Uitslagenlijst Cuneraloop

Rhenen - Zaterdag 3 juni 2017

M4-6, BASISSCHOLIEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mark Jungerius
Cuneraschool
3:30
3:25
2
Jip Bakker
Rhenen
3:33
3:31
3
Job Kallen
Springplank
3:49
3:46
4
Tijmen van Elkhuizen
Cuneraschool
3:51
3:48
5
Jorg de Kruijf
Cuneraschool
3:53
3:52
6
Tim van Valkenburg
Montesorischool
3:57
3:55
7
Naoufel Tallih
Springplank
3:59
3:54
8
Thimo Nap
Rhenen
4:04
4:00
9
Bart van Grootheest
Ericaschool
4:05
4:01
10
Lamin Elkhoulati
Springplank
4:08
4:02
11
Micha de Bruin
Cuneraschool
4:09
4:04
12
Levi Schouten
Montesorischool
4:13
4:09
13
Levi Tieleman
Cuneraschool
4:18
4:10
14
Mees Wijnen
Ericaschool
4:19
4:07
15
Laurens Woudsma
Rhenen
4:31
4:30
16
Milo Borst
Cuneraschool
4:38
4:34
17
Sjors van der Heijden
Ericaschool
4:39
4:31
18
Sem Wijnen
Ericaschool
4:42
4:29
19
Boaz Kool
Springplank
4:47
4:39
20
Mats Hamers
Cuneraschool
4:48
4:43
21
David van den Nouwelant
Rhenen
4:50
4:45
22
Jero Leewis
Cuneraschool
4:51
4:48
23
Moos van Beem
Cuneraschool
4:53
4:46
24
BjŲrn de Winter
Cuneraschool
4:54
4:49
25
Aadam Barkhadle
Rhenen
4:56
4:50
26
Noud Petersen
Springplank
4:57
4:53
27
Vera Deben
Rhenen
4:58
4:51
28
Seth van Amerongen
Rhenen
5:01
4:49
29
Owin Keuken
Kesteren
5:12
5:07
30
Luc Ariesen
Driesprong
5:13
5:06
31
Yeruel Ansink
Cuneraschool
5:18
5:15
32
Justin Van Verseveld
Driesprong
5:19
5:13
33
Silver JuliŽnne
Cuneraschool
5:21
5:16
34
Wietse van Apeldoorn
Montesorischool
5:36
5:34
35
Jan Wijnmaalen
Ericaschool
5:37
5:20
36
Dante Kristiaan
Rhenen
5:43
5:36
37
Jef van Breukelen
Montesorischool
5:45
5:38
38
Jayden van Verseveld
Elst
5:48
5:42
39
Boaz Ekkebus
Veenendaal
5:48
5:41
40
Body Belgraver
Montesorischool
6:19
5:03
41
Maximiliona Manussen
Cuneraschool
6:36
6:27
V4-6, BASISSCHOLIEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amber Kreeft
Rhenen
3:44
3:38
2
Lauren van de Weerd
Cuneraschool
3:56
3:53
3
Dagmar van Panhuys
Cuneraschool
3:59
3:56
4
Robine Frederix
Driebergen-Rijsenburg
4:14
4:09
5
Lina Bouajoun
Driesprong
4:25
4:20
6
Lieke Tollenaar
Rhenen
4:26
4:14
7
YaŽlle van Breukelen
Rhenen
4:27
4:25
8
Vieve van der Heijden
Ericaschool
4:39
4:31
9
Elynn Olthof
Ede gld
4:55
4:48
10
Ilana van Vessem
Elst ut
4:55
4:51
11
Ise van Bommel
Springplank
4:57
4:52
12
Sofie Pinkster
Cuneraschool
5:09
5:02
13
Emma Ansink
Ede gld
5:14
5:08
14
Merel Smith
Montesorischool
5:23
5:20
15
Elise Kallen
Springplank
5:25
5:14
16
Fenna van Leeuwen
Springplank
5:25
5:11
17
Mythe Kallen
Springplank
5:28
5:18
18
Maud Wijnmaalen
Ericaschool
5:30
5:13
19
Julia van Erven
Cuneraschool
5:51
5:43
20
Juun van Daalen
Rhenen
6:09
