Uitslagenlijst 7e Intersport Ten Miles

Zierikzee - Zaterdag 24 juni 2017

MSEN, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Peter Meeuwsen
Krabbendijke
1992
1:04:58
2
Marcel Kieboom
Delta Sport
1984
1:07:03
3
Koen Kraaijenbrink
Renesse
1994
1:11:30
M35, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Erwin Harmes
González Running Team
1981
53:41
2
Jan Rouwendaal
Vogelwaarde
1981
1:05:32
3
Lion Baas
Vlissingen
1975
1:08:11
4
Robert Verwijs
Delta Sport
1977
1:10:00
5
Stefan Mesu
Kapelle
1975
1:14:28
6
Jacob Holwerda
Dreischor
1976
1:14:33
7
Berry Lindenbergh
Zierikzee
1977
1:16:50
8
Jurgen Philipsen
Middelburg
1972
1:22:40
9
Martin Troost
Sommelsdijk
1978
1:26:01
10
Henk de Kiewit
AV '56
1978
1:39:20
M45, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ludolf Reijntjes
Delta Sport
1965
1:03:32
2
Bas Groothedde
Delta Sport
1972
1:04:29
3
Berry Simonse
AV '56
1971
1:07:25
4
Remco Kapteijn
AV '56
1972
1:10:22
5
William de Jonge
Nieuwdorp
1972
1:11:31
6
Gerwin Zondervan
AV '56
1967
1:13:27
7
Co de Feijter
Delta Sport
1963
1:14:43
8
Kees van der Heijden
Dynamica
1962
1:15:35
9
Edwin de Vlieger
Scharendijke
1970
1:16:28
10
Marcel Engel
Delta Sport
1966
1:19:28
11
Adriaan Lodder
Sommelsdijk
1969
1:23:01
12
Arwin Schot
Zierikzee
1965
1:25:44
13
Jules van den Doel
Delta Sport
1964
1:26:12
M55, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Jan van Gent
Spirit Oud Beijerland
1958
1:09:06
2
Peter Vader
Delta Sport
1961
1:11:36
3
Cor Kloet
Delta Sport
1952
1:11:41
4
Bram Kotvis
Delta Sport
1961
1:14:04
5
Jos Geluk
Delta Sport
1958
1:15:19
6
Erwin Clowting
Dynamica
1959
1:15:25
7
Gerrit Spaans
AV '56
1952
1:16:17
8
Jaap Flikweert
Delta Sport
1959
1:18:31
9
Adrie van Bavel
Delta Sport
1962
1:29:26
M65, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
John Overweel
Dynamica
1951
1:11:33
2
John Guequierre
Dynamica
1951
1:21:35
3
Piet Beijer
Dynamica
1948
1:24:22
4
Chris de Koe
avVN
1948
1:29:01
VSEN, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Sanne Gudde
Zierikzee
1993
1:39:19
V35, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Monique Verschuure
AV '56
1980
1:04:57
2
Ilse Verwijs
Delta Sport
1980
1:20:02
3
Ilonka de Vlaam-Klink
Delta Sport
1975
1:29:59
4
Sylvia Glerum-witkam
Delta Sport
1975
1:30:01
V45, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Henny Strating
AV '56
1968
1:16:16
2
Jacqueline Lodder
Flakkee
1969
1:26:10
V55, WEDSTRIJD 10 EM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Rian Flikweert
Dynamica
1961
1:20:12
MAN, TRIMLOOP 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Mart Goudzwaard
Zonnemaire
1988
43:57
2
Maurice Steketee
Middelburg
1981
45:40
3
Henry van Klinken
Delta Sport
1978
49:27
4
Leon demunnik
Delta Sport
1969
49:59
5
Arthur Stijns
Dynamica
1947
53:10
6
Richard de Vlaam
Delta Sport
1974
58:21
7
Aad Kattemolle
Delta Sport
1959
58:22
8
Hennie Kunst
Zierikzee
1959
1:06:46
9
Cor Muller
Delta Sport
1938
1:09:01
VROUW, TRIMLOOP 10KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Petra Bokhove
Zierikzee
1977
51:19
2
Krista Voorham
Delta Sport
1972
53:12
3
Els van Zwieten-Bus
Delta Sport
1946
1:02:16
4
Karin de Rijke
Colijnsplaat
1973
1:02:17
www.uitslagen.nl
24-06-2017 19:47