Uitslagenlijst XRun

Harkstede - Donderdag 8 juni 2017

J6-9, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Ewe Luc Siegers
Harkstede
9:10
9:10
2
Niels van der Schuur
Harkstede
9:58
9:57
3
Manuel Kes
Harkstede
10:03
10:02
4
Boris van Dasselaar
Harkstede
10:04
10:04
5
Tyrell van Oosten
Harkstede
11:49
11:46
6
Myron Joustra
Harkstede
11:55
11:52
7
Fabian Leegwater
Harkstede
12:03
12:03
8
Joost Brons
Harkstede
12:33
12:29
9
Janto Holthuis
Harkstede
13:12
13:11
10
Luuk Wollerich
Harkstede
13:19
13:17
11
Fenne Erends
Groningen
13:39
13:38
12
Jarnick Grashuis
Harkstede
14:00
13:56
13
Noël van Bruggen
Harkstede
14:19
14:18
14
Marijn Grashuis
Harkstede
14:27
14:25
15
Sander Eggens
Harkstede
18:36
18:36
16
Brayn Mollema
Harkstede
18:41
18:39
M6-9, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Fern Smit
Tjuchem
10:17
10:16
2
Mirte Everts
Harkstede
11:41
11:40
3
Bente Klazinga
Harkstede
11:45
11:44
4
Aylin van der Wielen
Harkstede
12:24
12:22
5
Gitte van der Lei
Harkstede
12:32
12:30
6
Rosalie Homan
Harkstede
12:40
12:37
7
Lauren Wollerich
Harkstede
12:55
12:53
8
Marte Roerig
Harkstede
13:08
13:05
9
Lise Hartog
Harkstede
13:16
13:15
10
Marit van Dasselaar
Harkstede
13:31
13:29
11
Luna Wolthers
Harkstede
14:02
13:59
12
Masha Landman
Harkstede
14:02
14:00
13
Wieke van der Lei
Harkstede
14:23
14:22
14
Tess van Calkar
Harkstede
14:25
14:23
15
Nienke Boer
Harkstede
15:54
15:50
16
Yvon Folkersma
Harkstede
16:15
16:12
17
Maaike Folkersma
Harkstede
17:32
17:30
18
Ilse Roerig
Harkstede
19:34
19:33
19
Marens
Meerstad
19:38
19:35
J1012, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Rafaël van Gennip
Appingedam
8:50
8:50
2
Koen Bootsman
Delfzijl
9:15
9:15
3
Casper van Wakeren
Harkstede
9:52
9:52
4
Tomas Hartog
Harkstede
10:00
9:59
5
Luc Brink
Harkstede
10:51
10:50
6
Nick Siegers
Harkstede
10:59
10:58
7
Joran Doornbos
Appingedam
13:39
13:37
M1012, 2.5 KM JEUGD
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Chantal Kruit
Lageland
10:03
10:02
2
Yara van der Wielen
Harkstede
11:24
11:20
3
Nena Erends
Groningen
11:32
11:30
4
Liselot Homan
Harkstede
12:06
12:03
5
Elbrich van Jaarsveld
Meerstad
12:06
12:05
6
Iekelien van Dam
Harkstede
12:23
12:20
7
Irene Nap
Harkstede
12:29
12:28
8
Kyra van Wakeren
Harkstede
12:55
12:54
MAN, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Luke Greer
Northampton
16:25
16:24
2
Tonnie Knigge
Onstwedde
17:21
17:21
3
Finn van Pijkeren
Middelstum
18:04
18:04
4
Henry Perdon
Norg
18:41
18:39
5
Wouter van den Akker
Harkstede
19:10
19:10
6
Roelof Berends
Oudeschip
19:49
19:47
7
Scott van Limbeek
Westerbroek
20:33
20:32
8
Martin Folkersma
Groningen
20:48
20:45
9
Patrick de Boer
Zuidbroek
