Zoek

Uitslagenlijst Coevorder Grachtenloop

Coevorden - Zondag 25 juni 2017

 
J-7, 1 KM 6-7 JAAR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Lars Veenstra2009OBS Parkschool4:174:16
2Midhaysa Zekir2010OBS De Wilhelminaschool4:264:25
3Thijmen Bruning2010Weiteveen4:294:29
4Stijn Kuiler2010OBS Parkschool4:354:35
5Thijs Braakman2009OBS Parkschool4:444:43
6Peter Kataxakis2011RKBS St. Theresia4:484:46
7Kian Pruisscher2009OBS Buitenvree4:554:53
8Lars Koopman2011CB de Brug te Klazienavee4:564:56
9Binq Groeneveld2009OBS Buitenvree4:574:56
10Thomas Boer2010OBS Buitenvree4:584:56
11Mika Breed2009OBS Stidalschool5:015:01
12Ruben Pol2009CBS Paul Kruger5:045:03
13Giuliano Zomer2009OBS Parkschool5:045:03
14Olaf Bronts2010CBS Dr. Picardt5:115:10
15Maurick van 't Hul2011RKBS St. Willibrordus5:135:12
16Thijs Goffin2011RKBS St. Willibrordus5:175:15
17Xavio Scheenstra2011OBS Buitenvree5:195:18
18Tom Hidding2010RKBS St. Willibrordus5:245:22
19Twan Westdijk2011OBS Buitenvree5:275:24
20Yoeri Vriesema2010Schoonebeek5:305:30
21Joep Groeneveld2010OBS Buitenvree5:315:29
22Tian le Jang2010CBS Paul Kruger6:025:59
23Kylian Hartman2011OBS Parkschool6:126:10
24King Ye2009CBS Paul Kruger6:236:21
25Jaimy Bosch2009Coevorden6:286:26
26Senn van der Ziel2011RKBS St. Willibrordus6:346:32
27Samuel van de Vegte2010OBS de Iemenhof6:566:56
28Niek van der Weide2011OBS Parkschool7:197:17
29Naomi Supheert2011OBS De Wilhelminaschool8:178:15
 
M-7, 1 KM 6-7 JAAR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Kiki Rivière2009OBS Parkschool4:364:36
2Noa Eising2009CBS Dr. Picardt4:494:49
3Jolijn Tromp2010OBS Parkschool5:085:08
4Manon van de Sande2009RKBS St. Willibrordus5:205:19
5Nienke Muis2010Noorderborch Almelo5:315:28
6Sanne Scholte2009RKBS St. Theresia5:325:30
7Era Niks2010OBS Parkschool5:455:45
8Maud Hermes2009RKBS St. Willibrordus5:475:45
9Melanie Kataxakis2009RKBS St. Theresia6:076:05
10Heleen Hofman2010OBS Parkschool6:086:08
11Melissa Egberts2010Het Anker6:156:15
12Annemijn Pot2010RKBS St. Willibrordus6:166:15
13Lieke Cuiper2011OBS Buitenvree6:166:14
14Elise van den Berg2011OBS De Lisdodde6:176:15
15Manon Kok2011RKBS St. Willibrordus6:346:33
16Ev2i Conens2011RKBS St. Willibrordus6:356:35
17Robine Jukema2010RKBS St. Willibrordus6:596:34
18Nynke van Dijk2010RKBS St. Willibrordus7:037:02
 