5:57
21
Solenne Frederix
Driebergen-Rijsenburg
6:13
6:08
22
Serva Hamers
Cuneraschool
6:44
6:31
23
Anna Pot
Cuneraschool
7:03
6:57
24
Erin van Panhuys
Cuneraschool
7:05
6:59
M7-8, BASISSCHOLIEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jelle Coenradie
Springplank
2:53
2:51
2
Ties Rijnsburger
Cuneraschool
2:57
2:56
3
Finn Jakobs
Cuneraschool
2:57
2:57
4
Kick Pallada
Lienden
3:11
3:08
5
Amine Mouni
Driesprong
3:15
3:13
6
Sven de Kruijf
Cuneraschool
3:17
3:15
7
Silvijn van der Heijden
Ericaschool
3:20
3:17
8
Sven Roseboom
Cuneraschool
3:21
3:19
9
Louay El Azzouzi
Springplank
3:25
3:25
10
Tim van Hattem
Rhenen
3:27
3:24
11
Xander Kragting
Cuneraschool
3:30
3:28
12
Sven Belgraver
Montesorischool
3:31
3:27
13
Ryan Brouwers
Ericaschool
3:36
3:33
14
Anouar Bouajoun
Driesprong
3:37
3:35
15
Bram Pinkster
Cuneraschool
3:37
3:35
16
Daan Bouman
Rhenen
3:42
3:38
17
Art Bartholomeus
Cuneraschool
3:43
3:39
18
Jules Suurmond
Cuneraschool
3:44
3:41
19
Cas Blankestijn
Cuneraschool
3:47
3:43
20
DaniŽl Ekkebus
Veenendaal
3:53
3:51
21
Shane Hovestad
Cuneraschool
3:55
3:50
22
Vigo Bolderman
Cuneraschool
3:56
3:55
23
Cayetano Rodrigo
Driesprong
4:21
4:16
24
Quentin van Breukelen
Rhenen
4:21
4:19
25
Sem Smith
Rhenen
4:32
4:28
V7-8, BASISSCHOLIEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Floor de Moel
Cuneraschool
3:08
3:05
2
Felice Frederix
Driebergen-Rijsenburg
3:20
3:19
3
Rifka de Jager
Rhenen
3:27
3:24
4
Isabelle Baardman
Montesorischool
3:33
3:30
5
Jolijn van de Pol
Rhenen
3:33
3:32
6
Lika Beumer
Montesorischool
3:35
3:34
7
Sophie Ansink
Ede gld
3:38
3:35
8
Mila Petersen
Springplank
3:45
3:43
9
Floor Dominicus
Cuneraschool
3:47
3:46
10
Femke Everts
Cuneraschool
3:48
3:46
11
Anne van Beurden
Cuneraschool
3:49
3:46
12
Cahlyn Manuputtij
Woerden
3:52
3:50
13
Raisa van Eupen
Cuneraschool
3:53
3:52
14
Sophie de Kruijf
Cuneraschool
3:54
3:51
15
Vlinder van Rhee
Montesorischool
3:59
3:54
16
Quirine Woudsma
Rhenen
4:00
3:58
17
Vieve Smits
Springplank
4:02
4:01
18
Noa Wagenmans
Springplank
4:03
4:00
19
Tilia van Apeldoorn
Montesorischool
4:06
4:03
20
Sarah El Abbadi
Springplank
4:08
4:04
21
Ruby van Beem
Cuneraschool
4:09
4:08
22
Madelief Mulder
Springplank
4:17
4:14
23
Hailey Olthof
Ede gld
4:19
4:16
24
Naomi Teunissen
Springplank
4:39
4:36
25
Linde Smits
Springplank
4:45
4:42
26
Alyssa Geurtsen
Springplank
4:56
4:55
M9-10, BASISSCHOLIEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ouke Dercksen
Cuneraschool
2:46
2:44
2
Sam Kreeft
Rhenen
2:47
2:46
3
Koen Rijnsburger
Rhenen
2:48
2:47
4
Stijn de Moel
Cuneraschool
2:57
2:55
5
Sem Wagenmans
Springplank
3:07
3:06
6
Julius Kragting
