Uitslagenlijst 16e Lingewaalloop

Herwijnen - Zaterdag 24 juni 2017

MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maarten van Zetten
Ilion
33:07
33:06
2
Marco Keijsers
Scorpio
33:18
33:18
3
Paul Visser
Tilburg Road Runners
33:37
33:36
4
Arjan Kaashoek
Typhoon
34:47
34:46
5
Arjan Koorevaar
Nijkerk Gld
36:11
36:09
6
René Criellaard
Passaat
36:38
36:36
7
Wouter Papenhove
AV '40
37:06
37:04
8
Jonathan Zuiderwijk
Gorinchem
37:08
37:07
9
Anco Oomsen
Fortius
37:31
37:29
10
Niek Dekker
Utrecht
37:48
37:45
11
Tjark Klee
Voorne Atletiek
38:32
38:28
12
Jacco van der Vliet
Typhoon
38:55
38:50
13
Vincent Verhoeven
Gorinchem
40:36
40:25
14
Peter Kornet
Herwijnen
41:14
41:08
15
Jan van der Linden
Asperen
41:25
41:18
16
Thomas Heijnen
Amersfoort
43:43
43:29
17
Gert-Jan Koffeman
Heukelum
44:02
43:54
18
Lars van der Heiden
Giessenburg
44:36
44:28
19
Bertjan Broeksema
Asperen
45:04
44:42
20
Mark Lagendijk
Rotterdam
45:20
45:15
21
Alexander Achterberg
Brandwijk
45:51
45:39
22
Thom Schermers
Hardinxveld-Giessendam
47:06
46:51
23
Vincent Vulperhorst
Noordeloos
47:11
46:57
24
Herman van Hoeven
Hardinxveld-Giessendam
47:37
47:29
25
Robin Pelle
Herwijnen
49:02
48:40
26
Matthijs Vermeij
Papendrecht
49:34
49:15
27
Sam van der Horst
Lexmond
53:47
53:23
M35, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wilfred Verhagen
Running2000
33:01
33:00
2
Remon van der Wal
Passaat
34:55
34:54
3
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
36:01
35:59
4
Ali Shugul
PAC
36:08
36:07
5
Henk van der Stelt
Loopgroep PK
36:33
36:32
6
Ruben Verlangen
Statina
37:10
37:09
7
Byron Anderson
Gorinchem
37:10
37:08
8
Matthieu Versluis
Gorinchem
37:29
37:24
9
Pieter de Jong
Papendrecht
38:07
38:04
10
Lennaert den Hoed
Fortius
38:46
38:44
11
Sven Lentjes
Typhoon
38:56
38:54
12
Wim in 't Veld
Giessenburg
40:22
40:18
13
Henrik Barendregt
Fortius
40:25
40:22
14
Nico Bogaard
Typhoon
40:53
40:49
15
Paul Fieten
's-Hertogenbosch
41:26
41:21
16
Evert van Luttikhuizen
Asperen
43:43
43:38
17
Marco van Willigen
Hardinxveld-Giessendam
43:52
43:41
18
Jos de Kock
Typhoon
43:55
43:48
19
Jarno de Jong
Bel Group
44:01
43:55
20
John Huisman
Typhoon
44:40
44:34
21
Anselm Krol
Gorinchem
44:52
44:48
22
Johan de Jongh
Oud-Alblas
44:59
44:46
23
Jeroen Verwolf
Herwijnen
45:14
45:09
24
Jan Willem Versteeg
Hardinxveld-Giessendam
45:32
45:20
25
Imro Ramautarsing
Tiel
45:33
45:16
26
Dik van Kempen
Asperen
45:56
45:50
27
Arjan Boote
Arkel
46:14
46:01
28
Johan Kon
Hoogblokland
47:40
47:30
29
Patrick Hobo
Andel
48:05
47:59
30
Jeroen Smid
Doetinchem
48:59
48:48
31
Martijn Visser
Heukelum
50:32
50:18
32
Casper Koerting
Heukelum
51:12