21:03
20:56
10
Roemer van den Akker
Harkstede
21:47
21:47
11
Wietse Hiemstra
Froombosch
21:57
21:47
12
Joost Iedema
Hoogezand
22:03
22:02
13
Jan de Jonge
Groningen
22:34
22:32
14
Steffan Perdon
Burum
22:38
22:36
15
Willem Koops
Musselkanaal
22:44
22:39
16
Jeroen Tilman
Harkstede
22:51
22:47
17
Reinder Nap
Harkstede
22:52
22:47
18
Gertjan Perdok
Meerstad
23:01
22:59
19
Gerard van Pijkeren
Middelstum
23:07
23:05
20
Alec Vd Ploeg
Meerstad
23:32
23:32
21
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
23:33
23:30
22
Eric Helmantol
Eelde
23:43
23:43
23
Peter Wassing
Stork 5km
24:11
24:03
24
Tiemen van Jaarsveld
Meerstad
24:26
24:24
25
Rene Stel
Stadskanaal
24:29
24:14
26
Merijn Klazinga
Harkstede
24:44
24:44
27
Martijn Langen
Assen
24:49
24:42
28
Ralph Drent
Scharmer
25:20
25:15
29
Mans Arling
Siddeburen
25:32
25:29
30
Luca Salvaggio
Harkstede
25:43
25:43
31
Edwin Hamminga
Hoogezand
25:44
25:32
32
Geert Munik
Harkstede
26:05
25:59
33
Daan de Jong
Harkstede
26:11
26:11
34
Jan Pilon
Garrelsweer
26:12
26:06
35
Isaac Tamaëla
Hoogezand
26:17
26:03
36
Stephan Schneiders
Slochteren
26:45
26:35
37
Anton Sombetzki
Siddeburen
26:46
26:36
38
Gunnar Doornbos
Harkstede
26:51
26:44
39
Ben Nijborg
Groningen
27:06
26:58
40
Sijtze Bijzitter
Harkstede
27:40
27:31
41
Rob Kruger
Harkstede
28:04
27:58
42
Yannick Schreurs
Groningen
28:19
28:05
43
Martin Koops
Ten Boer
28:29
28:20
44
Siepko Scheper
Slochteren
28:32
28:25
45
Lorenzo van Bruggen
Harkstede
28:35
28:32
46
Janneke Folkersma
Harkstede
28:51
28:46
47
Freek Reitsema
Wirdum Gn
28:56
28:48
48
Jan Leemhuis
Hoogezand
29:02
28:50
49
Sander de Vries
Groningen
29:12
28:59
50
Hans Norder
Groningen
29:26
29:20
51
Bert Jansen
Usquert
29:38
29:29
52
Jack Wijninga
Loopgroep Groningen
30:02
29:57
53
Eban Norder
Groningen
30:28
30:22
54
Andre Mulder
Sappemeer
30:37
30:25
55
Simon van Starrenburg
Hoogezand
30:48
30:37
56
Jurgen de Vries
Bedum
31:00
30:46
57
Raymond Lammersma
Hoogezand
31:05
30:54
58
Lars Helmer
Scharmer
32:27
32:12
59
Jan Wiltjer
Harkstede
32:41
32:30
60
Cor Glazenburg
Harkstede
32:50
32:46
61
Geert Schneiders
Hoogezand
36:35
36:25
62
Martein Wielbengoob
Zuidlaren
37:00
36:47
63
Dairengo Bacuna
Sappemeer
38:10
37:56
64
Martin Gibcus
Sappemeer
39:21
39:08
65
Wietze Baron
Hoogezand
41:08
41:08
VROUW, 5 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Christien Koning
Loopgroep Aart Stigter
20:18
20:18
2
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
20:26
20:24
3
Rianne Hofstee
Meerstad
20:42
20:40
4
Lydia Doornbos
MarathonPlus
20:53
20:51
5
Chantal Stuut
Wagenborgen
22:33
22:30
6
Angelique Kleijweg
Vitalis
22:45
22:38
7
Jannie Laning
Groningen
23:11