J8+9, 1 KM 8-9 JAAR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Mika Keizer2007Ruinerwold3:393:38
2Frank Joling2007RKBS St. Willibrordus3:423:41
3Thijs Koopman2008CB de Brug Klazienaveen3:463:45
4Finn Sipma2007OBS Buitenvree3:483:45
5Stijn Guichelaar2007Nieuwlande3:543:54
6Jens Homma2007Zwolle3:573:56
7Amir Hossein Bahmani2007OBS De Wilhelminaschool4:064:05
8Richard Boer2008OBS Buitenvree4:064:06
9Luc Rivière2008OBS Parkschool4:104:09
10Coen Groeneveld2008OBS Buitenvree4:114:10
11Stijn Mast2007RKBS St. Willibrordus4:284:28
12Thijmen Scheffer2008OBS Buitenvree4:314:29
13Elmar Wolf2008OBS Buitenvree4:314:30
14Sven Hageman2009RKBS St. Willibrordus4:344:34
15Liam Gruisinga2009CBS Dr. Picardt4:374:36
16Gyvano Scheenstra2009OBS Buitenvree4:424:41
17Devi Niks2008OBS Parkschool4:464:45
18Julian Hoveling2009OBS Parkschool4:514:51
19Bram Kuiper2009OBS Buitenvree5:025:01
20Yasin Soy2009RKBS St. Willibrordus5:035:02
21Tessa Geerdink2008RKBS St. Willibrordus5:055:04
22Symen Rienks2009Enschede5:075:05
23Joey Perdijk2007RKBS St. Willibrordus5:095:08
24Tim Smit2008CBS Dr. Picardt5:125:11
25Bram Bakker2009RKBS St. Willibrordus5:145:12
26Valentijn Meijer2008RKBS St. Willibrordus5:175:16
27Kuba Kosmowski2008OBS De Wilhelminaschool5:195:17
28Jordy Perdijk2007RKBS St. Willibrordus5:245:23
29Leon Kapteijn2008OBS Buitenvree5:295:28
30Thijs Schepers2008OBS Buitenvree5:295:29
31Christiaan Zwiep2008OBS Buitenvree5:365:35
32Noah Woldring2009OBS Parkschool5:395:38
33Urjii Abadinsa2008OBS De Wilhelminaschool5:435:42
34Mylan van der Laak2008OBS De Wilhelminaschool5:485:46
35Bram Hofman2009OBS Parkschool5:505:49
36Yasin Baran2008OBS De Wilhelminaschool6:025:59
37Kyano van Zundert2008CBS Dr. Picardt6:036:02
38Sade Aadai2009Coevorden6:066:03
39Tristan Dimmendaal2008CBS Dr. Picardt6:116:10
40Gammachu Kelif Zekir2008OBS De Wilhelminaschool6:126:12
41Bjorn Roewen2007OBS Buitenvree6:246:22
42Cedric van Leeuwen2009RKBS St. Willibrordus6:476:47
43Dinand Lichtendonk2007OBS Buitenvree7:027:01
 
M8+9, 1 KM 8-9 JAAR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Tess Kuhnen2007Hollandscheveld3:383:37
2Isa Scholing2008Noordscheschut4:214:17
3Kiyana Steghuis2008OBS Parkschool4:284:27
4Yara Mink2008RKBS St. Willibrordus4:384:37
5Marlies Hulst2008CBS Paul Kruger4:404:38
6Nova Vredeveld2008RKBS St. Willibrordus4:434:42
7Jolijn van de Bosch2008CBS Dr. Picardt4:484:47
8Danisha Kampherbeek2008CBS Mijndert vd Thijnen4:504:50
9Iris van den Berg2008OBS De Lisdodde4:574:56
10Marèl Schlepers2008CBS Paul Kruger5:005:00
11Sienna Winter2008CBS Paul Kruger5:015:00
12Elise-Marie van 't Hul2008RKBS St. Willibrordus5:055:05
13Berber Reinsma2008CBS Dr. Picardt5:085:06
14Imre Rook2008OBS Parkschool5:085:08
15Isis Hageman2007RKBS St. Willibrordus5:105:09
16Sophie Westdijk2008OBS Buitenvree5:145:12
17Zi Yi Yang2008Coevorden5:305:29
18Xinyi Chen2008OBS Parkschool5:335:32
19Laura Hulst2007CBS Paul Kruger5:355:34
20Imre Kok2009RKBS St. Willibrordus5:435:41
21Ninthe Conen2009RKBS St. Willibrordus5:445:42
22Alisha Dam2007CBS Dr. Picardt5:455:43
23Puck van der Veen2008OBS Buitenvree5:505:48
24Milla Streuer2008RKBS St. Willibrordus6:126:11
25Iris Reinsma2008CBS Dr. Picardt6:126:10
26Britt Schepers2008OBS Buitenvree6:136:11
27Siep Leistra2009RKBS St. Theresia6:146:13
28Zoë Potman2007OBS Buitenvree6:386:36
29Madelief Slomp2007OBS De Wilhelminaschool7:477:44
30Lynn van der Weide2009OBS Parkschool7:547:52
 
J-G, 1 KM G-GROEP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Joël Spanninga2002Nieuw-Weerdinge3:493:49
2Stephen Hilbrands2000Oosterhesselen3:493:47
3Harron Dekker1982Zweeloo4:594:59
4Remy van Zundert2003Coevorden5:105:10
5MaartenMittendorf1989Hi5Club5:235:20
6Jurgen Nijenbanning1996Dalen5:345:33
7Harnold vd Schuur1976Hi5Club5:435:42
8Mark Kleine1984Hi5Club6:426:40
9Falco Marani1999Hi5Club7:057:02
 