50:50
33
Hendrik Molenaar
Herwijnen
51:18
51:07
34
Marco Lijflander
Sliedrecht
51:35
51:19
35
Richard Meerenga
Tiel
51:47
51:24
36
Mike Ammerlaan
Arnhem
51:49
51:38
37
Pieter Niesing
Herwijnen
55:44
55:23
38
Marc van der Horst
Lexmond
56:44
56:20
39
Ferrie Koffeman
Gorinchem
56:51
56:32
40
John van Gent
Heukelum
59:14
58:55
M45, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Erik Klooster
Passaat
36:49
36:47
2
Johan Roozemond
Altena Road Runners
37:09
37:08
3
Piet Voorwinden
Noordeloos
38:16
38:14
4
Jan van Stigt
Altena Road Runners
38:50
38:48
5
Ron van der Linden
Statina
39:46
39:44
6
Carolus IJzerman
Giessenburg
40:14
40:10
7
Camiel Verweij
Hellas
40:18
40:15
8
Adriaan Schouten
avVN
40:48
40:45
9
Edwin Jacobs
Breda
40:55
40:53
10
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
41:07
41:04
11
Cees Hartmans
Passaat
41:09
41:06
12
Jan Weide
Typhoon
41:10
41:05
13
Dick Kant
Altena Road Runners
41:12
41:08
14
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigter
41:53
41:50
15
Hans Overbeek
Polsbroek
42:29
42:20
16
Steven Batten
Culemborg
43:28
43:24
17
Arie van Zandwijk
Herwijnen
43:48
43:36
18
Wilco IJzerman
Gorinchem
44:03
43:52
19
Erwin Vroegh
Tricht
44:05
43:56
20
Harjan Hubers
Typhoon
45:45
45:34
21
Ger van Maurik
Tiel
45:53
45:39
22
Kees van Wageningen
Noordeloos
46:04
45:52
23
Jos Broere
Typhoon
46:26
46:23
24
Jan Visser
Passaat
46:29
46:22
25
Jeeten Jumnoodoo
Gorinchem
46:34
46:29
26
Dammes Ros
Meerkerk
46:39
46:23
27
Johan van Aalst
Bemmel
47:01
46:34
28
Adrie Schrijver
Hoornaar
47:01
46:53
29
Henk Visser
Fortius
47:16
47:12
30
Ed van Vianen
Nieuwpoort
47:41
47:31
31
Ronald Timmerman
Bel Group
47:59
47:53
32
Marcel van der Wel
Typhoon
48:03
47:56
33
Sytse van Heijst
Astylos
48:21
48:07
34
Rob Froonhoff
Amersfoort
49:04
48:51
35
Martin Bijl
Asperen
49:21
49:12
36
Wim Vroegh
Herwijnen
49:22
49:13
37
Dick de Wit
Deil
49:32
49:16
38
Erik Jan Rem
Fortius
49:42
49:27
39
Ronald Hof
Hilversum
49:51
49:41
40
Jan Willem van den Hoek
Fortius
49:54
49:39
41
Otto van den Berg
Extrarunners Gorinchem
50:08
49:53
42
David Hulshof
Gorinchem
50:27
50:16
43
Marco Zandbergen
Vuren
50:35
50:22
44
Wilco 't Lam
Statina
50:46
50:29
45
Jan van Dijk
Asperen
51:12
51:03
46
Bert Alting
Passaat
51:21
51:13
47
Jan Vink
Noordeloos
52:01
51:46
48
Hans den Hartigh
Passaat
52:28
52:09
49
André Verburg
Ameide
52:50
52:38
50
Rene Bogerd
Typhoon
53:29
53:15
51
Peter Erik van der Born
Schoonhoven
54:41
54:14
52
Huib Kraaijeveld
Noordeloos
54:54
54:35
53
Gerrit-Jan Schrijver
Gorinchem
55:26
55:17
54
Dick Sangers
Geldermalsen
55:39
55:22
55
Walter Popken
Utrecht
56:11
56:02
56
Jan Romeijn
