Uitslagenlijst Veluwezoomtrail

Dieren - Zondag 18 juni 2017

VROUW, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saar Schuling
Vlieland
1:20:58
1:20:43
2
Sigrid Planting
Velp Gld
1:25:23
1:24:35
3
Andrea Vloedbeld
Rheden
1:25:26
1:24:38
4
Fa Adda
Amsterdam
1:25:28
1:25:26
5
Marjon Weijzen
Rheden
1:26:32
1:25:44
6
Maartje Dijkers
Amsterdam
1:26:44
1:26:35
7
Esther Strijker
Brummen
1:27:27
1:27:22
8
Gerda Ruitenberg
SAV
1:27:35
1:27:18
9
Sacha Hameleers
Eindhoven
1:29:39
1:29:30
10
Margreet Broersen
SAV
1:30:05
1:29:48
11
Irene Bultink
Kombijsport
1:30:15
1:29:50
12
Lia van der meulen
Veluwe
1:30:57
1:30:27
13
Birgit Zegers
Doorwerth
1:32:01
1:31:40
14
Wendelien Nijland
Argo
1:32:12
1:32:06
15
Floor van der Steen
Gouda
1:32:21
1:32:06
16
Adele Smits
Oldenzaal
1:32:38
1:32:15
17
Paula Mazee
SAV
1:33:52
1:33:35
18
Petra Wieringa
Friesland
1:34:37
1:34:18
19
Saskia Ploeg
Altis
1:34:51
1:34:16
20
Jeanet van der Horst
Altis
1:34:52
1:34:15
21
Antje Velthuis
Statina
1:34:56
1:34:37
22
Carleen Mesters
Statina
1:34:57
1:34:37
23
Susanne Hommen
OSS-VOLO
1:35:01
1:34:22
24
Nancy Mettes
Hoogland
1:35:45
1:35:08
25
Carla Beerepoot
Grootebroek
1:35:53
1:35:09
26
Eveline Dirksen
Haarlem
1:36:10
1:35:38
27
Judith Lippinkhof
Didam
1:37:13
1:36:29
28
Ineke dirkx
Arnhem
1:37:20
1:37:00
29
Paula Fikkert
Nijmegen
1:37:52
1:37:07
30
Astrid Willems
Dolichos
1:37:53
1:37:07
31
Petra Dorrestijn
Nieuwegein
1:39:26
1:39:01
32
Mije Waterberg
Arnhem
1:39:28
1:39:01
33
Tessa waterberg
Duiven
1:39:28
1:39:01
34
Tina van Leeuwen
Velp
1:39:29
1:38:59
35
Alethea Kroster
Noordwijk
1:39:56
1:39:29
36
Esther Slingerland
Lelystad
1:40:56
1:40:27
37
Anita van Klaveren
Hoogland
1:41:01
1:40:26
38
Paula van Dijk
Altis
1:41:02
1:40:26
39
Esther van Bezouwen
PAC
1:41:13
1:40:40
40
Emmy van den Hoek
Ede Gld
1:41:21
1:40:31
41
Laura Vermeulen
OSS-VOLO
1:41:49
1:41:11
42
Kirsten Mollet
OSS-VOLO
1:41:49
1:41:06
43
Ivonne van Barneveld
Altis
1:42:15
1:41:38
44
Suzanne Alkemade
NSL
1:42:16
1:42:05
45
Carla den Braber
Haarlem
1:43:10
1:43:00
46
Patricia Koppes
Venray
1:43:17
1:43:04
47
Anouchka Krol
Eindhoven Atletiek
1:43:23
1:43:02
48
Dorien Aalders
Loopgroep Jan Strijker
1:43:28
1:42:57
49
Marjolein Paling
's-Gravenhage
1:43:45
1:43:05
50
Ildiko Baars
Wijchen
1:44:18
1:43:54
51
Ida Jacobs
Argo
1:44:39
1:44:21
52
Nel van de Veen
Loopgroep Jan Strijker
1:45:06
1:45:01
53
Wendy Van Bruchem
Tiel
1:45:14