23:10
8
Mia Hut
Winsum Gn
24:38
24:34
9
Willie Evertse
Harkstede
24:56
24:53
10
Henriëtte de Boer
Veendam
25:53
25:45
11
Gre Westerkamp Tuinstra
Sappemeer
26:35
26:24
12
Jeanine Keizer
Zuidbroek
26:43
26:36
13
Mirjam Veenstra
Groningen
27:06
26:57
14
Antje Scheper
Slochteren
27:41
27:35
15
Nancy Kleijweg
Lageland
27:52
27:46
16
Nynke Kuindersma
Harkstede
28:12
28:08
17
Jolien Noordhoff
Kropswolde
28:18
28:06
18
Aafke Hoff
Uithuizen
28:31
28:22
19
Alina Bijzitter
Harkstede
28:34
28:26
20
Karin Smit
Groningen
28:34
28:25
21
Karin Koops
Nieuw-Buinen
28:53
28:48
22
Klaziena van Twuyver-Godlieb
Schildwolde
28:54
28:51
23
Marian Feitsma
Kropswolde
29:30
29:18
24
Harma de Vries-Steenhuis
Stork 5km
29:36
29:29
25
Maren Buruma
Harkstede
29:47
29:39
26
Anouk de Roos
Harkstede
29:53
29:40
27
Anita Kunst
Sappemeer
30:00
29:50
28
Sarah de Beer
Garrelsweer
30:08
30:02
29
Dorien van der Meer
Garrelsweer
30:08
30:01
30
Nicole Hoogstra
Hoogezand
30:14
30:03
31
Lisanne Gibcus
Hoogezand
30:18
30:05
32
Melanie Oldert
Appingedam
30:24
30:19
33
Larissa Wijninga
Siddeburen
30:29
30:24
34
Miranda de Vries
Groningen
30:33
30:27
35
Inge Bouma
Harkstede
30:38
30:31
36
Yotka Kroeze
Zuidlaren
31:24
31:12
37
Corrie Vermue
Slochteren
31:45
31:31
38
Frouke Roukema
Woudbloem
31:45
31:32
39
Lisa Wiltjer
Stadskanaal
32:03
31:52
40
Rosa Akkerman
Hoogezand
32:19
32:08
41
Sietske Mulder
Zuidlaren
33:43
33:34
42
Els van Santen
Scharmer
33:58
33:49
43
Margarita Avila
Kropswolde
34:02
33:50
44
Evelien Steenhuis
Stork 5km
34:39
34:31
45
Alie Tempel
Loopgroep Groningen
34:48
34:44
46
Harma Schipper
Groeve
35:10
34:57
47
Marije van der Heide
Kropswolde
35:10
34:58
48
Fleur van Calkar
Harkstede
35:54
35:47
49
Mirthe Bijlholt
Harkstede
36:37
36:29
50
Celine Kracht
Harkstede
36:37
36:29
51
Marjon Blijham
Hoogezand
37:04
36:51
52
Claudia Verboekend
Hoogezand
37:55
37:45
53
Gerda Eitens
Froombosch
38:30
38:19
54
Hilde Prummel
Harkstede
38:36
38:29
55
Indy Roggema
Harkstede
38:36
38:21
56
Carin Dorgelo
Scharmer
38:36
38:22
57
Sanne Dallinga
Harkstede
38:37
38:22
58
Petra Koerts
Harkstede
38:37
38:22
59
Janneke Niemeijer
Wildervank
39:00
38:52
60
Judith Fluks
Froombosch
39:21
39:11
MAN, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Merwin Dollison
Winsum Gn
34:54
34:54
2
Gerben Vermij
Leens
36:45
36:44
3
Wouter Dijkstra
Zuidwolde Gn
39:16
39:16
4
Peter Pettinga
Groningen
39:53
39:52
5
Ferdie Witvoet
Groningen
41:27
41:27
6
Aad Oosterhof
Peize
41:29
41:26
7
Karel Edens
Groningen
41:53
41:52
8
Bareld Hamming
De Groeve
42:50
42:47
9
Hans Prak
Stork 1 10 km
43:11
43:08
10
Bert Schipper
MenterARunners
43:13
43:11
11
Ferdie Tan
Groningen Atletiek
43:24
43:22
