Uitslagenlijst Van Goghloop Zundert

Zundert - Zaterdag 3 juni 2017

J-5, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martin Lahola
Amstelveen
2:09
2:07
2
Leon Michielsen
Minderhout
2:34
2:34
3
Dylan Vriends bso
Zundert
2:36
2:34
4
Stijn Jochems
Zundert
2:43
2:40
5
Tjibbe Nooren
Zundert
2:44
2:42
6
Rob van Aert
Wernhout
2:53
2:52
7
Lucas van Tichelt
Zundert
3:03
3:00
8
Jeck de Wolf
Roosendaal
3:14
3:12
9
Daan Martens
Zundert
3:16
3:13
10
Joost koelman bso
Zundert
3:18
3:15
11
Ferre Tax
Wernhout
3:24
3:21
12
Jordy van Dun bso
Zundert
4:21
4:19
13
Pjotr Raats
Zundert
4:30
4:27
14
Daan Joosen
Zundert
4:38
4:37
15
Tijn ten Wolde
Bavel
5:13
5:09
16
Matt Verpalen
Klein Zundert
5:36
5:32
M-5, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suze Noorden
Zundert
2:18
2:16
2
Eline Pelkmans
Sprint
2:23
2:21
3
Diede Boot
Klein Zundert
2:55
2:53
4
Sietske Havermans
Achtmaal
2:57
2:56
5
Mette Hanegraaf
Zundert
3:04
3:00
6
Hannah Broos bso
Zundert
3:13
3:10
7
Merel Geerts
Loenhout
3:21
3:18
8
Hanna de jager
Etten-Leur
3:30
3:28
9
Abby Broosus
Zundert
3:31
3:27
10
Jara frijters bso
Zundert
3:33
3:30
11
Pepa Hermus
Dordrecht
3:54
3:50
12
Femme van Dongen
Klein Zundert
3:59
3:55
13
Vive Nooren
Zundert
4:26
4:23
14
Noa Nauta
Wernhout
4:28
4:25
J6, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thom Pelkmans
Sprint
1:52
1:51
2
Louis Michielsen
Minderhout
2:01
1:59
3
Kas Graumans
Rijsbergen
2:08
2:06
4
Stef de Kroes bso
Zundert
2:09
2:06
5
Boris Gabriël
Klein Zundert
2:13
2:11
6
Seppe Graumans
Zundert
2:16
2:14
7
Melle Snepvangers
Klein Zundert
2:16
2:14
8
Vigo Neefs
Zundert
2:16
2:14
9
Matz Hanegraaf
Zundert
2:18
2:16
10
Morris Matthijssen
Zundert
2:20
2:18
11
Huub Bastiaensen
Zundert
2:20
2:17
12
Rinze Tax
Wernhout
2:27
2:24
13
Axel Kuijstermans
Zundert
2:34
2:32
14
Teun van Aert
Achtmaal
2:41
2:38
15
Wessel van den Broek
Klein Zundert
2:41
2:39
16
Eran van Heyningen
Klein Zundert
2:43
2:41
17
David de jager
Etten-Leur
2:46
2:43
M6, 500 METER KINDE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieke spek
DJA
2:11
2:08
2
Maud Koelman
Zundert
2:17
2:16
3
Sena Samb
Breda
2:19
2:17
4
Louise Bastiaansen
Zundert
2:19
2:17
5
Tula Hermus
Fortius
2:21
2:20
6
Jolene de Wolf
Roosendaal
2:23
2:21
7
Anne Lambregts
Zundert
2:36
2:33
8
Fien van Aert
Achtmaal
2:44
2:42
9
Bregje ten Wolde
Bavel
2:56
2:54
J7, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Seppe Van Laer
Turnhout
4:06
4:06
2
Jelle Van Laer
Turnhout
4:07
4:06
3
Loïs Geerts
Loenhout
4:11
4:10
4
Teun Verpalen
DJA
4:17
4:17
5
Jurre Herijgers
DJA
4:20
4:19
6
Bjarne Tax
Wernhout
4:34
4:33
7
Raff Cloin
Rijsbergen
4:42
4:42
8
Raff Jongenelen
Zundert
4:48
4:47
9
Pieter Havermans
Achtmaal
5:04
5:04
10
Thijmen Broos bso
Zundert
5:05
5:04
11
Lucas Koelman bso
Zundert
5:14
5:13
12
Jurre van Dongen
Klein Zundert
5:36
5:35
M7, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Keet Jansen
Wernhout
5:09
5:09
2
Amy Pals
Zundert
5:15
5:14
3
Zowi de Wit
Achilles
5:16
5:15
