Uitslagenlijst Rabobank Drie Dorpenloop

Kortenhoef - Zondag 4 juni 2017

M9-12, BANDENMAAT KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tijs Hollander
Hilversum
4:57
2
Robin Schols
Capelle aan den IJssel
5:04
3
Thom Timmerman
De Regenboogschool
5:25
4
Jesse Bosch
De Regenboogschool
5:30
5
Rick van Rijn
Joseph Lokinschool
5:35
6
Boudewijn van den Haak
Hilversum
5:41
7
Finn van Rennes
De Regenboogschool
5:44
8
Jesse Schaap
St. Antoniusschool
5:45
9
Koen Prinsen
St. Antoniusschool
5:46
10
Thijmen Troost
Hilversum
5:46
11
Niels Bitter
Hilversum
5:48
12
Daan de Vries
Hilversum
5:51
13
Daan Blok
Hilversum
5:52
14
Fabian Troost
St. Antoniusschool
6:04
15
Marnix Verbruggen
De Regenboogschool
6:14
16
Mathijs Bakker
Almere
6:18
17
Mert SengŁl
St. Antoniusschool
6:34
18
Quinthen Wessels
Soest
6:34
19
Bart Timmerman
De Regenboogschool
6:39
20
Ben Brandenburg
St. Antoniusschool
6:48
21
Diederik de la Rose
De Regenboogschool
7:07
22
EmanuŽl Knibbe
's-Graveland
7:27
23
Max Stalenhoef
Curtevenneschool
7:28
24
Mees van der Aar
St. Antoniusschool
7:33
25
Mex de Jong
De Regenboogschool
7:47
26
Thijs Bleesing
Curtevenneschool
8:00
27
Quentin Maat
Naarden
8:02
28
Jort Bolt
Kortenhoef
8:59
29
Jasonas Kaparounakis
Hilversum
9:41
V9-12, BANDENMAAT KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aniek van Rijn
Joseph Lokinschool
5:41
2
Fleur Agterberg
St. Antoniusschool
5:43
3
Senna van den Heuvel
Kortenhoef
5:46
4
Marit Agterberg
St. Antoniusschool
5:46
5
Frida van Schaik
Almere
5:59
6
Sterre de Jonge
Eemnes
6:05
7
Anna Bosch
De Regenboogschool
6:31
8
Fleur van den Broek
Curtevenneschool
6:33
9
Pien Storm van Leeuwen
St. Antoniusschool
6:36
10
Rosalie Derks
St. Antoniusschool
6:37
11
Isabel Derks
St. Antoniusschool
6:55
12
Jildau van Wijk
De Regenboogschool
6:58
13
Lieke Steenvoorden
St. Antoniusschool
7:01
14
Lieke Voorn
St. Antoniusschool
7:01
15
Marijne Meester
De Regenboogschool
7:42
16
Jannika van Bijleveld
De Regenboogschool
7:59
17
Ilse Beemster
Curtevenneschool
8:04
18
Nora Splint
Laren Nh
8:32
19
Laura Mulder
St. Antoniusschool
8:43
20
Robiene Mulder
St. Antoniusschool
8:43
21
Jasmijn Schols
Capelle aan den IJssel
9:49
J-8, BANDENMAAT KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quint Kuijper
Zwaag
5:38
2
Joep Steenvoorden
St. Antoniusschool
5:42
3
Siem Fecken
St. Antoniusschool
6:05
4
Sem Langstraat
De Regenboogschool
6:23
5
Laurens Bijlard
Hilversum
6:27
6