12
Willem Hofman
Artemis
43:46
43:46
13
Jan Barkhof
Peize
43:53
43:50
14
Henk Jan Scheepers
Haren Gn
44:05
44:00
15
Piet Kempenaar
Bedum
44:18
44:15
16
Marcel Ammeraal
Hoogezand
44:30
44:28
17
Sjirk Overal
Loopgroep De Drentsche Aa
44:54
44:51
18
Pim van den Dool
Groningen
44:59
44:47
19
Frank Boelens
Haren Gn
45:11
44:59
20
Richard Gibras
Hoogezand
45:30
45:26
21
Rudy Telkamp
Hoogezand
45:33
45:31
22
Andre Smit
Hoogezand
46:11
46:08
23
Aede Bakker
Kiel-Windeweer
46:14
46:11
24
Jelmer Samplonius
Groningen
47:00
46:55
25
Jeroen Feringa
Garrelsweer
47:02
46:56
26
Gerben Zwerver
Winsum Gn
47:13
47:08
27
Wytse van der Meer
Woudbloem
48:02
47:56
28
David Miedema
Stork 2 10 km
48:12
48:08
29
Peet Joosten
Meerstad
48:40
48:28
30
Waling Meijer
Loopgroep De Drentsche Aa
49:07
49:03
31
Ronald Delger
Scharmer
49:39
49:28
32
Rik Hennekam
Harkstede
49:47
48:14
33
Erik Kazemier
Froombosch
49:49
49:38
34
Peter Berben
Groningen
50:02
49:57
35
Bart Wiltjer
Stork 1 10 km
50:31
50:28
36
Ayhan Geng
Groningen
50:35
50:23
37
Dennis Ridder
Stork 1 10 km
50:47
50:42
38
Gerard van Gennip
Appingedam
51:06
51:03
39
Wessel Sloof
Haren Gn
52:00
51:52
40
Elrik Pettinga
Uithuizermeeden
52:08
52:03
41
Yme Koppelman
Harkstede
52:24
52:13
42
Conrad Waebers
Hoogezand
52:24
52:20
43
Erik Guns
Gieten
52:28
52:15
44
Ronald Meijer
Groningen
52:28
52:13
45
Geert Kwant
Haren Gn
53:01
52:52
46
Laurens Kruize
Schildwolde
53:13
53:04
47
Michiel Buist
Westerbroek
53:27
53:15
48
Jan Willem van Jaarsveld
Meerstad
53:45
53:30
49
Henk van der Heide
Stork 2 10 km
54:12
54:10
50
Robert Smit
Hoogezand
54:44
54:26
51
Jan Helmantel
Ten Boer
54:45
54:35
52
Martin van Bruggen
Hoogezand
54:47
54:33
53
Arnold Raspe
Wagenborgen
54:51
54:47
54
Fiebo Meijer
Groningen
54:52
54:38
55
Jan Hogenberg
Kolham
55:11
55:04
56
Lex Gruppen
Kropswolde
55:17
55:09
57
Peter Van Meerendonk
Siddeburen
55:24
55:15
58
Ritchy Boxmeer
Stork 2 10 km
56:02
56:00
59
Marcel Smittenberg
Harkstede
56:25
56:07
60
Gerhard Over
Meppen
56:27
56:24
61
Bert Hubing
Groningen
56:44
56:37
62
Frank Kleinbergen
Veendam
57:12
57:01
63
Rene Pot
Siddeburen
57:12
57:02
64
Johan Freese
Groningen
57:21
57:11
65
Arjan Pronk
Haren Gn
57:46
57:37
66
Gejo Meijer
Harkstede
57:47
57:31
67
Jan Metus
Groningen
58:06
57:56
68
Jos van der Sluijs
Groningen
58:12
58:01
69
Ben Begeman
Groningen
58:28
58:20
70
Erik Staal
Harkstede
58:35
58:21
71
Han te Winkel
Slochteren
59:06
58:58
72
Sweder Duinisveld
Harkstede
59:18
59:07
73
Rick Visscher
Wagenborgen
1:00:01
59:39
74
Klaas Jan Brouwer
Oosternieland
1:00:19
1:00:14
75
Alex Beltman
Wagenborgen
1:01:32
1:01:14
76
Sjirk de Jong
Wagenborgen
1:01:32
1:01:14
77
Momme de Graaff
