Uitslagenlijst 35e Nationale Lenteloop

Papendrecht - Zaterdag 10 juni 2017

MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Roy Hoornweg
Passaat
32:14
32:14
2
Paul Visser
Tilburg Road Runners
34:06
34:06
3
Arjan Kaashoek
Typhoon
35:22
35:21
4
Jonathan Zuiderwijk
Gorinchem
37:59
37:57
5
Bauke Rietveld
Rotterdam
38:05
38:02
6
Anco Oomsen
Fortius
38:26
38:25
7
Juanjo
Rotterdam
38:28
38:25
8
Coen Visser
Rotterdam
38:34
38:31
9
Arik Burghout
Meeuwen
39:13
39:11
10
Joris Wulfert
EUR Roadrunners
39:54
39:52
11
Marco Nederveen
Hardinxveld-Giessendam
40:45
40:43
12
Norbert Schild
Sliedrecht
41:39
41:36
13
Tjark Klee
Voorne Atletiek
42:03
42:00
14
Peter den Ouden
Nieuw-Lekkerland
42:18
42:10
15
Wouter Papenhoeve
Delft
42:45
42:41
16
Remi Boon
Dordrecht
43:30
43:27
17
Dennis Kluifhooft
Oud-Beijerland
44:51
44:44
18
Glenn Versteeg
Bergambacht
44:56
44:45
19
Alexander Achterberg
Brandwijk
45:46
45:39
20
Thomas Heijnen
Amersfoort
46:56
46:33
21
Ruud Klein Hofmeijer
Nijmegen
47:03
46:48
22
Mark Kuntz
Papendrecht
47:22
47:07
23
Karel de Hooge
Dordrecht
47:34
47:28
24
Coen van Wouwe
Papendrecht
47:38
47:26
25
Jan van der Wal
Dordrecht
48:03
47:59
26
Raymond Elsenaar
Papendrecht
49:24
49:13
27
Remco den Breeje
Papendrecht
49:39
49:29
28
Mhamed Boutachkourt
Gorinchem
50:00
49:53
29
Thom Schermers
Hardinxveld-Giessendam
50:06
49:40
30
Erik van der Hoog
Enspijk
50:15
50:07
31
Frits van der Klis
Sliedrecht
50:15
49:55
32
Gert-Jan Koffeman
Heukelum
50:19
50:00
33
Vincent Vulperhorst
Noordeloos
50:48
50:41
34
Johan de Jong
Papendrecht
50:55
50:16
35
Jeffrey van Wijk
Sliedrecht
51:14
50:53
36
Mark Advokaat
Ridderkerk
51:46
51:31
37
Patrick van vugt
Ridderkerk
52:01
51:24
38
Maurits Ploos van Amstel
Papendrecht
52:40
52:23
39
Alexander Ploos v Amstel
Papendrecht
52:49
52:30
40
Herman van Hoeven
Hardinxveld-Giessendam
52:59
52:51
41
Chris Boutsma
Papendrecht
58:10
57:52
42
Niels Kortlever
Hoogblokland
59:20
58:56
43
Gerben Eijkelenboom
Papendrecht
1:04:06
1:03:57
44
Tonie Voordendag
Strijen
1:04:33
1:04:07
45
Marcel Smitshoek
Groep Oranje
1:07:38
1:06:58
M35, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rick Salome
Sprint
34:59
34:57
2
Rene van der Stap
Honselersdijk
36:12
36:10
3
Remon van der Wal
Passaat
36:26
36:25
4
Erik-Jan Hoogendoorn
Kedichem
36:57
36:54
5
Karel Petiet
Nieuwland
37:46
37:44
6
Byron Anderson
Gorinchem
37:55
37:53
7
Ali Shugul
PAC
38:09
38:07
8
Ruben Verlangen
Statina
38:12
38:11
9
Pieter de Jong
Papendrecht
38:47
38:46
10
Leendert v Nieuwenhuijzen
Lewedorp
39:47
39:45
11
Richard Lelieveld
De Kieviten
40:03
40:02
12
Robin Robart
Passaat
40:12
40:11
13
Lennaert den Hoed
Fortius
40:18
40:16
14
Wim in 't Veld
Giessenburg
41:14
41:09
15
Nico Bogaard
Typhoon
42:54
42:46
16
Henrik Barendregt
Fortius
43:03
42:58
17
Peter Sliep
Hendrik-Ido-Ambacht
43:07
42:49
18
Francois Valks
Passaat
44:26
44:12
19
Ludo van Hoek
Dordrecht
44:26
44:09
20
Kees Eckhardt
Sliedrecht
44:44
44:38
21
Rogier Jonkman
Papendrecht
45:02
44:57
22
Peter-Martijn Bronkhorst
Noordeloos
45:20
45:13
23
Martin Boon
Dordrecht
45:34
45:30
24
Ronnie Westerhout
Hardinxveld-Giessendam
45:36
45:27
25
Gerard Schoonderwoerd
Nieuw-Lekkerland
46:00
45:51
26
Walter Koorneef
Alblasserdam
46:37
46:22
27
Martijn Baan
Papendrecht
46:39
46:24
28
Peter Oudijn
Alblasserdam
46:39
46:23
29
Anselm Krol
Gorinchem
46:47
46:43
30
Julian Kok
Berkel en Rodenrijs
46:50
46:47
31
Johan de Jongh
Oud-Alblas
46:51
46:47
32
Imro Ramautarsing
Tiel
47:25
47:06
33
Christiaan Diem
Typhoon
47:49
47:42
34
Jan-Willem Cirkel
Dordrecht
48:04
35
Michiel Keesmaat
Sliedrecht
48:19
48:01
36
Michel Matena
Papendrecht
48:31
48:23
37
Mark Bezemer
Alblasserdam
49:17
48:45
38
Marco Kornet
Papendrecht
49:20
49:14
39
Michel Baas
Nijmegen Atletiek
49:41
49:38
40
Johan Kon
Hoogblokland
49:44
49:37
41
Christiaan van der Maarel
Papendrecht
49:53
49:37
42
Arjan Martens
Prinsenbeek
50:13
50:07
43
Jilsaynt Kuster
Papendrecht
50:15
49:55
44
Jan Willem Versteeg
Hardinxveld-Giessendam
50:17
50:01
45
Jeroen van der Molen
Passaat
50:34
50:23
46
Arnold Kros
Passaat
51:51
51:28
47
Juriaan leeuwenburgh
Passaat
51:52
51:28
48
Norman Verhoeven
Papendrecht
51:53
51:28
49
Wim Stuij
Molenaarsgraaf
53:23
52:49
50
Carolus Kwakernaak
Molenaarsgraaf
53:58
53:32
51
René de Snoo
Papendrecht
54:11
53:51
52
Patrick Korevaar
Passaat
54:14
53:56
53
Isaak Vermeulen
Papendrecht
55:01
54:48
54
Marco Lijflander
Sliedrecht
55:43
55:32
55
Marco van Gils
Papendrecht
57:18
57:13
56
Andre Pijl
Papendrecht
58:57
58:21
57
Theo Buscher
Papendrecht
59:23
59:14
58
Bob Luijendijk
Numansdorp
59:32
59:08
59
Jaco Stevens
Alblasserdam
59:51
59:19
60
Frank Siebes
Groep Wit/Blauw
1:01:33
1:00:56
61
Paul Suurback
Groep Wit/Blauw
1:01:36
1:01:00
62
Bertjan Scheepbouwer
Papendrecht
1:01:44
1:01:33
63
Andy Knauf
Zwijndrecht
1:02:34
1:02:09
64
Bjorn Kalden
Heerjansdam
1:04:13
1:03:54
65
Richard van Luijk
Papendrecht
1:04:14
1:03:49
66
Jessie de Mol
Groep Oranje
1:04:55
1:04:19
67
Ferrie Koffeman
Gorinchem
1:06:05
1:05:46
68
Arnoud Korsuize
Nieuw-Vennep
1:07:10
1:06:40
69
Patrick de Hoog
Papendrecht
1:11:55
1:11:35
M45, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Klaas Hille de Graaf
Loopgroep Aart Stigter
36:51
36:50
2
Erik klooster
Passaat
37:19
37:18
3
Johan Roozemond
Altena Road Runners
38:14
38:13
4
Ron van der Linden
Statina
38:47
38:45
5
Piet Voorwinden
Noordeloos
39:09
39:06
6
Jan van Stigt
Altena Road Runners
39:49
39:47
7
Camiel Verweij
Hellas
39:58
39:57
8
Carolus IJzerman
Giessenburg
41:30
41:25
9
Adriaan Schouten
avVN
41:56
41:53
10
Martin Verhage
AAA
42:20
42:04
11
Henk van den Heuvel
Altena Road Runners
42:21
42:18
12
Aalbert Mintjes
Passaat
43:24
43:21
13
Dick Kant
Altena Road Runners
43:50
43:47
14
Erik Nieuwenboom
Rotterdam
43:57
43:51
15
Arnold Schiphof
Loopgroep Aart Stigter
44:12
44:07
16
Cor Berrevoets
PAC
44:39
44:31
17
Steven Batten
Culemborg
45:13
45:00
18
Steve Sommeling
Passaat
45:32
44:59
19
Ronald van Loon
Nieuw-Lekkerland
46:03
45:53
20
Jos Broere
Typhoon
46:55
46:52
21
Wilco Ijzerman
Gorinchem
47:08
47:01
22
Marcel Liefbroer
Papendrecht
47:16
47:08
23
Peter Noordam
Maassluis
47:37
47:32
24
Marinus Ploos van Amstel
Papendrecht
48:18
48:01
25
Marcel de Koning
Barendrecht
48:25
47:40
26
Dammes Ros
Meerkerk
48:46
48:36
27
Jan Visser
Passaat
48:47
48:34
28
Gert-Jan Rozendaal
Passaat
49:29
49:08
29
Theo den Braanker
Sliedrecht
49:51
49:20
30
Adrie Schrijver
Hoornaar
50:01
49:46
31
Andre van Iperen
Typhoon
50:24
50:01
32
Erwin Kuin
Barendrecht
50:25
50:08
33
Marc van Sprundel
Hoornaar
50:27
50:13
34
Henk Visser
Fortius
50:36
50:34
35
Reinier van der Hel
Passaat
50:45
50:24
36
Martin Bijl
Asperen
50:52
50:30
37
Erwin van der Poel
Papendrecht
50:55
50:16
38
Marcel van der Wel
Typhoon
51:01
50:54
39
Eric Korteland
Papendrecht
51:07
51:02
40
Frank Sebrechts
Papendrecht
51:16
51:04
41
Siegfried van den Brink
Gorinchem
51:18
51:06
42
Dick van der Vorden
Nieuw-Lekkerland
51:18
50:44
43
Marc Wiersma
Energie
51:18
51:11
44
Wim Vroegh
Herwijnen
51:27
51:04
45
Pieter van Rossum