1:44:41
54
Marlieke Baars
Wijchen
1:45:49
1:45:25
55
Chantal Weimer
Barneveld
1:46:03
1:45:49
56
Desiree Smits
Velp Gld
1:46:04
1:45:35
57
Andrea Wielens
Apeldoorn
1:46:05
1:45:29
58
Jessica van Boven
Apeldoorn
1:46:07
1:45:31
59
Thea van Lier
Altis
1:46:16
1:45:41
60
Agnes van den Dool
Utrecht
1:46:38
1:45:56
61
Wanda Frederiks
Arnhem
1:49:05
1:48:53
62
Tineke Meerman
Delft
1:49:22
1:49:01
63
Ellen Nusteen
Heide
1:49:25
1:48:35
64
Jana Cermakova
Arnhem
1:50:17
1:49:53
65
Mariska Rentenaar
Gouda
1:52:23
1:51:58
66
Silvia van Roozendaal
DEM
1:53:25
1:52:56
67
Ineke Dekker
Loopgroep Jan Strijker
1:53:45
1:53:39
68
Charissa Hollegien
Holten
1:53:58
1:53:43
69
Linda Snoek
Schelluinen
1:54:04
1:53:36
70
Ellen Stuut
Extrarunners Gorinchem
1:54:04
1:53:37
71
Chantal van hal
Zevenaar
1:56:32
1:56:08
MAN, 15 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Menno Soentken
Amstelveen
1:02:26
1:02:23
2
Eelco van der Wind
Hollandia
1:02:45
1:02:42
3
Maarten van de Wijdeven
Nijmegen
1:04:56
1:04:51
4
Robin Kinsbergen
Voorthuizen
1:06:46
1:06:41
5
Egon van der Peet
Hylas
1:07:34
1:07:31
6
Martijn van Gerven
Arnhem
1:18:01
1:17:40
7
Christian Schouten
Apeldoorn
1:18:07
1:17:57
8
Allard Teunissen
FiHt
1:18:08
1:17:58
9
Ernstjan lemmen
Apeldoorn
1:18:44
1:17:59
10
Albert Lubbers
Brummen
1:19:16
1:19:02
11
Hans Mandemakers
Rheden
1:19:16
1:19:03
12
Arnoud van Leenen
Rotterdam
1:19:43
1:19:27
13
Werner Baars
Wijchen
1:19:53
1:19:30
14
Tim Waters
Arnhem
1:20:32
1:20:14
15
Hans de Boer
Olympus '70
1:20:33
1:20:14
16
Maik Bos
Driel
1:21:21
1:20:58
17
Jurrien van der Giessen
Giesbeek
1:21:22
1:21:00
18
Josiph Steaer
Born
1:21:31
1:21:27
19
Edwin Kwak
Doetinchem
1:21:59
1:21:51
20
Erik van 't Hof
Eindhoven
1:22:29
1:22:17
21
Martin van der Made
Velp Gld
1:24:01
1:23:30
22
Marcel Sas
Velp Gld
1:24:01
1:23:30
23
Martijn Schrover
Waalwijk
1:24:03
1:23:44
24
Ben Scheer
Harderwijk
1:24:24
1:23:38
25
Remko Steijvers
Eindhoven
1:24:31
1:24:12
26
Rob Ruitenberg
SAV
1:24:44
1:24:27
27
Mark Kopmels
Utrecht
1:24:44
1:23:54
28
Jeroen Groen
Amsterdam
1:26:13
1:25:21
29
Kasper Kampschreur
Amsterdam
1:26:20
1:25:52
30
Vincent van Twillert
Harderwijk
1:27:48
1:27:02
31
Jesper Brons
Arnhem
1:28:57
1:28:33
32
Bart Koorevaar
Huissen
1:29:05
1:28:34
33
Jan Karst Idzerda
Apeldoorn
1:29:12
1:29:02
34
Mike van Gemert
Tiel
1:29:24
1:28:51
35
Kasper Martinot
Doorwerth
1:30:14
1:29:53
36
Wilfried keurentjes
Wehl