Cuneraschool
3:09
3:08
7
Bram van der Linden
Cuneraschool
3:09
3:08
8
Kalle van Eupen
Cuneraschool
3:14
3:14
9
Mitchell Verkerk
Culemborg
3:16
3:16
10
Silven Leewis
Cuneraschool
3:40
3:39
11
Joris Dominicus
Cuneraschool
3:48
3:45
12
Daan Kallen
Springplank
3:54
3:52
13
Justin Kwint
Driesprong
4:06
4:04
14
Lucas van den Hoofdakker
Springplank
4:43
4:41
15
Roma Eremeiko
Driesprong
5:06
5:03
16
Gijs Bartholomeus
Cuneraschool
5:15
5:13
V9-10, BASISSCHOLIEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pien Truyens
Cuneraschool
2:51
2:51
2
Rebekka Kool
Springplank
2:54
2:53
3
Nathalie Heemsbergen
Springplank
3:14
3:12
4
Charlotte Pelgrim
Montesorischool
3:15
3:13
5
Sanne Budding
Veenendaal
3:19
3:19
6
Aafke Slump
Montesorischool
3:33
3:31
7
Hajar Mouni
Driesprong
3:35
3:34
8
Josephine van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
3:39
3:37
9
Suzie Petersen
Springplank
3:41
3:38
10
Ilana van leeuwen
Springplank
3:44
3:43
11
Eva Hilhorst
Ericaschool
3:48
3:47
12
Bodine Manussen
Cuneraschool
3:53
3:52
13
Meerle Smits
Springplank
3:58
3:56
14
Jada Manuputtij
Woerden
4:05
4:02
15
Pien Hilhorst
Ericaschool
4:18
4:16
16
Kendra de Vries
Springplank
4:20
4:17
17
Larissa Commandeur
Elst Ut
4:28
4:26
18
Iman El Bouziri
Springplank
5:24
5:24
19
Eline van Grootheest
Ericaschool
7:14
7:13
M1113, BASISSCHOLIEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ali El Abbadi
Springplank
2:41
2:40
2
Daan Seppenwolde
Montesorischool
2:46
2:46
3
Niek van Wijngaarden
Montesorischool
2:48
2:47
4
Giel Roseboom
Cuneraschool
2:52
2:51
5
Jurre van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
2:55
2:53
6
Lars van Hattem
Rhenen
2:57
2:57
7
Kevin van de Linden
Springplank
3:03
3:02
8
Alexander Woudsma
Rhenen
3:09
3:08
9
Hylke Everts
Rhenen
6:32
6:31
V1113, BASISSCHOLIEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Doove
Ericaschool
2:59
2:58
2
Nora Groenen
Montesorischool
3:01
3:00
3
Fatima Mouni
Driesprong
3:08
3:07
4
Hanne Vogelenzang
Driesprong
3:12
3:10
5
Odie van Eupen
Cuneraschool
3:12
3:11
6
Hilde Roseboom
Rhenen
3:15
3:13
7
Isabelle Pelgrim
Montesorischool
3:35
3:32
8
Charlotte van Silfhout
Ericaschool
6:05
6:04
9
Carlijn Baardman
Montesorischool
8:48
8:46
5KMS, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Justin van der Steen
De Liemers
16:52
16:51
2
Marnix Langeveld
Huis ter Heide
17:21
17:20
3
Sven Duits
Triathlon
17:48
17:47
4
Laurens Kersten
Ede
18:00
17:58
5
Roy Gregoire
Kilder
19:30
19:28
6
Niels van Dijken
Opheusden
19:59
19:55
7
Willem Hendriks
Profi-Step 1
20:07
20:05
8
Jaap Tijssen
Profi-Step 3
20:08
20:06
9
Martjan de Bruin
Opheusden