Avantri
51:35
51:16
46
Aart-Jan van Ek
Nieuw-Lekkerland
51:45
51:05
47
Peter van Milligen
Typhoon
52:00
51:38
48
Rob Froonhoff
Amersfoort
52:05
51:58
49
Jus Verhaar
Typhoon
52:46
52:41
50
Jan van Dijk
Asperen
52:53
52:45
51
M. Philippo
Papendrecht
52:56
52:21
52
Bertus Verberkmoes
Papendrecht
53:17
53:00
53
Robbert de Ruiter
Papendrecht
53:18
53:06
54
Freddie Godeke
Papendrecht
53:47
53:37
55
Wim Oussoren
Dordrecht
53:53
53:23
56
Edwin Zoomer
Fortius
54:07
53:34
57
Rowdy Jacobson
Passaat
54:12
53:42
58
Remko Hoving
Ridderkerk
54:36
54:08
59
Wilco 't Lam
Statina
54:44
54:14
60
Enrico Cloin
Papendrecht
54:54
54:27
61
Bert Alting
Passaat
54:56
54:35
62
Eric Kweekel
Fortius
55:12
54:44
63
Jan Vink
Noordeloos
55:47
55:00
64
André Verburg
Ameide
55:47
55:33
65
George van Prehn
Dordrecht
55:57
55:24
66
Arjan van der Haak
Sliedrecht
56:03
55:41
67
Frans Blankemeijer
Bleskensgraaf ca
56:23
56:15
68
Erik Jan Rem
Fortius
57:05
56:36
69
Dick Opmeer
Barendrecht
57:46
57:39
70
Hans den Hartigh
Passaat
57:54
57:21
71
Marcel van Rijswijk
Papendrecht
57:58
57:37
72
Vincent Damen
Barendrecht
58:03
57:17
73
Erwin Schimmelpenningh
Papendrecht
58:41
58:20
74
Dennis van der Wens
Passaat
59:12
58:52
75
Ted Antrag
Dordrecht
59:24
58:56
76
Maurits van Vijfeijken
Fortius
59:38
59:09
77
Dyon Vervuurdeldonk
Barendrecht
1:00:15
59:29
78
Ben Edelbroek
Hoornaar
1:01:36
1:01:24
79
Mark van Galen
Rotterdam
1:01:53
1:01:22
80
René Brand
Groep Wit/Blauw
1:01:57
1:01:34
81
Arjan Baan Hofman
Sliedrecht
1:02:31
1:02:00
82
Andre Vermaas
Papendrecht
1:02:37
1:02:07
83
Bert van der Horst
Groot-Ammers
1:04:22
1:03:45
84
Gerard Radstaat
Meerkerk
1:05:02
1:04:29
85
Willem Boer
Papendrecht
1:05:02
1:04:35
86
Marcel van der Steen
Papendrecht
1:05:24
1:05:03
87
Dennis Schoonveld
Gouda
1:05:24
1:04:57
88
Ad Schinkelshoek
Groep Wit/Blauw
1:06:22
1:05:46
89
Ed Schut
Alblasserdam
1:11:34
1:10:52
90
Bart van Kooij
Passaat
1:22:46
1:22:03
91
Rene Cameron
Passaat
1:23:01
1:22:19
M55, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Heddie Nieuwdorp
's-Gravendeel
38:55
38:54
2
Amriet. Oemraw
Rotterdam Atletiek
41:25
41:23
3
Don Jassies
Numansdorp
41:43
41:40
4
Rob Prins
PAC
42:56
42:51
5
Kees Koek
Loopvereniging TOF
46:29
46:28
6
Bill Stahr
Virginia
47:30
47:17
7
Eli Smits
Altena Road Runners
47:32
47:12
8
Peter Timmermans
Sprang-Capelle
47:45
47:42
9
Goof van den Heuvel
Typhoon
48:38
48:32
10
Peter Buisman
Passaat
48:48
48:22
11
Frank Boon
Typhoon
48:54
48:01
12
Daan van Strien
Fortius
49:27
49:14
13
Ronald de Raad
Hendrik-Ido-Ambacht
49:29
49:26
14
Theo Schermers
Typhoon
49:44
49:20
15
Ries den Otter
Hoornaar
49:50
49:36
16
André Arbman
Bergschenhoek
49:53
49:37
17
Arie Stok
Rotterdam
50:07
49:44
18
Rens van Hal
Passaat
51:12
50:59
19
Wim Lammers
Bleskensgraaf
51:22
50:59
20
Arie Korevaar
Molenaarsgraaf
51:34
51:15
21
Hugo du Mez
Fortius
51:48
51:40
22
Ton Wulfert
Dordrecht
51:50
51:37
23
Dick van Prooijen
Loopgroep PK
52:16
52:11
24
Sijmen de Jager
Passaat
52:30
52:03
25
Peter Verhoeckx
Ridderkerk
52:51
52:44
26
Ruud Huisman
Passaat
54:00
53:26
27
John van Gilst
avVN
54:00
53:56
28
Leo Boelens
Dordrecht
54:00
53:56
29
Johannes de Jong
Fortius
54:03
53:47
30
Arie Kleijn
Passaat
54:15
53:49
31
Ruud Grootenboer
Papendrecht
54:18
53:53
32
André du Burck
Zwijndrecht
54:20
53:36
33
Bert Visser
Papendrecht
54:35
54:24
34
Pieter Verweij
Dordrecht
54:46
54:28
35
Kees Westerhout
Hardinxveld Giessendam
55:10
55:01
36
Sjoerd Visser
Fortius
55:21
54:50
37
Jan van Beuzekom
Sliedrecht
55:25
55:02
38
Willem de Jong
Barendrecht
55:36
55:03
39
Léonhard van Egeraat
Spado
55:48
55:43
40
Jan van Dillen
Alblasserdam
55:56
55:24
41
Jan van Dijk
Scorpio
57:37
57:21
42
Chris Dijkstra
Maassluis
57:39
57:11
43
Joop van den Bosch
Hardinxveld-Giessendam
58:31
58:19
44
Wim Zwart
Passaat
58:34
58:12
45
Ad Kraal
Moerkapelle
58:49
58:21
46
Ferry Stutvoet
Ridderkerk
59:11
58:51
47
Peter van Oosterhout
Scorpio
59:15
59:00
48
Kees Gladpootjes
Fortius
59:16
58:47
49
Kees van Tienhoven
Spijkenisse
59:58
59:34
50
Bob Smith
Fortius
1:00:24
59:53
51
Henri Nafzger
Barendrecht
1:01:00
1:00:46
52
Jan van der Ham
Fortius
1:01:02
1:00:34
53
Kees de leeuw
Alblasserdam
1:01:11
1:00:36
54
Wim den Hartog
Asperen
1:01:34
1:01:06
55
Cor van der Wulp
Papendrecht
1:01:35
1:01:13
56
Arie Groen
Groep Wit/Blauw
1:01:36
1:01:00
57
Leo Harreman
Waterweg
1:02:23
1:01:54
58
Albert Stroomberg
Papendrecht
1:02:32
1:02:03
59
Robert Lems
Passaat
1:03:35
1:03:04
60
Henk Knook
Groep Wit/Blauw
1:04:19
1:03:42
61
Peter Bouman
Spirit Oud Beijerland
1:04:33
1:04:06
62
Jan van Dalen
Fortius
1:05:43
1:05:26
63
Peter de Valois
Zoetermeer
1:05:53
1:05:41
64
Bert van Oostrum
Statina
1:06:15
1:05:45
65
Leo van der Welle
Ridderkerk
1:06:45
66
Willem Groeneveld
Papendrecht
1:07:42
1:06:58
67
Ronald van der Ploeg
Groep Wit/Blauw
1:09:21
1:08:42
68
Rob Blokland
Passaat
1:09:38
1:08:56
69
Peter van Roon
Capelle aan den IJssel
1:09:50
1:09:12
70
Ferry van Pieterson
Sliedrecht
1:09:59
1:09:14
71
Coen Hofmann
Papendrecht
1:11:29
1:11:00
72
Don Janssen
Groep Oranje
1:13:29
1:12:50
73
Leen van Oosterum
Hellouw
1:14:43
1:13:55
74
Guus Klein Hofmeijer
Papendrecht
1:20:46
1:20:31
75
Henk Bijl
Hardinxveld-Giessendam
1:21:25
1:20:38
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Anne Zijderveld
Passaat
43:24
43:21
2
Jeanique de Graaf
Loopgroep Aart Stigter
45:46
45:43
3
Samira bor
Dordrecht
46:56
46:51
4
Marjolein Ritter
Vlaardingen
47:57
47:39
5
Antoinet van Dalen
Dordrecht
51:29
51:11
6
Elin Schermers
Hardinxveld-Giessendam
53:00
52:35
7
Sabine smit
Ridderkerk
55:50
55:13
8
Nadia Kamminga
Rotterdam
56:26
56:15
9
Joanne van Dijk
Hardinxveld-Giessendam
56:27
56:05
10
Tamara Kesauly
Papendrecht
59:19
58:40
11
Ilse Nederveen
Hardinxveld-Giessendam
59:20
59:15
12
Talitha Vink
Groep Wit/Blauw
1:01:37
1:01:00
13
Renske van der Hoek
Oud-Beijerland
1:01:55
1:01:39
14
Iris van Wouwe
LVA Plantaris
1:07:10
1:06:40
15
Femke Cornelissen
Papendrecht
1:09:10
1:08:35
16
Mariska Kavelaar
Passaat
1:13:22
1:12:50
17
Sigrid van der Hel
Sliedrecht
1:17:25
1:16:59
18
Sarina Kleinjan
Groep Wit/Blauw
1:18:49
1:18:09
19
Michelle Brand
Schiedam
1:20:07
1:19:40
20
Rebecca van Dongen
Groep Goud
1:29:03
1:28:22
V35, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marlies Jongerius
Olympus '70
37:39
37:38
2
Monique Verschuure
AV '56
41:00
40:59
3
Renata Haring
Loopgroep PK
41:49
41:46
4
Annemarie de Groot
Papendrecht
46:38
46:29
5
Cindy van Luttikhuizen
Asperen
47:52
47:48
6
Monique Boer
Hoornaar
49:50
49:36
7
Irene van den Broek
Haag Atletiek
50:01
49:52
8
Talitha Mol
Hardinxveld-Giessendam
51:45
51:25
9
Jenny Fidder
Bleiswijk
52:45
52:40
10
Georgette Kuntz
Papendrecht
55:10
54:52
11
Annemieke Versluis
Sliedrecht
55:18
55:08
12
Femke Gobius du Sart
Typhoon
55:53
55:08
13
Ester Romeijn
Papendrecht
56:24
56:15
14
Marijke Sturm
Energie
57:47
57:40
15
Brigitte van den bos
Alblasserdam
59:26
58:52
16
Karin kruisinga
Papendrecht
59:33
59:16
17
Martine Verhulst
Fortius
1:00:08
59:44
18
Vanessa de Heer
Papendrecht
