Uitslagenlijst Veluwezoomtrail

Dieren - Zaterdag 17 juni 2017

J6-11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pieter van Aalst
Wijchen
7:56
7:54
2
Jack Coster van Voorhout
Arnhem
10:02
10:00
3
Levi Coster van Voorhout
Arnhem
12:57
12:56
4
Jasper van Leeuwen
Voorhout
12:57
12:56
5
Noah Broers
Den Haag
12:57
12:55
M6-11, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lara Broers
Den Haag
9:56
9:54
2
Iris Daman
's-Gravenhage
12:57
12:56
MAN, 11 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Herbert Jansen
Pijnenburg
43:40
43:39
2
Mark Wierstra
Marsum
45:29
45:27
3
Jeroen Vermond
Wijk en Aalburg
46:09
46:06
4
Wouter Ribbink
Loopgroep Jan Strijker
47:46
47:45
5
Arno Lodders
Huissen
50:27
50:22
6
Stefan Arts
Arnhem
51:35
51:29
7
Site Ferwerda
Hattem
52:29
52:22
8
Roy Mulder
Oosterbeek
54:34
54:00
9
Sader Handstede
Velp Gld
55:50
55:43
10
Joep Bagen
Velp Gld
56:24
56:03
11
Erik Muller
Loopgroep Jan Strijker
56:31
55:46
12
Ruben Kok
Ulft
56:52
56:23
13
Jeroen ten Buuren
Loenen Gld
58:01
57:40
14
Erik van den Bosch
Sassenheim
58:12
57:51
15
Willem van den Heuvel
Laag-Soeren
58:15
58:13
16
Joris Wansink
Zutphen
59:17
59:04
17
Wouter Voskuil
Rotterdam
59:36
59:19
18
Tom Daman
AV '40
59:39
59:04
19
Gerwin Dibbits
NOP
1:00:56
1:00:43
20
Stefan Kop
Arnhem
1:01:24
1:01:03
21
Joris Looman
Mook
1:01:51
1:01:33
22
Joost van den Brink
De Gemzen
1:05:01
1:04:31
23
Paul Ouwehand
Eindhoven
1:05:21
1:05:05
24
Andres Estrada
Nieuwegein
1:05:32
1:04:52
25
Wim Binnendijk
Arnhem
1:05:36
1:04:53
26
Germen Jansen
Arnhem
1:05:44
1:04:59
27
Danny Van der Veer
Arnhem
1:05:45
1:05:24
28
Nathan Verkijk
's-Gravenhage
1:06:01
1:05:27
29
Bert de Roo
Capelle aan den IJssel
1:06:53
1:06:36
30
Peter van der Schouw
Triathlon
1:07:51
1:07:28
31
Yuri de vaan
Groesbeek
1:08:18
1:08:11
32
Peter Willemsen
Huissen
1:11:25
1:10:53
33
Michiel van Duijvendijk
Oosterbeek
1:11:38
1:11:05
34
Chris van Kleef
Huissen
1:11:44
1:11:38
35
Paul Eggink
Doetinchem
1:11:52
1:11:26
36
Niels Blijleven
Alphen aan den Rijn
1:11:55
1:11:08
37
Emiel Hoeksema
Amersfoort
1:12:03
1:11:26
38
Ruud van Aalst
Wijchen
1:12:11
1:11:56
39
Marc Huls
Nijmegen
1:14:24
1:13:57
40
Waling Tiersma
Nijmegen
1:14:29
1:14:15
41
Reint van der Vlis
Vlaardingen
1:14:40
1:14:17
42
Hans Wezendonk
Loopgroep Jan Strijker
1:15:17
1:14:42
43
Marcel Hagen
Amersfoort
1:15:46
1:15:22
44
Sander de Vries
Dordrecht
1:16:32
1:16:03
45
Auke Jongbloed
Schiedam
1:18:16
1:17:46
46
Frits Bakkers
Maarssen
1:21:07
1:20:24
47
Paul Barten
Naarden
1:21:33
1:21:03
48
MichaŽl Artz
Dinxperlo
1:21:59
1:21:14
49
Alex Klein
Loopgroep Jan Strijker
1:23:03
1:22:28
50
Pauline Utens
Schiedam
1:25:59
1:25:29
51
Andy Schroeder
Loopgroep gRUNN
1:27:27
1:26:50
VROUW, 11 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Kruiswijk
Cifla
52:26
52:21
2
Chantal Coenen
Bekkevoort
56:59
56:54
3
Bente de Jongh
Hengelo Ov
58:10
58:07
4
Maike de Jongh
Kronos
58:22
58:18
5
Hansje Eppink
Wageningen
58:40
58:27
6
Sanne Hobbelink
Nijmegen
58:52
58:44
7
Judith Anema
Soest
59:19
59:12
8
Karin dibbits
Ens
1:00:51
1:00:38
9
Anne Vermond
Utrecht
1:01:05
1:00:58
10
Lidia de Jong
Maarsen
1:02:11
1:02:04
11
Rachel Van der Kaaij