Lieuwe van der Meulen
Curtevenneschool
6:29
7
Niek van Braam
Kortenhoef
6:30
8
Mathijs van Diermen
St. Antoniusschool
6:33
9
Vince Veenendaal
Jozefschool
6:35
10
RafaŽl Botha
Curtevenneschool
6:37
11
Robin Alberts
Kortenhoef
6:43
12
Siebe Meester
De Regenboogschool
6:43
13
Stijn Hoogstraten
Curtevenneschool
6:54
14
Stijn Blok
Hilversum
6:58
15
Tijn Voorn
Kortenhoef
7:10
16
Mats Wierda
St. Antoniusschool
7:10
17
Melle Vonk
St. Antoniusschool
7:15
18
Cendrik
Nederhorst den Berg
7:18
19
Wikke van der Meulen
Curtevenneschool
7:22
20
Kai Mellenbergh
Hilversum
7:33
21
Juram Duist
Westwoud
7:37
22
Wessel van Diermen
St. Antoniusschool
7:39
23
Tijn Spaan
St. Antoniusschool
7:44
24
Luuk Schaap
St. Antoniusschool
7:49
25
Jens Gombert
St. Antoniusschool
8:05
26
Mylo Ruiter
St. Antoniusschool
8:11
27
Mels Geerling
Curtevenneschool
8:26
28
Niels Hogervorst
St. Antoniusschool
8:31
29
Tara de Boer
Arnhem
8:41
30
Lucas Bentvelsen
St. Antoniusschool
8:44
31
Mees Langstraat
De Regenboogschool
9:05
32
Morgan Maat
Naarden
9:52
M-8, BANDENMAAT KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva van Lammeren
Almere
6:44
2
Liv Veenendaal
Jozefschool
6:45
3
Roos Valkering
Curtevenneschool
6:59
4
Cleo Nijnuis
De Regenboogschool
7:38
5
Floor Klaver
St. Antoniusschool
7:39
6
Lucy Hendriks
St. Antoniusschool
7:47
7
Esmee van Lammeren
Almere
7:48
8
Mirthe Troost
Hilversum
7:53
9
Doris Schaap
St. Antoniusschool
7:57
10
Mylou Troost
St. Antoniusschool
8:02
11
Keet van Breemen
St. Antoniusschool
8:14
12
Rosalie de Leeuw
St. Antoniusschool
8:29
13
Bente Koelink
St. Antoniusschool
8:29
14
Lisanne Mellenbergh
Hilversum
8:41
15
Sophie van Beurden
De Regenboogschool
9:10
16
Ieke Klaver
St. Antoniusschool
9:21
17
Pien Spaan
St. Antoniusschool
9:32
18
Jocelyn Pont
Warinschool
9:32
19
Rosalie Leeflang
St. Antoniusschool
9:39
20
Amilyn van der Velde
St. Antoniusschool
9:41
21
Rebecca van der Velde
St. Antoniusschool
9:42
22
Jip Groenewegen
Hilversum
9:44
23
Britt Bleesing
Curtevenneschool
10:04
24
Yindee de Leeuw
St. Antoniusschool
10:08
25
Yelena Mol
Zwaag
10:18
26
Charlotte de Zwaan
St. Antoniusschool
10:18
27
Esra Bentvelsen
St. Antoniusschool
10:22
28
Mirthe Doornekamp
Curtevenneschool
11:36
4M, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reinout van der Bock
U-Track
14:49
14:49
2
Alex van Buttingha Wicheis
Blaricum
16:16
16:16
3
Jeroen van Veldhuizen
Hilversum
17:03
17:02
4
Robin Pos
Kortenhoef
17:23
17:23