1:01:53
1:01:22
19
Linda Jelier
Papendrecht
1:02:16
1:01:57
20
Brenda den Haan
Hardinxveld-Giessendam
1:02:20
1:01:59
21
Tineke Goudriaan
Alblasserdam
1:04:46
1:04:18
22
Marike Oudijn
Alblasserdam
1:04:46
1:04:18
23
Dianne Poliste
Papendrecht
1:04:53
1:04:37
24
Daniëlle Bertrand
Passaat
1:05:09
1:04:36
25
Josine Visser
Groep Oranje
1:07:38
1:07:00
26
Wenda de Rijke
Groep Wit/Blauw
1:09:17
1:08:40
27
Cora van den Bergh
Sliedrecht
1:09:58
1:09:15
28
Hanneke Brandhorst
Sliedrecht
1:09:59
1:09:15
29
Patricia Struijk
Groep Wit/Blauw
1:10:10
1:09:33
30
Nina Valk
Groep Oranje
1:10:43
1:10:05
31
Marieke ten Voorde
Gorinchem
1:12:37
1:12:09
32
Marieke van der Veen
Typhoon
1:13:39
1:13:16
33
Rianne van Bruggen
Papendrecht
1:14:16
1:14:02
34
Carlijne Vermeij
Papendrecht
1:15:18
1:15:00
V45, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Cora Vlot
Passaat
42:41
42:36
2
Petra Bruijs
Spado
45:15
45:10
3
Erna de Wit
Sliedrecht
50:22
50:12
4
Johanny Gelens
Groene Ster
50:36
50:34
5
Karen Young
Boyds MD
51:22
51:08
6
Corina van der Linden
Statina
52:12
52:03
7
Martha van Hal
Energie
52:38
52:36
8
Goverdien den Braven
Hoogblokland
53:19
53:14
9
Alice Harrems
Typhoon
53:41
53:36
10
Savina Becciu
Passaat
54:18
53:54
11
Angela Veld
Statina
54:59
54:50
12
Marike Wessing
Energie
55:17
55:10
13
Anje van Dijk
Typhoon
55:45
55:00
14
Anja Broere
Passaat
56:17
55:44
15
Esther Schoon-de Goede
Papendrecht
56:26
56:12
16
Marie-France Sagor
IJsselrunners
56:39
56:16
17
Adri den Hartog-Vliegenth
Typhoon
56:40
56:35
18
Margo van Mol
Spijk gem Lingewaal
57:00
56:54
19
Lyda van Doorn-Jonk
avVN
57:48
57:39
20
Jeanine van de Riet
Passaat
57:57
57:35
21
Marlies Kuiters
Passaat
57:58
57:34
22
Miranda Bieleveld
Passaat
58:34
58:12
23
Loes de Pee-Veth
Fortius
58:55
58:46
24
Jolanda Buisman
Passaat
58:58
58:32
25
Yvonne Vuurens
Nieuw-Lekkerland
58:59
58:49
26
Anja Vink
Papendrecht
59:34
59:10
27
Arianne Blankemeijer
Bleskensgraaf ca
59:57
59:48
28
Agnes Verschoor
Papendrecht
1:00:21
1:00:11
29
Diana Schut
Alblasserdam
1:00:25
1:00:03
30
Ellen Visser
Fortius
1:00:52
1:00:23
31
Elles de Bruin
Papendrecht
1:01:53
1:01:22
32
Marion Koornneef
Extrarunners Gorinchem
1:02:10
1:01:21
33
Lenie de Visser
Waterweg
1:02:16
1:02:04
34
Esther van Iperen
Typhoon
1:05:00
1:04:37
35
Annette van der Giessen
Papendrecht
1:05:02
1:04:36
36
Bianca Verwoert
Schoonrewoerd
1:08:59
1:08:29
37
Tosca Halter
Groep Wit/Blauw
1:09:38
1:09:02
38
Ilona van Beusekom
Groep Wit/Blauw
1:10:43
1:10:16
39
Ellen Ouwerkerk
Dordrecht
1:14:47
1:14:21
40
Tineke Bakker
Passaat
1:15:18
1:14:38
41
Mignon Klerk
Passaat
1:17:26
1:16:59
42
Marrie Bijl v. Herwaarden
Hardinxveld-Giessendam
1:21:26
1:20:39
43
Anne Marie AdriaanseTeeuw
Leerbroek
1:24:00
1:23:19
44
Odette Rexwinkel
Groep Goud
1:24:22
1:23:42
45
Esther Langerak
Groep Goud
1:29:03
1:28:20
MRECR, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Leendert van der Lugt
Capelle aan den IJssel
17:30
17:30
2
Nemi Roozemond
DAK
17:49
17:48
3
Martijn Verwoerd
Zwijndrecht
18:58
18:57
4
René Mijs
Papendrecht
19:31
19:30
5
Corné Verhoeven
Altena Road Runners
19:37
19:36
6
Bauke Visser
Passaat
20:10
20:08
7
Eric Verweij
Schiedam
20:35
20:35
8
Ruben Buitenwijk
Alblasserdam
21:16
21:15
9
Pieter Wils
Dordrecht
21:47
21:44
10
Mark van Etten
Dordrecht
21:47
21:45
11
Jarno Westerbeek
Papendrecht
22:06
22:03
12
René Korevaar
Passaat
22:10
13
Bas Lissenberg
Fortius
22:48
22:46
14
JC de Wolf
Hendrik-Ido-Ambacht
23:15
23:07
15
Bas Nagtegaal
Fortius
23:38
23:37
16
Ingmar van Dijk
Ridderkerk
23:40
23:26
17
Jordy van Walsem
Papendrecht
23:53
23:40
18
Joey van Stigt
Giessen
23:56
23:55
19
Ronald Tukker
Gorinchem
24:18
24:16
20
Ralph Hofman
Papendrecht
24:33
24:26
21
Jeroen Euser
Papendrecht
24:46
24:42
22
Dirk Verhoef
Papendrecht
24:59
24:58
23
Arie Nouwen
Dordrecht
25:04
24:55
24
Ferry Ossebaar
Papendrecht
25:08
25:01
25
Piet van der Meijden
Mijnsheerenland
25:18
25:16
26
Pascal Kuipen
Papendrecht
25:22
25:09
27
Roland Kooijman
Alblasserdam
25:23
25:19
28
Daan Reuhman
Waalre
25:51
25:41
29
Marnix Baars
Papendrecht
26:05
26:01
30
Tegum D.
Rotterdam
26:10
26:01
31
Peter van der Voort
Papendrecht
26:18
26:05
32
Vincent Damen
Barendrecht
26:40
26:28
33
Karel Vos
Papendrecht
26:54
26:43
34
Ruud Schoon
Papendrecht
26:57
26:54
35
Eelco Postma
AAA
27:10
27:02
36
Leo Boelen
Papendrecht
27:17
27:16
37
Bas van Binnendijk
Bergschenhoek
27:26
27:14
38
Marco Korevaar
Sliedrecht
28:17
28:11
39
Benjamin Verveer
Ridderkerk
28:30
28:16
40
Jacco Velthuizen
Ridderkerk
28:33
28:18
41
Bernardo Moes
Papendrecht
28:33
28:21
42
Tim den Hartigh
Passaat
29:16
29:07
43
Jacco Lanser
Papendrecht
29:28
29:19
44
Daïn Wemmenhove
Papendrecht
29:33
29:19
45
Leon Oelen
Zwijndrecht
30:20
30:12
46
Oscar Fonteine
Brouwershaven
30:31
30:18
47
Jeroen Le Grand
Groep Rood
30:42
30:39
48
Ben Michels
Hendrik-Ido-Ambacht
30:51
30:43
49
Arie van Breugel
Zwijndrecht
30:55
30:47
50
Willem-Arie Deelen
Papendrecht
32:21
32:14
51
Alex Prins
Papendrecht
32:23
32:16
52
Alexander Wemmenhove
Papendrecht
32:32
32:18
53
Rake Sukawati
Papendrecht
32:42
32:36
54
Henk Zoutewelle
Papendrecht
32:46
32:37
55
Wim Koppelaar
Sliedrecht
33:22
33:12
56
Matthijs vermeij
Papendrecht
34:15
34:04
57
Michiel Ploos van Amstel
Papendrecht
34:30
34:20
58
Kees Boer
Oud-Alblas
34:58
34:46
59
Henk Beeftink
Papendrecht
35:25
35:17
60
Floor Bergshoeff
Meerkerk
36:42
36:28
61
Arie Batenburg
Sliedrecht
36:52
36:40
62
Jasper Helweg
Groep Goud
36:55
36:52
63
Vincent Vermeulen
Groep Rood
37:29
37:25
64
Dirk Venema
Hoornaar
38:51
38:39
65
Duco de Heer
Groep Rood
39:50
39:45
66
Fred Jansen
Groep Rood
40:44
40:39
67
Willem Vielvoye
Groep Rood
41:49
41:43
VRECR, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lotte Veldhoen
Energie
19:34
19:34
2
Anna Albers
Passaat
22:10
22:09
3
Bianca Noorlander -Rens
Dordrecht
23:22
23:21
4
Margriet Halbertsma
Dordrecht
23:23
23:22
5
Stefanie Ossebaar
Papendrecht
26:14
26:08
6
Noor van de Hoef
Gellicum
26:30
26:28
7
Delphine van der Grijn
Typhoon
26:30
26:28
8
Renate Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
26:47
26:43
9
Anne-marie Blok
Passaat
27:52
27:46
10
Ada Rijnberg
Hardinxveld-Giessendam
29:01
28:58
11
Teris van den Bos
Sliedrecht
29:02
28:58
12
Gerdine Verlare
Papendrecht
29:39
29:31
13
Trudi van der Linden
AAA
29:56
29:49
14
Truus Brouwer-Aantjes
Passaat
30:05
29:59
15
Marjolijn Hooijmeijer
Heerjansdam
30:25
30:16
16
Lesly Severijnen
Passaat
30:49
30:39
17
Gerrie Kortlever
Hoogblokland
30:54
30:44
18
Simone den Arend
Papendrecht
31:03
30:59
19
Danielle Kapiteijn
Ridderkerk
31:14
31:05
20
Jacqueline den Boer
Papendrecht
31:23
31:14
21
Sanne Beeftink
Papendrecht
31:26
31:19
22
Els den Otter
Hoornaar
31:26
31:17
23
Sandra Kleijbeuker
Sliedrecht
31:38
31:33
24
Daniella Oosting
Zuidland
32:13
32:05
25
Leonie de Knecht
Papendrecht
32:36
32:22
26
Rozé Nabbe-Bergervoet
Dordrecht
32:38
32:34
27
Heather Onwijn
Dordrecht
32:45
32:36
28
Brenda Schutte
Papendrecht
32:56
32:51
29
Natasja van Loon
Passaat
32:56
32:51
30
Sophie Peeters
Dordrecht