Naaldwijk
1:04:00
1:03:49
12
Josi Denissen
Arnhem
1:04:57
1:04:46
13
Daphne Leeffers
Amsterdam
1:05:19
1:05:16
14
Mandy van Leeuwen
Arnhem
1:05:44
1:05:23
15
Lini Strijker
Loopgroep Jan Strijker
1:06:11
1:05:59
16
Minneke Kuin
Landsmeer
1:07:11
1:06:47
17
Marieke van den Brink
Barneveld
1:07:11
1:06:47
18
Jolanda Donders
Arnhem
1:07:45
1:07:20
19
Marrigje Huijgens
Triathlon
1:07:50
1:07:27
20
MarriŽl Schelhaas
Triathlon
1:07:53
1:07:36
21
Jetske Lammers
Arnhem
1:08:31
1:08:21
22
Chantal Koper
Doetinchem
1:08:33
1:08:23
23
Yvonne van Lieshout
Triathlon
1:08:52
1:08:28
24
Gaby Bouman
Triathlon
1:08:52
1:08:33
25
Kim Boerakker
Ulft
1:09:04
1:08:35
26
Kirsten Koorevaar
Gorssel
1:09:37
1:09:16
27
Sanne Emmelot Kooij
Amstelveen
1:09:41
1:09:01
28
Laura Vos
Argo
1:11:07
1:10:57
29
Debbie van Verseveld
Huissen
1:11:44
1:11:38
30
Esther Hoeksema
Amersfoort
1:12:03
1:11:27
31
Dirkje van Dijk
Arnhem
1:12:11
1:11:40
32
Deborah van Aalst
Wijchen
1:12:13
1:11:57
33
Gabrielle Kooij
Amstelveen
1:12:29
1:11:49
34
Jeanne Steverink
Utrecht
1:13:03
1:12:36
35
Rosanne Gregoor
Silvolde
1:13:04
1:12:36
36
Jill Huls
Nijmegen
1:14:23
1:13:56
37
Annet Keuning
Groningen
1:14:35
1:14:13
38
Annemarie Jongbloed
Amsterdam
1:14:40
1:14:11
39
Brigitte Snel
Vlaardingen
1:14:42
1:14:17
40
Gonnie Eggink
DE LOPER
1:15:28
1:15:02
41
Marije Lenstra
Ouderkerk aan de Amstel
1:15:34
1:14:54
42
Nienke ter Weijden
Triathlon
1:15:46
1:15:23
43
Marieke Bouwhuis
De Gemzen
1:15:49
1:15:17
44
Anneke Visser
Veluwe
1:16:03
1:15:50
45
Astrid Gosseling
Varsselder
1:16:13
1:16:00
46
Saskia Bos
Ulft
1:16:13
1:16:01
47
Sylvia ten Bokkel
Heveadorp
1:16:32
1:15:58
48
Anita Wenting
Arnhem
1:17:09
1:16:36
49
Diana Artz-Hendriks
Dinxperlo
1:20:15
1:19:31
50
Erin Black
ST. Kildai Victoria
1:20:21
1:19:43
51
Jaqueline Berends
1:20:30
1:19:56
52
Sandra Hulshof
Eerbeek
1:20:30
1:19:56
53
Ilse Poppelier
Maarssen
1:21:07
1:20:24
54
Renate Dreijer
Dreumel
1:21:58
1:21:25
55
Susan Eggink
Arnhem
1:22:48
1:22:19
56
Rinske Jansen
Apeldoorn
1:26:35
1:26:24
57
Tanja Deen
SAV
1:26:53
1:26:25
58
Christy Schroeder
Bedum
1:27:24
1:26:47
59
Mirte Bokma
De Dijkrunners
1:29:05
1:28:39
60
Monique van der Kruis
Eindhoven
1:30:32
1:30:17
61
Eleonora Spagnuolo
Koog aan de Zaan
1:30:35
1:30:26
62
Michaela Karsten
Amsterdam
1:30:35
1:30:26
63
Harmien Kwant
Loopgroep Jan Strijker
1:32:04
1:31:28
64
Sara Zonneveldt
Brummen
1:36:30
1:35:50
65
Miranda Arendsen
Loopgroep Jan Strijker
1:36:30
1:35:49
66
Dasja Zonneveldt
Brummen
1:36:31
1:35:51
MAN, 18 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter Egas
Amersfoort
1:25:50
1:25:49
2
Bastiaan Gal
Arnhem
1:28:23
1:28:13
3
Paul Swart
Velp Gld
1:28:27
1:28:20
4
John Braham
Phanos
1:33:15
1:33:09
5
Stefan Turenhout
De Spartaan
1:34:14
1:34:08
6
Mark Schriek
Houten
1:35:37
1:35:31
7
Bert Dreijer
Dreumel
1:35:56
1:35:53
8
Hans de Graaf
Duiven
1:36:46
1:36:42
9
Peter Maaskant
Altis
1:36:48
1:36:39
10
Wim van Koelen
Hoogland
1:38:24
1:38:15
11
Chris Hendriks
Lochem
1:39:04
1:38:58
12
Klaas Pol
Barneveld
1:39:37
1:39:15
13
Rob Bosboom
PAC
1:40:12
1:40:02
14
Ramon de la Fuente
Amersfoort
1:40:37
1:40:35
15
Jurriaan Matze
Amsterdam
1:41:15
1:41:01
16
