Uitslagenlijst Triathlon Hengelo Gld

Hengelo Gld - Zaterdag 3 juni 2017

D14, ACHTSTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luna van Linder
Best
1:39:12
D18, ACHTSTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim van Vliet
Arnhem
1:18:26
2
Lisa Besselink
Hengelo Gld
1:44:43
D0, ACHTSTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andrea Bruijnes
Elburg
1:07:51
2
Nelleke Bosch
Zutphen
1:08:22
3
Nikki Olde Monnikhof
Oldenzaal
1:09:39
4
Rachel Sanderman
Rijssen
1:10:19
5
Anniek Hylkema
Nieuwegein
1:10:25
6
Esther Strijker
Brummen
1:12:44
7
Gerke Wunderink
Vorden
1:14:33
8
Mirthe van Diepen
Diemen
1:15:41
9
Stefanie Stienezen
Zevenaar
1:15:45
10
Sanneke Maas
Markelo
1:16:00
11
Nelleke van Proosdij
Enschede
1:18:12
12
Melanie Witt
s-Heerenberg
1:18:50
13
Aranka Berends
Loenen Gld
1:20:34
14
Marielle Krabbenbos
Markelo
1:21:02
15
Anne Leanne de Boer
Enschede
1:21:15
16
Willeke Steringa
Huissen
1:22:34
17
Isabelle heurnink
Zelhem
1:25:44
18
Elise Knuever
Kilder
1:26:21
19
Krista Bonekamp
Vaassen
1:27:02
20
Imke Vredenberg
Apeldoorn
1:27:27
21
Marlies Zweerink
Dinxperlo
1:27:36
22
Anne-Marie Maalderink-Kor
Hengelo Gld
1:28:21
23
Miranda Tackenkamp
Borculo
1:28:29
24
Jennifer Herms
Apeldoorn
1:29:36
25
Esmee Gies
Vorden
1:36:51
D40, ACHTSTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marian van Hilst
Steenderen
1:08:06
2
Jolanda Schouten
Zutphen
1:16:33
3
Mirjam van der Veen
Eefde
1:18:35
4
Sharon Townhill
Zutphen
1:22:16
5
Erna ten Brinke
Linde Dr
1:23:22
6
Monique Zuidema
Borculo
1:24:23
7
Irene Lanjouw
Ermelo
1:25:31
8
Liane Bannink
Geesteren
1:27:00
9
Esther Boeijink
Zelhem
1:28:51
D50, ACHTSTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kitty van der Veen-Siers
Deventer
1:17:53
2
Tineke van Berkum
Echtenerbrug
1:19:56
3
Zwanet Hutten
Gramsbergen
1:20:14
4
Charlotte Bekken
Zutphen
1:20:24
5
Desiree Olde Monnikhof
Oldenzaal
1:20:40
6
Suzan Meijer
Doetinchem
1:23:27
7
Margreet Bosch
Bruchterveld
1:25:19
8
Harriet van der Duim
Eibergen
1:26:34
9
Marja van der Werf
's-Gravenhage
1:26:43
10
Maria Bosman
Nijmegen
1:32:12
H14, ACHTSTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kay van Sleen
Steenwijk
1:21:22
H16, ACHTSTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bjorn Rossel
Sinderen
1:07:45
2
Thomas Wierenga
Doetinchem
1:18:29
H18, ACHTSTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ismar Klomp
Amsterdam
1:07:28
2
Matthijs Wessels
Rijssen
1:12:46
H0, ACHTSTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Klaus Schluter
Vreden-Ellewick
57:19
2
Glenn ten Berge
Holten
58:21
3
Geert Lantink
Amersfoort
58:43
4
Tjarco Koppenaal
Arnhem
1:00:22
5
Paul Senger
Duitsland
1:00:41
6
Dyan Hendriks
Bolsward
1:00:57
7
Gijs van den Berg
Arnhem
1:01:20
8
Sander kikkert
Hoogeveen
1:01:54
9
Bart Timmermans
Arnhem
1:02:08
10
Emile Manni
Eindhoven
1:03:16
11
Daniel van Schaik