5
Robin Schols
Capelle aan den IJssel
17:33
17:33
6
Erik van Riet
Kortenhoef
17:54
17:54
7
Oscar Valkering
Kortenhoef
19:13
19:13
8
Quint Kuijper
Zwaag
20:40
20:40
9
Sem Smeink
Weesp
23:01
22:42
10
Robert Sterker
Ankeveen
24:53
24:38
11
Vincent Lodder
Alblasserdam
25:06
24:41
12
Reinout van der Bok
Utrecht
26:12
25:55
13
Matthijs Vooijs
Nederhorst den Berg
26:13
25:56
14
Gijs Pottjegort
Kortenhoef
26:33
26:19
15
Hans Bos
Hilversum
27:02
26:39
16
Maarten Groenewegen
Hilversum
28:30
27:58
17
Geert Veenstra
Nederhorst den Berg
28:31
27:59
18
Thomas Blom
Kortenhoef
31:26
31:04
19
Rendolf van Hoof
Loosdrecht
34:51
34:13
20
Chris Doornekamp
Hilversum
34:54
34:16
4V, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maaike Bakker
ThuizBij
17:18
17:16
2
Donna Hijkoop
Kortenhoef
20:44
20:43
3
Rachel Verbruggen
's-Graveland
20:45
4
DaniŽlle en Lina
Amsterdam
20:53
20:53
5
Monica van Dixhoorn
Amsterdam
21:06
21:01
6
Marieke Valkering
Kortenhoef
22:13
22:13
7
Madelon Behnken
Huizen
23:13
22:53
8
Joy bonielyn Baniqued
Baarn
23:42
23:32
9
Gerda Nomden
Hilversum
24:26
23:53
10
Leonie Schaap
Ankeveen
24:52
24:37
11
Dorien Los
Heerjansdam
25:06
24:41
12
Annabel Vooijs
Nederhorst den Berg
26:12
25:55
13
Cindy Hendriks-Kroegman
Kortenhoef
26:32
26:22
14
Juliette Franzen-Rep
Kortenhoef
26:34
26:24
15
Dominique Busch
Kortenhoef
26:40
26:31
16
Karin Fluit
Kortenhoef
26:42
26:34
17
Alexandra Bos
Hilversum
27:01
26:38
18
Roos van Loevezijn
Kortenhoef
27:58
27:48
19
Edith udiong Loeve
Kortenhoef
28:14
28:04
20
Floor Kruijne
Utrecht
28:18
27:54
21
Daphne Koteris
Kortenhoef
28:20
28:00
22
Vica Molleman
Hilversum
28:26
27:56
23
Esther Kaper
Kortenhoef
28:57
28:26
24
Josť Schols
Capelle aan den IJssel
28:58
28:50
25
Jolanda Morel
Amstelveen
29:00
28:40
26
Roos Goedemans
Kortenhoef
29:59
29:50
27
Linda Smeink
Weesp
31:18
30:58
28
Saskia Prins
Hilversum
31:57
31:55
29
Astrid van Haaften
Hilversum
34:51
34:13
30
Irma van Rijn-van den Bos
Kortenhoef
39:41
39:10
7M, 7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Broekhuis
Hilversum
24:40
24:39
2
Lennart Nap
Utrecht
25:00
24:59
3
Bastiaan Keijser
's-Graveland
26:40
26:38
4
Viliam Petrik
Lipany
29:30
29:25
5
Roger Conradi
Hilversum
30:23
30:02
6
Jaap Fluit
Kortenhoef
31:09
31:03
7
Stefan Vadkerti
Lubica
31:22
8
Roel Vos
Hilversum
31:25
31:21
9
Peter Nierop
Hilversum
31:38
31:04
10
Walter Mijnhout
Hilversum
31:41
31:28
11
Koen van Wijk
Kortenhoef
32:39