20:34
20:30
10
Maarten Bremen
Veenendaal
20:49
20:45
11
Karst van der Wal
The good, bad and ugly
20:49
20:44
12
Harm Dieterman
The good, bad and ugly
20:51
20:48
13
Jordi Meijer
Profi-Step 1
20:53
20:52
14
Jan de Rooi
Rhenen
20:57
20:55
15
Jeroen Laros
Healthclub JuliŽn
20:58
20:54
16
Tonny Sopacua
Profi-Step 3
21:19
21:17
17
Nico Hendriks
Profi-Step 3
21:44
21:42
18
Demian Lith
Fit
22:18
22:12
19
Lucien Vermeulen
Tiel
22:34
22:23
20
Robert van de Wetering
Profi-Step 1
22:36
22:31
21
Wessel Flinterman
's-Gravenhage
22:59
22:45
22
Luc Gerritsen
Rhenen
23:13
23:06
23
Jari Nijenhuis
Rhenen
23:18
23:11
24
Mark van Braak
Veenendaal
23:26
23:22
25
Herjan Bekamp
Ede
25:12
25:05
26
Michel van Wijk
Profi-Step 3
25:39
25:33
27
Philip van Daal
Rhenen
25:42
25:35
28
Jos van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
25:56
25:40
29
Edwin Groothedde
Veenendaal
27:15
27:01
30
Sebastiaan Ariesen
Crossfit V12
28:12
27:59
31
Mark de West
Crossfit V12
28:13
28:00
32
Roy Roodbeen
Rhenen
28:26
28:17
33
Guido Baauw
Profi-Step 2
43:07
42:48
5KVS, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lieke Vreugdenhil
Statina
24:21
24:15
2
Talitha (Joie Seph) Wolsing
25:24
25:06
3
Monique van Thuijl
Crossfit V12
25:37
25:30
4
Nicolette Smits-Tensen
Rhenen
26:22
26:14
5
Jorien Groothedde
Veenendaal
27:47
27:37
6
Reina Buursen
Wageningen
28:15
27:53
7
Joyce Schoonderbeek
Veenendaal
28:31
28:09
8
Rita Janssen
Elst Ut
31:06
30:50
9
Susanne van der Heide
Veenendaal
31:57
31:47
10
Marja Hamerpagt
Veenendaal
33:18
33:08
11
Serena Maasse
Lunteren
33:47
33:24
12
Marlies Roodbeen
Rhenen
35:00
34:53
5KMM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior van de Pol
Apeldoorn
17:57
17:56
2
Jeroen Suurmond
Arena 4.0
19:14
19:11
3
Ronald Dercksen
Arena 4.0
19:26
19:24
4
Paul Swart
Velp Gld
19:38
19:35
5
Richard van Keulen
VAV
19:41
19:39
6
Frank de Graeff
Veluwe
19:45
19:43
7
Eite Evers
Arena 4.0
20:05
20:03
8
Cees van Hasselaar
Veenendaal
20:16
20:13
9
Frank Bod
Oosterhout Gld
20:27
20:25
10
Henri Jansen
Crossfit V12
21:32
21:28
11
Peter van de haar
Ede
21:34
21:28
12
Henk-Jan van Hasselaar
Veenendaal
21:35
21:32
13
Diederik Heij
Oosterbeek
21:45
21:40
14
Wim kools
Druten
21:45
21:43
15
Johannes van der Meer
Arena 4.0
23:09
23:05
16
V/d Weide
Veenendaal
23:30
23:27
17
John de Ruiter
Profi-Step 1
23:34
23:14
18
Teun van Kalkeren
Beneden-Leeuwen
23:36
23:27
19
Jan Overeem
Veenendaal
23:36
23:31
20
Maarten Vermeulen
Tiel
23:41
23:30
21
Gerard van Willigenburg
Arena Atletiek
24:11
23:58
22
Henk Heinen
Wageningen
24:22
24:18
23
Bert Nap
Veenendaal
25:25
25:15
24
Martijn Stip
Rhenen
25:49
25:40