33:14
33:01
31
Yvonne Rebecca Kamminga
Alblasserdam
33:40
33:28
32
Agnes Versteeg-Blaas
Groep Rood
33:40
33:37
33
Anninka Vermeij-Bakker
Papendrecht
34:15
34:05
34
Danielle Verheij
Alblasserdam
34:38
34:28
35
Angelique Meijer
Alblasserdam
34:52
34:45
36
Rincka van der Gaag
Capelle aan den IJssel
34:53
34:42
37
Petra van Rikxoort
Hendrik-Ido-Ambacht
34:57
34:47
38
Christien Beeftink
Papendrecht
35:25
35:18
39
Nel Maat
Meerkerk
35:35
35:25
40
Gisela Moes
Papendrecht
35:47
35:35
41
Irene Zwart
Papendrecht
36:13
36:00
42
Ida Bergshoeff
Meerkerk
36:42
36:27
43
Sandra de Jager
Papendrecht
36:52
36:40
44
Sherida Hennekens
Groep Rood
37:36
37:33
45
Jeanette de Blaeij
Passaat
39:18
39:13
46
Simone van Gerven
Groep Goud
40:02
39:57
47
Thereze Kwakernaat
Groep Rood
40:11
40:06
48
Angelie Lakerveld
Groep Rood
40:44
40:40
49
Marianne van de Woestijne
Groep Goud
42:02
41:56
GR1-J, 800 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Tijs Jongkind
Oranje Nassauschool Sliedrecht
3:06
3:05
2
Riyad Moussaid
t Kofschip De Wielen
3:08
3:03
3
Brett Timmer
Passaat
3:11
3:09
4
Maarten Sas
Julianaschool
3:25
3:22
5
Kelvin Mol
Papendrecht
3:26
3:23
6
Kylian de Vroomen
Koningin Beatrixschool
3:27
3:23
7
Luuk Vijfvinkel
Prins Florisschool Moerbeihof
3:30
3:29
8
Luca Grispen
t Kofschip De Wielen
3:31
3:24
9
Syl Goosens
t Kofschip De Wielen
3:31
3:29
10
Davey Kemper
De Leilinde
3:33
3:28
11
Sem Schoester
Fortius
3:33
3:33
12
Sander van Rumph
t Kofschip Zuidkil
3:34
3:31
13
Renzo Koorevaar
3:37
3:33
14
Olivier Szacon
Anne Frankschool
3:41
3:39
15
Joep Korporaal
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
3:41
3:36
16
Tristan Vilters
Prins Willem Alexanderschool-V`b¯4÷úä‡
17
Dani Steenwijk
t Kofschip Zuidkil
3:44
3:41
18
Jason Heideveld
t Kofschip De Wielen
3:44
3:37
19
Nick Lanser
Oranje Nassauschool Sliedrecht
3:46
3:44
20
Sven de Jong
t Kofschip De Wielen
3:47
3:42
21
Kevin Büscher
Prins Florisschool Moerbeihof
3:49
3:43
22
Thijs Jonkman
Prins Florisschool Zuidkil
3:51
3:45
23
Stein Harlaar
De Leilinde
3:52
3:45
24
Maurits van der Poel
De Knotwilg Moerbeihof
3:52
3:49
25
Luuk Boer
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
3:53
3:50
26
Dani Holleman
Prins Florisschool Zuidkil
3:54
3:48
27
Lucas van Slageren
Prins Florisschool Moerbeihof
3:54
3:50
28
Paul Ruitenberg
Prins Florisschool Moerbeihof
3:55
3:53
29
Bram Lammers
t Kofschip De Wielen
3:55
3:53
30
Karsten Kompagne
t Kofschip Zuidkil
3:57
3:53
31
Thijmen Markesteijn
Koningin Beatrixschool
3:57
3:55
32
Ravaël Tjin Liep Shie
Prins Florisschool Zuidkil
3:57
3:51
33
Mika Timmermans
Roald Dahlschool-Sliedrecht
3:58
3:55
34
Rick Roskam
Prins Willem Alexanderschool- MÛ^½2§w® yP+ýMD¸¼å ø
3:58
3:56
35
Jens Vlot
Oranje Nassauschool Sliedrecht
3:59
3:56
36
Daan de Koning
Koningin Beatrixschool
4:01
3:53
37
Jelmer Kortland
De Viermaster
4:01
3:58
38
Dave Schaap
Prins Florisschool Moerbeihof
4:03
3:58
39
Morris Verhoeven
Prins Florisschool Moerbeihof
4:03
4:01
40
Twan Gils
De Knotwilg Moerbeihof
4:03
3:57
41
Tijn den Braber
Prins Florisschool Zuidkil
4:04
3:57
42
Robin Knauff
Koningin Beatrixschool
4:05
3:54
43
Thijs van der Eijk
Kindcentrum Oranje Nassau
4:06
3:58
44
Lucas Bliekendaal
t Kofschip De Wielen
4:07
4:02
45
Matijs Klomp
Prins Willem Alexanderschool- ÝN¬.;7i±œD£oÓvMòA ÎÐq[
4:08
4:01
46
Rens van de Es
Koningin Beatrixschool
4:09
4:04
47
Thijs Eegdeman
De Knotwilg Moerbeihof
4:09
4:03
48
Finn Vlot
Oranje Nassauschool Sliedrecht
4:09
4:06
49
Joshua van Eeuwijk
Papendrecht
4:10
4:01
50
Ghalil Lodder
Alblasserdam
4:11
4:09
51
Luc Korteland
De Viermaster
4:11
4:06
52
Timo Kraaijeveld
Prins Florisschool Zuidkil
4:11
4:07
53
Tijl Weterings
Dunantschool
4:12
4:04
54
Jelle Hoogenberg
t Kofschip De Wielen
4:12
4:06
55
Koen Bezemer
Prins Willem Alexanderschool-V-œôîTaô Y\;î+þ
4:16
4:07
56
Rafael Danel
Sliedrecht
4:16
4:14
57
Deamani Huremovic
Roald Dahlschool-Sliedrecht
4:18
4:16
58
Max Aalders
Prins Willem Alexander
4:19
4:07
59
Sem de Kluijver
Prins Florisschool Moerbeihof
4:19
4:15
60
Aaron Siebes
Kindcentrum Oranje Nassau
4:20
4:11
61
Jaydon Henneke
Koningin Beatrixschool
4:21
4:10
62
Milan groothuis
Koningin Beatrixschool
4:22
4:16
63
Kaj van Meeteren
Prins Constantijnschool
4:23
4:14
64
Roan Bos
Prins Constantijnschool
4:24
4:17
65
Mika Slingerland
De Viermaster
4:25
4:13
66
Matthijs de Jongh
Oud-Alblas
4:27
4:21
67
Sven Langstraat
Prins Willem Alexanderschool-V!Zó\£%÷=,šÑÂ
4:32
4:29
68
Milan Sterrenburg
De Knotwilg Moerbeihof
4:33
4:25
69
Jamie Stevens
Alblasserdam
4:37
4:35
70
Denley Mostert
Koningin Beatrixschool
4:37
4:33
71
Ghani Kheir Elddin
De Knotwilg Moerbeihof
4:38
4:31
72
Roan van Ewijk
t Kofschip De Wielen
4:39
4:33
73
Sam van Heck
Koningin Beatrixschool
4:40
4:30
74
Emilio Corchado Muñoz
De Viermaster
4:45
4:43
75
Mees Paardekoper
Prins Willem Alexanderschool- íú‰`eBÆRÑÁNBM kbÁG3¶¼
4:45
4:38
76
Arie Smit
De Knotwilg Moerbeihof
4:45
4:41
77
Nick van Middelkoop
De Knotwilg Moerbeihof
4:53
4:45
78
Tygo v. Berkel
Prins Florisschool Moerbeihof
4:55
4:44
79
Sem Sarlayan
Prins Constantijnschool
4:55
4:45
80
Jochem terpstra
Koningin Beatrixschool
5:00
4:50
81
Mees Verloop
De Knotwilg Moerbeihof
5:02
4:52
82
Timo Verhoef
Prins Florisschool
5:03
4:53
83
Jasper Hoogendoorn
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
5:04
4:55
84
Thijmen Nossent
Prins Constantijnschool
5:10
4:59
85
Ferenc de Jong
De Leilinde
5:12
5:01
86
Tobias Kuster
Koningin Beatrixschool
5:12
5:07
87
Julian Rab
Prins Constantijnschool
5:15
5:10
88
Sem Schrijnemakers
t Kofschip De Wielen
5:16
5:14
89
Kian Otten
Prins Constantijnschool
5:26
5:15
90
Thijs Heijnsdijk
De Knotwilg Moerbeihof
5:32
5:24
91
Koen Poliste
Koningin Beatrixschool
5:34
5:23
92
Mels Tempelaars
De Leilinde
5:36
5:27
93
Benny Bongers
Prins Willem Alexanderschool-Vô]gæe5J¢ÃÔ@
5:37
5:25
94
Milan Heuvelman
Prins Florisschool Moerbeihof
5:51
5:41
95
Wessel van der Luijt
De Viermaster
5:57
5:48
GR1-M, 800 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Carlijne van de Maarel
Prins Constantijnschool
3:12
3:11
2
Febe Goosens
t Kofschip De Wielen
3:31
3:29
3
Debora Maurer
Prins Constantijnschool
3:34
3:33
4
Jade Heijkoop
t Kofschip De Wielen
3:40
3:36
5
Esmee van der Hoeven
De Knotwilg Moerbeihof
3:41
3:27
6
Djaro de Vroomen
Koningin Beatrixschool
3:42
3:38
7
Noa Teeuw
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
3:43
3:42
8
Marilou van der Grijn
Ameide
3:49
3:45
9
Cailin de Visser
Koningin Beatrixschool
3:51
3:47
10
Yara Ruf
Prins Florisschool Moerbeihof
3:53
3:48
11
Chloé Smouter
t Kofschip De Wielen
3:55
3:53
12
Klaske van den Bos
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
3:55
3:50
13
Jaimie van Praet
t Kofschip De Wielen
3:56
3:48
14
Denise Saly
Kindcentrum Oranje Nassau
3:58
3:49
15
Zara Çöcen
Roald Dahlschool-Sliedrecht
3:58
3:57
16
Merijn de Witte
Prins Willem Alexanderschool-VÅ_<Ë?{É=„Ù
4:00
3:57
17
Tessa van Roosendaal
Henri Dunantschool-Sliedrecht
4:00
3:51
18
Jiska van de Luitgaarden
Oranje Nassauschool Sliedrecht
4:02
4:01
19