Hoornaar
56:13
55:58
57
Ron Mulder
Gorinchem
56:16
56:02
58
Dennis van der Wens
Passaat
56:58
56:40
59
Bert van der Giessen
Vuren
57:24
57:11
60
Gerwin Kleijer
Asperen
58:32
58:22
61
Gijsbert Oonk
Arkel
58:32
58:16
62
Marcel Balsters
Herwijnen
59:31
59:12
63
Gerard Radstaat
Meerkerk
59:37
59:16
64
Bert van der Horst
Groot-Ammers
1:02:35
1:02:11
M55, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Adrie Faes
Dynamica
37:35
37:32
2
Teus van Dijk
Giessenburg
39:23
39:20
3
Amriet Oemraw
Rotterdam Atletiek
39:56
39:54
4
Don Jassies
Numansdorp
40:35
40:33
5
Kees Koek
Loopvereniging TOF
43:22
43:20
6
Goof van den Heuvel
Typhoon
46:23
46:18
7
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
46:37
46:34
8
Frank Boon
Typhoon
46:42
46:22
9
Rob Stofberg
Clytoneus
47:06
46:56
10
Koos Lagendijk
Ridderkerk
47:25
47:19
11
Rien Bunk
Varik
47:25
47:15
12
Ries den Otter
Hoornaar
47:44
47:36
13
Léonhard van Egeraat
Spado
48:24
48:20
14
Arie Korevaar
Molenaarsgraaf
48:42
48:25
15
Arie Stok
Rotterdam
48:54
48:34
16
Czesiu Godlewski
Typhoon
49:02
48:45
17
Christ Bastiaansen
Bavel
49:28
49:06
18
Jan van Oosten
Groot-Ammers
49:47
49:37
19
Frits Poppen
Vianen Ut
49:58
49:51
20
Nijs Dekker
Typhoon
50:19
50:06
21
Jan Temminck
Asperen
51:28
51:18
22
Ruud Grootenboer
Papendrecht
52:52
52:27
23
Marcel van Eck
Passaat
53:09
52:43
24
Gerrit Koerting
Statina
53:34
53:17
25
Rien van Ekeren
Passaat
53:59
53:41
26
Cees Methorst
avVN
54:16
54:01
27
Thomas Prins
Passaat
54:27
54:09
28
Wim den Hartog
Asperen
55:36
55:15
29
Bert van Oostrum
Statina
56:55
56:38
30
Peter Hans van Eeden
Typhoon
57:06
56:49
31
Wim de Jong
Asperen
57:31
57:22
32
Mans Sterk
Extrarunners Gorinchem
58:36
58:22
33
Gijs de Man
Asperen
59:02
58:42
34
Leen van Oosterum
Hellouw
1:03:31
1:03:06
35
Griedo Bel
Heukelum
1:09:19
1:08:55
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nienke van Pijkeren
Utrecht
43:32
43:22
2
Nina de Kruijk
Ameide
48:45
48:37
3
Elin Schermers
Hardinxveld-Giessendam
49:02
48:47
4
Joanne van Dijk
Hardinxveld-Giessendam
51:16
51:02
5
Eline van der Perk
Herwijnen
52:36
52:24
6
Marlien Lammers
Giessenburg
53:02
52:49
7
Marjolein van Drenth
Typhoon
55:16
54:56
8
Annemiek van Horssen
Herwijnen
55:59
55:37
9
Benedetta Nannini
Gorinchem
59:14
58:55
10
Paula Voorwinden
Noordeloos
59:36
59:16
11
Annelies de Groot
Team Heleen
1:01:49
1:01:27
V35, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marjon de Kok
Prins Hendrik
38:21
38:21
2
Nanda Clarisse
Woerden
41:05
41:04
3
Renata Haring
Loopgroep PK
41:39
41:37
4
Cindy van Luttikhuizen
Asperen
45:12
45:08
5
Monique Boer
Hoornaar
47:44
47:36
6
Femke Gobius du Sart