1:30:26
1:29:47
37
Ton de Koning
Runners Club Woerden
1:30:55
1:30:14
38
Tom Fobbe
PAC
1:31:17
1:31:07
39
Frans Fobbe
Barendrecht
1:31:17
1:31:08
40
Wibe Wissink
Brummen
1:31:22
1:30:40
41
Peter Poelmann
Altis
1:31:25
1:30:50
42
Chris Koedooder
Amsterdam
1:31:34
1:31:31
43
Bennie Mols
Amsterdam
1:32:05
1:31:39
44
Wilko Lettink
Argo
1:32:12
1:32:06
45
Cor van der Hoek
Loopgroep Jan Strijker
1:32:19
1:32:14
46
Robin van Kalsbeek
SAV
1:32:21
1:32:04
47
Leo Tijsen
Hilversum
1:32:30
1:31:42
48
Marcel Bruinshoofd
OSS-VOLO
1:32:41
1:32:03
49
Siem van Eijndhoven
Utrecht
1:32:55
1:32:27
50
Rob Wijs
Barendrecht
1:33:04
1:32:11
51
Frank van de Waeter
Duiven
1:34:06
1:33:52
52
Rene Tiemessen
Wehl
1:34:08
1:33:28
53
Bas van Herpen
Rotterdam
1:34:13
1:33:57
54
Jeroen van Smaalen
Laag-Keppel
1:34:58
1:34:43
55
Theo Nijhuis
Dieren
1:35:21
1:35:13
56
Frank Dekker
Groote Broek
1:35:31
1:34:47
57
Rodriquez Laisina
Tiel
1:35:43
1:34:56
58
Arnold Gosselink
Eerbeek
1:36:09
1:35:53
59
Harold Lintsen
Arnhem
1:36:14
1:35:31
60
Leon Kwikkers
Rotterdam
1:37:29
1:36:38
61
Waling Tiersma
Nijmegen
1:37:55
1:37:29
62
Michel Hulsman
Dieren
1:38:13
1:37:30
63
Anton Silletti
Hedel
1:38:37
1:37:58
64
Koen Broekhof
Noordwijkerhout
1:38:48
1:38:17
65
Mathieu van den Eertwegh
OSS-VOLO
1:39:45
1:39:06
66
Willem van den Heuvel
Ede Gld
1:41:21
1:40:31
67
Robert van der Linden
Waalwijk
1:41:39
1:41:20
68
Raymond Slutter
Argo
1:41:53
1:41:36
69
Nathan Verkijk
's-Gravenhage
1:42:14
1:41:34
70
Eric-Jan Sobels
Barneveld
1:43:19
1:43:05
71
Math Creemers
Eindhoven Atletiek
1:43:26
1:43:05
72
Martijn Hendriks
Velp Gld
1:43:30
1:43:07
73
Ad van den Oord
OSS-VOLO
1:43:43
1:43:00
74
Jan Vermeulen
Swolgen
1:44:41
1:44:02
75
Leo Overvoorde
Vaassen
1:45:10
1:44:47
76
Peter Deemter
Rijssen
1:45:51
1:45:18
77
Martin van Zetten
Altis
1:46:16
1:45:33
78
Theo Engelen
Nijmegen
1:46:33
1:45:49
79
Mats Broekhof
Noordwijkerhout
1:48:04
1:47:33
80
Joop Broekhof
NSL
1:48:17
1:47:47
81
Mark Nusteen
Heide
1:49:33
1:48:43
82
Wai Yu
Amstelveen
1:51:08
1:50:21
83
Mike richmond
Leidschendam
1:51:55
1:51:08
84
Benito Beekhoven
Zaandam
1:51:56
1:51:23
85
John Borst
Gouda
1:52:23
1:51:57
86
Gerti Veldkamp
Brummen
1:53:38
1:53:31
87
Jan van de Sandt
Loopgroep Athletic Point
1:54:24
1:54:03
88
Vincent Barink
Zelhem
1:56:33
1:56:25
89
Ferenc Farkas
Rheden
1:56:33
1:56:20
90
Peter Warmerdam
NSL
1:59:03
1:58:33
91
D.J. de Vries
Nijmegen
