
38:21
38:20
4
Thijs Engelage
Dalen
38:56
38:54
5
Danny Giethoorn
Hoogeveen
39:06
39:04
6
Tom Scholten
Coevorden
39:45
39:40
7
Romano Vedder
Emmen
44:14
44:11
8
Edwin Faken
Hoogeveen
45:00
44:58
9
Nick Weerink
Coevorden
45:00
44:54
10
Arnold Malkus
Coevorden
45:40
45:37
11
Jorden Ekkelenkamp
Coevorden
48:12
48:10
12
Bas Scholte-Aalbes
Emmer-Compascuum
49:12
49:06
13
Edwin Neef
Emmer-Compascuum
49:26
49:20
14
Job Snels
Coevorden
50:02
49:57
15
Wilco Faken
Emmen
50:50
50:44
16
Rolf Pelgrim
Coevorden
51:06
50:59
17
Geert Muskee
Dalerveen
53:57
53:53
18
Jan-Marc Kok
Coevorden
58:16
58:07
19
Sebastian Toussaint
Dalen
58:26
58:18
20
Jasper Bal
Zwinderen
1:02:55
1:02:46
H40+, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Martijn Croon
Coevorden
35:07
35:06
2
Jannes Dolfing
Westerbork
36:23
36:23
3
Theo Fuhler
Klazienaveen
36:32
36:31
4
Richard Kok
Coevorden
39:47
39:44
5
Jos Timmerman
Coevorden
41:07
41:05
6
Rene Nolting
Emlichheim
41:08
41:04
7
Sjonnie de Groot
Emmen
41:17
41:15
8
Sonny Cremer
Coevorden
41:28
41:25
9
Hans Geuzinge
Emmen
41:55
41:53
10
Jan v.Wieren
Emmen
44:15
44:12
11
Andre Waninge
Pesse
44:58
44:49
12
Arjan Naber
Sleen
45:21
45:16
13
Dave Krom
Emmen
46:53
46:52
14
Andre Potter
Emlicheim
46:59
46:55
15
Arjan Pol
Coevorden
47:12
47:06
16
Hilco Potman
Coevorden
47:17
47:14
17
Erik Snippe
Dalen
47:20
47:15
18
Aljo van der Sleen
Coevorden
48:51
48:43
19
Henk Potman
Meppel
48:53
48:49
20
Ronald Strijker
Nieuw-Buinen
49:02
48:57
21
Willy Alting
Emmen
49:17
49:13
22
Eddy Tabbert
Coevorden
50:26
50:18
23
Rene Assen
Dalen
56:30
56:24
24
Roeland Kwint
Coevorden
57:57
57:48
25
Erik Zwiggelaar
Emmen
59:04
58:53
H50+, 10 KM LOOP
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Peter Rolink
Erica
38:07
38:06
2
Gerrit Voortman
Coevorden
38:59
38:58
3
Heinz Stroeve
Emlicheim
42:13
42:12
4
Erwin Bisschop
Hoogeveen
42:36
42:32
5
Albèr Greupink
Coevorden
44:54
44:51
6
Erik Scholte
Musselkanaal
46:08
45:59
7
Leo Meijerink
Coevorden
49:03
48:58
8
Marten Bethlehem
Coevorden
50:29
50:24
9
Joop Bakker
Elspeet
52:10
52:03
10
Gerhard Over
Meppen
52:35
52:33
11
Daan de Jong
Deventer
55:30
55:30
12
Frans Swelmann
Klazienaveen
56:50
56:44
13
Bennie Tibbe
Veenoord
57:18
57:10
14
Ruud Speller
Emmen
57:55
57:48
BEDR, TIMING BEDR 3X5
Plts
Naam
Tijd
1
Echte Bakker Sieben - team 1
Schoonebeek
1:02:52
2
Sluyters Sport - team 1
Coevorden
1:05:53
3
Echte Bakker Sieben - team 2
Schoonebeek
1:06:13
4
Bakker Groep
Coevorden
1:07:03
5
De Jonge Financieel Consultants
Emmen
1:15:32
6
Ter Steege Bouw Vastgoed
Hardenberg-Coevorden
1:15:37
7
Heuver Banden - team 2
Hardenberg
1:16:00
8
Echter Bakker Sieben - team 3
Schoonebeek
1:19:43
9
Sluyters Sport - team 2
Coevorden
1:27:50
10
Heuver Banden - team 1
Hardenberg
1:34:09
Organisatie: Rotaryclub Coevorden en Loopgroep Codac
Uitslagen op http://www.uitslagen.nl en http://www.coevordergrachtenloop.nl
www.uitslagen.nl
23-07-2017 18:06