Lieve Smits
Roald Dahlschool-Sliedrecht
4:03
4:02
20
Suzan van der Vlist
Prins Florisschool Moerbeihof
4:04
3:58
21
Annelotte Kazen
Koningin Beatrixschool
4:05
4:00
22
Tula Hermus
Fortius
4:06
4:05
23
Alieke van de Linden
Koningin Beatrixschool
4:07
3:59
24
Nicole van der Wielen
De Viermaster
4:08
4:06
25
Lois Boon
Oranje Nassauschool Sliedrecht
4:08
4:03
26
Britt Bakker
Oranje Nassauschool Sliedrecht
4:08
4:05
27
Fay Grispen
t Kofschip De Wielen
4:08
4:00
28
Lieke de Vries
Oranje Nassauschool Sliedrecht
4:09
4:05
29
Tamara van Steenis
Prins Florisschool Zuidkil
4:10
4:08
30
Robin van Ewijk
t Kofschip Zuidkil
4:12
4:05
31
Annelien Ritchi
Prins Constantijnschool
4:13
4:07
32
Leann Kwist
t Kofschip Zuidkil
4:13
4:05
33
Elin Kraaijeveld
t Kofschip Zuidkil
4:15
4:06
34
Noor de Jong
Oranje Nassauschool Sliedrecht
4:15
4:12
35
B'Lana Leeuwestein
Prins Willem Alexanderschool-V½Æøé“Ò®g%ŠV«
4:15
4:12
36
Myrthe Dekker
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
4:18
4:13
37
Isa Scheperbper
Prins Floris
4:19
4:11
38
Lieke van Wijngaarden
De Knotwilg Moerbeihof
4:20
4:14
39
Mila Bikarevic
De Knotwilg Moerbeihof
4:21
4:14
40
Iva Donker
De Knotwilg Moerbeihof
4:21
4:16
41
Kate Bogers
t Kofschip De Wielen
4:23
4:20
42
Noa Tamerus
Koningin Beatrixschool
4:24
4:17
43
Esmée Westerbeke
t Kofschip De Wielen
4:25
4:20
44
Levi van Houten
Koningin Beatrixschool
4:25
4:19
45
Selin Yilmaz
Anne Frankschool
4:28
4:26
46
yuliya boon
OBS de Viermaster
4:29
4:20
47
Lotte de Waart
De Knotwilg Moerbeihof
4:29
4:22
48
Suzanne 't Lam
Prins Constantijnschool
4:30
4:19
49
Elvira van Rooijen
Kindcentrum Oranje Nassau
4:32
4:23
50
Madelief Hoeflaak
Roald Dahlschool-Sliedrecht
4:32
4:30
51
Tess van Vuuren
Roald Dahlschool-Sliedrecht
4:33
4:30
52
Mara Dubajic
Prins Constantijnschool
4:33
4:22
53
Romy Smouter
t Kofschip De Wielen
4:33
4:25
54
Elise Bos
Prins Constantijnschool
4:34
4:23
55
Marie-Elise Verschoor
Prins Constantijnschool
4:35
4:24
56
Kristel Boontje
Prins Constantijnschool
4:35
4:24
57
Julia Verdoorn
Prins Constantijnschool
4:36
4:33
58
Evi Mijs
t Kofschip De Wielen
4:36
4:33
59
Daphne Smitsman
De Knotwilg Moerbeihof
4:37
4:26
60
Vera Bruijn
De Wilgen-Siedrecht
4:37
4:32
61
Jiska Dekker
Oranje Nassauschool Sliedrecht
4:38
4:34
62
Saar van Rietschoten
Prins Florisschool Zuidkil
4:39
4:35
63
Fiene Boere
Prins Florisschool Moerbeihof
4:40
4:35
64
Amber van Pelt
t Kofschip Zuidkil
4:41
4:34
65
Jinte de Groot
Kindcentrum Oranje Nassau
4:41
4:33
66
Cato Visser
Knotwilg
4:42
4:29
67
Nina Lanser
Prins Florisschool Moerbeihof
4:44
4:34
68
Lieke Dubbeld
Papendrecht
4:45
4:38
69
Noa Schippers
De Leilinde
4:47
4:40
70
Roos Gelens
Roald Dahlschool-Sliedrecht
4:48
4:37
71
Noortje Vogel
Sliedrecht
4:51
4:48
72
Selina Van Gent
Koningin Beatrixschool
4:53
4:40
73
Odette Blom
Koningin Beatrixschool
4:54
4:46
74
Lynn van Hemert
Prins Florisschool Zuidkil
4:56
4:44
75
Kiara van der Spek
Prins Constantijnschool
4:57
4:46
76
Emma Smits
Sliedrecht
4:58
4:49
77
Merel de Bruijn
De Knotwilg Moerbeihof
5:00
4:54
78
Tess den Breeje
Prins Constantijnschool
5:00
4:49
79
Sophie Landsaat
t Kofschip De Wielen
5:00
4:50
80
Noah Visser
Koningin Beatrixschool
5:00
4:51
81
Faya van Es
De Wilgen-Siedrecht
5:02
4:54
82
Bo Kennedie
De Knotwilg Moerbeihof
5:02
4:57
83
Demi van Pelt
De Knotwilg Moerbeihof
5:04
4:54
84
Jaelle van der Ree
Prins Florisschool Moerbeihof
5:05
5:03
85
Tessa Smitsman
De Knotwilg Moerbeihof
5:06
4:55
86
Elina Otero
De Viermaster
5:07
4:55
87
Jenna Kijser
De Knotwilg Moerbeihof
5:07
5:00
88
Mila Lentjes
Papendrecht
5:07
5:01
89
Norah Bouwman
De Knotwilg Moerbeihof
5:09
5:08
90
Demi Boor
De Knotwilg Moerbeihof
5:11
5:00
91
Anna Kuipers
Het Palet-Alblasserdam
5:12
5:05
92
Christiaan Smitshoek
De Viermaster
5:12
5:08
93
Judith Heijkamp
De Leilinde
5:14
5:02
94
Jayda Akpullukcu
Het Palet-Alblasserdam
5:14
5:07
95
Senna Visser
Koningin Beatrixschool
5:14
5:01
96
Thirsa van der Veer
Koningin Beatrixschool
5:15
5:01
97
Sarah 'tJong
Kindcentrum Oranje Nassau
5:15
5:06
98
Lisa van Pelt
De Knotwilg Moerbeihof
5:16
5:06
99
Suzy van de Giessen
Oranje Nassauschool Sliedrecht
5:18
5:11
100
Eline Visser
De Viermaster
5:19
5:07
101
Hanna Stuurman
Kindcentrum Oranje Nassau
5:19
5:04
102
Renate de Wit
De Leilinde
5:20
5:13
103
Mariët Carpier
Prins Florisschool Moerbeihof
5:20
5:12
104
Amberlynn Schouten
Papendrecht
5:22
5:14
105
Amy Ouwens
De Viermaster
5:24
5:12
106
Linn Hofwegen
Prins Florisschool Zuidkil
5:25
5:17
107
Noa den Bleker
Prins Florisschool Moerbeihof
5:31
5:29
108
Sophie van der Hoeven
De Knotwilg Moerbeihof
5:33
5:22
109
Ezra Kraaijeveld
Roald Dahlschool-Sliedrecht
5:34
5:22
110
Vada Clayton
Koningin Beatrixschool
5:40
5:28
111
Lisa de Snoo
Papendrecht
5:42
5:32
112
Vida v.d.Ven
Roald Dahlschool-Sliedrecht
5:55
5:52
113
Evelien Spetter
Koningin Beatrixschool
5:56
5:47
114
Jorg Hoegen
Koningin Beatrixschool
5:58
5:45
GR2-J, 1200 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Bram Korporaal
Oranje Nassauschool Sliedrecht
3:47
3:47
2
Thiemo Ritchi
Prins Constantijnschool
3:49
3
Jesper Mol
Passaat
3:51
3:50
4
Luuk Bosveld
Fortius
3:55
3:54
5
Yesse Pijl
t Kofschip Zuidkil
3:58
3:56
6
Marijn Chapel
De Viermaster
3:59
3:57
7
Bjarne van Valen
Roald Dahlschool-Sliedrecht
4:05
4:04
8
Kyan Hendrikse
t Kofschip De Wielen
4:07
4:06
9
Niels van der Wielen
Rotterdam
4:09
4:05
10
Marijn van Rumph
t Kofschip Zuidkil
4:22
4:18
11
David Teeuw
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
4:22
4:21
12
Joah van de Burgh
Koningin Beatrixschool
4:32
4:28
13
Levi v-dStel
Prins Constantijnschool
4:37
4:32
14
Kilian van Rooijen
Kindcentrum Oranje Nassau
4:42
4:40
15
Brett Nederlof
Roald Dahlschool-Sliedrecht
4:43
4:38
16
Milan Kraaijeveld
t Kofschip Zuidkil
4:43
4:42
17
Lucas de Haas
Passaat
4:44
4:38
18
Youri Bolonois
Prins Willem Alexanderschool-VÒf5ŽO]¹Å™d¢o
4:45
4:40
19
Timo Lentjes
Papendrecht
4:46
4:44
20
Stan Kolenbrander
t Kofschip Zuidkil
4:46
4:44
21
Tom Arkel
Dordrecht
4:47
4:43
22
Nick Hagestein
De Knotwilg Moerbeihof
4:52
4:50
23
Daan Booij
Prins Constantijnschool
4:56
4:54
24
Daniël Ros
Prins Willem Alexanderschool-V|Ópµ¸F­äCbÂÄ
4:58
4:53
25
Vincent Langstraat
Prins Willem Alexanderschool-VgÓR‹J1ìÀ:“Z
5:00
4:56
26
Hjalmar van Valen
Roald Dahlschool-Sliedrecht
5:00
4:55
27
Daan Kon
Hoogblokland
5:04
5:00
28
Valentijn Hellendoorn
Papendrecht
5:06
5:04
29
Salim Errahhali Semlali
Kindcentrum Oranje Nassau
5:07
5:02
30
Justin Goli
Prins Florisschool Moerbeihof
5:08
5:04
31
Ryan Ouwens
De Viermaster
5:11
5:09
32
Max de Ruijter
t Kofschip Zuidkil
5:15
5:11
33
Cas Kraal
Prins Constantijnschool
5:20
5:15
34
Daniel Terpstra
Koningin Beatrixschool
5:21
5:12
35
Ricky Groenendijk
Koningin Beatrixschool
5:23
5:20
36
Tim Bouwmeester
De Knotwilg Moerbeihof
5:29
5:21
37
Christiaan Blom
Koningin Beatrixschool
5:30
5:26
38
Thomas Baas
Kindcentrum Oranje Nassau
5:30
5:26
39
Tim Paardekoper
Prins Willem Alexanderschool- Ç\Í’W‹]µTžMqnv°‰)Øj
5:35
5:31
40
Twan Verhoeven
Prins Florisschool Moerbeihof
5:37
5:32
41