2:04:50
2:04:28
92
Patrick Dijkhuizen
Horror
2:26:30
2:25:48
93
Xander Vink
Dolichos
2:29:48
2:29:02
94
Peter Dijkstra
2:58:09
2:58:09
VROUW, 33 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heather Bray
Amsterdam
2:36:51
2:36:48
2
Magali Fleche
Hellas
2:51:08
2:51:04
3
Marion Corfield
Rotterdam
2:52:38
2:52:33
4
Brechje Rankenberg
Hulshorst
2:56:54
2:56:51
5
Jos schubert
Huissen
2:58:03
2:57:48
6
Nicollette Ibink
Hengelo Gld
3:00:00
2:59:38
7
Marnelle de Groot
Phoenix
3:06:52
3:06:12
8
Kirsten Hogebrug
Ermelo
3:16:07
3:16:01
9
Anneke Witt
Haarlemmermeer
3:18:44
3:18:35
10
Anita ter Hofte
Hanzesport
3:22:42
3:22:06
11
Aletta van Starrenburg
Rotterdam
3:25:03
3:24:45
12
Judith Gijsbers
AV Weert
3:27:51
3:27:42
13
Meta Sipkens
Tilburg Road Runners
3:29:40
3:29:21
14
Laura Legué
's-Gravenhage
3:30:56
3:30:38
15
Petra Kinnegim
the Hague Road Runners
3:32:46
3:32:35
16
Beata Jednoróg
Rotterdam
3:35:53
3:35:16
17
Trudie Snijders
Lepelstraat
3:42:08
3:41:52
18
Eva de Vos
Nuland
3:46:54
3:46:22
19
Nikay Rakitow
Loopgroep Jan Strijker
3:47:39
3:46:57
20
Wendy Pigmans
Delft
3:50:39
3:50:28
21
Elsa Brouwer
Hoofddorp
3:51:12
3:50:55
22
Janneke Hengeveld
Loopgroep Jan Strijker
3:58:46
3:58:22
23
Karin Klerk
Austerlitz
3:59:09
3:59:02
24
Aukje Steijvers
Maasbree
4:00:52
4:00:37
25
Lucille Dijkstra
Drachten
4:06:51
4:06:25
26
Jessica van Dongen
Hilversum
4:07:32
4:06:55
27
Irene Mensink
Deventer
4:07:46
4:07:11
28
Kitty Berkhoff
AV '34
4:13:09
4:12:42
29
Aukje van Egteren
Zelhem
4:13:52
4:13:42
30
Madeleine Bunk
Avanti-Wilskracht
4:25:07
4:24:35
31
Shiela van Limpt
Triathlon
4:25:07
4:24:36
32
Anneke Visser
Veluwe
4:34:38
4:34:01
MAN, 33 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Frans Rinsema
Altis
2:25:30
2:25:29
2
Jesper Cornelissen
Nijmegen
2:30:14
2:30:12
3
Jeroen Brummelman
Hengelo
2:36:03
2:35:41
4
Marc Laeven
Statina
2:36:19
2:36:02
5
Jan Verveer
Haarlem
2:37:28
2:37:17
6
Radboud Dood
Enschede
2:37:36
2:37:27
7
Freek de Best
Nijmegen Atletiek
2:37:59
2:37:57
8
Casper Hamburger
Phanos
2:38:09
2:38:08
9
Thomas Bakker
Utrecht
2:41:07
2:40:58
10
Robbie Bell
Marathon Pim Mulier
2:42:01
2:41:58
11
Nico Meeuwenoord
Leiden Road Runners Club
2:42:47
2:42:31
12
Ron van Dijke
Flakkee
2:44:08
2:43:40
13
Marcel van der Toorn
's-Gravenhage
2:44:35
2:44:19
14
Jan van Gendt
Nijmegen Atletiek
2:46:29
2:46:27
15
Christiaan Schakel
Amsterdam
2:50:11
2:49:52
16
Sander Hage