25
Theo Backer
Wageningen
25:50
25:42
26
Wieger Wamelink
Wageningen
25:56
25:48
27
Rene van Rooijen
Renkum
25:59
25:51
28
Henk Kerbof
Veenendaal
26:07
25:53
29
Arjan Coenradie
Rhenen
26:11
25:55
30
Nico Cornelisse
Lienden
26:24
26:12
31
Rinus Hoogteijling
Veenendaal
26:56
26:48
32
Tamme van der Wal
The good, bad and ugly
26:56
26:53
33
Ruud klaare
Leersum
27:10
26:59
34
Edward Daanen
Varsseveld
27:42
27:28
35
Bart van de Kraats
Rhenen
27:50
27:32
36
Dirk-Jan van Dam
Rhenen
28:14
28:02
37
Jan Lodder
Rhenen
28:41
28:33
38
Mark Corver
Rhenen
30:20
30:02
39
Tom Dijkman
Rhenen
30:42
30:23
40
Jaap Jongeneel
Ede Gld
30:48
30:33
41
Ed Melssen
Rhenen
31:04
30:55
42
Gert van Viegen
Veenendaal
32:05
31:49
43
Han Boonen
Rhenen
33:09
32:48
44
Johan van Santen
avVN
33:19
33:10
45
Arjan Schuurman
Renkum
35:26
35:04
46
Karel Barkey
Wageningen
35:57
35:52
47
Ton van Ommen
Ingen
36:03
35:51
48
John v.d. Looy
Rhenen
36:06
35:51
49
Kik Verkaart
Geldermalsen
40:49
40:24
5KVM, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emma Bijnen
Oosterbeek
22:57
22:53
2
Anne Lith
Zeist
23:40
23:35
3
Yvon Reitsma
Wageningen
26:11
26:03
4
Marlies Leenaars
The good, bad and ugly
26:29
26:24
5
Wendy Zevenhek
Amersfoort
27:46
27:39
6
Martine Middel
Veenendaal
28:49
28:31
7
Berlinda van Maurik
Veenendaal
28:49
28:39
8
Yvonne Kamm
Arena Atletiek
28:50
28:32
9
Nanda Groenendijk
Profi-Step 2
29:55
29:35
10
Anoek Breunese
Ochten
30:19
30:11
11
Esther Stijns
Wageningen
30:24
30:17
12
Saskia van de Haar
Ede
30:53
30:39
13
Carolien Barten
Heteren
31:44
31:20
14
Danielle Mulder
Rhenen
32:35
32:19
15
Wendy Kamp
Kesteren
32:35
32:20
16
Bernadette Roor
Rhenen
32:36
32:13
17
Maaike Damsteeg
Fortius
33:39
33:26
18
Anja van Geijtenbeek
Veenendaal
33:41
33:25
19
Mirte Dekker
Rhenen
34:30
34:16
20
Cobie Huiberts
Profi-Step 2
34:50
34:29
21
Monica Witberg
Profi-Step 2
34:50
34:30
22
Tatjana Schuurman
Renkum
35:48
35:27
23
Anna Diepeveen
Veenendaal
35:55
35:44
24
Danielle Keller
Kortenhoef
36:03
35:52
25
Albertine Schoester
Woerden
36:03
35:51
26
Renske de Vries
Rhenen
39:22
39:06
27
Ezra van Zadelhoff
Est
40:49
40:24
28
Natascha Elings
Rhenen
40:53
40:41
29
Caroline Schot
Rhenen
40:53
40:41
10KMS, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Dekker
Veenendaal
34:32
34:31
2
Maarten Haegens
Pijnenburg
34:53
34:52
3
Niels Kerkhof
Loopgroep PK
37:34
37:33
4
Arjan de Mik
Veenendaal
38:32
38:30
5
Albert de Bakker
Pallas '67
38:44
38:42
6
Edwin Bos
Barneveld
38:59
38:58
7
Olaf kerkhof
Loopgroep PK
39:44
39:43
8
Sander Eweg
Veenendaal
40:01
40:01
9
Steven Driever
Driebergen-Rijsenburg
40:59
40:53
10
Wiebe Westerterp