Typhoon
53:09
52:48
7
Gerdina Hendriks
Herwijnen
56:15
56:01
8
Anita Meerenga
Astylos
1:08:51
1:08:28
V45, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Petra Bruijs
Spado
44:13
44:09
2
Johanny Gelens
Groene Ster
47:16
47:12
3
Ria Zandbergen
Gorinchem
49:13
49:00
4
Carla Nanninga
Gorinchem
51:08
51:01
5
Jeanine van de Riet
Passaat
51:21
51:13
6
Rian Bastiaansen
Bavel
51:23
51:01
7
Alice Harrems
Typhoon
51:44
51:37
8
Karin Schreuder
Typhoon
52:54
52:37
9
Anje van Dijk
Typhoon
53:03
52:42
10
Astrid van der Born
Avantri
53:22
53:15
11
Adri den Hartog-Vliegenth
Typhoon
53:29
53:15
12
Miranda Bieleveld
Passaat
54:27
54:10
13
Bea de Jongh
Sleeuwijk
56:16
56:01
14
Ellen Visser
Fortius
56:43
56:29
15
Marian van Ede
Papendrecht
1:02:35
1:02:11
16
Anne Marie AdriaanseTeeuw
Leerbroek
1:13:53
1:13:30
MRECR, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Wouter Baas
Geldermalsen
16:38
16:37
2
Daniël Krol
Sleeuwijk
16:53
16:53
3
Martijn Verwoerd
Zwijndrecht
18:14
18:13
4
Arno van der Veen
Meerkerk
18:33
18:32
5
Tristan van de Hoef
Gellicum
19:29
19:28
6
Anton Snellen
Ede Gld
19:35
19:32
7
Patrick Lanser
Giessenburg
19:46
19:43
8
Leon Aleman
Drimmelen
20:05
20:02
9
Johan Kaspers
Dodewaard
20:41
20:40
10
Derk Roest
Avantri
20:50
20:48
11
Jarno Westerbeek
Papendrecht
20:52
20:49
12
Jaap Westerbeek
Passaat
21:00
20:57
13
Jeroen Vreugdenhil
Statina
21:03
21:00
14
Jacques de Jong
Bel Group
21:24
21:21
15
Karel de Hooge
Dordrecht
21:25
21:23
16
Yoran Krol
Typhoon
21:34
21:33
17
Arie - Jan Jonkers
Gorinchem
22:59
22:44
18
Gert van Heiningen
Hoogblokland
22:59
22:56
19
Reyer Demoet
Veenendaal
23:09
23:07
20
Bas Nagtegaal
Fortius
23:11
23:09
21
Wouter Breve
Team Heleen
23:27
23:22
22
Adriaan Simons
Rotterdam
23:37
23:32
23
Jan de Groot
Giessenburg
23:42
23:40
24
Ronald Tukker
Gorinchem
23:48
23:39
25
Michel Stasse
Vuren
23:57
23:45
26
Jeroen Holtrust
Hulst
24:12
24:08
27
Joost van Mil
Herwijnen
24:17
24:13
28
Jan van Acquoij
Gorinchem
24:32
24:24
29
Aad Lucas
Bosschenhoofd
24:44
24:41
30
Piet Huizer
Typhoon
24:53
24:47
31
Daan Reuhman
Waalre
24:56
24:46
32
Erik Piek
Team Heleen
24:58
24:54
33
Joey van Stigt
Giessen
25:28
25:26
34
Matthijs van Heiningen
Hoogblokland
25:35
25:31
35
Wilco den Besten
Heukelum
25:35
25:32
36
G.W. den Besten
Heukelum
26:24
26:20
37
Wim Verhagen
Typhoon
26:26
26:19
38
Jasper van Muijden
IJsselstein Ut
27:21
27:09
39
Marcel Bobeldijk
Bel Group
27:44
27:33
40
Wouter van Dijk
Typhoon
28:33
28:27
41
Jack van de Water
Herwijnen
28:41
28:33
42
Peter-Martijn Bronkhorst
Noordeloos
28:59
28:50
43
Menno van Eck
Herwijnen
29:02
28:56
44
Nico Bogaard
Typhoon
29:37