Groningen
1:01:49
1:01:49
78
Joop Stiekema
Kropswolde
1:02:55
1:02:49
79
Dick Georg
Hoogezand
1:03:08
1:02:59
80
Ralf Christiaanse
Hoogezand
1:03:40
1:03:35
81
Edwin ter Beest
Harkstede
1:07:07
1:06:51
82
Siemon Bierma
Wagenborgen
1:08:18
1:08:01
VROUW, 10 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Eline Zomer
HAC '63
43:55
43:54
2
Kristel Joosten
Meerstad
47:48
47:34
3
Nicole de Jong
Groningen
49:24
49:19
4
Marjolein Venema
Harkstede
49:50
49:42
5
Greetje Buist
Haren Gn
49:56
49:52
6
Yvonne van der Knaap
Groningen
51:11
51:03
7
Jessica Kuiper
Haren Gn
52:10
52:00
8
Caja Veldhuizen
Vries
52:47
52:40
9
Rosine Molenaar
Sappemeer
53:27
53:23
10
Jose Eisses
Onnen
53:51
53:44
11
Frouk van Dijken
Loppersum
53:52
53:42
12
Zoï Huizing
Harkstede
54:08
54:03
13
Marieke van Haperen-Blokker
Harkstede
54:27
54:20
14
Fleur van der Meer
Woudbloem
54:27
54:21
15
Joanna Harbus
Groningen
54:54
54:43
16
Els Jacobs
Slochteren
54:58
54:53
17
Anneke Koops-Kruijer
Groningen
55:00
54:47
18
Monika Smit
Haren Gn
55:06
54:59
19
Erika Mulder
Kolham
55:11
55:04
20
Monique de Vries
Sappemeer
56:10
56:01
21
Anja Boels
Kolham
56:18
56:08
22
Matilda Leenhouts
Harkstede
56:32
56:25
23
Judy van der Velden
Harkstede
56:55
56:45
24
Diana van Bruggen-Bakker
Harkstede
56:59
56:49
25
Jannie Meijer
's-Gravenhage
56:59
56:43
26
Annieck Gommel
Kolham
57:16
57:16
27
Wendy Idzenga
Groningen Atletiek
57:21
57:11
28
Jirry Krol
Groningen
58:44
58:30
29
Mariel Zwaagman
Hoogezand
58:59
58:53
30
Janny Dekker
Groningen Atletiek
59:17
59:09
31
Catarina Leenhouts
Harkstede
59:52
59:46
32
Damea Tebbes
Groningen
59:56
59:41
33
Willy Sijmons
Groningen
1:00:05
59:53
34
Anja Tuinstra
Kolham
1:00:27
1:00:18
35
Esther Jager
Sappemeer
1:00:28
1:00:19
36
Sandra van der Borst
Meerstad
1:01:38
1:01:24
37
Marike Soekias
Hoogezand
1:02:34
1:02:28
38
Marieke Dijkema
Kropswolde
1:02:34
1:02:28
39
Hillie Smittenberg
Sappemeer
1:02:42
1:02:37
40
Marthy Veen
Loopsport Groningen
1:03:00
1:02:49
41
Petra van der Laan
Hoogezand
1:03:40
1:03:34
42
José Reijinga
Groningen Atletiek
1:04:21
1:04:14
43
Meike van Wijk
Scharmer
1:04:51
1:04:47
44
Angelique Wijninga
Loopgroep Groningen
1:06:52
1:06:40
45
Mariët Mollema
Loopgroep Groningen
1:06:52
1:06:40
MAN, 21.1 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Maurice Kram
Groningen
1:21:34
1:21:32
2
Emile Nales
Groningen
1:27:51
1:27:48
3
Jeroen Kegel
Groningen
1:28:56
1:28:53
4
Jochem Slijkhuis
Groningen
1:30:24
1:30:23
5
Marcus Vording
Veendam
1:31:36
1:31:34
6
Peter Bon
Groningen
1:33:49
1:33:46
7
Willem Rijnberg
Gieten
1:34:10
1:34:09
8
Jacob Bruining
SOS
1:38:45
1:38:42
9
Halbe de Jong
Groningen
1:40:15
1:40:07