Hanno de Boer
Hattem
1:41:32
1:41:28
17
Ron Slangen
Cifla
1:42:11
1:41:58
18
Dick Buter
Nijkerk Gld
1:42:41
1:42:35
19
Theo van Bergen
Argo
1:43:00
1:42:00
20
Patrick van Henten
Hilversum
1:43:16
1:42:28
21
Jeroen Geboers
Dordrecht
1:43:43
1:43:38
22
Vincent Emmelot
Amstelveen
1:44:16
1:43:44
23
Ewald Woertman
Raalte
1:44:38
1:44:29
24
Wim bitter
De Dijkrunners
1:45:23
1:45:14
25
Koen Kruijne
Gouda
1:45:43
1:45:16
26
Klaas Beekhuis
Leersum
1:46:06
1:45:57
27
Erik Fortgens
Waddinxveen
1:46:08
1:45:52
28
Theodoor Greiner
Nootdorp
1:47:01
1:46:48
29
Andrť van Oort
De Dijkrunners
1:47:32
1:47:23
30
Geert Brouwer
Pallas '67
1:47:57
1:47:15
31
Tjeerd Loonstra
Leuth
1:48:34
1:48:20
32
Wim Rog
Zoetermeer
1:49:54
1:49:37
33
Hein Stoops
Ouderkerk aan de Amstel
1:50:21
1:49:49
34
Johan Dantuma
SAV
1:50:37
1:49:48
35
Marcel Stam
Vlaardingen
1:51:22
1:51:10
36
Wim-paul de Lange
Dieren
1:51:22
1:51:11
37
Michiel Janssens
Utrecht
1:51:36
1:51:00
38
Arno Manschot
Apeldoorn
1:51:36
1:50:59
39
Klaas Janssens
Hilversum
1:51:36
1:51:01
40
Peter Peeters
Prins Hendrik
1:52:44
1:52:27
41
Frank Veenman
Nieuw-Vennep
1:52:54
1:52:30
42
Joris Berben
Velp Gld
1:53:03
1:52:06
43
Arnoud van Leenen
Rotterdam
1:53:50
1:53:23
44
Victor Valckx
Hendrik-Ido-Ambacht
1:54:05
1:53:50
45
Danny Tjaardstra
Hilversum
1:54:13
1:53:27
46
Jasper Delen
Hoevelaken
1:54:22
1:53:54
47
Michiel Kats
Hengelo Ov
1:54:27
1:53:57
48
Jetse bakker
Assen
1:55:13
1:54:25
49
Richard Vels
Argo
1:55:46
1:54:44
50
Rory Hunter
Gaanderen
1:55:46
1:54:44
51
Sammy Woliner
nijmegen
1:56:04
1:55:27
52
Yoel Woliner
Breda
1:56:04
1:55:28
53
Herbert Rijneveld
Huijbergen
1:56:13
1:56:01
54
Arnoud Rijneveld
AV Gouda
1:56:14
1:56:01
55
Hans Polderman
Arnhem
1:56:36
1:55:39
56
Harald Buitenweg
Zoetermeer
1:57:25
1:56:56
57
Mike Bronkhorst
Voorthuizen
1:58:23
1:57:42
58
Antoine Westerman
Oostvoorne
1:58:56
1:58:43
59
Peter Gerritsen
Maassluis
1:59:52
1:59:18
60
Bas van Herpen
Rotterdam
2:01:33
2:01:07
61
Kees Bruins Slot
Houten
2:01:50
2:01:18
62
Ralph van Schaik
Velp Gld
2:02:13
2:01:17
63
Bram Loman
Archeus
2:03:00
2:02:42
64
Rob van der Luit
Oegstgeest
2:03:22
2:03:01
65
Marc Brouwers
Nijmegen
2:03:25
2:02:51
66
Ralph van Luinen
De Bilt
2:03:34
2:02:34
67
Etienne van Hemert
Oud-Beijerland
2:04:09
2:03:26
68
Gerard van Gijtenbeek
Loopgroep Jan Strijker
2:04:22
2:04:02
69
Wolfgang Rietveld
Molenhoek Lb
2:05:20
2:04:37
70
Rien Kraaikamp
Altis
2:06:06
2:05:05
71
Tim van van Waard
Voorburg
2:07:20
2:06:20
72
Frank Groen
Brielle
2:07:26
2:06:42
73
Johan Boer
Zwijndrecht
2:07:50
2:07:01
74
DaniŽl Classen
Venlo
2:07:50
2:07:26
75
Frank Janssen
Lisse
2:08:34
2:07:42
76
Jan van Asselt
Hedel
2:08:39
2:07:48
77
Friedo van Gelder
Apeldoorn
2:08:41
2:07:57
78
Duco Nijhoff
Nieuwerkerk ad IJssel
2:09:04
2:08:06
79
Rune Aresvik
Arnhem
2:09:14
2:08:24
80
Jacques leroy
Energie
2:09:30
2:08:40
81
Tim Khan
Zaandam
2:09:59
2:09:17
82
Koen van Aalst
Nijmegen
2:10:12
2:09:39
83
Paul Blom
Rotterdam
2:10:26
2:10:13
84
Edwin van gent
Roelofarendsveen
2:10:51
2:10:21
85
Hans uit het Broek
Oldenzaal
2:10:53
2:10:08
86
Jan Vullings
Ciko '66
2:11:02
2:10:11
87
Jelmer Penninga
Dieren
2:11:41
2:10:39
88
Chris de jong.