M-G, 1 KM G-GROEP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Cherique Stoel1994Hi5Club5:335:32
2Sandra Benjamins1971Hi5Club6:166:15
3Christina Heise1977Hi5Club6:456:43
4Suzanne Verweg1998Hi5Club6:586:55
5Daisy Medas1989Emmen7:557:54
6Mieke Stevens1989Coevorden8:218:18
7Anita Lautenbach1985Emmen9:329:30
 
J-12, 2 KM 10-12 JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Daniel Hulst2005CBS Paul Kruger7:237:22
2Merijn ter Horst2005CBS Paul Kruger7:257:24
3Colin Breed2006OBS Stidalschool7:257:24
4Aris Remmerde2006OBS De Vlinderhof7:277:26
5Jorik Tent2005CBS Paul Kruger7:587:58
6Ian Timmerman2005CBS Paul Kruger8:008:00
7Bart Joling2004RKBS St. Willibrordus8:018:01
8Levi Zandkamp2005RKBS St. Willibrordus8:088:08
9Thom van Ee2006CBS Dr. Picardt8:178:17
10Alessio Marsman2005CBS Dr. Picardt8:208:19
11Ingmar Olthuis2007CBS Dr. Picardt8:218:20
12Maikel Bosch2006Coevorden8:328:32
13Ali Bahmani2005OBS De Wilhelminaschool8:378:35
14Lars van de Griend2006RKBS St. Willibrordus8:388:36
15Jelmer Rook2006OBS Parkschool8:398:39
16Senn Homma2004Zwolle8:488:47
17Seco Veenviet2007CBS Dr. Picardt8:588:58
18Twan Vredeveld2005RKBS St. Willibrordus9:039:02
19Gijs Gritter2006CBS Dr. Picardt9:099:08
20XiaoYao Jang2006CBS Paul Kruger9:349:32
21Sten IJdens2006OBS Buitenvree9:359:32
22Steijn Bast2006Wachtum9:449:41
23Duca Streuer2006RKBS St. Willibrordus9:529:50
24Tiago Appelmans2007OBS Parkschool10:2010:17
25Jayden van Zundert2007sbo de vonder10:3210:30
26Iftu Abadinsa2007OBS De Wilhelminaschool10:3810:37
27Pelle Drijfhout2005OBS Buitenvree10:5110:49
28Chris Zwiep2006OBS Buitenvree10:5310:50
29Lenn Eising2007CBS Dr. Picardt11:1411:14
30Chris Dorgelo2006OBS Parkschool11:2411:23
31Aaron Winkel2006CBS Dr. Picardt12:0211:59
32Joep Nijenbanning2006OBS Buitenvree12:0312:01
33Luuk Hidding2007RKBS St. Willibrordus12:0812:06
34Romano Neef2005KAS Emmen12:5012:48
 
M-12, 2 KM 10-12 JR
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Kike Velting2004Dalen7:407:40
2LYANNE Spijkman2007OBS de Anwende8:308:28
3Sabine Struik2007OBS 't Eenspan8:338:32
4Ilse Braakman2006OBS Parkschool9:129:11
5Marielinde Heijnen2006RKBS St. Willibrordus9:129:10
6Tess Hamminga2004OBS Parkschool9:479:46
7Louise Veenvliet2006CBS Dr. Picardt9:489:46
8Loes Leistra2004RKBS St. Theresia9:489:46
9Roos Rivière2006OBS Parkschool9:499:48
10Amber Bruning2007Weiteveen9:539:53
11Resa Keizer2006Ruinerwold9:559:54
12Nilay Eski2005RKBS St. Willibrordus10:019:58
13Pleun Leistra2006RKBS St. Theresia10:0810:05
14Tessa Goslinga2005OBS Parkschool10:1010:10
15Lieke Tromp2007OBS Parkschool10:1510:14
16Mirte Mast2006RKBS PantaRhei10:2210:20
17Daniek Hesselink2004De nieuwe veste10:2310:21
18Rajana Tsatsajeva2006OBS Buitenvree11:2611:25
19Megan Scheerhoorn2005CBS Paul Kruger11:4111:39
20Demi Kelder2006OBS Buitenvree11:4611:46
21Isabel Slomp2005OBS De Wilhelminaschool11:5211:51
22Gwen Winner2006CBS Paul Kruger11:5411:52
23Charell Beugelink2004De nieuwe veste12:4712:45
 