Bennekom
1:04:54
12
Koen Derks
Houten
1:05:08
13
Casper de Groot
Rhenen
1:05:13
14
Robert Nijland
Pannerden
1:05:17
15
Joost Hindriks
Schoonebeek
1:05:32
16
Willem Schreurs
Lochem
1:05:33
17
Niek Pouwels
Zevenaar
1:05:56
18
Loek de Jong
Arnhem
1:06:45
19
Tim Polman
Arnhem
1:07:34
20
Simon Krukkert
Wilp Gld
1:07:37
21
Eddy Zweerink
Aalten
1:08:27
22
Dirk Vreman
Heelweg
1:08:57
23
Mark Ruessink
Toldijk
1:09:38
24
Jeroen Platvoet
Doetinchem
1:10:19
25
Wim Jonkman
Hoogeveen
1:11:18
26
Daan Akkerman
Enschede
1:11:20
27
Lauren Voorthuijsen
Oene
1:12:02
28
Ramon Klomp
Amsterdam
1:12:11
29
Rick Hoitzing
Hengelo Ov
1:12:42
30
Rene van Eijden
Zelhem
1:13:15
31
Stefan Claassen
Arnhem
1:14:22
32
Auke Dijkstra
Markelo
1:15:00
33
Rowdy Janssen
Zevenaar
1:15:27
34
Jeroen Rondeel
Keijenborg
1:15:41
35
Roderic Kreunen
Hengelo Gld
1:17:01
36
Frank Mentink
Vaassen
1:17:05
37
Bart Sloot
Hengelo Gld
1:17:13
38
Gaike Schadenberg
Arnhem
1:17:38
39
Jasper ter Brugge
Enschede
1:18:20
40
Daniel Rosenkranz
Velp Gld
1:19:31
41
Gerjan Ligtenberg
Enschede
1:20:03
42
Javier Calucho
Rotterdam
1:20:33
43
Dennis van Bakkum
Velp Gld
1:20:34
44
Roy Wiltink
Gendt
1:23:07
45
Luuk Stam
Hengelo Gld
1:25:16
46
Erik Zweerink
Dinxperlo
1:28:40
47
Robin Dijkink
Enschede
1:29:15
48
Wouter Jolink
Zelhem
1:34:33
H40, ACHTSTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eric Wattez
Fochteloo
59:42
2
Richard Moesker
Emmer-Compascuum
1:01:05
3
Peter van Grootheest
Zwolle
1:01:12
4
Alexander Vandevelde
Milsbeek
1:02:15
5
Remco Kemper
Lemelerveld
1:03:04
6
Bas van Brugge
Eefde
1:04:58
7
Sander Kijk in de Vegte
Klazienaveen
1:08:09
8
Sander van Schoonhoven
Deventer
1:08:34
9
Remco Geerdink
Goor
1:10:29
10
Roy Roessink
Arnhem
1:10:43
11
Andre Dijsselhof
Dedemsvaart
1:12:13
12
Henk Herbers
Klazienaveen
1:13:23
13
Sjuul Kok
Ulft
1:14:16
14
Berry Burghout
Heteren
1:15:00
15
Alexander Oltmans
Heesch
1:15:39
16
Walter Esselink
Brummen
1:18:03
17
Arjan Overbeek
Emmerich
1:19:06
18
Nico Wierenga
Doetinchem
1:19:19
19
Frank Ernst
Silvolde
1:19:20
20
Randolph van Leussen
Hengelo Gld
1:21:19
21
Marcel Kabel
Zutphen
1:21:48
22
Henk Hoornenborg
Duiven
1:21:53
23
Louis Zweerink
Amsterdam
1:24:32
24
Berny Gunsing
Doetinchem
1:27:59
25
Marc Besselink
Hengelo Gld
1:30:19
26
Pieter van Groenestijn
Nijmegen
1:34:28
27
Ard Kettelerij
Vorden
1:34:55
H50, ACHTSTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans Dat
Hengelo Ov
1:04:23
2
Marten van der Veen
Deventer
1:04:53
3
Siebold Klasen
Nijmegen
1:05:20
4
Hans Lammers
Aalten
1:05:34
5
Harco Draaijer
Deventer
1:05:37
6
Jacob Steenbergen
Nijmegen
1:06:20
7
Albert Rosendahl
Hengelo Ov
1:06:20
8
Albert Stienezen
Zevenaar
1:06:44
9
Guido Sala
Wageningen
1:07:03
10
Frans Cortenbach
Wageningen
1:08:37
11
Fre Adema
Oranjewoud
1:09:56
12
Rijan Bos
Gorssel
1:11:10
13
Rene boxem
Doetinchem
1:12:12
14
Hendri Lensink
Laren Gld
1:12:47