SAV
2:13:04
2:12:14
89
Ron Sportel
Loopgroep Jan Strijker
2:14:23
2:13:45
90
Johannes Krebbers
Haren Gn
2:14:35
2:13:41
91
Adriaan Tigchelaar
Doorwerth
2:14:36
2:13:56
92
Arno Schoenaker
Argo
2:14:38
2:13:38
93
Jeroen Greven
Argo
2:14:45
2:13:44
94
Jan Verstege
Eerbeek
2:16:40
2:15:39
95
Johan Tiemersma
Loopgroep Astrea
2:17:39
2:17:13
96
Tim Janssen
Zutphen
2:17:40
2:17:13
97
Peter Vermeij
Fortius
2:18:48
2:18:04
98
Mari Heesbeen
Eindhoven
2:19:01
2:18:14
99
Bob Hofman
Vlaardingen
2:20:36
2:19:37
100
Roel Dubbeldam
Leiden Road Runners Club
2:29:00
2:28:31
101
Sicco-Jan van der Meulen
Zwolle
2:35:37
2:34:56
VROUW, 18 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Murielle Ferrage
Berg en Dal
1:30:29
1:30:26
2
Myra Hijzen
Oud-Beijerland
1:32:25
1:32:25
3
Lydia Klessens
Friesland
1:38:26
1:38:23
4
Maud Goussaire
Haarlem
1:44:37
1:43:52
5
Catherine Swindles
's-Gravenhage
1:46:02
1:45:53
6
Judith Mooy
AAV '36
1:46:07
1:45:19
7
Kelsey Livingstone
Nieuwegein
1:47:59
1:47:10
8
Linda Maij
Koog aan de Zaan
1:51:41
1:51:25
9
Vronie Pirovano
Zaanland
1:52:27
1:52:11
10
Danielle Gorgels
Prins Hendrik
1:52:41
1:52:25
11
Gonnie Janssens
Prins Hendrik
1:52:42
1:52:25
12
Meta Sipkens
Tilburg Road Runners
1:53:51
1:53:15
13
Zejun Ding
Delft
1:54:13
1:54:02
14
Marjo Huisman
Barneveld
1:57:09
1:56:48
15
Jolanda van Andel
Sliedrecht
1:57:44
1:56:51
16
Fabienne Doveren
Amsterdam
1:57:45
1:57:03
17
Annemieke Dekker
TAS '82
1:57:52
1:57:34
18
Reka Csordas
Hoofddorp
1:58:26
1:58:02
19
Melanie van der Gaag
Maassluis
1:59:52
1:59:18
20
Inge Teunissen
Dieren
2:00:02
1:59:26
21
Saskia Dimmers
Hardlopen.nl
2:02:42
2:02:25
22
Tineke van der Luit
Oegstgeest
2:03:21
2:03:01
23
Lidy Pirovano
Lycurgus
2:04:20
2:04:05
24
Judith Piek-Janssen
Rosmalen
2:06:25
2:06:02
25
Gertien Smits
Diemen
2:06:25
2:06:02
26
Anneke van Kuijk
Vught
2:06:57
2:06:39
27
Ria Vergeer
Zevenhoven
2:07:13
2:06:25
28
Paulien Nieuwenhuis
Alphen aan den Rijn
2:07:13
2:06:26
29
Brigitte Kersbergen
Alphen aan den Rijn
2:07:13
2:06:25
30
Karin Benter
Loopgroep Jan Strijker
2:07:16
2:06:55
31
Josine Scheuders
Loopgroep Jan Strijker
2:07:16
2:06:55
32
Jannie Idema
Lionitas
2:07:55
2:07:11
33
Christ'l van Beek
Loopgroep Jan Strijker
2:08:28
2:08:09
34
Silvia Arntz
Loopgroep Hoorn
2:08:41
2:08:18
35
Shiela van Liempt
Den Bosch
2:09:03
2:08:12
36
Suzanne ketterings
Rhoon
2:09:30
2:08:40
37
Elena Repetto
Hylas
2:09:59
2:09:24
38
Marianne Roelofs
DE LOPER
2:09:59
2:09:40
39
Adele Smits
Oldenzaal
2:10:05
2:09:20
40
Peggy Offermans
Voorhout
2:10:51
2:10:21
41
Noele Schuur
Voorthuizen
2:10:53
2:10:11
42
Sandra van der Zwan
Heerenveen
2:11:10
2:10:46
43
Else van Tiel
Utrecht
2:11:32
2:10:46
44
Marry Hooijer
Zwolle
2:12:07
2:11:52
45
Claudia Rooimans
Brielle
2:12:15
2:11:32
46
Bieke Herijgers
Sassenheim
2:12:43
2:12:24
47
Monique Braat
Lent
2:14:27
2:14:00
48
Mandy Boon
Gorinchem
2:15:25
2:14:31
49
Marjolein Tap
Heemskerk
2:15:25
2:14:32
50
Fleur Marquenie
Haren Gn
2:15:34
2:14:40
51
Caroline Swanink
Loopgroep Jan Strijker
2:16:34
2:16:08
52
Erna Kroese
Loopgroep Jan Strijker
2:16:34
2:16:08
53
Kelly Dijkxhoorn
Maasland