29:29
45
Alex Aartsen
Herwijnen
31:29
31:23
46
Johan van Santen
avVN
32:01
31:51
47
Jos de Rooij
Alblasserdam
33:39
33:28
48
Dirk Venema
Hoornaar
34:51
34:43
49
Bassie Alting
Herwijnen
36:09
36:02
50
Paul van den Dungen
Bel Group
39:45
39:32
VRECR, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Jentine van den Hoek
Typhoon
20:42
20:40
2
Martina van Dalsen
Typhoon
22:43
22:41
3
Nora in 't Veld
Giessenburg
22:55
22:54
4
Arianne Duel
Langerak Zh
23:18
23:17
5
Anne-Marie van der Meijden
Herwijnen
23:25
23:22
6
Sylvia Josso
Bel Group
23:29
23:18
7
Hanny Kool
Bel Group
24:04
23:57
8
Sofie Bilstra
Gorinchem
24:12
9
Lisette Hoeke
Eindhoven
24:39
24:28
10
Delphine v/d Grijn
Ameide
24:55
24:54
11
Thirza Krol
Typhoon
24:56
24:55
12
Ria Treffers
Herwijnen
25:01
24:55
13
Hanneke de Groot
Team Heleen
25:07
25:02
14
Karin Kruisinga
Papendrecht
25:33
25:28
15
Marion Dijksma
Gorinchem
25:37
25:23
16
Matanne Post
Gorinchem
25:41
25:32
17
Jolanda Dietz
Arkel
25:51
25:38
18
Jacomijn Appeldoorn
Dodewaard
25:53
25:51
19
Renate Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
25:58
25:52
20
Anniek van Velzen
Team Heleen
26:29
26:24
21
Anja de Bruin - Bok
Team Heleen
26:30
26:24
22
Ada Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
26:41
26:35
23
Deborah van Delft/van Den
Ridderkerk
27:06
26:56
24
Jeanette Dekker
Herwijnen
27:45
27:41
25
Laura Ducaat
Bel Group
28:07
27:55
26
Monique van den Berg
Team Heleen
28:19
28:14
27
Nanda de Jong
Papendrecht
28:20
28:10
28
Ilse Stasse
Vuren
28:35
28:22
29
Ingrid de Stigter-v.Aartr
Typhoon
28:44
28:42
30
Corina de Koning
Leerdam
28:52
28:47
31
Monica Bronkhorst
Noordeloos
28:59
28:50
32
Tess Schermers
Hardinxveld-Giessendam
29:21
29:13
33
Sarah Hobo
Team Heleen
29:28
29:23
34
Els den Otter
Hoornaar
29:35
29:24
35
Marieke van der Veen
Typhoon
29:35
29:25
36
Jojanneke Bogaard
Team Heleen
29:37
29:29
37
Lisette van der Veer
Herwijnen
29:38
29:31
38
Anne Marie de Fockert
Team Heleen
29:59
29:53
39
Esther Wigmans - van der Meijden
Team Heleen
30:00
29:54
40
Teuna van Noord
Team Heleen
30:57
30:43
41
Geke Vreugdenhil
Statina
31:19
31:11
42
Lieke Vreugdenhil
Statina
31:19
31:11
43
Jannet van Zante
Herwijnen
31:51
31:37
44
Willeke van Zee - Vervoorn
Team Heleen
32:26
32:22
45
Hilde Szabo
Tuil
32:50
32:36
46
Joanne Duizer
Team Heleen
33:38
33:31
47
Janou het Lam
Team Heleen
33:38
33:32
48
Sylvia Dingemans
Geldermalsen
34:02
33:50
49
Daniëlle Dingemans
Beesd
34:02
33:51
50
Monique Jonkers
Gorinchem
34:09
33:56
51
Nel Maat
Meerkerk
34:17
34:10
52
Joke van der Eijk
Bel Group
34:31
34:19
53
Thea van Holten
Ameide
34:50
34:42
54
Marie Verwolf
Herwijnen