4
Dieke Straver
Zundert
5:16
5:15
J8, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Verdonck
Arendonk AC
3:46
3:45
2
Jona Lambregts
Zundert
4:21
4:19
3
Tycho Vriends bso
Zundert
4:22
4:20
4
Bob ten Wolde
Bavel
4:32
4:30
5
Luan Neefs
Zundert
4:40
4:37
6
Nathan de Groot
DJA
4:43
4:41
7
Nick van Laer
Sint-lenaerts
4:44
4:42
8
Alex Leaver
Bavel
5:23
5:21
9
Filip Lahola
Amstelveen
5:27
5:25
10
Niels Oostvogels bso
Zundert
6:25
6:23
11
Lucas de Jager
Achilles
6:46
6:44
M8, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieke Noorden
Zundert
4:13
4:12
2
Rune Bevers
Loenhout
4:23
4:21
3
Pien Jochems
Achtmaal
4:30
4:28
4
Floor van Dongen
DJA
4:57
4:55
5
Floor Koelman
Zundert
4:59
4:58
J9-10, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Pelkmans
Sprint
3:34
3:34
2
Oumar Samb
Breda
3:49
3:48
3
Nawfal Farhouni
Zundert
3:53
3:53
4
Louis van Oorschot
DJA
3:56
3:54
5
Marco van Gelder
Prins Hendrik
3:57
3:56
6
Bram van Dongen
DJA
4:00
3:58
7
Quinten Lageuse
Zundert
4:01
4:00
8
Aiden Dictus
DJA
4:02
4:01
9
Wout Goetschalckx
MEER
4:07
4:07
10
Len Geerts
LOENHOUT
4:09
4:07
11
Armin van Eekelen
Klein Zundert
4:17
4:16
12
Karsten Herijgers
DJA
4:17
4:16
13
Senna de beer bso
Zundert
4:26
4:26
14
Tygo Jongenelen
Zundert
4:37
4:35
15
Kian de Wit
Etten-Leur
4:43
4:41
16
Florian Raats
Klein Zundert
5:05
5:04
17
Wouter Jansen
Wernhout
5:13
5:12
M9-10, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pleun Vermeeren
DJA
4:02
4:00
2
Novi Hermus
Fortius
4:12
4:10
3
Yara prinsen
Etten-Leur
4:23
4:21
4
Minke Snepvangers
Klein Zundert
4:33
4:32
5
Lore Aernouts
Achtmaal
4:41
4:40
6
Anoushka Voeten bso
Zundert
4:49
4:47
7
Manon Boomaerts
Zundert
4:52
4:50
8
Lotte van Dessel
DJA
4:52
4:50
9
Kiki Rutjes bso
Zundert
4:58
4:57
10
Iris Bronk
Roosendaal
5:15
5:13
11
Floortje Pals
Zundert
5:58
5:57
12
Lonne Bastiaensen
Zundert
6:19
6:16
J1112, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jens De bruyn
Loenhout
3:33
3:32
2
Bram Boomaerts
Zundert
3:45
3:43
3
Rick van Iersel
Zundert
3:45
3:43
4
Mitchel van Laer
Sint-lenaerts
3:50
3:49
5
Nassim Farhouni
Zundert
3:51
3:50
6
Jens Remijn
Bosschenhoofd
4:05
4:04
7
Max Lenaerts bso
Zundert
4:07
4:06
8
Aaron Vergauwen
Klein Zundert
4:20
4:19
9
Teodor Pista
Zundert
5:02
5:00
M1112, 1000 METER KIND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anouk Boomaerts
DJA
3:38
3:37
2
Indy Boomaerts
Zundert
3:48
3:47
3
Yasmine De bruyn
Loenhout
3:54
3:53
4
Lore Goetschalckx
DJA
4:32
4:32
5
Lisa Oostvogels bso
Zundert
4:53
4:51
6
Janneke van Gelder
Velddriel
5:04
5:03
MTRIM, 2.5 KILOMETER T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daan van Dessel
DJA
9:24
9:24
2
Daan Vermeeren
DJA
10:38
10:37
3
Niels Pinxteren
Zundert
11:22
11:20
4
Jens De bruyn
Loenhout
12:32
12:29
5
Martijn Willemsen
Sprint
12:58
12:52
6
Lars van Leeuwen
Sprint
16:36
16:30
7
John Deckers
Breda
25:40
25:33
VTRIM, 2.5 KILOMETER T
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tessa Mertens
DJA
9:16
9:16
2