DAMES, 5 KM LOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Iris Velting2000Dalen18:2318:23
2Marleen Popken1999Exloo19:3919:37
3Naomi Heidema2001Dedemsvaart20:1220:11
4Jose van Veen1992Emmen20:4920:36
5Manon Otter1993Nieuw-Dordrecht21:0121:00
6Renske Zwart1999Coevorden22:2922:22
7Tabitha Zeeman2005Emmen22:5922:48
8Judith Berens1983Echte Bakker Sieben 223:5523:45
9Marlies van Dijk-Bouwman1980Coevorden24:0424:01
10Debbie Haveman1984Coevorden24:0823:56
11Leonie Toussaint1987Coevorden24:1423:58
12Anne-mae Brand2004Dalen24:2324:17
13Ellen Witlage1977Zwartemeer24:3424:28
14Marieke Berendsen1983Emmen24:4224:28
15Marijke Schepers-Malkus1985Coevorden24:4924:42
16Marieke Wiers1983Coevorden25:2225:05
17Lieke Boesenkool2001Coevorden25:2225:05
18Nadien Vlasma2002Dalen25:4125:36
19Cesyl Esschendal2003Dalen25:4125:36
20Leandra karst Tiekstra1989Coevorden25:4525:31
21Lotte Gritter2004Coevorden25:5125:40
22Lisanne Meinders1995Ter Steege Bouw Vastgoed 26:2126:18
23Ilse Dankhorst1990Klazienaveen26:3526:25
24Janneke Schonewille1980Coevorden26:3626:29
25Karlijn Kelder1990Coevorden27:2927:02
26Annemarie Scholten2000Emmen27:3027:04
27Daphne de Jong1978Coevorden27:3627:09
28Janny Zwarteveen1982Dalen27:3827:23
29Lisa Keuter1984Coevorden27:5827:43
30Andrea Dorgelo1995Hardenberg28:0027:52
31Minke Heidema1988Coevorden28:0127:33
32Ellen Otten1981Dalen28:1027:53
33Irma Mittendorff1978Coevorden28:3328:13
34Marja Koops-Mittendorff1980Dalen28:4328:08
35Sinta Tigelaar1983Coevorden28:4828:25
36Ellen Meijerink1982Dalen28:5328:25
37Henriet Pol1983Coevorden28:5528:35
38Gea Pol1978Coevorden28:5528:36
39Evelien Vollenbroek1993Hoogeveen28:5728:39
40Maaike de Lange2000Sluyters Sport 229:0028:55
41Annieke Lubberman2000Coevorden29:0628:59
42Melissa van 'tHof1994Veenoord29:1428:59
43Marijn Arkes1995Schoonebeek29:1428:59
44Elisa Zwanepol1990Heuver Banden 129:2228:51
45Geralda Schraa1987Coevorden29:2329:15
46Ryanne Heijting1985Schoonebeek29:5729:33
47Roselien ten Heuvel1984Dalen30:0429:33
48Claire Jansen2003Sluyters Sport 230:0630:00
49Jolanda Eising1983Coevorden30:3630:13
50Margriet Wesselink1982Coevorden30:4530:30
51Ulli van de Vegte1979Schoonebeek30:4830:21
52Simone Weggen1994Coevorden30:5230:24
53Joyce Unij1990Emmer-Compascuum31:0130:52
54Carola de Bruijn1985Nieuwleusen31:1430:48
55Yfke Vos2007Coevorden31:1430:57
56Eveline Hoogland1983Emmen31:3131:04
57Teunella Pierik1978Coevorden31:3931:15
58Martine Bal1980Coevorden31:4331:13
59Ellen Kolmer1988Klazienaveen31:5031:30
60Marjolein Dangremond1990Heuver Banden 131:5331:21
61Carolien Postma1980Hi5Club32:0531:50
62Beja van der Zwan1980Schoonebeek32:2131:53
63Juliet Grobbe1983Coevorden32:2431:56
64Claudia Boeren1984Schoonebeek32:3432:05
65Lisa Arends2003Coevorden32:4432:13
66Romy Lunenborg2002Dalerpeel33:1332:48
67Marjan Hofmeyer1981Coevorden33:2033:02
68Wilma Okken1991De Krim33:4533:17
69Hennie Feunekes1987Coevorden34:0333:42
70Nadia Schonewille1994Emmen34:1233:58
71Iris Roelofs2004Coevorden34:4034:09
72Maaike Westerhof1984Dalen34:4234:12
73Mariet Gerth1994Weiteveen34:4334:23
74Lotte Millekamp1996Coevorden35:0834:54
75Cecylia Doek1996Dalerpeel35:3235:07
76Marle Kempees1984Coevorden35:3335:17
77Marieke Westerveen1983Coevorden36:3336:10
78Patricia Brockman1980Coevorden36:3636:13
 