2:16:43
2:15:44
54
Cindy Jak
Lycurgus
2:17:07
2:16:52
55
Marianne Aalbers
Veenendaal
2:17:08
2:16:35
56
Jose van Adrichem
De Lier
2:18:46
2:17:49
57
Jolanda Hofman de Jonge
Vlaardingen
2:20:36
2:19:38
58
Marion Groeneweg
Loopgroep Jan Strijker
2:21:36
2:20:34
59
Silvia van Roozendaal
DEM
2:22:09
2:21:46
60
Femke Turenhout
Sassenheim
2:25:13
2:24:53
61
Cecile van Esbroeck
Spado
2:25:49
2:25:33
62
Dory Heesbeen
Eindhoven
2:25:59
2:25:12
63
Wendy Homan
Amsterdam
2:26:15
2:25:22
64
Monique Verkerk
Breda
2:28:31
2:27:35
65
Laetitia Kat
Badhoevedorp
2:28:32
2:27:35
66
Bianca Kleverlaan-vanRijn
Noordwijkerhout
2:29:17
2:28:57
67
Veerle Loonstra
Leuth
2:42:10
2:41:42
68
Angela Schonenberg
Gemert
2:42:36
2:41:41
69
Katja Berntsen
's-Heerenberg
2:42:37
2:41:48
70
Michelle de Graaf
Bunschoten-Spakenburg
2:42:37
2:41:41
MAN, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pim de Kok
Enschede
1:38:58
1:38:56
2
Johan kats
Daventria
1:46:13
1:46:12
3
Adriano Silva
Setķbal
1:49:29
1:49:25
4
Pieter Westers
Leiden Atletiek
1:50:09
1:50:07
5
Hans Klanker
Voorschoten
1:50:09
1:50:07
6
Bram de Visser
Rijnsoever
1:51:18
1:51:07
7
David Klein
Vorden
1:51:18
1:51:16
8
Danny Huisman
Utrecht
1:52:16
1:52:11
9
Matthijs van der Beek
De Kieviten
1:56:24
1:56:23
10
Jasper Springer
Daventria
1:57:59
1:57:57
11
Sander Rijnders
Dreumel
1:58:08
1:57:58
12
Patrick van Bladel
Amersfoort
1:58:20
1:58:14
13
Jordi Sole
Zwitserland
1:59:10
1:59:08
14
Matthijs Monster
Houten
1:59:55
1:59:53
15
Evangelos Ploumakis
Utrecht
2:02:53
2:02:40
16
Paul van den Heuvel
Rijswijk Zh
2:02:58
2:02:54
17
Wout Peters
Utrecht
2:03:28
2:03:22
18
Ewoud van Houwelingen
Fortius
2:03:36
2:03:20
19
Ivo Boon
Loopgroep Jan Strijker
2:05:11
2:04:40
20
Arthur Hopman
Hylas
2:05:24
2:05:21
21
Jeroen Weber
Distance Runners Voorhout
2:06:17
2:06:08
22
Barry van Leeuwen
Distance Runners Voorhout
2:06:17
2:06:07
23
Tjerk Maij
Koog aan de Zaan
2:06:29
2:06:13
24
Gijsbert Elstgeest
AV '56
2:06:42
2:06:36
25
Ben te Beek
Utrecht
2:06:50
2:06:36
26
Mark Munro
Bennekom
2:06:52
2:06:39
27
Joost Maaskant
Zwolle
2:10:00
2:09:51
28
Rob vlemingh
Dordrecht
2:10:03
2:09:37
29
Mike Deubel
Zaandam
2:10:24
2:10:12
30
Tom van der Meer
Gent
2:10:50
2:10:37
31
Robin van Eerdt
Hellas
2:11:27
2:11:17
32
Vincent van Geffen
Eindhoven Atletiek
2:11:36
2:11:09
33
Maarten de Zwart
Rijnsoever
2:11:49
2:11:30
34
Harry Derksen
Didam
2:11:49
2:11:44
35
Thomas Fortgens
Gouda
2:11:49
2:11:00
36
Wout Duyndam
Leiden Atletiek
2:12:30
2:12:12
37
Henk Jan Bierling
Hellas
2:12:43
2:12:31
38
Barry de Groot
Steenbergen Nb
2:13:53
2:13:42
39
Mascha Duker
Zaandam
2:14:07
2:13:15
40
Frank Ruten
Triathlon
2:15:12
2:15:05
41
Jeffrey van Driel
Vlissingen
2:15:23
2:15:17
42
Rudi Wijnacker
Vlissingen
2:15:40
2:15:33
43
Marc Crombaghs
Delfgauw
2:15:48
2:15:30
44
Robert Verlaan
Voorschoten
2:16:03
2:15:43
45
Jan van der Knaap
Delft
2:16:46
2:15:51
46
O. van de Poll
Brandwijk
2:17:05
2:16:31
47
Renť Arntz
Loopgroep Hoorn
2:17:15
2:16:47
48
Rob van den Dongen
Zaanland
2:18:03
2:17:16
49
Benjamin Maclean
Altis
2:18:06
2:17:56
50
Maarten Kleverlaan
Noordwijkerhout
2:18:16