15
Stephane Ramuzat
Zutphen
1:13:42
16
Richard van der Star
Ede Gld
1:13:59
17
Henri Beverdam
Markelo
1:14:23
18
Robert te Lintelo
Diepenheim
1:15:17
19
John van der Wielen
Zelhem
1:16:49
20
Willem Ketting
Markelo
1:19:18
21
Wilfried Rasing
Didam
1:21:18
22
Gert Nijland
Deventer
1:23:12
23
Henri Lankveld
Gaanderen
1:25:09
24
Jelle Twijnstra
Zwolle
1:25:31
H60, ACHTSTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk van de Belt
Huissen
1:07:44
2
Hans van der Vliet
Huissen
1:14:03
3
Tonnie Gotink
Ruurlo
1:20:32
4
Rien Vermeer
Arnhem
1:20:36
5
Gerard van de Bovenkamp
Ochten
1:21:28
6
Paul van Kalleveen
's-Gravenhage
1:21:46
7
Dick Ross
Elst Gld
1:29:50
8
Henk stevens
Wehl
1:35:17
GEEN, TRIO ACHTSTE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
de Moraaltrappers Rik-Jan-Dennie
Terborg
1:06:24
2
FC Beun Wout-Koen-Tim
Zelhem
1:07:58
3
de Buuls Roy-Felix-Bart
Hengelo Gld
1:12:48
4
Werner Weustenenk
Hengelo Gld
1:15:22
5
Team Nijenhuis Annelies-Peter-Frans
Vorden
1:16:07
6
Henks's Angels (Sara-Ineke-Rik)
Doesburg
1:16:35
7
Slow Backwords2.0 Marco-Paul-Remco
Warnsveld
1:19:28
8
Tokapua Toppers Annabel-Joran-Eric
Zelhem
1:38:30
9
Odysseus United Mirjam-Sjoerd-Arian
Zelhem
1:38:31
D0, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rieneke Terink
Amersfoort
2:06:34
2
Corien Wegkamp
Zwartemeer
2:11:06
3
Karin Neutel
Enschede
2:14:43
4
Berber Bergsma
Joure
2:15:33
5
Margot Sloot
Didam
2:19:29
6
Anne Oltvoort
Borculo
2:20:00
7
Evelien Engbers
Enschede
2:20:31
8
Karin van Leersum
Harderwijk
2:25:51
9
Esmee Brouwer
Doetinchem
2:41:23
10
Myrthe Schmeets
Utrecht
2:46:43
11
Marjolein Versteeg
Hoogland
2:58:11
D40, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leonie verstegen
Heemstede
2:16:08
2
Willy Risselada
Zwaag
2:26:31
3
Sarah Reijenga-Sinay
Warnsveld
2:39:52
4
Rosa van de Biggelaar
Anerveen
2:40:15
5
Mirjam Lammers
Aalten
2:41:20
6
Judith van Kaathoven
Best
3:05:46
D50, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angela Flake
Zoetermeer
2:47:13
H18, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Somsen
Eibergen
1:53:20
H0, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin Ruumpol
Borculo
2:01:06
2
Bas Goossens
Borculo
2:04:10
3
Taeco Tol
Deventer
2:04:20
4
Mike van Beek
Ede Gld
2:04:51
5
Rick Meurders
Lent
2:05:43
6
Patrick van Beek
Ede Gld
2:06:43
7
Matthias Ehrentraut - TCO Die Baren
Oldenburg
2:08:56
8
Rob Mulders
Wageningen
2:09:59
9
Arjan Glandrup
Enschede
2:10:09
10
Jan-Jorrit Lubben
Zwartemeer
2:10:59
11
Werner Wessels
Markelo
2:12:32
12
Joris Broeks
Lengel
2:12:45
13
Fred Bartels
Gendt
2:15:56
14
Erik Millian Schöbel
Stadskanaal
2:17:19
15
Jeroen Jansen
Markelo
2:17:30
16
Merijn Mook
's-Gravenhage
2:18:08
17
Yorrick Kniest
's-Heerenberg
2:18:12
18
Robbert-Jan Janssen
Lent
2:18:42
19
Kasper Vullings
Nijmegen
2:19:23
20
Phillipp Splitter - TCO Die Baren
Oldenburg
2:19:37
21