Nick v/d Dool
Papendrecht
5:38
5:36
42
Mathis vam Krimpen
De Leilinde
5:43
5:36
43
Hugo van Heck
Koningin Beatrixschool
5:43
5:40
44
Thijs van Houwelingen
t Kofschip Zuidkil
5:55
5:52
45
Micha Mak
Oranje Nassauschool Sliedrecht
6:03
5:54
46
Damiën Luijks
t Kofschip De Wielen
6:10
6:02
47
Keanu Wirjopranoto
De Knotwilg Moerbeihof
6:17
6:15
48
Selim Ciftci
De Leilinde
6:25
6:18
49
Mitchell Pot
Roald Dahlschool-Sliedrecht
6:26
6:23
50
Diego Corchado Muñoz
De Viermaster
7:02
6:59
51
Björn van der Hoff
Prins Constantijnschool
7:09
7:02
52
Levi Broekhof
Prins Constantijnschool
7:09
7:03
53
Kaylen Matla
t Kofschip Zuidkil
7:10
7:05
54
Kees Wassenaar
t Kofschip Zuidkil
7:12
7:08
GR2-M, 1200 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Noor van de Hoef
Typhoon
3:54
3:54
2
Marije van de Maarel
Prins Constantijnschool
3:59
3:57
3
Novi Hermus
Fortius
4:01
4:00
4
Delphine van der Grijn
Typhoon
4:01
4:00
5
Asya Akcay
Het Palet-Alblasserdam
4:08
4:03
6
Joy Smits
Koningin Beatrixschool
4:26
4:23
7
Isa Hessing
Koningin Beatrixschool
4:28
4:25
8
Janneke den Boer
De Knotwilg Moerbeihof
4:34
4:32
9
Lieke Korporaal
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
4:37
4:36
10
Mirte Büscher
Prins Florisschool Moerbeihof
4:39
4:37
11
Britt van Wijk
De Viermaster
4:49
4:46
12
Noor vaan Twist
De Knotwilg Moerbeihof
4:50
4:46
13
Hanna van Sprundel
Hoornaar
4:53
4:48
14
Femke van der Waal
Prins Florisschool Zuidkil
4:55
4:53
15
Cato Bruijn
Prins Constantijnschool
4:57
4:55
16
Evelien van Rijswijk
Prins Constantijnschool
4:58
4:56
17
Lois den Oudendammer
t Kofschip Zuidkil
5:01
4:58
18
Amber van der Meis
t Kofschip Zuidkil
5:01
4:57
19
Sara Deumer
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
5:05
4:59
20
Felicia van Beest
Prins Willem Alexanderschool-V‚}ŽOº1i®—~‚{¸
5:16
5:10
21
Marieke Termeulen
De Leilinde
5:18
5:16
22
Lisa van der Wiel
Prins Willem Alexanderschool-V‹Ð^Í"gƒÐÎ)
5:19
5:13
23
Josje Kemp
De Leilinde
5:19
5:17
24
Norah Oskam
De Leilinde
5:19
5:17
25
Reza Meijer
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
5:25
5:20
26
Lenthe Verschuren
t Kofschip Zuidkil
5:28
5:24
27
Charlotte Verweij
Schiedam
5:28
5:21
28
Floortje levisson
Papendrecht
5:28
5:25
29
Suzanne Kraal
Koningin Beatrixschool
5:30
5:27
30
Liza Noordzij
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
5:30
5:25
31
Nevin Kirlak
t Kofschip Zuidkil
5:31
5:28
32
Marissa Kemper
De Leilinde
5:31
5:30
33
Felicia Aalders
PWA - Sliedrecht
5:35
5:33
34
Nikita Pot
Roald Dahlschool-Sliedrecht
5:35
5:32
35
Fien Visser
Knotwilg
5:38
5:32
36
Manon Polder
De Knotwilg Moerbeihof
5:44
5:37
37
Willemijn Verweij
Schiedam
5:44
5:36
38
Julia Visser
Koningin Beatrixschool
5:44
5:37
39
Jinthe Donker
De Knotwilg Moerbeihof
5:53
5:49
40
Sienna Kersbergen
Henri Dunantschool-Sliedrecht
5:53
5:51
41
Laura van Wijngaarden
Henri Dunantschool-Sliedrecht
5:54
5:52
42
Judith Mijnster
Prins Willem Alexanderschool-Võ>j¼œäyá–×v¬
5:55
5:50
43
Sylke Godeke
Prins Constantijnschool
5:56
5:52
44
Ingeborg Kegge
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
5:56
5:54
45
Linde Markesteijn
Kindcentrum Oranje Nassau
5:57
5:52
46
Mirjam Vroegindeweij
Kindcentrum Oranje Nassau
5:58
5:54
47
Alicia Lagewaard
Prins Constantijnschool
6:02
5:58
48
Sanouk van 't Hof
t Kofschip De Wielen
6:05
5:59
49
Erin van Lambaart
t Kofschip Zuidkil
6:08
6:04
50
Yannique van Slageren
Prins Florisschool Moerbeihof
6:10
6:03
51
Gwen van der Meijden
Papendrecht
6:11
6:04
52
Natalía Mintjes
De Viermaster
6:15
6:09
53
Maud Valks
De Knotwilg Moerbeihof
6:18
6:11
54
Eline Klein
Kindcentrum Oranje Nassau
6:22
6:17
55
Fenne Daniek Fritse
t Kofschip De Wielen
6:24
6:17
56
Floortje Visscher
t Kofschip De Wielen
6:24
6:19
57
Suze de Heer
t Kofschip De Wielen
6:24
6:18
58
Iris Dijk
Prins Florisschool Zuidkil
6:26
6:19
59
Floor van der Eijk
Kindcentrum Oranje Nassau
6:28
6:22
60
Emily Jeras
De Viermaster
6:28
6:22
61
Ruya Ahmetoglou
Het Palet-Alblasserdam
6:33
6:26
62
Robin van Ewijk
t Kofschip De Wielen
6:35
6:30
63
Ayla Commandeur
t Kofschip De Wielen
6:35
6:27
64
Sanne Boon
Koningin Beatrixschool
6:48
6:41
65
Denise den Breems
De Leilinde
6:49
6:42
66
Hope Huisman
Hardinxveld-Giessendam
7:05
7:00
67
Evi Boere
Prins Florisschool Moerbeihof
7:17
7:09
68
Kaithy Gaillard
De Knotwilg Moerbeihof
7:25
7:19
69
Keana Gaillard
De Knotwilg Moerbeihof
7:25
7:19
GR3-J, 1500 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Arjen Schippers
Roald Dahlschool-Sliedrecht
6:22
6:21
2
Jop Jongkind
Oranje Nassauschool Sliedrecht
6:27
6:26
3
Jannes Vroegindeweij
Kindcentrum Oranje Nassau
6:30
6:28
4
Indy Reitzema
De Leilinde
6:33
6:31
5
Luc de Goeij
Prins Constantijnschool
6:43
6:41
6
Tim Leeman
AAA
6:48
6:47
7
Levy Pijl
t Kofschip Zuidkil
6:58
6:56
8
Duncan de Graaf
De Knotwilg Moerbeihof
7:08
7:06
9
Sietse de Jong
Koningin Beatrixschool
7:08
7:07
10
Corné Oskam
De Leilinde
7:10
7:07
11
Daan Lanser
Oranje Nassauschool Sliedrecht
7:24
7:23
12
Sam Ruf
Prins Florisschool Boeieraak
7:25
7:24
13
Bas Bouwmeester
De Knotwilg Moerbeihof
7:36
7:34
14
Dylan Koopman
De Knotwilg Moerbeihof
7:46
7:42
15
Stijn van der Waal
Prins Florisschool Zuidkil
7:57
7:56
16
Melvin Faasen
t Kofschip De Wielen
8:16
8:13
17
Max Kraal
Prins Constantijnschool
8:17
8:16
18
Thialf Heilema
De Knotwilg Moerbeihof
8:23
8:21
19
Menno Polder
De Knotwilg Moerbeihof
8:24
8:22
20
Nick Buchinhoren
De Knotwilg Moerbeihof
8:32
8:30
21
Ian Goli
Prins Florisschool Boeieraak
8:32
8:28
22
Julian Novella
De Viermaster
8:35
8:31
23
Sammie Luijten
Koningin Beatrixschool
8:38
8:35
24
Joris Poliste
Koningin Beatrixschool
8:43
8:40
25
Thijs van der Es
Koningin Beatrixschool
8:46
8:44
26
Boet Schoeberichts
t Kofschip Zuidkil
9:13
9:11
27
Ryan Hagestein
De Knotwilg Moerbeihof
9:35
9:34
28
Leonce Veen
Anne Frankschool
10:24
10:22
29
Roberto den Hertog
De Leilinde
10:48
10:44
30
Stephan Hutten
Koningin Beatrixschool
11:06
11:03
GR3-M, 1500 M
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Lieke van de Hoef
Typhoon
7:15
7:14
2
Gyenne Inge
AAA
7:29
7:25
3
Kyra Korevaar
Roald Dahlschool-Sliedrecht
7:38
7:35
4
Lola Bas
De Knotwilg Moerbeihof
8:22
8:19
5
Roos Korevaar
Passaat
8:28
8:26
6
Myrthe Mijnster
Prins Willem Alexanderschool-VêÆrb‰ËVkFšgÿ£
9:09
9:07
7
Tessa Knauff
Koningin Beatrixschool
9:09
9:06
8
Lina van Roosendaal
Henri Dunantschool-Sliedrecht
9:32
9:28
9
mykhaila boon
OBS de Viermaster
9:33
9:31
10
Donna Wemelsfelder
t Kofschip De Wielen
9:40
9:36
11
Isis Bakker
t Kofschip De Wielen
9:40
9:36
12
Fenne Verhulst
De Leilinde
9:43
9:40
13
Marise de Jong
De Leilinde
10:45
10:42
14
Robina den Ottenlander
t Kofschip De Wielen
10:48
10:44
15
Denise Roskam
Prins Willem Alexanderschool- ͽá¬ùóÒµ¨”«wÄVOœ6*Í-§
11:22
11:19
16
Lieke Gouweleeuw
Prins Willem Alexanderschool- q¢H
17
Noa Beukers
t Kofschip Zuidkil
11:36
11:32
18
Denise Verheij
Prins Willem Alexanderschool-V/PPŧ4MÒÏ?¥`
11:40
11:37
GR0-J, 400 M JONGENS
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Nick van Woerkum
Prins Floris
1:44
1:42
2
Finne de Jong