Lynn van Hassel
DJA
11:46
11:44
3
Evi Noorland
DJA
12:11
12:11
4
Yasmine De bruyn
Loenhout
12:34
12:30
5
Femke van Houte
Klein Zundert
13:58
13:55
6
Karlijn Pinxteren
Klein Zundert
14:35
14:33
7
Tess van Hassel
Klein Zundert
14:42
14:40
MTRIM, 5 KILOMETER TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michael Beuwer
Asterix
18:05
18:05
2
Tony Jacobs
Eindhoven
18:06
18:04
3
Rick van Hooijdonk
Klein Zundert
18:42
18:39
4
Jens van Geel
THOR
18:57
18:57
5
Jaap thielen
Terheijden
18:59
18:58
6
Vincent Eken
Etten-Leur
19:29
19:28
7
Stijn Bogers
Oudenbosch
20:35
20:34
8
Martijn Kools
Antwerpen
20:59
20:57
9
Olek Stawicki
Alphen Nb
21:10
21:07
10
Jelle van Geel
THOR
21:13
21:11
11
Karsten Neus
Roosendaal
22:10
22:03
12
Alex Goetschalckx
MEER
22:33
22:30
13
Stephan Kapitein
Prinsenbeek
22:41
22:39
14
Kevin van Hooijdonk
Klein Zundert
22:57
22:54
15
Edwin Bavoloop
Breda
23:13
23:09
16
Jens Huijbregts
Wernhout
23:17
23:11
17
Jeremey thielen
Terheijden
24:04
24:02
18
Siebe van Tetering
Oosterhout Nb
24:39
24:34
19
Robert Bavoloop
Rijsbergen
24:54
24:50
20
Chris Bavoloop
Rijsbergen
24:57
24:52
21
Jan Boomaars
Breda
25:23
25:17
22
Robbert Bavoloop
Rijsbergen
25:27
25:22
23
Siebe Vergouwen
Essen
25:38
25:32
24
Peter Bavoloop
Bergen op Zoom
25:58
25:53
25
Rene Bavoloop
Rijsbergen
26:44
26:40
26
Wouter ten Wolde
Bavel
27:58
27:52
27
Ruud Versluis
Papendrecht
28:00
27:57
28
Xander Vergouwen
Essen
28:10
28:04
29
Jos van Dijck
Klein Zundert
29:14
29:09
30
Bart v.d. Bergh
Zundert
30:02
30:00
31
Vincent Oomen
Sprundel
31:34
31:29
32
Mitch Kapitein
Prinsenbeek
31:57
31:51
33
Peter Bosch
Pernis Rotterdam
32:28
32:20
VTRIM, 5 KILOMETER TRI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bcota Izban
Rijsbergen
22:52
22:51
2
Eveline Hendrickx
Achtmaal
25:27
25:23
3
Anne Koelewijn
Bunschoten-Spakenburg
25:58
25:53
4
Suzan van Hees
Klein Zundert
26:18
26:14
5
Nancy Bronk
Roosendaal
26:48
26:42
6
Natasja Hassankhan
Eindhoven
26:59
26:56
7
Yvette van de wouw
Zundert
27:50
27:46
8
Bep Tielemans
Olympia Halsteren
27:57
27:54
9
Selena Kukler
Vlijmen
28:00
27:55
10
Patricia van Gaal
Zundert
28:25
28:21
11
Femke Bongers
Sprint
28:25
28:21
12
Monique Frijters
Achtmaal
28:27
28:23
13
Karien Musters
Breda
28:41
28:36
14
Lieke Sweep
Sprint
30:26
30:20
15
Rina Otto
Stampersgat
31:04
31:00
16
Kim Donckers
Loenhout
31:27
31:22
17
Anky Daamen
Rijsbergen
31:59
31:55
18
Heidi ten Wolde
Bavel
32:50
32:45
19
Lydio Theuns
Huijbergen
38:07
38:00
20
Dymphy Goossens
Zundert
39:32
39:30
MSEN, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freek van de Weerd
Running Breda
15:35
15:35
2
Hachem Migou
Antwerp Brabo
15:54
15:54
3
Nick Jansen
Sprint
16:12
16:12
4
Jamal Boussattati
Antwerp Brabo
16:52
16:52
5
Wouter Visser
Rotterdam Atletiek
17:27
17:27
6
Jawad Challouki
AAA
17:44
17:44
7
Syb de Jong
Teteringen
17:52
17:52
8
William Webster
GVAC
18:19
18:19
9
Nick Beyers
Essense AC
18:56
18:56
10
Bas van Wingerden
NSAV 't Haasje
21:26
21:24
11
Sam Schrauwen
