Uitslagenlijst Stratenloop Rozenburg

Rozenburg Zh - Zaterdag 10 juni 2017

VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Karlijn Schipper
Rotterdam
1989
16:59
2
Ruth Stolk
Melissant
1982
20:40
3
Nicolet Timmers
's-Gravenhage
1986
20:58
4
Jolijn de Roest
Rotterdam
1992
24:42
5
Merel Hilgersom
Schiedam
1987
28:52
6
Susanne Kocatepe
Schiedam
1984
30:20
V35, 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Kaschenka de Jonge
1979
21:37
2
Mirjam Bosveld
Rozenburg Zh
1975
21:47
3
Linda Alexandra
Rotterdam
1975
22:12
4
Debbie Weijers
Rozenburg Zh
1978
22:23
V45, 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Marisa van Zweeden
Dordrecht
1971
23:21
2
Ludy Kouwenhoven
Monster
1951
24:15
3
Christa Sjabbens
Spijkenisse
1963
25:08
4
Jeanne de Jongh
Rozenburg
1956
29:20
5
Ellen van der Sluis
Maassluis
1956
29:26
HSEN, 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Arnold Zijler
Hoogvliet
1990
14:44
2
Robbie van der Hoek
Rotterdam
1984
14:54
3
Alard Salin
Rozenburg Zh
2000
16:51
4
Maarten Schop
Hoogvliet Rotterdam
1991
16:55
5
Stefan Vos
Rotterdam
1991
23:40
6
Stephan Rijkeboer
Rotterdam
1992
24:36
7
Damien Pallares Perez
Rozenburg
1988
26:17
H35, 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Edwin Stolk
Melissant
1975
15:30
2
Pieterjan Griep
Hoogvliet
1974
16:34
3
Marco Vendeloo
Hellevoetsluis
1974
17:50
4
Ferry de Valk
Heerjansdam
1974
18:11
5
Marcel van Rumpt
Rockanje
1979
19:08
6
Hille Boogerd
Heenvliet
1974
20:49
7
Ronald Bervoets
Sliedrecht
1976
22:12
8
Mark Sala
Hoek van Holland
1979
27:20
H45, 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Radjesh Ramasray
Rotterdam
1970
18:26
2
Kor van der Zwan
Rozenburg Zh
1968
18:46
3
Martijn van Buren
Rotterdam
1970
20:06
4
Frans Digeo
Rozenburg
1965
21:47
5
Theo Droger
Sommelsdijk
1970
22:51
6
Danny de Hey
Spijkenisse
1970
25:08
7
Ramon Deira
Hoogvliet Rotterdam
1966
27:01
H55, 5 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Harry Gerritse
's-Gravendeel
1956
19:26
2
Eric Mol
Rozenburg Zh
1958
23:38
3
Gerard de Groot
Rockanje
1955
23:38
4
Sjaak Bonten
Barendrecht
1959
27:50
HSEN, 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Arco Poot
De Lier
1984
30:30
2
Vincent Bloem
Utrecht
1994
31:07
3
Mark de Munter
Rotterdam
1991
32:29
4
Wouter van Rossum
Rozenburg Zh
1991
33:33
5
Björn K
Rozenburg
1991
33:34
6
Bart Buijs
Barendrecht
1983
34:01
7
Roeland Teeuwen
Nieuwerkerk ad IJssel
1988
35:09
8
Mike Zijlmans
Rotterdam
1983
35:24
9
Marco van Rosmalen
Berkel en Rodenrijs
1988
36:11
10
Daniël Hordijk
Hellevoetsluis
1983
36:57
11
Rick Naglé
Hoogvliet Rotterdam
1986
37:43
12
René van den Hengel
Nijkerk
1983
39:56
13
Michel Kip
Nederland
1990
40:45
14
Jeffrey Brinkman
Maassluis
1989
41:45
15
Stevi Kruithof
Klaaswaal
1992
46:47
H35, 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Ali Shugul
Rotterdam
1975
32:10
2
Jeffrey van der Krogt
Rotterdam
1981
32:54
3
Bas van Wendel
Barendrecht
1981
32:58
4
Alex Bouthoorn
Rotterdam
1979
33:08
5
Remco Prins
Rotterdam
1980
33:37
6
Martin Campo
Oud-Beijerland
1979
34:40
7
Sander ter Haar
Rotterdam
1977
35:45
8
Arnout Brouwers
Rotterdam
1978
36:33
9
Rudy Verstappen
Rotterdam
1982
36:49
10
Wesley Smit
Schiedam
1982
37:52
11
Michel de Vos
Barendrecht
1978
38:34
12
Dennis Kruit
Spijkenisse
1972
38:43
13
Hans van Kleef
Vlaardingen
1974
39:34
14
René Rijnen
Hoogvliet Rotterdam
1975
39:59
15
Alma van Hensen van Uningen
Capelle aan den IJssel
1973
40:21
16
Marcel Koornneef
Rozenburg Zh
1973
40:57
17
Jarno Stuurman
Spijkenisse
1978
41:01
18
Dennis Schilder
Bergschenhoek
1973
41:39
19
Olav Sammelius