32:30
12
Remco Coolen
Bussum
32:42
32:39
13
Thomas Kool
ThuizBij
33:55
33:52
14
Maarten Schaap
Kortenhoef
33:59
33:29
15
Arjen Mulders
Hilversum
34:10
33:55
16
Bas Rebel
Hilversum
34:23
33:52
17
Jits Bakker
's-Graveland
35:06
34:58
18
Theo Schrijnewerkers
Kortenhoef
35:19
35:02
19
Robin Laveber
Kortenhoef
35:51
35:29
20
Eddy van Honschoten
Huizen
35:54
35:34
21
Erik Bleeker
Kortenhoef
37:07
36:48
22
Ronald Ruitenbeek
Huizen
37:15
37:01
23
Diederick Stoel
Amsterdam
37:18
36:52
24
Alex de Groot
Hilversum
38:01
37:37
25
Aart Los
Heerjansdam
38:11
37:45
26
Hans Brinkman
Kortenhoef
38:53
38:19
27
Noud Bakker
's-Graveland
39:46
39:38
28
Taeke Bakker
's-Graveland
39:46
39:38
29
Viktor Franzen
Kortenhoef
40:12
40:02
30
Daan van Eekeren
Kortenhoef
40:21
39:46
31
Henk Huibers
Kortenhoef
40:21
39:47
32
Gerdjan Dokter
Amstelveen
40:27
40:08
33
Willem van Kampen
Bussum
40:42
40:21
34
Colin Mans
Team BandenMaat
41:00
40:26
35
Rob Beelen
Hilversum
41:12
41:06
36
Henk-Jan van Henten
Hilversum
41:14
41:00
37
Michel Nix
Bussum
41:36
41:05
38
Ruud van den Broek
Hilversum
41:48
41:27
39
Cees Kuijlaars
Hilversum
41:50
41:29
40
Wouter Jansen
Hilversum
42:01
41:48
41
Allard Bentvelsen
Kortenhoef
42:58
42:34
42
Arjan van Loenen
Hilversum
43:01
42:29
43
John Spruitenberg
Heerenveen
44:00
43:53
44
Hans de Ridder
Hilversum
44:01
43:54
45
Noah Weintze
Amsterdam
44:04
43:39
46
John Spaan
Kortenhoef
44:09
43:49
47
Roderick Wessels
Soest
45:10
44:49
48
Gerard Boeters
Voorburg
46:17
45:41
49
Rein van Kempen
Bussum
52:57
52:21
50
Ton Schouten
Kortenhoef
57:11
56:34
51
Jaap van Eekeren
Kortenhoef
57:35
56:58
7V, 7 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fay van de Roer
Hilversum
30:42
30:38
2
Isabelle Verhoeven
Hilversum
31:24
31:20
3
Joan Kemp
Kortenhoef
34:34
33:59
4
Lydia Slob
Hilversum
34:52
34:39
5
Nicolette van Diemen
Kortenhoef
34:54
34:44
6
Wietse Bakker
's-Graveland
35:05
34:58
7
Joke Heijstee
Kortenhoef
35:33
35:28
8
Tialda Hoogeveen
Kortenhoef
36:40
36:32
9
Heidi Lensen
Almere
37:10
37:04
10
Robbin Langhorst
Huizen
37:17
36:57
11
Manon vermeulen
Kortenhoef
37:20
37:05
12
Rowenda Bosma
Huizen
37:23
37:07
13
Karen Baak
Almere
38:25
38:08
14
Claudia van Brummelen
Kortenhoef
38:45
38:26
15
Jolanda Splint
Laren Nh
39:00
38:43
16
Emma Franzen
Kortenhoef
39:22
39:13
17
Geralda Verkuil
Hilversum
39:28
39:16
18
Jessica Kuijper
Kortenhoef
39:35
39:20
19
Michaja van Capel
Weesp
39:45
39:24
20