2:18:12
51
Ronald Sim0ns
Geldrop
2:18:51
2:18:23
52
Marcel Taal
AV '40
2:18:54
2:18:35
53
Raymond Mik
Hippolytushoef
2:19:10
2:18:56
54
Frank Dijkhuizen
Hippolytushoef
2:19:19
2:19:04
55
Gert-Jan van der Reijden
Zwijndrecht
2:20:11
2:19:38
56
Richard Lorist
Barneveld
2:20:14
2:20:00
57
Berry Westhoff
Hattem
2:21:01
2:20:21
58
Erik Knopert
Warnsveld
2:21:02
2:20:39
59
Fausto Spiga
Rijnsoever
2:21:04
2:20:46
60
Huug van Duijn
Rijnsoever
2:21:04
2:20:46
61
Roel Olierook
Sassenheim
2:21:04
2:21:00
62
Eric Brouwer
Loopgroep Jan Strijker
2:21:05
2:20:33
63
Gerard de Groot
De Koplopers
2:21:07
2:20:30
64
Frank Deenen
Westervoort
2:21:25
2:21:17
65
Renť Feldmann
Nieuwerkerk ad IJssel
2:22:28
2:22:19
66
Lars Waumans
Eindhoven
2:22:58
2:22:37
67
Niels de Greef
Utrecht
2:22:58
2:22:37
68
Peter Hannink
Wierden
2:23:08
2:23:03
69
Hans van Klaveren
Energie
2:23:52
2:23:31
70
Bas Heuvelman
Almelo
2:24:31
2:24:26
71
Erwin Oldenburg
DE LOPER
2:24:34
2:24:23
72
Leonard Kok
Bergschenhoek
2:25:04
2:24:48
73
Ramiro Ameneiro
Krommenie
2:25:11
2:24:56
74
Marco Beenakker
Zaandam
2:25:48
2:25:09
75
Rutger van Zonneveld
Doorn
2:26:11
2:25:25
76
Bonnie Kevenaar
Loopgroep Jan Strijker
2:26:33
2:26:22
77
Richard Overmeer
Bergschenhoek
2:27:16
2:26:50
78
Paul van der Leer
Rotterdam
2:27:26
2:27:16
79
Jelle Bosch
Archeus
2:27:57
2:27:14
80
Karel Bos
Amersfoort
2:28:11
2:28:02
81
Bas van den Bogerd
Rotterdam
2:28:17
2:27:58
82
Roger van de Spek
Delft
2:28:19
2:28:00
83
Marco Thuis
's-Heerenberg
2:28:38
2:28:10
84
RaphaŽl Petersen
Elst Gld
2:29:00
2:28:11
85
Jan-Hein Bunk
Dedemsvaart
2:30:21
2:29:57
86
Michiel Soede
Velp Gld
2:30:38
2:30:11
87
Arno Zijderveld
Apeldoorn
2:31:18
2:30:53
88
Pieter de Beijer
Nieuwerkerk aan de IJssel
2:31:26
2:31:10
89
Peter Demoed
Ouderkerk aan den IJssel
2:32:11
2:31:40
90
Patrick Dielen
Archeus
2:32:32
2:31:49
91
Wouter Hulsbos
Amersfoort
2:32:42
2:32:32
92
Pieter Kooiman
Dordrecht
2:33:15
2:32:50
93
Jeroen Rombout
Alphen aan den Rijn
2:34:48
2:34:21
94
Najim Ben Acha
Venlo
2:36:10
2:35:46
95
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
2:37:12
2:36:45
96
Robbert ester
IJsselstein Ut
2:38:04
2:37:17
97
Bas Bolder
Loopgroep Jan Strijker
2:39:50
2:39:38
98
Peter de Bruijne
Zaanland
2:41:03
2:40:22
99
Wouter van Leusen
Haarlem
2:41:11
2:40:37
100
Bart van de Ven
Zeist
2:41:56
2:41:12
101
Maikel Kokx
GVAC
2:42:02
2:41:39
102
Rob van Neutegem
Energie
2:42:20
2:41:30
103
Gert-jan Slobbe
Energie
2:42:21
2:41:30
104
Tonnu Bouman
Westervoort
2:44:05
2:43:19
105
Dennis Nootenboom
Loopgroep Jan Strijker
2:44:30
2:44:18
106
Klaas-Jan Huberts
Bergschenhoek
2:45:12
2:44:55
107
Dolf Bartels
Spirit Lelystad
2:46:24
2:45:53
108
Adrie Smits
Cuijk
2:47:46
2:47:01
109
Erik Hoogbruin
Bergschenhoek
2:49:47
2:49:29
110
Rob van den Pas
Breda
2:55:31
2:55:09
111
Ruud Fokker
Lelystad
2:57:45
2:56:59
112
Pascal Schenk
Leiden Road Runners Club
2:59:25
2:59:04
113
Krijn Zuyderhoudt
Leiden Road Runners Club
2:59:26
2:59:05
114
Leo Goedegebure
's-Heer Arendskerke
2:59:35
2:58:58
115
Iwan van Rooijen
Annen
3:00:54
3:00:09
116
Anne Brouwer
Hengelo Ov
3:02:14
3:01:39