D40+, 5 KM LOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Margriet Wortelboer1976Emmen25:5225:39
2Meta Kasperts1974Coevorden26:0825:42
3Roelie Heijting1961Echte Bakker Sieben 126:0925:59
4Petra Braam1973Echte Bakker Sieben 326:1726:07
5Alice Brunning1971Echte Bakker Sieben 326:2326:13
6Eefje Kroesen1972Coevorden26:3226:11
7Patricia Ebelties1974Emmen26:5226:30
8Geke de Leeuw1962Echte Bakker Sieben 327:0326:52
9Nicole Schepers1977Echte Bakker Sieben 327:0526:54
10Danielle Hahn1973Sluyters Sport 127:1227:03
11Saskia Naber1975Coevorden27:3227:03
12Erna Jasper-Sturris1972Kloosterhaar27:4027:28
13Miranda Gritter1971Coevorden27:4227:15
14Lea Langezaal1945Echte Bakker Sieben 228:4528:32
15Winie Breman1964Dalen28:5928:45
16Esther Tiemessen1971Zwolle28:5928:37
17Maaike van Alphen1976Klazienaveen29:0128:29
18Ellis Kuipers1971Enschede29:0528:40
19Harma Amersfoort1971Aalden29:0628:41
20Geertje Goelema1965Dalen30:3330:12
21Anneke Vording1955Holtheme30:4430:23
22Kinie Kaspers-de Jonge1966Emmer-Compascuum30:5130:32
23Janny Unij1969Emmer-Compascuum31:0130:52
24Ellen Bijen1971Coevorden31:1530:46
25Agnes Vos1974Coevorden31:1931:03
26Sietske van Oenen1973Emmen31:2330:55
27Selma Kajim1964Emmen31:2330:55
28Annelies van Dijk1968Coevorden31:2631:14
29Wilma Luiken1968Coevorden31:3331:10
30Jolanda Boekholt-Hospes1966Emmer-Compascuum31:3331:13
31Francisca van Gaalen1965Coevorden31:5531:34
32Rita Wessel1967Sleen32:2131:58
33Els Klootsema1974Vleuten32:3432:32
34Wilma Kamphuis1976Coevorden32:5432:37
35Mea Kreeft1964Coevorden32:5832:26
36Mabel Kerpels1976Emlicheim33:2032:54
37Marietje van der Fels1958Coevorden33:2433:06
38Linda Schonewille1971Emmen34:1233:57
39Jannie Vos1963Emmer-Compascuum34:4934:30
40Niesje Meyerink1956Coevorden34:5234:31
41J H Sollie1975De Jonge Financieel Consu35:1434:46
42Jeannette Kalverla1968Emmen35:1634:55
43Ilse Gielen1969Coevorden35:1634:56
44Saskia Mennega1970Assen35:3535:18
45Annita Post - de Haan1968Nieuw-Amsterdam37:5537:35
46Paulien Blaauwgeers1970Coevorden38:0037:38
47Anneke Meinders-Ossendorp1976Coevorden39:0538:43
 