Sandra de Bree
Kortenhoef
39:53
39:26
21
Nelleke de Weerd
Kortenhoef
39:57
39:30
22
MariŽlle Kleinbussink
Hoorn Nh
40:03
39:31
23
Janneke Verbruggen
's-Graveland
40:33
40:18
24
Astrid Jans
Kortenhoef
40:40
40:14
25
Josephine van Ham
Hilversum
40:48
40:35
26
Jeanette van der Laan
Kortenhoef
40:57
40:26
27
Brenda Steinmetz
Almere
41:03
40:46
28
Pascale Rietveld
ThuizBij
41:17
40:59
29
Evelien Rademaker
Wilnis
41:22
40:53
30
Marjon Peet
Kortenhoef
41:38
41:19
31
Priscilla Kruimer
Huizen
42:41
42:11
32
Chantal Bentvelsen
Kortenhoef
42:58
42:35
33
Kerstin Schleinzer
Hilversum
43:01
42:29
34
Suzanne van de Bunt
Hilversum
43:51
43:38
35
Eveline Wentzel
Amsterdam
44:10
43:45
36
Janet Knip
Kortenhoef
44:13
43:54
37
Angela Klaver
Kortenhoef
44:41
44:16
38
Melanie Inklaar
Kortenhoef
44:41
44:17
39
Sandra van Aken
Huizen
44:50
44:30
40
Laura van Diermen
's-Graveland
45:03
44:40
41
Farrah de Groot-Stam
Hilversum
45:17
44:52
42
Mieke Snoek
Hilversum
46:18
45:42
43
Jorunn Bakema
Nederhorst den Berg
47:57
47:44
44
Salwa Afef
Hilversum
49:35
49:18
45
Manon Spijkerman
Hilversum
50:06
49:32
46
Leonie van der Zee - Pel
Hilversum
50:06
49:32
47
Anneke Esman
Bussum
53:05
52:28
12M, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tomasz Majkowski
Hilversum
47:39
47:38
2
Rob Fecken
Kortenhoef
48:33
48:32
3
Raimon Knip
Kortenhoef
48:45
48:45
4
Peter Dreijling
Kortenhoef
49:17
49:15
5
Michiel Hollander
Team BandenMaat
50:55
50:50
6
Frank de Graaf
Rotterdam
51:50
51:48
7
Christian Buining
Amsterdam
52:07
52:05
8
Norman Roos
Team BandenMaat
52:15
52:10
9
Hugo van Leeuwen
Naarden
52:30
52:25
10
Edwin Kos
Hilversum
54:21
54:20
11
Bas van Rij
Team BandenMaat
54:25
54:18
12
Swen Andriessen
Utrecht
55:20
55:17
13
van Schijndel
Delft
55:26
55:22
14
Ralph Warren
Bussum
55:30
55:21
15
Sebastiaan Brouwer
RunnersWorld Bussum
55:31
55:03
16
Huub Jansen
Rabobank
55:43
55:39
17
Wai Keung Man
Hilversum
55:54
55:49
18
Roy van Den Broek
Hilversum
56:05
55:45
19
John van den Klein
Hilversum
56:16
56:11
20
Andrť Domen
Mijdrecht
56:30
56:19
21
Willem van Weelden
Team BandenMaat
56:48
56:43
22
Ivo Troost
Amsterdam
57:02
56:49
23
Edwin Hoogenboom
Nieuwkoop
57:07
57:00
24
Ronald Bosma
Huizen
57:33
57:27
25
Ron Stam
Zeist
58:07
57:59
26
Hans Stougie
Kortenhoef
58:50
58:38
27
Sjoerd Noordhoek
Hilversum
58:57
58:50
28
Jean-Paul Westdijk
Leusden
59:17
58:53
29
Frank NoŽ
Naarden
59:46
59:39
30
Dimitri Kuyper
Amsterdam
59:58