DJA
21:31
21:31
12
Redouan Migou
Antwerp Brabo
22:00
22:00
13
Oussama Bakkali Tahiri
ANTWERPEN
22:00
22:00
M35, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bekkali Omar
Artemis
15:47
15:47
2
Maarten Hornikx
Loopgroep Aart Stigter
19:30
19:28
3
Tjeerd Langstraat
PAC
22:48
22:46
M40, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saïd Kanfaoui
Gouda
16:08
16:08
2
Marcel Klein
STB
21:22
21:21
3
Danny Dictus
DJA
23:07
23:05
M45, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Cifla
17:01
17:01
2
Erwin de Vrind
THOR
19:28
19:26
M50, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ad van Beek
Road Runners Etten-Leur
18:00
17:59
M55, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rini Verhoeven
Achilles
23:04
23:03
VSEN, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jamie van Lieshout
Cifla
16:55
16:55
2
Fanos Tekle
Loopgroep Aart Stigter
17:33
17:33
3
Anke Lauwen
DJA
23:34
23:32
4
Dorien Van de Poel
DJA
23:42
23:39
5
Ellen Verdaasdonk
DJA
24:30
24:28
6
Ellen Boden
Essense AC
25:13
25:11
V40, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paddy Hereijgers
DJA
18:54
18:53
V50, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annick Caethoven
Essense AC
25:28
25:26
MTRIM, 10 KILOMETER TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wout Bevers
Loenhout
40:46
40:43
2
Koert Hereijgers
Wernhout
40:58
40:53
3
Wim Joosen
Leiden
41:12
41:10
4
Johan Rombouts
Klein Zundert
41:35
41:31
5
Twan Zopfi
Zundert
41:36
41:33
6
Pieter de Jongh
Zundert
42:09
42:07
7
Sander Thijs
THOR
42:19
42:14
8
Toine Bronk
Roosendaal
42:53
42:47
9
Marius Faas
Rijsbergen
43:13
43:11
10
Peter Kuijstermans
Zundert
43:25
43:20
11
Diemer van Wijk
Bergen op Zoom
43:26
43:19
12
Pascal Martens
Zundert
43:33
43:29
13
Erik van Nijnatten
Wernhout
43:41
43:37
14
Frans Delcroix
Achtmaal
43:51
43:49
15
Luc Bevers
Loenhout
44:02
43:59
16
Léon Mahieu
Sprint
44:03
44:01
17
Ron Hense
Zundert
44:04
44:01
18
Frans van der Wulp
THOR
44:11
44:09
19
Ronald van Dijk
Rucphen
44:14
44:12
20
Rini van Gils
Wernhout
44:37
44:34
21
Tom Bevers
BRECHT
44:47
44:44
22
Ruud Martens
Rijsbergen
44:56
44:48
23
Frank Vergouwen
Essen
45:13
45:09
24
Jeffrey Jongmans
Achilles
45:39
45:36
25
Jeroen Vriends
Zundert
45:58
45:54
26
Jurgen Nooren
Zundert
45:59
45:55
27
John Vermeeren
Rijsbergen
46:31
46:27
28
Mark Romme
Zundert
46:36
46:31
29
Ludo Frijters
KALMTHOUT
46:38
46:30
30
Niels Kuystermans
Zundert
46:48
46:41
31
Piet Danen
Oud Gastel
47:29
47:21
32
Johan Monden
Etten-Leur
47:52
47:49
33
Marty van de Wouw
Zundert
48:20
48:15
34
Jurgen Boomaerts
Zundert
48:22
48:16
35
Paul Bastiaansen
Zundert
48:25
48:20
36
Jos Vriends
Zundert
48:29
48:25
37
Rene de Vries
Breda
49:09
49:03
38
Mario Rammeloo
Klein Zundert
49:22
49:15
39
Emile Dekkers
Zundert
49:42
49:35
40
Roy Verdaesdonck
Klein Zundert
50:52
50:47
41
Cees van Opstal
DJA
51:11
51:09
42
Hedwig Kouters
Zundert
51:35
51:29
43
Pieter Verweij
Dordrecht
51:41
51:34
44
Sjoerd Koelman
Zundert