117
Bernard Ouwehand
Aalsmeer
3:03:23
3:02:42
118
Jacques Valkenburg
Maarssen
3:04:37
3:04:20
119
Simon Doorgeest
Zaanland
3:05:52
3:05:05
120
Reind van der Vlis
Nederland
3:08:34
3:07:51
121
Bram Noordhoek
Didam
3:08:36
3:08:31
122
Reinier Broeksma
Heinkenszand
3:09:49
3:09:12
123
Dick Verhoeff
Oosterbeek
3:09:59
3:09:23
124
Peter de Jong
Anna Paulowna
3:15:21
3:14:31
125
Jean-Paul Saman
Helmond
3:15:32
3:14:58
126
Michiel Warmerdam
Loenen Gld
3:22:59
3:22:59
VROUW, 25 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irene Kalter
Daventria
1:58:23
1:58:20
2
Sharon Sandig
Heemskerk
2:03:02
2:02:46
3
Danielle van Wegen
Amersfoort
2:05:09
2:05:01
4
Renske Dickhout
Nijmegen
2:12:14
2:12:10
5
Maaike Hornstra
Friesland
2:12:47
2:12:41
6
Rachel van Es
De Gemzen
2:13:47
2:13:21
7
Lonneke Kruijen
Loopgroep Jan Strijker
2:21:04
2:20:34
8
Meike Kuipers
Nuis
2:22:38
2:21:50
9
Barbara van Hoorn
Hall
2:22:58
2:22:46
10
Katinka Meijer
Ouderkerk aan de Amstel
2:23:50
2:23:12
11
Ilse de Vent
Delft
2:25:48
2:25:11
12
Angelique van den Heuvel
Schiedam
2:26:11
2:25:55
13
Vanessa Bennett
Amsterdam
2:27:33
2:27:00
14
Eva Kenny
Amsterdam
2:27:33
2:27:01
15
Miranda Hornstra
Friesland
2:27:39
2:27:33
16
Gonny Verschoor
RRZ
2:27:46
2:27:31
17
Karlijn van Rooijen
Amersfoort
2:28:07
2:27:58
18
Jacqueline van Faassen
Dedemsvaart
2:30:21
2:29:57
19
Mariska de Kroo
Nieuw- en Sint Joosland
2:31:10
2:30:34
20
Miranda van der kroft
Lelystad
2:32:30
2:32:22
21
Mirjam Wagenvoort
Amersfoort
2:32:42
2:32:33
22
Esme Houtman
Utrecht
2:33:09
2:33:01
23
Lotte Hagenbeek
Hanzesport
2:33:14
2:32:45
24
Sharon Boyle
Amsterdam
2:34:20
2:34:20
25
Annemieke van Dijk
Zaandam
2:34:57
2:34:09
26
Manon Voskamp
Lichtenvoorde
2:38:59
2:38:46
27
Hanneke stam
Veenendaal
2:39:04
2:38:30
28
Margreet Kerkmeer
's-Gravenhage
2:41:15
2:40:40
29
Josie ruijsenaars
Rotterdam
2:41:35
2:40:54
30
Gudy van Klaveren
Energie
2:41:50
2:41:27
31
Inge van der Meulen
GVAC
2:42:02
2:41:39
32
Ellen Gerritsen
Leuvenheim
2:44:05
2:43:19
33
Renťe van Piggelen
Malden
2:44:25
2:43:58
34
Inge Kuiper
Arnhem
2:45:11
2:44:32
35
Manon de laat
Dongen
2:45:30
2:44:49
36
Vera Lagerburg
Utrecht
2:46:11
2:45:40
37
Esther Prijs
Loopgroep Athletic Point
2:52:28
2:52:13
38
Karin Naaijkens
Velp Gld
2:56:41
2:56:13
39
Irene ten Donkelaar
De Koplopers
2:57:50
2:57:12
40
Yvonne Krabbe
Amersfoort
2:57:51
2:57:40
41
Margo Visser
Babberich
2:57:56
2:57:37
42
Kerensa Broersen
Enschede
2:58:37
2:58:11
43
Lisa Nederlof
's-Gravenhage
2:59:22
2:58:56
44
Belinda Dubbeldam
Leiden Road Runners Club
2:59:24
2:59:04
45
Melanie Holleman
Leiden Road Runners Club
2:59:25
2:59:05
46
Lia Dobbelaar
Heinkenszand
2:59:36
2:58:59
47
Debby Elstgeest
AV '56
2:59:37
2:59:01
48
Ria van Rooijen
Annen
3:00:54
3:00:09
49
Sanne Ikink-Buiting
Hanzesport
3:00:56
3:00:27
50
Marjolein Paling
's-Gravenhage
3:01:25
3:00:43
51
Brigitte Snel
Nederland
3:08:37
3:07:55
52
Irene Driesse
Arnhem
3:09:59
3:09:23
53
Trudy van Horne
Helmond
3:15:32
3:14:57
54
Brenda Peereboom
Katwijk Zh
3:16:50
3:16:08
55
Mireille de Jong
Rijnsburg
3:20:29
3:19:47