59:50
31
Henk van der Roest
Nigtevecht
1:00:01
59:34
32
Erik Noordhoek
Hilversum
1:00:08
1:00:01
33
Michiel Vaessen
Kortenhoef
1:00:44
1:00:39
34
Marnix Troost
Hilversum
1:01:58
1:01:48
35
Sam Smit
Kortenhoef
1:02:09
1:01:40
36
Vincent Mol
Hilversum
1:02:18
1:02:17
37
Edmar Hagen
Almere
1:02:28
1:02:19
38
Frank Blom
Bussum
1:02:39
1:02:34
39
Joris Roodnat
Amsterdam
1:03:04
1:02:36
40
Herman Blankenberg
1:03:15
1:03:05
41
Jurgen Troost
Kortenhoef
1:03:58
1:03:38
42
Wijtze van der Zee
Hilversum
1:04:29
1:04:16
43
Jozef Verkuil
1:04:30
1:04:18
44
Rob Noteboom
Hilversum
1:04:35
1:04:29
45
Ton de Jong
Bussum
1:04:42
1:04:26
46
Dick van Huisstede
Nederhorst den Berg
1:05:14
1:04:38
47
Patrick Landman
's-Graveland
1:05:27
1:05:12
48
Hans OostindiŽn
Baarn
1:05:47
1:05:40
49
Daan Tulp
Muiderberg
1:05:50
1:05:42
50
Thijs Sepers
Alkmaar
1:06:01
1:05:50
51
Marcel Scholten
Kortenhoef
1:06:02
1:05:52
52
Wouter Petersen
Kortenhoef
1:06:19
1:06:00
53
Renť Exell
Rabobank
1:06:34
1:06:05
54
Stephan Renken
Hilversum
1:07:01
1:06:48
55
Bart Bijl
Nederhorst den Berg
1:07:10
1:07:00
56
Eric Poelmann
Hilversum
1:07:13
1:06:57
57
Johan Duikersloot
Nederhorst den Berg
1:07:26
1:07:15
58
George de Groot
Team BandenMaat
1:07:42
1:07:21
59
Sander Kerkhof
Kortenhoef
1:07:44
1:07:34
60
Jeroen van Schaik
Almere
1:07:44
1:07:35
61
Martin Esman
Bussum
1:08:11
1:07:37
62
Peter Korzelius
Huizen
1:08:34
1:08:31
63
Peter van Angeren
Utrecht
1:08:49
1:08:45
64
Ferwin Hoogeveen
's-Gravenhage
1:09:23
1:09:18
65
Joost Fortuin
's-Graveland
1:09:37
1:09:25
66
Leo Tijsen
Hilversum
1:10:07
1:09:45
67
Marcel van Vliet
Huizen
1:10:09
1:09:41
68
Regieu Haak
Hilversum
1:11:53
1:11:35
69
Moris Moojen
Utrecht
1:12:07
1:11:51
70
Wilco Brouwer
Hilversum
1:12:19
1:12:02
71
Morris Bruin
Hilversum
1:12:42
1:12:07
72
Robin Bols
Amstelveen
1:12:51
1:12:31
73
Rein Voges
Kortenhoef
1:12:52
1:12:27
74
Erwin Blokker
Haarlem
1:13:20
1:12:43
75
Ben Meijmeijer
Naarden
1:14:34
1:14:16
76
Paul Clazing
Kortenhoef
1:14:44
1:14:25
77
Kees Verkuil
Hilversum
1:14:51
1:14:40
78
Jan de Kloet
Kortenhoef
1:14:54
1:14:23
79
Herni van Dijk
Hilversum
1:15:13
1:14:41
80
Johan Smit
Kortenhoef
1:15:15
1:14:47
81
Otto Wijma
Muiden
1:16:22
1:16:07
82
Levijn Hellemons
Bussum
1:16:56
1:16:30
83
Gert-Jan Hellemons
Bussum
1:16:57
1:16:30
84
Jaap Looijen
Almere
1:17:11
1:16:44
85
Antoon Ebbelaar
Team BandenMaat
1:17:28
1:17:02
86
Theo Peschaar
Hilversum
1:18:37