Veenendaal
41:05
41:03
11
Ronald Prins
Veenendaal
41:36
41:33
12
Sander v.d. Burger
Alblasserdam
41:48
41:45
13
Egbert Hamerpagt
Veenendaal
43:57
43:37
14
Dusan Drabik
Wageningen
44:13
44:08
15
Wiebe Lindijer
Doorn
45:11
45:07
16
Rene Miltenburg
Utrecht
46:20
46:09
17
Joan de Vor
Culemborg
47:06
47:01
18
Daan Dekker
Driebergen
47:57
47:45
19
Marien Koenders
Opheusden
48:37
48:26
20
Diederik Bakker
Rhenen
49:40
49:24
21
Tim van Breukelen
Rhenen
49:40
49:24
22
Edwin Teeuw
Maarn
50:43
50:40
23
Swen-Peter Ekkebus
Veenendaal
51:21
51:00
24
Rob Konings
Beneden-Leeuwen
52:18
51:57
25
Thijs Vreugdenhil
Culemborg
52:32
52:25
26
Tim Heusschen
Wageningen
52:54
52:26
27
Simon Chevalling
(helaas niet ingevuld)
52:55
52:37
28
Nemanja Carevic
Veenendaal
53:36
53:24
29
John Bontekoe
Grave
56:43
56:29
30
Martijn Schut
Leersum
57:01
56:55
31
Remco van Verseveld
Amerongen
59:09
59:03
32
Nico vander Burgt
Amsterdam
1:00:53
1:00:36
10KVS, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mireille Baart
Pallas '67
37:18
37:17
2
Annemiek van Kooten
Wageningen
41:47
41:44
3
Nanda Clarisse
Running2000
42:12
42:11
4
Sofie van der Plaat
Utrecht
46:04
45:55
5
Ieneke Voets
Elst Gld
47:36
47:31
6
Saskia Lensink
Groningen
48:03
48:00
7
Mirit Hoek
Tartlťtos
48:26
47:58
8
Thirza Stiphout
Veenendaal
48:44
48:44
9
Tamara Schut
Leersum
49:59
49:55
10
Lenneke Knoop
(helaas niet ingevuld)
52:55
52:37
11
Carina Baan
Kesteren
55:28
55:10
12
Anneloes Eijgenraam
Bennekom
55:48
55:34
13
Eliza Damsteeg
Fortius
56:43
56:31
14
Nina van Bruksvoort
Utrecht
57:03
56:56
15
Nandelotte te Brake
Gendt
57:28
57:19
16
Femke Otter
Utrecht
58:01
57:54
17
Charlotte Stellingwerf
Utrecht
59:41
59:15
18
Alies Vernooy
Utrecht
1:00:53
1:00:36
19
Meta Bloksma
Ede Gld
1:03:26
1:03:15
20
Trees Bloksma
Ede Gld
1:04:37
1:04:27
21
Kim-Quy Tran
Rotterdam
1:05:12
1:04:46
22
Afshin Ibrahim
Arnhem
1:08:12
1:07:59
23
Manon van der Zwaluw
Zeist
1:11:40
1:11:26
24
Tessa Hup
Rhenen
1:18:13
1:17:58
10KMM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dick Elzenga
Veluwe
37:00
36:59
2
Ronald Derksen
Apeldoorn
37:36
37:35
3
Sander Wallet
Veenendaal
40:45
40:36
4
Ron van der Linden
Statina
41:17
41:16
5
Bť Hoving
VAV
41:42
41:41
6
Frederik te Hennepe
Wageningen
41:48
41:45
7
Theo Bult
Wageningen
42:02
41:58
8
Paul Ymker
Woudenberg
42:45
42:40
9
Patrick Vierveijzer
Loopgroep Aart Stigter
43:33
43:31
10
Patrick Schoots
Astylos
43:47
43:42
11
Willem Hol
Alblasserdam
44:03
44:00
12
Arjan Keuken
De Dijkrunners
44:38
44:33
13
Martijn Ravesteijn
Rotterdam
45:15
44:55
14
Matthijs van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
45:37
45:28