's-Gravenhage
2:50:11
2:49:52
17
Rob Maas
Hellas
2:51:56
2:51:52
18
Jan Geelen
Velden
2:52:13
2:52:05
19
Frank van Wingerden
Amsterdam
2:53:01
2:52:31
20
Niels Kok
Nieuw-Vennep
2:53:06
2:53:00
21
Le Belle
Amsterdam
2:53:58
2:53:51
22
Wim Diepeveen
Avanti-Wilskracht
2:55:57
2:55:48
23
Javier Rozas
Haarlemmermeer
2:58:16
2:58:08
24
Erik Koopmans
Oosterblokker
2:58:57
2:58:35
25
Tom Evers
Kilder
3:00:55
3:00:42
26
Marc de Jong
Velserbroek
3:04:08
3:03:59
27
Bas Anemaet
Kamperland
3:04:12
3:04:06
28
Michel schippers
Woerden
3:04:15
3:04:10
29
Matthijs Abeelen
Gouda
3:04:43
3:04:24
30
Jasper Commandeur
Phoenix
3:06:57
3:06:17
31
Diderik Bierens de Haan
Amsterdam
3:09:08
3:08:34
32
Toby Dijkstra
Arnhem
3:09:09
3:08:28
33
Geert van Leeuwen
Leiden
3:10:29
3:10:02
34
Sander Speekenbrink
Kombijsport
3:10:58
3:10:22
35
Mike Kleinlugtebeld
PEC 1910
3:15:05
3:14:31
36
Sebastiaan Knoppert
Putten
3:16:07
3:16:00
37
Cliff Niccolson
RRZ
3:17:11
3:17:01
38
Jeroen Krosse
Arnhem
3:17:19
3:17:07
39
Michael Grosse Holtforth
Kalkar
3:17:27
3:17:08
40
Daniel Podzimek
Enschede
3:17:50
3:17:42
41
Michel Nieswaag
Uitgeest
3:18:46
3:18:38
42
Glenn Buitenhuis
Wormerveer
3:18:46
3:18:39
43
Sander Weijs
Eindhoven
3:18:53
3:18:34
44
Eric Reijnhout
Leusden
3:19:46
3:19:38
45
Mark Meinema
Doetinchem
3:20:00
3:19:38
46
Rolf Ketelaar
Fortius
3:20:33
3:20:06
47
Mark Huizing
Amsterdam
3:20:37
3:19:56
48
Richard Huisman
Leiden Road Runners Club
3:21:41
3:21:24
49
Bas van Buuren
Dolichos
3:22:02
3:21:39
50
Henri ter Hofte
Hanzesport
3:22:41
3:22:06
51
Koen van de Ven
Rotterdam
3:25:03
3:24:45
52
Marcel bohmer
Eindhoven
3:25:15
3:24:49
53
Stephan Qarimi
AV Weert
3:27:53
3:27:43
54
Chris Israel
Pijnenburg
3:27:55
3:27:42
55
Mark Gruijters
Pijnenburg
3:27:57
3:27:43
56
Erik Lemmers
Amersfoort
3:28:42
3:28:29
57
Wouter Verbeet
Beek-Ubbergen
3:29:12
3:28:41
58
Marnix Kuling
Beek-Ubbergen
3:29:12
3:28:40
59
Ton Vlasveld
Austerlitz
3:29:16
3:29:09
60
Ruben Keulers
Tilburg
3:30:31
3:29:53
61
Paul de Jong
Oudewater
3:30:36
3:30:14
62
Jan van der Meulen
Huissen
3:30:58
3:30:43
63
Peter de Groot
Pijnenburg
3:31:11
3:30:57
64
Erwin de Werd
Velserbroek
3:31:23
3:31:16
65
Michael Jurriaans
RRZ
3:31:37
3:31:27
66
Dennis Lintvelt
Alphen aan den Rijn
3:32:12
3:31:49
67
Ton van Hoof
Amerongen
3:34:49
3:34:11
68
Gerrit Beumer
Ellecom
3:37:29
3:37:10
69
Erwin Stam
Rijssen
3:39:13
3:38:38
70
Barend Meulenbeld
Barger-Compascuum