1:18:33
87
Jonathan Verheul
Weesp
1:21:32
1:20:52
88
Gert Jan Hafkamp
Heiloo
1:34:22
1:33:58
89
Theo Quist
Westwoud
1:45:30
1:45:15
12V, 12 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ghyta Denz
Amsterdam
57:00
57:00
2
Miranda Cornelje-Baars
Rabobank
57:42
57:14
3
Annica van der Roest
RunnersWorld Bussum
57:45
57:17
4
Jitske Aans
Utrecht
58:58
58:49
5
Leonie Kaspers
Huizen
59:55
59:53
6
Nanda Blom
Delft
1:00:27
1:00:23
7
Esther Luijer van Rooijen
Kortenhoef
1:01:41
1:01:39
8
Corien van Andel
Hilversum
1:02:56
1:02:51
9
Lenore Beerkens
Blaricum
1:03:33
1:03:02
10
Antoinette Mijnhout
Kortenhoef
1:03:45
1:03:25
11
Sytske van den Akker
Kortenhoef
1:04:00
1:04:00
12
Suzan Stougie-Jonkheer
Kortenhoef
1:04:24
1:04:14
13
Irene Niessen
Utrecht
1:05:25
1:05:09
14
Mireille Klijn
Kortenhoef
1:06:02
1:05:48
15
Lia Huisman
Hilversum
1:06:02
1:05:52
16
Yvonne Driessen
Team BandenMaat
1:06:38
1:06:22
17
Inge Lubbers
Hilversum
1:06:42
1:06:20
18
Danielle Klok
Kortenhoef
1:07:05
1:07:00
19
Elles Spaans
Hilversum
1:07:08
1:06:58
20
Thea Kampen
Huizen
1:07:13
1:07:11
21
Ellen MorriŽn
Almere
1:08:08
1:07:32
22
Marijke Denz
Amsterdam
1:09:23
1:09:19
23
Caroline Bramweil
Bussum
1:10:52
1:10:47
24
Emma Perzea
Amsterdam
1:11:12
1:11:08
25
Andrea van Zoest
Weesp
1:11:47
1:11:28
26
Jolanda de Heus
Hilversum
1:11:54
1:11:36
27
Wil van Kampen de Jager
Bussum
1:12:27
1:12:05
28
Linda Hogervorst
Hilversum
1:12:42
1:12:07
29
Paola van Kooten
Nederhorst den Berg
1:14:05
1:13:40
30
Saskia Luijer
Kortenhoef
1:15:01
1:14:47
31
Nadia Kross
Amsterdam
1:15:36
1:15:04
32
MD Pick
Hilversum
1:16:34
1:16:21
33
Flore Wels
Hilversum
1:16:34
1:16:22
34
Anke Andriessen
Kortenhoef
1:17:07
1:16:56
35
Yvon Passe
Hilversum
1:17:12
1:16:44
36
Lisanne Ebbelaar
Team BandenMaat
1:17:28
1:17:02
37
Nynke van der Ploeg
Nederhorst den Berg
1:17:40
1:17:22
38
Maartje van Poppel
Kortenhoef
1:18:35
1:18:01
39
Jill Dittmar
Haarlem
1:18:35
1:18:02
40
Ilse Helder
Muiden
1:19:07
1:18:54
41
Birgitta Hodde
Nederhorst den Berg
1:19:08
42
Hanneke Voges
Amsterdam
1:20:00
1:19:35
43
Astrid van Veen
Breukelen Ut
1:22:06
1:21:43
44
Anneke Coenradi
Kortenhoef
1:22:06
1:21:43
45
Wietske van Buiten
Rabobank
1:22:09
1:21:40
21M, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Mast
Blaricum
1:21:00
1:20:59
2
Arnoud Bijlsma
Hilversum
1:22:40
1:22:38
3
Tim Meijer
Almere
1:24:45
1:24:43
4
Thomas Reddering
Amsterdam
1:24:50
1:24:47
5
Bart van den Haan