Spijkenisse
1975
42:07
20
Martijn Schot
Spijkenisse
1981
43:38
21
Bart van Ree
Krimpen aan de Lek
1978
43:50
22
Jan Markerink
Rotterdam
1974
43:57
23
Victor Reebergen
Hoek van Holland
1977
44:02
24
Michel van der Wielen
Schiedam
1972
44:05
25
Mark Kranenburg
Hoogvliet Rotterdam
1981
46:16
26
Fred van Erkel
Capelle aan den IJssel
1978
46:41
27
Ron van Oosten
Hoek van Holland
1977
47:17
28
Take Buis
Berkel en Rodenrijs
1974
48:18
29
Arjan Goedendorp
Rozenburg Zh
1978
49:14
30
Edwin van den Hout
Spijkenisse
1975
52:26
31
Martin Buitelaar
Berkel en Rodenrijs
1976
56:27
H45+, 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Patrick Kwist
Rotterdam
1968
28:43
2
Melvin Rorijs
Barendrecht
1964
33:05
3
Henk Kerkhof
Hoogvliet
1963
34:21
4
Edwin Cornelisse
Rotterdam
1964
35:11
5
Leo Bresser
Rhoon
1970
35:36
6
Peter van der Veen
Hellevoetsluis
1967
35:49
7
Sjon Sluiter
Spijkenisse
1970
35:55
8
Alex Nieuwenhuijzen
Rozenburg Zh
1967
35:58
9
Juan Castillo Fuertes
Capelle aan den IJssel
1964
36:00
10
Richard Scheenjes
Rotterdam
1969
36:45
11
Ed de Jong
Rotterdam
1963
39:38
12
Rik van der Have
Maassluis
1963
39:50
13
Arno Bouman
Giessen
1964
39:56
14
Inan Javier Caerio Monco
Rotterdam
1965
40:32
15
Edwin van Hagen
Rotterdam
1970
41:41
16
Dick Dekker
Capelle aan den IJssel
1964
42:16
17
Roelof Woering
Rozenburg Zh
1966
42:59
18
Frank Dorenbos
Rotterdam
1965
45:00
19
Marco Vink
Rotterdam
1972
45:02
20
Joost van der Linden
Castricum
1968
45:37
21
Herman Schriek
Krimpen aan den IJssel
1970
46:39
22
Paul van Weelden
Rotterdam
1969
48:19
23
Nathan van Persie Kok
Rotterdam
1972
49:30
24
Tony Gomes
Rotterdam
1963
49:37
H55, 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Amriet Oemraw
Bergschenhoek
1960
34:04
2
Ton Romeijn
Rotterdam
1958
39:23
3
Jan Ouwendijk
Maassluis
1958
41:15
4
Anton van Vugt
Barendrecht
1962
41:58
5
Bas Stange
Ridderkerk
1957
42:28
6
Ton Hoozemans
Rotterdam
1948
42:55
7
Piet Klaaijsen
Hoogvliet Rotterdam
1962
44:03
8
Hans Smit
Rotterdam
1959
46:57
9
Eric van Mastrigt
Poortugaal
1956
48:08
10
Joop Vermeer
Capelle ad IJssel
1947
56:49
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Simona Cerniauskaite
Rozenburg Zh
1984
37:18
2
Melanie Ljoering
Hellevoetsluis
1992
40:05
3
Jeannette van der Rhee
Rotterdam
1986
40:19
4
Michèle de Reus
Berkel en Rodenrijs
1990
42:35
5
Anna Petrenko
Rotterdam
1987
45:27
6
Marjolein Zwijnenburg
Klaaswaal
1985
46:47
7
Mellanie de Wijs
Spijkenisse
1987
47:27
8
Marieke Plandsoen
Schiedam
1990
50:43
9
Sofia de Keijzer
Rotterdam
1986
51:01
10
Siobhan Burger
Rotterdam
1988
1:00:46
V35, 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
Amanda Kruit
Spijkenisse
1974
40:51
2
Petra Kerkhove
1974
45:01
3
Ketura Haveman
Bergschenhoek
1974
47:04
4
Jolien Krispijn
Rotterdam
1975
47:11
5
Wendy Zijderveld
1979
47:48
6
Leonie Sammelius
Spijkenisse
1976
47:48
7
Marieke Terpstra
Barendrecht
1977
49:36
8
Lonneke Plantfeber
Spijkenisse
1974
50:28
9
Saskia Blok
Capelle aan den IJssel
1978
53:55
V45, 10 KM
Plts
Naam
Gebjr
Tijd
1
José van Uffelen
Rozenburg Zh
1959
44:27
2
Ellen Biesheuvel
Maassluis
1964
44:51
3
Patricia Hoefman-van Ouwerkerk
Rotterdam
1971
46:45
4
Petra van de Laar
Capelle aan den IJssel
1968
47:02
5
Tamara Hofland
Ridderkerk
1971
48:12
6
Jacqueline Toonen
Berkel en Rodenrijs
1970
48:48
7
Selda Scheenjes
Rotterdam
1970
48:49
8
Marion van Ballegooy
Dordrecht
1969
49:37
9
Simone Varenkamp
Leidschendam
1969
50:43
10
Simcha Cohen
Rotterdam
1971
51:14
11
Mirjam van der Linden
Castricum
1971
56:12
12
Carmen Malcorps
Rotterdam
1972
1:03:26
www.uitslagen.nl
10-06-2017 12:35