3:39:17
3:39:00
71
Bram van de Koevering
Liempde
3:41:54
3:41:24
72
Jaber Herman
Rosmalen
3:42:15
3:41:46
73
Jeroen van Omme
Ede Gld
3:42:44
3:42:11
74
Jan van Asselt
Hedel
3:43:10
3:42:37
75
Paul Litjens
Dolichos
3:43:14
3:42:51
76
Jeroen Klein Paste
Zutphen
3:43:17
3:42:42
77
Peter Parren
Ittervoort
3:45:32
3:45:02
78
Niel Doekes
Houten
3:45:38
3:45:33
79
Jeroen meier
Amersfoort
3:46:18
3:46:03
80
Herman Geritz
Friesland
3:46:59
3:46:28
81
Michiel Visser
Dieren
3:47:39
3:46:57
82
Job Leeuwangh
Poortugaal
3:51:15
3:50:40
83
Rene Haveman
Sportief Hardlopen Huizen
3:55:22
3:54:57
84
Joost Kuijt
Baarn
3:55:25
3:55:00
85
Axel Schotpoort
Loopgroep Jan Strijker
4:01:59
4:01:47
86
Michiel van Loenen
Velp Gld
4:02:55
4:02:31
87
Steve Miller
Hengelo Ov
4:05:24
4:05:12
88
Remko van Vugt
Culemborg
4:06:27
4:06:00
89
Onno van Dongen
Hilversum
4:07:33
4:06:56
90
Eddy Wulfsen
Veluwe
4:07:46
4:07:11
91
Mike Timmer
Zutphen
4:13:51
4:13:41
92
Ton Jansen
Veluwe
4:13:53
4:13:26
93
Wayne Woodruff
Weert
4:14:00
4:13:30
94
Olaf Van Roggen
Arnhem
4:18:14
4:18:07
95
Matthijs vd Gugten
Hilversum
4:25:07
4:24:35
96
Ron Janssen
Arnhem
4:29:05
4:28:26
62K_M, 33 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gertjan Lahuis
Twello
2:42:11
2:42:07
2
Johan Quispel
Den Helder
2:44:02
2:43:44
3
Igor Sekeris
Leiderdorp
2:44:07
2:43:38
4
Sjaak Betjes
Krommenie
2:46:03
2:46:01
5
Marco Reijers
Ulft
2:47:04
2:46:34
6
Peter van Veldhuizen
Tiel
2:51:12
2:51:08
7
Maikel Tax
Lith
2:51:55
2:51:50
8
Sander van der Meijs
Utrecht
2:53:51
2:53:36
9
Tonnie de winter
Deventer
2:57:24
2:56:56
10
Menno Jonkers
Oegstgeest
3:00:50
3:00:47
11
Robert Reintjes
Helmond
3:03:18
3:03:14
12
Frans Plantenga
Den Dolder
3:06:12
3:05:55
13
Mark Pantus
Apeldoorn
3:06:13
3:06:08
14
Edwin Van der Loop
Oss
3:09:50
3:09:38
15
Vincent Janssen
Duiven
3:10:00
3:09:46
16
Michiel van Breemen
Velp Gld
3:14:30
3:13:50
17
Rigo Hoencamp
's-Gravenhage
3:15:13
3:14:56
18
Paul Gomes
Den Helder
3:22:26
3:21:59
19
Maurice Bolte
Utrecht
3:28:26
3:27:51
20
Jeroen Pas
Arnhem
3:29:05
3:28:51
21
Jan Hoppenbrouwers
Rijen
3:29:30
3:29:19
22
Harry de Bruyn
Arnhem
3:32:02
3:31:41
23
Michiel Nederlof
Arnhem
3:36:32
3:36:09
24
Ricardo Boerkamp
Zutphen
3:39:42
3:39:21
25
Martijn Steltenpool
Amsterdam
3:40:49
3:40:13
26
Maarten van Breemen
's-Gravenhage
3:47:48
3:47:09
27
Jeroen Happel
Ubbergen
3:52:40
3:52:13
28
Andre Klein Kranenbarg
Velp Gld