10
Lukas Braams
Lageland
1:40:39
1:40:33
11
Henk Boer
Sappemeer
1:40:40
1:40:37
12
Douwe Postmus
Groningen
1:40:41
1:40:32
13
Sybren Harmsma
Groningen
1:40:55
1:40:53
14
Maarten Oosterhuis
Groningen
1:41:19
1:41:17
15
Eddy Beverwijk
MenterARunners
1:41:29
1:41:21
16
Jan Albert van Laar
Groningen
1:41:42
1:41:38
17
Marcel Pruijt
Zuidlaren
1:42:41
1:42:33
18
Jan fokken van Gijssel
Scharmer
1:42:46
1:42:43
19
Ger Coster
Ten Post
1:42:52
1:42:48
20
Jan Hiemstra
Eelde
1:44:26
1:44:22
21
Boris Fenneman
Slochteren
1:44:36
1:44:31
22
Harmen Gelling
Groningen
1:44:38
1:44:35
23
Alex Oskam
Loopgroep Bedum
1:46:25
1:46:20
24
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
1:47:13
1:47:10
25
Richard de Vries
Ten Boer
1:47:31
1:47:22
26
Menco van der Berg
Thesinge
1:48:41
1:48:34
27
Daniël Kiwiet
Scheemda
1:49:02
1:48:56
28
Bas Huizinga
Groningen
1:49:08
1:49:02
29
Roelof Lok
SOS
1:49:10
1:49:04
30
Luc Akkermans
Groningen
1:49:11
1:49:04
31
Koen Berben
Groningen
1:49:27
1:49:20
32
Armin Hietbrink
MenterARunners
1:49:31
1:49:23
33
Remco Bakker
Groningen
1:50:03
1:49:58
34
Marten Scheenstra
Loopgroep gRUNN
1:50:42
1:50:29
35
Nico Swart
Groningen
1:51:22
1:51:17
36
Peter van der Hulst
Zuidwolde Gn
1:53:30
1:53:26
37
Onne Bakker
Harkstede
1:53:49
1:53:41
38
Scott van Kampen Wieling
Slochteren
1:54:27
1:54:17
39
Rene Stuut
Wagenborgen
1:55:26
1:55:18
40
Robin Klazinga
Harkstede
1:56:23
1:56:23
41
Robert Jan Eggens
Eelde
1:56:44
1:56:38
42
Jan Timmer
Kropswolde
1:57:52
1:57:49
43
Henk Strengers
Eelde
1:57:55
1:57:51
44
Frank Rozema
Uithuizen
1:58:35
1:58:32
45
Bennie Bosgraaf
Zuidbroek
1:58:56
1:58:48
46
Cees de Haan
Groningen
1:59:09
1:59:04
47
Hedzer Rozeboom
Loopgroep Kameleon
1:59:51
1:59:40
48
Martin Heller
Loopgroep Groningen
2:00:48
2:00:43
49
Dirk de Weert
Loopgroep Kameleon
2:07:52
2:07:40
50
Ard Brons
Harkstede
2:10:12
2:10:03
51
André Hogenelst
Loopgroep Groningen
2:16:21
2:16:15
52
Ronald van Santen
Scharmer
2:22:47
2:22:36
VROUW, 21.1 KM
Plts
Naam
Bruto
Netto
1
Marjan Oostinga
Eelde
1:31:16
1:31:14
2
Lotte de Hosson
Groningen
1:35:17
1:35:14
3
Petra Bus
Bedum
1:41:53
1:41:49
4
Ineke Ligthart
LSV Invictus
1:44:30
1:44:27
5
Gaby Gabay
Loopgroep Groningen
1:44:35
1:44:31
6
Adriana Overgoor
Groningen
1:47:28
1:47:21
7
Ingrid Boender
Zuidbroek
1:49:23
1:49:17
8
Anje van Gijssel
Woudbloem
1:56:13
1:56:11
9
Ina van Deuveren
Harkstede
1:56:13
1:56:11
10
Tineke Weites
Siddeburen
2:00:09
2:00:03
11
Nicole Boschman
Loopgroep Kameleon
2:07:52
2:07:40
12
Ineke Scheffer
Leens
2:09:38
2:09:30
13
Bettie Jongejan
Westerbroek
2:11:46
2:11:38
14
Gerda Degenhart
Wagenborgen
2:22:47
2:22:38
www.uitslagen.nl
10-06-2017 12:10