Hilversum
1:24:59
1:24:57
6
Tim Baas
's-Gravenhage
1:28:25
1:28:25
7
Rens Vliegenthart
Hilversum
1:28:35
1:28:25
8
Henk Weijertrass
Zwaag
1:29:28
1:29:25
9
Maarten Snel
Kortenhoef
1:31:50
1:31:47
10
Jan Dubelaar
Nederhorst den Berg
1:32:18
1:32:07
11
Fred van der Roest
Hilversum
1:32:19
1:32:16
12
Jaap Dijkhuizen
Bunschoten-Spakenburg
1:33:24
1:33:15
13
Jan Loggen
Ankeveen
1:33:55
1:33:51
14
Jorg van Tongeren
Ankeveen
1:34:27
1:34:21
15
Leon Derks
Kortenhoef
1:35:22
1:35:18
16
Jeroen de Munnik
Vinkeveen
1:35:22
1:35:16
17
Joachim Snoeks
Hilversum
1:35:32
1:35:26
18
Rick Katwijk
Amsterdam
1:36:31
1:36:28
19
Rob Huisman
Hilversum
1:37:59
1:37:48
20
Joop Majoor
Huizen
1:40:34
1:40:32
21
Eric Zijdel
Hilversum
1:40:58
1:40:48
22
Bauke Vriesema
Utrecht
1:41:09
1:41:03
23
Gijs van Korlaar
Soest
1:41:19
1:41:17
24
Xander Vink
Hilversum
1:41:21
1:41:19
25
Richard Dekker
Almere
1:42:57
1:42:54
26
Martien Slagt
Hilversum
1:43:23
1:43:13
27
Tommy Obst
Hilversum
1:44:03
1:43:39
28
Jan-Paul van Term
Hilversum
1:44:28
1:44:20
29
Robert Klaasen
Amsterdam
1:44:47
1:44:39
30
Hugo de Munnik
Weesp
1:44:52
1:44:47
31
Simon Burdon
Kortenhoef
1:45:25
1:45:13
32
Yaron Stetter
Amersfoort
1:46:12
1:45:58
33
Jurgen Leurdijk
Hilversum
1:46:14
1:45:50
34
Harry de Boer
Team BandenMaat
1:47:03
1:46:41
35
Gerard Glasius
Laren Nh
1:47:48
1:47:24
36
Eric Borninkhof
Soest
1:47:48
1:47:25
37
Theo Noij
Mijdrecht
1:47:51
1:47:40
38
Michel Hogenboom
Laren Nh
1:48:14
1:47:47
39
Jerry Panday
Hilversum
1:48:23
1:47:57
40
Cor van Breugel
Abbekerk
1:48:40
1:48:25
41
Henk Schinkel
Kortenhoef
1:48:46
1:48:16
42
Peter de Vries
Zeewolde
1:50:31
1:50:20
43
Roel Kruijne
Utrecht
1:52:49
1:52:40
44
Maarten Kool
Hilversum
1:53:55
1:53:27
45
Dirk Exalto
Blokker
1:56:28
1:56:12
46
Frans Fluit
Kortenhoef
1:57:17
1:57:09
47
Ewald Theunisse
Bussum
1:58:00
1:57:37
48
Richard Kolk
Amstelveen
1:58:21
1:57:59
49
Rutwin Goris
Kortenhoef
1:59:14
1:58:45
50
Eelco Molenaar
Team BandenMaat
2:03:41
2:03:19
51
Mazen Mroue
Utrecht
2:16:48
2:16:34
52
Peter Smit
Kortenhoef
2:18:04
2:17:35
21V, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bianka Martini
Gotha (D)
1:40:53
1:40:24
2
Rita Quist - Kuip
Westwoud
1:45:31
1:45:18
3
Silvia Treur - De Jong
Mijdrecht
1:47:48
1:47:37
4
Anja van Holten
Zeewolde
2:08:15
2:08:04
5
Ineke Brouwer
Badhoevedorp
2:15:38
2:15:26
6
Linda Tuithof
's-Graveland
2:16:55
2:16:36
www.uitslagen.nl
13-06-2017 12:40