51:50
51:41
45
John Huijbregts
St. Willebrord
51:51
51:50
46
Robert Koelman
Zundert
53:56
53:47
47
Marcel Mattheeusen
KALMTHOUT
53:59
53:51
48
Pieter Broos
Schijf
54:04
53:55
49
Bernd Havermans
Zundert
54:14
54:05
50
Alex Bavoloop
Rijsbergen
54:47
54:40
51
Rene van batenburg
THOR
55:00
54:54
52
Bert van Dijk
Schijf
55:15
55:07
53
Marco van Hassel
DJA
55:18
55:13
54
Coen van Dongen
Klein Zundert
55:33
55:27
55
Maartijn Kools
55:57
55:50
56
Anton Kuijpers
DJA
58:44
58:37
57
Ad Kustermans
Etten-Leur
1:01:17
1:01:08
58
Anton Bavoloop
Ulvenhout
1:02:50
1:02:41
59
Rinus Filius
Wernhout
1:12:42
1:12:34
VTRIM, 10 KILOMETER TR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annelies van Miert
rijkevorsel
47:00
46:56
2
Judith Gabriël
Klein Zundert
47:19
47:15
3
Petra de Rooij
Sprundel
49:56
49:52
4
Sylvie Vanlaerhoven
Klein Zundert
49:57
49:52
5
Kim Jansen
Roosendaal
52:04
51:58
6
Jane Filius
Breda
52:14
52:07
7
Yvette Schrauwen
Zundert
53:22
53:17
8
Arwen Smit
Zundert
54:48
54:39
9
Sandra Bronk
Roosendaal
55:48
55:42
10
Cilia Mathijssen
DJA
55:51
55:46
11
Marion Wittenberg
Meer
55:57
55:50
12
Laura Everaerts
Zundert
56:03
55:58
13
Ratna de Jongh
Zundert
56:03
55:58
14
Mary van Oostveen
Rijsbergen
56:14
56:06
15
Sofie Bullens
Zundert
56:27
56:21
16
Wendy Brugman
Klein Zundert
57:44
57:39
17
Mirjam Koelman
Zundert
1:01:07
1:00:59
18
Marloes Graumans
Rijsbergen
1:01:33
1:01:25
MSEN, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vincent Bierinckx
België
30:59
30:59
2
Abdelilah El Hammaz
AAA
31:06
31:06
3
Colin Bekers
Scorpio
31:07
31:07
4
Jeroen Maas
Sprint
31:54
31:54
5
Ben Vriends
Asterix
32:18
32:18
6
Pieter van Dijck
België
33:12
33:12
7
Lauurent Bierinckx
Herenthout
33:29
33:28
8
Arne Jacobs
Asterix
33:30
33:29
9
Milan Stawicki
Cifla
33:50
33:50
10
Ronald Cockx
34:29
34:29
11
Martijn Nooren
DJA
38:33
38:32
12
Pieter T hart
Essense AC
40:41
40:39
M35, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christiaan Bosselaar
KAV Holland
31:37
31:37
2
Michiel Vink
Eindhoven Atletiek
31:45
31:45
3
Rick Salome
Sprint
33:57
33:56
4
Teun van Uffelen
Road Runners Etten-Leur
37:59
37:58
M40, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
David Verdonck
Arendonk AC
37:07
37:06
2
Rene Zorge
Breda
43:02
43:01
3
Rob Luijkx
Achilles
44:37
44:33
M50, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kees van de Riet
Achilles
39:33
39:31
M60, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eddy Oomen
hoogstraten
39:26
39:25
2
Theo den Herder
AV '56
41:27
41:25
3
Wil Goossens
Achilles
47:58
47:57
V40, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heidi Hereijgers
DJA
46:57
46:53
V50, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maria Vranckx
Herenthout
39:34
39:32
V55, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerda Nouws
DJA
47:03
46:59
2
Vera Verrept
Antwerpen
55:16
55:13
V65, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robert vd Heuvel
Sprint
37:31
37:30
Uitslagen.nl
13-06-2017 11:06