3:52:46
3:52:25
29
Peter de Koning
Huizen
3:55:25
3:55:00
30
Jeroen Jonk
Amsterdam
3:55:36
3:54:53
31
Oscar Bieleveld
Bloemendaal
3:55:36
3:54:53
32
Thijs Janssen
Voorthuizen
3:56:29
3:56:03
33
Altjo Weessies
Hoogezand
3:58:37
3:58:08
62K_V, 33 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilonka Betjes - Langeberg
Krommenie
2:51:43
2:51:40
2
Renee Cardinaals
Ammerzoden
3:22:01
3:21:29
3
Danielle Schroder
Veenendaal
3:34:44
3:34:38
4
Hanneke Rijstenberg
Zuidlaren
3:43:34
3:43:05
5
Wendy de Rijke
Rotterdam
3:52:18
3:52:02
6
Mart van Donselaar
Edam
4:17:29
4:17:17
7
Tineke de Groot-Schroder
Wassenaar
4:25:20
4:25:13
8
Jet Demmink
Dieren
4:34:14
4:33:35
9
Jiske Tiersma
Groningen
4:37:22
4:36:53
10
Jose kuipers
Huissen
4:39:37
4:38:58
VROUW, 57 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ezgi Akdesir
Nieuwegein
5:28:04
5:27:58
2
Marieke van Loon
De Koplopers
6:33:49
6:33:48
3
Raswhnie
Diemen
6:34:47
6:34:39
MAN, 57 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Cees Dijkstra
Menaam
4:36:51
4:36:43
2
Koen Muilwijk
Utrecht
5:00:32
5:00:28
3
Stefan van der Pols
NSL
5:15:17
5:15:14
4
Ward Geyskens
Wezemaal
5:17:39
5:17:36
5
Patrick Decorte
Eernegem
5:22:27
5:22:20
6
Daan Nieuwenhuis
Rotterdam
5:25:26
5:25:25
7
Patrick Denys
Houthulst
5:36:04
5:35:58
8
Berry Bakker
Lent
5:53:00
5:52:52
9
Peter Mayringer
Veenendaal
5:57:43
5:57:38
10
Jordan Sakala
Amsterdam
6:02:41
6:02:30
11
Marc Voorn
Leusden
6:11:37
6:11:33
12
Pieter Taildeman
Gentbrugge
6:30:26
6:30:23
13
Sjors van Noort
Zwijndrecht
6:44:26
6:44:15
14
Ronald Rattink
Apeldoorn
6:50:42
6:50:31
15
Robert Engel
Loopgroep Jan Strijker
6:51:57
6:51:56
16
Erik Kosters
Velp Gld
6:54:53
6:54:47
17
Ruut Schalij
Utrecht
6:57:29
6:57:25
18
Marc Weijmar
's-Gravenhage
6:58:06
6:57:56
19
Arend van Wijk
Hattem
7:03:43
7:03:42
93K_M, 57 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud Buteijn
Rotterdam
4:50:34
4:50:32
2
Peter Palmans
Neerpelt
5:24:14
5:24:09
3
Jorrit Wensink
Driel
6:18:26
6:18:23
4
Arthur van Schoonhoven
Capelle aan den IJssel
6:31:37
6:31:28
5
Emiel de Bruin
Nijkerk Gld
6:33:58
6:33:55
6
Martin Stein
Volendam
6:50:20
6:50:11
7
Barry van Oven
Amersfoort
6:51:17
6:51:10
93K_V, 57 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nicole Vernhout
Apeldoorn
5:37:16
5:37:14
2
Annie Oostenbrink
Oldeberkoop
5:47:39
5:47:33
3
Toke Custers
Nijmegen
5:52:41
5:52:38
www.uitslagen.nl
22-06-2017 13:54