HEREN, 5 KM LOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Bastian Zandbergen1995Hoogeveen15:4415:43
2William van Eeken1994Wielen (D)16:0716:07
3Richard Brakker1998Aalden17:2117:21
4Gerben Tiekstra1991Dalen17:3317:32
5Jordi Fuhler1998Klazienaveen17:5617:55
6Reinier de Boer2001Dalen18:1918:19
7Marten Geuzinge1999Emmen19:0018:58
8Gerlof Engberts1983Schoonebeek19:1519:14
9Rene Kornelius1977Coevorden19:2819:25
10Helder Cutala1997Coevorden19:3419:30
11Daan Keuter2003Coevorden19:4619:35
12Jens Jonker1989Neuenheus19:4819:46
13Frank Ambergen1999Coevorden19:5019:46
14Jonas Kuiterman1998Sluyters Sport 119:5819:55
15Tristen Hiddink2001Coevorden20:0920:07
16Daan Kwint1996Sluyters Sport 120:1520:11
17Maarten Veenvliet2003Coevorden20:3320:28
18Joran Zandbergen2001Coevorden20:4020:38
19Andres Sewuster1986Coevorden20:5620:50
20Stijn van de Griend2003Coevorden21:0020:48
21Sjors Boesenkool2003Coevorden21:0020:48
22Max Kardol2000Coevorden21:0721:05
23Colin Breed2006Dalerveen21:1021:07
24Michael Lode1993Echte Bakker Sieben 121:3021:21
25Hans Tholen1987Slagharen21:3321:31
26Robert Lindeman1984Ter Apel21:4221:37
27Walter van Dunen Sessa1997Coevorden21:4721:43
28Tom Cruizenga2000Coevorden21:5421:46
29Robin Guttink2001Coevorden21:5421:47
30Kevin de Bruijn1983De Krim21:5521:49
31Michel Soppe1983Coevorden21:5721:53
32Tom Scholten1989Coevorden22:0121:45
33Sander Nijboer1978Coevorden22:0321:55
34Paul Eikens1990Bakker Groep 122:0422:00
35Jaap Sterken1984Nieuwleusen22:1722:11
36Jan Snoeijer1978Coevorden22:2322:17
37Wesley Kuilder1999Emmen22:2422:20
38Bertus Veenstra1988Erica22:2822:16
39Arjen van der Ziel1981Coevorden22:3322:25
40Nico Kottrik1992Ter Steege Bouw Vastgoed 22:3522:32
41Marijn Scholtmeijer2003Coevorden22:5122:40
42J de Jonge2001De Jonge Financieel Consu22:5122:25
43John Sikken1986Erm23:0122:51
44Jasper de Groot1991Coevorden23:3123:26
45Sven Frikken2002Coevorden23:4923:41
46Bas Spang1984Coevorden23:5023:43
47Rick Bosman1981Coevorden24:0123:56
48Ewan Scholte1988Coevorden24:0323:46
49Dion Jongbloed1997Coevorden24:1424:09
50Marcel Wessel1982Coevorden24:1924:03
51Michel Turien1990Coevorden24:2423:50
52William Deen1997Coevorden24:2524:23
53Antoin Tigelaar1979Coevorden24:3824:16
54Manfred Grooten1990Emmen24:4224:24
55Jesse van der Veen2001Coevorden24:4624:17
56Niels Damen1986Coevorden24:5124:51
57Jan Lucas Been1982Schoonebeek25:0224:44
58Justuen Scheffer1996Coevorden25:0424:59
59Jesse van Alphen2009Klazienaveen25:0524:33
60G de Ouden1990De Jonge Financieel Consu25:2225:22
61Tigo Berends2005Coevorden25:2425:12
62Martijn Oudhuis1985Coevorden25:2425:05
63Niels Assen1984Coevorden25:3225:20
64Jan-Marc Kok1978Coevorden25:4725:32
65Sander Dekker2003Beilen25:5125:25
66Gerolt Wachtmeester1989Hoogeveen26:0325:46
67Leon Bruinsma1988Coevorden26:0325:45
68Maarten Oosterveld1987Emmen26:2826:15
69Tjeert Jan van Hoogen1990Heuver Banden 226:3626:07
70Jelte Zwarteveen1983Dalen27:1026:54
71A E Zwiers1987De Jonge Financieel Consu27:1926:53
72Rene Dubbelaar1990Heuver Banden 227:3727:37
73Joost van der Boon Ommen27:4027:10
74Dennis Driehuizen1991Coevorden27:4127:07
75Stephen Hilbrands2000Oosterhesselen27:5227:49
76Frenky Frenk1978Coevorden27:5827:42
77Rik Booij2003Coevorden28:0027:35
78Patrick Fonville1986Coevorden28:0327:34
79Jan-Willem Dispa1985Erica29:1228:53
80Patrick Bosch1980Coevorden29:2028:51
81Tim Oldeheuving1991Coevorden29:3329:03
82Milan Bosgraaf2005Assen29:3729:20
83Harron Dekker1982Zweeloo30:2130:06
84André Bal1983Schiedam31:4031:10
85Gerwin Stegeman1982Hardenberg31:5031:30
86Chris van den Ende1990Heuver Banden 132:5432:23
87Enzo Roozen1999Coevorden38:0037:38
 