Prins Florisschool Moerbeihof
1:45
1:44
3
Jesse Klomp
Prins Willem Alexanderschool- iáœÃt.]±©>.M’K ©×|¼¢
1:47
1:42
4
Rico Bikarevic
De Knotwilg Moerbeihof
1:50
1:49
5
Levi Smouter
Koningin Beatrixschool
1:51
1:48
6
Luuk Ossebaar
Koningin Beatrixschool
1:52
1:49
7
Oliver Markesteijn
Koningin Beatrixschool
1:53
1:48
8
Levi van Heteren
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
1:54
1:51
9
Abel de Kluijver
Prins Florisschool Moerbeihof
1:55
1:52
10
Koen Boer
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
1:55
1:53
11
Aron Korten
Prins Willem Alexanderschool-VdG'1ôxG¾ÍxFï
1:56
1:52
12
Dennis van Rumph
t Kofschip Zuidkil
1:56
1:52
13
Thijs Hoogenberg
t Kofschip De Wielen
1:57
1:50
14
Djenoah Saebu
De Viermaster
1:57
1:51
15
Amir Heydari
De Leilinde
1:59
1:54
16
Lucor Boon
Oranje Nassauschool Sliedrecht
1:59
1:52
17
Joep den Oudsten
t Kofschip De Wielen
1:59
1:51
18
Kevin Bouwens
De Leilinde
2:00
1:58
19
Matthias Maurer
Prins Constantijnschool
2:01
1:57
20
Owen Boogers
t Kofschip De Wielen
2:01
1:55
21
Stefan Hofmann
t Kofschip De Wielen
2:02
1:57
22
Jimmy van der Giessen
Oranje Nassauschool Sliedrecht
2:02
2:00
23
Theo Riske
Koningin Beatrixschool
2:03
2:02
24
Anton Wassenaar
t Kofschip Zuidkil
2:03
1:58
25
Jesse Timmer
Papendrecht
2:03
1:58
26
Bram Eegdeman
De Knotwilg Moerbeihof
2:04
1:59
27
Tom de Waart
De Knotwilg Moerbeihof
2:04
2:00
28
Wouter Kazen
Koningin Beatrixschool
2:05
1:56
29
Ivan Aaldijk
t Kofschip De Wielen
2:05
2:01
30
Tijn Vlot
Oranje Nassauschool Sliedrecht
2:05
1:59
31
Siem van Veen
De Knotwilg Moerbeihof
2:06
2:00
32
Jesse de Koning
Koningin Beatrixschool
2:06
2:03
33
Nilo Pegtel
De Knotwilg Moerbeihof
2:06
2:01
34
Julio Corchado Muñoz
De Viermaster
2:07
2:05
35
Jens Blom
Prins Florisschool Zuidkil
2:07
2:01
36
Rinze Korevaar
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:08
1:58
37
Mats den Hartog
Oranje Nassauschool Sliedrecht
2:08
2:02
38
Timo Bons
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:09
2:03
39
Jelte Aantjes
Oranje Nassauschool Sliedrecht
2:09
2:03
40
Ryan Buitrago
De Viermaster
2:10
2:08
41
Vince Vink
t Kofschip De Wielen
2:10
1:58
42
Benjamin Verdoorn
Prins Constantijnschool
2:10
2:06
43
Finn van Valen
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:11
2:09
44
Kelan Timmermans
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:11
2:07
45
Tim van Hof
Oranje Nassauschool Sliedrecht
2:11
2:09
46
Liam Versloot
Koningin Beatrixschool
2:11
2:02
47
Sander Bos
Prins Constantijnschool
2:11
2:09
48
Niek Wolff
De Knotwilg Moerbeihof
2:12
2:07
49
Noud van der Neut
De Knotwilg Moerbeihof
2:12
2:08
50
Jaydeyson Romano
De Wilgen-Siedrecht
2:12
2:11
51
Milan Kanthasamy
Prins Willem Alexanderschool-Vú¼Ì²ºß593›B›
2:13
2:05
52
Roy van gent
Koningin Beatrixschool
2:13
2:08
53
Fabian Baas
Kindcentrum Oranje Nassau
2:13
2:08
54
Giandro Janga
Prins Constantijnschool
2:13
2:05
55
Benjamin van der Giessen
De Leilinde
2:13
2:10
56
Lars de jong
t Kofschip De Wielen
2:14
2:06
57
Ferry Paans
De Viermaster
2:14
2:07
58
Thijmen Smits
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:14
2:03
59
Ferre van Driel
De Leilinde
2:14
2:10
60
Robin Kleiberg
OBS de Viermaster
2:15
2:09
61
Tim Fenne
De Knotwilg Moerbeihof
2:16
2:05
62
Yannick Noorlander
Koningin Beatrixschool
2:16
2:13
63
Sven Singewald
De Leilinde
2:17
2:15
64
Joah v/d Linden
Koningin Beatrixschool
2:18
2:16
65
Levi Markesteijn
Kindcentrum Oranje Nassau
2:18
2:07
66
Tim van der Ree
Prins Florisschool Moerbeihof
2:19
2:17
67
Levy van Doesburg
De Knotwilg Moerbeihof
2:19
2:09
68
Tobias van Boheemen
Koningin Beatrixschool
2:20
2:13
69
Stan Kooijman
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:20
2:14
70
Rafaël Koers
Prins Constantijnschool
2:21
2:18
71
Philip van der Plaat
t Kofschip De Wielen
2:21
2:20
72
Jamie Lagewaard
Prins Constantijnschool
2:21
2:11
73
Denn Sleeking
Prins Constantijnschool
2:21
2:18
74
Matz van Vuuren
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:22
2:15
75
Daan van der Wielen
De Viermaster
2:22
2:17
76
Jesse Sabicki
t Kofschip De Wielen
2:22
2:17
77
Thijs Kraal
Koningin Beatrixschool
2:23
2:12
78
Bram Kuipers
Het Palet-Alblasserdam
2:23
2:17
79
Roy van den Dool
De Knotwilg Moerbeihof
2:24
2:15
80
Joshua Verheer Vonk
De Knotwilg Moerbeihof
2:27
2:18
81
Bjorn op den Brouw
Koningin Beatrixschool
2:28
2:16
82
Floris Blom
Koningin Beatrixschool
2:28
2:19
83
Julian Visser
Koningin Beatrixschool
2:28
2:20
84
Yorick Tromp
Prins Florisschool Zuidkil
2:29
2:27
85
Daan van der Klooster
Prins Florisschool Zuidkil
2:29
2:24
86
Koen Dijk
Prins Florisschool Zuidkil
2:30
2:23
87
Kevin Bieleveld
Prins Florisschool Zuidkil
2:30
2:24
88
Anton van der Leeden
De Leilinde
2:30
2:25
89
Damian Geerlof
t Kofschip De Wielen
2:31
2:27
90
Damian Dirksz
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:31
2:27
91
Sten Gravemaker
t Kofschip De Wielen
2:33
2:20
92
Kai van Wezel
Henri Dunantschool-Sliedrecht
2:34
2:29
93
Wessel Snel
De Knotwilg Moerbeihof
2:35
2:30
94
Rafaël Bergwerf
De Viermaster
2:39
2:32
95
Aiden Kirlak
t Kofschip Zuidkil
2:40
2:34
96
Joey Vieth
De Knotwilg Moerbeihof
2:40
2:31
97
Milan le Grand
De Wilgen-Siedrecht
2:40
2:38
98
Shahin Lodder
Alblasserdam
2:41
2:29
99
Thijimen Leenman
De Knotwilg Moerbeihof
2:42
2:32
100
Christiaan van Steenis
Prins Florisschool Zuidkil
2:45
2:37
101
Dion van Orsouw
t Kofschip Zuidkil
2:45
2:34
102
Milo van der Ploeg
t Kofschip De Wielen
2:46
2:36
103
Casper Bliekendaal
t Kofschip De Wielen
2:46
2:37
104
Rutger de Bruijn
De Knotwilg Moerbeihof
2:47
2:30
105
Max Sluijmers
t Kofschip De Wielen
2:47
2:41
106
Asil Kheir Eldin
De Knotwilg Moerbeihof
2:47
2:41
107
Lars Hendriks
De Knotwilg Moerbeihof
2:49
2:42
108
Sam Versteeg
De Knotwilg Moerbeihof
2:50
2:38
109
Finn Smouter
t Kofschip De Wielen
2:50
2:41
110
Jens van Dis
Prins Willem Alexander
2:51
2:39
111
Tim Epping
De Knotwilg Moerbeihof
2:52
2:41
112
Enrico de Heer
De Knotwilg Moerbeihof
2:53
2:40
113
Sepp Maliepaard
Prins Florisschool Moerbeihof
2:53
2:51
114
Luca van Stiphout
De Knotwilg Moerbeihof
2:54
2:44
115
Coen van der Schelling
De Viermaster
2:54
2:44
116
Milan Vijfvinkel
Prins Florisschool Moerbeihof
2:54
2:41
117
Jelle de Mie
Prins Constantijnschool
2:55
2:42
118
Stijn Jonkman
Prins Florisschool Zuidkil
2:56
2:52
119
Lars Heilema
De Knotwilg Moerbeihof
2:56
2:40
120
Jayron van Mierle
De Viermaster
2:57
2:41
121
Boaz 'tJong
Kindcentrum Oranje Nassau
2:57
2:40
122
Daan Groenendijk
Koningin Beatrixschool
2:58
2:56
123
Mitch Visser
Roald Dahlschool-Sliedrecht
3:00
2:51
124
Jeftha v/d Burgh
Koningin Beatrixschool
3:01
2:54
125
Sam Fok
Roald Dahlschool-Sliedrecht
3:01
2:51
126
Noël van Giesen
Prins Constantijnschool
3:02
2:51
127
Nathan de Bruin
Koningin Beatrixschool
3:02
2:53
128
Nieck van Kuijk
Koningin Beatrixschool
3:03
2:49
129
Thijs den Bleker
Prins Florisschool Moerbeihof
3:03
2:48
130
David Henry
Prins Constantijnschool
3:03
2:49
131
Sam van der Neut
De Knotwilg Moerbeihof
3:04
2:51
132
Ravi van Dijk
Roald Dahlschool-Sliedrecht