34:51
34:42
55
Marlies Wilkes
Herwijnen
34:52
34:43
56
Corry Huffels
Amersfoort
34:53
34:44
57
Corry Hoeke
Herwijnen
34:57
34:46
58
Véronique Klasens
Bel Group
35:38
35:25
59
Inge Aarts
Herwijnen
35:59
35:45
60
Sukuel Minier - Castillo
Bel Group
36:03
35:51
61
Fransje Fris-Beeuwkes
Sleeuwijk
36:33
36:23
62
Corrina de With
Hoornaar
37:08
36:57
63
Silvia van Nieuwenhuizen
Bel Group
40:22
40:10
GR1-J, 500 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Joel van Zandwijk
Basisschool Herwijnen
2:18
2:17
2
Stef Vroegh
Basisschool Herwijnen
2:21
2:19
3
Rick Pippel
Basisschool Herwijnen
2:26
2:24
4
Seth Hoppesteyn
Asperen
2:30
2:28
5
Guus de Groot
Herwijnen
2:37
2:35
6
Jaijden van Oostrum
Basisschool Herwijnen
2:39
2:36
7
Niels Asté
Herwijnen
2:44
2:42
8
Jari van Maren
Basisschool Herwijnen
2:46
2:44
9
Jesse Hoogendoorn
Kedichem
2:51
2:48
10
Tim Pippel
Basisschool Herwijnen
2:51
2:49
11
Sander Kon
Hoogblokland
2:54
2:51
12
Joel Lanser
Giessenburg
3:00
2:58
13
Ian Geluk
Basisschool Herwijnen
3:12
3:10
14
Levi van de Water
Basisschool Herwijnen
3:14
15
Stijn Kaldenberg
Basisschool Herwijnen
3:15
3:11
16
Levi van Noord
Basisschool Herwijnen
3:17
3:13
17
Niels Pippel
Basisschool Herwijnen
3:30
3:27
18
Hayden van Braak
Basisschool Herwijnen
3:34
3:31
19
Cas van Willigen
Basisschool Herwijnen
3:45
3:41
20
Ricardo van Maaren
Herwijnen
3:45
3:42
21
Lucas Baggerman
Basisschool Herwijnen
4:06
4:02
GR1-M, 500 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Isa van den Dool
Basisschool Herwijnen
2:27
2:26
2
Marilou van der Grijn
Typhoon
2:33
2:31
3
Jazmine van Mourik
Basisschool Herwijnen
2:35
2:33
4
Nathalie Bijl Estrella
Herwijnen
2:36
2:35
5
Tula Hermus
Fortius
2:39
2:38
6
Eva Molenaar
Basisschool Herwijnen
2:48
2:47
7
Cathrina Bambacht
Basisschool Herwijnen
2:48
2:47
8
Lize de Bruijn
Basisschool Herwijnen
2:52
2:51
9
Carice Horsting
Asperen
2:54
2:50
10
Femke Oudshoorn
Basisschool Herwijnen
2:58
2:54
11
Eva van Maaren
Basisschool Herwijnen
3:08
3:07
12
Lieke Pippel
Basisschool Herwijnen
3:10
3:07
13
Brigt Staal
Herwijnen
3:13
3:11
14
Esmee Geluk
Basisschool Herwijnen
3:19
3:16
15
Marcha Kiep
Basisschool Herwijnen
3:21
3:19
16
Sylvana van Maaren
Basisschool Herwijnen
3:23
3:19
17
Noa Verwolf
Basisschool Herwijnen
3:26
3:21
18
Nora van Zante
Basisschool Herwijnen
3:27
3:23
19
Kyara Hoogendoorn
Kedichem
3:28
3:24
20
Enola Meijdam
Basisschool Herwijnen
3:29
3:26
21
Chantal van Baalen
Basisschool Herwijnen
3:31
3:28
22
Jinthe Oudshoorn
Basisschool Herwijnen
3:33
3:29
23
Venne Broeksema
Asperen
3:37
3:32
24
Anna Vermanen
Herwijnen
3:55
3:51
25
Lynn Staal
Herwijnen
3:56
3:52
26