H40+, 5 KM LOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Michel Blaauwgeers1972Zwolle17:3417:33
2Thomas van der Wal1973Klazienaveen17:5217:51
3Henry Toerse1970Balkbrug18:4718:45
4Richard Buls1970Echte Bakker Sieben 120:0520:04
5Arjan van Groningen1969Laar20:2220:18
6Marcel Kornelius1975Zuidlaren21:2421:19
7Cristian Gozevoort1970Echte Bakker Sieben 121:2721:19
8René Heijnen1971Echte Bakker Sieben 221:3321:24
9Marcel Heuver1974Heuver Banden 221:4721:16
10Jonny Talen1973Hoogeveen21:5621:52
11Henk Buls1967Emmen22:1222:07
12Herman Braam1967Echte Bakker Sieben 222:1422:04
13Iwan Haller1974Emmen22:2021:58
14Roelof Sieben1967Echte Bakker Sieben 222:2622:17
15Chris Hesselink1970Laar23:1823:10
16Ronald Braakman1974Coevorden24:1224:04
17André Bast1973Bakker Groep 124:2024:16
18Eric Zeeman1971Emmen24:3024:18
19René van Basten1968Dalen24:3924:26
20Fernando Leusmann1976Emmen24:4224:28
21Jeroen Ramaker1975Coevorden25:0524:40
22Erik Rijnders1975Vroomshoop25:1025:08
23Jaco Wilken1972Coevorden25:2825:05
24Alex Grobbe1972Coevorden25:2825:04
25Arnold Sluyters1970Sluyters Sport 125:4025:31
26Arno Keuter1974Sluyters Sport 125:4825:39
27Pim van de Griend1971Coevorden26:1425:53
28Marcel Kerpels1973Emlichheim26:3126:07
29Michel Bosgraaf1969Assen26:5226:39
30Dik Runherd1967Balkbrug27:1527:08
31Robert van Burik1968Emmen27:1626:52
32Martin Kardol1969Coevorden27:1727:10
33Wichard Koops1973Dalen27:3927:03
34Harry Drent1976Emmen27:4027:13
35Wilko Jansen1969Sluyters Sport 228:4428:36
36Lennard Reinsma1972Coevorden29:0128:30
37Mark Eelderink1974Coevorden29:0328:37
38Arthur Brand1969Dalen29:1229:06
39Anne Hofman1969Coevorden29:3129:08
40Mark Dorgelo1973Coevorden30:1629:57
41Richard van der Veen1968Coevorden31:4431:15
42Jantinus Venema1973Coevorden34:0734:00
43Jan Stevens1967Dalerpeel35:3435:09
 
H50+, 5 KM LOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Heinz Stroeve1949Emlicheim 20:1020:10
2André Maes1965Bakker Groep 120:3920:37
3Frank Koopmans1964Balkbrug20:5220:48
4Albert Vd Scheer1948Echte Bakker Sieben 121:2021:14
5Henk Fraterman1964Slagharen21:5921:53
6Jeroen van der Veer1966Zwolle22:0121:49
7Rob Somsen1967De Krim22:2722:26
8Willy Zandbergen1961Coevorden23:2523:23
9Bert Hidding1965Dalen23:5823:47
10Henk Kaapman1965Coevorden25:5925:28
11Jan Heller1953Barger-Compascuum26:1726:12
12Raymond van Basten1964Coevorden26:2726:13
13Geert Spang1958Coevorden26:3426:27
14Johan Meinders1966Ter Steege Bouw Vastgoed 26:4126:38
15Bert Haan1958Sleen26:5526:45
16Harrie Kornelius1948Groningen27:2627:17
17Henk Haverkort1941Coevorden27:4627:42
18Cal Boyer1959Coevorden27:5527:44
19Harry Kramer1949Echte Bakker Sieben 328:5828:49
20Cor Vos1957Emmer-Compascuum29:0428:44
21Lex van der Kruk1965Dalerpeel29:0928:46
22Jan Olsman1943Almelo29:2329:06
23Albert Steffens1960Coevorden29:4229:19
24Dick Neef1964Emmen30:0829:55
25Anne Toussaint1953Dalen31:2231:03
26Han Mastebroek1964De Krim32:4932:26
27Thea Baks1950Coevorden34:5234:28
28Gerard Muiser1949Midsland35:2835:20
 
DAMES, 10 KM LOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Ine Strijker1978Ruinen39:2239:21
2Nienke Jansen1984Coevorden44:4544:40
3Fenna Boomsma1992Zwolle45:0745:04
4Rochelle Bakker1984Dalen49:4649:44
5A. Koert1993Klazienaveen53:2253:17
6Jolien Tubben1994Coevorden54:5554:53
7Gerda Oosting1981Emmen57:4457:37
 
D40+, 10 KM LOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1saskia schutte1972Veessen39:2439:23
2Cathy van Es-Bode1969Hoogeveen43:0142:58
3Gea Benjamins1968Emmen45:4345:39
4Karin Kwint1967Coevorden48:3048:22
5Yvette van Woerkom1965Meppel49:0949:07
6Maja Zuiderveld1973Emmen49:2149:17
7Gea Tepper1962Emmen50:5250:48
8Ingrid van de Leur1968Hattemerbroek52:1652:11
9Renate Muis1975Almelo52:4752:42
10Astrid Assen1971Dalen56:3056:24
11Evelyne Salari1950Annen1:01:471:01:38
 