3:06
2:50
133
Thijn van den Bosch
Dordrecht
3:06
2:53
134
Nico Spetter
Koningin Beatrixschool
3:08
2:54
135
Sven Blokland
De Viermaster
3:08
3:02
136
Siebe de Groot
Kindcentrum Oranje Nassau
3:12
2:55
137
Jaydyën Davelaar
De Leilinde
3:15
3:12
138
Max Landsaat
t Kofschip De Wielen
3:17
3:02
139
Stijn v/d Heuvel
Koningin Beatrixschool
3:21
3:05
140
Mark van Kuijk
Koningin Beatrixschool
3:24
3:10
141
Roan van de Minkelis
Roald Dahlschool-Sliedrecht
3:24
3:17
142
Daan Nederlof
De Knotwilg Moerbeihof
3:27
3:09
143
Rick Spreeuwenberg
Prins Willem Alexanderschool-VϬ|?´¡…Û¯t̪b
3:32
3:22
GR0-M, 400 M MEISJES
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Evanne Mol
Papendrecht
1:54
1:52
2
Tara Roosken
Dordrecht
1:54
3
Lisa Mijnster
Prins Willem Alexanderschool-V
1:56
1:55
4
Simone Lems
De Viermaster
1:59
1:56
5
Louise van der Leeden
De Leilinde
1:59
1:57
6
Destiny Alvarez
Oranje Nassauschool Sliedrecht
2:00
1:57
7
Maureen Polder
De Knotwilg Moerbeihof
2:00
1:55
8
Lola Labrijn
Het Palet-Alblasserdam
2:00
1:58
9
Demi de Hoop
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:01
1:55
10
Sanne Heuvelman
Prins Florisschool Moerbeihof
2:01
1:57
11
Emma Verloop
De Knotwilg Moerbeihof
2:04
2:01
12
Naomi Bos
Prins Constantijnschool
2:05
2:03
13
Benthe Boer
Oranje Nassauschool Sliedrecht
2:06
1:59
14
Fay Tamerus
Koningin Beatrixschool
2:06
2:04
15
Teske van den Bos
Anne de Vriesschool-Sliedrecht
2:08
2:05
16
Evie de Groot
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:08
2:02
17
Kathlijn van Dis
Prins Willem Alexanderschool-V
2:09
2:05
18
Faya Çöcen
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:09
2:04
19
Femke Snel
De Knotwilg Moerbeihof
2:10
2:06
20
Chenaiya Huremovic
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:10
2:05
21
Anna van Houten
Koningin Beatrixschool
2:11
2:07
22
Veerle Korporaal
Oranje Nassauschool Sliedrecht
2:11
2:10
23
Maren van Diest
t Kofschip Zuidkil
2:12
2:07
24
Evi Middelkoop
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:12
2:07
25
Isa van houwlingen
t Kofschip Zuidkil
2:13
2:08
26
Evy de Snoo
Papendrecht
2:14
2:09
27
Indra vermeulen
De Leilinde
2:14
2:10
28
Evi Windhorst
Prins Constantijnschool
2:14
2:08
29
Fleur Bakker
Oranje Nassauschool Sliedrecht
2:15
2:13
30
Eva Suurbach
Prins Florisschool Zuidkil
2:16
2:13
31
Emma Bos
Prins Constantijnschool
2:17
2:15
32
Lizzy Fransz
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:17
2:11
33
Nisa de Bruin
t Kofschip De Wielen
2:17
2:14
34
Anna Valks
De Knotwilg Moerbeihof
2:18
2:13
35
Isa Verloop
De Knotwilg Moerbeihof
2:18
2:13
36
Sanne Everhard
t Kofschip De Wielen
2:19
2:16
37
Milou den Oudsten
t Kofschip De Wielen
2:19
2:12
38
Esmee Bouwman
De Knotwilg Moerbeihof
2:19
2:14
39
Sophie Lammers
t Kofschip De Wielen
2:19
2:14
40
Elizan Koyuncu
t Kofschip Zuidkil
2:20
2:19
41
Sofie Ziyanay
Koningin Beatrixschool
2:20
2:12
42
Guusje Lanser
Prins Florisschool Moerbeihof
2:21
2:17
43
Romaisa Vreugd
De Knotwilg Moerbeihof
2:21
2:17
44
Anne-Lotte de Vreede
Prins Willem Alexanderschool-V
2:22
2:16
45
Naomi Brandt
Kindcentrum Oranje Nassau
2:22
2:19
46
Sara van Wijk
Kindcentrum Oranje Nassau
2:24
2:21
47
Ayla Taakc
Henri Dunantschool-Sliedrecht
2:26
2:17
48
Suus van Twist
De Knotwilg Moerbeihof
2:26
2:15
49
Julia Hubers
Prins Constantijnschool
2:27
2:15
50
Channah Ros
Prins Willem Alexanderschool-V
2:29
2:23
51
Fenna van der Stel
Prins Constantijnschool
2:29
2:22
52
Lisa Groethuis
Koningin Beatrixschool
2:30
2:25
53
Fabienne Bot
Roald Dahl Sliedrecht
2:31
2:26
54
Lize Mijs
t Kofschip De Wielen
2:31
2:24
55
Ninthe de Pender
Anne Frankschool
2:31
2:28
56
Aimée Lacouet
t Kofschip De Wielen
2:31
2:26
57
Emme van der Vlies
Oranje Nassauschool Sliedrecht
2:32
2:24
58
Eliana van der Ven
Kindcentrum Oranje Nassau
2:32
2:28
59
Elin Korevaar
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:34
2:25
60
Jaycee Beumer
Roald Dahlschool-Sliedrecht
2:34
2:27
61
Danae Clayton
Koningin Beatrixschool
2:34
2:22
62
Eline van Berkel
Prins Florisschool Moerbeihof
2:35
2:33
63
Loïs Kleiberg
OBS de Viermaster
2:36
2:28
64
Emilia Lize Buitrago
t Kofschip De Wielen
2:37
2:32
65
Iris Steunenberg
Kindcentrum Oranje Nassau
2:37
2:34
66
Marley Sanders
t Kofschip De Wielen
2:37
2:29
67
Lenora van Baarle
Prins Constantijnschool
2:38
2:30
68
Noemi van Eeuwijk
Papendrecht
2:38
2:34
69
Tessa Kraaijeveld
OBS Henry Dunant
2:39
2:30
70
Lulu Keesmaat
De Viermaster
2:39
2:37
71
Sarah Blok
Kindcentrum Oranje Nassau
2:39
2:31
72
May Kuil
De Viermaster
2:39
2:37
73
Bo Paardekoper
Prins Willem Alexanderschool-
2:40
2:36
74
Tessa Jane Dubbeldam
De Knotwilg Moerbeihof
2:42
2:35
75
Lieke van Noorden
De Knotwilg Moerbeihof
2:42
2:35
76
Rosalie Carpier
Prins Florisschool Moerbeihof
2:43
2:31
77
Isis de Goeij
Prins Florisschool Moerbeihof
2:43
2:32
78
Lisan Schrijnemakers
t Kofschip De Wielen
2:47
2:39
79
Eva Dragic
Kindcentrum Oranje Nassau
2:47
2:40
80
Merijn Kaldenberg
Gorinchem
2:47
2:39
81
Lieke Stam
Prins Florisschool Zuidkil
2:48
2:41
82
Larissa Stout
Prins Florisschool Zuidkil
2:50
2:43
83
Elena van der Straten
De Knotwilg Moerbeihof
2:50
2:40
84
Lynn Ruiterveld
De Knotwilg Moerbeihof
2:51
2:45
85
Evi van den Ochtend
Kindcentrum Oranje Nassau
2:51
2:47
86
Vera Lize van Baarle
Prins Constantijnschool
2:51
2:44
87
Lotte de Hoog
De Knotwilg Moerbeihof
2:52
2:42
88
Amy Muhlenbruch
Oranje Nassauschool Sliedrecht
2:53
2:46
89
Sara Glorioso
De Leilinde
2:53
2:48
90
Caitlin Rolwes
t Kofschip Zuidkil
2:54
2:44
91
Roos Kolenbrander
t Kofschip Zuidkil
2:55
2:50
92
Sanne Bolt
De Knotwilg Moerbeihof
2:57
2:44
93
Feline Zee
t Kofschip Zuidkil
2:57
2:44
94
Lola Ferwerda
Prins Constantijnschool
2:59
2:53
95
Tess van der Bracht
De Knotwilg Moerbeihof
2:59
2:49
96
Fleur Nossent
Prins Constantijnschool
3:01
2:53
97
Jolijn de Visser
Oranje Nassauschool Sliedrecht
3:01
2:52
98
Rieke Stuurman
Kindcentrum Oranje Nassau
3:04
2:56
99
Benthe Mak
Oranje Nassauschool Sliedrecht
3:05
2:49
100
Sarah Dekker
Oranje Nassauschool Sliedrecht
3:05
2:49
101
Mona Wang
De Leilinde
3:06
3:04
102
Femke van Heukelum
t Kofschip De Wielen
3:06
2:58
103
Fleur de Bruin
Dordrecht
3:07
2:57
104
Lisa Bruijn
De Wilgen-Siedrecht
3:07
2:55
105
Fenna Stam
Prins Florisschool Zuidkil
3:08
3:01
106
Emy Kuster
Koningin Beatrixschool
3:09
2:55
107
Livey Mostert
Koningin Beatrixschool
3:09
2:56
108
Hafsa Hajji
Henri Dunantschool-Sliedrecht
3:10
3:05
109
Nova v.d. Ven
Roald Dahlschool-Sliedrecht
3:10
3:03
110
Eva Henry
Prins Constantijnschool
3:11
3:01
111
Zoey van den Berg
Prins Constantijnschool
3:13
3:03
112
Yse de Visser
Oranje Nassauschool Sliedrecht
3:17
3:09
113
Marley Visscher
Kindcentrum Oranje Nassau
3:17
3:08
114
Jessy Vischer
Kindcentrum Oranje Nassau
3:17
3:08
115
Fleur Middelkoop
Kindcentrum Oranje Nassau
3:24
3:12
116
Elina Leenman
De Knotwilg Moerbeihof
3:26
3:13
117
Amber van den Hoorn
De Knotwilg Moerbeihof
3:27
3:20
118
Itisaam AbuKar
De Wilgen-Siedrecht
3:31
3:18
119
Luna van Wijk
Sliedrecht
3:45
3:29
Toyota Schouten
www.uitslagen.nl
14-06-2017 13:25