Merijn Kaldenberg
Gorinchem
4:01
3:58
27
Elise Gobius du Sart
Herwijnen
4:04
4:01
28
Anna Baggerman
Basisschool Herwijnen
4:08
4:03
29
Chesley Wegbers
Basisschool Herwijnen
4:09
4:07
30
Denise van Baalen
Herwijnen
4:25
4:21
31
Puck Steenbergen
Basisschool Herwijnen
4:49
4:47
32
Daphne Gobius du Sart
Herwijnen
5:05
4:59
33
Marcha Kiep
Basisschool Herwijnen
5:11
3:19
GR2-J, 1000 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Levi Hoppesteyn
Asperen
4:16
4:15
2
Arnart Pesselse
Asperen
4:17
4:17
3
Yerne Biesterveld
Fortius
4:28
4:27
4
Dion van Zanten
Basisschool Herwijnen
4:34
4:32
5
Stijn Molenaar
Basisschool Herwijnen
4:47
4:46
6
Stijn van der Waal
Passaat
4:47
4:46
7
Dinand van Delft
Ridderkerk
4:49
4:47
8
Ties de Groot
Basisschool Herwijnen
4:53
4:51
9
Mitchell Verkerk
Culemborg
4:54
4:53
10
Levi Lanser
Giessenburg
5:03
5:02
11
Siem de Bruijn
Basisschool Herwijnen
5:11
5:10
12
Mart van Zante
Basisschool Herwijnen
5:17
5:16
13
Niels Oudshoorn
Basisschool Herwijnen
5:25
5:23
14
Henri van Maaren
Basisschool Herwijnen
5:25
5:24
15
Daan Kon
Hoogblokland
5:26
5:24
16
Jan Heemskerk
Herwijnen
5:29
5:28
17
Nils van Dusseldorp
Basisschool Herwijnen
5:40
5:38
18
Juul Richter
Basisschool Herwijnen
5:41
5:39
19
Aaron de Heer
Sliedrecht
6:06
6:03
20
Rens van Zante
Basisschool Herwijnen
7:11
7:09
GR2-M, 1000 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Mirthe van Zon
Drunen
4:20
4:19
2
Novi Hermus
Fortius
4:26
4:25
3
Delphine van der Grijn
Typhoon
4:29
4:28
4
Noah Stevens
Statina
4:35
4:33
5
Noor van de Hoef
Basisschool Herwijnen
4:42
4:41
6
Indy Mus
Basisschool Herwijnen
5:12
5:10
7
Femke van der Waal
Passaat
5:22
5:19
8
Rory Harte
Culemborg
5:24
5:21
9
Mayra van Zandwijk
Basisschool Herwijnen
5:26
5:24
10
Iris Wigmans
Herwijnen
5:30
5:28
11
Fleur Lijflander
Sliedrecht
5:38
5:36
12
Ineke Vermanen
Basisschool Herwijnen
5:41
5:40
13
Laura van Eeuwijk
Basisschool Herwijnen
5:53
5:50
GR3-J, 1500 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nathan van Zandwijk
Basisschool Herwijnen
6:06
6:06
2
Arjen Schippers
Passaat
6:06
6:05
3
Timo de Kok
Fortius
6:11
6:11
4
Tim Leeman
AAA
6:21
6:21
5
Micha Kooistra
Tilburg
6:40
6:40
GR3-M, 1500 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Thirza Krol
Typhoon
6:42
6:42
2
Lieke van de Hoef
Basisschool Herwijnen
6:52
6:52
3
Gyenne Inge
AAA
7:03
7:01
4
Larissa van der Grijn
Typhoon
7:33
5
Kim van der Velden
Basisschool Herwijnen
9:42
9:41
6
Carlijn van de Water
Basisschool Herwijnen
10:13
10:12
7
Aniek Oudshoorn
Basisschool Herwijnen
12:52
12:51
8
Indra Akkerman
Gorinchem
12:56
12:56
Toyota Schouten
www.uitslagen.nl
29-06-2017 21:11