62K_M, EERSTE AFST.11K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ralph Apeldoorn
DEM
43:05
43:04
2
Maikel Tax
Lith
48:08
48:05
3
Gertjan Lahuis
Veluwe
48:09
48:07
4
Menno Jonkers
Loopgroep Oegstgeest
49:08
49:06
5
Sjaak Betjes
Lycurgus
49:37
49:35
6
Igor Sekeris
Leiderdorp
49:39
49:30
7
Marco Reijers
Ulft
49:46
49:38
8
Bastiaan van der Star
Marathon Pim Mulier
50:49
50:41
9
Jan Hoppenbrouwers
Rijen
50:54
50:52
10
Johan Quispel
Den Helder
50:59
50:44
11
Vincent Janssen
Duiven
51:06
51:03
12
Robert Reintjes
Helmond
51:17
51:09
13
Mark Pantus
Apeldoorn
51:28
51:25
14
Elbert Voogt
Apeldoorn
51:33
51:31
15
Sander van der Meijs
Utrecht
52:09
51:57
16
Frans Plantenga
Den Dolder
52:26
52:11
17
Peter van Veldhuizen
De Dijkrunners
52:55
52:28
18
Michiel van Breemen
Velp Gld
52:59
52:18
19
Maurice Bolte
Utrecht
54:02
53:52
20
Edwin Van der Loop
avVN
54:36
54:32
21
Rigo Hoencamp
's-Gravenhage
54:37
54:34
22
Ricardo Boerkamp
Zutphen
54:37
54:32
23
Tonnie de winter
Veluwe
55:13
55:02
24
Jeroen Pas
Arnhem
56:12
56:02
25
Jelmer Methorst
Amsterdam
57:09
56:43
26
Paul Gomes
Den Helder
58:02
57:58
27
Michiel Nederlof
Ciko '66
59:10
58:56
28
Harry de Bruyn
Loopgroep Jan Strijker
59:43
59:26
29
Mario de Kort
Velp Gld
59:45
59:29
30
Sjo. Roger de campagnolle
Dordrecht
1:00:25
1:00:17
31
Jeroen Happel
Ubbergen
1:01:51
1:01:33
32
Bob Veerman
Volendam
1:02:13
1:01:55
33
Maarten van Breemen
's-Gravenhage
1:02:14
1:01:32
34
Thijs Janssen
Voorthuizen
1:02:36
1:02:15
35
Peter de Koning
Sportief Hardlopen Huizen
1:02:38
1:02:26
36
Andre Klein Kranenbarg
Loopgroep Jan Strijker
1:02:53
1:02:37
37
Martijn Steltenpool
Amsterdam
1:04:37
1:04:27
38
Altjo Weessies
Loopgroep De Drentsche Aa
1:08:54
1:08:36
39
Tim van Leeuwen
Velp Gld
1:12:58
1:12:19
62K_V, EERSTE AFST.11K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilonka Betjes - Langeberg
Lycurgus
51:35
51:33
2
Wanda Sloos
U-Track
1:00:01
59:56
3
Danielle Schroder
Loopgroep Aart Stigter
1:00:53
1:00:44
4
Renee Cardinaals
Ammerzoden
1:02:12
1:01:59
5
Tineke de Groot-Schroder
WZK Tri Team Wassenaar
1:06:14
1:06:05
6
Mart van Donselaar
Edam
1:09:26
1:08:43
7
Wendy de Rijke
Rotterdam
1:09:56
1:09:33
8
Hanneke Rijstenberg
Loopgroep De Drentsche Aa
1:11:07
1:10:49
9
Rianne Hulshof
Velp Gld
1:12:57
1:12:19
10
Jiske Tiersma
Groningen
1:14:29
1:14:15
11
Jose kuipers
Huissen
1:16:54
1:16:16
12
Jet Demmink
Gelre
1:16:55
1:16:16
93K_M, EERSTE AFST.11K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruud Buteijn
Rotterdam
47:05
47:03
2
Peter Palmans
Neerpelt
52:30
52:25
3
Jorrit Wensink
Driel
53:16
53:10
4
Barry van Oven
Amersfoort
55:24
55:05
5
Pim Brouns
Utrecht
55:24
55:05
6
Lemaine Kus
Mechelen
57:33
57:14
7
Arthur van Schoonhoven
Capelle aan den IJssel
58:38
58:26
8
Martin Stein
Volendam
1:02:13
1:01:55
9
Vincent van der Wal
Velp Gld
1:06:06
1:05:44
93K_V, EERSTE AFST.11K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Nicole Vernhout
Apeldoorn
58:04
57:59
2
Toke Custers
Nijmegen
58:34
58:28
3
Silvia Verhoeven
Achilles
59:25
59:21
4
Annie Oostenbrink
Friesland
1:05:43
1:05:36
5
Linda van den Brink
Amersfoort
1:07:23
1:07:04
www.uitslagen.nl
23-06-2017 15:00