Tom van der Kolk
Rotterdam
2:19:40
22
Luuk Lubbers
Leiden
2:22:05
23
Luuk Nederstigt
Gendt
2:22:32
24
Frank van Amerfoort
Eibergen
2:22:44
25
Rik Evenboer
Zwolle
2:23:47
26
Jeroen Harmsen
Doetinchem
2:24:07
27
Frank Veltkamp
Rijssen
2:25:39
28
Hakan Bokhoven
Rotterdam
2:26:56
29
Niek Hugen
Nijmegen
2:27:22
30
Dirk Jan Pruntel
Borculo
2:29:30
31
DJ Sip
Dalfsen
2:29:52
32
Rob Salomons
Hardenberg
2:29:55
33
Tim Schoonhoven
Nijmegen
2:34:17
34
Mark van Schaik
Utrecht
2:37:00
35
Jorg Nienhaus
Gendt
2:37:54
36
Richard van de Streek
Heerde
2:39:23
37
Matthijs Lubbersen
Heesch
2:40:37
H40, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marcel Gierman
Zevenaar
1:54:13
2
Guido Gosselink
Ahaus-Alstatte
1:54:34
3
Bernard Hilferink
Zelhem
2:01:12
4
Erik Lentfert
Hengelo Ov
2:05:02
5
Bart van Linder
Best
2:05:09
6
Rene Bosch
Vorden
2:05:17
7
Richard de Boer
Heemskerk
2:11:54
8
Hes Derksen
Gendt
2:13:47
9
Arnold Koetsier
Westervoort
2:14:10
10
Jan Martijn Jansen
Twello
2:14:33
11
Stef van der Zee
Eefde
2:15:20
12
Gerben Heimerink
Goor
2:17:31
13
Paul Karrenbeld
Apeldoorn
2:18:22
14
Dennis IJland
Lochem
2:20:15
15
Sander Luiten
Borculo
2:22:09
16
Wim Roosendaal
Didam
2:22:16
17
Erwin Jurriens
Vorden
2:23:01
18
Erik Angenent
Vorden
2:23:39
19
Vincent de Vries
Apeldoorn
2:24:24
20
Alex Koelink
Wenum Wiesel
2:28:39
21
Erwin Falter
Doesburg
2:29:21
22
Jim Townhill
Zutphen
2:29:34
23
Riis Stoelinga
Velp Gld
2:30:05
24
Frederik Dijkman
Steenkamer
2:30:51
25
Mark Vos
Winschoten
2:31:06
26
Andre van den Berg
Apeldoorn
2:32:08
27
Remko Waanders
Hengelo Ov
2:33:59
28
Reinier van der Wal
Borne
2:35:44
29
Marco Weijsenfeld
Doornenburg
2:38:41
30
Anton Teune
Kampen
2:50:51
31
Marcellino Darcangelo
Arnhem
2:51:30
32
Frank Witjes
Groessen
2:52:24
33
Menno Hooijmeijer
Velp
3:04:34
34
Ernst Paar
Duiven
3:05:22
H50, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johan Neevel
Wezep
1:55:15
2
Rob Rave
Dinxperlo
2:05:41
3
Wim van Hilst
Steenderen
2:06:16
4
Wolfgang GroteLueschen TCO Die Bar.
Oldenburg
2:11:08
5
Vincent Gerdes
Huissen
2:12:02
6
Hans Boonstra
Hengelo Gld
2:12:06
7
Remco Geltink
Hoorn Nh
2:13:31
8
Jan Engbers
Enschede
2:15:54
9
Agustin Garcia
Arnhem
2:17:44
10
Donald Janssen
Oss
2:18:37
11
Martin Zwiers
Markelo
2:19:16
12
Martien Dupont
Venray
2:21:11
13
Gerard de Nooij
Hengelo Ov
2:23:22
14
Jos Hebben
Overloon
2:24:51
15
Marc Zantinge
Rheden
2:25:01
16
Jan Swillens
Arnhem
2:25:13
17
Peter Jolink
Terborg
2:25:47
18
Martin Boerrigter
Hellendoorn
2:26:36
19
Jan van Dellen
Arnhem
2:38:37
20
Kees Post
Urk
2:39:33
21
Klaas Selders
Apeldoorn
2:49:05
22
Khay Nio
Warnsveld
3:01:46
H60, KWART
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul van der Linden
Berghem
2:22:59
2
Andre van IJzendoorn
Tiel
2:31:36
3
Fred Zegwaard
Rekken
2:37:54
4
Jan Lubbersen
Heesch
2:54:37
5
Harry Gortzen
Duiven
3:45:57
Uitslagen.nl
04-06-2017 21:25