Uitslagenlijst SPIE Rondje Voorne

Brielle - Zondag 11 juni 2017

MAN, 63 KM SOLO
Plts
Naam
Tijd
1
Patrick Vandebeek
Aarschot (BEL)
5:55:40
2
Tom van der Veldt
Haarlem
6:03:48
3
Edwin Otto
NEA Volharding
6:07:08
4
Robert Boersma
NEA Volharding
6:16:49
5
Peter van Dijke
Energie
6:38:12
6
Arie van der Steen
AV Heerenveen
6:55:14
7
Richard van der Klis
Ilion
7:01:17
8
Jan Spitael
Gijzegem (BEL)
7:19:48
9
Hans van der Mast
Schiedam
7:25:15
10
Rob Zandbergen
Running Holland vereniging
7:30:39
11
Anton Fennema
Oud-Beijerland
7:40:56
12
Martin Kannegieter
Spijkenisse
7:41:31
13
Paul van Buren
Capelle aan den IJssel
7:44:52
14
Joost Pil
Bertem (BEL)
8:11:19
15
Lars Lageweg
Spirit Oud Beijerland
8:24:51
16
Rich den Hartog
Barendrecht
8:24:56
VROUW, 63 KM SOLO
Plts
Naam
Tijd
1
Heidi Janssens
Eernegem (BEL)
6:26:29
2
Jannet Lange
avVN
6:53:27
3
Karin Casparij
Biervliet
7:36:50
DUO, 63 KM DUO
Plts
Naam
Tijd
1
Ronald vd Graaf & Roland Groen
TGV-Marktlink
4:19:07
TEAM, 63 KM TEAM
Plts
Naam
Tijd
1
Happy Runners
Voorne Atletiek
4:17:54
2
de Roadie Boemel
RRZ
4:32:49
3
De Geuzenvelders
Brielle
4:37:07
4
The Marathon Men
Oostvoorne
4:40:03
5
Roadrunners ... miepmiep
RRZ
4:55:15
6
Dream Team Ladies
Voorne Atletiek
5:01:29
7
Team One BP
Rockanje
5:05:04
8
D Lady Runners
Voorne Atletiek
5:07:03
9
Brielsche Vrouwen
Brielle
5:08:33
10
DSW
Voorne Atletiek
5:09:57
11
Roadie Express
RRZ
5:14:03
12
De Doordouwers
Voorne Atletiek
5:23:20
13
Team Henk van Driel
VanDrielRunners
5:27:18
14
Masters Team VA
Voorne Atletiek
5:29:00
15
E groep VA fun & run
Voorne Atletiek
5:29:32
16
Irma's possie
PAC
5:37:47
17
Dream Team M/V
Voorne Atletiek
5:38:37
18
Van Driel Runners 2
Leiderdorp
6:11:54
MAN, 50 KM SOLO
Plts
Naam
Tijd
1
Marc Bemong
Houwaart (BEL)
5:27:06
2
Daan Waterlander
Hekelingen
5:30:24
3
Johan Snijders
Voorne Atletiek
6:06:48
4
Wim Krijnen
MarathonPlus
6:26:01
5
Wjp Prins
Voorschoten
6:30:56
6
Robert paul van de Graaf
Oudenhoorn
6:39:42
7
Ronald te Lindert
Fortuna
7:02:42
VROUW, 50 KM SOLO
Plts
Naam
Tijd
1
Esther Sweeris
Voorne Atletiek
6:13:23
2
Ellen Steinebach
Voorne Atletiek
6:13:23
TEAM, 50 KM TEAM
Plts
Naam
Tijd
1
de Mullertjes
Tinte
4:01:07
2
Toppers
Voorne Atletiek
4:07:01
3
zijn we er al
Oostvoorne
4:35:51
4
VOORUIT!!
Voorne Atletiek
4:44:24
5
maandagavond Olympus70
Olympus '70
4:44:47
6
Mardistes Mix
Divonne-les-Bains
5:26:07
7
Team Zijn we er al
Voorne Atletiek
5:33:22
Een warm Rondje Voorne, wat wind en
temperatuur tot 28 graden!
SPIE, Evides, JJ Sport, Modalisa, Wijnhuis Dikke Pulp, FietsPlus,
Kwekerij Arkse BV, Kwekerij R. Zwinkels, Steefit sportmassage, AH.
www.uitslagen.nl
12-06-2017 21:56