HEREN, 10 KM LOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Sebastiaan Pol1981Coevorden33:4433:43
2Nick Tapper1990Schoonebeek37:3337:32
3Jeroen-Pieter vd Vliet1986Hoogeveen38:2138:20
4Thijs Engelage1985Dalen38:5638:54
5Danny Giethoorn1992Hoogeveen39:0639:04
6Tom Scholten1989Coevorden39:4539:40
7Romano Vedder1990Emmen44:1444:11
8Edwin Faken1996Hoogeveen45:0044:58
9Nick Weerink1987Coevorden45:0044:54
10Arnold Malkus1983Coevorden45:4045:37
11Jorden Ekkelenkamp2003Coevorden48:1248:10
12Bas Scholte-Aalbes1984Emmer-Compascuum49:1249:06
13Edwin Neef1983Emmer-Compascuum49:2649:20
14Job Snels2002Coevorden50:0249:57
15Wilco Faken1987Emmen50:5050:44
16Rolf Pelgrim1989Coevorden51:0650:59
17Geert Muskee1982Dalerveen53:5753:53
18Jan-Marc Kok1978Coevorden58:1658:07
19Sebastian Toussaint1981Dalen58:2658:18
20Jasper Bal1982Zwinderen1:02:551:02:46
 
H40+, 10 KM LOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Martijn Croon1976Coevorden35:0735:06
2Jannes Dolfing1968Westerbork36:2336:23
3Theo Fuhler1968Klazienaveen36:3236:31
4Richard Kok1968Coevorden39:4739:44
5Jos Timmerman1968Coevorden41:0741:05
6Rene Nolting1969Emlichheim41:0841:04
7Sjonnie de Groot1972Emmen41:1741:15
8Sonny Cremer1974Coevorden41:2841:25
9Hans Geuzinge1970Emmen41:5541:53
10Jan v.Wieren1968Emmen44:1544:12
11Andre Waninge1971Pesse44:5844:49
12Arjan Naber1970Sleen45:2145:16
13Dave Krom1970Emmen46:5346:52
14Andre Potter1968Emlicheim46:5946:55
15Arjan Pol1968Coevorden47:1247:06
16Hilco Potman1974Coevorden47:1747:14
17Erik Snippe1975Dalen47:2047:15
18Aljo van der Sleen1971Coevorden48:5148:43
19Henk Potman1968Meppel48:5348:49
20Ronald Strijker1975Nieuw-Buinen49:0248:57
21Willy Alting1974Emmen49:1749:13
22Eddy Tabbert1971Coevorden50:2650:18
23Rene Assen1970Dalen56:3056:24
24Roeland Kwint1967Coevorden57:5757:48
25Erik Zwiggelaar1969Emmen59:0458:53
 
H50+, 10 KM LOOP
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingBrutoNetto
1Peter Rolink1959Erica38:0738:06
2Gerrit Voortman1963Coevorden38:5938:58
3Heinz Stroeve1949Emlicheim42:1342:12
4Erwin Bisschop1962Hoogeveen42:3642:32
5Albèr Greupink1967Coevorden44:5444:51
6Erik Scholte1967Musselkanaal46:0845:59
7Leo Meijerink1966Coevorden49:0348:58
8Marten Bethlehem1945Coevorden50:2950:24
9Joop Bakker1952Elspeet52:1052:03
10Gerhard Over1953Meppen52:3552:33
11Daan de Jong1955Deventer55:3055:30
12Frans Swelmann1956Klazienaveen56:5056:44
13Bennie Tibbe1957Veenoord57:1857:10
14Ruud Speller1961Emmen57:5557:48
 
BEDR, TIMING BEDR 3X5
PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Echte Bakker Sieben - team 1 Schoonebeek1:02:52 
2Sluyters Sport - team 1 Coevorden1:05:53 
3Echte Bakker Sieben - team 2 Schoonebeek1:06:13 
4Bakker Groep Coevorden1:07:03 
5De Jonge Financieel Consultants Emmen1:15:32 
6Ter Steege Bouw Vastgoed Hardenberg-Coevorden1:15:37 
7Heuver Banden - team 2 Hardenberg1:16:00 
8Echter Bakker Sieben - team 3 Schoonebeek1:19:43 
9Sluyters Sport - team 2 Coevorden1:27:50 
10Heuver Banden - team 1 Hardenberg1:34:09 
 
Organisatie: Rotaryclub Coevorden en Loopgroep Codac
Uitslagen op http://www.uitslagen.nl en http://www.coevordergrachtenloop.nl
 
www.uitslagen.nl23-07-2017 18:06