15
Pepijn van de Pol
Rhenen
45:47
45:41
16
Van Wijngaarden
Rhenen
46:10
46:00
17
Jeroen Vreugdenhil
Statina
46:23
46:15
18
Sjouke Venema
Wageningen
46:35
46:32
19
Marco Meering
Zaltbommel
47:30
47:21
20
Marcel Kuenen
Elst Gld
47:49
47:45
21
Muhamed Abas
Oldenzaal
47:50
47:50
22
Jef Verwoert
Veenendaal
48:07
47:59
23
Paul van der Horst
Amsterdam
48:10
47:53
24
Tony van Os
Rhenen
48:28
48:06
25
Leo de Hartog
Leersum
48:56
48:48
26
Jakob Hartman
Veenendaal
48:56
48:48
27
Cor Kooij
Rhenen
49:59
49:38
28
Goof Lindijer
Doorn
50:00
49:53
29
Marco Boekelo
Maarn
50:01
49:43
30
Bert van den Berg
Maarn
50:02
49:43
31
Henny Janssen
Wageningen
50:33
50:23
32
Jaap Vermeulen
Veenendaal
50:39
50:26
33
Aalt Boonen
Veenendaal
50:42
50:36
34
Joris Frederix
Driebergen-Rijsenburg
50:43
50:38
35
Erik van den Dikkenberg
VAV
51:15
51:11
36
Bert Arissen
Rhenen
51:23
51:11
37
Willem Zweerink
VAV
51:53
51:42
38
Hans Kooi
Wijk bij Duurstede
52:21
51:52
39
Gerrit Klein Nagelvoort
Elst Ut
53:22
53:11
40
KeesTraas
Amerongen
53:42
53:18
41
Dick Karssemeijer
Arena Atletiek
54:19
54:04
42
Johan van Schoonhoven
Elst Ut
54:46
54:34
43
Wilbert Alkemade
Rhenen
54:50
54:29
44
John Cornelisse
Zeist
55:16
55:00
45
Edwin Nijenhuis
Rhenen
55:16
54:57
46
Aart Diepeveen
Rhenen
55:23
55:01
47
Evert-Jan ter Borg
Doorn
55:47
55:28
48
Jan Sonneveld
Veenendaal
57:42
57:34
49
Martien van Veen
Krimpen aan de Lek
59:24
59:13
50
Bernard Haveman
Utrecht
1:00:23
1:00:18
51
Steve Belgraver
Rhenen
1:01:18
1:01:02
52
Johan Kompier
Nieuwerbrug
1:01:43
1:01:38
53
Leen Baan
Amersfoort
1:01:43
1:01:25
54
Dick Willemsen
Veenendaal
1:02:46
1:02:24
55
Jan van 't Veer
Veenendaal
1:03:41
1:03:34
56
Andrť Roseboom
Arena Atletiek
1:03:56
1:03:43
57
Dennis van Ravenswaaij
Maarsbergen
1:04:42
1:04:23
58
Mattijs de Vries
Rhenen
1:05:00
1:04:38
10KVM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marlon van den Bos
Hardinxveld-Giessendam
47:46
47:41
2
Johanna Brandsma
Rotterdam
50:30
50:10
3
Corina van der Linden
Statina
51:04
50:57
4
M. Wolterbeek
Zeist
51:06
50:56
5
Inger van Viegen
Veenendaal
52:07
51:58
6
Hubertine Hingstman
Houten
52:27
52:18
7
Sascha van Rooij
Rhenen
54:53
54:40
8
Angela van Willigenburg-Duindam
Arena Atletiek
55:47
55:36
9
Anne-Marie Bouwman
Hoogland
57:14
57:05
10
Judith van den Broek
Wageningen
1:00:44
1:00:33
11
Annemieke Slootweg
Velp Gld
1:09:32
54:17
TEAM, TEAMLOOP 5 KM (
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arena 4.0
1:21:54
2
Profi-step 1
1:27:10
3
Profi-step 3
1:28:50
4
The good the bad the ugley
1:35:05
5
Crossfit V12
1:43:34
6
Profi step 2
2:22:42
www.uitslagen.nl
05-06-2017 11:18